Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

Zimná tipovačka - po 4. kole

23 - Ľuboš Baranec, Tomáš Rumančík, Nitra; 22 - Ivan Tabaček, T. Nemce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Vlasta Spišáková, Nitra, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Anton Berecz, Branč

Správne tipy 4. kola
Nitra - Košice 2:1 1
L. Mikuláš - Slovan 5:1 1
Skalica - Nitra 6:3 1
Žilina - Trenčín 3:2 1
Poprad - Slovan 4:5 p X
Topoľčany - Kežmarok 2:4 2
Florida - Ottawa 4:6 2
Tampa Bay - Atlanta 3:2 p X
FC Nitra - B. Bystrica 1:0 1
Turč. Teplice - FC ViOn 0:2 2

Poradie po 4. kole:
23 - Ľuboš Baranec, Tomáš Rumančík, Nitra
22 - Ivan Tabaček, T. Nemce, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Vlasta Spišáková, Nitra, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Anton Berecz, Branč
21 - Zdenko Senneš, Peter Mateička, Juraj Tuchyňa, Nitra, Jozef Horný, Zl. Moravce, Zoltán Prešinský, V. Cetín, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Vladimír Petro, Šaľa
20 - Ernest Szombath, Jozef Lenghart, Juraj Šipoš, Juraj Vencel, Viliam Ďuriš, Nitra, Marián Božik, Hosťovce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Ján Sikoriak, T. Nemce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Dávid Bežuch, Galanta, Roman Fuska, Čab, Mária Ružičková, Branč, Juraj Hamada, Čeľadice, Marta Záhorská, Rišňovce, Róbert Špánik, Šoporňa, Peter Bleho, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany
19 - Ľubomír Lacina, Martin Búchala, Emil Líška, Peter Solčianský, Ivan Magdolen, Miroslav Šimala, Katarína Karcolová, Anton Černý, Vladimír Nemšovský, Nitra, Mário Gažo, Juraj Sabo, Rumanová, Ľudovít Desat, Podhorany, Mária Bajáková, Lužianky, Beáta Ficová, V.-Opatovce, Jozef Hoppan, Vráble, Margita Pánisová, D. Krškany, Jozef Cvajniga, B. Bystrica, Juraj Minárik, Obyce
18 - Boris Grežo, Marek Hrachovický, Pavol Mošať, Michal Lauko, Juraj Chovanec, Katarína Magušinová, Barbora Mináriková, Laco Ištokovič, Milan Petráš, Stanislav Billik, Dušan Letko, Vlado Lyžičiar, Nitra, Jaroslav Dvorský, Pata, Martin Földeši, Norbert Adamča, Sereď, Roman Margetin, František Margetin, Jozef Horňák, Rišňovce, Jozef Flaska ml., H. Saliby, Branislav Rafaj, Žitavany, Martin Magušín, Zl. Moravce, Ivan Ďurický, Jožo Ružička, Branč, František Kausek, Klasov, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Marek Ballek, Hlohovec, Miloš Gál st., Renáta Gálová, Žirany, Gustáv Molnár, P. Kesov, Tomáško Huňady, Lúčnica, Mário Pánis, D. Krškany, Karol Belovič, Tomáš Bleho, Štefan Fabian, Slavo Kališ, Jozef Sklenár, Šaľa, Dušan Béder, V. Lapáš, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Andrej Maťo, Jarok, Marek Balla, Maňa, František Belica, Štefan Kúsek, Hostie, Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ľubomír Antal, Č. Kľačany
