Nedeľa, 18. apríl, 2021 | Meniny má ValérKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 9. kole

51 - Zuzana Chochlíková, D. Krškany; 48 - Ľuboš Baranec, Nitra; 47 - Margita Pánisová, D. Krškany, Peter Solčianský, Vladimír Nemšovský, Nitra

Správne tipy 9. kola
Skalica - Slovan 2:1 p X
L. Mikuláš - Zvolen 3:4 2
Martin - Košice 1:3 2
Zvolen - Slovan 3:1 1
N. Zámky - Trnava 4:2 1
Púchov - HK 96 Nitra 9:3 1
Třinec - Liberec 3:2 1
New Jersey - Atlanta 2:1 1
Philadelphia - Pittsburgh 3:5 2
Chicago - Minnesota 3:4 p X

Poradie po 9. kole:
51 - Zuzana Chochlíková, D. Krškany
48 - Ľuboš Baranec, Nitra
47 - Margita Pánisová, D. Krškany, Peter Solčianský, Vladimír Nemšovský, Katarína Magušinová, Nitra
46 - Ivan Tabaček, T. Nemce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Juraj Šipoš, Anton Černý, Nitra, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Juraj Minárik, Obyce
45 - Jozef Horný, Zl. Moravce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Pavol Mošať, Ernest Szombath, Peter Podsedlý, Nitra, Ľudovít Desat, Podhorany, Mária Ružičková, Branč
44 - Martin Magušín, Jozef Virág, Zl. Moravce, Ján Sikoriak, T. Nemce, Anton Molnár, P. Kesov, Ondrej Hupka, Čakajovce, Miloš Gál st., Žirany, Ivan Magdolen, Nitra, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Marián Mateička, Behynce
43 - Miroslav Slovák, Dun. Streda, Marek Ballek, Hlohovec, Juraj Varga, Barbora Mináriková, Vlado Lyžičiar, Nitra, Juraj Hamada, Čeľadice, Beáta Ficová, V.-Opatovce, Renáta Gálová, Žirany, František Belica, Hostie, Ladislav Babóti, Vlčany
42 - Boris Grežo, Peter Šišák, Michal Lauko, Stanislav Billik, Tibor Horváth, Nitra, Roman Margetin, Rišňovce, Ivan Ďurický, Anton Berecz, Branč, Jozef Bajnek, Vráble, Marek Kyjak, Alekšince, Imrich Drozdák, Babindol, Zoltán Prešinský, V. Cetín, Gustáv Molnár, P. Kesov, Róbert Špánik, Šoporňa
41 - Erika Hrachovická, Viliam Ďuriš, Juraj Tuchyňa, Nitra, Jozef Hrebenár, Žitavany, Jozef Borbély st., V. Cetín, Peter König, Matej Kuzmický, Ivanka, Juraj Sabo, Rumanová, Jožo Ružička, Branč, Marek Šlehobr, Milan Molnár, P. Kesov, Marta Záhorská, Rišňovce, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Andrej Maťo, Jarok, Margita Kališová, Šaľa, Martina Dicsérová, Močenok
40 - František Margetin, Rišňovce, Mário Gažo, Rumanová, Emil Dubec, Žikava, Roman Fuska, Andrej Fábry, Čab, Ľubomír Lacina, Vlasta Spišáková, Monika Rekošová, Jozef Viskup, Richard Magušín, Erik Petrík, Roman Sýkora, Jaroslav Ollík, Juraj Tomka, Miroslav Šimala, Nitra, Monika Dobiašová, Čeľadice, Ján Bédi, V. Zálužie, Jozef Hoppan, Vráble, Mário Pánis, D. Krškany, Karol Belovič, Peter Bleho, Štefan Fabian, Vladimír Petro, Šaľa, Jozef Cvajniga, B. Bystrica, Mária Slezáková, Lukáčovce, Štefan Labdík, Lužianky
39 - František Kausek, Klasov, Peter Bajla, N. Ves, Vincent Komačka, Topoľčany, Ferko Valent, T. Mlyňany, Ján Barát, Peter Kompas, Milan Petráš, Jozef Hudec st., Vladimír Kuchta, Július Petrík, Katarína Karcolová, Nitra, Matúš Mareček, Čab, Ján Slíž, Beladice, Lukáš Bíro, Čakajovce, Marek Orlíček, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Anton Bábik ml., Rumanová, Filip Horný, Jarok, Igor Kováč ml., V.-Opatovce, Jozef Záhorský, Rišňovce, Tomáško Huňady, Lúčnica, Patrik Čepček, Žitavany, Marek Balla, Maňa, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Milan Bekéni, Michal Kriško, Šaľa, Tibor Karácsony, Váhovce, Štefan Kúsek, Hostie, Ľubomír Števanka, Preseľany
