Piatok, 30. október, 2020 | Meniny má Simon, SimonaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 5. kole

32 - Ľuboš Kminiak, Čeľadice; 31 - Miloš Gál st., Žirany, Ján Kóssi, Čifáre, Ján Bédi, V. Zálužie, Daniela Huňadyová, Lúčnica

Správne tipy 5. kola
Poľn. Močenok - Pata 0:0 X
Váhovce - Čierna Voda 1:3 2
N. Ves n/Ž. - Chrenová 0:1 2
Lehota - Jarok 1:3 2
Alekšince - Ivanka 5:1 1
Kynek - Lužianky 3:2 1
D. Krškany - Jelenec 1:1 X
Dyčka - Branč 1:0 1
Skýcov - Č. Kľačany 1:1 X
Pusté Úľany - Šintava 2:2 X

Poradie po 5. kole:
32 - Ľuboš Kminiak, Čeľadice
31 - Miloš Gál st., Žirany, Ján Kóssi, Čifáre, Ján Bédi, V. Zálužie, Daniela Huňadyová, Lúčnica
30 - Jozef Nemeš st., Jozef Lacina, Nitra, Juraj Minárik, Obyce, Ivan Tabaček, T. Nemce, Marián Čurgali, Alekšince, Štefan Peťovský, Lužianky, Juraj Segíň, Sľažany
29 - František Trnka, Vladimír Kompas, Iveta Rosinská, Nitra, Juraj Káčer, Čaradice, Gašpar Gál, Žirany, Ivan Ďurický, Branč, Juraj Sojka, Vráble, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Peter König, Ivanka, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Milan Roman, Roman Fuska, Čab, Peter Király, N. Život, Ivan Molnár, Matúškovo, Jozef Gajdoš, Žitavany, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Jana Tóthová, Šaľa, Peter Paulis, M. Vozokany
28 - Igor Galovič, Norbert Bordáš, Viliam Halla, Štefan Zabák, Róbert Bosák, Marek Ševčík, Štefan Pénzeš, Milan Lacina, Imrich Ručkay, Nitra, Mária Ružičková, Ladislav Lörincz, Branč, Dávid Bežuch, Galanta, Vincent Komačka, Topoľčany, Emil Dubec, Žikava, Peter Zubčák, Hruboňovo, Juraj Dubeň, Lehota, Juraj Sabo, Rumanová, Filip Dobiaš, Čeľadice, Rudolf Lauko, Zbehy, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Slavomír Sysel, Močenok, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Peter Bleho, Jozef Baláž, Šaľa, Patrícia Rafajová, Žitavany
27 - Jarmila Saidová, Ivan Magdolen, Július Petrík, Ernest Szombath, Jozef Havetta, Daniel Gál, Mário Šándor, Peter Kompas, Jaroslav Ollík, Vlado Lyžičiar, Nitra, Ján Árgyusi, Neded, Milan Mišák, V. Dolina, Štefan Labdík, Bohuš Baják, Lužianky, Emanuel Maňúch, Jana Gálová, Žirany, Marián Hörik, Štitáre, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Miroslav Fúska, Zbehy, Attila Szolnoki, Dyčka, Lukáš Valkovič, Ivan Bobok, Zl. Moravce, Terézia Tasáryová, Ivanka, Ladislav Čekey, Pohranice, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Zuzana Sabová, Ľubomír Kollár, Miroslav Lešš, H. Kráľová, Anton Molnár, P. Kesov, Vladimír Miklošík, Sereď, Marián Mateička, Behynce, Peter Balko, Kolíňany, Milan Strapko, Beladice, Stanislav Pacher, Erika Studená, Sľažany, Štefan Fabian, Šaľa, Mária Slezáková, Lukáčovce, Jozef Borbély st., V. Cetín, Margita Pavelková, Golianovo
26 - Miloš Sýkora, Helena Vargová, Barbora Mináriková, Jozef Lenghart, Iveta Dubeňová, Lenka Königová, Lukáč Karlubík, Ľuboš Mičík, Roman Sýkora, Ivan Liptay, Marián Grman, František Imre, Dana Horváthová, Jozef Gajdoš, Jozef Nosian, Boris Grežo, Peter Pacher, Nitra, Ondrej Kozolka, Volkovce, Miroslava Grznárová, Peter Hipp, Ján Jašík, Margita Kališová, Šaľa, Štefan Mravík, Patrik Čepček, Jaroslav Baťo, Žitavany, Tibor Mócik, Topoľčany, Ján Slíž, Jaromír Slíž, Milan Hritz, Beladice, Ľubomír Varga, Lehota, Michal Čery, Jelenec, Mariana Chochlíková, Margita Pánisová, D. Krškany, Milan Molnár, P. Kesov, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Peter Debnár, Zbehy, Jozef Gál, V.-Opatovce, Igor Kováč, Ivan Mrázik, Čeľadice, Stanislav Nemček, Janíkovce, Jozef Záhorský, Rišňovce, Anton Berecz, Andrea Bereczová, Branč, Vlastimil Záhon, Golianovo, Ferko Valent, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Štefan Straňák, H. Kráľová, Jozef Repa, Prílepy, Jozef Gál, Žirany, Dominik Lenghard, Čakajovce, Jozef Guniš, Preseľany, Alexander Kusý, Trnovec, Katarína Šimoneková, Viliam Šimonek, Lúčnica, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Martin Magušin, Zl. Moravce
