Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 8. kole

47 - Tatiana Sklenárová, Šaľa; 46 - Anton Belák, D. Krškany; 45 - Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Ladislav Babóti, Vlčany; 44 - Dušan Bogár, Kráľová n/V., Marek Rajtár, Martin n/Ž.

Správne tipy 8. kola
FC Nitra B - Lučenec 0:1 2
Vráble - ŠK Eldus 2:0 1
Poľn. Močenok - Imeľ 1:3 2
Baka - Výčapy-Opatovce 4:1 1
Diakovce - Žitavany 0:0 X
Čeľadice - Beladice 3:2 1
Pohranice - Jelenec 0:0 X
ViOn C/Hostie - Č. Kľačany 1:0 1
Vinohrady - Horné Saliby 5:0 1
Obyce - Velčice 2:2 X

Poradie po 8. kole
47 - Tatiana Sklenárová, Šaľa
46 - Anton Belák, D. Krškany
45 - Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Ladislav Babóti, Vlčany
44 - Marek Rajtár, Martin n/Ž., Dušan Bogár, Kráľová n/V.
43 - Karol Gajan, Čakajovce, Milan Roman, Čab, Stanislav Packa, Močenok, Marián Havala, J. Kostoľany
42 - Jozef Lenghart, Nitra, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Ján Sikoriak, T. Nemce, Slavomír Sysel, Močenok, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Tibor Karácsony, Váhovce
41 - Anton Čurgali ml., Marián Červenka, Norbert Bordáš, Nitra, Jozef Brieška, T. Nemce, Maroš Šíma, Juraj Csirik, Šaľa, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Zoltán Németh, N. Život, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Ján Slíž, Beladice, Štefan Kúsek, Hostie
40 - Ľubomír Maczvalda, Miroslav Fábry, Ivan Ševčík, Vladimír Klačman, Pavel Hrnčár, Nitra, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Štefan Račko, Oľga Račková, Július Galo, D. Krškany, Miroslav Benček, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Juraj Sabo, Rumanová, Timea Ivančíková, Koniarovce, Ladislav Lörincz, Branč, Peter Mikula, Alekšince, Jozef Štefek, Čeľadice, Michal Kaplán, Č. Hrádok
39 - Vladimír Líška, Jozef Nemeš st., Iveta Dubeňová, Daniel Tasáry, Ivan Mikušík, Ingrid Lyžičiarová, Michal Korytko, Nitra, Vladimír Miklošík, Sereď, Roman Margetin, Rišňovce, Ján Ronin, Blahová, Jozef Baťala ml., Topoľčianky, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Andrej Fábry, Čab, Celestín Berecz, Branč, Juraj Dubeň, Lehota, Filip Dobiaš, Čeľadice, Ľudovít Szüllö, Galanta, Jozef Labuda, Solčany, Emília Káčerová, Zl. Moravce
38 - Katarína Karcolová, René Daniš, Ľubomír Kincel, Štefan Pénzeš, Ernest Szombath, Dušan Tirol, Zdeno Kamenický, Miroslava Labudová, Nitra, Juraj Hamada, Čeľadice, Marek Kováč, Ján Kóssi, Čifáre, Andrej Maťo, Jarok, Jozef Repa, Prílepy, Martin Dvonč, Janíkovce, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Jozef Škvaril, Mário Pánis, D. Krškany, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Ondrej Hajdu, Trnovec, Vladimír Petro, Peter Hipp, Šaľa, Vladimír Mihálik, Močenok, Zuzana Kertészová, Svätoplukovo, Miroslav Fúska, Zbehy, Eva Tóthová, Vráble, Juraj Chrenko, V. Dolina, Dominik Lenghard, Čakajovce, Miloš Gál st., Emanuel Maňúch, Žirany, Martin Bennár, Hájske, Peter Vašek, Ivanka, Stanislav Brat, Golianovo, Jozef Horňák, Rišňovce, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ladislav Kiss, N. Život, Tibor Mócik, Topoľčany, Emil Dubec, Žikava
