Pondelok, 26. október, 2020 | Meniny má DemeterKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 12. kole

68 - Tatiana Sklenárová, Šaľa; 66 - Ladislav Babóti, Vlčany; 65 - Tibor Karácsony, Váhovce, Dušan Bogár, Kráľová n/V.

Správne tipy 12. kola
ČFK Nitra - Šamorín 1:2 2
Výč.-Opatovce - N. Život 4:3 1
Žitavany - Vlčany 6:1 1
Čechynce - Janíkovce 1:1 X
Mojmírovce - Cabaj-Čápor 5:4 1
Báb - Poľný Kesov 0:1 2
Lovce - Jedľ. Kostoľany 1:1 X
Lukáčovce - Tešedíkovo B 0:0 X
Skýcov - Ladice 7:1 1
Šoporňa - Horné Saliby 2:1 1

Poradie po 12. kole:
68 - Tatiana Sklenárová, Šaľa
66 - Ladislav Babóti, Vlčany
65 - Tibor Karácsony, Váhovce, Dušan Bogár, Kráľová n/V.
64 - Marián Havala, J. Kostoľany, Ján Sikoriak, T. Nemce, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Ladislav Lörincz, Branč, Stanislav Packa, Močenok, Ján Slíž, Beladice, Pavel Hrnčár, Nitra
63 - Jaroslav Čerhák, Trnovec, Miroslav Fábry, Nitra, Juraj Sabo, Rumanová, Jaroslav Polák, V. Ripňany
62 - Ľubomír Kincel, Marián Červenka, Nitra, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Anton Belák, D. Krškany, Juraj Csirik, Šaľa, Miroslav Benček, Zl. Moravce, Karol Gajan, Čakajovce, Milan Roman, Čab, Ján Kóssi, Čifáre, Peter Švec, Č. Kľačany
61 - Vladimír Líška, Jozef Lenghart, Ján Barát, Juraj Varga, Zdeno Kamenický, Nitra, Vladimír Miklošík, Sereď, Roman Margetin, Rišňovce, Ján Bédi, V. Zálužie, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Ľudovít Szüllö, Galanta, Emanuel Maňúch, Žirany, Emil Dubec, Žikava, Marek Rajtár, Martin n/Ž.
60 - Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Slavomír Sysel, Močenok, Zoltán Németh, N. Život, Peter Mikula, Alekšince, Zuzana Kertészová, Svätoplukovo, Juraj Dubeň, Lehota
59 - Iveta Dubeňová, Jakub Takáč, Norbert Bordáš, Nitra, Ľubomír Varga, Lehota, Andrej Maťo, Jarok, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Jozef Repa, Prílepy, Jaroslav Baťo, Žitavany, Július Galo, Mário Pánis, D. Krškany, Jozef Sklenár, Šaľa, Vladimír Mihálik, Močenok, Juraj Kadlieček, Dražovce, Celestín Berecz, Branč, Ľubomír Sako, Kolíňany, Ľuboš Galo, Janíkovce, Štefan Kúsek, Hostie
58 - Ľubomír Maczvalda, Katarína Karcolová, František Bojda, René Daniš, Milan Lacina, Ivan Mikušík, Janka Vargová, Nitra, Juraj Barantal, V. Zálužie, Marek Kováč, Čifáre, Jozef Brieška, T. Nemce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Lucia Lencsésová, Tibor Lencsés, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Maroš Šíma, Milan Lazan, Pavel Mihálik, Šaľa, Viliam Matejov, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Michal Čery, Jelenec, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Ján Vaško, Ivanka, Miloš Gál st., Žirany, Ján Hegyi, Jelka, Jaromír Slíž, Beladice, Ladislav Kiss, N. Život
57 - Oľga Tomeková, Ľuboš Lacina, František Imre, Vladimír Klačman, Pavel König, Juraj Krčmár, Zoran Heiser, Július Ivančík, Nitra, Pavel Babiak, Žitavany, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, František Krčmár, Nevidzany, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Štefan Kováč, Eva Tóthová, Vráble, Jozef Škvaril, Martin Tesár, D. Krškany, Martina Dicsérová, Močenok, Juraj Paška, H. Krškany, Ján Hotový, N. Sady, Juraj Chrenko, V. Dolina, Dominik Lenghard, Čakajovce, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Jozef Labuda, Solčany, Michal Kaplán, Č. Hrádok
