Sobota, 31. október, 2020 | Meniny má AurelaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 12. kole

72 - Patrícia Rafajová, Žitavany; 69 - Jana Gálová, Žirany; 68 - Juraj Minárik, Obyce, Marián Čurgali, Alekšince, Iveta Rosinská, Nitra, Ľuboš Kminiak, Čeľadice

Správne tipy 12. kola:
Inter - FC Nitra 3:0 1
Podbrezová - ŠK Eldus 2:1 1
Nové Zámky – Topoľčany 1:1 X
Poľ. Močenok - ViOn B 1:0 1
Trhová Hradská – Sereď 2:1 1
Diakovce – Klasov 0:2 2
Šurianky – Trnovec 2:0 1
Paňa – Jelenec 0:6 2
Červený Hrádok – Skýcov 0:1 2
Mostová – Tomášikovo 0:0 X

Poradie po 12. kole:
72 - Patrícia Rafajová, Žitavany
69 - Jana Gálová, Žirany
68 - Juraj Minárik, Obyce, Marián Čurgali, Alekšince, Iveta Rosinská, Nitra, Ľuboš Kminiak, Čeľadice
66 - František Tomek, Nitra, Jozef Gajdoš, Žitavany, Michal Kaplán, Č. Hrádok
65 - Štefan Labdík, Lužianky, Ján Kóssi, Čifáre, Roman Fuska, Čab, Boris Grežo, Nitra
64 - Ivan Ďurický, Ladislav Lörincz, Branč, Peter König, Ivanka, Stanislav Pacher, Sľažany, Ivan Tabaček, T. Nemce, Peter Bleho, Šaľa
63 - Jozef Nemeš st., Viliam Ďuriš, Nitra, Emil Dubec, Žikava, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Terézia Tasáryová, Ivanka, Štefan Fabian, Šaľa, Martin Magušin, Zl. Moravce
62 - Ľubor Kajaba, Ivanka, František Trnka, Daniel Gál, Jozef Lacina, Jozef Holeš, Mário Šándor, Nitra, Miroslav Fúska, Zbehy, Zuzana Chochlíková, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Miloš Gál st., Žirany, Marek Rajtár, Mária Rajtárová, Martin n/Ž.
61 - Milan Mišák, V. Dolina, Oľga Tomeková, Martin Tesár, Ľudovít Konečný, Štefan Pénzeš, František Hrnčiar, Jozef Paulík, Nitra, Jozef Karásek, Hájske, Gašpar Gál, Žirany, Vincent Komačka, Topoľčany, Juraj Segíň, Sľažany, Dominik Lenghard, Čakajovce, Zoltán Kozics, N. Život, Peter Paulis, M. Vozokany, Alexander Kusý, Trnovec, Jozef Borbély st., V. Cetín, Daniela Huňadyová, Lúčnica, Margita Pavelková, Golianovo
60 - Pavol Kozma, Margita Pánisová, D. Krškany, Igor Galovič, Ivan Magdolen, Jakub Takáč, Miroslav Balla, Dana Horváthová, Vlado Lyžičiar, Imrich Ručkay, Nitra, Jaromír Slíž, Beladice, Dávid Bežuch, Galanta, Lukáš Valkovič, Zl. Moravce, Ladislav Čekey, Pohranice, Juraj Dubeň, Lehota, Juraj Sabo, Rumanová, Filip Dobiaš, Čeľadice, Jozef Záhorský, Rišňovce, Vlastimil Záhon, Golianovo, Ján Petráš, Peter Hipp, Tomáš Bleho, Margita Kališová, Šaľa, Jozef Malý, Vráble
59 - Tibor Mócik, Jozef Barát, Topoľčany, Miloš Sýkora, Roman Sýkora, Marián Grman, Dušan Letko, Nitra, Milan Hritz, Beladice, Jozef Škvaril st., Katarína Beláková, D. Krškany, Patrik Čepček, Jozef Baťala ml., Žitavany, Peter Zubčák, Hruboňovo, Ivan Tóth, Čakajovce, Jozef Andel, Vráble, Rudolf Lauko, Zbehy, František Kausek, Klasov, Ivan Bobok, Zl. Moravce, Ivan Molnár, Matúškovo, Jozef Gál, Žirany, Peter Balko, Kolíňany, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Slavomír Sysel, Močenok, Zdenka Hippová, Šaľa
58 - Peter Molnár, Neded, Ladislav Kiss, N. Život, Juraj Žiačko, Pavel Mihálik, Jozef Danada, Šaľa, Štefan Mravík, Žitavany, Jarmila Saidová, Marek Hrachovický, René Daniš, Jozef Lenghart, Marián Ďuriš, Patrik Palka, Lukáč Karlubík, Iveta Palková, Vladimír Kompas, Peter Kompas, Juraj Hrnčár, Nitra, Ján Slíž, Beladice, František Krčmár, Nevidzany, Mário Pánis, D. Krškany, Zlatica Machová, V.-Opatovce, Ján Bédi, Juraj Barantal, V. Zálužie, Peter Debnár, Zbehy, Milan Roman, Čab, Štefan Straňák, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Jozef Guniš, Preseľany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Štefan Zlatňanský, Zl. Moravce
