Streda, 25. november, 2020 | Meniny má KatarínaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 2. kole

16 - Vincent Komačka, Topoľčany; 15 - Ján Árgyusi, Neded, Ján Kóssi, Čifáre, Igor Galovič, Jozef Lacina, Imrich Ručkay, Nitra, Terézia Tasáryová, Ivanka, Jozef Gajdoš, Žitavany, Ivan Tabaček, T. Nemce, Ladislav Lörincz, Branč

Správne tipy 2. kola:
Slovan - FC Nitra 1:0 1
Michalovce - FC ViOn 1:1 X
Košice B – Šaľa 1:0 1
Rim. Sobota - ŠK Eldus 5:0 1
Neded – Galanta 1:0 1
Váhovce – Sereď 1:0 1
Janíkovce – Chrenová 0:1 2
Alekšince – Lužianky 0:0 X
D. Obdokovce – Jelenec 1:3 2
Ladice – Hosťovce 1:2 2

Poradie po 2. kole:
16 - Vincent Komačka, Topoľčany
15 - Ján Árgyusi, Neded, Ján Kóssi, Čifáre, Igor Galovič, Jozef Lacina, Imrich Ručkay, Nitra, Terézia Tasáryová, Ivanka, Jozef Gajdoš, Žitavany, Ivan Tabaček, T. Nemce, Ladislav Lörincz, Branč
14 - Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Jozef Nemeš st., Dana Horváthová, Jaroslav Ollík, Nitra, Štefan Guzmický, Peter König, Ivanka, Juraj Sojka, Vráble, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Juraj Sabo, Rumanová, Peter Debnár, Zbehy, Zuzana Sabová, H. Kráľová, František Kunkel, Zl. Moravce, Imrich Gregor, Jelenec, Marián Balko, Klasov, Miloš Gál st., Žirany
13 - Milan Mišák, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Juraj Minárik, Obyce, Ladislav Kiss, N. Život, Štefan Mravík, Jaroslav Baťo, Pavel Babiak, Patrícia Rafajová, Žitavany, Norbert Bordáš, František Trnka, Irena Lenghartová, Jozef Lenghart, Igor Dubeň, Štefan Zabák, Mária Kóšová ml., Ľuboš Mičík, Roman Sýkora, Marek Ševčík, Štefan Pénzeš, Milan Lacina, Daniel Tasáry, Peter Kompas, Jozef Paulík, Jozef Nosian, Peter Pacher, Nitra, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Marián Čurgali, Alekšince, Mária Ružičková, Ivan Ďurický, Branč, Jaromír Slíž, Milan Hritz, Beladice, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Jana Gálová, Žirany, Emil Dubec, Žikava, Peter Zubčák, Hruboňovo, Matúš Zentko, Rudolf Lauko, Zbehy, Ján Bédi, V. Zálužie, Juraj Dubeň, Štefan Dubeň, Ľubomír Mikula, Lehota, René Scheer, Peter Balko, Kolíňany, Jozef Andel, Vráble, Stanislav Nemček, Janíkovce, Jozef Záhorský, Rišňovce, Juraj Segíň, Erika Studená, Sľažany, Ivan Bobok, Zl. Moravce, Milan Kubala, Sereď, Dominik Lenghard, Čakajovce, Gabriel Tóth, Miroslav Lešš, H. Kráľová, Peter Paulis, M. Vozokany, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Margita Kališová, Jana Tóthová, Šaľa, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Mária Slezáková, Lukáčovce, Ľuboš Kminiak, Čeľadice, Mária Rajtárová, Martin n/Ž.
12 - Pavol Kozma, Jozef Škvaril st., Pavol Hamada, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Juraj Knížat, Jarmila Saidová, Milan Gráf, Andrej Šlosár, Ivan Magdolen, Pavel Hrnčár, Jozef Svitač, Barbora Mináriková, Lukáč Tomiš, Slavomír Schwarcz, Július Petrík, Martin Tesár, Michal Garay, Juraj Náhlovský, Patrik Palka, Iveta Dubeňová, Lenka Königová, Vladimír Klačman, Jozef Gutai ml., Ľudovít Konečný, Róbert Bosák, Tomáš Krajčovič, Viliam Ďuriš, Ivan Liptay, Katarína Karcolová, Jožo Ťapušík, Vladimír Líška, Ľubo Pénzeš, Marián Grman, Richard Srňánek, Vlado Lyžičiar, Juraj Hrnčár, Ivan Labuda, Ľuboš Kolár, Nitra, Jozef Labuda, Solčany, Miroslava Grznárová, Marek Sklenár, Ján Jašík, Vladimír Petro, Jozef Baláž, Štefan Fabian, Šaľa, Juraj Káčer, Čaradice, Fero Ružička, Anton Berecz, Mikuláš Pintér, Andrea Bereczová, Ladislav Vašek, Branč, Ján Slíž, Beladice, Štefan Peťovský, Štefan Hudec, Lužianky, Miroslav Fúska, Zbehy, Michal Čery, Jelenec, Gašpar Gál, Juraj Bárek, Žirany, Jaroslav Dvorský, Pata, Dávid Bežuch, Galanta, Marián Kováč, Levice, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Patrik Čepček, Žitavany, Vladimír Tasáry, Ivanka, Ladislav Čekey, Pohranice, Daniel Ballay, Ľudovít Bában, Patrik Szabo, Cabaj-Čápor, Matej Fábry, Zoltán Prešinský, Jozef Borbély st., V. Cetín, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Filip Dobiaš, Ivan Mrázik, Čeľadice, Jozef Gál, V.