38 - Marián Kováč, Levice, Marek Hrachovický, Marián Grman, Zdenko Senneš, Milan Lacina, Martin Petrík, Jozef Lenghart, Andrea Pihorňová, Daniel Tasáry, Jakub Takáč, Ľubo Pénzeš, Ján Ehrenhold, František Filo, Mário Tomašek, Tomáš Krajčovič, Ladislav Pintér, Miloš Sýkora, Mária Sýkorová, František Trnka, Iveta Rosinská, Nitra, František Krčmár, Nevidzany, Juraj Barantal, V. Zálužie, Slavomír Sysel, Močenok, Dávid Bežuch, Galanta, Ivan Tóth, Dominik Lenghard, Čakajovce, Fero Ružička, Branč, Ladislav Čekey, Pohranice, Andrej Orlíček, Matúš Hala, Cabaj-Čápor, Jozef Horňák, Rišňovce, Pavel Mihálik, Šaľa, Štefan Račko, D. Krškany, Ladislav Páleník, Tibor Mócik, Topoľčany
37 - Attila Szolnoki, Dyčka, Patrik Balogh, Selice, Ján Valášek, Šoporňa, Jaroslav Dvorský, Daniel Varga, Pata, Juraj Krčmár, Jozef Žák, František Tomek, Peter Mateička, Jozef Svitač, Ivan Janiš, František Grom, Jaroslav Andrášik, Vladimír Krajčovič, Pavol Zámečník, Emil Líška, Michal Garay, Dušan Letko, Ivan Chrenák, Nitra, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Marián Božik, Hosťovce, Boris Lacina, Viktor Balko, Ján Hnilica, Lužianky, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Jozef Studený, N. Ves, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Bogdan Streér, N. Hrnčiarovce, Jozef Infner, Rišňovce, Martin Tesár, Oľga Račková, D. Krškany, Jozef Gál, Alexandra Gálová, Žirany, Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, Štefan Bako, Močenok, Jozef Labuda, Solčany, Tomáš Bleho, Milan Lazan, Marián Titka, Zdenka Hippová, Róbert Tóth, Jozef Sklenár, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec
36 - František Hrnčiar ml., Dionýz Pecháček, Miroslav Zverka, Boris Kašuba, Oľga Tomeková, František Hrnčiar st., Ivan Dominka, Tomáš Rumančík, Juraj Vencel, Jozef Prešinský, Nitra, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Martin Földeši, Sereď, Juraj Minár, Zl. Moravce, Branislav Rafaj, Žitavany, Jana Gálová, Žirany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Štefan Páleník, Prílepy, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Vladimír Varga, Rišňovce, Miroslav Močol, Alekšince, Ján Vaško, Ivanka, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Peter Vrabec, Čakajovce, Miroslav Szlamka, Váhovce, Peter Lehocký, Tibor Odráška, Šaľa
35 - Ivan Chlebák, Štitáre, Ľuboš Török, Pata, Jozef Baťala ml., Žitavany, Marián Zlatňanský, Vincent Káčer, František Kunkel, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Karol Ryba, Michaela Lacinová, Ľubica Tasáryová, Edo Tomek, Július Kolník, Štefan Matesko, Ivan Labuda, Michal Bíro, Jožo Ťapušík, René Matyó, Nitra, Pavol Čerenka, Marián Strečka, Topoľčianky, Terézia Tasáryová, Ivanka, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Mária Bajáková, Štefan Peťovský, Lužianky, Ján Bíro, Čakajovce, Pavol Štefek, V. Dolina, Jozef Andel, Vráble, Vladimír Toman, Čifáre, Margita Pavelková, Golianovo, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Slavo Kališ, Peter Hipp, Šaľa, Matúš Rábek, Močenok, Martin Bíro, V. Zálužie
34 - Jozef Flaska ml., H. Saliby, Milan Augustín, Anna Čerenková, Topoľčianky, Marián Červenka, Štefan Kollárik, Katarína Molnárová, Ivan Buchala, Alexander Grell, Martin Búchala, Miroslav Múdry, Ľudovít Konečný, Pavol Krajčo, Ľuboš Kolár, Martina Pavlíková, Ingrid Lyžičiarová, Michal Papp, Vladimír Papp, Ľubomír Turňa, Nitra, Gašpar Gál, Žirany, Samuel Malý, Vráble, Ján Ballek, Hlohovec, Jozef Švihorík, Báb, Pavel Períček, Rišňovce, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Patrik Szabo, Cabaj-Čápor, Rudolf Macho, Kolíňany, Zorka Billiková, Jelšovce, Igor Kováč, Čeľadice, Anna Borčinová, Rastislav Borčin, Hostie, Ľuboš Šottník, Peter Ivančík, Šaľa