17 - Juraj Krčmár, Peter Šišák, Michaela Lacinová, Katarína Molnárová, Štefan Zabák, Dionýz Pecháček, Monika Rekošová, Jozef Viskup, Jozef Žák, Ján Ehrenhold, Július Kolník, Patrik Palka, Vladimír Kuchta, Ivan Dominka, Jaroslav Ollík, František Filo, Vladimír Krajčovič, Július Petrík, Martina Pavlíková, Milan Ružička, Michal Bíro, Nitra, Attila Szolnoki, Dyčka, Ľuboš Török, Pata, Marián Kováč, Levice, Jozef Hrebenár, Žitavany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Jozef Bajnek, Emília Malá, Vráble, Juraj Barantal, Ján Bédi, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Štefan Páleník, Prílepy, Jozef Borbély st., V. Cetín, Slavomír Sysel, Močenok, Ferko Valent, T. Mlyňany, Alexander Repta, Fero Ružička, Branč, Peter Bodi, Zbehy, Matúš Mareček, Andrej Fábry, Milan Roman, Čab, Ján Bíro, Peter Vrabec, Čakajovce, Marek Kyjak, Alekšince, Bogdan Streér, N. Hrnčiarovce, Marek Šlehobr, P. Kesov, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Matej Kuzmický, Ivanka, Rastislav Borčin, Hostie, František Kunkel, Jozef Virág, Zl. Moravce, Jozef Gál, Žirany, Jozef Karásek, Hájske, Ladislav Páleník, Topoľčany, Michal Kriško, Šaľa
16 - František Hrnčiar ml., Erika Hrachovická, Milan Lacina, Martin Petrík, Jozef Kóša, Ivan Buchala, Andrea Pihorňová, Richard Magušín, Jakub Takáč, Erik Petrík, František Tomek, Ivan Janiš, Jozef Hudec st., Lukáč Tomiš, Jaroslav Andrášik, Iveta Palková, Mário Tomašek, Richard Srňánek, Pavel Puobiš, Mária Sýkorová, František Trnka, Ingrid Lyžičiarová, Jozef Homola, Ivan Chrenák, Ľudmila Šimalová, Nitra, Ján Valášek, Šoporňa, Jozef Baťala ml., Žitavany, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Peter Bajla, N. Ves, Soňa Ligačová, Emil Žoldoš, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Vincent Komačka, Tibor Mócik, Topoľčany, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Peter König, Terézia Tasáryová, Ivanka, Jozef Watter, Jozef Štefák, Jozef Záhorský, Jozef Infner, Rišňovce, Jozef Švihorík, Báb, Ladislav Čekey, Pohranice, Anton Molnár, P. Kesov, Lukáš Bíro, Ondrej Hupka, Čakajovce, Juraj Bradáč, Vlastimil Záhon, Margita Pavelková, Golianovo, Imrich Drozdák, Babindol, Anton Bábik ml., Rumanová, Jaroslav Peťko, Jelenec, Filip Horný, Jarok, Boris Nyers, Janíkovce, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Marta Vaňová, Peter Sonlajtner, Žirany, Marianna Barátová, Dražovce, Štefan Peťovský, Ján Hnilica, Štefan Labdík, Lužianky, Vladimír Toman, Čifáre, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Martin Imrišek, Martin Tesár, Július Galo, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Ľuboš Šottník, Margita Kališová, Marián Titka, Zdenka Hippová, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Július Oláh, Matúškovo, Jaroslav Čerhák, Alexander Kusý, Trnovec, Mária Slezáková, Lukáčovce, Štefan Bako, Močenok, Gabriel Baluška, Diakovce
15 - Karol Ryba, Marián Grman, Jozef Senneš, Adriana Babišová, Lýdia Domastová, Daniel Tasáry, Juraj Varga, Peter Podsedlý, Peter Kompas, Boris Kašuba, Anton Kusý, František Grom, Juraj Tomka, Tomáš Krajčovič, Mário Šándor, Štefan Matesko, Peter Balkó, Jarmila Saidová, Štefan Pénzeš, Ľuboš Lacina, Miloš Sýkora, Jozef Prešinský, Jožo Ťapušík, Michal Papp, Tibor Horváth, Peter Jurika, Nitra, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Gašpar Gál, Attila Sonlajtner, Žirany, Miroslav Vojtek, Katarína Malá, Samuel Malý, Jozef Andel, Vráble, Boris Lacina, Viktor Balko, Lužianky, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Peter Zubčák, Hruboňovo, Monika Dobiašová, Martin Ďuriš, Ľudovít Ďuriš, Čeľadice, Ján Slíž, Beladice, Pavel Períček, Rišňovce, Vladimír Tasáry, Štefan Račko, Ivanka, Peter Debnár, Zbehy, Milan Molnár, P. Kesov, Pavol Štefek, V. Dolina, Marek Kováč, Čifáre, Marián Nagy, D. Krškany, Daniel Varga, Pata, Marián Strečka, Topoľčianky, Ján Hotový, N. Sady, Jozef Danada, Pavel Mihálik, Milan Lazan, Tibor Odráška, Marek Sklenár, Peter Ivančík, Šaľa, Tibor Karácsony, Váhovce, Martina Dicsérová, Močenok
