Štvrtok, 29. október, 2020 | Meniny má KláraKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 10. kole

59 - Patrícia Rafajová, Žitavany; 58 - Ľuboš Kminiak, Čeľadice; 55 - František Tomek, Iveta Rosinská, Nitra, Juraj Minárik, Obyce, Ján Kóssi, Čifáre, Marián Čurgali, Alekšince, Roman Fuska, Čab, Martin Magušin, Zl. Moravce

Správne tipy 10. kola
Wales - Slovensko 1:5 2
Šaľa - Artmedia 0:1 2
Partizánske - Topoľčany 2:0 1
Galanta - V. Ludince 0:0 X
Šahy - ČFK Nitra 1:2 2
Žitavany - Sereď 0:0 X
Topoľčianky - Chrenová 0:0 X
Branč - Jelenec 2:1 1
Prílepy - Hosťovce 0:1 2
P. Úľany - Tomášikovo 3:3 X

Poradie po 10. kole:
59 - Patrícia Rafajová, Žitavany
58 - Ľuboš Kminiak, Čeľadice
55 - František Tomek, Iveta Rosinská, Nitra, Juraj Minárik, Obyce, Ján Kóssi, Čifáre, Marián Čurgali, Alekšince, Roman Fuska, Čab, Martin Magušin, Zl. Moravce
54 - Jana Gálová, Žirany, Ivan Ďurický, Branč, Jozef Gajdoš, Žitavany, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Ivan Tabaček, T. Nemce, Michal Kaplán, Č. Hrádok
53 - Jozef Nemeš st., Jozef Lacina, Mário Šándor, Nitra, Ľubor Kajaba, Ivanka, Stanislav Pacher, Sľažany, Tomáš Bleho, Šaľa, Ladislav Lörincz, Branč
52 - Pavol Kozma, D. Krškany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Terézia Tasáryová, Ivanka, Peter Balko, Kolíňany, Jozef Malý, Vráble, Peter Bleho, Šaľa, Imrich Ručkay, Nitra, Miloš Gál st., Žirany
51 - Oľga Tomeková, František Trnka, Viliam Ďuriš, Jozef Paulík, Nitra, Štefan Labdík, Lužianky, Jozef Karásek, Hájske, Milan Hritz, Beladice, Miroslav Fúska, Zbehy, Vincent Komačka, Topoľčany, Filip Dobiaš, Čeľadice, Vlastimil Záhon, Golianovo, Peter Paulis, M. Vozokany, Margita Kališová, Šaľa, Daniela Huňadyová, Lúčnica, Ľubomír Martišovič, D. Krškany
50 - Ivan Magdolen, Marek Hrachovický, René Daniš, Miroslav Balla, Roman Sýkora, Vladimír Kompas, Juraj Chovanec, Štefan Pénzeš, František Hrnčiar, Vlado Lyžičiar, Boris Grežo, Nitra, Ladislav Kiss, N. Život, Gašpar Gál, Žirany, Emil Dubec, Žikava, Peter König, Ivanka, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Juraj Sabo, Rumanová, Milan Roman, Čab, Ivan Bobok, Zl. Moravce, Jozef Barát, Topoľčany, Alexander Kusý, Trnovec, Jozef Baláž, Šaľa, Mária Slezáková, Lukáčovce
49 - Miloš Sýkora, Ľudovít Horváth, Martin Tesár, Iveta Palková, Daniel Gál, Ivan Liptay, Marián Grman, Peter Kompas, Dušan Letko, Nitra, Ján Árgyusi, Neded, Milan Mišák, V. Dolina, Marián Hörik, Štitáre, Ján Slíž, Jaromír Slíž, Beladice, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Dávid Bežuch, Galanta, Lukáš Valkovič, Zl. Moravce, Mário Pánis, Margita Pánisová, Zuzana Chochlíková, Katarína Beláková, D. Krškany, Peter Zubčák, Hruboňovo, Ján Bédi, V. Zálužie, Imrich Drozdák, Babindol, Juraj Segíň, Sľažany, Ivan Molnár, Matúškovo, Jaroslav Baťo, Žitavany, Dominik Lenghard, Čakajovce, Slavomír Sysel, Močenok, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Pavel Mihálik, Štefan Fabian, Šaľa, Margita Pavelková, Golianovo, Jozef Štefek, Čeľadice, Mária Rajtárová, Martin n/Ž.
