Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 3. kole

20 - Štefan Deák, Sľažany; 19 - Juraj Káčer, Čaradice, Anna Pacherová, Sľažany, Karol Ryba, Nitra

Správne tipy 3. kola
ŠK Eldus - Šaľa 1:1 X
FC ViOn - Inter 0:2 2
FC Nitra B - Nemšová 3:1 1
D. Vestenice - Vráble 0:0 X
Zbehy - Sereď 0:0 X
Lehota - Chrenová 3:2 1
Sľažany - Topoľčianky 1:2 2
Pohranice - Jelenec 1:2 2
Velčice - Č. Kľačany 1:2 2
Matúškovo - Čierny Brod 3:3 X

Poradie po 3. kole:
20 - Štefan Deák, Sľažany
19 - Juraj Káčer, Čaradice, Anna Pacherová, Sľažany, Karol Ryba, Nitra
18 - Anton Molnár, Poľný Kesov, Igor Dubeň, Nitra, Žaneta Gálová, Janíkovce, Július Pavlov, N. Ves, Adrián Németh, Nový Život
17 - Ľudovít Laca ml., Pavlína Letková, Nitra, Pavol Holták, D. Krškany, Jozef Danada, Ján Argyusi, Šaľa, Jozef Filo, Mojmírovce, Monika Slížová, Beladice, Marián Mateička, Behynce, Jozef Debnár, Zlaté Moravce
16 - Jozef Lenghart, Martin Škorica, Milan Ružička, Marián Grman, Ivan Eliaš, Nitra, Ján Vaško, Ivanka, Peter Odráška, H. Kráľová, Marek Fábry, Šurianky, Roman Fuska, Čab, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Ladislav Čekey, Pohranice, Ivan Bakyta, Jarok, Jozef Karásek, Hájske, Jozef Török, Jaroslav Dvorský, Pata, Attila Illés, Čenkovce, Michal Kaplán, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Ján Hegyi, Jelka, Pavel Babiak, Žitavany
15 - Július Kolník, Eduard Szabo, Anton Černý, Milan Gajdošík, Monika Rekošová, Juraj Hrnčár, Marián Červenka, Tomáš Snop, Ľudovít Laca st., Nitra, Rudolf Lauko, Milan Greguš, Zbehy, Gabriel Chrenko, Veľká Dolina, Viktor Balko, Radko Hnilica, Lužianky, Daniel Lörincz, Branč, Ivan Tóth, Čakajovce, Peter Palka, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Ján Dekan, Velčice, Juraj Bárek, Žirany, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Ivan Mrázik, Čeľadice, Ivan Mikušík ml., N. Hrnčiarovce, Štefan Bako, Marián Tóth, Močenok, Norbert Zsigmond, Zoltán Kozics, Nový Život, Alexander Kobza, Čechynce, Jozef Škvaril st., Oľga Račková, Dolné Krškany, Viliam Šimonek, Lúčnica n/Ž., Jana Dudonová, Sereď, Ľubor Kajaba, Ivanka, Roman Margetin, Rišňovce, Vincent Komačka, Topoľčany, Stanislav Pacher, Sľažany, Alexander Bielik, Topoľčianky, Miroslav Lešš, H. Kráľová
14 - Iveta Palková, Vladimír Kuchta, František Hrnčiar st., Štefan Zabák, Miroslav Zverka, Ivan Ševčík, Ivan Dominka, Jozef Havetta, Michal Bíro, Olga Tomeková, František Tomek, Katarína Magušínová, Štefan Matesko, Iveta Rosinská, Daniel Tasáry, Miroslav Račko, Martina Pavlíková, Miroslav Fábry, Ľubomír Mikula, Nitra, Marek Sabo, Rumanová, Ľubomír Sako, Kolíňany, Jozef Hrebenár, Žitavany, Pavel Mihálik, Milan Bekéni, Štefan Novák, Štefan Fabian, Milan Lazan, Jana Jašíková, Šaľa, Rastislav Borčin, Hostie, Peter Zubčák, Hruboňovo, Jozef Kuzmický, Štefan Račko, Ivanka, Boris Mesároš, Lehota, Ján Slíž, Beladice, Ján Hnilica, Štefan Hudec, Lužianky, Renata Gálová, Alexandra Gálová, Helena Gálová, Žirany, Margita Pánisová, Katarína Beláková, Dolné Krškany, Stanislav Drapák, Lúčnica n/Ž., Imrich Gregor, Jelenec, Juraj Minárik, Obyce, Ladislav Páleník, Topoľčany, Gabriela Sádovská, Žitavce, Peter Vranský, Emil Barabáš, Zbehy, František Krčmár, Nevidzany, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Marián Pacher, Sľažany, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Jozef Lehocký, Sládkovičovo, Kristína Líšková, Andrea Bereczová, Ladislav Lörincz, Branč, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Ivan Tabaček, T. Nemce, Jozef Horňák, Rišňovce, Daniel Ballay st., Cabaj-Čápor
