Utorok, 27. október, 2020 | Meniny má SabínaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 6. kole

38 - Ján Kóssi, Čifáre, Jozef Lacina, Nitra; 37 - Juraj Minárik, Obyce, Marián Čurgali, Alekšince, Vincent Komačka, Topoľčany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Jozef Gajdoš, Žitavany, Ivan Tabaček, T. Nemce, Jozef Baláž, Šaľa, Miloš Gál st., Žirany

Správne tipy 6. kola
Domaniža - Topoľčany 1:2 2
Galanta - Led. Rovne 2:1 1
Palárikovo - Tešedíkovo 2:1 1
Topoľníky - ČFK Nitra 0:2 2
Vrakúň - Sereď 3:3 X
Chrenová - Čechynce 2:0 1
Beladice - Janíkovce 1:2 2
Kolíňany - D. Krškany 1:0 1
J. Kostoľany - Skýcov 3:0 1
Vozokany - Topoľnica 1:2 2

Poradie po 6. kole:
38 - Ján Kóssi, Čifáre, Jozef Lacina, Nitra
37 - Juraj Minárik, Obyce, Marián Čurgali, Alekšince, Vincent Komačka, Topoľčany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Jozef Gajdoš, Žitavany, Ivan Tabaček, T. Nemce, Jozef Baláž, Šaľa, Miloš Gál st., Žirany
36 - Jozef Nemeš st., Štefan Pénzeš, Nitra, Ivan Ďurický, Ladislav Lörincz, Branč, Ján Bédi, V. Zálužie, Juraj Segíň, Sľažany, Daniela Huňadyová, Lúčnica, Ľuboš Kminiak, Čeľadice, Patrícia Rafajová, Žitavany
35 - František Trnka, Vladimír Kompas, Ivan Liptay, Mário Šándor, Iveta Rosinská, Jozef Paulík, Imrich Ručkay, Nitra, Mária Ružičková, Branč, Štefan Peťovský, Lužianky, Miroslav Fúska, Zbehy, Lukáš Valkovič, Zl. Moravce, Juraj Sojka, Vráble, Emil Dubec, Žikava, Peter Zubčák, Hruboňovo, Juraj Dubeň, Lehota, Peter König, Ivanka, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Milan Roman, Roman Fuska, Čab, Peter Király, N. Život, Ivan Molnár, Matúškovo, Slavomír Sysel, Močenok, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Peter Paulis, M. Vozokany, Stanislav Pacher, Erika Studená, Sľažany, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Jana Tóthová, Šaľa, Michal Kaplán, Č. Hrádok
34 - Igor Galovič, Miloš Sýkora, Ivan Magdolen, Dana Horváthová, Vlado Lyžičiar, Boris Grežo, Nitra, Ján Árgyusi, Neded, Juraj Káčer, Čaradice, Jozef Karásek, Hájske, Jana Gálová, Gašpar Gál, Žirany, Ľubomír Varga, Lehota, Attila Szolnoki, Dyčka, Terézia Tasáryová, Ivanka, Filip Dobiaš, Igor Kováč, Čeľadice, Rudolf Lauko, Zbehy, Zuzana Sabová, Štefan Straňák, H. Kráľová, Margita Pánisová, D. Krškany, Ivan Bobok, Zl. Moravce, Peter Bleho, Šaľa, Mária Slezáková, Lukáčovce, Jozef Borbély st., V. Cetín
33 - Juraj Knížat, Jarmila Saidová, Ľudovít Horváth, Norbert Bordáš, František Tomek, Viliam Halla, Štefan Zabák, Ernest Szombath, Lukáč Karlubík, Iveta Palková, Róbert Bosák, Daniel Gál, Roman Sýkora, Marek Ševčík, Milan Lacina, Marián Grman, Peter Kompas, František Hrnčiar, Jozef Nosian, Nitra, Pavol Kozma, Mariana Chochlíková, D. Krškany, Milan Mišák, V. Dolina, Štefan Labdík, Lužianky, Ladislav Kiss, N. Život, Miroslava Grznárová, Štefan Fabian, Šaľa, Tibor Mócik, Topoľčany, Marián Hörik, Štitáre, Milan Hritz, Beladice, Dávid Bežuch, Galanta, Patrik Čepček, Žitavany, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Juraj Sabo, Rumanová, Stanislav Nemček, Janíkovce, Anton Molnár, P. Kesov, Marián Mateička, Behynce, Peter Balko, Kolíňany, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Jozef Paukov, Martin Magušin, Zl. Moravce, Alexander Kusý, Trnovec