48 - Igor Galovič, Milan Gráf, Juraj Náhlovský, Jozef Lenghart, Patrik Palka, Jakub Takáč, Lukáč Karlubík, Róbert Bosák, Katarína Karcolová, Jozef Holeš, Dana Horváthová, Jozef Nosian, Erik Viskup, Nitra, Ondrej Kozolka, Volkovce, Tibor Mócik, Topoľčany, Mária Ružičková, Branč, Ľubomír Varga, Juraj Dubeň, Lehota, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Patrik Čepček, Žitavany, Ladislav Čekey, Pohranice, Ivan Tóth, Čakajovce, Jozef Andel, Vráble, Zuzana Sabová, Štefan Straňák, H. Kráľová, Jozef Záhorský, Ján Jambor, Rišňovce, František Kausek, Klasov, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Peter Hipp, Šaľa, Jozef Borbély st., V. Cetín, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Erika Studená, Sľažany
47 - Irena Lenghartová, Ernest Szombath, Marek Ševčík, Milan Lacina, Rastislav Švec, Jaroslav Ollík, Nitra, Juraj Žiačko, Peter Visolajský, Ján Petráš, Zdenka Hippová, Šaľa, Milan Augustín, Topoľčianky, Andrea Mikulášiková, Janíkovce, Štefan Peťovský, Lužianky, Attila Szolnoki, Dyčka, Mariana Chochlíková, D. Krškany, Vladimír Tasáry, Ivanka, Milan Molnár, P. Kesov, Štefan Pupák, Hurbanovo, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Peter Debnár, Rudolf Lauko, Zbehy, Ľubomír Sako, Ladislav Balko, Kolíňany, Ján Hotový, N. Sady, Andrej Maťo, Jarok, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Tibor Lencsés, Miroslav Lešš, H. Kráľová, Stanislav Martinec, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Jozef Baťala ml., Žitavany, Marián Mateička, Behynce, Kvetka Hájiková, Košice, Juraj Barantal, V. Zálužie, Renáta Gálová, Žirany, Zoltán Kozics, N. Život, Martina Dicsérová, Močenok, Jozef Guniš, Preseľany, Štefan Zlatňanský, Zl. Moravce, Marián Božik, Hosťovce
46 - Juraj Varga, Ľubomír Bartakovič, Jozef Pacher, Július Petrík, Štefan Zabák, Lenka Königová, Boris Kašuba, Jozef Gutai ml., Eduard Szabó, Ľuboš Mičík, Ľudovít Konečný, Karol Ryba, Ľuboš Lacina, Vladimír Nemšovský, Nitra, Peter Molnár, Neded, Ladislav Páleník, Topoľčany, Ľubomír Števanka, Preseľany, František Belica, Hostie, Július Galo, Štefan Račko, D. Krškany, Jozef Štefák, Rišňovce, Gustáv Molnár, P. Kesov, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Igor Kováč, Ivan Mrázik, Martin Púchovský, Čeľadice, Stanislav Nemček, Janíkovce, Peter Ivančík, Koniarovce, Viktor Balko, Lužianky, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Ferko Valent, T. Mlyňany, Jozef Gál, Marta Vaňová, Žirany, Imrich Gregor, Jelenec, Jozef Danada, Šaľa, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Alfonz Ondrejmiška, Machulince
45 - Jarmila Saidová, Samuel Horváth, Richard Magušín, Norbert Bordáš, Michal Bíro, Iveta Prešinská, Marcela Hallová, Viliam Halla, Lukáč Tomiš, Jozef Homola, Michal Lauko, Daniel Antalík, František Hrnčiar st., Miroslav Šimala, Peter Solčianský, Ľubomír Turňa, Dionýz Pecháček, Igor Kotora, Juraj Hrnčár, Nitra, Štefan Bako, Močenok, Emanuel Maňúch, Juraj Bárek, Ladislav Szórád (Súňog), Žirany, Miroslava Grznárová, Gustáv Štefkovič, Milan Lazan, Šaľa, Juraj Káčer, Čaradice, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Štefan Mravík, Žitavany, Mária Hegedüšová, Mária Hegedüšová ml., V. Lapáš, Ľubomír Rybár, Patrik Szabo, Cabaj-Čápor, František Krčmár, Nevidzany, Miloslava Fintová, Jarok, Norbert Adamča, Sereď, Jozef Flaska ml., H. Saliby, Zlatica Machová, V.