Utorok, 20. október, 2020 | Meniny má VendelínKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 1. kole

8 - Adrián Németh, Nový Život; 7 - Jozef Lenghart, Nitra, Juraj Káčer, Čaradice, Peter Vranský, Zbehy, Attila Illés, Čenkovce, Marián Šíma, Šaľa, Jozef Debnár, Zlaté Moravce

Správne tipy 1. kola
B. Bystrica - FC Nitra 1:0 1
FC Nitra B - Vráble 0:0 X
Hurbanovo - Tešedíkovo 2:0 1
Sládkovičovo - FC ViOn B 1:0 1
Poľ. Močenok - Vieska 0:0 X
Horná Potôň - Sereď 2:2 X
Žitavany - Nový Život 0:1 2
Čeľadice - Chrenová 3:2 1
Sľažany - Rumanová 1:3 2
Beladice - Topoľčianky 1:2 2

Poradie po 1. kole
8 - Adrián Németh, Nový Život
7 - Jozef Lenghart, Nitra, Juraj Káčer, Čaradice, Peter Vranský, Zbehy, Attila Illés, Čenkovce, Marián Šíma, Šaľa, Jozef Debnár, Zlaté Moravce
6 - Peter Odráška, Horná Kráľová, Zoltán Kollár, Roman Uher, Šaľa, Marek Fábry, Šurianky, Martin Škorica, Igor Dubeň, Michal Korytko, Pavlína Letková, Dajana Borovská, Martina Pavlíková, Ingrid Lyžičiarová, Nitra, Viktor Balko, Lužianky, Daniel Lörincz, Branč, Jozef Filo, Mojmírovce, Roman Fuska, Čab, Stanislav Babocký, Miloš Plaštiak, Tesárske Mlyňany, Ján Dekan, Velčice, Ivan Bakyta, Jarok, Jana Mráziková, Marián Blaho, Čeľadice, Jozef Karásek, Hájske, Štefan Bako, Močenok, Jana Dudonová, Sereď, J. Barát, Ladislav Palárik, Topoľčany, Štefan Kepko, Nové Zámky, František Krčmár, Nevidzany, Anna Pacherová, Štefan Deák, Sľažany, Marián Mateička, Behynce, Michal Kaplán, Červený Hrádok, Alexander Bielik, Topoľčianky, Miroslav Szlamka, Váhovce, Zoltán Kozics, Nový Život, Milan Brisuda, Č. Hrádok
5 - Ivan Berec, Vilma Peťovská, Štefan Hubec, Radko Hnilica, Lužianky, Pavol Holták, D. Krškany, Rudolf Lauko, Zbehy, Ladislav Hamada, Čeľadice, Simona Szolnokiová, Ľubomír Drahoš, Dyčka, Miro Senneš, Stanislav Packa, Slavomír Syseľ, Močenok, Rastislav Borčin, Hostie, Jozef Gál, Hrušovany, Vladimír Kuchta, Ľudovít Lacina, Eduard Szabo, Stanislav Habáň, Ľudmila Šimalová, Miroslav Šimala, Marián Červenka, Milan Nagy, Naďa Zlatňanská, Štefan Kollárik, Ivan Chlebák, Miroslav Račko, Ondrej Civáň, Anton Dano, Nitra, Martin Bíro, Veľké Zálužie, Jozef Kuzmický, Ivanka, Jana Gálová, Helena Gálová, Žirany, Jaromír Slíž, Beladice, Ladislav Čekey, Pohranice, Žaneta Gálová, Janíkovce, Martin Hindák, Sereď, Radovan Paľo, Martin Kriššák, Cabaj, Július Galo, Oľga Račková, Dolné Krškany, Stanislav Drapák, Lúčnica n/Ž., Attila Kurti, Vlčany, Jaroslav Slamka, Báb, Július Pavlov, N. Ves, Vincent Komačka, Topoľčany, Soňa Valentová, Tes. Mlyňany, Juraj Sojka, Vráble, Peter Vidovič, Vinohrady, Štefan Novák, Kristián Lenčéš, Jana Jašíková, Marián Titka, Ľuboš Šottník, Šaľa, Jozef Lehocký, Sládkovičovo, Ľuboš Motolák, Trnovec n/V., Ján Ballek, Hlohovec, Andrea Bereczová, Branč, Juan Bileny, Rišňovce, Ivan Molnár, Matúškovo
4 - Ľudovít Desat, Podhorany, Štefan Peťovský, Bohuš Baják, Ján Hnilica, Lužianky, Ľuboš Mičík, Igor Komora, Boris Kašuba, Vladimír Papp, Erik Petrík, Anton Lieskovský, Roman Trnkus, František Hrnčiar st., Július Kolník, Ľudovít Konečný, Igor Máčik, Peter Kompas, Diana Szabová, Juraj Knížat, Peter Mateička, Anton Černý, Milan Ružička, Milan Gajdošík, Jozef Viskup, Jozef Havetta, Michal Bíro, Zoran Heiser, Viliam Ďuriš, Monika Rekošová, Juraj Hrnčár, Ľubomír Turňa, Štefan Matesko, Pavel Puobiš, Zuzana Hrivňáková, Iveta Rosinská, Ladislav Pintér, Ľubomír Kleštinec, Milan Gráf, Jaro Maňák, Ľubomír Moravčík, Andrea Šándorová, Peter Paulík, Ľudovít Kováč, Milan Lacina, Jozef Uhlárik, Miroslav Fábry, Peter Šišák, Marián Grman, Evka Grmanová, Mário Šándor, Šimon Horváth, Karol Ryba, Vlado Sásik, Ivan Eliaš, Ľubomír Mikula, Michaela Lacinová, Juraj Tuchyňa, Nitra, Miroslav Močol, Gabriel Bíro, Ján Turánek, Alekšince, Matúš Zentko, Peter Baják ml., Milan Greguš, Zbehy, Jozef Štefák, Jozef Ifner, Jozef Horňák, Rišňovce, Ján Vaško, Katka Tasáryová, Vladimír Tasáry, Štefan Račko, Peter Vašek, Lubor Kajaba, Ivanka, Ľubomír Sako, Kolíňany, Jozef Cvajniga, Banská Bystrica, Ivana Kunkelová, Zlaté Morace, Marta Kunkelová, Jozef Virág, František Mášik, Peter Rajnoha, Marián Zlatňanský, Zlaté Moravce, Jozef Hrebenár, Pavel Babiak, Žitavany, Ján Frajtík, Jakub Vojtek, Marián Drahoš, Ľuboš Modzga, Ladislav Nagy, Emília Malá, Mária Maďarová, Vráble, Pavol Štefek, Gabriel Chrenko, Veľká Dolina, György Jakubecz, Horné Saliby, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Jozef Danada, Milan Bekéni, Ján Argyusi, Jozef Kučera, Vladimír Petro, Štefan Fabian, Peter Bleho, Milan Lazan, Tibor Odráška, Róbert Tóth, Peter Hipp, Eva Kollárová, Šaľa, Tomáš Ďuriška, Šurianky, Ján Kozla, Alexandra