Piatok, 30. október, 2020 | Meniny má Simon, SimonaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 4. kole

28 - Jozef Nemeš st., Jozef Lacina, Nitra, Miloš Gál st., Žirany, Ján Bédi, V. Zálužie, Ján Kóssi, Čifáre; 27 - Ivan Tabaček, T. Nemce, Štefan Peťovský, Lužianky, Peter König, Ivanka, Ľuboš Kminiak, Čeľadice, Jana Tóthová, Šaľa

Správne tipy 4. kola
Dubnica - FC Nitra 1:0 1
Šaľa - FC ViOn 3:1 1
Michalovce - ŠK Eldus 6:1 1
Prievidza - Vráble 0:0 X
Vlčany - Čierna Voda 0:0 X
Cabaj-Čápor - Chrenová 1:2 2
Mojmírovce - Ivanka 2:1 1
Pohranice - Vinodol 1:1 X
Č. Hrádok - Machulince 3:0 1
Šoporňa - Pusté Úľany 1:2 2

Poradie po 4. kole:
28 - Jozef Nemeš st., Jozef Lacina, Nitra, Miloš Gál st., Žirany, Ján Bédi, V. Zálužie, Ján Kóssi, Čifáre
27 - Ivan Tabaček, T. Nemce, Štefan Peťovský, Lužianky, Peter König, Ivanka, Ľuboš Kminiak, Čeľadice, Jana Tóthová, Šaľa
26 - Štefan Zabák, Marek Ševčík, Nitra, Ján Árgyusi, Neded, Vincent Komačka, Topoľčany, Ivan Ďurický, Ladislav Lörincz, Branč, Juraj Sojka, Vráble, Emil Dubec, Žikava, Terézia Tasáryová, Ivanka, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Juraj Sabo, Rumanová, Rudolf Lauko, Zbehy, Stanislav Nemček, Janíkovce, Roman Fuska, Čab, Patrícia Rafajová, Žitavany
25 - Igor Galovič, Norbert Bordáš, František Trnka, Roman Sýkora, Štefan Pénzeš, Milan Lacina, Vlado Lyžičiar, Iveta Rosinská, Imrich Ručkay, Nitra, Milan Mišák, V. Dolina, Juraj Minárik, Obyce, Juraj Káčer, Čaradice, Štefan Mravík, Jozef Gajdoš, Žitavany, Marián Čurgali, Alekšince, Mária Ružičková, Branč, Peter Zubčák, Hruboňovo, Matúš Zentko, Zbehy, Juraj Dubeň, Lehota, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Zuzana Sabová, H. Kráľová, Juraj Segíň, Sľažany, Ivan Molnár, Matúškovo, Peter Paulis, M. Vozokany, Peter Hipp, Šaľa, Mária Slezáková, Lukáčovce, Jozef Borbély st., V. Cetín, Katarína Šimoneková, Viliam Šimonek, Lúčnica, Ľubomír Martišovič, D. Krškany
24 - Jarmila Saidová, Viliam Halla, Barbora Mináriková, Július Petrík, Patrik Palka, Ernest Szombath, Lenka Königová, Jozef Havetta, Róbert Bosák, Vladimír Kompas, Dana Horváthová, Peter Kompas, Jaroslav Ollík, Nitra, Ladislav Kiss, Peter Király, N. Život, Ivan Mikušík, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Marián Hörik, Štitáre, Miroslav Fúska, Peter Debnár, Zbehy, Attila Szolnoki, Dyčka, Gašpar Gál, Žirany, Dávid Bežuch, Galanta, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Štefan Pupák, Hurbanovo, Filip Dobiaš, Čeľadice, Anton Molnár, P. Kesov, Vladimír Miklošík, Sereď, Ferko Valent, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Štefan Straňák, Ľubomír Kollár, Gabriel Tóth, Miroslav Lešš, H. Kráľová, Ivan Bobok, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Jaroslav Polák, V. Ripňany, Dominik Lenghard, Čakajovce, Peter Balko, Kolíňany, Š. Miko, D. Obdokovce, Pavel Babiak, Žitavany, Slavomír Sysel, Močenok, Alexander Kusý, Trnovec, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Andrea Bereczová, Branč, Daniela Huňadyová, Lúčnica, Margita Pavelková, Golianovo