57 - Juraj Káčer, Čaradice, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Norbert Bordáš, Ľubomír Bartakovič, Július Petrík, Katarína Karcolová, Karol Ryba, Nitra, Mária Ružičková, Branč, Andrea Mikulášiková, Janíkovce, Attila Szolnoki, Dyčka, František Belica, Hostie, Mariana Chochlíková, D. Krškany, Vladimír Tasáry, Ivanka, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Ľubomír Sako, Kolíňany, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Jaroslav Baťo, Žitavany, Renáta Gálová, Žirany, Gustáv Štefkovič, Šaľa, Ján Hegyi, Jelka, Gabriel Baluška, Diakovce, Jozef Štefek, Čeľadice, Erika Studená, Sľažany, Vladimír Kurila, Galanta
56 - Ján Árgyusi, Neded, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Tibor Karácsony, Váhovce, Mária Hegedüšová ml., V. Lapáš, Marcela Hallová, Irena Lenghartová, Ernest Szombath, František Hrnčiar st., Jozef Havetta, Eduard Szabó, Milan Lacina, Rastislav Švec, Igor Kotora, Peter Mateička, Vladimír Papp, Nitra, Štefan Peťovský, Lužianky, Július Galo, Štefan Račko, D. Krškany, Emil Žoldoš, Ľubomír Moravčík, Ľudovít Bában, Patrik Szabo, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Gustáv Molnár, Milan Molnár, P. Kesov, Marta Bališová, Čeľadice, František Andraško, Jelenec, Zuzana Sabová, H. Kráľová, Marta Záhorská, Rišňovce, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Marián Mateička, Behynce, Anna Pacherová, Sľažany, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Peter Vidovič, Vinohrady, Marta Vaňová, Žirany, Marián Božik, Hosťovce, Anton Bapčány, D. Obdokovce
55 - Ladislav Páleník, Topoľčany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Emanuel Maňúch, Juraj Bárek, Ladislav Szórád (Súňog), Žirany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Milan Augustín, Topoľčianky, Mária Hegedüšová, V. Lapáš, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Viliam Halla, Jozef Senneš, Michal Garay, Ľuboš Mičík, Ivan Liptay, Daniel Tasáry, Jozef Nosian, Erik Viskup, Nitra, Ľubomír Varga, Lehota, Peter Visolajský, Juraj Volčko, Šaľa, Jaroslav Dvorský, Pata, Jozef Flaska ml., Tibor Rakoncza, H. Saliby, Marián Kováč, Levice, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Jozef Štefák, Rišňovce, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Viktor Balko, Lužianky, Anton Berecz, Branč, Miroslav Slovák, Dun. Streda, František Kunkel, Zl. Moravce, Jozef Brieška, T. Nemce, Marián Balko, Klasov, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, František Laczko, Tešedíkovo, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Mária Slezáková, Lukáčovce, Stanislav Drapák, Lúčnica
54 - Štefan Bako, Martina Dicsérová, Močenok, Ladislav Nagy, Vráble, Mária Sýkorová, Vlasta Spišáková, Pavel Hrnčár, Iveta Prešinská, Juraj Varga, Helena Vargová, Barbora Mináriková, Jozef Pacher, Ladislav Skalický, Michal Lauko, Milan Baňák, Miroslav Šimala, Jožo Ťapušík, Ľuboš Lacina, Dionýz Pecháček, Nitra, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Peter Bajla, N. Ves, Miloslava Fintová, Jarok, Juraj Palatický, Mojmírovce, Rastislav Borčin, Hostie, Bohuš Baják, Štefan Hudec, Lužianky, Štefan Pupák, Hurbanovo, Anton Molnár, P. Kesov, Ján Hotový, N. Sady, Ferko Valent, T. Mlyňany, Ján Šutka, Jozef Horný, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Peter Lehocký, Milan Lazan, Jozef Baláž, Šaľa, Viliam Šimonek, Lúčnica, Štefan Račko, Ivanka, Ivan Mrázik, Martin Púchovský, Čeľadice, Milan Brisuda, Č. Hrádok
53 - Ľubomír Števanka, Preseľany, Jozef Labuda, Solčany, Ľudovít Horváth, Richard Magušín, Lukáč Tomiš, Erika Hrachovická, Ladislav Pindeš, Ľubomír Maczvalda, Róbert Bosák, Tomáš Krajčovič, Marek Ševčík, Juraj Trnčík, Ľubomír Turňa, Adriana Babišová, Lucia Pappová, Vladimír Nemšovský, Peter Pacher, Nitra, Norbert Adamča, Sereď, Andrej Fábry, Čab, René Scheer, Kolíňany, Imrich Drozdák, Babindol, Andrej Maťo, Jarok, Tibor Lencsés, Gabriel Lencsés, Miroslav Lešš, H. Kráľová, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Štefan Páleník, Prílepy, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Roman Uher, Šaľa