33 - Jozef Watter, Rišňovce, Zlatica Machová, V.-Opatovce, Peter Debnár, Miroslav Fúska, Zbehy, Laco Ištokovič, Ľuboš Lacina, Miroslav Mada, Nitra, Ľudovít Ďuriš, Čeľadice, Milan Roman, Čab, Vlastimil Záhon, Golianovo, Attila Sonlajtner, Žirany, Jozef Danada, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Zoltán Németh, N. Život, Renáta Čerháková, Trnovec, Katarína Beláková, D. Krškany, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Gabriel Lešš, H. Kráľová
32 - Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Jozef Senneš, Pavel König, Lucia Barátová, Jozef Kóša, Iveta Palková, Milan Borovský, Nitra, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Alexander Repta, Branč, Peter Zubčák, Hruboňovo, Vladimír Tasáry, Štefan Račko, Ivanka, Matúš Zentko, Zbehy, Marek Kováč, Čifáre, Marián Nagy, Július Galo, D. Krškany, Dušan Béder, V. Lapáš, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Gabriel Baluška, Diakovce, Marek Sklenár, Šaľa
31 - Martin Molnár, Matúškovo, Jozef Pacher, Ladislav Skalický, Lýdia Domastová, Igor Kotora, Peter Balkó, Jarmila Saidová, Milan Ružička, Nitra, Miroslav Vojtek, Emília Malá, Vráble, Peter Paulis, M. Vozokany, Andrej Repta, Daniel Lörincz, Branč, Martin Jurík, Čakajovce, Jaromír Slíž, Beladice, Jozef Štefák, Ivan Bileny, Rišňovce, Boris Nyers, Janíkovce, Ľubomír Moravčík, Cabaj-Čápor, Juraj Palatický, Mojmírovce, Jaroslav Čerhák, Ľuboš Motolík, Trnovec, Martin Račko, D. Krškany
30 - Simona Szolnokiová, Dyčka, Patrik Štrba, T. Mlyňany, Ján Školník, Zl. Moravce, Juraj Dubeň, Lehota, Marianna Barátová, Dražovce, Milan Vöröš, Mariana Letková, Nitra, Peter Sonlajtner, Žirany, Július Oláh, Matúškovo, Ľubomír Uher, Šaľa, Emil Šatan, Vozokany
29 - Peter Rajnoha, Jozef Školník, Zl. Moravce, Katarína Malá, Vráble, Bohuš Baják, Lužianky, Juraj Bradáč, Golianovo, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Martin Hraška, N. Sady, Richard Srňánek, Peter Jurika, Nitra, Adam Pintér, D. Krškany, Jozef Guniš, Preseľany, Marian Kukučka, Šurianky
28 - Ladislav Kováč, Babindol, Ľudovít Kováč, Mário Šándor, Nitra, Peter Baják, Zbehy, Jozef Kuzmický, Ivanka, Boris Mesároš, Lehota, Martin Imrišek, D. Krškany, Juraj Káčer, Čaradice, Tibor Berec, V. Lapáš, Ľubomír Bobok, Volkovce, Ivan Mrázik, Čeľadice
27 - Norbert Adamča, Sereď, Lukáč Tomiš, Milan Gráf, Ľudmila Šimalová, Viktor Buday, Nitra, Stanislav Packa, Močenok, Milan Koleda, Čeľadice
26 - Emília Káčerová, Zl. Moravce, Ladislav Kéry, Volkovce, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor, Štefan Pénzeš, Nitra, Stanislav Vojtila, Jelenec
25 - Rudolf Krajinčák, Báb, Božena Školníková, Zl. Moravce, Katarína Spišáková, Juraj Chovanec, Milan Čulák, Jozef Homola, Nitra, Ján Hotový, N. Sady, Ľubor Kajaba, Ivanka
24 - Helena Krajinčáková, Báb, Peter Bodi, Zbehy, Štefan Zabák, Patrik Palka, Darina Orbanová, Nitra, Martin Ďuriš, Čeľadice, Michal Čery, Jelenec, Jozef Karásek, Hájske, Jozef Barát, Topoľčany, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Ľuboš Sysel, Svätoplukovo
23 - Dalibor Slíž, Beladice, Marek Gáth, V. Zálužie, Ľubomír Maczvalda, Pavel Puobiš, Dušan Tirol, Nitra, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Valent Vaňo, Žirany, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Milan Matesko, Šoporňa, Michaela Paulisová, M. Vozokany
22 - Juraj Segíň, Sľažany, Jaroslav Fehér, Jozef Nosian, Jozef Moder, Nitra, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Marta Vaňová, Žirany, Lukáš Garaj, Báb
