Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 7. kole

43 - Jozef Lacina, Nitra, Juraj Minárik, Obyce, Marián Čurgali, Alekšince; 42 - Jozef Nemeš st., Nitra, Emil Dubec, Žikava

Správne tipy 7. kola
FC Nitra - Artmedia 0:3 2
ŠK Eldus - FC ViOn 2:1 1
Turč. Teplice - Šaľa 2:5 2
ŠKP Dúbravka - Vráble 0:0 X
Mýtna N. Ves - P. Bystrica 0:2 2
Janíkovce - Šaľa B/Veča 2:3 2
Cabaj-Čápor - Topoľčianky 1:9 2
Poľný Kesov - Selice 1:5 2
Golianovo - Vinodol 3:1 1
Jelka - Šintava 0:2 2

Poradie po 7. kole:
43 - Jozef Lacina, Nitra, Juraj Minárik, Obyce, Marián Čurgali, Alekšince
42 - Jozef Nemeš st., Nitra, Emil Dubec, Žikava
41 - Ján Kóssi, Čifáre, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Jozef Gajdoš, Žitavany, Ivan Tabaček, T. Nemce, Ľubomír Martišovič, D. Krškany
40 - František Trnka, Dana Horváthová, Mário Šándor, Iveta Rosinská, Nitra, Jozef Karásek, Hájske, Milan Hritz, Beladice, Miroslav Fúska, Zbehy, Ivan Ďurický, Ladislav Lörincz, Branč, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Milan Roman, Roman Fuska, Čab, Jozef Baláž, Šaľa, Daniela Huňadyová, Lúčnica, Ľuboš Kminiak, Čeľadice
39 - František Tomek, Ivan Liptay, Peter Kompas, Jozef Paulík, Imrich Ručkay, Jozef Nosian, Boris Grežo, Nitra, Ladislav Kiss, N. Život, Jana Gálová, Miloš Gál st., Žirany, Patrik Čepček, Žitavany, Terézia Tasáryová, Ivanka, Filip Dobiaš, Čeľadice, Margita Pánisová, D. Krškany, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Peter Paulis, M. Vozokany, Alexander Kusý, Trnovec, Jana Tóthová, Šaľa, Michal Kaplán, Č. Hrádok
38 - Igor Galovič, Oľga Tomeková, Daniel Gál, Vladimír Kompas, Nitra, Pavol Kozma, D. Krškany, Ján Árgyusi, Neded, Štefan Peťovský, Lužianky, Ľubomír Varga, Lehota, Attila Szolnoki, Dyčka, Vincent Komačka, Topoľčany, Lukáš Valkovič, Ivan Bobok, Zl. Moravce, Peter Zubčák, Hruboňovo, Peter König, Ivanka, Stanislav Nemček, Janíkovce, Zuzana Sabová, Miroslav Lešš, H. Kráľová, Juraj Segíň, Stanislav Pacher, Sľažany, Peter Király, N. Život, Ivan Molnár, Matúškovo, Slavomír Sysel, Močenok, Tomáš Bleho, Šaľa, Patrícia Rafajová, Žitavany
37 - Miloš Sýkora, Milan Gráf, Ivan Magdolen, Lukáč Karlubík, Róbert Bosák, Roman Sýkora, Vlado Lyžičiar, Nitra, Štefan Labdík, Lužianky, Mária Ružičková, Branč, Ján Slíž, Beladice, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Gašpar Gál, Žirany, Mariana Chochlíková, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Andrej Fábry, Čab, Juraj Dubeň, Lehota, Gustáv Molnár, Anton Molnár, P. Kesov, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Peter Debnár, Zbehy, Igor Kováč, Čeľadice, Jozef Záhorský, Rišňovce, Vlastimil Záhon, Golianovo, Marián Mateička, Behynce, Dominik Lenghard, Čakajovce, Peter Bleho, Margita Kališová, Štefan Fabian, Šaľa, Jozef Borbély st., V. Cetín, Erika Studená, Sľažany