32 - Milan Gráf, Július Petrík, Michal Garay, Irena Lenghartová, Jozef Lenghart, Miroslav Balla, Iveta Dubeňová, Ľuboš Mičík, Viliam Ďuriš, Peter Pacher, Lenka Königová, Nitra, Ondrej Kozolka, Volkovce, Milan Augustín, Topoľčianky, Miroslav Piovarči, Lužianky, Ján Slíž, Jaromír Slíž, Beladice, Ľubomír Rybár, Ľubomír Moravčík, Cabaj-Čápor, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Andrej Fábry, Čab, Milan Molnár, P. Kesov, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Peter Debnár, Zbehy, Imrich Drozdák, Babindol, Jozef Záhorský, Rišňovce, Peter Ivančík, Koniarovce, Vlastimil Záhon, Margita Pavelková, Golianovo, Zuzana Chochlíková, Štefan Račko, D. Krškany, Vladimír Miklošík, Sereď, Ferko Valent, T. Mlyňany, František Kausek, Klasov, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Jaroslav Baťo, Žitavany, Jozef Repa, Prílepy, Marián Szabo, Močenok, Dominik Lenghard, Čakajovce, Jozef Malý, Vráble, Peter Hipp, Milan Lazan, Margita Kališová, Šaľa, Jozef Guniš, Preseľany, Andrea Bereczová, Branč, Miroslav Lešš, H. Kráľová
31 - Oľga Tomeková, Pavel Hrnčár, Juraj Varga, Helena Vargová, Barbora Mináriková, Ľubomír Bartakovič, Martin Tesár, Ladislav Pindeš, Jakub Takáč, Michal Lauko, Michal Földesi ml., Jaroslav Andrášik, Ľudovít Konečný, František Grom, Katarína Karcolová, Ľuboš Lacina, Jozef Holeš, František Imre, Igor Kotora, Jaroslav Ollík, Vladimír Nemšovský, Nitra, Ľubomír Števanka, Preseľany, Ivan Chudý, Vráble, Tibor Karácsony, Váhovce, Juraj Žiačko, Pavel Mihálik, Jozef Danada, Ján Petráš, Ján Jašík, Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Marián Strečka, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Andrea Mikulášiková, Janíkovce, Štefan Guzmický, Ivanka, Michal Čery, Jelenec, Ladislav Čekey, Pohranice, Gustáv Molnár, P. Kesov, Bohuš Baják, Štefan Hudec, Lužianky, Jozef Gál, V.-Opatovce, Anton Berecz, Branč, Tomáš Szabo, Galanta, Ján Ronin, Blahová, Ján Nagy, Zl. Klasy, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Stanislav Martinec, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Jozef Gál, Juraj Bárek, Renáta Gálová, Marta Vaňová, Žirany, Ladislav Balko, Kolíňany, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Zoltán Kozics, N. Život, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Milan Strapko, Beladice, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Štefan Zlatňanský, Zl. Moravce, Mária Hegedüšová, V. Lapáš, Marián Božik, Hosťovce