52 - Miroslava Grznárová, Marek Sklenár, Marián Titka, Vladimír Petro, Tibor Odráška, Šaľa, Ľuboš Galo, Janíkovce, Michal Bíro, Stanislav Billik, Jozef Homola, Ivan Chlebák, Miroslav Fábry, Anton Černý, Peter Bíro, Boris Kašuba, Vladimír Kuchta, Magdaléna Čuláková, Richard Srňánek, Jaroslav Ollík, Juraj Lacina, Radoslav Ollík, Richard Jasan, Štefan Matesko, Nitra, Jozef Watter, Ján Jambor, Jozef Horňák, Rišňovce, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Marek Andel, Emília Malá, Vráble, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Ľuboš Motolík, Trnovec, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Ladislav Balko, Kolíňany, Zoltán Németh, N. Život, Július Benčúrik, T. Nemce, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Katarína Šimoneková, Lúčnica, Oľga Račková, D. Krškany, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor
51 - Samuel Horváth, Michal Korytko, Emil Tomek, Ľudovít Desat, Michal Földesi ml., Mária Kóšová ml., Pavol Ďurina, František Imre, Marián Červenka, Ladislav Pintér, Zoran Heiser, Nitra, Timotej Slíž, Beladice, Miroslav Močol, Alekšince, Ivan Lenický, Gabriel Galbavý, Peter Odráška, H. Kráľová, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Ján Vaško, Ivanka, Matej Fábry, V. Cetín, Igor Kováč, Tomáš Grman, Čeľadice, Slávka Švihoríková, Rudolf Krajinčák, Báb, Pavol Štefek, V. Dolina, Ján Sikoriak, T. Nemce, Marek Ternény, V. Zálužie, Mikuláš Pintér, Ladislav Vašek, Branč, Štefan Deák, Sľažany, Stanislav Packa, Močenok, Alena Špániková, Šoporňa, Ľubomír Mikula, Lehota, Ján Jašík, Juraj Csirik, Šaľa, Natália Kozmová, D. Krškany, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Ján Frajtík, Vráble
50 - Emil Šatan, Vozokany, Marián Strečka, Topoľčianky, Katarína Magušinová, Ladislav Adame, Štefan Zabák, Jaroslav Andrášik, Ján Ehrenhold, Vladimír Krajčovič, František Filo, Juraj Chovanec, Milan Čulák, Peter Solčianský, Ján Doboš, Laco Ištokovič, Peter Šišák, Juraj Tuchyňa, Ľuboš Kolár, Valéria Viskupová, Jozef Viskup, Nitra, Lenka Reptová, Branč, Margita Horňáková, Rišňovce, Zoltán Prešinský, V. Cetín, Kvetka Hájiková, Košice, Imrich Gregor, Jelenec, Jozef Studený, N. Ves, Lukáš Mesároš, Lehota, Tatiana Sklenárová, Marián Šíma, Šaľa, Štefan Ivanič, Čeľadice
49 - Roman Lamparský, Kráľ. Kračany, Marián Hörik, Štitáre, Andrej Orlíček, Cabaj-Čápor, Vladimír Kondé, Bogdan Streér, N. Hrnčiarovce, František Bojda, Ľudovít Kováč, Ján Barát, Pavol Krajčo, Nitra, Matúš Mareček, Čab, Jozef Repa, Prílepy, Alexandra Gálová, Žirany, Ján Nagy, Dvory n/Ž., Marek Ballek, Hlohovec, Zuzana Mesárošová, Lehota, Andrea Bereczová, Branč, Ivan Šimonek, Dyčka, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Ján Valášek, Šoporňa
48 - Jozef Kukliš, Topoľčianky, Štefan Kúsek, Hostie, Ladislav Szöke, Vráble, Milan Gráf, Monika Rekošová, Pavol Zámečník, Ľudovít Billik, Juraj Náhlovský, Ondrej Civáň, Ľubo Pénzeš, Jozef Prešinský, Nitra, Karol Belovič, Šaľa, Roman Margetin, Rišňovce, Emil Barabáš, Zbehy, Dušan Béder, V. Lapáš, Marek Šlehobr, P. Kesov, Miro Senneš, Močenok, Ladislav Székélyi, Branč, David Slíž, Sereď, Ivanka Kunkelová, Vincent Káčer, Ján Školník, Zl. Moravce, Milan Dudáš, Prílepy, Daniel Varga, Pata, Jozef Kminiak, Čeľadice, Ján Paľo, V. Dolina, Jaroslav Peťko, Jelenec, György Jakubecz, H. Saliby, Mária Bajáková, Lužianky