-Opatovce, Milan Roman, Milan Mareček, Čab, Anton Molnár, P. Kesov, Jozef Horňák, Rišňovce, Štefan Straňák, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, František Kausek, Klasov, Peter Király, Zoltán Kozics, N. Život, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Jozef Repa, Prílepy, Marián Mateička, Behynce, Juraj Barantal, V. Zálužie, Marián Szabo, Slavomír Sysel, Močenok, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Pavel Gálik ml., Lovce, Zuzana Mesárošová, Lehota, Jaroslav Čerhák, Ondrej Hajdu, Trnovec, František Laczko, Tešedíkovo, Katarína Šimoneková, Daniela Huňadyová, Viliam Šimonek, Lúčnica, Margita Pavelková, Golianovo, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Vincent Káčer, Zl. Moravce
11 - Štefan Bako, Močenok, Štefan Labdík, Miroslav Piovarči, Bohuš Baják, Karol Blažovič, Lužianky, Ladislav Páleník, Topoľčany, Marián Bachrony, Žitavany, Ľubomír Bobok, Volkovce, Miloš Sýkora, Vlasta Spišáková, Michal Korytko, František Tomek, Monika Rekošová, Viliam Halla, Jozef Senneš, Richard Lidik, Ladislav Pindeš, Andrea Dávidová, Marián Ďuriš, Ernest Szombath, Michal Földesi ml., Jaroslav Andrášik, Jozef Havetta, Jozef Kóša, Iveta Palková, František Grom, Ľubomír Pintér, Emil Líška, Magdaléna Čuláková, Evka Grmanová, Jozef Holeš, František Imre, Igor Kotora, Adriana Babišová, Peter Mateička, Laco Ištokovics, Peter Šišák, Mariana Letková, Iveta Rosinská, Ladislav Pintér, Peter Kováč, Jozef Gajdoš, Vladimír Nemšovský, Boris Grežo, Pavol Balkó, Nitra, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Ľubomír Varga, Lehota, Peter Bajla, N. Ves, Attila Szolnoki, Dyčka, Lukáš Valkovič, Ján Šutka, Jozef Paukov, Peter Rajnoha, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Róbert Jánošík, Katarína Beláková, D. Krškany, Milan Greguš, Peter Bodi, Zbehy, Miroslav Močol, Alekšince, Ivan Lenický, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Anna Borčinová, Hostie, Andrej Fábry, Roman Fuska, Čab, Ján Vaško, Ivanka, Jozef Štefák, Rišňovce, Marta Bališová, Miroslav Ryboš, Milan Srnka st., Čeľadice, Štefan Pupák, Hurbanovo, Ivan Tóth, Čakajovce, Imrich Drozdák, Babindol, Slávka Švihoríková, Báb, Marek Fábry st., Šurianky, Peter Ivančík, Koniarovce, Pavol Štefek, V. Dolina, Ján Hotový, N. Sady, Vladimír Miklošík, Dávid Slíž, Sereď, Ferko Valent, T. Mlyňany, Tomáš Szabo, Galanta, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Ján Sikoriak, T. Nemce, Štefan Novák, Ján Petráš, Tatiana Sklenárová, Juraj Csirik, Andrej Vörös, Šaľa, Ján Padúch, Preseľany, Š. Miko, D. Obdokovce, Milan Kéry, Anna Pacherová, Sľažany, Milan Strapko, Beladice, Ladislav Szórád (Súňog), Marta Vaňová, Žirany, Ján Hegyi, Jelka, Ladislav Babóti, Vlčany, Alexander Kusý, Trnovec, Marián Božik, Hosťovce
10 - Jozef Kukliš, Milan Augustín, Marián Strečka, Topoľčianky, Ladislav Nagy, Viliam Félis, Vráble, Ľubomír Števanka, Jozef Guniš, Preseľany, Emanuel Maňúch, Csaba Štanc, Žirany, Peter Ondriaš, Žitavany, Tibor Karácsony, Miroslav Szlamka, Váhovce, Vladimír Tóth, Pata, Maroš Sádovský, Jozef Malý, Žitavce, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Mária Šimková, Miro Senneš, Stanislav Packa, Martina Dicsérová, Močenok, Ľuboš Galo, Andrea Mikulášiková, Janíkovce, Richard Magušín, Marek Korytko, Iveta Prešinská, Juraj Varga, Helena Vargová, Igor Máčik, Marcela Hallová, Július Kolník, Jozef Pacher, René Daniš, Peter Bíro, Ľudovít Desat, Michal Lauko, Milan Baňák, Eduard Szabo, Lukáč Karlubík, Luděk Benc, Vladimír Kuchta, Daniel Gál, Vladimír Kompas, Peter Kapusta, Milan Čulák, Ľubomír Turňa, Mário Šándor, Rastislav Švec, Dionýz Pecháček, Pavel Čvirik, Štefan Kollárik, František Hrnčiar, Juraj Tuchyňa, Dušan Letko, Jozef Prešinský, Jozef Viskup, Nitra, Jozef Karásek, Hájske, Vojtech Mládek, Podhorany, Marián Hörik, Štitáre, Timotej Slíž, Beladice, Andrej Orlíček, Marek Orlíček, Ľubomír Moravčík, Cabaj-Čápor, Pavla Ladungová, Ivanka, Roman Margetin, Marta Záhorská, Rišňovce, Zlatica Machová, V.