23 - Miloš Sýkora, Ivan Magdolen, Juraj Varga, Martin Tesár, Jozef Lenghart, Iveta Dubeňová, Daniel Antalík, Ľuboš Mičík, Ivan Liptay, Marián Grman, Mário Šándor, Igor Kotora, Jozef Gajdoš, Vladimír Nemšovský, Jozef Nosian, Peter Pacher, Nitra, Miroslava Grznárová, Peter Bleho, Milan Lazan, Margita Kališová, Jozef Baláž, Štefan Fabian, Šaľa, Pavol Kozma, Mariana Chochlíková, D. Krškany, Štefan Labdík, Bohuš Baják, Karol Blažovič, Lužianky, Tibor Karácsony, Váhovce, Jozef Labuda, Solčany, Tibor Mócik, Topoľčany, Marián Strečka, Topoľčianky, Ján Slíž, Jaromír Slíž, Milan Hritz, Milan Strapko, Beladice, Jana Gálová, Juraj Bárek, Žirany, Lukáš Valkovič, Ján Šutka, František Kunkel, Martin Magušin, Zl. Moravce, Patrik Čepček, Jaroslav Baťo, Žitavany, Zlatica Machová, V.-Opatovce, Milan Roman, Čab, Jozef Záhorský, Rišňovce, Zoltán Prešinský, V. Cetín, Jozef Repa, Prílepy, Marián Mateička, Behynce, Marián Szabo, Močenok, Ondrej Hajdu, Trnovec, Ivan Mrázik, Čeľadice, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Marián Božik, Hosťovce, Erika Studená, Sľažany
22 - Juraj Knížat, Vlasta Spišáková, Michal Korytko, František Tomek, Pavel Hrnčár, Iveta Prešinská, Richard Lidik, Ladislav Pindeš, Juraj Náhlovský, Vladimír Klačman, Lukáč Karlubík, Daniel Gál, Viliam Ďuriš, Vladimír Líška, Peter Mateička, Juraj Hrnčár, Ladislav Pintér, Boris Grežo, Nitra, Štefan Bako, Močenok, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Vladimír Malý, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Miroslav Piovarči, Lužianky, Ľubomír Rybár, Ľubomír Moravčík, Patrik Szabo, Cabaj-Čápor, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Ľubomír Varga, Štefan Dubeň, Lehota, Michal Čery, Jelenec, František Krčmár, Nevidzany, Jaroslav Dvorský, Pata, Marián Kováč, Levice, Ladislav Čekey, Pohranice, Andrej Fábry, Čab, Ján Vaško, Ivanka, Jozef Štefák, Marta Záhorská, Jozef Horňák, Rišňovce, Milan Molnár, P. Kesov, Marta Bališová, Čeľadice, René Scheer, Ľubomír Sako, Kolíňany, Margita Pánisová, D. Krškany, Anton Berecz, Branč, František Kausek, Marián Balko, Klasov, Tomáš Szabo, Galanta, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Kvetka Hájiková, Košice, Jozef Gál, Marta Vaňová, Žirany, Jozef Baláž ml., Jozef Danada, Marek Sklenár, Ján Jašík, Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Zoltán Kozics, N. Život, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Jozef Guniš, Preseľany, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Marek Rajtár, Martin n/Ž.
21 - Ľudovít Horváth, Milan Gráf, Richard Magušín, Emil Tomek, Oľga Tomeková, Helena Vargová, Lukáč Tomiš, Ľubomír Bartakovič, Slavomír Schwarcz, Jozef Senneš, René Daniš, Irena Lenghartová, Milan Baňák, Jaroslav Andrášik, Mária Kóšová ml., Iveta Palková, Ľudovít Konečný, Tomáš Krajčovič, Katarína Karcolová, Juraj Chovanec, Magdaléna Čuláková, Ondrej Civáň, Ľuboš Lacina, Jozef Holeš, František Imre, Ľubomír Turňa, František Hrnčiar, Ľuboš Kolár, Peter Kováč, Nitra, Peter Molnár, Neded, Ladislav Páleník, Topoľčany, Ladislav Nagy, Jozef Malý, Mária Maďarová ml., Vráble, Emanuel Maňúch, Alexandra Gálová, Csaba Štanc, Žirany, Peter Ondriaš, Marián Bachrony, Žitavany, Maroš Sádovský, Žitavce, Štefan Guzmický, Vladimír Tasáry, Ivanka, František Belica, Hostie, Jozef Škvaril st., D. Krškany, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Ivan Tóth, Čakajovce, Jozef Gál, V.-Opatovce, Igor Kováč, Miroslav Ryboš, Tomáš Grman, Čeľadice, Slávka Švihoríková, Báb, Peter Ivančík, Koniarovce, Milan Minarovič, Behynce, Ján Hotový, N. Sady, Vlastimil Záhon, Golianovo, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Ján Ronin, Blahová, Juraj Barantal, V. Zálužie, Štefan Hudec, Lužianky, Jozef Brieška, T. Nemce, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Ján Petráš, Zdenka Hippová, Juraj Csirik, Karol Mészáros, Andrej Vörös, Šaľa, Pavel Gálik ml., Lovce, Stanislav Pacher, Sľažany, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Martina Dicsérová, Močenok, Vincent Csongár, František Laczko, Tešedíkovo, Jozef Kukliš, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Peter Bodi, Zbehy, Ladislav Vašek, Branč, Jozef Szombath, Pohranice, Vincent Káčer, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce
20 - Mária Sýkorová, Šimon Horváth, Marek Korytko, Marcela Hallová, Ivan Chlebák, Miroslav Fábry, Anton Černý, Jakub Takáč, Peter Bíro, Ľudovít Desat, Michal Lauko, František Hrnčiar st., Michal Földesi ml., Jozef Gutai ml., Eduard Szabó, Vladimír Kuchta, Vladimír Krajčovič, Jožo Ťapušík, Ivan Eliaš, Richard Srňánek, Rastislav Švec, Adriana Babišová, Laco Ištokovics, Štefan Kollárik, Lucia Pappová, Štefan Matesko, Nitra, Juraj Žiačko, Štefan Novák, Pavel Mihálik, Juraj Volčko, Tatiana Sklenárová, Peter Lehocký, Vladimír Petro, Tibor Odráška, Šaľa, Ondrej Kozolka, Ľubomír Bobok, Volkovce, Mária Šimková, Močenok, Mária Hegedüšová, V. Lapáš, Jozef Karásek, Hájske, Fero Ružička, Ladislav Székélyi, Mikuláš Pintér, Branč, Andrea Mikulášiková, Janíkovce, Peter Bajla, Jozef Studený, N. Ves, Roman Margetin, Rišňovce, Patrik Drgoň, Mário Pánis, Zuzana Chochlíková, Štefan Račko, D. Krškany, Milan Greguš, Zbehy, Anna Borčinová, Hostie, Gustáv Molnár, P. Kesov, Matej Fábry, V. Cetín, Imrich Drozdák, Babindol, František Andraško, Imrich Gregor, Jelenec, Pavol Štefek, V. Dolina, Eva Tóthová, Viliam Félis, Vráble, Andrej Maťo, Jarok, David Slíž, Sereď, Tibor Lencsés, Gabriel Galbavý, Peter Odráška, H. Kráľová, Ján Sikoriak, T. Nemce, Milan Mareček, Čab, Ladislav Balko, Kolíňany, Ján Padúch, Preseľany, Ján Nagy, Dvory n/Ž., Jozef Barát, Topoľčany, Štefan Deák, Sľažany, Adrián Németh, N. Život, Alena Špániková, Šoporňa, Zuzana Mesárošová, Lukáš Mesároš, Ľubomír Mikula, Lehota, Milan Dudáš, Prílepy, Ladislav Szórád (Súňog), Žirany, Ján Hegyi, Jelka, Ladislav Babóti, Vlčany, Gabriel Baluška, Diakovce, Peter Vidovič, Vinohrady, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Henrich Richter, Bratislava, Jozef Štefek, Štefan Ivanič, Čeľadice, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Peter Rajnoha, Štefan Zlatňanský, Juraj Minár, Zl. Moravce
19 - Miroslav Mada, Andrej Šlosár, Katarína Magušinová, Monika Rekošová, Július Kolník, Marek Hrachovický, Michal Garay, Marián Ďuriš, Miroslav Balla, Pavel König, Peter Podsedlý, František Grom, Ivan Leckeš, Milan Čulák, Ľubo Pénzeš, Peter Solčianský, Daniel Tasáry, Roman Zahradníček, Juraj Tuchyňa, Mariana Letková, Ivan Labuda, Jozef Paulík, Richard Jasan, Jozef Viskup, Pavol Krajčo, Erik Viskup, Nitra, Ivan Chudý, Štefan Kováč, Jozef Andel, Marek Andel, Vráble, Miroslav Szlamka, Váhovce, Roman Lamparský, Kráľ. Kračany, Marián Kamenár, Kráľová n/V., Milan Augustín, Topoľčianky, Ľubor Kajaba, Pavla Ladungová, Anton Zaťko, Ivanka, Martin Földeši, Martin Ďuriš, Sereď, Jozef Flaska ml., H. Saliby, Miroslav Močol, Alekšince, Ivan Lenický, H. Kráľová, Marek Šlehobr, P. Kesov, Bogdan Streér, N. Hrnčiarovce, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Lenka Reptová, Celestín Berecz, Branč, Margita Horňáková, Rišňovce, Ján Nagy, Zl. Klasy, Dušan Lužák, Galanta, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Marek Ternény, V. Zálužie, Renáta Gálová, Žirany, Rudolf Krajinčák, Báb, Stanislav Packa, Močenok, Emil Vrábel, Mankovce, Štefan Páleník, Prílepy, Michal Lovász, Trnovec, Dušan Stračár, Marián Šíma, Roman Uher, Šaľa, Vlado Matušica, Hájske, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Stanislav Drapák, Lúčnica, Jozef Horný, Zl. Moravce, Martin Púchovský, Čeľadice