25 - Juraj Knížat, Milan Gráf, Emil Tomek, František Tomek, Oľga Tomeková, Iveta Prešinská, Juraj Varga, Martin Tesár, Irena Lenghartová, Patrik Palka, Jakub Takáč, Michal Lauko, Michal Földesi ml., Jaroslav Andrášik, Iveta Palková, Ľudovít Konečný, Viliam Ďuriš, Vladimír Líška, Ľuboš Lacina, Rastislav Švec, Igor Kotora, František Hrnčiar, Juraj Hrnčár, Vladimír Nemšovský, Nitra, Tibor Karácsony, Váhovce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Marián Strečka, Topoľčianky, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Jozef Karásek, Hájske, Miroslav Piovarči, Karol Blažovič, Štefan Hudec, Lužianky, Štefan Guzmický, Vladimír Tasáry, Ján Vaško, Ivanka, Jaroslav Dvorský, Pata, Matúš Zentko, Zbehy, Andrej Fábry, Milan Mareček, Čab, Daniel Ballay, Ľubomír Moravčík, Cabaj-Čápor, Marta Bališová, Miroslav Ryboš, Čeľadice, Štefan Pupák, Hurbanovo, Marta Záhorská, Rišňovce, Peter Ivančík, Koniarovce, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Zoltán Prešinský, V. Cetín, František Kausek, Klasov, Tomáš Szabo, Galanta, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Juraj Bárek, Marta Vaňová, Žirany, Ján Šutka, František Kunkel, Zl. Moravce, Marián Szabo, Močenok, Pavel Babiak, Žitavany, Jozef Studený, N. Ves, Zoltán Kozics, N. Život, Jozef Malý, Vráble, Marek Sklenár, Andrej Vörös, Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec, František Laczko, Tešedíkovo, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Henrich Richter, Bratislava, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Pavol Kozma, D. Krškany, Marián Božik, Hosťovce
24 - Mária Sýkorová, Ľudovít Horváth, Richard Magušín, Pavel Hrnčár, Ivan Chlebák, Ladislav Pindeš, René Daniš, Miroslav Balla, Milan Baňák, Mária Kóšová ml., Vladimír Krajčovič, Tomáš Krajčovič, Ivan Leckeš, Katarína Karcolová, Jozef Holeš, Vladimír Papp, Juraj Tuchyňa, Peter Kováč, Jozef Viskup, Erik Viskup, Nitra, Peter Molnár, Neded, Ladislav Páleník, Topoľčany, Ladislav Kiss, N. Život, Ladislav Nagy, Ivan Chudý, Mária Maďarová ml., Vráble, Maroš Sádovský, Žitavce, František Krčmár, Nevidzany, Zlatica Machová, V.-Opatovce, Elena Vašková, Slávka Švihoríková, Rudolf Krajinčák, Báb, Štefan Dubeň, Lehota, Gustáv Molnár, P. Kesov, Lenka Reptová, Branč, Milan Minarovič, Behynce, Patrik Szabo, Cabaj-Čápor, Jozef Horňák, Rišňovce, Andrej Maťo, Jarok, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Ján Ronin, Blahová, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ján Nagy, Zl. Klasy, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Kvetka Hájiková, Košice, Alexandra Gálová, Renáta Gálová, Csaba Štanc, Žirany, Jozef Baláž ml., Jozef Danada, Ján Petráš, Peter Lehocký, Milan Lazan, Šaľa, Š. Miko, D. Obdokovce, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Martina Dicsérová, Močenok, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Jozef Štefek, Tomáš Grman, Čeľadice, Marek Rajtár, Martin n/Ž.