36 - Juraj Knížat, Ľudovít Horváth, Samuel Horváth, Viliam Halla, Martin Tesár, Jozef Lenghart, Jakub Takáč, Štefan Zabák, Ernest Szombath, Iveta Palková, Ľuboš Mičík, Viliam Ďuriš, Štefan Pénzeš, Milan Lacina, Marián Grman, František Hrnčiar, Nitra, Miroslava Grznárová, Pavel Mihálik, Peter Hipp, Šaľa, Milan Augustín, Topoľčianky, Tibor Mócik, Topoľčany, Ľubor Kajaba, Ivanka, Jaromír Slíž, Beladice, Juraj Sojka, Jozef Malý, Vráble, Ján Bédi, V. Zálužie, Juraj Sabo, Rumanová, Imrich Drozdák, Babindol, Rudolf Lauko, Zbehy, Peter Ivančík, Koniarovce, Ferko Valent, T. Mlyňany, Štefan Straňák, H. Kráľová, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Peter Balko, Kolíňany, Jozef Guniš, Preseľany, Mária Slezáková, Lukáčovce, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Martin Magušin, Zl. Moravce
35 - Jarmila Saidová, Marek Hrachovický, René Daniš, Miroslav Balla, Iveta Dubeňová, Michal Lauko, Lenka Königová, Michal Földesi ml., Ľudovít Konečný, Marek Ševčík, Katarína Karcolová, Jozef Holeš, Rastislav Švec, Igor Kotora, Jaroslav Ollík, Vladimír Nemšovský, Nitra, Juraj Žiačko, Jozef Danada, Ján Petráš, Milan Lazan, Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Peter Molnár, Neded, Milan Mišák, Ján Paľo, V. Dolina, Ľubomír Števanka, Preseľany, Juraj Káčer, Čaradice, Marián Hörik, Štitáre, Ľubomír Rybár, Patrik Szabo, Cabaj-Čápor, František Krčmár, Nevidzany, Dávid Bežuch, Galanta, Marián Kováč, Levice, Milan Molnár, P. Kesov, František Kausek, Klasov, Jaroslav Baťo, Žitavany, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Juraj Bárek, Renáta Gálová, Žirany, Ladislav Balko, Kolíňany, Štefan Hudec, Lužianky, Ľubomír Kollár, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Jozef Paukov, Štefan Zlatňanský, Zl. Moravce, Ján Hegyi, Jelka, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Martina Dicsérová, Močenok, Andrea Bereczová, Branč, Katarína Beláková, Štefan Račko, D. Krškany
34 - Norbert Bordáš, Juraj Varga, Jozef Svitač, Július Petrík, Jozef Homola, Michal Garay, Ladislav Pindeš, Irena Lenghartová, Patrik Palka, Daniel Antalík, Mária Kóšová ml., Eduard Szabó, František Grom, Tomáš Krajčovič, Ľuboš Lacina, František Imre, Dionýz Pecháček, Adriana Babišová, Nitra, Ladislav Nagy, Ivan Chudý, Vráble, Ondrej Kozolka, Volkovce, Štefan Mravík, Jozef Baťala ml., Pavel Babiak, Žitavany, Marián Strečka, Topoľčianky, Mário Pánis, D. Krškany, Vladimír Tasáry, Ivanka, Ladislav Čekey, Pohranice, Bogdan Streér, N. Hrnčiarovce, Bohuš Baják, Lužianky, Štefan Pupák, Hurbanovo, Ján Jambor, Rišňovce, Lucia Lencsésová, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Vladimír Miklošík, Sereď, Ján Ronin, Blahová, Ján Nagy, Zl. Klasy, Jozef Repa, Prílepy, Juraj Barantal, Marek Ternény, V. Zálužie, Marián Szabo, Močenok, Zoltán Kozics, N. Život, Marián Kukučka, Šurianky, Ján Jašík, Šaľa, Margita Pavelková, Golianovo, Marta Vaňová, Žirany, Vladimír Kurila, Galanta