14 - Pavel König, Ján Barát, Katarína Spišáková, Alexander Grell, Ľubica Tasáryová, Jozef Svitač, Miroslav Múdry, Roman Sýkora, Igor Kotora, Ľuboš Kolár, Ivan Labuda, Michal Garay, Milan Borovský, Iveta Rosinská, Jozef Nosian, Vladimír Papp, Jozef Moder, René Matyó, Nitra, Patrik Balogh, Selice, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Ivan Chlebák, Štitáre, Emil Dubec, Žikava, Jana Gálová, Alexandra Gálová, Žirany, Anna Čerenková, Topoľčianky, Ladislav Kéry, Volkovce, Jozef Studený, N. Ves, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Ivan Tóth, Čakajovce, Zlatica Machová, V.-Opatovce, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Bohuš Baják, Lužianky, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Rudolf Macho, Kolíňany, Zorka Billiková, Jelšovce, Ľudovít Bában, Andrej Orlíček, Matúš Hala, Cabaj-Čápor, Patrik Čepček, Žitavany, Milan Bekéni, Peter Lehocký, Róbert Tóth, Šaľa, Ľuboš Motolík, Trnovec, Július Benčurik, T. Nemce, Jozef Labuda, Solčany, Juraj Káčer, Čaradice
13 - Marián Červenka, Jozef Pacher, Ľudovít Kováč, Miroslav Zverka, Oľga Tomeková, Ľudovít Konečný, František Hrnčiar st., Pavol Krajčo, Pavol Zámečník, Ladislav Pintér, Milan Gráf, Mariana Letková, Lukáš Zima, Igor Galovič, Ján Kmeťo, Nitra, Milan Augustín, Topoľčianky, Patrik Štrba, T. Mlyňany, Ladislav Lörincz, Branč, František Krčmár, Nevidzany, Peter Paulis, M. Vozokany, Vladimír Varga, Rišňovce, Jaromír Slíž, Beladice, Miroslav Močol, Alekšince, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Daniel Ballay ml., Ľubomír Moravčík, Patrik Szabo, Cabaj-Čápor, Igor Kováč ml., V.-Opatovce, Anna Borčinová, Hostie, Boris Mesároš, Lehota, Ľubor Kajaba, Ivanka, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Marián Mateička, Behynce, Katarína Beláková, D. Krškany, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ľubomír Uher, Šaľa, Jozef Guniš, Preseľany
12 - Ladislav Skalický, Štefan Kollárik, Lucia Barátová, Jaroslav Fehér, Edo Tomek, Ľubomír Bartakovič, Jozef Lacina, Milan Vöröš, Darina Orbanová, Ľubomír Turňa, Nitra, Martin Molnár, Matúškovo, Emília Káčerová, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Andrej Repta, Branč, Martin Švelan, Cabaj-Čápor, Peter Baják, Miroslav Fúska, Zbehy, Martin Jurík, Dominik Lenghard, Čakajovce, Ján Vaško, Jozef Kuzmický, Ivanka, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Juraj Palatický, Mojmírovce, Martin Hraška, N. Sady, Michal Čery, Jelenec, Lukáš Mesároš, Lehota, Natália Kozmová, Oľga Račková, Štefan Račko, D. Krškany, Zoltán Németh, N. Život, Pavol Trautenberger, Peter Hipp, Šaľa, Renáta Čerháková, Trnovec, Ján Nagy, Dvory, Miroslav Szlamka, Váhovce, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Matúš Rábek, Močenok