37 - Milan Čulák, Jarmila Saidová, Marcela Hallová, Roman Sýkora, Igor Dubeň, Jakub Takáč, Juraj Krčmár, Peter Levčík, Ján Barát, Juraj Varga, Július Ivančík, Vladimír Ballai, Nitra, Pavel Babiak, Žitavany, Juraj Barantal, V. Zálužie, Miroslav Slovák, Dun. Streda, František Krčmár, Nevidzany, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Rudolf Krajinčák, Báb, Ivan Ďurický, Branč, Ľubomír Martišovič, Martin Račko, Emil Čapkovič, Martin Tesár, D. Krškany, Tibor Odráška, Pavel Mihálik, Milan Bekéni, Jana Tóthová, Šaľa, Štefan Páleník, Milan Dudáš, Prílepy, Marek Olejka, Ivanka, Jozef Štefák, Rišňovce, Ján Hotový, N. Sady, Gustáv Molnár, P. Kesov, Michal Čery, Jelenec, Ľubomír Sako, Kolíňany, Jozef Gál, Žirany, Ľuboš Galo, Tomáš Mikulášik, Janíkovce, Mário Brat, Golianovo, Ľubomír Antal, Peter Švec, Č. Kľačany, Peter Paulis, M. Vozokany
36 - Jozef Viskup, Pavel Čvirik, Ľubomír Ballay, Rastislav Švec, Emil Tomek, Oľga Tomeková, Ľuboš Lacina, Michal Lauko, Viliam Halla, František Grom, Božena Gajdošíková, Vlado Lyžičiar, Zoran Heiser, Michal Frťala, Ladislav Pintér, Ladislav Pindeš, Nitra, Marián Strečka, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Anton Berecz, Branč, Marián Kováč, Levice, Ľubomír Varga, Lehota, František Margetin, Rišňovce, Marián Mateička, Behynce, Ján Ballek, Hlohovec, Marcel Pánis, Róbert Jánošík, D. Krškany, Milan Lazan, Šaľa, Attila Sonlajtner, Renáta Gálová, Žirany, Ľuboš Brath, Hosťová, Miroslav Močol, Alekšince, Roman Fuska, Čab, Ján Vaško, Ivanka, Andrej Orlíček, Cabaj-Čápor, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Henrich Richter, Bratislava, Alexander Jančo, Jelenec, Ján Hegyi, Jelka, Emil Šatan, Vozokany
35 - Ivan Dominka, Erika Hrachovická, Marián Grman, Katarína Magušínová, Boris Grežo, Milan Lacina, Katarína Spišáková, Peter Bíro, Vlado (Body) Viola, Peter Mateička, Lukáč Tomiš, Jaroslav Ollík, Milan Borovský, Marián Varga, Marek Markovič, Nitra, Viliam Félis, Vráble, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Norbert Adamča, Rudolf Práznovský, Sereď, Jaroslav Baťo, Štefan Mravík, Žitavany, Mária Slezáková, Lukáčovce, Juraj Palatický, Mojmírovce, Dušan Rusznyák, D. Krškany, Jozef Sklenár, Jozef Baláž, Ján Petráš, Miroslava Grznárová, Šaľa, Miroslav Szlamka, Váhovce, Rastislav Borčin, Hostie, Juraj Kadlieček, Dražovce, Ivan Šimonek, Dyčka, Martin Jurík, Čakajovce, Terézia Tasáryová, Ivanka, Ján Bédi, V. Zálužie, Anton Tóth, Peter Bányi, D. Obdokovce, Bohuš Baják, Lužianky, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Ivan Bakyta, Jarok, Štefan Straňák, H. Kráľová, Jozef Rehuš, Rišňovce, Marián Holub, Prílepy, Zoltán Kozics, N. Život, Juraj Káčer, Čaradice, Erik Bugyi, Galanta, Štefan Bako, Močenok, Ľubomír Bobok, Volkovce, Barbora Minárová, Zl. Moravce, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Juraj Hudec, Sľažany, René Scheer, Kolíňany