33 - Monika Rekošová, Pavel Hrnčár, Helena Vargová, Barbora Mináriková, Július Kolník, Erika Hrachovická, Ľudovít Billik, Juraj Náhlovský, Milan Baňák, Jaroslav Andrášik, Boris Kašuba, Jozef Havetta, Jozef Gutai ml., Ľubo Pénzeš, Ľubomír Turňa, Peter Mateička, Ladislav Pintér, Jozef Gajdoš, Pavol Krajčo, Erik Viskup, Nitra, Ladislav Páleník, Topoľčany, Emanuel Maňúch, Jozef Gál, Csaba Štanc, Žirany, Tibor Karácsony, Váhovce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Mária Šimková, Močenok, Mária Hegedüšová, V. Lapáš, Andrea Mikulášiková, Janíkovce, Štefan Guzmický, Ivanka, Michal Čery, František Andraško, Imrich Gregor, Jelenec, Miloslava Fintová, Andrej Maťo, Jarok, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Zlatica Machová, Jozef Gál, V.-Opatovce, Jozef Štefák, Marta Záhorská, Margita Horňáková, Rišňovce, Marta Bališová, Tomáš Grman, Čeľadice, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Ivan Tóth, Čakajovce, René Scheer, Kolíňany, Anton Berecz, Mikuláš Pintér, Branč, Tomáš Szabo, Galanta, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Š. Miko, D. Obdokovce, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Štefan Deák, Sľažany, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Zuzana Mesárošová, Ľubomír Mikula, Lehota, Štefan Páleník, Prílepy, Milan Strapko, Beladice, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Tibor Odráška, Šaľa, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Gabriel Chrenko, V. Dolina, Marián Božik, Hosťovce
32 - Mária Sýkorová, Vlasta Spišáková, Emil Tomek, Michal Bíro, Lukáč Tomiš, Jozef Pacher, Miroslav Fábry, Ladislav Adame, Vladimír Kuchta, Juraj Chovanec, Karol Ryba, Laco Ištokovič, Vladimír Papp, Marián Červenka, Juraj Hrnčár, Radoslav Ollík, Richard Jasan, Dušan Letko, Peter Pacher, Nitra, Miroslav Szlamka, Váhovce, Miroslav Piovarči, Karol Blažovič, Viktor Balko, Lužianky, Timotej Slíž, Beladice, Peter Bajla, Jozef Studený, N. Ves, Peter Visolajský, Jozef Baláž ml., Gustáv Štefkovič, Juraj Volčko, Marek Sklenár, Tatiana Sklenárová, Peter Lehocký, Juraj Csirik, Karol Mészáros, Vladimír Petro, Šaľa, Jozef Flaska ml., H. Saliby, František Belica, Hostie, Patrik Drgoň, D. Krškany, Matúš Zentko, Zbehy, Jozef Watter, Rišňovce, Ľubomír Moravčík, Cabaj-Čápor, Martin Ďuriš, David Slíž, Sereď, Jozef Andel, Vráble, Ľubomír Sako, Kolíňany, Zoltán Prešinský, V. Cetín, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Ján Sikoriak, Július Benčúrik, T. Nemce, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Kvetka Hájiková, Košice, Ján Šutka, Miroslav Benček, Zl. Moravce, Ján Nagy, Dvory n/Ž., Marián Balko, Klasov, Rudolf Krajinčák, Báb, Lukáš Mesároš, Lehota, František Laczko, Tešedíkovo, Peter Vidovič, Vinohrady, Ivan Mrázik, Štefan Ivanič, Čeľadice, Marek Rajtár, Martin n/Ž.
31 - Šimon Horváth, Richard Magušín, Marcela Hallová, Ľubomír Bartakovič, Jozef Senneš, Ivan Chlebák, František Hrnčiar st., Magdaléna Čuláková, Juraj Tuchyňa, Mariana Letková, Ľuboš Kolár, Štefan Matesko, Jozef Viskup, Nitra, Štefan Bako, Stanislav Packa, Močenok, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Maroš Sádovský, Žitavce, Marián Bachrony, Žitavany, Fero Ružička, Ladislav Székélyi, Branč, Tomáš Mikulášik, Janíkovce, Simona Szolnokiová, Dyčka, Jaroslav Dvorský, Pata, Norbert Adamča, Sereď, Roman