18 - Samuel Horváth, Katarína Spišáková, Stanislav Billik, Martina Pavlíková, Mário (Neger) Varga, Monika Vargová, Jozef Svitač, Igor Máčik, Jozef Homola, Erika Hrachovická, František Bojda, Andrea Dávidová, Jozef Kóša, Michal Gúcky, Juraj Šipoš, Juraj Trnčík, Dionýz Pecháček, Pavel Čvirik, Vladimír Papp, Peter Šišák, Radoslav Ollík, Dušan Letko, Jozef Prešinský, Valéria Viskupová, Štefan Srnka, Nitra, Jozef Virág, Emília Káčerová, Miroslav Benček, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Tomáš Mikulášik, Janíkovce, Peter Kollárovič, Galanta, Norbert Adamča, Milan Kubala, Sereď, Július Oláh, Matúškovo, Július Galo, Martin Imrišek, Katarína Beláková, Pavol Hamada, D. Krškany, Emil Barabáš, Zbehy, Peter Civáň, Dražovce, Elena Vašková, Báb, Emil Žoldoš, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Monika Dobiašová, Róbert Koprda, Čeľadice, Rudolf Macho, Kolíňany, Matúš Mareček, Čab, Ján Jambor, Rišňovce, Martina Segíňová, Milan Kéry, Sľažany, Jaroslav Valo, Július Benčúrik, T. Nemce, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Jozef Baťala ml., Žitavany, Martin Jurík, Čakajovce, Juraj Žilka, M. Chyndice, Dušan Bača, Hostie, Gustáv Štefkovič, Milan Bekéni, Jozef Sklenár, Tomáš Bleho, Marián Titka, Šaľa, Marek Kováč, Čifáre, Marián Kukučka, Šurianky, Mária Bereczová, Branč, Ivan Šimonek, Dyčka, Ján Frajtík, Vráble
17 - Michal Bíro, Jozef Pacher, Martin Búchala, Ladislav Adame, Ľudovít Kováč, Boris Kašuba, Michal Švec, Karol Ryba, Evka Grmanová, Juraj Lacina, Vladimír Královič, Andrea Šándorová, Nitra, Erik Bugyi, Vladimír Kurila, Galanta, Ľubomír Števanka, Preseľany, Vladimír Majerčík, Anna Pacherová, Sľažany, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Mariana Pavlovová, N. Ves, Ľuboš Galo, Janíkovce, Mária Hegedüšová ml., V. Lapáš, Vojtech Mládek, Podhorany, Timotej Slíž, Beladice, Andrej Orlíček, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Peter Visolajský, Karol Belovič, Róbert Pospiš, Šaľa, Simona Szolnokiová, Dyčka, František Margetin, Rišňovce, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Jozef Kuzmický, Ivanka, Jozef Čentéš, Čakajovce, Štefan Kúsek, Rastislav Borčin, Hostie, Ján Vašš ml., P. Kesov, Miro Senneš, Močenok, Alexander Repta, Branč, Viktor Balko, Boris Lacina, Lužianky, Jozef Török, Pata, Ľuboš Motolík, Trnovec, Anton Tóth, D. Obdokovce, Gabriel Lencsés, Beata Lenčéšová, H. Kráľová, Zoltán Németh, N. Život
16 - Janka Vargová, Juraj Maťo, Ivan Buchala, Igor Dubeň, Vlado Sásik, Igor Klačman, Oľga Szabová, Pavol Ďurina, František Filo, Ľubomír Pintér, Marianna Lacinová, Vladimír Rábek, Ivan Chrenák, Lukáš Barát, Ján Doboš, Marián Červenka, Zoran Heiser, Nitra, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Miloslava Fintová, Jarok, Juraj Palatický, Mojmírovce, Gabriel Molnár, Galanta, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Roman Benček, Žitavany, Jozef Hoppan, Emília Malá, Vráble, Róbert Jánošík, D. Krškany, Andrej Civáň, Dražovce, Jozef Watter, Pavel Períček, Rišňovce, Marek Orlíček, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Marek Fábry st., Šurianky, Beáta Ficová, V.-Opatovce, Ladislav Marcinkó, Kajal, František Balogh, Selice, Helena Némethová, N. Život, Ladislav Takács, Dlhá n/V., Vladimír Mihálik, Močenok, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Iveta Boszorádová, Salo Berecz, Branč, Daniel Varga, Pata, Jozef Kminiak, Milan Srnka st., Čeľadice, György Jakubecz, H. Saliby, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Filip Kučera, Šaľa