30 - Mária Sýkorová, Vlasta Spišáková, Iveta Prešinská, René Daniš, Patrik Palka, Daniel Antalík, Mária Kóšová ml., Jozef Havetta, Eduard Szabó, Tomáš Krajčovič, Ľubomír Turňa, Juraj Tuchyňa, Juraj Hrnčár, Ľuboš Kolár, Štefan Matesko, Jozef Gajdoš, Nitra, Peter Molnár, Neded, Ladislav Nagy, Marek Andel, Mária Maďarová ml., Vráble, Emanuel Maňúch, Žirany, Štefan Mravík, Pavel Babiak, Žitavany, Ľubor Kajaba, Vladimír Tasáry, Ján Vaško, Ivanka, František Krčmár, Nevidzany, Mário Pánis, Katarína Beláková, D. Krškany, Matúš Zentko, Zbehy, Daniel Ballay, Patrik Szabo, Cabaj-Čápor, František Andraško, Jelenec, Milan Minarovič, Behynce, Ján Jambor, Rišňovce, Andrej Maťo, Jarok, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Milan Mareček, Čab, Juraj Barantal, V. Zálužie, Ján Šutka, Zl. Moravce, Štefan Deák, Sľažany, Jozef Studený, N. Ves, Rudolf Krajinčák, Báb, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Marek Sklenár, Šaľa, Marián Kukučka, Šurianky, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Peter Vidovič, Vinohrady, Katarína Šimoneková, Viliam Šimonek, Lúčnica, Ivan Mrázik, Čeľadice, Mária Rajtárová, Martin n/Ž.
29 - Šimon Horváth, Samuel Horváth, Emil Tomek, Monika Rekošová, Jozef Svitač, Lukáč Tomiš, Július Kolník, Jozef Homola, Marek Hrachovický, Ivan Chlebák, František Hrnčiar st., Vladimír Klačman, Boris Kašuba, Jozef Gutai ml., Vladimír Kuchta, Juraj Chovanec, Ľubo Pénzeš, Rastislav Švec, Ladislav Pintér, Erik Viskup, Nitra, Štefan Bako, Močenok, Ladislav Páleník, Jozef Barát, Topoľčany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Fero Ružička, Ladislav Székélyi, Branč, Peter Bajla, N. Ves, Jaroslav Dvorský, Pata, Jozef Flaska ml., Tibor Rakoncza, H. Saliby, Marián Kováč, Levice, Zlatica Machová, V.-Opatovce, Anna Borčinová, Hostie, Bogdan Streér, N. Hrnčiarovce, Marta Bališová, Tomáš Grman, Čeľadice, Štefan Pupák, Hurbanovo, Ivan Tóth, Čakajovce, Karol Blažovič, Lužianky, Marta Záhorská, Rišňovce, Ján Hotový, N. Sady, Zoltán Prešinský, V. Cetín, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Ján Sikoriak, T. Nemce, Jozef Baťala ml., Žitavany, Kvetka Hájiková, Košice, Alexandra Gálová, Csaba Štanc, Ladislav Szórád (Súňog), Žirany, Jozef Baláž ml., Tatiana Sklenárová, Tomáš Bleho, Peter Lehocký, Juraj Csirik, Vladimír Petro, Andrej Vörös, Šaľa, František Kunkel, Emília Káčerová, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Anton Tóth, Š. Miko, D. Obdokovce, Imrich Gregor, Jelenec, Ľubomír Mikula, Lehota, Štefan Páleník, Prílepy, Anna Pacherová, Sľažany, Ján Hegyi, Jelka, Ladislav Babóti, Vlčany, František Laczko, Tešedíkovo, Stanislav Drapák, Lúčnica
28 - Richard Magušín, Michal Bíro, Martina Pavlíková, Slavomír Schwarcz, Jozef Senneš, Miroslav Fábry, Richard Lidik, Ľudovít Desat, Milan Baňák, Ivan Leckeš, Juraj Trnčík, Vladimír Líška, Magdaléna Čuláková, Karol Ryba, Richard Srňánek, Adriana Babišová, Peter Mateička, Laco Ištokovics, Vladimír Papp, Radoslav Ollík, Dušan Letko, Jozef Viskup, Pavol Krajčo, Nitra, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Leonard Bednár, Jozef Andel, Vráble, Vladimír Tóth, Pata, Roman Lamparský, Kráľ. Kračany, Jozef Labuda, Solčany, Marián Bachrony, Žitavany, Mária Šimková, Martina Dicsérová, Močenok, Pavla Ladungová, Ivanka, Miloslava Fintová, Jarok, Norbert Adamča, Martin Ďuriš, Sereď, Patrik Drgoň, Jozef Škvaril