-Opatovce, Andrej Fábry, Čab, Marta Bališová, Štefan Ivanič, Tomáš Grman, Čeľadice, Bohuš Baják, Štefan Hudec, Lužianky, René Scheer, Kolíňany, František Andraško, Jelenec, Anton Molnár, P. Kesov, Jozef Horňák, Rišňovce, Anton Berecz, Branč, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Jozef Brieška, T. Nemce, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Henrich Richter, Bratislava, Vladimír Kurila, Galanta
44 - Monika Rekošová, Helena Vargová, Jozef Senneš, Erika Hrachovická, Ladislav Pindeš, Ladislav Adame, Milan Baňák, Jozef Havetta, František Imre, Daniel Tasáry, Peter Mateička, Vladimír Papp, Ladislav Pintér, Nitra, Ladislav Nagy, Vráble, Tibor Karácsony, Miroslav Szlamka, Váhovce, Marián Strečka, Topoľčianky, Štefan Guzmický, Ivanka, Jaroslav Dvorský, Pata, Juraj Palatický, Mojmírovce, Marián Kováč, Levice, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Daniel Ballay, Ľubomír Moravčík, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Matej Fábry, V. Cetín, Marta Záhorská, Rišňovce, Lenka Reptová, Branč, Ján Nagy, Zl. Klasy, František Kunkel, Jozef Horný, Zl. Moravce, Ján Nagy, Dvory n/Ž., Marián Balko, Klasov, Rudolf Krajinčák, Báb, Zuzana Mesárošová, Lukáš Mesároš, Lehota, Štefan Páleník, Prílepy, Milan Strapko, Beladice, Anna Pacherová, Sľažany, Gabriel Baluška, Diakovce, Peter Lehocký, Tibor Odráška, Šaľa, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Katarína Šimoneková, Stanislav Drapák, Viliam Šimonek, Lúčnica
43 - Katarína Magušinová, Emil Tomek, Pavel Hrnčár, Michal Garay, Marián Ďuriš, Ľubomír Maczvalda, Iveta Dubeňová, Michal Földesi ml., Mária Kóšová ml., František Grom, Tomáš Krajčovič, Adriana Babišová, Lucia Pappová, Peter Šišák, Juraj Lacina, Peter Pacher, Pavol Krajčo, Nitra, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Timotej Slíž, Beladice, Peter Bajla, Jozef Studený, N. Ves, Róbert Jánošík, D. Krškany, Matúš Zentko, Zbehy, Emil Žoldoš, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Ivan Lenický, H. Kráľová, Marek Šlehobr, P. Kesov, Bogdan Streér, N. Hrnčiarovce, Jozef Gál, V.-Opatovce, Martin Ďuriš, Sereď, Marek Fábry st., Šurianky, Milan Minarovič, Behynce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ľuboš Motolík, Trnovec, Jozef Repa, Prílepy, Alexandra Gálová, Žirany, Pavel Babiak, Žitavany, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Ján Hegyi, Jelka, Juraj Csirik, Šaľa, František Laczko, Tešedíkovo, Emília Káčerová, Zl. Moravce
42 - Šimon Horváth, Vlasta Spišáková, Stanislav Billik, Jozef Svitač, Barbora Mináriková, Miroslav Fábry, Ľudovít Billik, Vladimír Kuchta, Jožo Ťapušík, Juraj Trnčík, Milan Čulák, Richard Srňánek, Juraj Tuchyňa, Richard Jasan, Štefan Matesko, Jozef Prešinský, Nitra, Ľubomír Bobok, Volkovce, Miroslav Močol, Alekšince, Rastislav Borčin, Hostie, Jozef Watter, Rišňovce, Ján Sikoriak, Július Benčúrik, T. Nemce, Ján Šutka, Zl. Moravce, Gabriel Galbavý, Gabriel Lencsés, Peter Odráška, H. Kráľová, Juraj Volčko, Marek Sklenár, Ján Jašík, Roman Uher, Šaľa, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Stanislav Packa, Močenok, Ľubomír Mikula, Lehota, Milan Dudáš, Prílepy, Andrea Bereczová, Branč, Peter Vidovič, Vinohrady, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Ján Paľo, V. Dolina, Emília Malá, Vráble, Anton Bapčány, D. Obdokovce