56 - Marián Grman, Rastislav Švec, Ernest Szombath, Roman Sýkora, Vlado Lyžičiar, Ingrid Lyžičiarová, Dušan Tirol, Nitra, Alexandra Gálová, Žirany, Ján Ronin, Blahová, Jozef Baťala ml., Topoľčianky, Marián Mateička, Behynce, Štefan Račko, Marcel Pánis, D. Krškany, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Miroslav Szlamka, Váhovce, Peter Hipp, Šaľa, Rastislav Borčin, Hostie, Anton Škarbala, Rišňovce, Miroslav Fúska, Zbehy, Andrej Fábry, Čab, Peter Zubčák, Hruboňovo, Bohuš Baják, Lužianky, Ľudovít Desat, Podhorany, Jozef Štefek, Čeľadice, Emil Šatan, Vozokany, Tibor Mócik, Topoľčany, Peter Paulis, M. Vozokany, Barbora Minárová, Zl. Moravce, Helena Forgáčová, Cabaj-Čápor
55 - Milan Čulák, Jozef Nemeš st., Anton Čurgali ml., Ivan Ševčík, Štefan Pénzeš, Viliam Halla, Daniel Tasáry, Božena Gajdošíková, Ján Ehrenhold, Michal Korytko, Marián Varga, Ladislav Pintér, Nitra, Juraj Hamada, Filip Dobiaš, Čeľadice, Viliam Félis, Ivan Chudý, Vráble, Jozef Gál, Juraj Bárek, Žirany, Peter Vidovič, Vinohrady, Norbert Adamča, Sereď, Ivan Ďurický, Branč, Mária Slezáková, Lukáčovce, Peter Rakický, Erik Bugyi, Galanta, Tibor Odráška, Šaľa, Jozef Štefák, Rišňovce, Terézia Tasáryová, Ivanka, Zlatica Machová, Výč.-Opatovce, Gustáv Molnár, P. Kesov, Timea Ivančíková, Koniarovce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Štefan Straňák, H. Kráľová, Juraj Káčer, Čaradice, Štefan Bako, Močenok, René Scheer, Kolíňany
54 - Erika Hrachovická, Jozef Viskup, Peter Solčianský, Mário Šándor, Jarmila Saidová, Katarína Magušínová, Marcela Hallová, Vladimír Kuchta, Ľudovít Konečný, Dušan Letko, Karol Ryba, Nitra, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Radovan Ďurčanský, Juraj Palatický, Mojmírovce, Anton Berecz, Branč, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Róbert Jánošík, D. Krškany, Jozef Baláž, Marián Titka, Milan Bekéni, Miroslava Grznárová, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec, Anton Molnár, P. Kesov, Ľuboš Brath, Hosťová, Štefan Peťovský, Štefan Hudec, Lužianky, Henrich Richter, Bratislava, Jozef Horňák, Rišňovce, Štefan Mravík, Žitavany, Milan Brisuda, Č. Hrádok
53 - Ivan Magdolen, Igor Kotora, Peter Bezák, Peter Mateička, Nitra, František Margetin, Rišňovce, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Ivan Tabaček, T. Nemce, Martin Dvonč, Janíkovce, Rudolf Krajinčák, Elena Vašková, Marián Hozák, Báb, Ivan Molnár, Matúškovo, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Oľga Račková, Jana Martišovičová, D. Krškany, Štefan Fabian, Vladimír Petro, Jozef Ižóf, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec, Gabriel Baluška, Diakovce, Štefan Páleník, Prílepy, Milan Molnár, P. Kesov, Miloš Halan, V. Zálužie, Gabriel Danko, Žitavany, Zoltán Kozics, N. Život
