Vráble po jeseni štvrté, rezerva predposledná

FK Rača - Spartak Vráble 2:2 (1:1). Góly: 5. Kotek, 77. Ščibrány - 13. Golian, 64. Pavelka. FC Nitra B - Artmedia Bratislava B 0:1 (0:0). Gól: 47. Najman.

FK Rača - Spartak Vráble 2:2 (1:1)
Góly: 5. Kotek, 77. Ščibrány - 13. Golian, 64. Pavelka.
Od úvodu sa za stáleho sneženia sa hral svižný futbal a už v 5. min. nevyužil nedorozumenie vo vrábeľskej obrane Kotek - 1:0. O pár minút však už bolo vyrovnané. Po góle mal Spartak miernu optickú prevahu, Vondra mieril len do náručia Penteka, o minútu išiel sám na domáceho brankára Pavelka, ale stav sa nemenil. V priebehu piatich minút po zmene strán ukázal Vondra čo všetko sa dá zahodiť. Najskôr bránu domácich prestrelil, potom namiesto strely prihrával a neskôr ratovali domáci jeho hlavičku na bránkovej čiare. V 64. min. však už Pavelka lobom poslal Vráble do vedenia. Spartak mal jasnú prevahu a mohol vyhrávať aj oveľa vyšším rozdielom. Ščibrány ale v 77. min. priamo z rohu šťastným gólom vyrovnal. Vráble mohli ešte raz inkasovať, ale Lipiak svoj nájazd nepremenil.
Rozhodoval Královič, ŽK: Ščibrány - Pavelka, 80 divákov.
SPARTAK: Straka - Gonda, Sepeši, Ťuťuris, Husár - Mankovecký, Golian, Toman (90. Fekiač), Tužinský (80. Turčan) - Vondra (87. Tesársky), Pavelka. Ľuboš Modzga, Bratislava

FC Nitra B - Artmedia Bratislava B 0:1 (0:0)
Gól: 47. Najman.
Futbal v chladnom počasí divákov nezohrial, hralo sa totiž prevažne v strede poľa. Prví pohrozili domáci hlavičkou Kováča, po polhodine začal so spaľovaním šancí na druhej strane hosťujúci Najman, ktorý v priebehu desiatich minút zahodil tri tutovky... Na opačnej strane sa po akcií Čižmára a Šimončiča domáci takmer radovali, ale proti bola hosťujúca obrana. Rýchlonohý Najman sa napokon dočkal na začiatku druhého polčasu, keď opäť ušiel nitrianskej obrane a stav zmenil na 0:1. Po góle prišlo nervózne kúskovanie zápasu. Hra sa síce otvorila, no zopár propagačných šancí už ďalšie zmeny stavu neprinieslo.
Rozhodoval Havira, ŽK: Čižmár - Škoda, Mazúch, Horváth, 80 divákov.
FC B: Tujvel - Kováč, Tóth (20. M. Áč), Glenda, Čižmár (69. R. Áč), Sloboda, Pčola (71. Hagara), Šimončič, Bernát, Ferenczy, Košút. LUKÁŠ LYŽIČIAR

Ostatné výsledky 13. kola
Slovan B - Vrbové 6:2 (3:0), 19. a 84. Otočka, 22. Vyskočil, 45. Hlina, 61. Ducký, 87. Viskup - 78. (11 m) a 84. Kubiš. D. Vestenice - ŠKP Dúbravka 1:0 (0:0), 75. Kotula. Prievidza - SFM Senec 1:0 (1:0), 35. vlastný (Kolomy). Trnava B - Púchov 1:1 (1:0), 22. K. Šebík - 90.+ Bogin. Nemšová - Nové Mesto 3:1 (1:1), 26. Zverec, 79. Oliš, 89. Laco - 43. Hulínek.