41 - Mária Sýkorová, Mário (Neger) Varga, Ladislav Skalický, Ivan Chlebák, Anton Černý, Jaroslav Andrášik, Pavol Ďurina, František Filo, Magdaléna Čuláková, Ľubo Pénzeš, Laco Ištokovič, Marián Červenka, Radoslav Ollík, Zoran Heiser, Nitra, Roman Lamparský, Kráľ. Kračany, Mária Šimková, Močenok, Ľuboš Galo, Janíkovce, Andrej Orlíček, Cabaj-Čápor, Pavla Ladungová, Štefan Račko, Ivanka, Michal Čery, Jelenec, Rudolf Macho, Kolíňany, Ladislav Székélyi, Mikuláš Pintér, Ladislav Vašek, Branč, Slávka Švihoríková, Báb, Pavol Štefek, V. Dolina, Margita Horňáková, Rišňovce, David Slíž, Sereď, Zoltán Prešinský, V. Cetín, Ján Ronin, Blahová, Marek Ternény, V. Zálužie, Anton Tóth, D. Obdokovce, Zoltán Németh, N. Život, Alena Špániková, Šoporňa, Marián Kukučka, Šurianky, Vladimír Petro, Marián Šíma, Šaľa, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Ivan Šimonek, Dyčka, Oľga Račková, D. Krškany, Peter Rajnoha, Zl. Moravce
40 - Juraj Knížat, Miroslav Mada, Zuzana Satinová, Peter Bíro, Ľudovít Desat, Vladimír Klačman, Ľuboš Kolár, Štefan Srnka, Jozef Viskup, Nitra, Jozef Kukliš, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Štefan Kúsek, Hostie, Emil Šatan, Vozokany, Ladislav Szöke, Mária Maďarová ml., Ján Frajtík, Vráble, František Margetin, Roman Margetin, Rišňovce, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Emil Barabáš, Zbehy, Dušan Béder, V. Lapáš, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Ján Vaško, Ivanka, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Karol Blažovič, Boris Lacina, Lužianky, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Dušan Lužák, Galanta, Štefan Deák, Sľažany, Milan Bekéni, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Csaba Štanc, Žirany, Ladislav Babóti, Vlčany, Celestín Berecz, Mária Bereczová, Branč, Jozef Kminiak, Čeľadice, Miroslav Benček, Juraj Minár, Zl. Moravce
39 - Július Kolník, Pavol Zámečník, František Bojda, Michal Gúcky, Ján Ehrenhold, Vladimír Krajčovič, Ondrej Civáň, Pavel Čvirik, Mariana Letková, Valéria Viskupová, Jozef Gajdoš, Jozef Moder, Katarína Molnárová, Nitra, Jozef Labuda, Solčany, Marián Kamenár, Kráľová n/V., Karol Belovič, Marián Titka, Jana Tóthová, Šaľa, Miro Senneš, Marián Szabo, Močenok, Marek Andel, Vráble, Jaroslav Valo, T. Nemce, Vladimír Miklošík, Sereď, Ivanka Kunkelová, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Monika Gregorová, Jelenec, Adrián Németh, N. Život, Anna Čerenková, Topoľčianky, Daniel Varga, Pata, Natália Kozmová, D. Krškany, Pavel Períček, Rišňovce, Ján Valášek, Šoporňa
38 - Michal Korytko, Ľudovít Kováč, Igor Klačman, Michaela Lacinová, Lenka Švecová, Nitra, Simona Szolnokiová, Dyčka, Anna Borčinová, Hostie, Matúš Mareček, Čab, Beáta Ficová, V.-Opatovce, Peter Király, N. Život, Ladislav Kéry, Volkovce, Juraj Žilka, M. Chyndice, Marián Zlatňanský, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Mária Bajáková, Lužianky
