Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 8. kole

45 - Zuzana Chochlíková, D. Krškany; 43 - Ľuboš Baranec, Juraj Šipoš, Nitra, Ivan Tabaček, T. Nemce; 42 - Margita Pánisová, D. Krškany

Správne tipy 8. kola
Martin - Slovan 5:4 p X
Trenčín - Košice 2:4 2
Nitra - Zvolen 3:4 p X
Žilina - Slovan 3:6 2
Trenčín - Nitra 2:1 1
Topoľčany - Prešov 4:5 2
Zlín - Liberec 2:4 2
Třinec - Sparta 3:2 p X
Florida - Montreal 3:1 1
Minnesota - Atlanta 5:1 1

Poradie po 8. kole:
45 - Zuzana Chochlíková, D. Krškany
43 - Ľuboš Baranec, Juraj Šipoš, Nitra, Ivan Tabaček, T. Nemce
42 - Margita Pánisová, D. Krškany, Pavol Mošať, Nitra
41 - Katarína Magušinová, Peter Solčianský, Nitra, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Ladislav Babóti, Vlčany
40 - Vlasta Spišáková, Vladimír Nemšovský, Nitra, Ľudovít Desat, Podhorany, Juraj Minárik, Obyce
39 - Erika Hrachovická, Ernest Szombath, Ivan Magdolen, Vlado Lyžičiar, Nitra, Mária Ružičková, Anton Berecz, Branč, Ondrej Hupka, Čakajovce, Miloš Gál st., Žirany, Ľubomír Antal, Č. Kľačany
38 - Roman Margetin, Jozef Horňák, Rišňovce, Ján Sikoriak, T. Nemce, Anton Molnár, P. Kesov, Juraj Hamada, Čeľadice, Anton Černý, Nitra
37 - Barbora Mináriková, Jozef Žák, Emil Líška, Viliam Ďuriš, Juraj Varga, Nitra, Mário Gažo, Juraj Sabo, Rumanová, Ivan Ďurický, Branč, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Roman Fuska, Čab, Beáta Ficová, V.-Opatovce, Marta Záhorská, Rišňovce, Renáta Gálová, Žirany, Andrej Maťo, Jarok, Marián Mateička, Behynce, Róbert Špánik, Šoporňa, Jozef Virág, Zl. Moravce, Michal Kriško, Šaľa
36 - Boris Grežo, Michal Lauko, Martin Petrík, Monika Rekošová, Richard Magušín, Peter Podsedlý, Tomáš Rumančík, Miroslav Šimala, Stanislav Billik, Juraj Tuchyňa, Tibor Horváth, Nitra, Jaroslav Dvorský, Pata, František Margetin, Rišňovce, Jozef Borbély st., Zoltán Prešinský, V. Cetín, Slavomír Sysel, Močenok, Jožo Ružička, Branč, Monika Dobiašová, Čeľadice, Marek Kyjak, Alekšince, Imrich Drozdák, Babindol, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Andrej Fábry, Čab, Marek Šlehobr, Milan Molnár, Gustáv Molnár, P. Kesov, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Matej Kuzmický, Ivanka, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, František Belica, Hostie, Ľubomír Števanka, Preseľany, Margita Kališová, Vladimír Petro, Šaľa
35 - Jozef Viskup, Erik Petrík, Ján Ehrenhold, Roman Sýkora, Vladimír Kuchta, Nitra, Marián Kováč, Levice, Jozef Horný, Zl. Moravce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., František Kausek, Klasov, Marek Ballek, Hlohovec, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Peter König, Ivanka, Matúš Mareček, Čab, Ján Bédi, V. Zálužie, Mária Bajáková, Štefan Labdík, Lužianky, Jozef Hoppan, Vráble, Jozef Záhorský, Rišňovce, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Marek Balla, Maňa, Milan Bekéni, Peter Bleho, Štefan Fabian, Šaľa
34 - Jozef Lenghart, Ľubomír Lacina, Daniel Tasáry, Peter Kompas, Ľubo Pénzeš, Peter Mateička, Jaroslav Ollík, Juraj Tomka, František Filo, Mário Tomašek, Michal Garay, Mária Sýkorová, Nitra, Attila Szolnoki, Dyčka, Marián Božik, Hosťovce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Jozef Hrebenár, Žitavany, František Krčmár, Nevidzany, Jozef Bajnek, Vráble, Juraj Barantal, V. Zálužie, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Soňa Ligačová, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Vincent Komačka, Topoľčany, Pavel Períček, Rišňovce, Lukáš Bíro, Peter Vrabec, Čakajovce, Bogdan Streér, N. Hrnčiarovce, Filip Horný, Jarok, Igor Kováč ml., V.-Opatovce, Tomáško Huňady, Lúčnica, Mário Pánis, D. Krškany, Karol Belovič, Milan Lazan, Zdenka Hippová, Šaľa, Daniel Varga, Pata, Jozef Cvajniga, B. Bystrica, Mária Slezáková, Lukáčovce, Tibor Karácsony, Váhovce, Štefan Kúsek, Hostie, Alexander Kusý, Trnovec, Martina Dicsérová, Močenok