15 - Ľuboš Štefánik, Milan Gajdošík, Zuzana Satinová, Jaroslav Slávik, Ľudovít Billik, Rado Vágai, Ľubomír Maczvalda, Andrea Klačmanová, Miroslav Zverka, Miroslav Šimala, Božena Štefeková, Martin Ševčík, Ľubica Tasáryová, Ján Barát, Tomáš Babóš, Milan Borovský, Marcela Trubinská, Ľudovít Laca, Katarína Molnárová, Nitra, Leonard Bednár, Vráble, Zoltán Ballán, Vlčany, Vladimír Tóth, Pata, Emil Šatan, Vozokany, Marek Fábry ml., Šurianky, Ivanka Kunkelová, Ján Školník, Zl. Moravce, Marek Ballek, Hlohovec, Martin Hajdu, Trnovec, Ľubomír Rakovský, Mária Bajáková, Lužianky, Štefan Račko, Vladimír Gregor, Ivanka, Martin Varga, Čakajovce, Eva Lauková, Dražovce, Ján Paľo, V. Dolina, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Valent Vaňo, Žirany
14 - Milan Rúžička, Zdenko Senneš, Pavol Zámečník, Ladislav Skalický, Ján Ehrenhold, Luděk Benc, Michaela Lacinová, Lenka Švecová, Pavol Balkó, Nitra, Ján Krajčo, Janíkovce, Róbert Homola, Selice, Dušan Béder, V. Lapáš, Alexander Kóňa, Branč, Peter Sonlajtner, Attila Sonlajtner, Žirany, Monika Gregorová, Jelenec, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Slavo Kališ, Šaľa, Oľga Račková, D. Krškany, Filip Horný, Jarok, Marián Železník, Trnovec, Ján Valášek, Šoporňa, Martina Trungelová, Ivanka, Zuzana Vašková, Rumanová
13 - Ladislav Szöke, Ladislav Kováč, Štefan Špleha ml., Vráble, Darina Orbanová, Peter Gibala, Jozef Žák, Ľudmila Šimalová, Ivana Mateičková, Ingrid Lyžičiarová, Vlado (Body) Viola, Nitra, Martin Gál, Hrušovany, Gabriela Gatyášová, D. Ohaj, Patrik Balogh, Selice, Róbert Berec, V. Lapáš, Andrej Repta, Branč, Jozef Bédi, Lehota, Marek Marcinkech, Vinodol, Ladislav Kéry, Volkovce, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Natália Kozmová, D. Krškany, Patrik Štrba, T. Mlyňany, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Igor Kováč ml., Výč.-Opatovce, Marianna Barátová, Dražovce, Peter Greguš, Zbehy, Martin Benčúrik, T. Nemce, Miroslav Sušienka, Šaľa
12 - Jozef Hudec st., Róbert Andrášik, Peter Kapusta, Marek Varga, Jozef Moder, Nitra, Juraj Hamada, Čeľadice, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Marian Pauk, Rumanová, Miriama Zborovanová, Golianovo, Marek Ďurica, Babindol, Ján Hnilica, Martin Kolha, Lužianky, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Maroš Krajinčák, Báb, Anna Čerenková, Topoľčianky, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Martin Račko, Anton Belák, Emil Čapkovič, Ivana Danišová, Marián Nagy, D. Krškany, Jaroslav Peťko, Jelenec, Jozef Szabó, D. Obdokovce
11 - Štefan Gibala, Michal Duchovič, Zuzana Liptayová, Dušan Tirol, Emil Líška, Augustín Grman, Pavel Puobiš, Peter Bezák, Andrej Němec, Nitra, Martin Faragó, Matúškovo, Vladimír Urban, Hájske, Tibor Berec, V. Lapáš, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Ján Ballek, Hlohovec, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Matúš Vrábel, Lužianky, Roman Ražný, Čeľadice, Ján Babčan, Zbehy, Pavol Trautenberger, Ľuboš Šottník, Šaľa