-Opatovce, Jozef Čentéš, Čakajovce, Alexander Kóňa, Branč, Milan Molnár, P. Kesov, Bogdan Streér, N. Hrnčiarovce, Igor Kováč, Jozef Štefek, Čeľadice, František Andraško, Jelenec, Milan Minarovič, Behynce, Boris Lacina, Ľubomír Rakovský, Lužianky, Vlastimil Záhon, Golianovo, Andrej Maťo, Jarok, Martina Segíňová, Štefan Deák, Stanislav Pacher, Sľažany, Ivan Molnár, Matúškovo, Tibor Lencsés, Gabriel Galbavý, Ľubomír Straňák, Peter Odráška, H. Kráľová, Ladislav Kéry, Volkovce, Kvetka Hájiková, Košice, Ladislav Balko, Kolíňany, Jozef Baláž ml., Milan Bekéni, Peter Hipp, Peter Lehocký, Zdenka Hippová, Peter Bleho, Karol Mészáros, Tibor Odráška, Milan Lazan, Marián Šíma, Slavo Kališ, Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Ján Nagy, Dvory n/Ž., Jozef Studený, N. Ves, Adrián Németh, N. Život, Július Benčúrik, T. Nemce, Lukáš Mesároš, Lehota, Štefan Páleník, Prílepy, Michal Lovász, Trnovec, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Gabriel Baluška, Diakovce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Henrich Richter, Bratislava, Jozef Szombath, Pohranice, Ivan Šimonek, Dyčka, Stanislav Drapák, Lúčnica, Martin Magušin, Štefan Zlatňanský, Marián Zlatňanský, Viliam Matejov, Zl. Moravce
9 - Peter Molnár, Neded, Jozef Virág, Ján Školník, Miroslav Benček, Zl. Moravce, Ivan Chudý, Ladislav Szöke, Marek Andel, Vráble, Vladimír Majerčík, Sľažany, Mariana Pavlovová, N. Ves, Tibor Mócik, Jozef Barát, Topoľčany, Miroslav Mada, Katarína Magušinová, Oľga Tomeková, Martina Pavlíková, Milan Gajdošík, Mário (Neger) Varga, Janka Vargová, Ľubomír Bartakovič, Jozef Homola, Erika Hrachovická, Ivan Chlebák, František Bojda, Anton Černý, Martin Búchala, Jakub Takáč, Jozef Žák, Daniel Antalík, Vlado Sásik, Pavel König, František Hrnčiar st., Igor Klačman, Oľga Szabová, Miroslav Šimala, Ivan Leckeš, Juraj Chovanec, Ivan Eliaš, Ľuboš Lacina, Martin Ševčík, Roman Zahradníček, Ján Doboš, Lucia Pappová, Marián Červenka, Radoslav Ollík, Štefan Matesko, Valéria Viskupová, Zoran Heiser, Nitra, Mária Hegedüšová, V. Lapáš, Tomáš Mikulášik, Janíkovce, Peter Kollárovič, Galanta, Gabriela Gatyášová, D. Ohaj, Simona Szolnokiová, Dyčka, Karol Belovič, Róbert Pospiš, Pavel Mihálik, Juraj Volčko, Jozef Danada, Roman Uher, Šaľa, František Krčmár, Nevidzany, Martin Földeši, Sereď, František Margetin, Jozef Watter, Margita Horňáková, Rišňovce, Jozef Flaska ml., Tibor Rakoncza, H. Saliby, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, František Belica, Rastislav Borčin, Hostie, Patrik Drgoň, Mário Pánis, Mariana Chochlíková, Martin Imrišek, Margita Pánisová, Ivana Danišová, D. Krškany, Jozef Kuzmický, Anton Zaťko, Ivanka, Elena Vašková, Rudolf Krajinčák, Báb, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor, Monika Dobiašová, Tomáš Grman, Róbert Koprda, Čeľadice, Rudolf Macho, Ľubomír Sako, Kolíňany, Gustáv Molnár, P. Kesov, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Matúš Mareček, Čab, Ján Ronin, Blahová, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Marek Ternény, V. Zálužie, Jozef Brieška, T. Nemce, Martin Jurík, Martin Varga, Čakajovce, Monika Gregorová, Jelenec, Gabriel Lencsés, Beata Lenčéšová, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Emil Vrábel, Mankovce, Milan Dudáš, Prílepy, Marek Kováč, Čifáre, Marián Kukučka, Šurianky, Vlado Matušica, Hájske, Celestín Berecz, Mária Bereczová, Branč, Štefan Šmitala, Svätoplukovo, Daniel Varga, Pata