st., Martin Imrišek, D. Krškany, Milan Greguš, Peter Bodi, Zbehy, Elena Vašková, Báb, Miroslav Močol, Alekšince, Štefan Dubeň, Zuzana Mesárošová, Lehota, Rudolf Macho, René Scheer, Kolíňany, Jozef Štefák, Margita Horňáková, Jozef Horňák, Rišňovce, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Marek Fábry st., Šurianky, Viktor Balko, Lužianky, Marek Ternény, V. Zálužie, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Jozef Brieška, Július Benčúrik, T. Nemce, Ján Nagy, Dvory n/Ž., Gabriel Baluška, Diakovce, Dušan Stračár, Karol Mészáros, Tibor Odráška, Marián Šíma, Šaľa, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Jozef Štefek, Štefan Ivanič, Čeľadice, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Ján Paľo, V. Dolina, Vladimír Kurila, Galanta, Juraj Minár, Zl. Moravce
27 - Miroslav Mada, Katarína Magušinová, Marek Korytko, Michal Korytko, Marcela Hallová, Jozef Pacher, Erika Hrachovická, Anton Černý, Juraj Náhlovský, Ladislav Adame, Vladimír Krajčovič, Milan Čulák, Peter Solčianský, Dionýz Pecháček, Pavel Čvirik, Marián Červenka, Mariana Letková, Peter Kováč, Nitra, Maroš Sádovský, Žitavce, Mária Hegedüšová ml., V. Lapáš, Andrej Orlíček, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor, Peter Visolajský, Juraj Volčko, Zdenka Hippová, Filip Kučera, Šaľa, Juraj Palatický, Mojmírovce, Július Galo, D. Krškany, Ivan Lenický, H. Kráľová, Marek Šlehobr, P. Kesov, Matej Fábry, V. Cetín, Ľubomír Sako, Kolíňany, Anton Zaťko, Ivanka, Eva Tóthová, Ján Frajtík, Vráble, David Slíž, Sereď, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Mikuláš Pintér, Mária Bereczová, Iveta Boszorádová, Ladislav Vašek, Branč, Marián Balko, Klasov, Stanislav Packa, Močenok, Lukáš Mesároš, Lehota, Milan Dudáš, Prílepy, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Marián Zlatňanský, Miroslav Benček, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Martin Púchovský, Čeľadice
26 - Andrej Šlosár, Jozef Hudec st., Ľudovít Billik, Andrea Dávidová, Ľubomír Maczvalda, Igor Klačman, Jozef Kóša, Michal Gúcky, František Filo, Martin Ševčík, Roman Zahradníček, Lucia Pappová, Peter Šišák, Juraj Lacina, Jozef Prešinský, Štefan Srnka, Nitra, Jozef Virág, Jozef Horný, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Peter Ondriaš, Žitavany, Marián Kamenár, Kráľová n/V., Ľubomír Bobok, Volkovce, Timotej Slíž, Beladice, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Martin Földeši, Sereď, Roman Margetin, Jozef Watter, Rišňovce, Emil Barabáš, Zbehy, Rastislav Borčin, Hostie, Monika Dobiašová, Miroslav Ryboš, Čeľadice, Ján Vašš ml., P. Kesov, Jaroslav Valo, T. Nemce, Dušan Lužák, Galanta, Juraj Žilka, M. Chyndice, Adrián Németh, Zoltán Németh, N. Život, Alena Špániková, Šoporňa, Roman Uher, Šaľa, Celestín Berecz, Branč, Ľubomír Rakovský, Lužianky, Pavol Hamada, D. Krškany, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Vladimír Gregor, Ivanka