47 - Marián Kamenár, Kráľová n/V., Fero Ružička, Branč, Jozef Svitač, Zdenko Senneš, Ivan Chrenák, Štefan Kollárik, Jozef Gajdoš, Nitra, Michal Čery, Jelenec, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Jozef Hoppan, Vráble, Jozef Bédi, Lehota, Dušan Lužák, Galanta, Anton Tóth, D. Obdokovce, Milan Bekéni, Michal Málnási, Šaľa, Milan Strapko, Beladice, Ladislav Babóti, Vlčany, Ondrej Hajdu, Trnovec, Miroslav Ryboš, Čeľadice
46 - Dušan Bogár, Kráľová n/V., Ľubomír Bobok, Volkovce, Šimon Horváth, Mário (Neger) Varga, Martin Búchala, Lenka Königová, Jozef Gutai ml., František Grom, Marianna Lacinová, Mariana Letková, Štefan Srnka, Katarína Molnárová, Nitra, Peter Kollárovič, Galanta, František Margetin, Rišňovce, Rudolf Macho, Kolíňany, Jozef Gál, V.-Opatovce, Martin Ďuriš, Vladimír Miklošík, Sereď, Stanislav Nemček, Janíkovce, Peter Ivančík, Koniarovce, František Balogh, Selice, Ľubor Goldbecher, Peter Ivančík, Šaľa, Celestín Berecz, Branč, Pavol Lieskovský, V. Zálužie
45 - Jozef Virág, Zl. Moravce, Leonard Bednár, Vráble, Milan Ružička, Zuzana Satinová, Daniel Antalík, Nitra, Simona Szolnokiová, Dyčka, Patrik Balogh, Selice, Gabriel Molnár, Galanta, Anna Borčinová, Hostie, Ján Vašš ml., P. Kesov, Alexander Repta, Mária Bereczová, Branč, Jozef Török, Pata, Rasťo Kazík, Anna Čerenková, Topoľčianky, Adrián Németh, N. Život, Csaba Štanc, Žirany, Henrich Richter, Bratislava, Martin Račko, D. Krškany
44 - Štefan Guzmický, Ivanka, Ivan Buchala, Pavel König, Lukáš Barát, Pavel Čvirik, Nitra, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Daniela Desatová, V.-Opatovce, Miriama Zborovanová, Golianovo, Boris Lacina, Lužianky, Ján Nagy, Zl. Klasy, Marián Kukučka, Šurianky, Martin Hajdu, Trnovec, Roman Ražný, Čeľadice, Marianna Barátová, Dražovce
43 - Štefan Kováč, Vráble, Róbert Jánošík, Emil Čapkovič, D. Krškany, Matúš Zentko, Zbehy, Jozef Kuzmický, Ivanka, Iveta Dubeňová, Oľga Szabová, Ingrid Lyžičiarová, Nitra, Marek Fábry st., Šurianky, Milan Minarovič, Behynce, Ladislav Kéry, Volkovce, Peter Sonlajtner, Žirany, Monika Gregorová, Jelenec, Pavel Babiak, Žitavany, Vladimír Mihálik, Močenok, Róbert Koprda, Čeľadice, Filip Horný, Jarok, Peter Palka, Cabaj-Čápor
42 - Jozef Hudec st., Michaela Lacinová, Ľubica Tasáryová, Ivan Labuda, Nitra, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Slavo Kališ, Šaľa, Martina Trungelová, Ivanka, Marta Kunkelová, Zuzana Poništová, Zl. Moravce
41 - Mária Šimková, Močenok, Darina Orbanová, Evka Grmanová, Pavel Puobiš, Milan Borovský, Peter Jurika, Nitra, Pavla Ladungová, Ivanka, Július Oláh, Matúškovo, Richard Buday, Ladice, Ján Ronin, Blahová, Martin Jurík, Čakajovce, Jozef Sklenár, Šaľa, Marek Kováč, Čifáre, Pavel Períček, Rišňovce, Patrik Štrba, T. Mlyňany
40 - Juraj Knížat, Miroslav Mada, Vladimír Klačman, Roman Zahradníček, Marcela Trubinská, Alexander Grell, Nitra, Karol Blažovič, Lužianky, Tibor Berec, V. Lapáš, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Lenka Kunkelová, Miroslav Benček, Juraj Minár, Jozef Školník, Zl. Moravce, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Iveta Boszorádová, Branč, Pavol Hamada, D. Krškany, Mária Maďarová ml., Vráble
39 - Martin Gál, Hrušovany, Július Kolník, Miroslav Zverka, Michal Gúcky, Jozef Moder, Nitra, Jaroslav Valo, T. Nemce, Marián Szabo, Močenok, Helena Némethová, N. Život, Jana Mráziková, Čeľadice, Jana Tóthová, Ľuboš Šottník, Šaľa
38 - Juraj Maťo, Igor Klačman, Michal Duchovič, Lenka Švecová, Nitra, Róbert Berec, V. Lapáš, Beáta Ficová, V.-Opatovce, Peter Király, N. Život, Attila Sonlajtner, Žirany, Juraj Žilka, M. Chyndice, Adam Pintér, Anton Belák, D. Krškany, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Katarína Malá, Jakub Vojtek, Vráble, Pavol Trautenberger, Šaľa, Peter Greguš, Zbehy