33 - Ján Barát, Andrea Pihorňová, Jakub Takáč, Milan Petráš, Július Petrík, Katarína Karcolová, Miloš Sýkora, Dušan Letko, Ivan Chrenák, Nitra, Patrik Balogh, Selice, Juraj Minár, Martin Magušín, Zl. Moravce, Peter Bajla, N. Ves, Ferko Valent, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Dávid Bežuch, Galanta, Ivan Tóth, Čakajovce, Fero Ružička, Branč, Ján Slíž, Beladice, Peter Debnár, Zbehy, Ľudovít Ďuriš, Čeľadice, Anton Bábik ml., Rumanová, Jozef Infner, Rišňovce, Milan Roman, Čab, Matúš Hala, Cabaj-Čápor, Patrik Čepček, Žitavany, Ján Hnilica, Lužianky, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Ladislav Páleník, Tibor Mócik, Topoľčany, Tibor Odráška, Marián Titka, Róbert Tóth, Šaľa
32 - František Hrnčiar ml., Juraj Krčmár, Marek Hrachovický, Marián Grman, Milan Lacina, Štefan Kollárik, Ivan Buchala, Ľubica Tasáryová, Miroslav Zverka, František Tomek, Oľga Tomeková, František Grom, Jaroslav Andrášik, Ivan Dominka, Vladimír Krajčovič, Pavol Zámečník, Ľuboš Kolár, Ivan Labuda, Ladislav Pintér, František Trnka, Michal Bíro, Jozef Prešinský, Nitra, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Ján Valášek, Šoporňa, Ľuboš Török, Pata, Jozef Flaska ml., H. Saliby, Ondrej Kozolka, Volkovce, Boris Lacina, Viktor Balko, Lužianky, Štefan Páleník, Prílepy, Ladislav Čekey, Pohranice, Dušan Béder, V. Lapáš, Jozef Gál, Žirany, Pavel Mihálik, Peter Lehocký, Slavo Kališ, Jozef Sklenár, Šaľa, Oľga Račková, D. Krškany, Štefan Račko, Ivanka, Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, Miroslav Szlamka, Váhovce, Dominik Lenghard, Čakajovce
31 - Karol Ryba, Jozef Senneš, Katarína Molnárová, Dionýz Pecháček, Jozef Svitač, František Hrnčiar st., Jozef Hudec st., Tomáš Krajčovič, Igor Kotora, Štefan Matesko, Juraj Vencel, Martina Pavlíková, Milan Ružička, Iveta Rosinská, Ingrid Lyžičiarová, Nitra, Ivan Chlebák, Štitáre, Jozef Baťala ml., Branislav Rafaj, Žitavany, Emil Dubec, Žikava, Gašpar Gál, Alexandra Gálová, Žirany, Miroslav Vojtek, Jozef Andel, Vráble, Jozef Studený, N. Ves, Terézia Tasáryová, Ivanka, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Boris Nyers, Janíkovce, Ľubomír Moravčík, Cabaj-Čápor, Vladimír Toman, Čifáre, Anna Borčinová, Hostie, Martin Tesár, D. Krškany, Štefan Bako, Matúš Rábek, Močenok, Jozef Labuda, Solčany, Peter Ivančík, Šaľa
30 - Peter Šišák, Zdenko Senneš, Michaela Lacinová, Boris Kašuba, Edo Tomek, Laco Ištokovič, Martin Búchala, Miroslav Múdry, Július Kolník, Ľuboš Lacina, Miroslav Mada, Milan Borovský, René Matyó, Nitra, Milan Augustín, Topoľčianky, Jana Gálová, Žirany, Samuel Malý, Vráble, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Jozef Švihorík, Báb, Miroslav Močol, Alekšince, Ján Bíro, Čakajovce, Ján Vaško, Ivanka, Andrej Orlíček, Cabaj-Čápor, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Vlastimil Záhon, Margita Pavelková, Golianovo, Ľuboš Šottník, Tomáš Bleho, Peter Hipp, Šaľa, Zoltán Németh, N. Život, Katarína Beláková, D. Krškany, Gabriel Baluška, Diakovce, Miroslav Fúska, Zbehy, Martin Bíro, V. Zálužie