25 - Mário (Neger) Varga, Martin Búchala, Pavel König, Pavol Ďurina, Miroslav Šimala, Ján Doboš, Štefan Kollárik, Valéria Viskupová, Andrea Šándorová, Nitra, Zoltán Ballán, Vlčany, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Ivan Mikušík, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Vojtech Mládek, Podhorany, Peter Kollárovič, Galanta, Simona Szolnokiová, Ivan Šimonek, Dyčka, Štefan Kováč, Viliam Félis, Emília Malá, Vráble, František Margetin, Rišňovce, Róbert Jánošík, Natália Kozmová, Oľga Račková, D. Krškany, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Róbert Berec, V. Lapáš, Miro Senneš, Močenok, Pavol Štefek, V. Dolina, Jozef Török, Pata, František Balogh, Selice, Róbert Pospiš, Gustáv Štefkovič, Marián Titka, Šaľa, Martin Jurík, Čakajovce, Marek Ballek, Hlohovec, Beata Lenčéšová, Peter Odráška, H. Kráľová, Ondrej Hajdu, Trnovec, Henrich Richter, Bratislava, Štefan Račko, Ivanka, Róbert Koprda, Jozef Kminiak, Čeľadice, Jozef Lukáč, Mojmírovce, György Jakubecz, H. Saliby, Peter Greguš, Zbehy, Anton Bapčány, D. Obdokovce
24 - Ladislav Skalický, Ľudovít Kováč, Marianna Lacinová, Evka Grmanová, Daniel Tasáry, Ján Barát, Lukáš Barát, Katarína Molnárová, Nitra, Štefan Kúsek, Dušan Bača, Hostie, Emil Šatan, Vozokany, Ľuboš Galo, Janíkovce, Martin Gál, Hrušovany, Karol Belovič, Štefan Novák, Milan Bekéni, Šaľa, Jozef Hoppan, Vráble, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Jozef Kuzmický, Ivanka, Matúš Mareček, Čab, Slávka Švihoríková, Báb, Lenka Reptová, Salo Berecz, Branč, Beáta Ficová, V.-Opatovce, Boris Lacina, Lužianky, Ľuboš Motolík, Michal Lovász, Trnovec, Ivanka Kunkelová, Ján Školník, Zl. Moravce, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Ján Valášek, Šoporňa
23 - Stanislav Billik, Zuzana Satinová, Zdenko Senneš, František Bojda, Marián Ďuriš, Peter Bíro, Ján Ehrenhold, Jožo Ťapušík, Michal Švec, Michaela Lacinová, Ivan Eliaš, Ivan Chrenák, Richard Jasan, Zoran Heiser, Nitra, Dušan Béder, V. Lapáš, Gabriel Molnár, Galanta, František Belica, Hostie, Jozef Čentéš, Martin Varga, Čakajovce, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Jozef Bédi, Lehota, Marek Fábry ml., Šurianky, Ladislav Marcinkó, Kajal, Peter Sonlajtner, Attila Sonlajtner, Žirany, Monika Gregorová, Jelenec, Helena Némethová, N. Život, Vladimír Mihálik, Močenok, Vlado Matušica, Hájske, Pavel Períček, Rišňovce, Martina Trungelová, Ivanka
22 - Igor Máčik, Pavol Zámečník, Ivan Buchala, Rado Vágai, Andrea Klačmanová, Miroslav Zverka, Peter Podsedlý, Ondrej Civáň, Vladimír Rábek, Ľubica Tasáryová, Lenka Švecová, Milan Borovský, Marcela Trubinská, Jozef Moder, Nitra, Patrik Balogh, Selice, Tibor Berec, V. Lapáš, Jozef Sklenár, Slavo Kališ, Šaľa, Emil Čapkovič, D. Krškany, Milan Srnka st., Čeľadice, Štefan Špleha ml., Vráble
21 - Milan Rúžička, Janka Vargová, Monika Vargová, Juraj Maťo, Ingrid Lyžičiarová, Ivan Labuda, Nitra, Július Oláh, Matúškovo, Peter Civáň, Eva Lauková, Marianna Barátová, Dražovce, Alexander Kóňa, Branč, Martina Segíňová, Sľažany, Pavel Gálik ml., Lovce, Emil Vrábel, Mankovce, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Marek Kováč, Čifáre, Anna Čerenková, Topoľčianky, Ľubor Goldbecher, Roland Franko, Ľuboš Šottník, Miroslav Sušienka, Šaľa, Jozef Szombath, Pohranice, Martin Račko, D. Krškany, Jaroslav Peťko, Jelenec, Mária Bajáková, Lužianky, Martin Benčúrik, T. Nemce