13 - Ivan Buchala, Vladimír Papp, Michal Papp, Laco Ištokovič, František Trnka, Ľuboš Baranec, Zoran Heiser, Dajana Borovská, Pavol Hrnčár, Zuzana Hrivňáková, Štefan Penzeš, Ondrej Civáň, Blažena Sennešová, Lukáš Barát, Ľuboš Lacina, Anton Dano, Boris Grežo, František Hrnčiar, Marek Horváth, Nitra, Milan Roman, Čab, Bohuš Baják, Mária Bajáková, Lužianky, Miroslav Močol, Gabriel Bíro, Alekšince, Attila Szolnoki, Simona Szolnokiová, Ľubomír Drahoš, Dyčka, Zoltán Kollár, Peter Bleho, Slavo Kališ, Marián Titka, Ján Petráš, Peter Hipp, Ľuboš Šottník, Eva Kollárová, Jozef Baláž, Šaľa, Ján Kozla, Jana Gálová, Žirany, Vladimír Gál, Hrušovany, Henrich Richter, Bratislava, Lukáš Novosedlík, Anton Bábik ml., Rumanová, Martin Bíro, Veľké Zálužie, Jozef Rehuš, Jozef Margetin, Rišňovce, Martin Jurík, Čakajovce, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Ľudovít Bában, Marek Orlíček, Martin Švelan, Cabaj-Čápor, Pavol Kozma, Štefan Račko, Dolné Krškany, Patrik Čepček, Žitavany, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Jozef Virág, Peter Rajnoha, Zlaté Moravce, Jozef Labuda, Solčany, Jozef Borbély st., Veľký Cetín, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Peter Vašek, Ivanka, Jaroslav Slamka, Elena Vašková, Báb, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Ľubomír Antal, Čierne Kľačany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Katarína Jancsóová, Vlčany, Ľubomír Kollár, Štefan Straňák, H. Kráľová, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Marek Ballek, Hlohovec, Martin Földeši, Sereď, Pavol Čerenka, Anna Čerenková, Topoľčianky, František Andraško, Jelenec
12 - Juraj Šipoš, Pavel König, František Imre, Jozef Hudec st., Ján Ehrenhold, Katarína Karcolová, Miroslav Šimala, Ľubomír Turňa, Jozef Paulík, Milan Nagy, Ladislav Pintér, František Filo, Ľubomír Kleštinec, Milan Gráf, Štefan Kollárik, Ivan Chlebák, Ivan Magdolen, Ľudovít Kováč, Milan Lacina, Erika Hrachovická, Ingrid Lyžičiarová, Vlado Lyžičiar, Norbert Bordáš, Andrej Moravčík, Nitra, Ľudovít Desat, Podhorany, Marianna Barátová, Dražovce, Ivan Berec, Matúš Vrábel, Štefan Labdík, Lužianky, Marek Kyjak, Ján Turánek, Alekšince, Matúš Zentko, Zbehy, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Ivana Kunkelová, Zlaté Moravce, Ján Frajtík, Jakub Vojtek, Štefan Kováč, Miroslava Mikulášová, Juraj Sojka, Jozef Malý, Emília Malá, Viliam Félis, Vráble, Jozef Záhorský, Rišňovce, Stanislav Packa, Močenok, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Martin Gál, Hrušovany, Michal Čéry, Jelenec, Anton Bábik st., Rumanová, Milan Šlosár, Ivan Mareček, Čab, Juraj Dubeň, Lehota, Milan Hritz, Beladice, Natália Kozmová, Július Galo, Zuzana Chochlíková, Dolné Krškany, Daniela Záhonová, Juraj Bradáč, Golianovo, Milan Koleda, Ivana Blahová, Anton Blaho, Čeľadice, Andrej Maťo, Jarok, Viliam Maňúch, Attila Sonlajtner, Peter Sonlajtner, Žirany, Milan Mišák, Veľká Dolina, Pavel Zsigmond, Nový Život, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Peter Balko, Kolíňany, René Čulák, Koniarovce, Dana Fáberová, Malé Vozokany, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Milan Ďurkovič, Dolné Saliby, Zoltán Jancsó, Ladislav Babóti, Vlčany, Peter Vidovič, Vinohrady, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Tomáš Bleho, Jozef Sklenár, Jozef Kučera, Roman Uher, Margita Kališová, Peter Lehocký, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Tibor Karácsony, Váhovce, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Rišo Bako, Galanta, Celestín Berecz, Branč, Tibor Rakoncza, Horné Saliby