8 - Erik Bugyi, Dušan Lužák, Galanta, Ondrej Kozolka, Volkovce, Roman Lamparský, Kráľ. Kračany, Marián Kamenár, Kráľová n/V., Juraj Žiačko, Gustáv Štefkovič, Tomáš Bleho, Dušan Stračár, Ladislav Hučko, Šaľa, Mária Sýkorová, Šimon Horváth, Samuel Horváth, Emil Tomek, Michal Bíro, Stanislav Billik, Monika Vargová, Marek Hrachovický, Ladislav Skalický, Miroslav Fábry, Miroslav Balla, Juraj Šipoš, Pavol Ďurina, Vladimír Krajčovič, František Filo, Juraj Trnčík, Michal Švec, Ondrej Civáň, Karol Ryba, Peter Solčianský, Marek Varga, Tomáš Babóš, Ingrid Lyžičiarová, Juraj Lacina, Richard Jasan, Nitra, Juraj Hamada, Štefan Ivanič, Jozef Kminiak, Čeľadice, Norbert Adamča, Sereď, Róbert Homola, Patrik Balogh, František Balogh, Selice, Štefan Kováč, Jozef Hoppan, Vráble, Juraj Palatický, Mojmírovce, Július Oláh, Matúškovo, Roman Benček, Žitavany, Július Galo, Štefan Račko, D. Krškany, Emil Barabáš, Zbehy, Ladislav Székélyi, Lenka Reptová, Alexander Repta, Salo Berecz, Branč, Viktor Balko, Lužianky, Ján Jambor, Rišňovce, Marek Fábry ml., Šurianky, Jozef Török, Pata, Ladislav Marcinkó, Kajal, Vladimír Gombáš ml., Vladimír Mihálik, Močenok, Ján Nagy, Zl. Klasy, Marek Marcinkech, Vinodol, Alexandra Gálová, Attila Sonlajtner, Renáta Gálová, Žirany, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Anton Tóth, D. Obdokovce, Marek Ballek, Hlohovec, Alena Špániková, Šoporňa, Ladislav Takács, Dlhá n/V., Juraj Barczi, Tešedíkovo, Peter Vidovič, Vinohrady, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Jozef Horný, Jozef Paulovič, Zl. Moravce, Marián Železník, Trnovec
7 - Leonard Bednár, Eva Tóthová, Ján Frajtík, Vráble, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Miloš Remenár, Sereď, Ľudovít Horváth, Štefan Gibala, Peter Gibala, Juraj Maťo, Rado Vágai, Ladislav Adame, Ľudovít Kováč, Boris Kašuba, Róbert Andrášik, Miroslav Zverka, Peter Podsedlý, Ján Ehrenhold, Dušan Tirol, Michaela Lacinová, Božena Štefeková, Vladimír Rábek, Ľubica Tasáryová, Ivan Chrenák, Katarína Korenčíková, Milan Borovský, Margita Letková, Vlado (Body) Viola, Nitra, Mária Hegedüšová ml., Róbert Berec, V. Lapáš, Vilma Peťovská, Ján Hnilica, Martin Kolha, Peter Kolha, Mária Bajáková, Lužianky, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Miloslava Fintová, Filip Horný, Jarok, Gabriel Molnár, Galanta, Andrej Civáň, Eva Lauková, Dražovce, Vladimír Kertész, Svätoplukovo, Marek Šlehobr, Ján Vašš ml., P. Kesov, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Vladimír Urban, Hájske, Andrej Repta, Maroš Herenčiar, Tibor Boszorád, Zuzana Herenčárová, Iveta Boszorádová, Branč, Marek Ďurica, Babindol, Jozef Bédi, Lehota, Beáta Ficová, V.-Opatovce, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Jaroslav Valo, Marek Valo, T. Nemce, Ľuboš Motolík, Trnovec, Jozef Baťala ml., Žitavany, Ivanka Kunkelová, Zl. Moravce, Peter Sonlajtner, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Helena Némethová, Zoltán Németh, N. Život, Jozef Sklenár, Marián Titka, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Štefan Račko, Ivanka, Jozef Dibala, Neverice, Jozef Králik, T. Mlyňany
6 - Vojtech Németh, V. Blahovo, Zoltán Ballán, Vlčany, Milan Rúžička, Monika Trnková, Jozef Hudec st., Zuzana Satinová, Jaroslav Slávik, Zdenko Senneš, Pavol Zámečník, Ľudovít Billik, Ivan Buchala, Andrea Klačmanová, Michal Gúcky, Anežka Grmanová, Augustín Grman, Lenka Švecová, Eva Pappová, Anna Jasanová, Štefan Srnka, Marcela Trubinská, Peter Bezák, Pavol Krajčo, Erik Viskup, Andrea Šándorová, Nitra, Ľubor Kajaba, Ivanka, Ján Krajčo, Janíkovce, Zuzana Szolnokiová, Štefan Špleha ml., Emília Malá, Vráble, Ivan Bednárik, Svätoplukovo, Peter Civáň, Dražovce, Dušan Béder, Tibor Berec, V. Lapáš, Daniela Desatová, V.