23 - Šimon Horváth, Samuel Horváth, Vlasta Spišáková, Michal Korytko, Monika Rekošová, Martina Pavlíková, Lukáč Tomiš, Slavomír Schwarcz, Michal Garay, Richard Lidik, Juraj Náhlovský, Peter Bíro, Ľudovít Desat, Daniel Antalík, Vladimír Klačman, Jozef Gutai ml., Eduard Szabó, Vladimír Kuchta, Jožo Ťapušík, Juraj Chovanec, Ivan Eliaš, Magdaléna Čuláková, Ľubomír Turňa, Roman Zahradníček, Adriana Babišová, Peter Mateička, Laco Ištokovics, Lucia Pappová, Mariana Letková, Jozef Paulík, Ľuboš Kolár, Richard Jasan, Štefan Matesko, Ladislav Pintér, Nitra, Juraj Žiačko, Pavel Mihálik, Juraj Volčko, Tatiana Sklenárová, Dušan Stračár, Karol Mészáros, Vladimír Petro, Roman Uher, Šaľa, Štefan Bako, Močenok, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Jozef Labuda, Solčany, Marián Bachrony, Žitavany, Milan Augustín, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Ľubor Kajaba, Pavla Ladungová, Anton Zaťko, Ivanka, Mária Hegedüšová, V. Lapáš, Fero Ružička, Ladislav Székélyi, Mikuláš Pintér, Branč, Andrea Mikulášiková, Janíkovce, Marián Kováč, Levice, František Belica, Anna Borčinová, Hostie, Jozef Škvaril st., Július Galo, Štefan Račko, D. Krškany, Jozef Čentéš, Ivan Tóth, Čakajovce, Jozef Štefák, Rišňovce, Martin Ďuriš, Sereď, Marek Andel, Vráble, Ján Hotový, N. Sady, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Ladislav Balko, Kolíňany, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Jozef Barát, Topoľčany, Imrich Gregor, Jelenec, Lukáš Mesároš, Lehota, Milan Dudáš, Štefan Páleník, Prílepy, Ladislav Szórád (Súňog), Žirany, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Gabriel Baluška, Diakovce, Vlado Matušica, Hájske, Róbert Koprda, Martin Púchovský, Čeľadice, Vincent Káčer, Štefan Zlatňanský, Zl. Moravce
22 - Andrej Šlosár, Katarína Magušinová, Marek Korytko, Jozef Svitač, Igor Máčik, Marcela Hallová, Július Kolník, Jozef Senneš, Marek Hrachovický, Erika Hrachovická, Miroslav Fábry, Anton Černý, František Grom, Juraj Trnčík, Ondrej Civáň, Karol Ryba, Peter Solčianský, Richard Srňánek, Štefan Srnka, Nitra, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Ľubomír Števanka, Preseľany, Peter Ondriaš, Žitavany, Mária Šimková, Močenok, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Peter Bajla, N. Ves, Roman Margetin, Ján Jambor, Rišňovce, Jozef Flaska ml., H. Saliby, Patrik Drgoň, Mário Pánis, Martin Imrišek, Pavol Hamada, D. Krškany, Milan Greguš, Peter Bodi, Zbehy, Miroslav Močol, Alekšince, Monika Dobiašová, Štefan Ivanič, Čeľadice, Marek Šlehobr, P. Kesov, Bogdan Streér, N. Hrnčiarovce, Matej Fábry, V. Cetín, René Scheer, Ľubomír Sako, Kolíňany, Jozef Andel, Ján Frajtík, Vráble, František Andraško, Jelenec, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Ján Sikoriak, Jozef Brieška, Július Benčúrik, T. Nemce, Juraj Barantal, V. Zálužie, Ján Nagy, Dvory n/Ž., Marián Balko, Klasov, Štefan Deák, Sľažany, Alena Špániková, Šoporňa, Zuzana Mesárošová, Ľubomír Mikula, Lehota, Ján Hegyi, Jelka, Ladislav Babóti, Vlčany, Marián Kukučka, Šurianky, Tomáš Bleho, Zdenka Hippová, Juraj Csirik, Tibor Odráška, Filip Kučera, Šaľa, Iveta Boszorádová, Branč, Peter Vidovič, Vinohrady, Stanislav Drapák, Lúčnica, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Emília Káčerová, Marián Zlatňanský, Juraj Minár, Zl. Moravce