Margetin, Rišňovce, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Július Galo, D. Krškany, Elena Vašková, Báb, Miroslav Močol, Alekšince, Ivan Lenický, H. Kráľová, Anna Borčinová, Hostie, Daniel Ballay, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Marek Andel, Mária Maďarová ml., Emília Malá, Vráble, Milan Minarovič, Behynce, František Kunkel, Vincent Káčer, Juraj Minár, Zl. Moravce, Jozef Barát, Topoľčany, Anton Tóth, D. Obdokovce, Milan Dudáš, Prílepy, Ladislav Szórád (Súňog), Žirany, Anna Pacherová, Sľažany, Ladislav Babóti, Vlčany, Gabriel Baluška, Diakovce, Zdenka Hippová, Marián Šíma, Šaľa, Katarína Šimoneková, Stanislav Drapák, Viliam Šimonek, Lúčnica, Jozef Štefek, Martin Púchovský, Čeľadice, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Vladimír Gregor, Ivanka
30 - Miroslav Mada, Michal Korytko, Iveta Prešinská, Martina Pavlíková, Zuzana Satinová, Anton Černý, Ľubomír Maczvalda, Ľudovít Desat, Miroslav Šimala, František Filo, Juraj Trnčík, Peter Solčianský, Richard Srňánek, Martin Ševčík, Peter Šišák, Peter Kováč, Nitra, Marián Kamenár, Kráľová n/V., Ľubomír Bobok, Volkovce, Mária Hegedüšová ml., V. Lapáš, Pavla Ladungová, Ján Vaško, Štefan Račko, Ivanka, Peter Kollárovič, Dušan Lužák, Galanta, František Margetin, Jozef Horňák, Rišňovce, Juraj Palatický, Mojmírovce, Emil Barabáš, Zbehy, Rudolf Macho, Kolíňany, Marek Šlehobr, P. Kesov, Lenka Reptová, Celestín Berecz, Mária Bereczová, Ladislav Vašek, Branč, Pavol Štefek, V. Dolina, Jaroslav Valo, T. Nemce, Jozef Török, Pata, František Balogh, Selice, Ľuboš Motolík, Ondrej Hajdu, Trnovec, Milan Mareček, Čab, Alexandra Gálová, Žirany, Gabriel Galbavý, Peter Odráška, H. Kráľová, Zoltán Németh, N. Život, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ľubomír Rakovský, Lužianky, Miroslav Ryboš, Čeľadice, Jozef Horný, Emília Káčerová, Marián Zlatňanský, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor
29 - Katarína Magušinová, Marek Korytko, Igor Klačman, Vladimír Klačman, Jozef Kóša, Michal Gúcky, Vladimír Krajčovič, Vladimír Líška, Milan Čulák, Evka Grmanová, Daniel Tasáry, Roman Zahradníček, Pavel Čvirik, Juraj Lacina, Jozef Prešinský, Štefan Srnka, Nitra, Leonard Bednár, Ján Frajtík, Vráble, Peter Ondriaš, Žitavany, Roman Lamparský, Kráľ. Kračany, Emil Šatan, Vozokany, Jozef Labuda, Solčany, Andrej Orlíček, Emil Žoldoš, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Martin Földeši, Sereď, Ján Vašš ml., P. Kesov, Matej Fábry, V. Cetín, Slávka Švihoríková, Báb, Anton Zaťko, Ivanka, Beáta Ficová, V.-Opatovce, Ján Hotový, N. Sady, Róbert Pospiš, Andrej Vörös, Roman Uher, Filip Kučera, Šaľa, Juraj Žilka, M. Chyndice, Adrián Németh, N. Život, Alena Špániková, Šoporňa, Michal Lovász, Trnovec, Natália Kozmová, Oľga Račková, Pavol Hamada, D. Krškany