34 - Ivan Bobuš, Mário Šándor, Stanislav Billik, Anton Černý, Miloš Sýkora, František Bojda, Miroslav Šimala, Vlado Sásik, Vladimír Kuchta, Miroslav Balla, Ľubo Pénzeš, Michal Gúcky, Ivan Leckeš, Ľubor Kajaba, Lukáš Barát, František Hrnčiar st., Patrik Laca, Eduard Szabo, Nitra, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Anna Borčinová, Hostie, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Tibor Lenčéš, Hájske, Marián Holý, Levice, Štefan Kováč, Ivan Chudý, Ladislav Szöke, Vráble, Margita Pánisová, Pavol Kozma, D. Krškany, Peter Lehocký, Šaľa, Martina Dicsérová, Močenok, Juraj Paška, H. Krškany, Patrik Čepček, Gabriel Danko, Žitavany, Anton Molnár, Peter Majerčík, P. Kesov, Peter Zubčák, Hruboňovo, Ján Paľo, V. Dolina, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Marta Záhorská, Rišňovce, Rudolf Lauko, Zbehy, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Monika Gregorová, Jelenec, Štefan Hudec, Lužianky, Patrik Štrba, T. Mlyňany, Miroslav Rajnoha, Č. Kľačany, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Alexandra Gálová, Žirany, Pavol Haspra, Marián Božík, Hosťovce
33 - Eva Pappová, Juraj Vencel, Michal Bíro, Martin (Cvrko) Cvrkal, Juraj Lacina, Jozef Lacina, Andrej Kušnír, Ľudovít Bajan, František Imre, Igor Kotora, Ján Ehrenhold, Alexander Grell, Pavel König, Jozef Hudec st., František Tomek, Ľubomír Kiesel, Nitra, Patrik Balogh, Selice, Radovan Ďurčanský, Peter Mihálik, Mojmírovce, Marián Čurgali, Alekšince, Peter Macháč, Anton Škarbala, Jozef Záhorský, Rišňovce, Ivan Tabaček, Jaroslav Valo, T. Nemce, Stanislav Janov, Č. Kľačany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ivan Molnár, Matúškovo, Jozef Studený, N. Ves, Michal Paška, H. Krškany, Ľubor Goldbecher, Jozef Baláž ml., Marián Titka, Šaľa, Peter Rakický, Galanta, Alexander Kusý, Trnovec, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Martin Ďuriš, Sereď, Milan Molnár, Richard Tóth, P. Kesov, Elena Vašková, Marián Hozák, Báb, Štefan Peťovský, Lužianky, Imrich Drozdák, Babindol, Radoslav Gažo, Golianovo, Ľudovít Desat, Podhorany, Ján Frajtík, Vráble, Juraj Segíň, Sľažany, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Ladislav Čekey, Pohranice, Anton Zaťko, Ivanka, Ján Árgyusi, Neded, Sebastián Magušin, J. Kostoľany
32 - Ivan Hrachovický, Ivan Magdolen, Iveta Rosinská, Richard Magušín, Jozef Havetta, Pavol Balkó, Jozef Tomiš, Dana Horváthová, Vladimír Kompas, Ľudovít Konečný, Erik Petrík, Ľubica Tasáryová, Peter Bezák, Mária Štefanková, Vladimír Nemšovský, Ladislav Csuthy, Dušan Letko, Monika Rekošová, Milan Gráf, Ján Doboš, Karol Ryba, Ivan Labuda, Nitra, Juraj Bárek, Žirany, Jozef Hoppan, Jozef Andel, Vráble, Andrej Civáň, Dražovce, Peter Vidovič, Vinohrady, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Ján Cunev, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Štefan Fabian, Roland Franko, Jozef Ižóf, Michal Vígh, Šaľa, Gabriel Baluška, Diakovce, Zuzana Mesárošová, Lehota, František Kunkel, Jozef Školník, Zl. Moravce, Erik Mészáros, Gáň, Vincent Komačka, Topoľčany, Katarína Šimoneková, Lúčnica, Štefan Popelka, Robert Urban, Hájske, Vojtech Mládek, Podhorany, Martin Hraška, N. Sady, Juraj Hamar, Klasov, František Andraško, Jelenec, Peter Lenčéš, Močenok, Marianna Szabóová, D. Obdokovce, Lukáš Novosedlík, Rumanová, Pavel Períček, Rišňovce, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Jožo Ružička, Mária Ružičková, Branč, Ivan Tóth, Čakajovce, Juraj Minárik, Obyce, Milan Kéry, Sľažany, Štefan Guzmický, Ivanka, Štefan Ivanič, Čeľadice, Dávid Bežuch, Galanta