37 - Ivan Chudý, Vráble, Katarína Spišáková, Martina Pavlíková, Nitra, Vojtech Mládek, Podhorany, Roman Benček, Žitavany, Patrik Drgoň, Ivana Danišová, D. Krškany, Salo Berecz, Branč, Igor Kováč ml., Výč.-Opatovce, Ján Wesolowski, Hlohovec
36 - Juraj Sojka, Vráble, Anton Zaťko, Ivanka, Andrej Repta, Daniel Lörincz, Branč, Vladimír Líška, Nitra, Martin Benčúrik, T. Nemce, Filip Kučera, Šaľa
35 - Vladimír Tóth, Pata, Marek Fábry ml., Šurianky, Eva Pappová, Nitra, Ján Ballek, Hlohovec, Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Jozef Infner, Rišňovce
34 - Marián Bachrony, Žitavany, Jozef Žák, Ľudmila Šimalová, Jozef Kóša, Peter Podsedlý, Zuzana Liptayová, Martin Ševčík, Nitra, Ladislav Marcinkó, Kajal, Ľubomír Rakovský, Lužianky, Stanislav Vojtila, Jelenec
33 - Zoltán Ballán, Vlčany, Maroš Sádovský, Žitavce, Jozef Čentéš, Čakajovce, Dušan Tirol, Nitra, Tomáš Szabo, Galanta, Š. Miko, D. Obdokovce, Beata Lenčéšová, H. Kráľová, Dušan Stračár, Šaľa, Jozef Lukáč, Mojmírovce
32 - Miroslav Piovarči, Vilma Peťovská, Lužianky, Rado Vágai, Andrea Šándorová, Nitra, Jozef Baláž ml., Karol Mészáros, Šaľa, Juraj Barczi, Tešedíkovo
31 - Marek Korytko, Ľuboš Štefánik, Marek Varga, Nitra, Tomáš Mikulášik, Janíkovce, Elena Vašková, Báb, Róbert Pospiš, Roland Franko, Šaľa, Eva Lauková, Dražovce, Vladimír Gregor, Ivanka, René Čulák, Koniarovce, Ondrej Proksa, M. Zálužie
30 - Milan Greguš, Zbehy, Martin Imrišek, D. Krškany, Andrea Klačmanová, Peter Kováč, Jurko Lacina, Nitra, Milan Mareček, Čab
29 - Peter Ondriaš, Žitavany, Martin Földeši, Sereď, Michal Lovász, Trnovec, Andrej Vörös, Šaľa, Ján Sorad, Pohranice
28 - Jozef Ružička, Tibor Boszorád, Branč, Slavomír Schwarcz, Richard Lidik, Ivan Leckeš, Michal Švec, Ľudovít Laca, Štefan Bede, Nitra, Štefan Dubeň, Lehota, Peter Bodi, Zbehy, Milan Srnka st., Čeľadice, Petra Račková, Ivanka
27 - Eva Tóthová, Vráble, Ján Hnilica, Lužianky, Štefan Novák, Miroslav Sušienka, Šaľa, Milan Koleda, Čeľadice, Zuzana Vašková, Rumanová
26 - Andrej Šlosár, Andrea Dávidová, Nitra, Ján Krajčo, Janíkovce, Monika Dobiašová, Čeľadice, Martin Varga, Čakajovce
25 - Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Juraj Balla, Maňa, Viliam Félis, Vráble, Valent Vaňo, Žirany
24 - Janka Vargová, Lukáš Lyžičiar, Milan Vöröš, Nitra, Dušan Bača, Hostie, Igor Kováč st., Výč.-Opatovce, Jozef Szabó, D. Obdokovce, Juraj Jozef Bodi, N. Sady
23 - Ivan Eliaš, Nitra, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Vlado Matušica, Hájske, Ján Babčan, Zbehy, Miloš Ondriaš, Beladice, Jozef Bajnek, Vráble
22 - Igor Máčik, Vladimír Rábek, Nitra, Štefan Špleha ml., Vráble
21 - Monika Vargová, Jaroslav Slávik, Július Mikle, Nitra, Peter Civáň, Dražovce, Alexander Kóňa, Branč, Martina Segíňová, Sľažany, Pavel Gálik ml., Lovce, Emil Vrábel, Mankovce, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Jozef Szombath, Pohranice, Juraj Ivanič, Čeľadice
20 - Erik Bugyi, Galanta, Mariana Pavlovová, N. Ves, Ján Padúch, Preseľany, Matej Kuzmický, Ivanka, Jozef Hrebenár, Žitavany
19 - Mária Kóšová st., Juraj Šipoš, Nitra, Marek Ďurica, Babindol
18 - Milan Kubala, Sereď, Milan Kéry, Sľažany, Vlado (Body) Viola, Ľubomír Moravčík, Edo Tomek, Nitra, Peter Stojka, Hájske, Vladimír Varga, Rišňovce, Dezider Lenčéš, H. Kráľová
17 - Vladimír Majerčík, Sľažany, Milan Gajdošík, Božena Štefeková, Vladimír Královič, Peter Bezák, Andrej Němec, Nitra, Marek Marcinkech, Vinodol, Lukáš Vajzer, Vráble, Helena Krajinčáková, Báb
16 - Juraj Hamada, Čeľadice, Andrej Civáň, Dražovce, Igor Dubeň, Vlado Sásik, Ľubomír Pintér, Augustín Grman, Ivana Mateičková, Anna Jasanová, Nitra, Ladislav Takács, Dlhá n/V., Matúš Vrábel, Lužianky, Ladislav Papp, Váhovce
15 - Vladimír Urban, Hájske, Tomáš Babóš, Nitra, Sylvia Báreková, Žirany