52 - Ivan Dominka, Miloš Sýkora, Emil Tomek, Jozef Nosian, Vlado Sásik, Ľubo Pénzeš, Erik Petrík, Ľubica Tasáryová, Vlado (Body) Viola, Peter Levčík, Ľubomír Kiesel, Milan Borovský, Nitra, Marián Čurgali, Miroslav Močol, Alekšince, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, František Trvalec, Rastislavice, Dušan Rusznyák, Ján Cunev, D. Krškany, Roland Franko, Šaľa, Viliam Šimonek, Katarína Šimoneková, Lúčnica, Roman Fuska, Čab, Anton Tóth, D. Obdokovce, František Andraško, Jelenec, Andrej Orlíček, Cabaj-Čápor, Ivan Bakyta, Jarok, Peter Vašek, Ivanka, Milan Dudáš, Prílepy, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Ladislav Szöke, Vráble, Ľubomír Bobok, Volkovce, František Kováč, Zl. Moravce
51 - Laura Magušínová, Richard Magušín, Martin (Cvrko) Cvrkal, Pavel Čvirik, Ladislav Pindeš, Ľudmila Šišáková, Ľudovít Kováč, Miroslav Šimala, Dana Horváthová, Vladimír Kompas, Jozef Svitač, Miroslav Balla, František Grom, Ľubor Kajaba, Lukáš Barát, František Hrnčiar st., Ján Doboš, Nitra, Marián Strečka, Topoľčianky, Marián Kováč, Levice, Michal Lovász, Trnovec, Ján Ballek, Hlohovec, Emil Čapkovič, D. Krškany, Rudolf Macho, Kolíňany, Marta Záhorská, Jozef Záhorský, Rišňovce, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Alexander Jančo, Jelenec, Ján Frajtík, Vráble, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Jozef Danada, Šaľa, Mária Ružičková, Branč, Ján Árgyusi, Neded, Peter Mihálik, Mojmírovce, Ondrej Kozolka, Volkovce, Sebastián Magušin, J. Kostoľany, Marián Božík, Hosťovce
50 - Ivan Bobuš, Stanislav Billik, Iveta Rosinská, Jozef Havetta, Juraj Lacina, Ľudovít Bajan, Boris Lacina, Iveta Palková, Michal Lauko, Ivan Leckeš, Jaroslav Andrášik, Jaroslav Ollík, Vladimír Nemšovský, Nitra, Martin Račko, Margita Pánisová, Pavol Kozma, D. Krškany, Peter Lehocký, Michal Vígh, Šaľa, Ľubomír Moravčík, Cabaj-Čápor, Jozef Huňady, Lúčnica, Július Oláh, Matúškovo, Jozef Török, Pata, Robert Urban, Martin Bennár, Hájske, Imrich Drozdák, Babindol, Radoslav Gažo, Mário Brat, Golianovo, Rudolf Lauko, Zbehy, Igor Kováč, Čeľadice, Ladislav Čekey, Pohranice, Mikuláš Pintér, Branč, Ivan Tóth, Čakajovce, Renáta Gálová, Žirany, Juraj Minárik, Obyce, Tomáš Mikulášik, Janíkovce, Dávid Bežuch, Galanta
49 - Eva Pappová, Miroslav Mada, Jozef Lacina, Michal Gúcky, Lukáč Tomiš, Juraj Tuchyňa, František Tomek, Monika Rekošová, Ľuboš Kolár, Vladimír Ballai, Eduard Szabó, Nitra, Ľubomír Mikula, Lehota, Marián Holý, Levice, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Ivan Šimonek, Dyčka, Stanislav Pacher, Sľažany, Štefan Popelka, Hájske, Martin Jurík, Čakajovce, Mariana Barátová, Dražovce, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Tibor Berec, V. Lapáš, Jozef Rehuš, Rišňovce, Jozef Borbély st., V. Cetín, Vincent Káčer, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Pavol Haspra, Hosťovce, Štefan Račko, Ivanka