21 - Miroslav Mada, Michal Bíro, Monika Vargová, Juraj Maťo, Ľubomír Bartakovič, Jozef Pacher, František Hrnčiar st., Igor Klačman, Boris Kašuba, Michal Gúcky, Miroslav Šimala, Ľubo Pénzeš, Dionýz Pecháček, Pavel Čvirik, Ivan Labuda, Dušan Letko, Jozef Prešinský, Valéria Viskupová, Pavol Krajčo, Nitra, Jozef Virág, Jozef Horný, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Roman Lamparský, Kráľ. Kračany, Ľubomír Bobok, Volkovce, Peter Visolajský, Štefan Novák, Gustáv Štefkovič, Marián Šíma, Šaľa, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Norbert Adamča, Martin Földeši, Sereď, Štefan Kováč, Eva Tóthová, Vráble, Július Oláh, Matúškovo, Emil Barabáš, Zbehy, Peter Civáň, Dražovce, Jozef Kuzmický, Ivanka, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor, Ivan Lenický, Peter Odráška, H. Kráľová, Rudolf Macho, Kolíňany, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Matúš Mareček, Čab, Marek Fábry st., Šurianky, Pavol Štefek, V. Dolina, Margita Horňáková, Rišňovce, Martina Segíňová, Anna Pacherová, Sľažany, Jaroslav Valo, T. Nemce, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Jozef Baťala ml., Žitavany, Martin Jurík, Čakajovce, Juraj Žilka, M. Chyndice, Adrián Németh, N. Život, Pavel Gálik ml., Lovce, Emil Vrábel, Mankovce, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Celestín Berecz, Mária Bereczová, Ladislav Vašek, Branč, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Jozef Szombath, Pohranice, Ivan Šimonek, Dyčka, Katarína Beláková, D. Krškany
20 - Jozef Homola, František Bojda, Andrea Dávidová, Martin Búchala, Ladislav Adame, Marián Ďuriš, Pavel König, František Filo, Milan Čulák, Ján Doboš, Štefan Kollárik, Marián Červenka, Peter Šišák, Juraj Lacina, Radoslav Ollík, Nitra, Erik Bugyi, Peter Kollárovič, Dušan Lužák, Galanta, Leonard Bednár, Viliam Félis, Vráble, Zoltán Ballán, Vlčany, Vladimír Tóth, Jozef Török, Pata, Marián Kamenár, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Mariana Pavlovová, N. Ves, Mária Hegedüšová ml., V. Lapáš, Vojtech Mládek, Podhorany, Timotej Slíž, Beladice, Andrej Orlíček, Cabaj-Čápor, Karol Belovič, Milan Bekéni, Marián Titka, Šaľa, Miloslava Fintová, Jarok, František Margetin, Jozef Watter, Rišňovce, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Róbert Jánošík, D. Krškany, Rastislav Borčin, Hostie, Ján Vašš ml., P. Kesov, Miro Senneš, Stanislav Packa, Močenok, Imrich Drozdák, Babindol, Alexander Repta, Branč, Viktor Balko, Lužianky, David Slíž, Sereď, František Balogh, Selice, Marek Ternény, V. Zálužie, Ján Padúch, Preseľany, Michal Lovász, Trnovec, Eva Lauková, Dražovce, Anton Bapčány, D. Obdokovce
19 - Katarína Spišáková, Ľuboš Štefánik, Stanislav Billik, Mário (Neger) Varga, Ľudovít Billik, Peter Podsedlý, Oľga Szabová, Juraj Šipoš, Pavol Ďurina, Michal Švec, Marianna Lacinová, Martin Ševčík, Daniel Tasáry, Andrea Šándorová, Nitra, Štefan Kúsek, Hostie, Emil Šatan, Vozokany, Ľuboš Galo, Janíkovce, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Daniel Ballay ml., Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Beáta Ficová, V.-Opatovce, Boris Lacina, Lužianky, Ľuboš Motolík, Martin Hajdu, Trnovec, Róbert Pospiš, Jozef Sklenár, Šaľa, Marek Ballek, Hlohovec, Helena Némethová, Zoltán Németh, N. Život, Beata Lenčéšová, H. Kráľová, Salo Berecz, Branč, Daniel Varga, Pata, Jozef Kminiak, Milan Srnka st., Čeľadice, Miroslav Benček, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Ján Paľo, V. Dolina, Pavel Períček, Rišňovce, Vladimír Kurila, Galanta, Emília Malá, Vráble, György Jakubecz, H. Saliby, Valent Vaňo, Žirany