21 - Adriana Babišová, Jozef Lacina, Ján Kmeťo, Nitra, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Lenka Reptová, Branč, Róbert Koprda, Čeľadice
20 - Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Eva Pappová, Igor Galovič, Nitra, Patrik Brath, Hosťová, Tomáš Grman, Čeľadice
19 - Janka Vargová, Nitra
18 - Martin Švelan, Cabaj-Čápor, Pavol Trautenberger, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Róbert Berec, V. Lapáš, Juraj Jozef Bodi, N. Sady, Jozef Štefek, Čeľadice
17 - Marián Varga, Nitra, Lukáš Mesároš, Lehota, Martin Benčúrik, Július Benčurik, T. Nemce, Ján Nagy, Dvory, Daniel Szöke, V. Cetín, Vladimír Antal, Ivanka
16 - Jaroslav Peťko, Jelenec, Andrej Moravčík, Lukáš Boháčik, Nitra, Pavol Kozma, D. Krškany, Jozef Kučera, Šaľa, Štefan Ivanič, Čeľadice
15 - Anton Kusý, Miloš Mošať, Roman Trnkus, Nitra
14 - Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Kristína Kováčová, Lovce, Peter Balko, Kolíňany, Vladimír Krčmár, Nitra, Zuzana Vašková, Rumanová
13 - Ladislav Lörincz, Branč, Lukáš Zima, Juraj Sýkora, Nitra
12 - Juraj Lacina, Ľubomír Bartakovič, Dušan Koszorú, Nitra, Natália Kozmová, D. Krškany, Jana Mráziková, Čeľadice
11 - Vladimír Malý, Č. Kľačany, Peter Visolajský, Šaľa, Matej Fábry, V. Cetín, Pavol Ďurina, Rasťo Mikuš, Nitra, Marián Balko, Klasov, Vilma Peťovská, Lužianky
10 - Marek Ševčík, Peter Krajčo, Nitra, Tibor Bene, D. Obdokovce, Vratko Candrák , Topoľčany
9 - Henrich Richter, Bratislava, Peter Varga, Peter Bezák, Ľubomír Moravčík, Matúš Bédi, Dušan Balko, Nitra, Andrea Bereczová, Branč, Marcel Pánis, D. Krškany, Milan Mišák, V. Dolina, Martin Peško, Čab, Lukáš Takáč, Báb, Branislav Pospiš, Šaľa
8 - Juraj Svorad, Hrušovany, Erika Studená, Sľažany, Celestín Berecz, Branč, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Tomáš Snop, Mária Tirolová, Nitra, Dezider Lenčéš, H. Kráľová
7 - Helena Vargová, Peter Bíro, Zuzana Gurinová, Nitra, Pavla Ladungová, Ivanka
6 - Deniska Janegová, Prašice, Marián Kukučka, Šurianky, Michal Švec, Zuzana Satinová, René Daniš, Zoran Heiser, Michal Beták, Katarína Magušínová, Nitra, Bernadeta Beneová, D. Obdokovce, Jozef Janiš, Mojmírovce, Mária Bereczová, Branč, Vladimír Kurila, Galanta, Stanislav Nemček, Janíkovce, Miloš Bédi, Jarok, Jana Sklenárová, Šaľa, Vladimír Pagáč, Dolné Saliby - Hrušov
5 - Zuzana Ujváriová, Sereď, Jozef Janega, Prašice, Marek Ternény, V. Zálužie, Ľudovít Horváth, Pavol Tučný, Pavol Pribela, Evka Grmanová, Michal Korýtko, Lukáš Bartakovič, Mária Kóšová, Michal Korytko, Juraj Hrnčár, Nitra, Peter Greguš, Zbehy, Salo Berecz, Branč, Jozef Gál, V.-Opatovce, Jozef Buranský, Vráble, Marián Chobot, Urmince, Jozef Brieška, T. Nemce, Marián Martiška, Behynce, Janka Gálová, Žirany, Tomáš Erdélyi, Kajal
4 - Peter Hudák, Rišňovce, Jozef Gajdoš, Žitavany, Šimon Horváth, Vladimír Zabák, Eduard Szabó, Daniel Gál, Rastislav Švec, Magdaléna Čuláková, Andrej Stoklas, Marcela Hallová, Ivan Liptay, Pavol Hrnčár, Nitra, Michal Kišš, Šoporňa, Jozef Šimončič, Báb, Ivan Bakyta, Jarok
3 - Marek Kišš, Šoporňa, Ján Jambor, Rišňovce, Mário (Neger) Varga, Viliam Halla, Marek Korýtko, Michal Földesi, Margita Letková, Vlado Sásik, Nitra, Ivan Šimonek, Dyčka, Štefan Guzmický, Ivanka, Vladimír Ternény, V. Zálužie, Tomáš Kuna, Výč. Opatovce, Jaroslav Kalivoda, Jarok, Leo Bednár, Vráble, Peter Macho, Výčapy-Opatovce
2 - Oľga Szabová, Vladimír Beňo, Nitra, Dominik Májek, Mojmírovce, Mário Guzmický, Ivanka, Dušan Beder, Veľký Lapáš
1 - Mária Rajtárová, Martin n/Ž.