11 - Ľubo Pénzeš, Pavol Ďurina, Andrej Moravčík, Miroslav Mada, Nitra, Simona Szolnokiová, Dyčka, Juraj Minár, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Ladislav Kováč, Babindol, Ján Ballek, Hlohovec, Matej Fábry, Daniel Szöke, V. Cetín, Valent Vaňo, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Pavol Kozma, Adam Pintér, D. Krškany, Daniel Lörincz, Branč, Martin Benčúrik, T. Nemce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Marián Balko, Klasov, Emil Šatan, Vozokany
10 - Vincent Káčer, Božena Školníková, Jozef Školník, Ján Školník, Zl. Moravce, Rudolf Krajinčák, Báb, Marek Ševčík, Nitra, Dalibor Slíž, Beladice, Tibor Bene, D. Obdokovce, Igor Kováč, Čeľadice, Martin Račko, D. Krškany, Jozef Barát, Topoľčany, Stanislav Packa, Močenok
9 - Henrich Richter, Bratislava, Peter Bezák, Nitra, Andrea Bereczová, Branč, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Marcel Pánis, D. Krškany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Milan Mišák, V. Dolina, Vladimír Antal, Ivanka, Jozef Kučera, Šaľa
8 - Tomáš Snop, Eva Pappová, Dušan Tirol, Nitra, Juraj Segíň, Erika Studená, Sľažany, Juraj Svorad, Hrušovany, Celestín Berecz, Branč, Marek Gáth, V. Zálužie, Ivan Bileny, Rišňovce, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Dezider Lenčéš, H. Kráľová, Marian Kukučka, Šurianky, Stanislav Vojtila, Jelenec, Kristína Kováčová, Lovce, Milan Matesko, Šoporňa
7 - Juraj Lacina, Marián Varga, Helena Vargová, Peter Bíro, Nitra, Matúš Zentko, Zbehy, Juraj Dubeň, Lehota, Pavla Ladungová, Ivanka, Lukáš Garai, Lukáš Takáč, Báb, Róbert Berec, V. Lapáš, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Ľubomír Bobok, Volkovce, Martin Bíro, V. Zálužie
6 - Michal Švec, Zuzana Satinová, Peter Varga, Ľubomír Moravčík, René Daniš, Zoran Heiser, Lukáš Boháčik, Vladimír Krčmár, Michal Beták, Nitra, Deniska Janegová, Prašice, Marián Kukučka, Šurianky, Helena Krajinčáková, Báb, Bernadeta Beneová, D. Obdokovce, Jozef Janiš, Mojmírovce, Mária Bereczová, Branč, Vladimír Kurila, Galanta, Stanislav Nemček, Janíkovce, Tibor Berec, V. Lapáš, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Patrik Brath, Hosťová, Miloš Bédi, Jarok, Juraj Jozef Bodi, N. Sady
5 - Zuzana Ujváriová, Sereď, Jozef Janega, Prašice, Marek Ternény, V. Zálužie, Ľudovít Horváth, Ľubomír Maczvalda, Milan Čulák, Pavol Tučný, Pavol Pribela, Evka Grmanová, Michal Korýtko, Lukáš Bartakovič, Juraj Sýkora, Miloš Mošať, Dušan Balko, Mária Kóšová, Nitra, Peter Greguš, Zbehy, Salo Berecz, Branč, Jozef Gál, V.-Opatovce, Jozef Buranský, Vráble, Marián Chobot, Urmince, Jozef Brieška, T. Nemce, Ľuboš Sysel, Svätoplukovo, Marián Martiška, Behynce
4 - Šimon Horváth, Vladimír Zabák, Eduard Szabó, Daniel Gál, Rastislav Švec, Magdaléna Čuláková, Matúš Bédi, Zuzana Gurinová, Andrej Stoklas, Mária Tirolová, Dušan Koszorú, Viktor Buday, Nitra, Peter Visolajský, Branislav Pospiš, Šaľa, Peter Hudák, Rišňovce, Jozef Gajdoš, Žitavany, Michal Kišš, Šoporňa, Michaela Paulisová, M. Vozokany
3 - Mário (Neger) Varga, Janka Vargová, Viliam Halla, Marek Korýtko, Michal Földesi, Nitra, Marek Kišš, Šoporňa, Ján Jambor, Rišňovce, Ivan Šimonek, Dyčka, Štefan Guzmický, Ivanka, Vladimír Ternény, V. Zálužie, Lenka Reptová, Branč, Tomáš Kuna, Výč. Opatovce
2 - Oľga Szabová, Vladimír Beňo, Nitra, Martin Peško, Čab, Dominik Májek, Mojmírovce
1 - Mária Rajtárová, Martin n/Ž.