28 - Mário (Neger) Varga, Slavomír Schwarcz, Richard Lidik, Peter Bíro, Ivan Leckeš, Jožo Ťapušík, Ondrej Civáň, Ján Doboš, Štefan Kollárik, Lucia Pappová, Marcela Trubinská, Nitra, Jozef Virág, Ivanka Kunkelová, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Zoltán Ballán, Vlčany, Vladimír Tóth, Pata, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Karol Belovič, Dušan Stračár, Marián Titka, Slavo Kališ, Šaľa, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Patrik Balogh, Selice, Róbert Jánošík, Martin Imrišek, D. Krškany, Milan Greguš, Peter Bodi, Zbehy, Rastislav Borčin, Hostie, Štefan Dubeň, Lehota, Miro Senneš, Močenok, Marek Fábry st., Šurianky, Peter Sonlajtner, Žirany, Jozef Brieška, T. Nemce, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Iveta Boszorádová, Branč, Henrich Richter, Bratislava, Róbert Koprda, Čeľadice, Anton Bapčány, D. Obdokovce
27 - Ladislav Skalický, František Bojda, Martin Búchala, Pavel König, Ľudovít Kováč, Ján Ehrenhold, Marianna Lacinová, Ján Barát, Ingrid Lyžičiarová, Zoran Heiser, Andrea Šándorová, Nitra, Ľuboš Galo, Janíkovce, Vojtech Mládek, Podhorany, Vladimír Kertész, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Jozef Čentéš, Čakajovce, Dušan Béder, V. Lapáš, Matúš Mareček, Čab, Eva Tóthová, Vráble, Boris Lacina, Lužianky, Štefan Novák, Milan Bekéni, Šaľa, Marek Ballek, Hlohovec, Anna Čerenková, Topoľčianky, Salo Berecz, Branč, Ivan Šimonek, Dyčka, Jozef Kminiak, Čeľadice, György Jakubecz, H. Saliby
26 - Milan Ružička, Andrej Šlosár, Stanislav Billik, Andrea Dávidová, Ivan Buchala, Andrea Klačmanová, Michaela Lacinová, Lenka Švecová, Lukáš Barát, Milan Borovský, Valéria Viskupová, Katarína Molnárová, Nitra, Štefan Kúsek, Hostie, Ján Krajčo, Janíkovce, Štefan Kováč, Jozef Hoppan, Vráble, Gabriel Molnár, Galanta, Július Oláh, Matúškovo, Jozef Kuzmický, Ivanka, Monika Dobiašová, Čeľadice, Jozef Bédi, Lehota, Ladislav Marcinkó, Kajal, Attila Sonlajtner, Žirany, Monika Gregorová, Jelenec, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Vladimír Mihálik, Močenok, Emil Čapkovič, D. Krškany, Eva Lauková, Dražovce, Ján Valášek, Šoporňa
25 - Zdenko Senneš, Miroslav Zverka, Pavol Ďurina, Ľubica Tasáryová, Ivan Chrenák, Ivan Labuda, Jozef Moder, Nitra, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Martin Gál, Hrušovany, Róbert Berec, V. Lapáš, Alexander Repta, Branč, Martin Jurík, Čakajovce, Helena Némethová, N. Život, Beata Lenčéšová, H. Kráľová, Jozef Sklenár, Šaľa, Viliam Félis, Vráble, Martin Hajdu, Trnovec, Daniel Varga, Pata, Martin Račko, D. Krškany, Milan Koleda, Čeľadice, Jaroslav Peťko, Jelenec, Filip Horný, Jarok, Pavel Períček, Rišňovce, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Marianna Barátová, Dražovce, Mária Bajáková, Lužianky, Peter Greguš, Zbehy, Zuzana Poništová, Zl. Moravce
24 - Janka Vargová, Pavol Zámečník, Peter Podsedlý, Nitra, Daniel Ballay ml., Peter Palka, Cabaj-Čápor, Daniela Desatová, V.-Opatovce, Miriama Zborovanová, Golianovo, Dušan Bača, Hostie, Marek Kováč, Čifáre, Roland Franko, Ľuboš Šottník, Miroslav Sušienka, Michal Málnási, Šaľa, Anton Belák, D. Krškany, Milan Srnka st., Čeľadice, Martin Varga, Čakajovce, Ján Školník, Zl. Moravce, Patrik Štrba, T. Mlyňany