11 - Lukáš Karlubík, Jozef Prešinský, Daniel Gál, Anton Lieskovský, Ľudovít Konečný, Lenka Königová, Peter Mateička, Jozef Viskup, Dušan Letko, Michal Korytko, František Bojda, Emil Tomek, Jozef Móder, Mária Sýkorová, Ľudmila Šimalová, Richard Magušín, Štefan Bede, Marián Urbánek, Barbora Mináriková, Naďa Zlatňanská, Jaro Maňák, Pavol Krajčo, Jozef Pacher, Jozef Uhlárik, Peter Šišák, Jozef Senneš, Zdenko Senneš, Michaela Lacinová, Vladimír Nemšovský, Milan Vöröš, Nitra, Vojtech Mládek, Podhorany, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Štefan Peťovský, Lužianky, Radoslav Gažo, Miriama Zborovanová, Golianovo, Peter Paulis, Peter Fáber, Malé Vozokany, Marián Senka, Ľuboš Modzga (Šuker), Ladislav Nagy, Vráble, František Kunkel, Juraj Minár, Zlaté Moravce, Jozef Infner, Ivan Bileny, Rišňovce, Juraj Volčko, Miroslava Grznáková, Kristián Lenčéš, Tibor Odráška, Róbert Tóth, Juraj Csirik, Šaľa, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Kristián Palkovič, Hosťová, Igor Kováč, Milan Srnka st., Marián Blaho, Čeľadice, Peter Greguš, Zbehy, Peter Ivančík, Koniarovce, Miloš Kečkéš, Jakub Kečkéš, Veľké Zálužie, Patrik Szabo, Jozef Bosák, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Jozef Bédi, Lehota, Štefan Pupák, Hurbanovo, Vladimír Tasáry, Ivanka, Dušan Beder, Veľký Lapáš, Ľuboš Galo, Janíkovce, Peter Vrabec, Čakajovce, Tibor Horváth, Komjatice, Peter Popelka ml., Jarok, Ľubomír Števanka, Preseľany, Dezider Lenčéš, Jozef Galbavý, H. Kráľová, Vojtech Szöke, Veľký Cetín, Ľubomír Martišovič, Martin Račko, Dolné Krškany, Ivan Šimonek, Dyčka, Jozef Gál, Žirany, Attila Kürti, Vlčany, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Ľubomír Bobok, Ondrej Kozolka, Ladislav Kéry, Volkovce, Ján Kóssi, Čifáre, Štefan Kepko, Nové Zámky, Ivan Ďurický, Branč, Erik Mészáros, Gáň, František Trvalec, N. Zámky, Emil Šatan, Vozokany, Emil Dubec, Žikava, Marián Herceg, Pata, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Juraj Segíň, Sľažany, Martina Dicsérová, Močenok, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Ľuboš Motolák, Trnovec n/V., Tibor Lenčéš, Hájske, Ivan Molnár, Matúškovo, Gabriel Fazekas, Neded, Mária Slezáková, Lukáčovce
10 - René Matyó, Ľuboš Mičík, Ernest Szombath, Eva Pappová, Erik Petrík, Jozef Kóša, Viliam Halla, Diana Szabová, Alena Eššeová, Juraj Knížat, Marek Korytko, René Daniš, Michal Garay, Katarína Spišáková, Vlasta Spišáková, Stanislav Habáň, Juraj Vencel, Marek Hrachovický, Andrej Kušnír, Mário Tomašek, Ľubomír Moravčík, Ľubomír Kiesel, Zdeno Kamenický, Roman Sýkora, Juraj Andrášik, Mário Demeš, Matúš Palka, Nitra, Igor Kováč, Výčapy-Opatovce, Vilma Peťovská, Boris Lacina, Lužianky, Filip Horný, Peter Popelka st., Jarok, Zoltán Prešinský, Veľký Cetín, Jozef Štefák, Rišňovce, Imrich Guzmický, Katka Tasáryová, Ivanka, Milan Molnár, Poľný Kesov, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Ladislav Hamada, Jozef Štefek, Jozef Ivanič st., Jana