29 - Marián Červenka, Pavel König, Lucia Barátová, Alexander Grell, Ľudovít Konečný, Iveta Palková, Pavol Krajčo, Richard Srňánek, Vladimír Papp, Ľubomír Turňa, Nitra, Martin Földeši, Sereď, Pavol Čerenka, Marián Strečka, Topoľčianky, Ján Ballek, Hlohovec, Alexander Repta, Branč, Jozef Watter, Rišňovce, Vladimír Tasáry, Ivanka, Juraj Bradáč, Golianovo, Patrik Szabo, Cabaj-Čápor, Rudolf Macho, Kolíňany, Marianna Barátová, Dražovce, Štefan Peťovský, Lužianky, Martin Hraška, N. Sady, Rastislav Borčin, Hostie, František Kunkel, Zl. Moravce, Július Galo, Štefan Račko, Adam Pintér, D. Krškany, Renáta Čerháková, Trnovec, Jozef Guniš, Preseľany
28 - Jozef Pacher, Ľudovít Kováč, Jozef Kóša, Lýdia Domastová, Mário Šándor, Peter Balkó, Jožo Ťapušík, Michal Papp, Nitra, Martin Molnár, Matúškovo, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Patrik Štrba, T. Mlyňany, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Ladislav Kováč, Babindol, Anna Čerenková, Topoľčianky, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Peter Zubčák, Hruboňovo, Peter Baják, Zbehy, Zlatica Machová, V.-Opatovce, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Jozef Štefák, Rišňovce, Pavol Štefek, V. Dolina, Boris Mesároš, Lehota, Martin Imrišek, D. Krškany, Peter Sonlajtner, Attila Sonlajtner, Žirany, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Ľuboš Motolík, Trnovec, Juraj Káčer, Čaradice, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ľubor Goldbecher, Marek Sklenár, Šaľa, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Tibor Berec, V. Lapáš
27 - Ladislav Skalický, Ivan Janiš, Lukáč Tomiš, Milan Vöröš, Milan Gráf, Nitra, Norbert Adamča, Sereď, Andrej Repta, Branč, Martin Jurík, Čakajovce, Vladimír Varga, Ivan Bileny, Rišňovce, Jaromír Slíž, Beladice, Matúš Zentko, Zbehy, Juraj Palatický, Mojmírovce, Zorka Billiková, Jelšovce, Igor Kováč, Čeľadice, Martin Račko, D. Krškany
26 - Jarmila Saidová, Štefan Pénzeš, Mariana Letková, Nitra, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Peter Paulis, M. Vozokany, Emília Malá, Vráble, Bohuš Baják, Lužianky, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor, Marián Nagy, D. Krškany, Daniel Lörincz, Branč, Július Oláh, Matúškovo
25 - Katarína Spišáková, Juraj Chovanec, Jozef Homola, Peter Jurika, Nitra, Simona Szolnokiová, Dyčka, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Jozef Kuzmický, Ľubor Kajaba, Ivanka, Marek Kováč, Čifáre, Ján Hotový, N. Sady, Jozef Danada, Ľubomír Uher, Šaľa, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Marian Kukučka, Šurianky
24 - Štefan Zabák, Patrik Palka, Ľudmila Šimalová, Nitra, Peter Bodi, Zbehy, Martin Ďuriš, Čeľadice, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Juraj Dubeň, Lehota, Michal Čery, Jelenec, Jozef Karásek, Hájske, Jozef Barát, Topoľčany, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Emil Šatan, Vozokany
23 - Pavel Puobiš, Dušan Tirol, Nitra, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Ladislav Kéry, Volkovce, Dalibor Slíž, Beladice, Marek Gáth, V. Zálužie, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Valent Vaňo, Žirany, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Milan Matesko, Šoporňa
22 - Milan Čulák, Jozef Nosian, Jozef Moder, Nitra, Juraj Segíň, Sľažany, Rudolf Krajinčák, Lukáš Garaj, Báb, Ján Školník, Zl. Moravce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Marta Vaňová, Žirany, Ľuboš Sysel, Svätoplukovo, Ivan Mrázik, Čeľadice
21 - Adriana Babišová, Darina Orbanová, Ján Kmeťo, Viktor Buday, Nitra, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Helena Krajinčáková, Báb, Stanislav Packa, Močenok, Stanislav Vojtila, Jelenec, Milan Koleda, Čeľadice