20 - Erik Bugyi, Galanta, Ladislav Szöke, Vráble, Mariana Pavlovová, N. Ves, Jozef Žák, Nitra, Daniela Desatová, V.-Opatovce, Miriama Zborovanová, Golianovo, Alexander Repta, Branč, Ladislav Kéry, Volkovce, Ján Padúch, Preseľany, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Anton Belák, Ivana Danišová, D. Krškany, Filip Horný, Jarok, Patrik Štrba, T. Mlyňany
19 - Darina Orbanová, Katarína Spišáková, Ľuboš Štefánik, Oľga Szabová, Juraj Šipoš, Michal Duchovič, Nitra, Marek Ďurica, Babindol, Martin Hajdu, Trnovec, Daniel Varga, Pata, Milan Koleda, Roman Ražný, Čeľadice, Peter Ivančík, Šaľa, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Igor Kováč ml., Výč.-Opatovce, Valent Vaňo, Žirany, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Zuzana Poništová, Zl. Moravce, Daniel Lörincz, Branč
18 - Tomáš Mikulášik, Janíkovce, Jaroslav Slávik, Ľudmila Šimalová, Dušan Tirol, Vlado (Body) Viola, Nitra, Roman Benček, Žitavany, Lenka Kunkelová, Jozef Školník, Zl. Moravce, Milan Kubala, Sereď, Milan Kéry, Sľažany, Jozef Szabó, D. Obdokovce
17 - Vladimír Majerčík, Sľažany, Milan Gajdošík, Pavel Puobiš, Božena Štefeková, Marek Varga, Ľudovít Laca, Vladimír Královič, Peter Bezák, Andrej Němec, Nitra, Marek Marcinkech, Vinodol, Ján Ballek, Hlohovec, Tibor Boszorád, Branč, Jana Mráziková, Čeľadice, Pavol Trautenberger, Michal Málnási, Šaľa, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Matej Kuzmický, Ivanka, Lukáš Vajzer, Vráble
16 - Igor Dubeň, Vlado Sásik, Ľubomír Pintér, Nitra, Juraj Hamada, Čeľadice, Andrej Civáň, Dražovce, Ladislav Takács, Dlhá n/V., Adam Pintér, D. Krškany, Matúš Vrábel, Lužianky
15 - Zuzana Liptayová, Tomáš Babóš, Nitra, Igor Kováč st., Výč.-Opatovce, Peter Stojka, Hájske, Ján Wesolowski, Hlohovec
14 - Luděk Benc, Pavol Balkó, Július Mikle, Peter Jurika, Alexander Grell, Nitra, Ján Krajčo, Janíkovce, Vilma Peťovská, Ján Hnilica, Lužianky, Róbert Homola, Selice, Andrej Repta, Branč, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Richard Buday, Ladice, Juraj Ivanič, Čeľadice, Marián Železník, Trnovec, Katarína Malá, Vráble, Zuzana Vašková, Rumanová, René Čulák, Koniarovce, Ján Sorad, Pohranice
13 - Peter Gibala, Ivana Mateičková, Eva Pappová, Anna Jasanová, Nitra, Gabriela Gatyášová, D. Ohaj, Vladimír Urban, Hájske, Marián Herceg, Pata, Ladislav Kováč, Vráble, Stano Čapkovič, N. Sady
12 - Róbert Andrášik, Peter Kapusta, Nitra, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Marian Pauk, Rumanová, Martin Kolha, Lužianky, Maroš Krajinčák, Báb, Marián Nagy, D. Krškany, Stanislav Vojtila, Jelenec, Ladislav Papp, Váhovce, Ondrej Proksa, M. Zálužie, Jakub Vojtek, Vráble
11 - Štefan Gibala, Emil Líška, Augustín Grman, Ján Varga, Nitra, Jozef Ružička, Branč, Martin Faragó, Matúškovo, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Ján Babčan, Zbehy, František Sabo, Vinodol