48 - Július Petrík, Michal Bíro, Michal Garay, Pavol Zámečník, Boris Grežo, Jozef Prešinský, Katarína Spišáková, Alexander Grell, Mária Štefanková, Juraj Náhlovský, Štefan Matesko, Miroslava Labudová, René Matyó, Ľuboš Štefánik, Nitra, Viktor Balko, Lužianky, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Jozef Hoppan, Mária Maďarová ml., Vráble, Rudolf Práznovský, Martin Ďuriš, Sereď, Patrik Drgoň, D. Krškany, Daniela Vinceová, Šaľa, František Kunkel, Igor Tárnoky, Zl. Moravce, Erik Mészáros, Gáň, Stanislav Drapák, Lúčnica, Juraj Hamar, Klasov, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Ján Kozla, Žirany, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Stanislav Brat, Golianovo, Jožo Ružička, Branč
47 - Erik Zajac, Vladimír Papp, Vladimír Mada, Radoslav Ollík, Andrej Kušnír, Peter Šišák, Jozef Tomiš, Lenka Königová, Ladislav Csuthy, Peter Pacher, Nitra, Peter Balkó, Kolíňany, Michal Paška, H. Krškany, Gašpar Gál, Žirany, Vincent Komačka, Ladislav Páleník, Topoľčany, Ladislav Fehér, Vlčany, Vojtech Mládek, Podhorany, Júlia Čurgaliová, Mojmírovce, Miriama Zborovanová, Golianovo, Ján Paľo, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Ladislav Székelyi, Iveta Boszorádová, Branč, Peter Debnár, Zbehy, Dušan Béder, V. Lapáš, Peter Lenčéš, Močenok, František Frajka, Č. Hrádok, Anton Zaťko, Ivanka, Milan Kéry, Sľažany
46 - Anton Černý, Juraj Vencel, Jozef Moder, Jozef Pacher, Ľudmila Šimalová, Ján Pénzeš, Ivan Labuda, Nitra, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Lenka Reptová, Branč, Martin Földeši, Sereď, Jaroslav Valo, T. Nemce, Ľubor Goldbecher, Juraj Volčko, Šaľa, Daniel Ballay, Emil Hollý, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Bogdan Streér, N. Hrnčiarovce, Jozef Andel, Vráble, Martin Bibeň, Janíkovce, Jaroslav Szabó, Váhovce, Margita Pavelková, Golianovo, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Štefan Ivanič, Štefan Srnka, Čeľadice
45 - Ivan Hrachovický, Adriana Babišová, Peter Bíro, Nitra, František Kausek, Klasov, Alexander Repta, Ladislav Vašek, Branč, Peter Civáň, Dražovce, Anna Borčinová, Hostie, Ján Petráš, Šaľa, Roman Konečný, Trnava, Attila Sonlajtner, Žirany, Patrik Čepček, Žitavany, Viktor Karásek, Hájske, Matúš Mareček, Čab, Lukáš Novosedlík, Rumanová, Matúš Hala, Cabaj-Čápor, Ivan Mrázik, Čeľadice, Jozef Virág, Zl. Moravce, Patrik Štrba, T. Mlyňany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Adrián Németh, N. Život
44 - Valéria Viskupová, Mária Sýkorová, Barbora Mináriková, Šimon Horváth, František Filo, Nitra, Patrik Balogh, Selice, Margita Kališová, Jana Tóthová, Šaľa, Zuzana Mesárošová, Lehota, Zuzana Vašková, Rumanová, Martin Hraška, N. Sady, Valent Vaňo, Žirany, Andrea Bereczová, Branč, Natália Kozmová, D. Krškany, Róbert Bene, D. Obdokovce, Jozef Barát, Topoľčany, David Slíž, Sereď
43 - Pavol Balkó, Anna Jasanová, Martin Búchala, Ivana Pelikánová, Nitra, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Jana Gálová, Žirany, Marek Sklenár, Slavo Kališ, Šaľa, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Richard Tóth, P. Kesov, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Jana Mráziková, Čeľadice, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Jaroslav Dvorský, Pata
42 - Ľubomír Ballay, Pavel Puobiš, Igor Dubeň, Jozef Kóša, Michal Frťala, Juraj Hrnčár, Marián Ištokovič, Richard Srňánek, Ivan Liptay, Nitra, Miriam Barboríková, N. Hrnčiarovce, Daniel Varga, Pata, Vladimír Toman, Čifáre, Anna Čerenková, Topoľčianky, Emil Vrábel, Šaľa, Ľubomír Števanka, Preseľany, Štefan Guzmický, Ivanka