31 - Erik Zajac, Vladimír Mada, Boris Lacina, Jozef Pacher, Iveta Palková, Jozef Prešinský, Jozef Nosian, Jaroslav Andrášik, Juraj Náhlovský, Ľudovít Laca, Janka Vargová, René Matyó, Nitra, Viktor Balko, Lužianky, František Kausek, Klasov, Michal Lovász, Trnovec, Jana Martišovičová, Pavol Holták, D. Krškany, Slavo Kališ, Daniela Vinceová, Jozef Danada, Šaľa, Viliam Šimonek, Jozef Huňady, Lúčnica, Július Oláh, Matúškovo, Miloš Halan, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Rudolf Macho, Kolíňany, Štefan Pupák, Hurbanovo, Mariana Barátová, Dražovce, Martina Bapčányová, Ján Laca, D. Obdokovce, Peter Debnár, Zbehy, Stanislav Chrenko, František Chrenko, V. Dolina, František Frajka, Č. Hrádok, Jaromír Slíž, Beladice, Eva Gregorová, Jelenec, Mikuláš Pintér, Branč, František Kováč, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Štefan Račko, Ivanka
30 - Valéria Viskupová, Július Petrík, Peter Solčianský, Miroslav Mada, Milan (Ryba) Fuska, Mária Sýkorová, Adriana Babišová, Martin Búchala, Vlasta Spišáková, Ivana Pelikánová, Ivan Buchala, Juraj Tuchyňa, Šimon Horváth, Ľuboš Kolár, Richard Srňánek, Ľuboš Štefánik, Štefan Matesko, Nitra, Vladimír Kondé, Bogdan Streér, N. Hrnčiarovce, Ľubomír Mikula, Lehota, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Alexander Repta, Ladislav Székelyi, Ladislav Vašek, Branč, Peter Civáň, Dražovce, Ľubica Stránska, Dyčka, Peter Šlosár, Miriama Zborovanová, Golianovo, Ernest Piršel, Šaľa, Ľubomír Moravčík, Cabaj-Čápor, Gašpar Gál, Žirany, Dominik Májek, Mojmírovce, Jozef Török, Pata, Ladislav Fehér, Vlčany, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Zlatica Machová, Výč.-Opatovce, Ján Školník, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Anton Bábik ml., Rumanová, Monika Chrenková, V. Dolina, Peter Náhlik, N. Sady, Róbert Bene, D. Obdokovce, Igor Kováč, Ivan Mrázik, Čeľadice, Imrich Gregor, Jelenec, Ladislav Páleník, Topoľčany, Mária Maďarová ml., Vráble, Adrián Németh, N. Život
29 - Laura Magušínová, Michal Garay, Pavol Zámečník, Ľudmila Šišáková, Ľudovít Kováč, Zdenko Senneš, Anton Lacuška, Jozef Svitač, Ján Pénzeš, Lenka Königová, Jozef Gutai ml., Dionýz Pecháček, Marek Korytko, Tomáš Stoklas, Nitra, Lenka Reptová, Iveta Boszorádová, Branč, Peter Balkó, Kolíňany, Anna Čerenková, Topoľčianky, František Trvalec, Rastislavice, Marek Sklenár, Gustáv Štefkovič, Šaľa, Stanislav Drapák, Lúčnica, Stanislav Pacher, Sľažany, Júlia Čurgaliová, Karol Čurgali st., Mojmírovce, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Marián Cifra, Žirany, Ľudovít Čaniga, Dražovce, Ján Kluka, Čechynce, Anton Bábik st., Rumanová, Dušan Béder, Peter Kluka, V. Lapáš, Matúš Hala, Helena Forgáčová, Cabaj-Čápor, Natália Kozmová, D. Krškany, Peter Galbavý, N. Sady, Jaroslav Szabó, Váhovce, Vojtech Kováčik, Prašice, Miloš Remenár, Sereď, Jozef Barát, Topoľčany, Július Pavlov, N. Ves, Igor Tárnoky, Zl. Moravce, Andrea Mikulášiková, Janíkovce