23 - Jozef Hudec st., Marián Ďuriš, Michal Švec, Ivan Eliaš, Ľudovít Laca, Nitra, Marek Fábry ml., Šurianky, Ľubor Goldbecher, Peter Ivančík, Šaľa, Vlado Matušica, Hájske, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Martina Trungelová, Ivanka, Daniel Lörincz, Branč
22 - Darina Orbanová, Katarína Spišáková, Igor Máčik, Rado Vágai, Dušan Tirol, Vladimír Rábek, Nitra, Tibor Berec, V. Lapáš, Štefan Špleha ml., Vráble, Pavol Lieskovský, V. Zálužie
21 - Ľuboš Štefánik, Monika Vargová, Jaroslav Slávik, Juraj Maťo, Jozef Žák, Ľudmila Šimalová, Oľga Szabová, Michal Duchovič, Zuzana Liptayová, Nitra, Ladislav Szöke, Vráble, Peter Civáň, Dražovce, Alexander Kóňa, Branč, Martina Segíňová, Sľažany, Ladislav Kéry, Volkovce, Lenka Kunkelová, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Pavel Gálik ml., Lovce, Emil Vrábel, Mankovce, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Jozef Szombath, Pohranice, Jana Mráziková, Roman Ražný, Čeľadice, Martin Benčúrik, T. Nemce
20 - Pavel Puobiš, Marek Varga, Nitra, Erik Bugyi, Galanta, Mariana Pavlovová, N. Ves, Vilma Peťovská, Lužianky, Roman Benček, Žitavany, Ján Padúch, Preseľany, Tibor Boszorád, Branč, Adam Pintér, Ivana Danišová, D. Krškany, Jozef Szabó, D. Obdokovce, Matej Kuzmický, Ivanka
19 - Juraj Šipoš, Nitra, Marek Ďurica, Babindol, Ján Ballek, Ján Wesolowski, Hlohovec, Igor Kováč ml., Výč.-Opatovce, Pavol Trautenberger, Šaľa, Valent Vaňo, Žirany, Ondrej Proksa, M. Zálužie
18 - Andrej Repta, Branč, Milan Kubala, Sereď, Milan Kéry, Sľažany, Vlado (Body) Viola, Peter Jurika, Nitra, Igor Kováč st., Výč.-Opatovce, Peter Stojka, Hájske, Jozef Školník, Zl. Moravce
17 - Vladimír Majerčík, Sľažany, Milan Gajdošík, Božena Štefeková, Július Mikle, Vladimír Královič, Peter Bezák, Andrej Němec, Nitra, Richard Buday, Ladice, Marek Marcinkech, Vinodol, Juraj Ivanič, Čeľadice, Ján Babčan, Zbehy, Lukáš Vajzer, Vráble, Ján Sorad, Pohranice
16 - Juraj Hamada, Čeľadice, Andrej Civáň, Dražovce, Igor Dubeň, Vlado Sásik, Ľubomír Pintér, Augustín Grman, Ivana Mateičková, Nitra, Ján Hnilica, Matúš Vrábel, Lužianky, Ladislav Takács, Dlhá n/V., Ladislav Papp, Váhovce, Jakub Vojtek, Vráble
15 - Vladimír Urban, Hájske, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Tomáš Babóš, Eva Pappová, Jurko Lacina, Nitra, Katarína Malá, Vráble, René Čulák, Koniarovce, Petra Račková, Ivanka
14 - Jozef Ružička, Branč, Juraj Balla, Maňa, Róbert Homola, Selice, Luděk Benc, Pavol Balkó, Alexander Grell, Milan Vöröš, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Marián Železník, Trnovec, Zuzana Vašková, Rumanová, Stanislav Vojtila, Jelenec, Miloš Ondriaš, Beladice
13 - Peter Gibala, Anna Jasanová, Nitra, Gabriela Gatyášová, D. Ohaj, Marián Herceg, Pata, Ladislav Kováč, Vráble, Stano Čapkovič, N. Sady, Alexander Baráth, Ladice, Rudolf Matejov, Skýcov
12 - Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Marian Pauk, Rumanová, Róbert Andrášik, Peter Kapusta, Lukáš Lyžičiar, Nitra, Martin Kolha, Lužianky, Maroš Krajinčák, Báb, Marián Nagy, D. Krškany, Jozef Infner, Rišňovce