41 - Zdenko Senneš, Jozef Senneš, Boris Kašuba, Jozef Hudec st., Dionýz Pecháček, Nitra, Andrej Civáň, Dražovce, Tomáš Karácsony, Váhovce, Martin Kolha, Lužianky, Salo Berecz, Branč, Jozef Školník, Zl. Moravce, Vladimír Tasáry, Ivanka, Pavol Holták, D. Krškany, Štefan Novák, Roman Uher, Šaľa, Juraj Segíň, Sľažany, Miroslav Rajnoha, Č. Kľačany
40 - Zuzana Gurinová, Jozef Žák, Jozef Gutai ml., Patrik Laca, Nitra, Marek Ballek, Hlohovec, Karol Čurgali st., Mojmírovce, Ján Školník, Zl. Moravce, Anton Bábik ml., Rumanová, Monika Chrenková, V. Dolina, Peter Bányi, D. Obdokovce, Monika Gregorová, Jelenec, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Igor Káčer, Martin n/Ž.
39 - Martin Imrišek, D. Krškany, Marianna Szabóová, D. Obdokovce, Pavel Períček, Rišňovce, Gustáv Štefkovič, Šaľa, Andrea Mikulášiková, Janíkovce, Marián Ďuriš, Nitra
38 - Pavol Ďurina, Marek Markovič, Nitra, Ľubica Stránska, Dyčka, Stanislav Janov, Č. Kľačany, Peter Majerčík, P. Kesov, Marta Bališová, Čeľadice, Anton Bábik st., Rumanová, František Chrenko, V. Dolina, Marián Holub, Prílepy
37 - Dominik Májek, Mojmírovce, Marek Olejka, Jozef Kuzmický, Ivanka, Štefan Pupák, Hurbanovo, Ján Laca, D. Obdokovce, Zuzana Liptayová, Nitra, Gabriel Molnár, Galanta, Jozef Gál, V.-Opatovce
36 - Ľudovít Billik, Mário Depeš, Nitra, Ernest Piršel, Šaľa, Daniela Desatová, Výč.-Opatovce, Andrej Švihorík, Báb, Ján Hnilica, Lužianky, Eva Gregorová, Jelenec, Mário Bere, Iveta Kluková, Golianovo
35 - Anton Lacuška, Ivan Buchala, Igor Máčik, Nitra, Miroslav Rosypal, Rišňovce, Peter Sonlajtner, Helenka Gálová, Žirany, Matúš Vrábel, Lužianky, Vincent Gunda, Alekšince, Juraj Hudec, Sľažany
34 - Tibor Lenčéš, Hájske, Tomáš Stoklas, Marek Korytko, Nitra, Jaroslav Desat, Podhorany, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Jozef Kubáň, Alekšince, Marek Behúl, T. Mlyňany
33 - Peter Macháč, Rišňovce, Jozef Studený, N. Ves, Jozef Baláž ml., Šaľa, Ľudovít Čaniga, Dražovce, Peter Galbavý, N. Sady, Ľuboš Kminiak, Čeľadice, Mária Bereczová, Branč
32 - Peter Visolajský, Róbert Pospiš, Šaľa, Viliam Filo, Peter Balkó, Milan Gráf, Nitra, Jozef Lukáč, Mojmírovce
31 - Ľudovít Laca, Darina Orbanová, Nitra, Roman Ražný, Čeľadice, Marián Nagy, D. Krškany, Miroslav Piovarči, Mária Bajáková, Lužianky, Ján Kluka, Čechynce, Pavol Trautenberger, Šaľa, Peter Varga, Vlčany
30 - Andrej Repta, Fero Ružička, Branč, Milan (Ryba) Fuska, Vlasta Spišáková, Ján Kormoš, Lucia Pappová, Nitra, Peter Šlosár, Golianovo, Martin Florek, D. Krškany, Jozef Gajdoš, Žitavany, Peter Náhlik, N. Sady, Imrich Gregor, Jelenec
29 - Attila Drozdák, D. Obdokovce, Marián Cifra, Žirany, Peter Kluka, V. Lapáš, Vojtech Kováčik, Prašice, Miloš Remenár, Sereď, Július Pavlov, N. Ves
28 - Július Kolník, Nitra, Marián Tóth, Močenok, Gabriel Velebný, Klasov, Igor Kováč ml., Výč.-Opatovce, Maroš Krajinčák, Báb, Jozef Malý, Vráble
27 - Dušan Szabó, Ladice, Dávid Pál, Vlčany, Ján Padúch, Preseľany, Erik Evetke, Dyčka, Ľubo Zábojník, Nitra, Miroslav Zverka, Rišňovce, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Milan Srnka ml., Čeľadice