Víťazom 9. kola je Peter Podsedlý z Nitry, ktorý trafil 9 zápasov!
Tipérov zdraví

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Happy Hour vymysleli námorníci, dnes poteší aj vaše auto
  2. Desať obľúbených miest Slovákov na letnú dovolenku v Chorvátsku
  3. Pozor, stravné môže vzbudiť vlnu nevôle vašich zamestnancov
  4. Dobrým začiatkom stavby vyriešime veľa budúcich problémov.
  5. Prihláste sa na odber nových newslettrov od SME
  6. Korporátne dlhopisy s fixným ročným výnosom od 7 do 8 %
  7. Chceli by ste televízor alebo práčku k nákupu ako bonus?
  8. Festival pre dušu prináša návod, ako si zachovať duševnú pohodu
  9. Slováci sú rekordéri, majú aj 20 vernostných programov súčasne
  10. Bolesti kĺbov po Corone? Zbystrite pozornosť!
  1. Zase pozeráte do obrazovky? Radí fyzioterapeut aj očný lekár
  2. Happy Hour vymysleli námorníci, dnes poteší aj vaše auto
  3. Podcasty zdravotnej poisťovne Union sú najpočúvanejšie
  4. AURES Holdings sa vydáva na západ
  5. Výčínanie počasia spôsobuje najviac škôd v júni
  6. Dodávame len preverené riešenia, hovorí šéf ABRA Software
  7. Dobrým začiatkom stavby vyriešime veľa budúcich problémov.
  8. Desať obľúbených miest Slovákov na letnú dovolenku v Chorvátsku
  9. Pozor, stravné môže vzbudiť vlnu nevôle vašich zamestnancov
  10. Reverzné inžinierstvo na FVT
  1. Telefóny čaká zásadná zmena. Z dnešných nezostane takmer nič 51 933
  2. Zo žraloka rybka. Ako sa rozpadlo impérium Maria Hoffmanna? 18 750
  3. Desať obľúbených miest Slovákov na letnú dovolenku v Chorvátsku 17 019
  4. Leto na ostrove Malta: desať najkrajších miest 10 476
  5. Krvou a železom: Ako Bismarck pred 150 rokmi zjednotil Nemecko 9 814
  6. Slovákom hrozia malé dôchodky. V čom je problém? 8 708
  7. Veľkonočné inšpirácie, rozhovor so Zuzanou Šebovou 7 881
  8. Plánujete dovolenku na leto? Toto sú najkrajšie pláže Turecka 7 835
  9. Bolesti kĺbov po Corone? Zbystrite pozornosť! 6 816
  10. Prihláste sa na odber nových newslettrov od SME 5 962
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Slovenské hádzanárky dnes v Šali prehrali so Srbskom.