18 - Zuzana Satinová, Janka Vargová, Jaroslav Slávik, Ivan Buchala, Ľubomír Maczvalda, Ľudovít Kováč, Jozef Kóša, Ján Ehrenhold, Lukáš Barát, Milan Borovský, Zoran Heiser, Vlado (Body) Viola, Marcela Trubinská, Nitra, Tomáš Mikulášik, Janíkovce, Simona Szolnokiová, Dyčka, Gabriel Molnár, Galanta, Roman Benček, Žitavany, Jozef Hoppan, Vráble, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Róbert Berec, V. Lapáš, Marek Fábry ml., Šurianky, Ivanka Kunkelová, Ján Školník, Zl. Moravce, Peter Sonlajtner, Žirany, Milan Kubala, Sereď, Milan Kéry, Sľažany, Gabriel Lencsés, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Dušan Bača, Hostie, Marek Kováč, Čifáre, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Ľubomír Rakovský, Lužianky, Martin Varga, Čakajovce, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Peter Greguš, Zbehy, Vladimír Gregor, Ivanka
17 - Milan Rúžička, Milan Gajdošík, Zdenko Senneš, Ladislav Skalický, Andrea Klačmanová, Evka Grmanová, Božena Štefeková, Lenka Švecová, Marek Varga, Ján Barát, Ľudovít Laca, Vladimír Královič, Jozef Moder, Katarína Molnárová, Nitra, Vladimír Majerčík, Sľažany, Martin Gál, Hrušovany, Ladislav Szöke, Vráble, Dušan Béder, V. Lapáš, Alexander Kóňa, Branč, Jozef Bédi, Lehota, Ladislav Marcinkó, Kajal, Marek Marcinkech, Vinodol, Attila Sonlajtner, Žirany, Anton Tóth, D. Obdokovce, Monika Gregorová, Jelenec, Slavo Kališ, Šaľa, Natália Kozmová, D. Krškany, Štefan Račko, Martina Trungelová, Ivanka, Ján Valášek, Šoporňa, Marianna Barátová, Dražovce, Mária Bajáková, Lužianky
16 - Rado Vágai, Igor Dubeň, Vlado Sásik, Michaela Lacinová, Ľubomír Pintér, Vladimír Rábek, Ivan Chrenák, Ingrid Lyžičiarová, Nitra, Juraj Hamada, Čeľadice, Patrik Balogh, Selice, Juraj Palatický, Mojmírovce, Andrej Civáň, Dražovce, Miriama Zborovanová, Golianovo, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Anna Čerenková, Topoľčianky, Ladislav Takács, Dlhá n/V., Vladimír Mihálik, Močenok, Oľga Račková, Anton Belák, D. Krškany, Filip Horný, Jarok, Patrik Štrba, T. Mlyňany, Igor Kováč ml., Výč.-Opatovce, Martin Benčúrik, T. Nemce, Ľuboš Šottník, Miroslav Sušienka, Šaľa
15 - Darina Orbanová, Pavol Zámečník, Jozef Žák, Miroslav Zverka, Zuzana Liptayová, Ľubica Tasáryová, Tomáš Babóš, Nitra, Tibor Berec, V. Lapáš, Ladislav Kéry, Volkovce, Ľubor Goldbecher, Roland Franko, Šaľa, Emil Čapkovič, Ivana Danišová, D. Krškany, Jaroslav Peťko, Jelenec, Jozef Szabó, D. Obdokovce, Štefan Špleha ml., Vráble
14 - Ľudmila Šimalová, Luděk Benc, Pavol Balkó, Nitra, Ján Krajčo, Janíkovce, Róbert Homola, Selice, Daniela Desatová, V.-Opatovce, Andrej Repta, Daniel Lörincz, Branč, Ján Hnilica, Lužianky, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Ján Ballek, Hlohovec, Martin Račko, D. Krškany, Milan Koleda, Roman Ražný, Čeľadice, Marián Železník, Trnovec, Zuzana Vašková, Rumanová, Pavol Trautenberger, Šaľa
13 - Peter Gibala, Michal Duchovič, Dušan Tirol, Ivana Mateičková, Anna Jasanová, Nitra, Gabriela Gatyášová, D. Ohaj, Vladimír Urban, Hájske, Tibor Boszorád, Branč, Jana Mráziková, Čeľadice, Peter Ivančík, Šaľa, Marián Herceg, Pata, Ladislav Kováč, Vráble, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Zuzana Poništová, Jozef Školník, Zl. Moravce
12 - Jozef Hudec st., Róbert Andrášik, Peter Kapusta, Július Mikle, Nitra, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Marian Pauk, Rumanová, Marek Ďurica, Babindol, Martin Kolha, Matúš Vrábel, Lužianky, Maroš Krajinčák, Báb, Marián Nagy, D. Krškany, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Matej Kuzmický, Ivanka, Ladislav Papp, Váhovce