14 - Róbert Homola, Selice, Luděk Benc, Pavol Balkó, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Marián Železník, Trnovec
13 - Peter Gibala, Nitra, Gabriela Gatyášová, D. Ohaj, Marián Herceg, Pata, Ladislav Kováč, Vráble, Stano Čapkovič, N. Sady, Alexander Baráth, Ladice, Rudolf Matejov, Skýcov
12 - Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Marian Pauk, Rumanová, Róbert Andrášik, Peter Kapusta, Nitra, Martin Kolha, Lužianky, Maroš Krajinčák, Báb, Marián Nagy, D. Krškany
11 - Štefan Gibala, Emil Líška, Margita Letková, Ján Varga, Nitra, Martin Faragó, Matúškovo, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, František Sabo, Vinodol
10 - Miloš Remenár, Viera Javorová, Sereď, Marcel Hoppan, Vráble, Juraj Chrenko, V. Dolina, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Roman Košecký, Topoľčany
9 - Juraj Slíž ml., Nitra, Ľudovít Moravčík, M. Ripňany, Jozef Škvaril ml., D. Krškany, Peter Tolok, Volkovce, Vincent Gunda, Alekšince, Vojtech Mesároš, Lehota
8 - Peter Varga, Daniel Čerman, Marek Labuda, Nitra, Ladislav Hučko, Šaľa, Denis Marcinkech, Vinodol, Magdaléna Reptová, Branč, Patrik Berec, V. Lapáš
7 - Erik Mészáros, Gáň, Marek Valo, T. Nemce, Peter Kolha, Lužianky, Mário Gažo, Rumanová, Štefan Hipp, Šaľa, Maroš Herenčiar, Zuzana Herenčárová, Branč, Katarína Korenčíková, Ľudovít Laca st., Nitra, Oľga Pintérová, D. Krškany, Jozef Dibala, Neverice, Jozef Králik, T. Mlyňany, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Jozef Šalát, Lehota, Peter Ďuriška, Šurianky
6 - Vojtech Németh, V. Blahovo, Zuzana Szolnokiová, Vráble, Karol Čikel, T. Mlyňany, Monika Trnková, Anežka Grmanová, Nitra, Štefan Borota, Čechynce, Peter Bányi, D. Obdokovce, Daniel Dobrý, Dvory n/Ž., Marián Rajtár, Martin n/Ž., Igor Tárnoky, Róbert Šabík, Zl. Moravce, Eva Gregorová, Jelenec, Jozef Nehéz, Prílepy, Miroslav Forgáč, T. Nemce, Jaroslav Štefek, V. Dolina, Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Iveta Proksová, M. Zálužie, Lukáš Račko, Ivanka
5 - Michal Žiak, Žitavany, Ivana Szolnokiová, Marek Struhár, Vráble, Tomáš Burian, Juraj Holták, D. Krškany, Mário Fačkovec, Dušan Višňovec, Hilda Tóthová, Tatiana Hudecová, Jaroslav Srnčík, Táňa Tomeková, Magdaléna Michaličková, Nitra, Branislav Cina, Viera Šutková, Zl. Moravce, Simona Miklová, Klasov, Ladislav Nagy, Jelenec, Michal Galo, Kostoľany p/T., Vojtech Nagy, V. Blahovo, Terézia Bačová, Sľažany, Peter Kyžňanský, Lehota, Roman Kühtreider, Choča, Ivan Mareček, Čab, Miloš Gál ml., Ladislav Zuzík, Janka Gálová, Žirany, Jozef Raufstein, Močenok
4 - Marián Varga, Martin Cvrkal, Pavol Máčik, Ingrid Slížová, Jozef Folajtár, Silvia Poliaková, Ján Bieleš, Ján Pénzeš, Miroslav Muzika, Marián Muzika, Gabriela Hrnčárová, Vladimír Jasan, Petr Dobrý, Juraj Demény, Mikuláš Servický, Tomáš Lukáš, Nitra, Lukáš Bíro, Čakajovce, Milan Šlosár, Čab, František Šabo, Vinodol, Eva Holecová, Rita Boszorádová, Branč, Šimon Leskovský, Svätoplukovo, Dávid Takáč, Galanta, Štefan Skalický, Močenok, Juraj Páleník, Prílepy, Marián Záhorský, N. Ves, Gábor Szalay, Juraj Džatko, Vráble, Ernest Beňo, Ján Šutka ml., Zl. Moravce, Róbert Furda, Topoľčianky, Martina Kaplánová, Č. Hrádok, Irena Peťková, Slepčany
3 - Tihamér Szolnoki, Elena Struhárová, Vráble, Helena Folajtárová, Miroslav Škriečka, Mária Tirolová, Štefan Hlavina, Pavol Kováčik, René Matyó, Jana Kašubová, Milan Pecho, Nitra, Radoslav Hudec, Lužianky, Jana Sklenárová, Šaľa, Eva Gombášová, Močenok, Štefan Buranský, Mojzesovo, Jozef Bernáth, Jarok
2 - Peter Mako, Čakajovce, Martin Hrnčár, Diana Szabóová, Andrej Bárek, Viera Nádaská, Ladislav Kečkéš, Jaroslav Fehér, Nitra, Ľubomír Gyepes, Klasov, Kristián Nagy, Selice
1 - Jozef Janega, Prašice, Soňa Galová, Janíkovce