10 - Miloš Remenár, Viera Javorová, Sereď, Juraj Balla, Maňa, Juraj Chrenko, V. Dolina, Sylvia Báreková, Žirany, Milan Vöröš, Nitra, Petra Račková, Ivanka, Roman Košecký, Topoľčany
9 - Juraj Slíž ml., Mária Kóšová st., Jurko Lacina, Nitra, Ľudovít Moravčík, M. Ripňany, Jozef Škvaril ml., D. Krškany, Peter Tolok, Volkovce, Vincent Gunda, Alekšince, Alexander Baráth, Ladice
8 - Ladislav Hučko, Šaľa, Lukáš Lyžičiar, Nitra, Denis Marcinkech, Vinodol, Miloš Ondriaš, Beladice, Patrik Berec, V. Lapáš
7 - Katarína Korenčíková, Margita Letková, Ľudovít Laca st., Štefan Bede, Nitra, Erik Mészáros, Gáň, Marcel Hoppan, Vráble, Marek Valo, T. Nemce, Peter Kolha, Lužianky, Štefan Hipp, Šaľa, Maroš Herenčiar, Zuzana Herenčárová, Branč, Jozef Dibala, Neverice, Jozef Králik, T. Mlyňany, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Jozef Šalát, Lehota, Peter Ďuriška, Šurianky, Jozef Infner, Rišňovce
6 - Monika Trnková, Anežka Grmanová, Nitra, Vojtech Németh, V. Blahovo, Zuzana Szolnokiová, Vráble, Karol Čikel, T. Mlyňany, Štefan Borota, Čechynce, Peter Bányi, D. Obdokovce, Daniel Dobrý, Dvory n/Ž., Marián Rajtár, Martin n/Ž., Igor Tárnoky, Zl. Moravce, Jozef Nehéz, Prílepy, Miroslav Forgáč, T. Nemce, Jaroslav Štefek, V. Dolina, Rudolf Matejov, Skýcov
5 - Peter Varga, Mário Fačkovec, Dušan Višňovec, Hilda Tóthová, Tatiana Hudecová, Jaroslav Srnčík, Ľubomír Moravčík, Nitra, Michal Žiak, Žitavany, Ivana Szolnokiová, Marek Struhár, Vráble, Tomáš Burian, Juraj Holták, D. Krškany, Branislav Cina, Zl. Moravce, Simona Miklová, Klasov, Ladislav Nagy, Eva Gregorová, Jelenec, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Michal Galo, Kostoľany p/T., Vojtech Nagy, V. Blahovo, Terézia Bačová, Sľažany, Magdaléna Reptová, Branč, Peter Kyžňanský, Lehota, Roman Kühtreider, Choča, Vladimír Varga, Rišňovce
4 - Marián Varga, Martin Cvrkal, Pavol Máčik, Ingrid Slížová, Jozef Folajtár, Silvia Poliaková, Ján Bieleš, Ján Pénzeš, Miroslav Muzika, Marián Muzika, Gabriela Hrnčárová, Vladimír Jasan, Petr Dobrý, Juraj Demény, Marek Labuda, Nitra, Gábor Szalay, Juraj Džatko, Vráble, Lukáš Bíro, Čakajovce, Milan Šlosár, Čab, František Šabo, Vinodol, Mário Gažo, Rumanová, Eva Holecová, Branč, Šimon Leskovský, Svätoplukovo, Dávid Takáč, Galanta, Štefan Skalický, Močenok, Juraj Páleník, Prílepy, Marián Záhorský, N. Ves, Vojtech Mesároš, Lehota
3 - Tihamér Szolnoki, Elena Struhárová, Vráble, Helena Folajtárová, Miroslav Škriečka, Mária Tirolová, Štefan Hlavina, Pavol Kováčik, René Matyó, Daniel Čerman, Jana Kašubová, Nitra, Radoslav Hudec, Lužianky, Oľga Pintérová, D. Krškany, Jana Sklenárová, Šaľa, Juraj Jozef Bodi, N. Sady, Eva Gombášová, Močenok, Štefan Buranský, Mojzesovo
2 - Peter Mako, Čakajovce, Martin Hrnčár, Diana Szabóová, Andrej Bárek, Viera Nádaská, Ladislav Kečkéš, Nitra, Ľubomír Gyepes, Klasov, Helena Krajinčáková, Báb
1 - Jozef Janega, Prašice, Andrea Hrnčárová, Nitra, Soňa Galová, Janíkovce