28 - Július Kolník, Vladimír Papp, Mário Depeš, Pavel Puobiš, Jozef Moder, Ľudmila Šimalová, Pavol Ďurina, Juraj Hrnčár, František Filo, Nitra, Miroslav Rosypal, Rišňovce, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Martin Földeši, Sereď, Patrik Drgoň, D. Krškany, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Marián Tóth, Močenok, Gabriel Velebný, Klasov, Viktor Karásek, Hájske, Matúš Vrábel, Lužianky, Jaroslav Desat, Podhorany, Vincent Gunda, Alekšince, Jozef Malý, Vráble, Juraj Volčko, Šaľa, Jozef Borbély st., V. Cetín
27 - Anna Jasanová, Peter Šišák, Jozef Senneš, Ján Kormoš, Ľubo Zábojník, Boris Kašuba, Marián Ištokovič, Radoslav Ollík, Nitra, Marek Ballek, Hlohovec, Dušan Szabó, Ladice, Marián Nagy, D. Krškany, Emil Vrábel, Róbert Pospiš, Šaľa, Roman Konečný, Trnava, Dávid Pál, Vlčany, Ján Padúch, Preseľany, Peter Sonlajtner, Valent Vaňo, Žirany, Erik Evetke, Dyčka, Zuzana Vašková, Rumanová, Andrea Bereczová, Branč, Andrej Švihorík, Báb, Tibor Berec, V. Lapáš, Margita Pavelková, Golianovo, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Jozef Kuzmický, Ivanka, Štefan Srnka, Čeľadice
26 - Martin Imrišek, Martin Florek, D. Krškany, Margita Kališová, Šaľa, Martin Kolha, Miroslav Piovarči, Ján Hnilica, Lužianky, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Emil Hollý, Cabaj-Čápor, Salo Berecz, Branč, Ján Kozla, Žirany, Vladimír Tasáry, Ivanka, Martin Bibeň, Janíkovce, Jana Mráziková, Čeľadice, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Ľubomír Števanka, Preseľany, Jozef Virág, Marek Lackovič, Zl. Moravce, Ivan Liptay, Nitra
25 - Ľudovít Billik, Martin Verták, Jozef Žák, Ľubomír Antalík ml., Peter Pacher, Nitra, Vladimír Majerčík, Sľažany, Jana Gálová, Žirany, Tomáš Karácsony, Váhovce, Vladimír Gregor, Ivanka, Jozef Karásek, Hájske, Roman Uher, Šaľa
24 - Zuzana Gurinová, Michaela Lacinová, Juraj Šipoš, Jozef Kóša, Jaroslav Srňánek, Nitra, Miriam Barboríková, N. Hrnčiarovce, Daniel Varga, Pata, Vladimír Toman, Čifáre, Peter Riby, V. Cetín, Lukáš Mesároš, Lehota, Matúš Mareček, Čab, Marta Bališová, Čeľadice, Maroš Krajinčák, Báb, Miroslav Zverka, Rišňovce, Michal Cintula, Cabaj-Čápor, Igor Káčer, Martin n/Ž., Vincent Csongár, Tešedíkovo, Jozef Kubáň, Alekšince, Mário Bere, Golianovo
23 - Peter Balkó, Zuzana Liptayová, Nitra, Eugen Szabó, Ladice, Dávid Serczel, Pavol Trautenberger, Šaľa, Jozef Baboš, Dlhá n/V., Jozef Gajdoš, Žitavany, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Robert Kokeš, Vlado Gombáš ml., Močenok, Ľubomír Súľovský, Rišňovce, Boris Nyers, Janíkovce, Helenka Gálová, Žirany, Iveta Kluková, Golianovo, Gabriel Molnár, Galanta, Jaroslav Dvorský, Pata
22 - Ondrej Civáň, Barbora Mináriková, Viliam Filo, František Benc, Michal Kováč, Igor Máčik, Nitra, Marián Železník, Trnovec, Andrej Repta, Branč, František Szolík, Peter Visolajský, Štefan Novák, Šaľa, Matúš Zentko, Zbehy, Michal Teplanský, Č. Kľačany, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Jozef Félis, Vráble, Peter Varga, Vlčany, David Slíž, Sereď
21 - Magdaléna Kováčová, Babindol, Miloš Zaťko, Velčice, Attila Szolnoki, Dyčka, Lukáš Ševčík, Kynek, Felicita Juhászová, D. Obdokovce, Daniela Desatová, Výč.-Opatovce, Monika Halvelandová, Kapince, Martin Hindák, Sereď, Ľuboš Kminiak, Čeľadice
20 - Roman Ražný, Čeľadice, Marián Herceg, Pata, Jozef Benko, D. Krškany, Gabriel Borza, Tomáš Darázs, Šaľa, Igor Kováč ml., Výč.-Opatovce, Matúš Ďurický, Fero Ružička, Branč, Kazimír Sýkora, Jarok