Gálová, Žirany, Štefan Pátrovič, Jarok, Lukáš Novosedlík, Anton Bábik st., Rumanová, Ivan Tóth, Čakajovce, Milan Šlosár, Čab, Anton Molnár, Poľný Kesov, Peter Palka, Jozef Bosák, Cabaj-Čápor, Juraj Dubeň, Lehota, Ján Laca, Dolné Obdokovce, Lukáš Takáč, Báb, Monika Slížová, Beladice, Jakub Kečkéš, Veľké Zálužie, Pavol Kozma, Jozef Škvaril st., Margita Pánisová, Katarína Beláková, Dolné Krškany, Daniela Záhonová, Margita Pavelková, Juraj Bradáč, Golianovo, Ivan Mrázik, Jozef Ivanič st., Ivana Blahová, Anton Blaho, Čeľadice, Ivan Mikušík ml., N. Hrnčiarovce, Anna Rumanovská, Sereď, Pavel Zsigmond, Nový Život, Vojtech Szöke, Vojtech Kóša, Jozef Borbély st., Veľký Cetín, Alexander Kobza, Čechynce, Jozef Huňady, Viliam Šimonek, Lúčnica n/Ž., Ľubomír Rybár, Cabaj, Imrich Gregor, Jelenec, Juraj Minárik, Obyce, Gabriela Sádovská, Žitavce, Marián Zelezník, Alexander Kusý, Trnovec n/V., František Balogh, Selice, Adam Kováč, Klasov, Jozef Török, Jaroslav Dvorský, Pata, Vladimír Gombáš ml., Martina Dicsérová, Marián Tóth, Močenok, Emil Šatan, Vozokany, Dana Fáberová, Peter Fáber, Malé Vozokany, Jozef Kukliš, Pavol Čerenka, Anna Čerenková, Topoľčianky, Ľubov Kaplánová, Červený Hrádok, Gabriel Tóth, Horná Kráľová, Miroslav Lešš, Ľubomír Kollár, Ľubomír Straňák, Štefan Straňák, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Róbert Špánik, Šoporňa, Juraj Segíň, Sľažany, Vojtech Takács, Dlhá n/V., František Belica, Hostie, Tibor Karácsony, Marek Mikula, Váhovce, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Kristína Lišková, Celestín Berecz, Ladislav Lörincz, Branč, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Tibor Lenčéš, Hájske, Július Oláh, Matúškovo
3 - Michal Földesi, Ivan Buchala, Alexander Grell, Juraj Šipoš, Pavel König, Michal Papp, Eva Pappová, Iveta Palková, Jozef Svitač, Daniel Gál, Tomáš Lukáč, František Imre, Ľudovít Laca ml., Štefan Zabák, Jozef Rehuš, Laco Ištokovič, Jozef Kóša, Viliam Halla, Miroslav Zverka, Ivan Ševčík, Iveta Dubeňová, Ján Ehrenhold, Ivan Dominka, Marek Korytko, Michal Garay, Vlasta Spišáková, Ľudovít Horváth, Juraj Vencel, František Bojda, Milan Borovský, František Trnka, Ľuboš Baranec, Jarmila Saidová, Mária Sýkorová, Olga Tomeková, Pavol Hrnčár, Katarína Magušínová, Ľudovít Billik, Igor Galovič, Štefan Bede, Jozef Paulík, Marián Urbánek, Štefan Penzeš, František Filo, Peter Krajčo ml., Erika Hrachovická, Peter Podsedlý, Vlado Lyžičiar, Lukáš Barát, Ján Doboš, Ľuboš Lacina, Vladimír Konde, Ľubomír Kiesel, Marcela Hallová, Boris Grežo, Zdeno Kamenický, Tomáš Snop, Nitra, Jaroslav Polák, Veľké Ripňany, Vojtech Mládek, Podhorany, Anton Bapčány, Dolné Obdokovce, Igor Kováč, Beáta Ficová, Výčapy-Opatovce, Marianna Barátová, Dražovce, Marek Kyjak, Alekšince, Filip Horný, Jarok, Marek Sabo, Rumanová, Vladimír Urban, Vlado Matušica, Hájske, Peter Lenčéš, Michala Majdiaková, Močenok, Peter Kramný, Peter Balko, Kolíňany, Jozef Hoppan, Štefan Kováč, Vráble, Gustáv Molnár, Poľný Kesov, Peter Paulis, Malé Vozokany, Attila Szolnoki, Dyčka, František Kunkel, Zlaté Moravce, Marta Záhorská, Jozef Záhorský, Rišňovce, Štefan Pálenik, Prílepy, Juraj Volčko, Pavel Mihálik, Miroslava Grznáková, Jozef Sklenár, Slavo Kališ, Margita Kališová, Ladislav Perina, Juraj Csirik, Peter Lehocký, Šaľa, Ladislav Seilinger, Zlaté Klasy, Kristián Palkovič, Hosťová, Martin Gál, Hrušovany, Peter Greguš, Peter Debnár, Emil Barabáš, Zbehy, Henrich Richter, Bratislava, Mária Bajáková, Štefan Labdík, Lužianky, Peter Ivančík, René Čulák, Koniarovce, Martin Jurík, Čakajovce, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Matej Varga, Marek Orlíček, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Patrik Szabo, Cabaj, Boris Mesároš, Lehota, Miriama Zborovanová, Golianovo, Ján Slíž, Milan Hritz, Emil Rusnák, Beladice, Štefan Pupák, Hurbanovo, Dušan Beder, Veľký Lapáš, Juraj Bárek, Peter Sonlajtner, Žirany, Jozef Piterka, Dolné Lefantovce, Natália Kozmová, Martin Tesár, Mário Pánis, Štefan Račko, Dolné Krškany, Ľuboš Galo, Janíkovce, Dušan Bogár, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Štefan Ivanič ml., Čeľadice, Marián Strečka, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Jozef Labuda, Solčany, Milan Mišák, Veľká Dolina, Miloš Remenár, Sereď, Dezider Lenčéš, Horná Kráľová, Štefan Mravík, Mária Rajtárová, Žitavany, Miroslav Ďuriač, Hostie, Norbert Zsigmond, Zoltán Németh, Nový Život, Ľudovít Vajda, Veľký Cetín, Jozef Dian, Lukáčovce, Ján Kóssi, Čifáre, Stanislav Šlagor, Tes. Mlyňany, Jozef Bögi, Trhová Hradská, Ján Hotový, N. Sady, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ivan Ďurický, Mikuláš Pintér, Ladislav Vašeta, Branč, František Trvalec, N. Zámky, Elena Vašková, Rudolf Krajinčák, Báb, Ľubomír Antal, Čierne Kľačany, Marián Pacher, Sľažany, Ján Sikoriak, Jaroslav Valo, Tek. Nemce, Marián Herceg, Pata, Gabriel Molnár, Galanta, Jozef Studený, N. Ves n/Ž., Gabriel Galbavý, Jozef Galbavý, Gabriel Less, H. Kráľová, Gabriel Baluška, Diakovce, Ladislav Babóti, Katarína Jancsóova, Vlčany, Tibor Štadler, Čeladince, Ivan Tabaček, T. Nemce, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Marek Ballek, Hlohovec, Juraj Barantal, V. Zálužie, Ladislav Kéry, Volkovce