-Opatovce, Martin Ďuriš, Sereď, Miriama Zborovanová, Golianovo, Karol Čikel, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Richard Buday, Ladice, Peter Tolok, Volkovce, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Jozef Gál, Žirany, Lenka Kunkelová, Igor Tárnoky, Zl. Moravce, Štefan Borota, Čechynce, Peter Bányi, D. Obdokovce, Maroš Krajinčák, Báb, Juraj Žilka, M. Chyndice, Dušan Bača, Hostie, Daniel Dobrý, Dvory n/Ž., Martin Hajdu, Trnovec, Anton Belák, D. Krškany, Marián Rajtár, Martin n/Ž., Ján Paľo, V. Dolina, Pavel Períček, Rišňovce, Jozef Nehéz, Prílepy, Martin Púchovský, Čeľadice, Miroslav Forgáč, T. Nemce
5 - Darina Orbanová, Ľuboš Štefánik, Peter Varga, Juraj Slíž ml., Ľudmila Šimalová, Mário Fačkovec, Mária Kóšová st., Dušan Višňovec, Marianna Lacinová, Ján Barát, Lukáš Barát, Ivana Mateičková, Vladimír Papp, Hilda Tóthová, Július Mikle, Jozef Moder, Katarína Molnárová, Nitra, Jozef Ružička, Branč, Juraj Balla, V. Maňa, Martin Gál, Hrušovany, Michal Žiak, Žitavany, Ivana Szolnokiová, Marek Struhár, Mária Maďarová ml., Vráble, Martin Faragó, Matúškovo, Tomáš Burian, Natália Kozmová, Martin Račko, Juraj Holták, D. Krškany, Branislav Cina, Juraj Minár, Zl. Moravce, Ján Ballek, Hlohovec, Anna Čerenková, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Simona Miklová, Klasov, Jana Mráziková, Roman Ražný, Čeľadice, Ladislav Nagy, Eva Gregorová, Jelenec, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Juraj Chrenko, V. Dolina, Ján Babčan, Zbehy, Patrik Štrba, T. Mlyňany, František Sabo, Vinodol, Peter Stojka, Hájske, György Jakubecz, H. Saliby, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Michal Galo, Kostoľany p/T., Vojtech Nagy, V. Blahovo 4 - Emil Šatan, Vozokany, Katarína Spišáková, Marián Varga, Martin Cvrkal, Pavol Máčik, Ľubomír Maczvalda, Ingrid Slížová, Jozef Folajtár, Silvia Poliaková, Ján Bieleš, Michal Duchovič, Ján Pénzeš, Pavel Puobiš, Miroslav Muzika, Marián Muzika, Gabriela Hrnčárová, Vladimír Jasan, Vladimír Královič, Petr Dobrý, Ján Varga, Ľudovít Laca st., Juraj Demény, Nitra, Erik Mészáros, Gáň, Peter Visolajský, Štefan Hipp, Roland Franko, Filip Kučera, Šaľa, Gábor Szalay, Vráble, Lukáš Bíro, Čakajovce, Milan Šlosár, Čab, František Šabo, Vinodol, Mário Gažo, Rumanová, Eva Holecová, Branč, Oľga Račková, Marián Nagy, D. Krškany, Juraj Ivanič, Milan Koleda, Čeľadice, Ľudovít Laca, Nitra (Braneckého), Jaroslav Peťko, Jelenec, Šimon Leskovský, Svätoplukovo, Dávid Takáč, Galanta, Ján Valášek, Šoporňa, Peter Palka, Cabaj-Čápor, Igor Kováč ml., Výč.-Opatovce, Jozef Šalát, Lehota, Štefan Skalický, Močenok, Valent Vaňo, Žirany, Vladimír Gregor, Ivanka, Anton Bapčány, D. Obdokovce, Zuzana Poništová, Zl. Moravce
3 - Tihamér Szolnoki, Elena Struhárová, Ladislav Kováč, Katarína Malá, Vráble, Ľudovít Moravčík, M. Ripňany, Jozef Škvaril ml., Oľga Pintérová, D. Krškany, Marian Pauk, Zuzana Vašková, Rumanová, Helena Folajtárová, Miroslav Škriečka, Zuzana Liptayová, Mária Tirolová, Štefan Hlavina, Pavol Kováčik, René Matyó, Daniel Čerman, Nitra, Radoslav Hudec, Matúš Vrábel, Lužianky, Igor Kováč st., Výč.-Opatovce, Vincent Gunda, Alekšince, Jozef Szabó, D. Obdokovce, Vladimír Kurila, Galanta, Martina Trungelová, Iva nka, Marianna Barátová, Dražovce, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Pavol Trautenberger, Ľuboš Šottník, Šaľa, Sylvia Báreková, Žirany, Peter Greguš, Zbehy, Martin Benčúrik, T. Nemce, Marta Kunkelová, Zl. Moravce
2 - Marcel Hoppan, Vráble, Peter Mako, Čakajovce, Martin Hrnčár, Diana Szabóová, Nitra, Adam Pintér, Emil Čapkovič, D. Krškany, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Peter Ivančík, Šaľa, Marián Herceg, Pata, Ľubomír Gyepes, Klasov
1 - Jozef Janega, Prašice, Andrea Hrnčárová, Nitra