37 - Zdenko Senneš, Ivan Buchala, Evka Grmanová, Ľubica Tasáryová, Ján Barát, Štefan Kollárik, Milan Borovský, Ivan Labuda, Marcela Trubinská, Nitra, Ivan Chudý, Vráble, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Vojtech Mládek, Podhorany, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Patrik Balogh, František Balogh, Selice, Patrik Drgoň, D. Krškany, Ján Vašš ml., P. Kesov, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Miriama Zborovanová, Golianovo, Alexander Repta, Branč, Jozef Bédi, Lehota, Jozef Török, Pata, Marek Ballek, Hlohovec, Slavo Kališ, Peter Ivančík, Michal Málnási, Šaľa, Miroslav Ryboš, Róbert Koprda, Čeľadice, Filip Horný, Jarok, Patrik Štrba, T. Mlyňany, Pavol Lieskovský, V. Zálužie
36 - Darina Orbanová, Martin Búchala, Pavel König, Vladimír Líška, Marianna Lacinová, Ivan Chrenák, Ján Doboš, Ingrid Lyžičiarová, Nitra, Jozef Virág, Ján Školník, Zuzana Poništová, Zl. Moravce, Fero Ružička, Iveta Boszorádová, Branč, Peter Kollárovič, Galanta, Juraj Sojka, Jozef Hoppan, Vráble, Jozef Kuzmický, Anton Zaťko, Ivanka, Daniela Desatová, V.-Opatovce, Ondrej Hajdu, Trnovec, Jaroslav Peťko, Jelenec, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Marianna Barátová, Dražovce, György Jakubecz, H. Saliby, Filip Kučera, Šaľa
35 - Jozef Hudec st., Oľga Szabová, Nitra, Leonard Bednár, Vráble, Vladimír Tóth, Pata, Gabriel Molnár, Galanta, Róbert Berec, Tibor Berec, V. Lapáš, Marek Fábry ml., Šurianky, Peter Sonlajtner, Žirany, Jozef Sklenár, Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Ivana Danišová, D. Krškany
34 - Martina Pavlíková, Jozef Kóša, Peter Podsedlý, Michal Duchovič, Martin Ševčík, Roman Zahradníček, Nitra, Marián Bachrony, Žitavany, Martin Gál, Hrušovany, Štefan Kováč, Vráble, Ladislav Marcinkó, Kajal, Martin Jurík, Čakajovce, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Vladimír Mihálik, Močenok, Martin Hajdu, Trnovec, Salo Berecz, Branč, Ľubomír Rakovský, Lužianky, Jana Mráziková, Čeľadice, Martina Trungelová, Ivanka
33 - Juraj Maťo, Miroslav Zverka, Lukáš Barát, Peter Jurika, Nitra, Zoltán Ballán, Vlčany, Maroš Sádovský, Žitavce, Jozef Čentéš, Čakajovce, Tomáš Szabo, Galanta, Š. Miko, D. Obdokovce, Beata Lenčéšová, H. Kráľová, Marek Kováč, Čifáre, Dušan Stračár, Šaľa, Martin Račko, Emil Čapkovič, Pavol Hamada, D. Krškany, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Roman Ražný, Čeľadice, Peter Greguš, Zbehy, Jozef Školník, Zl. Moravce
32 - Milan Ružička, Katarína Spišáková, Rado Vágai, Pavel Puobiš, Nitra, Miroslav Piovarči, Lužianky, Andrej Repta, Daniel Lörincz, Branč, Jozef Baláž ml., Karol Mészáros, Pavol Trautenberger, Ľuboš Šottník, Šaľa, Helena Némethová, N. Život, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Marta Kunkelová, Zl. Moravce
31 - Marek Korytko, Ľuboš Štefánik, Jozef Žák, Nitra, Tomáš Mikulášik, Janíkovce, Július Oláh, Matúškovo, Elena Vašková, Báb, Richard Buday, Ladice, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Róbert Pospiš, Roland Franko, Šaľa, Ján Ballek, Hlohovec, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Eva Lauková, Dražovce, Vladimír Gregor, Ivanka, Martin Benčúrik, T. Nemce