V 9. kole trafilo až 17 tipérov 9 zápasov.
Koho sme vyžrebovali, sa dozviete v pondelkových Nitrianskych novinách.
Tipérov zdraví

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  2. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  3. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  4. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  5. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  6. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  7. Pomáhajte čítaním
  8. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  9. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  10. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  1. Pandémia spomaľuje inovácie. Spoločnosti šetria
  2. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  3. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  4. Pomáhajte čítaním
  5. Duálnu prax v dm nahradilo počas pandémie online vzdelávanie
  6. Chief of Slovak Telekom: We care about the future of Slovakia
  7. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  8. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  9. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  10. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 29 843
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 22 605
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 16 670
  4. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 13 107
  5. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 858
  6. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 11 614
  7. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 988
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 816
  9. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 9 256
  10. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 9 185
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Zomrel majiteľ známej nitrianskej firmy Turancar

Viliam Turan mal 66 rokov. Podnikať začal krátko po nežnej revolúcii.

Viliam Turan na archívnej fotografii.

V Nitre zohnali stany, testovať budú aj ľudí z auta

V piatok sa už testovať nebude, len cez víkend.

Primátor koordinuje rozhodnutia s armádou.

Galéria i múzeum sú zatvorené, niektoré aktivity presunuli na internet

Online budú k dispozícii aktuálne výstavy i projekt pre deti.

Nitrianska galéria.

Sú pozitívni a chodia na nákupy, tvrdia susedia

Primátor Zlatých Moraviec reaguje, že situácia je pod kontrolou.

Ilustračná fotografia.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Ako sa penzistom zvýšia dôchodky

Aj od januára budúceho roku môžu dôchodcovia počítať so zvyšovaním penzií o valorizáciu. V tom istom mesiaci sa zvýšené dôchodky začnú aj vyplácať.

Zomrel majiteľ známej nitrianskej firmy Turancar

Viliam Turan mal 66 rokov. Podnikať začal krátko po nežnej revolúcii.

Epidemiológovia v Trenčíne vyšetrujú ohniská nákazy v dvoch závodoch

V rámci Slovenska prevažuje reťazové šírenie ochorenia v rodinách.

Agrokomplex musí po desaťročiach odstrániť svoj ikonický nápis

Konštrukciu vytvorili v roku 1974. Jej súčasťou bol aj klas.

Už ste čítali?