26 - Marek Varga, Nitra, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Marek Lackovič, Zl. Moravce, Gabriel Kubovič, Matúškovo, Róbert Koprda, Čeľadice
25 - Martin Verták, Ľubomír Antalík ml., Nitra, Vladimír Majerčík, Sľažany, Vladimír Gregor, Petra Račková, Ivanka, Jozef Karásek, Hájske, Martin Kováč, V.-Opatovce, Pavol Hamada, D. Krškany
24 - Michaela Lacinová, Juraj Šipoš, Jaroslav Srňánek, Nitra, Peter Riby, V. Cetín, Lukáš Mesároš, Lehota, Michal Cintula, Cabaj-Čápor, Pavol Štefek, V. Dolina, Roman Dobiaš, Čeľadice
23 - Eugen Szabó, Ladice, Dávid Serczel, Šaľa, Jozef Baboš, Dlhá n/V., Ladislav Lovás, H. Kráľová, Robert Kokeš, Vlado Gombáš ml., Močenok, Ľubomír Súľovský, Rišňovce, Boris Nyers, Janíkovce, Jozef Kminiak, Čeľadice
22 - Marián Železník, Trnovec, Ondrej Civáň, František Benc, Michal Kováč, Nitra, František Szolík, Šaľa, Matúš Zentko, Zbehy, Michal Teplanský, Č. Kľačany, Jozef Félis, Vráble
21 - Magdaléna Kováčová, Babindol, Miloš Zaťko, Velčice, Attila Szolnoki, Dyčka, Lukáš Ševčík, Kynek, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Felicita Juhászová, D. Obdokovce, Monika Halvelandová, Kapince, Martin Hindák, Sereď, Mária Chrenková, V. Dolina, Tibor Boszorád, Branč, Július Mikle, Nitra
20 - Marián Herceg, Pata, Jozef Benko, D. Krškany, Gabriel Borza, Tomáš Darázs, Šaľa, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Matúš Ďurický, Branč, Kazimír Sýkora, Jarok
19 - Peter Podsedlý, Berta Blažiová, Nitra, František Laczko, Tešedíkovo, Michal Bene, D. Obdokovce, Ladislav (Boby) Balázs, Č. Voda, Janka Kerestešová, Ivanka, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Milan Greguš, Zbehy, Emília Malá, Vráble, Juraj Ivanič, Čeľadice, Marta Kunkelová, Zl. Moravce
18 - Andrej Očenáš, Ladislav Brnula, Šaľa, Zuzana Lidiková, Mária Krátka, Nitra, Norbert Együd, Pohranice, Juraj Sojka, Vráble, Milan Piovarči, Lužianky
17 - Ladislav Szórád ml., Miloš Gál ml., Žirany, Simona Szolnokiová, Dyčka, Matej Svitač, Ľubomír Pintér, Nitra, Marián Hörik ml., Štitáre, Marta Bucheňová, Zl. Moravce
16 - Eduard Billa, Emilko Barabáš, Zbehy, Igor Drotár, Ľubomír Bartakovič, Ľubomír Očovay, Nitra, Katarína Sándorová, Kolíňany
15 - Róbert Bačinský, Daniel Gál, Igor Galovič, Nitra, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, František Príbela, Šintava, Jozef Homola, Hosťovce, Richard Kaplán, Č. Hrádok, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Katarína Malá, Vráble
14 - Miroslav Lešš, Močenok, Viki Odrášková, H. Kráľová, Tibor Horváth, Komjatice, Martin Varga, Čakajovce, Jozef Marko, Nitra, Milan Koleda, Čeľadice
13 - František Mášik, Zl. Moravce, Jaroslav Slamka, Báb, Ľuboš Kováč, Cabaj-Čápor, Emil Rusnák, Beladice, Zuzana Kečkéšová, Nitra
12 - Ľuboš Baranec, Ladislav Kečkéš, Nitra, Gašpar Šabík, Č. Hrádok, Marek Fábry, Šurianky, Marián Szabo, Cabaj-Čápor, Ľudovít Laca, Braneckého, Nitra, Nora Račková, Ivanka
11 - Juraj Čurgaly, Stanislav Nemček, Janíkovce, Róbert Homola, Selice, Monika Vargová, Mário Belák, Ján Jedlička, Mariana Letková, Nitra, Filip Kučera, Šaľa, František Ješko ml., V. Cetín, Ľudovít Ďuriš, Čeľadice, Beáta Grellová, Topoľnica, Alžbeta Gálová, Žirany