V 12. kole najviac - 8 zápasov - trafili štyri tipéri: Marián Ďuriš, Nitra, Ľudovít Konečný, Nitra, Jozef Borbély st., V. Cetín, Anton Bapčány, D. Obdokovce.
Kto vyhral a ďalšie postrehy prinesieme v pondelkových Nitrianskych novinách. Zároveň prinesieme posledný tiket.
Chcete hrať aj zimnú hokejovú tipovačku? Tak mi to dajte vedieť niekde na tikete!
Tipérov zdraví

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  2. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  3. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  4. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  5. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  6. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  7. Magazín SME Ženy už v predaji
  8. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  9. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  10. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  1. Moringa a Ginkgo - pomocníci z prírody
  2. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  3. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  4. O prenájom auta majú čoraz väčší záujem aj malé firmy. Ušetria
  5. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  6. Magazín SME Ženy už v predaji
  7. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  8. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  9. Trh s elektromobilmi stagnuje. Kríza by mu mohla pomôcť
  10. Fakulta drží tempo so súčasnými i budúcimi trendmi
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 37 322
  2. Aplikáciu tohto Slováka používajú v 150 krajinách. Ako začínal? 25 465
  3. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 18 229
  4. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť 16 725
  5. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 16 446
  6. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 16 401
  7. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi? 13 582
  8. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 12 495
  9. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 263
  10. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 11 059
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Koronavírus Nitriansky kraj: V pätnástich dedinách okresu Nitra budú testovať len v jeden deň