2 - René Matyó, Lukáš Karlubík, Ernest Szombath, Jozef Prešinský, Matúš Palko, Martin Martonka, Vladimír Kompas, Jozef Hudec st., Jozef Nosian, Ľubomír Bartakovič, Miroslav Kubiček, Jozef Žák, Katarína Karcolová, Dušan Letko, René Daniš, Katarína Spišáková, Darina Orbanová, Imrich Hrdlica, Ladislav Pindeš, Jožo Ťapušík, Mariana Letková, Emil Tomek, Jozef Móder, Dana Horváthová, František Tomek, Stanislav Billík, Richard Magušín, Andrej Kušnír, Ľubo Penzeš, Jozef Nemeš st., Ľuboš Fuska, Stanislav Očenáš, Vladimír Ťapušík, Barbora Mináriková, Patrik Laca, Emil Lehoťák, Pavo Ťapušík, Dionýz Pecháček, Pavol Krajčo, Ivan Magdolen, Jozef Pacher, Jozef Senneš, Blažena Sennešová, Zdenko Senneš, Ján Barát, Michal Lauko, Vlado (Bodie) Viola, Nitra, Matúš Vrábel, Lužianky, Peter Trungel, Imrich Guzmický, Ivanka, Patrik Balko, Hosťová, Zoltán Prešinský, Veľký Cetín, Milan Molnár, Poľný Kesov, Filip Dobiáš, Igor Kováč, Štefan Ivanič st., Milan Koleda, Jozef Štefek, Tomáš Grman, Čeľadice, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Ján Antalík, Ladislav Szöke, Miroslava Mikulášová, Katarína Malá, Jozef Malý, Vráble, Lenka Kunkelová, Vincent Káčer, Juraj Minár, Zlaté Moravce, Ľubomír Súľovský, Roman Margetin, Rišňovce, Vladimír Gál, Hrušovany, Zuzana Vašková, Anton Bábik ml., Rumanová, Rudolf Macho, Kolíňany, Michal Čéry, Jelenec, Miloš Kečkéš, Veľké Zálužie, Lukáš Bíro, Peter Vrabec, Čakajovce, Marek Balla, Maňa, Peter Zubčák, Hruboňovo, Zlatica Machová, Výčapy-Opatovce, Martina Bapčányová, Dolné Obdokovce, Jozef Švihorík, Báb, Ľudovít Bában, Martin Švelan, Cabaj, Tomáš Nagy, Ladice, Lukáš Mesároš, Jozef Bédi, Lehota, Peter Popelka st., Andrej Maťo, Jarok, Patrik Čepček, Žitavany, Ján Sórad, Pohranice, Ivan Mikušík, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Viliam Maňúch, Renata Gálová, Jozef Gál, Attila Sonlajtner, Žirany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Vratko Candrák, Topoľčany, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Ľubomír Martišovič, Martin Račko, Zuzana Chochlíková, Dolné Krškany, Juraj Paška, Horné Krškany, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Ľubomír Bobok, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ernest Lenický, Horná Kráľová, Marián Kováč, Levice, Jozef Valkovič, Malé Vozokany, Patrik Balogh, Selice, Roman Cina, Neverice, Milan Ďurkovič, Dolné Saliby, Zoltán Jancsó, Peter Varga, Vlčany, Stanislav Pacher, Sľažany, Emil Dubec, Žikava, Dušan Švehla, Martin Földesi, Lucia Valkovičová, Sereď, Ján Hegyi, Jelka, Tomáš Bleho, Ján Petráš, Tatiana Sklenárová, Marek Sklenár, Jozef Baláž, Šaľa, František Kausek, Klasov, Renáta Čerháková, Trnovec n/V., Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Jozef Brieška, Tek. Nemce, Rišo Bako, Galanta
1 - Miroslav Fúska, Ľuboš Sýkora ml., Zbehy, Boris Lacina, Lužianky, Radoslav Gažo, Golianovo, Peter Solčianský, Jaroslav Andrašik, Peter Bíro, Ľubomír Maczvalda, Alena Eššeová, František Grom, Juraj Krčmár, Zuzana Gurinová, Rastislav Švec, Gabriel Vencel, Pavol Zámečník, Ľubka Tasáryová, Mário Tomašek, Mário Varga, Daniel Tasáry, Ivan Labuda, Nitra, Marián Senka, Leo Bednár, Vráble, Vladimír Varga, Rišňovce, Juraj Hudec, Sľažany, Mário Gažo, Rumanová, Matej Kuzmický, Terézia Tasáryová, Ivanka, Juraj Ivanič, Milan Srnka st., Róbert Koprda, Čeľadice, Ján Bédi, Veľké Zálužie, Tibor Horváth, Komjatice, Peter Popelka ml., Jarok, Katarina Tesárová, Marcel Pánis, Dolné Krškany, Juraj Palatický, Mojmírovce, Erik Mészáros, Gáň, Jozef Baťala ml., Žitavany, Marián Balko, Klasov, Miloš Gál st., Žirany, Andrej Baláž, Cabaj, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Jozef Javor, Sereď, Denis Marcinkech, Vinodol
0 - Daniela Némethová, Dolné Lefantovce, Dušan Šóš, Zbehy, Andrej Orlíček, Cabaj-Čápor, Lenka Königová, Marek Hrachovický, Peter Jurika, Nitra, Tomáš Karácsony, Váhovce, Štefan Kúsek, Hostie, Marián Nagy, Dolné Krškany, Ivan Šimonek, Dyčka, František Margetin, Rišňovce, Mariana Nerečová, Svätoplukovo, Peter Ivančík, Šaľa