V 2. kole bolo najlepším zásahom 8 bodov. Dokázali to traja tipéri: Stanislav Šlagor, Vincent Komačka a Ivan Bobok. Koho sme vyžrebovali a ďalšie postrehy nájdete v pondelkových Nitrianskych novinách.
Tipérov zdraví

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny
  3. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  4. Táto pomôcka zlepší život všetkým imobilným ľuďom
  5. Študuj na univerzite s viac ako 60 ročnou tracíciou!
  6. Imunitnú bombu do tela dostanete vďaka Vitaglucanu
  7. Máš dosť teórie a poučiek? Študuj, cestuj, pracuj a ži!
  8. Na VŠEMvs získaš kvalitné štúdium v moderných priestoroch
  9. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
  10. Hubert – keď život chutí už 195 rokov
  1. OFFICE ROKA 2020 poukáže na transformáciu pracovného prostredia
  2. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?
  3. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
  4. Hubert – keď život chutí už 195 rokov
  5. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
  6. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť
  7. Budúcnosť M&A v Európe
  8. Zdravá pečeň zlepšuje metabolizmus aj celkové zdravie
  9. Právo: Kto sú najväčší právnici a kde všade zostanú súdy
  10. Toto si zapamätajte! Takto určite nakúpite bezpečne
  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 29 413
  2. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 12 071
  3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 10 531
  4. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 952
  5. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 8 582
  6. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 8 544
  7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 485
  8. Oslávte nový rok v teple: Cestujte na Zanzibar úplne bezpečne 8 304
  9. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 8 286
  10. Učiteľka roka 2018: Koľko času by malo dieťa tráviť za počítačom 8 177
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