Sledujeme celoplošné testovanie na Covid-19 a monitorujeme odberné miesta v okresoch Nitrianskeho kraja.

Podcast je náhrada miestneho rozhlasu

Správy z miestneho rozhlasu patria roky ku koloritu slovenských miesta obcí.

Jednou z hlavných výhod podcastov je, že ich môžete počúvať, keď vám to vyhovuje,“ povedal Jaroslav Kizek z agentúry M KREO.

JLR odovzdal armáde humanitárnu pomoc na testovanie

Vojaci prevzali ochranné pomôcky, dezinfekciu aj bagety.

Nitrianska nemocnica poskytla zoznam lekárov, majú pomôcť pri testovaní

O situácii na odberných miestach bude mesto priebežne informovať na internete.

Zbor väzenskej a justičnej stráže testoval už dnes. Odberné miesta zriadil pri ústave na výkon väzby.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na nitrianskom letisku núdzovo pristál vrtuľník americkej armády

Dôvodom neplánovaného pristátia bolo zlé počasie.

Pozitívne testovaný starosta: Najhoršia bola bolesť chrbta

Určite nepodceňujte situáciu. Toto nie je chrípka, odkazuje starosta kysuckej obce.

Celoplošné testovanie: Fakty, pokyny, odporúčania, najčastejšie otázky

V sobotu a nedeľu sa na celom Slovensku uskutoční prvé kolo celoplošného testovania, ktoré má za cieľ pomôcť zachytiť skryté ohniská nákazy a spomaliť šírenie koronavírusu. Odberné miesta budú otvorené 31. októbra a 1. novembra 2020 od 7. - 22. h.

V niektorých obciach v okolí Trnavy testovanie nebude

Pôvodne začali v okrese Trnava s prípravami na testovanie všetky obce, niektoré však dostali informáciu o pričlenení ich odberových miest k susedným obciam.

Už ste čítali?