20 - Katarína Malá, Vráble, Igor Galovič, Nitra, Patrik Brath, Hosťová
19 - Božena Školníková, Zl. Moravce, Ľubomír Maczvalda, Nitra, Michaela Paulisová, M. Vozokany
18 - Martin Švelan, Cabaj-Čápor, Jozef Školník, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Jaroslav Fehér, Nitra, Pavol Trautenberger, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Róbert Berec, V. Lapáš, Ľubomír Bobok, Volkovce, Juraj Jozef Bodi, N. Sady, Róbert Koprda, Jozef Štefek, Čeľadice
17 - Vincent Káčer, Zl. Moravce, Marián Varga, Jozef Lacina, Nitra, Lukáš Mesároš, Lehota, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Martin Benčúrik, Július Benčurik, T. Nemce, Ján Nagy, Dvory, Daniel Szöke, V. Cetín, Vladimír Antal, Ivanka, Tomáš Grman, Čeľadice
16 - Jaroslav Peťko, Jelenec, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Andrej Moravčík, Lukáš Boháčik, Nitra, Pavol Kozma, D. Krškany, Lenka Reptová, Branč
15 - Anton Kusý, Roman Trnkus, Nitra, Jozef Kučera, Šaľa
14 - Eva Pappová, Vladimír Krčmár, Nitra, Kristína Kováčová, Lovce, Peter Balko, Kolíňany, Štefan Ivanič, Čeľadice, Zuzana Vašková, Rumanová
13 - Ladislav Lörincz, Branč, Lukáš Zima, Juraj Sýkora, Nitra
12 - Juraj Lacina, Ľubomír Bartakovič, Dušan Koszorú, Nitra, Natália Kozmová, D. Krškany
11 - Vladimír Malý, Č. Kľačany, Peter Visolajský, Šaľa, Matej Fábry, V. Cetín, Pavol Ďurina, Rasťo Mikuš, Nitra, Marián Balko, Klasov, Vilma Peťovská, Lužianky
10 - Marek Ševčík, Miloš Mošať, Nitra, Tibor Bene, D. Obdokovce
9 - Henrich Richter, Bratislava, Peter Varga, Peter Bezák, Ľubomír Moravčík, Matúš Bédi, Dušan Balko, Nitra, Andrea Bereczová, Branč, Marcel Pánis, D. Krškany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Milan Mišák, V. Dolina, Martin Peško, Čab, Lukáš Takáč, Báb, Branislav Pospiš, Šaľa, Jana Mráziková, Čeľadice
8 - Juraj Svorad, Hrušovany, Erika Studená, Sľažany, Celestín Berecz, Branč, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Tomáš Snop, Mária Tirolová, Nitra, Dezider Lenčéš, H. Kráľová
7 - Helena Vargová, Peter Bíro, Nitra, Pavla Ladungová, Ivanka
6 - Deniska Janegová, Prašice, Marián Kukučka, Šurianky, Michal Švec, Zuzana Satinová, René Daniš, Zoran Heiser, Michal Beták, Peter Krajčo, Nitra, Bernadeta Beneová, D. Obdokovce, Jozef Janiš, Mojmírovce, Mária Bereczová, Branč, Vladimír Kurila, Galanta, Stanislav Nemček, Janíkovce, Miloš Bédi, Jarok, Jana Sklenárová, Šaľa
5 - Zuzana Ujváriová, Sereď, Jozef Janega, Prašice, Marek Ternény, V. Zálužie, Ľudovít Horváth, Janka Vargová, Pavol Tučný, Pavol Pribela, Evka Grmanová, Michal Korýtko, Lukáš Bartakovič, Mária Kóšová, Michal Korytko, Nitra, Peter Greguš, Zbehy, Salo Berecz, Branč, Jozef Gál, V.-Opatovce, Jozef Buranský, Vráble, Marián Chobot, Urmince, Jozef Brieška, T. Nemce, Marián Martiška, Behynce, Janka Gálová, Žirany, Vratko Candrák, Topoľčany
4 - Peter Hudák, Rišňovce, Jozef Gajdoš, Žitavany, Šimon Horváth, Vladimír Zabák, Eduard Szabó, Daniel Gál, Rastislav Švec, Magdaléna Čuláková, Zuzana Gurinová, Andrej Stoklas, Marcela Hallová, Ivan Liptay, Nitra, Michal Kišš, Šoporňa, Jozef Šimončič, Báb
3 - Marek Kišš, Šoporňa, Ján Jambor, Rišňovce, Mário (Neger) Varga, Viliam Halla, Marek Korýtko, Michal Földesi, Margita Letková, Nitra, Ivan Šimonek, Dyčka, Štefan Guzmický, Ivanka, Vladimír Ternény, V. Zálužie, Tomáš Kuna, Výč. Opatovce, Jaroslav Kalivoda, Jarok, Leo Bednár, Vráble, Peter Macho, Výčapy-Opatovce
2 - Oľga Szabová, Vladimír Beňo, Nitra, Dominik Májek, Mojmírovce
1 - Mária Rajtárová, Martin n/Ž.