30 - Andrea Klačmanová, Peter Kováč, Nitra, Milan Greguš, Zbehy, Milan Mareček, Čab, Attila Sonlajtner, Žirany, Ján Wesolowski, Hlohovec
29 - Eva Pappová, Nitra, Peter Ondriaš, Žitavany, Martin Földeši, Sereď, Michal Lovász, Trnovec, Andrej Vörös, Šaľa, Adam Pintér, D. Krškany, Katarína Malá, Vráble
28 - Slavomír Schwarcz, Richard Lidik, Ľudmila Šimalová, Ivan Leckeš, Michal Švec, Ľudovít Laca, Nitra, Martin Imrišek, Anton Belák, D. Krškany, Štefan Dubeň, Lehota, Peter Bodi, Zbehy, Milan Srnka st., Čeľadice, Igor Kováč ml., Výč.-Opatovce, Ondrej Proksa, M. Zálužie
27 - Dušan Tirol, Andrea Šándorová, Alexander Grell, Nitra, Roman Benček, Žitavany, Eva Tóthová, Vráble, Štefan Novák, Miroslav Sušienka, Šaľa, Milan Koleda, Čeľadice
26 - Andrej Šlosár, Andrea Dávidová, Zuzana Liptayová, Nitra, Ján Krajčo, Janíkovce, Vilma Peťovská, Lužianky, Monika Dobiašová, Čeľadice, Martin Varga, Čakajovce
25 - Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Viliam Félis, Vráble, Valent Vaňo, Žirany, Stanislav Vojtila, Jelenec
24 - Janka Vargová, Marek Varga, Lukáš Lyžičiar, Nitra, Ján Hnilica, Lužianky, Dušan Bača, Hostie, Jozef Szabó, D. Obdokovce, René Čulák, Koniarovce, Jozef Infner, Rišňovce
23 - Juraj Balla, Maňa, Ivan Eliaš, Jurko Lacina, Štefan Bede, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Tibor Boszorád, Branč, Ján Babčan, Zbehy, Zuzana Vašková, Rumanová, Ján Sorad, Pohranice, Miloš Ondriaš, Beladice, Jakub Vojtek, Vráble
22 - Igor Máčik, Vladimír Rábek, Nitra, Igor Kováč st., Výč.-Opatovce, Štefan Špleha ml., Vráble
21 - Monika Vargová, Jaroslav Slávik, Július Mikle, Nitra, Peter Civáň, Dražovce, Alexander Kóňa, Branč, Martina Segíňová, Sľažany, Pavel Gálik ml., Lovce, Emil Vrábel, Mankovce, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Jozef Szombath, Pohranice, Juraj Ivanič, Čeľadice
20 - Erik Bugyi, Galanta, Mariana Pavlovová, N. Ves, Jozef Ružička, Branč, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Ján Padúch, Preseľany, Matej Kuzmický, Petra Račková, Ivanka, Milan Vöröš, Nitra
19 - Mária Kóšová st., Juraj Šipoš, Nitra, Marek Ďurica, Babindol
18 - Milan Kubala, Sereď, Milan Kéry, Sľažany, Vlado (Body) Viola, Ľubomír Moravčík, Nitra, Peter Stojka, Hájske, Juraj Jozef Bodi, N. Sady
17 - Vladimír Majerčík, Sľažany, Milan Gajdošík, Božena Štefeková, Vladimír Královič, Peter Bezák, Andrej Němec, Nitra, Marek Marcinkech, Vinodol, Lukáš Vajzer, Vráble
16 - Juraj Hamada, Čeľadice, Andrej Civáň, Dražovce, Igor Dubeň, Vlado Sásik, Ľubomír Pintér, Augustín Grman, Ivana Mateičková, Anna Jasanová, Nitra, Ladislav Takács, Dlhá n/V., Matúš Vrábel, Lužianky, Ladislav Papp, Váhovce
15 - Vladimír Urban, Hájske, Tomáš Babóš, Nitra, Sylvia Báreková, Žirany, Jozef Bajnek, Vráble
14 - Róbert Homola, Selice, Luděk Benc, Pavol Balkó, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Marián Železník, Trnovec
13 - Peter Gibala, Nitra, Gabriela Gatyášová, D. Ohaj, Marián Herceg, Pata, Ladislav Kováč, Vráble, Stano Čapkovič, N. Sady, Alexander Baráth, Ladice, Rudolf Matejov, Skýcov, Jozef Hrebenár, Žitavany