10 - Milan Németi, Miroslav Kubiček, Janka Balkóová, Helena Vargová, Diana Szabóová, Rado Vágai, Nitra, Karol Blažovič, Lužianky, Peter Kováč, Zl. Moravce, Patrik Kováč, N. Hrnčiarovce, Alexander Takács, Gabčíkovo, Martin Ďuriš, Čeľadice, Helena Pákozdová, Cabaj-Pereš, Ondrej Bača, Sľažany
9 - Juraj Demény, Peter Varga, Nitra, Peter Bača, Sľažany, Zoltán Jančuška, Vlčany, Ján Mihálka, Č. Kľačany, Ján Nagy, Zl. Klasy, Marcel Machálik, Močenok, Rudolf Matejov, Skýcov
8 - Peter Bajla, N. Ves, Adam Polednák, Sereď, Lukáš Mošať, Ivanka, Jaroslav Struhár, Jožo Ťapušík, Nitra, Kristián Nagy, Selice, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor, Soňa Galová, Janíkovce, Janka Gálová, Žirany
7 - Csaba Štanc, Žirany, Ernest Lenický, H. Kráľová, Miroslav Muzika, Tatiana Hudecová, Tomáš Snop, Lukáš Jeremiáš, Ivan Eliaš, Edo Tomek, Martin Hrnčár, Katka Sýkorová, Nitra, Gabriela Kóňová, Branč, Peter Kolečáni, Cabaj-Čápor, Štefan Pastier, M. Vozokany, Milan Srnka st., Čeľadice, Šimon Leskovský, Svätoplukovo
6 - František Vincze, V. Úľany, Zlatica Varečková, Lužianky, Peter Freňák ml., Topoľnica, Jozef Blaško, Dvorníky, Anna Rumanovská, Sereď, Kornélia Šoková, Šaľa, Dávid Šerfözö, František Szabo, D. Obdokovce, Patrik Hollý, Jarok, Jozef Dodok, Hostie, Vlado Matušica, Hájske, Peter Gúcky, Gabriel Vencel, Peter Demeter, Jozef Paulík, Martin Mesároš, Nitra, Helena Gálová, Žirany, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Mária Mesárošová, Lehota
5 - Radoslav Srnec, V. Zálužie, Karol Ďurický, Branč, Adriana Čurgalyová, Janíkovce, Alena Slabeciusová, Šaľa, Helena Adameková, Marta Filová, Róbert Pilčík, Mária Tirolová, Katarína Beláková, Jozef Gajdoš, Nitra, Sebastián Havala, J. Kostoľany, Margita Horňáková, Rišňovce, Miroslav Ďuriš, Sereď, Športový klub, T. Mlyňany, Pavla Ladungová, Ivanka
4 - Peter Király, N. Život, Michal Miklovič, Ľuboš Burda, Lukáš Bartakovič, Juraj Slíž ml., Andrea Zábojníková, Daniel Čerman, Paľo Polin, Gabriela Buchalová, Mária Marková, Eva Pirošová, Nitra, Jozef Filo, Mojmírovce, Marek Struhár, Vráble, Ivan Kupec, Čakajovce, Mário Studený, Zl. Moravce, Darina Kožáková, Kolíňany, Norbert Zuzik, Klasov, Eva Gombášová, Močenok, Ladislav Nagy, Jelenec, Jozef Ivanič, Čeľadice, Vilma Peťovská, Lužianky, Attila Molnár, D. Obdokovce, Norika Račková, Ivanka
3 - Július Braun, Močenok, Martin Hrotek, Peter Németh, Augustín Grman, Ján Kmeťo, Katarína Billiková, Mária Sásiková, Eva Lauková, Nitra, Marian Pauk, Rumanová, Juraj Polkoráb, Golianovo, Marián Svorad, Hrušovany, Veronika Leskovská, Svätoplukovo, Stanislav Vojtila, Jelenec, Ivan Vaňo, Žirany
2 - Peter Mládek, Podhorany, František Hrnčiar, Martin Petrík, Nitra, Miroslav Buranský, Jelšovce, Judita Bužiková, Cabaj-Čápor, Ondrej Proksa, Iveta Proksová, M. Zálužie, Terézia Bačová, Sľažany, Ivan Bárek, N. Hrnčiarovce, Jozef Vaňo, Žirany
1 - Ladislav Hritz, Beladice, Martin Kudry, Janíkovce, Silvia Boszorádová, Hosťová, Matúš Levčík, Nitra
0 - Lukáš Zima, Vráble