10 - Miloš Remenár, Sereď, Daniela Desatová, V.-Opatovce, Roland Franko, Šaľa, Tibor Boszorád, Daniel Lörincz, Branč, Jana Mráziková, Milan Koleda, Čeľadice, Július Mikle, Nitra, Juraj Chrenko, V. Dolina, Marián Herceg, Pata, Katarína Malá, Vráble, František Sabo, Vinodol, Sylvia Báreková, Žirany, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Zuzana Poništová, Jozef Školník, Zl. Moravce
9 - Eva Pappová, Anna Jasanová, Nitra, Jozef Škvaril ml., D. Krškany, Peter Tolok, Volkovce, Vincent Gunda, Alekšince, Peter Ivančík, Šaľa, Peter Stojka, Hájske, Matej Kuzmický, Ivanka, Lukáš Vajzer, Vráble
8 - Ladislav Hučko, Šaľa, Ján Varga, Nitra, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Ján Wesolowski, Hlohovec, Ladislav Papp, Váhovce
7 - Katarína Korenčíková, Margita Letková, Ľudovít Laca st., Lukáš Lyžičiar, Nitra, Vilma Peťovská, Peter Kolha, Lužianky, Erik Mészáros, Gáň, Marek Valo, T. Nemce, Štefan Hipp, Michal Málnási, Šaľa, Maroš Herenčiar, Zuzana Herenčárová, Branč, Juraj Ivanič, Čeľadice, Jozef Dibala, Neverice, Jozef Králik, T. Mlyňany, Igor Kováč st., Výč.-Opatovce, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Jozef Šalát, Lehota, Ján Sorad, Pohranice
6 - Vojtech Németh, V. Blahovo, Zuzana Szolnokiová, Vráble, Ľudovít Moravčík, M. Ripňany, Karol Čikel, T. Mlyňany, Richard Buday, Ladice, Monika Trnková, Anežka Grmanová, Peter Jurika, Nitra, Štefan Borota, Čechynce, Peter Bányi, D. Obdokovce, Daniel Dobrý, Dvory n/Ž., Marián Rajtár, Martin n/Ž., Igor Tárnoky, Zl. Moravce, Jozef Nehéz, Prílepy, Miroslav Forgáč, T. Nemce, Stano Čapkovič, N. Sady
5 - Jozef Ružička, Magdaléna Reptová, Branč, Peter Varga, Juraj Slíž ml., Mário Fačkovec, Mária Kóšová st., Dušan Višňovec, Hilda Tóthová, Tatiana Hudecová, Jaroslav Srnčík, Nitra, Juraj Balla, V. Maňa, Michal Žiak, Žitavany, Ivana Szolnokiová, Marek Struhár, Vráble, Tomáš Burian, Adam Pintér, Juraj Holták, D. Krškany, Branislav Cina, Zl. Moravce, Simona Miklová, Klasov, Ladislav Nagy, Eva Gregorová, Jelenec, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Michal Galo, Kostoľany p/T., Vojtech Nagy, V. Blahovo, Denis Marcinkech, Vinodol, Peter Ďuriška, Šurianky, Viera Javorová, Sereď, Terézia Bačová, Sľažany, Roman Kühtreider, Choča
4 - Marián Varga, Martin Cvrkal, Pavol Máčik, Ingrid Slížová, Jozef Folajtár, Silvia Poliaková, Ján Bieleš, Ján Pénzeš, Miroslav Muzika, Marián Muzika, Gabriela Hrnčárová, Vladimír Jasan, Petr Dobrý, Juraj Demény, Marek Labuda, Alexander Grell, Nitra, Lukáš Bíro, Čakajovce, Milan Šlosár, Čab, František Šabo, Vinodol, Mário Gažo, Rumanová, Eva Holecová, Branč, Šimon Leskovský, Svätoplukovo, Dávid Takáč, Galanta, Štefan Skalický, Močenok, Juraj Páleník, Prílepy, Stanislav Vojtila, Jelenec, Marián Záhorský, N. Ves, Vojtech Mesároš, Lehota
3 - Tihamér Szolnoki, Elena Struhárová, Vráble, Helena Folajtárová, Miroslav Škriečka, Mária Tirolová, Štefan Hlavina, Pavol Kováčik, René Matyó, Daniel Čerman, Nitra, Radoslav Hudec, Lužianky, Oľga Pintérová, D. Krškany, René Čulák, Koniarovce, Peter Kyžňanský, Lehota
2 - Marcel Hoppan, Vráble, Peter Mako, Čakajovce, Martin Hrnčár, Diana Szabóová, Andrej Bárek, Viera Nádaská, Milan Vöröš, Nitra, Ľubomír Gyepes, Klasov, Helena Krajinčáková, Báb, Miloš Ondriaš, Beladice
1 - Jozef Janega, Prašice, Andrea Hrnčárová, Nitra