Mráziková, Čeľadice, Jozef Cvajniga, Banská Bystrica, Miro Senneš, Močenok, Jozef Gál, Hrušovany, Peter Debnár, Peter Baják ml., Zbehy, Jaromír Slíž, Emil Rusnák, Beladice, Marián Strečka, Topoľčianky, Tibor Šebök, Mário Kuruc, N. Hrnčiarovce, Radovan Paľo, Andrej Baláž, Cabaj-Čápor, Ladislav Szöke, Vráble, Štefan Mravík, Žitavany, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Martin Tesár, Mário Pánis, Dolné Krškany, Jozef Dian, Lukáčovce, Jozef Barát, Topoľčany, Marián Zlatňanský, Zlaté Moravce, Ján Hotový, N. Sady, Patrik Balogh, František Balogh, Selice, Gabriel Molnár, Galanta, Jozef Studený, N. Ves n/Ž., Dušan Švehla, Sereď, Gabriel Galbavý, Gabriel Less, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Vladimír Petro, Peter Ivančík, Šaľa, Miloš Gál st., Žirany, František Belica, Hostie, František Kausek, Dávid Hamar, Klasov, Marek Mikula, Váhovce, Ladislav Vašek, Andrej Repta, Branč, Denis Marcinkech, Vinodol, Július Oláh, Matúškovo, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Štefan Páleník, Prílepy
9 - Alexander Grell, Boris Kašuba, Jozef Svitač, Roman Trnkus, Igor Máčik, Jozef Nosian, Ladislav Pindeš, Jožo Ťapušík, Mariana Letková, Milan Borovský, Jarmila Saidová, Igor Galovič, Pavel Puobiš, Mário Varga, Stanislav Očenáš, Dionýz Pecháček, Andrea Šándorová, Peter Krajčo ml., Ivan Labuda, Vladimír Konde, Michal Lauko, Juraj Tuchyňa, Lukáč Tomiš, Andrej Srňánek, Stanislav Billik, Peter Bezák, Ľuboš Bartoš, Nitra, Jaroslav Polák, Veľké Ripňany, Vladimír Urban, Vlado Matušica, Hájske, Dušan Šóš, Zbehy, Patrik Balko, Hosťová, Jozef Hoppan, Ján Antalík, Marián Drahoš, Vráble, Marta Kunkelová, Ján Školník, Zlaté Moravce, Pavol Štefek, Veľká Dolina, György Jakubecz, Horné Saliby, Mário Gažo, Rumanová, Ladislav Seilinger, Zlaté Klasy, Matej Varga, Cabaj-Čápor, Terézia Tasáryová, Martin Machay, Ivanka, Juraj Ivanič, Čeľadice, Ján Bédi, Veľké Zálužie, Vratko Candrák, Topoľčany, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Marián Kováč, Levice, Jozef Valkovič, Malé Vozokany, Róbert Špánik, Šoporňa, Gabriel Baluška, Diakovce, Tatiana Sklenárová, Michal Vígh, Šaľa, Juraj Barantal, V. Zálužie, Jozef Javor, Sereď, Dominik Lenghard, Čakajovce, Valent Vaňo, Gašpar Gál, Žirany, Ján Török, V. Dolina, Peter Strieška, Volkovce, Jozef Repa, Prílepy
8 - Igor Komora, Matúš Palko, Peter Solčianský, Peter Bíro, Vladimír Kompas, Ľubomír Bartakovič, Dana Horváthová, Rastislav Švec, Viliam Ďuriš, Pavol Zámečník, Jozef Nemeš st., Peter Podsedlý, Evka Grmanová, Marcela Hallová, Milan Čulák, Matúš Dillhoff, Miloš Sýkora, Nitra, Miroslav Fúska, Zbehy, Daniela Némethová, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Lenka Kunkelová, Božena Školníková, Zlaté Moravce, Rudolf Macho, René Scheer, Kolíňany, Lukáš Bíro, Čakajovce, Beáta Ficová, Výčapy-Opatovce, Margita Pavelková, Golianovo, Štefan Ivanič ml., Čeľadice, Ján Sórad, Pohranice, Martin Hindák, Miloš Remenár, Sereď, Miroslav Ďuriač, Štefan Kúsek, Hostie, Katarina Tesárová, Marcel Pánis, Dolné Krškany, Michala Majdiaková, Močenok, Jozef Bögi, Trhová Hradská, Juraj Palatický, Mojmírovce, Marián Železník, Renáta Čerháková, Trnovec n/V., Adam Kováč, Imrich Drozdák, Babindol, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Ján Ballek, Hlohovec, Rudolf Krajinčák, Helena Krajinčáková, Báb, Katarína Malá, Jozef Andel, Vráble, Zoltán Németh, Nový Život, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Michal Kriško, Peter Visolajský, Šaľa, Zuzana Kečkéšová, V. Zálužie, Alexander Repta, Anton Berecz, Branč, Zuzana Deáková, Sľažany, Jozef Gajdoš, Žitavany, Miroslav Vaňo, Žirany