12 - Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Marian Pauk, Rumanová, Róbert Andrášik, Peter Kapusta, Nitra, Martin Kolha, Lužianky, Maroš Krajinčák, Helena Krajinčáková, Báb, Marián Nagy, D. Krškany, Dezider Lenčéš, H. Kráľová
11 - Štefan Gibala, Emil Líška, Margita Letková, Ján Varga, Nitra, Martin Faragó, Matúškovo, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, František Sabo, Vinodol
10 - Miloš Remenár, Viera Javorová, Sereď, Marcel Hoppan, Vráble, Juraj Chrenko, V. Dolina, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Roman Košecký, Topoľčany
9 - Juraj Slíž ml., Edo Tomek, Nitra, Ľudovít Moravčík, M. Ripňany, Jozef Škvaril ml., D. Krškany, Peter Tolok, Volkovce, Vincent Gunda, Alekšince, Vojtech Mesároš, Lehota
8 - Peter Varga, Daniel Čerman, Marek Labuda, Nitra, Ladislav Hučko, Šaľa, Denis Marcinkech, Vinodol, Magdaléna Reptová, Branč, Patrik Berec, V. Lapáš
7 - Erik Mészáros, Gáň, Marek Valo, T. Nemce, Peter Kolha, Lužianky, Mário Gažo, Rumanová, Štefan Hipp, Šaľa, Maroš Herenčiar, Zuzana Herenčárová, Branč, Katarína Korenčíková, Ľudovít Laca st., Nitra, Jozef Dibala, Neverice, Jozef Králik, T. Mlyňany, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Jozef Šalát, Lehota, Peter Ďuriška, Šurianky
6 - Vojtech Németh, V. Blahovo, Zuzana Szolnokiová, Vráble, Karol Čikel, T. Mlyňany, Monika Trnková, Anežka Grmanová, Nitra, Štefan Borota, Čechynce, Peter Bányi, D. Obdokovce, Daniel Dobrý, Dvory n/Ž., Marián Rajtár, Martin n/Ž., Igor Tárnoky, Róbert Šabík, Zl. Moravce, Eva Gregorová, Jelenec, Jozef Nehéz, Prílepy, Miroslav Forgáč, T. Nemce, Jaroslav Štefek, V. Dolina, Judita Bužíková, Cabaj-Čápor, Iveta Proksová, M. Zálužie
5 - Michal Žiak, Žitavany, Ivana Szolnokiová, Marek Struhár, Vráble, Tomáš Burian, Juraj Holták, D. Krškany, Mário Fačkovec, Dušan Višňovec, Hilda Tóthová, Tatiana Hudecová, Jaroslav Srnčík, Táňa Tomeková, Magdaléna Michaličková, Nitra, Branislav Cina, Zl. Moravce, Simona Miklová, Klasov, Ladislav Nagy, Jelenec, Michal Galo, Kostoľany p/T., Vojtech Nagy, V. Blahovo, Terézia Bačová, Sľažany, Peter Kyžňanský, Lehota, Roman Kühtreider, Choča, Vladimír Varga, Rišňovce
4 - Marián Varga, Martin Cvrkal, Pavol Máčik, Ingrid Slížová, Jozef Folajtár, Silvia Poliaková, Ján Bieleš, Ján Pénzeš, Miroslav Muzika, Marián Muzika, Gabriela Hrnčárová, Vladimír Jasan, Petr Dobrý, Juraj Demény, Mikuláš Servický, Nitra, Lukáš Bíro, Čakajovce, Milan Šlosár, Čab, František Šabo, Vinodol, Eva Holecová, Branč, Šimon Leskovský, Svätoplukovo, Dávid Takáč, Galanta, Štefan Skalický, Močenok, Juraj Páleník, Prílepy, Marián Záhorský, N. Ves, Gábor Szalay, Juraj Džatko, Vráble, Ernest Beňo, Ján Šutka ml., Zl. Moravce, Róbert Furda, Topoľčianky
3 - Tihamér Szolnoki, Elena Struhárová, Vráble, Helena Folajtárová, Miroslav Škriečka, Mária Tirolová, Štefan Hlavina, Pavol Kováčik, René Matyó, Jana Kašubová, Milan Pecho, Nitra, Radoslav Hudec, Lužianky, Oľga Pintérová, D. Krškany, Jana Sklenárová, Šaľa, Eva Gombášová, Močenok, Štefan Buranský, Mojzesovo, Jozef Bernáth, Jarok
2 - Peter Mako, Čakajovce, Martin Hrnčár, Diana Szabóová, Andrej Bárek, Viera Nádaská, Ladislav Kečkéš, Nitra, Ľubomír Gyepes, Klasov, Kristián Nagy, Selice
1 - Jozef Janega, Prašice, Soňa Galová, Janíkovce