Vo 4. kole bolo najviac 8 uhádnutých zápasov. Dokázali: Katarína Molnárová, Nitra, Matúš Mareček, Čab, Marta Záhorská, Rišňovce, Ivan Chrenák, Nitra, Ladislav Babóti, Vlčany.
Koho sme vyžrebovali, sa dozviete v pondelkových Nitrianskych novinách.
Tipérov zdraví

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  2. Päť chýb pri zateplení strechy
  3. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  4. Vitajte v postapokalyptickom svete
  5. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  6. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  7. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  8. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  9. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  10. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  1. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  2. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  3. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  4. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  6. Úprava osobného motorového vozidla
  7. Important information for Brazilians living in Slovakia
  8. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  9. Vitajte v postapokalyptickom svete
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 17 695
  2. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 15 514
  3. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 13 932
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 713
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 916
  6. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 10 213
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 073
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 618
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 518
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 354
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Gunda schudol 20 kíl. Za milióny kopal históriu Sparty a Slovanu

Na nových majiteľov FC Nitra má jednoznačný názor.

Peter Gunda.

Megadrogová zásielka: Holanďanov už previezli do Nitry, vypočúva ich sudkyňa

Cudzincov doviezol vrtuľník, oblečení boli v bielych ochranných overaloch.

Jeden z obvinených Holanďanov na nitrianskom súde.

O stravenkovej petícii rokovali na ministerstve

Iniciátora petície Za zachovanie súčasnej platnej legislatívy v oblasti stravovania zamestnancov Ľubomíra Sečkára s jeho tímom prijala generálna riaditeľka sekcie práce Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR Danica Lehocká.

Psychiater v Nitrianskom kraji mal ordinovať takmer 24 hodín denne

Zdravotnej poisťovni mal lekár spôsobiť škodu za viac ako 110 000 eur.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zoznam odberných miest v Dolnom Kubíne, Námestove, Trstenej a Tvrdošíne

Samosprávy finišujú s prípravami na pilotné testovanie na COVID-19, ktoré sa začne už zajtra ráno.

Zamestnanec reťazca: Mali sme pozitívnu kolegyňu, musel som ísť aj tak do práce

Aké pocity zažívajú ľudia z prvej línie, sme zisťovali od zamestnanca nemenovaného obchodného reťazca.

V kraji sú na tom najhoršie okresy Banská Bystrica a Brezno

Včera zistili na Slovensku viac ako 2 200 nakazených. 210 z toho v Banskobystrickom kraji. 56 v okrese Banská Bystrica a 45 v okrese Brezno.

Už ste čítali?