7 - Ľubomír Maczvalda, Darina Orbanová, Ľubo Penzeš, Vlado Sásik, Miroslav Mada, Peter Kováč, Alexander Charizopulos, Nitra, Peter Kramný, Kolíňany, Peter Trungel, Ivanka, Filip Dobiáš, Róbert Koprda, Čeľadice, Marta Záhorská, Rišňovce, Marek Balla, Maňa, Zlatica Machová, Soňa Billiková, Výčapy-Opatovce, Tomáš Nagy, Ladice, Anna Rumanovská, Sereď, Vincent Káčer, Zlaté Moravce, Marián Nagy, Dolné Krškany, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Peter Varga, Vlčany, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Marián Balko, Klasov, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Marián Šíma, Ľubor Goldbecher, Gustáv Štefkovič, Šaľa, Daniel Varga, Pata, Vlado Bennár, Hájske, Salo Berecz, Branč, Vladimír Majerčík, Sľažany, Matúš Rábek, Močenok, Viliam Félis, Vráble, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Juraj Lehocký, Sládkovičovo
6 - František Grom, Juraj Krčmár, Ľudovít Billik, Ľuboš Fuska, Patrik Laca, Mário Šándor, Ján Barát, Ján Doboš, Martin Pecho, Rado Vágai, Edo Tomek, Nitra, Andrej Orlíček, Cabaj-Čápor, Matej Kuzmický, Ivanka, Jozef Baťala ml., Žitavany, Ladislav Perina, Marek Sklenár, Jana Sklenárová, Šaľa, Mariana Nerečová, Svätoplukovo, Michal Špacír, Beladice
5 - Jozef Žák, Ľubka Tasáryová, Vladimír Ťapušík, Pavol Ťapušík, Peter Jurika, Mário Šándor, Nitra, Peter Lenčéš, Slavomír Syseľ, Močenok, Jozef Švihorík, Báb, Leo Bednár, Jozef Buranský, Vráble, František Margetin, Rišňovce, Mikuláš Pintér, Branč, Martin Kriššák, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Veronika Gálová, Hrušovany, Slávka Kečkéšová, V. Zálužie, Marek Fábry ml., Šurianky, Miroslav Greguš, Hosťovce, Peter Bodi, Zbehy, Timea Mészárosová, Šaľa
4 - Peter Kompas, Zuzana Gurinová, Peter Paulík, Šimon Horváth, Vlado (Bodie) Viola, Martin Hrnčár, Igor Kotora, Igor Kotora (Kiči), Táňa Tomeková, Juraj Štibrík, Nitra, Štefan Pátrovič, Jarok, Ján Laca, D. Obdokovce, Lukáš Takáč, Báb, Lukáš Mesároš, Lehota, Tomáš Karácsony, Váhovce, František Mášik, Zlaté Moravce, Juraj Paška, Horné Krškany, Vojtech Kóša, Veľký Cetín, Mária Maďarová, Vráble, Miroslav Jennes, Močenok, Jozef Watter, Rišňovce, Michal Lacena, Výčapy-Opatovce, Lenka Reptová, Branč, Emilía Káčerová, Z. Moravce, Martina Križanovičová, V. Zálužie
3 - Michal Földesi, Tomáš Lukáč, Iveta Dubeňová, Ľudovít Horváth, Nitra, Štefan Pálenik, Prílepy, Zuzana Vašková, Rumanová, Štefan Ivanič st., Tomáš Grman, Čeľadice, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Ľudovít Vajda, Veľký Cetín, Mária Rajtárová, Žitavany, Tibor Štadler, Čeladince, Dávid Bežuch, Galanta, Zuzana Labdíková, Lužianky, Martin Kováč, Výčapy-Opatovce, Norbert Adamča, Sereď
2 - Martin Martonka, Miroslav Kubiček, Imrich Hrdlica, Stanislav Billík, Emil Lehoťák, Ladislav Skalický, Jozef Gutai, Nitra, Ľubomír Súľovský, Rišňovce, Ernest Lenický, H. Kráľová, Roman Cina, Neverice, Lucia Valkovičová, Sereď, Katarína Vlčeková, Lužianky, Mária Bereczová, Branč
1 - Jaroslav Andrašik, Gabriel Vencel, Nitra, Ľuboš Sýkora ml., Zbehy, Juraj Hudec, Sľažany, Štefan Pajer, Žirany, Gabriel Kubovič, Matúškovo, Irena Petková, Z. Moravce