Začíname so 641 tipérmi.
Víťaz 1. kola je zrejmý - Adrián Németh z Nového Života. Čo vyhrá, sa dozvie čoskoro. Pracujeme na tejto cene.
Tipérov zdravia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Home (ale aj) Office
  2. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  4. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  5. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  6. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  7. Zelená Bratislava
  8. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  9. Znečistenie riek už možno nebude možné zastaviť
  10. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové
  1. Počas pandémie je dôležité aj správne kúrenie
  2. Bezbariérové vozidlo
  3. Na NFŠ môže byť rýchlo 72 špeciálnych lôžok pre COVID 19
  4. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  5. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  6. Zelená Bratislava
  7. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  8. Ruža zmeny
  9. Úpravy automobilov pre ZŤP
  10. No Finish Line v Bratislave sa presúva do virtuálneho priestoru
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 28 785
  2. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 16 148
  3. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 14 780
  4. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 13 727
  5. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 12 239
  6. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 735
  7. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 10 075
  8. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 104
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 079
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 8 975
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Hovoria mu aj simulant a súkromník. Nech sa príde Messi pozrieť na mňa, smeje sa

Seredský rodák má v piatej lige Juh bilanciu viac ako jeden strelený gól na zápas. Odstaviť kompletne šport na amatérskej úrovni je choré, hovorí.