Hádzanárky Slovenska bojujú o postup na MS 2021 v baráži so Srbskom a po prvom dueli v Šali ich šance klesli na minimum. Favoritky dvojzápasu si odniesli víťazstvo v pomere 26:19.

16 h
Ján Čimo pri agrometeostanici.

Zlodej sa po niekoľkých dňoch na pole vrátil. Odniesol aj snímače.

16 h
Volejbalistky UKF Nitra získali druhý bronz v klubovej histórii.

Bronzovú sezónu hodnotí tréner František Bočkay. Dozviete sa aj pikošky z kabíny - kto je naj zabávačka, hladoška, spachtoška či frfľoška.

22 h
Zakončuje Šaľan Šimon Michniewicz.

Hádzanári Šale po dva a pol mesiaci okúsili, ako chutí víťazstvo.

17. apr

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Martin Spano, rodák z Čaky.

16. apr

Svadbu mladomanželov z Turca sprevádzali aj lavíny.

15. apr

Horčica sa stala pevnou súčasťou slovenskej kuchyne. Každý národ má tu svoju, Francúzi dijonskú, Nemci svoju žltú a Slováci majú liptovskomikulášsku.

15. apr

Zlodej sa po niekoľkých dňoch na pole vrátil. Odniesol aj snímače.

16 h

Už ste čítali?