Tretie kolo bolo pomerne ťažké pre vás, tipérov. Viacerí získali iba pár bodov. Najlepším výsledkom bolo 7 uhádnutých zápasov, čo dokázali štyria z vás: Milan Ružička, Nitra, Žaneta Gálová, Janíkovce, Stanislav Pacher, Sľažany a Jozef Margetin, Rišňovce. Kto z nich vyhráva kartón piva Corgoň, sa dozviete v pondelkových MY Nitrianskych novinách.
Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  2. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  3. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  4. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  5. Päť chýb pri zateplení strechy
  6. Vitajte v postapokalyptickom svete
  7. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  8. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  2. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  3. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  4. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  5. Úprava osobného motorového vozidla
  6. Important information for Brazilians living in Slovakia
  7. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  8. Vitajte v postapokalyptickom svete
  9. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  10. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 24 480
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 17 015
  3. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 14 812
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 526
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 845
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 749
  7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 472
  8. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 369
  9. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 158
  10. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 9 143
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Akcia platí len 24 hodín

LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY

Akcia platí pre nových aj existujúcich predplatiteľov, ktorí si ho predĺžia.

Táto akcia platí len 24 hodín a nebude sa opakovať.

Sedem projektov na základných školách získalo dotáciu

Podporené aktivity riešia inovatívne formy vzdelávania, rozvoj telesnej kultúry i ochranu životného prostredia.

Ilustračné foto

O čistotu mesta sa bude starať nová technika

Technické služby mesta Zlaté Moravce získali do výbavy nový nakladač i umývacie vozidlo.

Brehy Nitry prepojí cyklolávka. Bude neskôr a drahšia, ako plánovali

Mesto podpísalo s firmou dodatok, práce naviac z eurofondov nezaplatí.

Cyklolávka prepojí Wilsonovo nábrežie a Nábrežie nábrežie.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Prinášame informácie o pripravovanom testovaní na Orave

Získať dobrovoľníkov ku odberom je v niektorých dedinách ťažké, v Sihelnom bude pomáhať aj starosta.

V kraji sú na tom najhoršie okresy Banská Bystrica a Brezno

Včera zistili na Slovensku viac ako 2 200 nakazených. 210 z toho v Banskobystrickom kraji. 56 v okrese Banská Bystrica a 45 v okrese Brezno.

Už ste čítali?