V 10. kole bolo najviac iba 7 uhádnutých zápasov. Trafili ich Emanuel Maňúch, Andrej Repta a Jozef Barát.
Kto vyhral a ďalšie postrehy prinesieme v pondelkových Nitrianskych novinách.
Tipérov zdraví

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  2. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  3. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  4. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  5. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  6. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  7. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
  8. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
  9. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  10. Pomáhajte čítaním
  1. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  2. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  3. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  4. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  5. Aplikácia, kde z pohodlia domova zlikvidujete škodovú udalosť?
  6. Škola môže vyzerať aj inak!
  7. UNIQA preberá na Slovensku aj dôchodkové fondy AXA
  8. Využite dovoz tovaru do 24 hodín a zadarmo
  9. Dopad krízy na firmu zmierni strednodobý prenájom vozidla
  10. V Košickom kraji máme more aj neviditeľnú izbu: Objavte ich!
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 33 715
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 24 371
  3. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 22 287
  4. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 17 085
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 14 794
  6. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 11 802
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 393
  8. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 11 197
  9. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 528
  10. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 10 509
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Na koronavírus zomrel v galantskej nemocnici 43-ročný pacient

V domácej karanténe je šesť zamestnancov.

Galantská nemocnica.

Faško asi neostane, už sedel s Karom. Kde v zahraničí ho chcú?

Nechcel som ostať v Nitre, ale spravil som dobre, odfukuje si kométa Fortuna ligy.

Mestský úrad v Šali.

Divadlo Andreja Bagara obnovilo svoj online program

V rámci neho ponúka aj rozhovory s hereckými legendami.

V rámci online programu "spoluVYHRÁME" divadlo ponúka výber pútavých rozhovorov s hereckými legendami, ktoré boli piliermi nášho divadla, alebo sa výrazne podieľali na jeho formovaní, ako bol napríklad aj Jozef Dóczy.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na štyroch miestach v Trenčíne budú testovať z auta. Odberné miesto je aj na futbalovom štadióne

Na celoplošné testovanie bude Trenčanom k dispozícii počas dvoch najbližších víkendov 50 odberných miest. Pozrite si, kde ich nájdete.

Pacientov a pokút v Trnave pribúda

Celoplošné testovanie čaká Trnavu už tento víkend.

Virológ Klempa: Najbližšie týždne budú pre nás veľmi ťažké

Boris Klempa tvrdí, že celoplošné testovanie je teoreticky skvelá vec. Treba však brať do úvahy všetky okolnosti či riziká.

Už ste čítali?