11 - Štefan Gibala, Emil Líška, Augustín Grman, Pavel Puobiš, Eva Pappová, Peter Bezák, Ján Varga, Andrej Němec, Nitra, Martin Faragó, Matúškovo, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Ján Babčan, Zbehy, František Sabo, Vinodol, Ján Wesolowski, Hlohovec, Ján Sorad, Pohranice
10 - Miloš Remenár, Viera Javorová, Sereď, Juraj Ivanič, Čeľadice, Igor Kováč st., Výč.-Opatovce, Juraj Chrenko, V. Dolina, Katarína Malá, Lukáš Vajzer, Vráble, Peter Stojka, Hájske, Sylvia Báreková, Žirany
9 - Juraj Slíž ml., Mária Kóšová st., Nitra, Ľudovít Moravčík, M. Ripňany, Jozef Škvaril ml., D. Krškany, Peter Tolok, Volkovce, Vincent Gunda, Alekšince
8 - Peter Jurika, Nitra, Ladislav Hučko, Šaľa, Adam Pintér, D. Krškany, Stano Čapkovič, N. Sady, Denis Marcinkech, Vinodol, René Čulák, Koniarovce, Miloš Ondriaš, Beladice
7 - Katarína Korenčíková, Margita Letková, Ľudovít Laca st., Lukáš Lyžičiar, Alexander Grell, Milan Vöröš, Nitra, Jozef Ružička, Maroš Herenčiar, Zuzana Herenčárová, Branč, Vilma Peťovská, Peter Kolha, Lužianky, Erik Mészáros, Gáň, Marek Valo, T. Nemce, Štefan Hipp, Michal Málnási, Šaľa, Jozef Dibala, Neverice, Jozef Králik, T. Mlyňany, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Jozef Šalát, Lehota, Peter Ďuriška, Šurianky, Jozef Infner, Rišňovce
6 - Monika Trnková, Anežka Grmanová, Nitra, Vojtech Németh, V. Blahovo, Zuzana Szolnokiová, Vráble, Karol Čikel, T. Mlyňany, Richard Buday, Ladice, Štefan Borota, Čechynce, Peter Bányi, D. Obdokovce, Daniel Dobrý, Dvory n/Ž., Marián Rajtár, Martin n/Ž., Igor Tárnoky, Zl. Moravce, Jozef Nehéz, Prílepy, Miroslav Forgáč, T. Nemce, Stanislav Vojtila, Jelenec, Jaroslav Štefek, V. Dolina
5 - Peter Varga, Mário Fačkovec, Dušan Višňovec, Hilda Tóthová, Tatiana Hudecová, Jaroslav Srnčík, Nitra, Juraj Balla, V. Maňa, Michal Žiak, Žitavany, Ivana Szolnokiová, Marek Struhár, Vráble, Tomáš Burian, Juraj Holták, D. Krškany, Branislav Cina, Zl. Moravce, Simona Miklová, Klasov, Ladislav Nagy, Eva Gregorová, Jelenec, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Michal Galo, Kostoľany p/T., Vojtech Nagy, V. Blahovo, Terézia Bačová, Sľažany, Magdaléna Reptová, Branč, Peter Kyžňanský, Lehota, Roman Kühtreider, Choča, Vladimír Varga, Rišňovce
4 - Marián Varga, Martin Cvrkal, Pavol Máčik, Ingrid Slížová, Jozef Folajtár, Silvia Poliaková, Ján Bieleš, Ján Pénzeš, Miroslav Muzika, Marián Muzika, Gabriela Hrnčárová, Vladimír Jasan, Petr Dobrý, Juraj Demény, Marek Labuda, Nitra, Lukáš Bíro, Čakajovce, Milan Šlosár, Čab, František Šabo, Vinodol, Mário Gažo, Rumanová, Eva Holecová, Branč, Šimon Leskovský, Svätoplukovo, Dávid Takáč, Galanta, Štefan Skalický, Močenok, Juraj Páleník, Prílepy, Marián Záhorský, N. Ves, Vojtech Mesároš, Lehota, Ondrej Proksa, M. Zálužie, Gábor Szalay, Jakub Vojtek, Vráble
3 - Tihamér Szolnoki, Elena Struhárová, Vráble, Helena Folajtárová, Miroslav Škriečka, Mária Tirolová, Štefan Hlavina, Pavol Kováčik, René Matyó, Daniel Čerman, Jana Kašubová, Nitra, Radoslav Hudec, Lužianky, Oľga Pintérová, D. Krškany, Petra Račková, Ivanka, Jana Sklenárová, Šaľa, Juraj Jozef Bodi, N. Sady, Alexander Baráth, Ladice, Eva Gombášová, Močenok, Roman Košecký, Topoľčany
2 - Marcel Hoppan, Vráble, Martin Hrnčár, Diana Szabóová, Andrej Bárek, Viera Nádaská, Ladislav Kečkéš, Jurko Lacina, Nitra, Ľubomír Gyepes, Klasov, Helena Krajinčáková, Báb
1 - Jozef Janega, Prašice, Andrea Hrnčárová, Nitra