11 - Štefan Gibala, Emil Líška, Ján Varga, Nitra, Martin Faragó, Matúškovo, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, František Sabo, Vinodol, Sylvia Báreková, Žirany
10 - Miloš Remenár, Viera Javorová, Sereď, Juraj Chrenko, V. Dolina, Roman Košecký, Topoľčany, Štefan Bede, Nitra
9 - Juraj Slíž ml., Mária Kóšová st., Ľubomír Moravčík, Nitra, Ľudovít Moravčík, M. Ripňany, Jozef Škvaril ml., D. Krškany, Peter Tolok, Volkovce, Vincent Gunda, Alekšince
8 - Peter Varga, Daniel Čerman, Nitra, Ladislav Hučko, Šaľa, Denis Marcinkech, Vinodol, Magdaléna Reptová, Branč, Patrik Berec, V. Lapáš
7 - Erik Mészáros, Gáň, Marcel Hoppan, Vráble, Marek Valo, T. Nemce, Peter Kolha, Lužianky, Mário Gažo, Rumanová, Štefan Hipp, Šaľa, Maroš Herenčiar, Zuzana Herenčárová, Branč, Katarína Korenčíková, Margita Letková, Ľudovít Laca st., Nitra, Jozef Dibala, Neverice, Jozef Králik, T. Mlyňany, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Jozef Šalát, Lehota, Peter Ďuriška, Šurianky, Juraj Jozef Bodi, N. Sady
6 - Vojtech Németh, V. Blahovo, Monika Trnková, Anežka Grmanová, Edo Tomek, Nitra, Zuzana Szolnokiová, Vráble, Karol Čikel, T. Mlyňany, Štefan Borota, Čechynce, Peter Bányi, D. Obdokovce, Daniel Dobrý, Dvory n/Ž., Marián Rajtár, Martin n/Ž., Igor Tárnoky, Zl. Moravce, Eva Gregorová, Jelenec, Jozef Nehéz, Prílepy, Miroslav Forgáč, T. Nemce, Helena Krajinčáková, Báb, Jaroslav Štefek, V. Dolina
5 - Michal Žiak, Žitavany, Ivana Szolnokiová, Marek Struhár, Vráble, Tomáš Burian, Juraj Holták, D. Krškany, Mário Fačkovec, Dušan Višňovec, Hilda Tóthová, Tatiana Hudecová, Jaroslav Srnčík, Táňa Tomeková, Nitra, Branislav Cina, Zl. Moravce, Simona Miklová, Klasov, Ladislav Nagy, Jelenec, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Michal Galo, Kostoľany p/T., Vojtech Nagy, V. Blahovo, Terézia Bačová, Sľažany, Vojtech Mesároš, Peter Kyžňanský, Lehota, Roman Kühtreider, Choča, Vladimír Varga, Rišňovce
4 - Marián Varga, Martin Cvrkal, Pavol Máčik, Ingrid Slížová, Jozef Folajtár, Silvia Poliaková, Ján Bieleš, Ján Pénzeš, Miroslav Muzika, Marián Muzika, Gabriela Hrnčárová, Vladimír Jasan, Petr Dobrý, Juraj Demény, Marek Labuda, Nitra, Gábor Szalay, Juraj Džatko, Vráble, Lukáš Bíro, Čakajovce, Milan Šlosár, Čab, František Šabo, Vinodol, Eva Holecová, Branč, Šimon Leskovský, Svätoplukovo, Dávid Takáč, Galanta, Štefan Skalický, Močenok, Juraj Páleník, Prílepy, Marián Záhorský, N. Ves, Ernest Beňo, Ján Šutka ml., Zl. Moravce, Róbert Furda, Topoľčianky
3 - Tihamér Szolnoki, Elena Struhárová, Vráble, Helena Folajtárová, Miroslav Škriečka, Mária Tirolová, Štefan Hlavina, Pavol Kováčik, René Matyó, Jana Kašubová, Milan Pecho, Nitra, Radoslav Hudec, Lužianky, Oľga Pintérová, D. Krškany, Jana Sklenárová, Šaľa, Eva Gombášová, Močenok, Štefan Buranský, Mojzesovo
2 - Peter Mako, Čakajovce, Martin Hrnčár, Diana Szabóová, Andrej Bárek, Viera Nádaská, Ladislav Kečkéš, Nitra, Ľubomír Gyepes, Klasov
1 - Jozef Janega, Prašice, Andrea Hrnčárová, Nitra, Soňa Galová, Janíkovce