Víťazom 4. kola je Štefan Peťovský z Lužianok, ktorý trafil 9 zápasov.
Ďalšie postrehy prinesieme v pondelkových MY Nitrianskych novinách.
Tipérov zdraví

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  2. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť
  3. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  4. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  5. Magazín SME Ženy už v predaji
  6. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  7. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  8. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  9. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  10. Aplikácia na likvidáciu škody. Bez obhliadky a bez faktúry.
  1. Magazín SME Ženy už v predaji
  2. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  3. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  4. Trh s elektromobilmi stagnuje. Kríza by mu mohla pomôcť
  5. Fakulta drží tempo so súčasnými i budúcimi trendmi
  6. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  7. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  8. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  9. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  10. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 35 806
  2. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 24 077
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 19 384
  4. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 17 258
  5. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 16 634
  6. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť 13 551
  7. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 12 306
  8. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 326
  9. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 11 300
  10. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi? 10 712
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Štart výroby nového produktu v Zlatých Moravciach

Spoločnosť Secop s.r.o. plánuje zdvojnásobiť výrobu hermetických kompresorov v nasledujúcich 4 rokoch.

Už oficiálne: FC Nitra má nového majoritného akcionára

Karová má oddnes absolútne rozhodovacie právo.

Erika Karová je oddnes už aj na papieri šéfkou FC Nitra.

Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre dostane nový vzhľad

Modernizácia čaká aj vnútorné priestory všetkých troch blokov študentského domova.

Ilustračné foto

Primátor Hattas: Situácia je v Nitre veľmi kritická, chýbajú lekári

V pätnástich dedinách budú testovať len jeden deň.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V niektorých obciach v okolí Trnavy testovanie nebude

Pôvodne začali v okrese Trnava s prípravami na testovanie všetky obce, niektoré však dostali informáciu o pričlenení ich odberových miest k susedným obciam.

Vodič autobusu náraz neprežil. Cesta je neprejazdná

Dôvody, pre ktoré vodič náhle zmenil smer jazdy, polícia preveruje.

Situácia na Liptove sa zhoršuje, oba okresy zaznamenali rekord v počte pozitívne testovaných

Za jediný deň pribudlo na Liptove 254 ľudí, ktorým potvrdili nákazu koronavírusom.

Zoznam odberných miest v liptovských mestách

Pozrite si, na akých miestach sa bude konať celoplošné testovanie na Covid-19 v liptovských mestách.

Už ste čítali?