V 8. kole bolo maximom 7 uhádnutých zápasov. Dokázali to 6 tipéri: Štefan Kollárik , Peter Podsedlý , Juraj Šipoš , Jozef Horňák , Mária Sýkorová a Anton Černý .
Koho sme vyžrebovali, sa dozviete v pondelkových MY Nitrianskych novinách.
Tipérov zdraví

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  2. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  3. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  4. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  5. Päť chýb pri zateplení strechy
  6. Vitajte v postapokalyptickom svete
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  8. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  9. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  10. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  1. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  2. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  3. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  4. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  6. Úprava osobného motorového vozidla
  7. Important information for Brazilians living in Slovakia
  8. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  9. Vitajte v postapokalyptickom svete
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 17 718
  2. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 15 539
  3. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 13 753
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 719
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 919
  6. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 10 262
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 074
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 617
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 521
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 360
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Gunda schudol 20 kíl. Za milióny kopal históriu Sparty a Slovanu

Na nových majiteľov FC Nitra má jednoznačný názor.

Peter Gunda.

Megadrogová zásielka: Holanďanov už previezli do Nitry, vypočúva ich sudkyňa

Cudzincov doviezol vrtuľník, oblečení boli v bielych ochranných overaloch.

Jeden z obvinených Holanďanov na nitrianskom súde.

O stravenkovej petícii rokovali na ministerstve

Iniciátora petície Za zachovanie súčasnej platnej legislatívy v oblasti stravovania zamestnancov Ľubomíra Sečkára s jeho tímom prijala generálna riaditeľka sekcie práce Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR Danica Lehocká.

Psychiater v Nitrianskom kraji mal ordinovať takmer 24 hodín denne

Zdravotnej poisťovni mal lekár spôsobiť škodu za viac ako 110 000 eur.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zoznam odberných miest v Dolnom Kubíne, Námestove, Trstenej a Tvrdošíne

Samosprávy finišujú s prípravami na pilotné testovanie na COVID-19, ktoré sa začne už zajtra ráno.

Zamestnanec reťazca: Mali sme pozitívnu kolegyňu, musel som ísť aj tak do práce

Aké pocity zažívajú ľudia z prvej línie, sme zisťovali od zamestnanca nemenovaného obchodného reťazca.

V kraji sú na tom najhoršie okresy Banská Bystrica a Brezno

Včera zistili na Slovensku viac ako 2 200 nakazených. 210 z toho v Banskobystrickom kraji. 56 v okrese Banská Bystrica a 45 v okrese Brezno.

Už ste čítali?