Víťazom 7. kola je Tomáš Bleho zo Šale, ktorý trafil 9 zápasov.
Viac v pondelkových Nitrianskych novinách.
Tipérov zdraví

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  2. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  4. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  5. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  6. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  7. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  8. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  9. Zelená Bratislava
  10. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové
  1. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  3. Prebudili ste sa už v sude, sene alebo teepee? Je to zážitok!
  4. Počas pandémie je dôležité aj správne kúrenie
  5. Bezbariérové vozidlo
  6. Na NFŠ môže byť rýchlo 72 špeciálnych lôžok pre COVID 19
  7. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  8. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  9. Zelená Bratislava
  10. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 29 514
  2. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 15 727
  3. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 15 487
  4. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 13 302
  5. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 13 154
  6. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 440
  7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 478
  8. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 351
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 259
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 017
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Hovoria mu aj simulant a súkromník. Nech sa príde Messi pozrieť na mňa, smeje sa

Seredský rodák má v piatej lige Juh bilanciu viac ako jeden strelený gól na zápas. Odstaviť kompletne šport na amatérskej úrovni je choré, hovorí.

Martin Hindák - na snímke vľavo z roku 2005, v strede ako reprezentant SR v plážovom futbale a vpravo po úspechu v rakúskej regionálnej lige.

V nitrianskej nemocnici je 61 infikovaných zdravotníkov, testujú všetkých pacientov

Pre COVID pacientov vyčlení nemocnica ďalšie poschodie v chirurgickom pavilóne. Plánované zákroky od dnešného dňa redukuje.

Chirurgický (vľavo) a liečebný pavilón.
Jaroslav Dóczy.

Mesto Nitra sčítalo už sto percent svojich domov a bytov

Do systému sčítania domov a bytov vstúpilo v Nitrianskom kraji zatiaľ 352 z celkového počtu 354 obcí. Celkovo je v regióne sčítaných 69 percent.

Ilustračná snímka bytového domu.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Koronavírus si vyžiadal prvú obeť z radov zdravotníkov

Obvodný lekár v Lokci podľahol ochoreniu COVID-19, mal len 48 rokov.

Vojaci kontrolujú miesta určené na testovanie Oravcov

Samosprávy musia do piatka rána pripraviť priestory, kde sa uskutočnia odbery. Oravcov budú testovať trikrát.

V nemocnici v Čadci zomrel pacient na COVID-19

Čadca je červeným okresom, Kysucké Nové Mesto ostáva oranžovým.

Už ste čítali?