Bolo to ťažké kolo. Najviac - 7 zápasov - trafili Martin Cvrkal, Ľudmila Šimalová a Jakub Takáč. Kto z nich vyhral a ďalšie postrehy prinesieme v pondelkových Nitrianskych novinách.
Tipérov zdraví

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Fresh Market má novú predajňu Sanagro. Takto to tam vyzerá
  2. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  3. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  4. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  5. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  6. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  8. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  9. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  10. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  1. Duálnu prax v dm nahradilo počas pandémie online vzdelávanie
  2. Chief of Slovak Telekom: We care about the future of Slovakia
  3. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  4. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  5. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  7. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  8. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  9. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  10. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 24 865
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 21 423
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 15 930
  4. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 686
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 12 144
  6. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 12 096
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 723
  8. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 879
  9. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 10 670
  10. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 654
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Galéria i múzeum sú zatvorené, niektoré aktivity presunuli na internet

Online budú k dispozícii aktuálne výstavy i projekt pre deti.

Nitrianska galéria.

Sú pozitívni a chodia na nákupy, tvrdia susedia

Primátor Zlatých Moraviec reaguje, že situácia je pod kontrolou.

Ilustračná fotografia.

Bol podozrivý z priestupku, pre drogy mu teraz hrozí väzenie až na 15 rokov

Zo zaisteného množstva kryštalickej látky by sa dalo vyrobiť viac ako 480 jednotlivých dávok drogy.

MY PLUS: Pokojne zostaňte doma, náš týždenník MY si teraz prelistujete už aj online

23 regionálnych titulov MY a niekoľkoročný archív online plus odomknutý exkluzívny obsah na 27 weboch MY - to je MY PLUS.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Ako sa penzistom zvýšia dôchodky

Aj od januára budúceho roku môžu dôchodcovia počítať so zvyšovaním penzií o valorizáciu. V tom istom mesiaci sa zvýšené dôchodky začnú aj vyplácať.

Epidemiológovia v Trenčíne vyšetrujú ohniská nákazy v dvoch závodoch

V rámci Slovenska prevažuje reťazové šírenie ochorenia v rodinách.

Agrokomplex musí po desaťročiach odstrániť svoj ikonický nápis

Konštrukciu vytvorili v roku 1974. Jej súčasťou bol aj klas.

Už ste čítali?