VII. ročník Kolokvia turistických informačných centier Slovenskej republiky

Kvôli opatreniam súvisiacim s pandémiou COVID-19 sa kolokvium konalo formou moderovaných rozhovorov s odborníkmi z praxe, ktoré sprístupnili na internete.

Hazard nitrianskeho vedenia s verejnými financiami

Zákaz hazardu v Nitre, za ktorý od začiatku bojoval predovšetkým primátor Marek Hattas a preto podporoval kresťanských aktivistov v zbere petície počas posledných parlamentných volieb, nemal dlhú životnosť.

Odhalili machinácie, exriaditeľ Agrokomplexu obvinenia odmieta

Kontrolórom sa nepozdávajú, okrem iného, gastroprívesy ani pás zelene za desiatky tisíc eur. Problémy zistili aj v Relax parku.

Zľava Macko, Mičovský a Kanás.

Pozitívni sú seniori v zariadení na Zobore aj pracovníčka kuchyne na Baničovej

Väčšina seniorov nemala žiadne príznaky, u dvoch sa prejavila len slabá nádcha. Pozitívni sú aj zamestnanci.

Zariadenie pre seniorov Zobor.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Pri inštalácii vianočnej výzdoby v Mlynoch prišiel mladý muž o nohu

Pracovník spadol z výšky približne 20 metrov. Utrpel množstvo zranení.

FOTO: Po obrovských tolstolobikoch prišli na rad skutoční králi priehrady Ružiná

Vo vodnom diele Ružiná prebieha už štvrtý deň záchranný odlov rýb.

Dve základné školy v Nových Zámkoch hľadajú riaditeľa

Aké podmienky musia spĺňať a koľko budú zarábať?

Vianočné trhy v Prievidzi budú, nevyhnú sa však obmedzeniam

Situácia s koronavírusom zasiahla aj do tradičných vianočných trhov v Prievidzi aj do fungovania ľadovej plochy na námestí.

Už ste čítali?