Martin Hindák - na snímke vľavo z roku 2005, v strede ako reprezentant SR v plážovom futbale a vpravo po úspechu v rakúskej regionálnej lige.

V nitrianskej nemocnici je 61 infikovaných zdravotníkov, testujú všetkých pacientov

Pre COVID pacientov vyčlení nemocnica ďalšie poschodie v chirurgickom pavilóne. Plánované zákroky od dnešného dňa redukuje.

Chirurgický (vľavo) a liečebný pavilón.
Jaroslav Dóczy.

Mesto Nitra sčítalo už sto percent svojich domov a bytov

Do systému sčítania domov a bytov vstúpilo v Nitrianskom kraji zatiaľ 352 z celkového počtu 354 obcí. Celkovo je v regióne sčítaných 69 percent.

Ilustračná snímka bytového domu.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Koronavírus si vyžiadal prvú obeť z radov zdravotníkov

Obvodný lekár v Lokci podľahol ochoreniu COVID-19, mal len 48 rokov.

Najviac nakazených pribudlo v Košiciach a v okrese Čadca

Nedeľňajší rekord sa vyšplhal na číslo 860.

Vojaci kontrolujú miesta určené na testovanie Oravcov

Samosprávy musia do piatka rána pripraviť priestory, kde sa uskutočnia odbery. Oravcov budú testovať trikrát.

KORONAVÍRUS: Žilina hlási menej nakazených, Čadca medzi najhoršími

V nemocniciach je hospitalizovaných 638 pacientov.

Už ste čítali?