Piate kolo bolo ťažkým orieškom pre tipérov.
Najviac - 7 bodov - trafila Daniela Huňadyová a Jozef Infner.
Kto vyhral a ďalšie postrehy prinesú pondelkové Nitrianske noviny.
Tipérov zdraví

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  2. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  3. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  4. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť
  5. Magazín SME Ženy už v predaji
  6. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  7. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  8. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  9. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  10. Aplikácia na likvidáciu škody. Bez obhliadky a bez faktúry.
  1. Magazín SME Ženy už v predaji
  2. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  3. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  4. Trh s elektromobilmi stagnuje. Kríza by mu mohla pomôcť
  5. Fakulta drží tempo so súčasnými i budúcimi trendmi
  6. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  7. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  8. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  9. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  10. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 35 806
  2. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 24 077
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 19 384
  4. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 17 258
  5. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 16 634
  6. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť 13 551
  7. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 12 306
  8. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 326
  9. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 11 300
  10. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi? 10 712
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Štart výroby nového produktu v Zlatých Moravciach

Spoločnosť Secop s.r.o. plánuje zdvojnásobiť výrobu hermetických kompresorov v nasledujúcich 4 rokoch.

Už oficiálne: FC Nitra má nového majoritného akcionára

Karová má oddnes absolútne rozhodovacie právo.

Erika Karová je oddnes už aj na papieri šéfkou FC Nitra.

Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre dostane nový vzhľad

Modernizácia čaká aj vnútorné priestory všetkých troch blokov študentského domova.

Ilustračné foto

Primátor Hattas: Situácia je v Nitre veľmi kritická, chýbajú lekári

V pätnástich dedinách budú testovať len jeden deň.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V niektorých obciach v okolí Trnavy testovanie nebude

Pôvodne začali v okrese Trnava s prípravami na testovanie všetky obce, niektoré však dostali informáciu o pričlenení ich odberových miest k susedným obciam.

Vodič autobusu náraz neprežil. Cesta je neprejazdná

Dôvody, pre ktoré vodič náhle zmenil smer jazdy, polícia preveruje.

Situácia na Liptove sa zhoršuje, oba okresy zaznamenali rekord v počte pozitívne testovaných

Za jediný deň pribudlo na Liptove 254 ľudí, ktorým potvrdili nákazu koronavírusom.

Zoznam odberných miest v liptovských mestách

Pozrite si, na akých miestach sa bude konať celoplošné testovanie na Covid-19 v liptovských mestách.

Už ste čítali?