19 - Peter Podsedlý, Berta Blažiová, Nitra, František Laczko, Tešedíkovo, Michal Bene, D. Obdokovce, Ladislav (Boby) Balázs, Č. Voda, Janka Kerestešová, Ivanka, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Emília Malá, Vráble, Marek Behúl, T. Mlyňany
18 - Zuzana Lidiková, Marek Varga, Darina Orbanová, Mária Krátka, Marián Ďuriš, Nitra, Andrej Očenáš, Ladislav Brnula, Šaľa, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Norbert Együd, Pohranice, Juraj Sojka, Vráble, Milan Piovarči, Lužianky, Mária Bereczová, Branč
17 - Matej Svitač, Ľubomír Pintér, Nitra, Ladislav Szórád ml., Žirany, Simona Szolnokiová, Dyčka, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Marián Hörik ml., Štitáre, Marta Bucheňová, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Tibor Boszorád, Branč
16 - Ľubomír Bartakovič, Ľubomír Očovay, Lucia Pappová, Nitra, Eduard Billa, Zbehy, Mária Chrenková, V. Dolina, Katarína Sándorová, Kolíňany
15 - Róbert Bačinský, Daniel Gál, Igor Galovič, Nitra, František Príbela, Šintava, Jozef Homola, Hosťovce, Richard Kaplán, Č. Hrádok, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Katarína Malá, Vráble, Petra Račková, Ivanka, Roman Dobiaš, Čeľadice
14 - Miroslav Lešš, Močenok, Viki Odrášková, H. Kráľová, Tibor Horváth, Komjatice, Mária Bajáková, Lužianky, Martin Kováč, Jozef Gál, V.-Opatovce
13 - Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, František Mášik, Zl. Moravce, Jaroslav Slamka, Báb, Ľuboš Kováč, Cabaj-Čápor, Emil Rusnák, Beladice, Zuzana Kečkéšová, Nitra, Gabriel Kubovič, Matúškovo
12 - Ľuboš Baranec, Ladislav Kečkéš, Nitra, Gašpar Šabík, Č. Hrádok, Marek Fábry, Šurianky, Marián Szabo, Cabaj-Čápor, Pavol Štefek, V. Dolina, Ľudovít Laca, Braneckého, Nitra, Milan Srnka ml., Čeľadice
11 - Juraj Čurgaly, Stanislav Nemček, Janíkovce, Igor Drotár, Mário Belák, Nitra, Róbert Homola, Selice, Filip Kučera, Šaľa, František Ješko ml., V. Cetín, Ľudovít Ďuriš, Jozef Kminiak, Čeľadice, Miloš Gál ml., Žirany, Beáta Grellová, Topoľnica
10 - Milan Németi, Miroslav Kubiček, Janka Balkóová, Helena Vargová, Diana Szabóová, Rado Vágai, Ján Jedlička, Nitra, Karol Blažovič, Lužianky, Peter Kováč, Zl. Moravce, Patrik Kováč, N. Hrnčiarovce, Alexander Takács, Gabčíkovo, Martin Ďuriš, Čeľadice, Helena Pákozdová, Cabaj-Pereš
9 - Juraj Demény, Peter Varga, Jozef Marko, Nitra, Peter Bača, Sľažany, Zoltán Jančuška, Vlčany, Ján Mihálka, Č. Kľačany, Ján Nagy, Zl. Klasy, Róbert Koprda, Juraj Ivanič, Čeľadice
8 - Peter Bajla, N. Ves, Adam Polednák, Sereď, Lukáš Mošať, Ivanka, Milan Greguš, Emilko Barabáš, Zbehy, Jaroslav Struhár, Jožo Ťapušík, Július Mikle, Nitra, Kristián Nagy, Selice, Milan Koleda, Čeľadice
7 - Csaba Štanc, Žirany, Ernest Lenický, H. Kráľová, Miroslav Muzika, Tatiana Hudecová, Tomáš Snop, Lukáš Jeremiáš, Ivan Eliaš, Edo Tomek, Nitra, Gabriela Kóňová, Branč, Peter Kolečáni, Cabaj-Čápor, Štefan Pastier, M. Vozokany, Milan Srnka st., Čeľadice, Nora Račková, Ivanka
6 - František Vincze, V. Úľany, Zlatica Varečková, Lužianky, Peter Freňák ml., Topoľnica, Jozef Blaško, Dvorníky, Anna Rumanovská, Sereď, Kornélia Šoková, Šaľa, Dávid Šerfözö, František Szabo, D. Obdokovce, Patrik Hollý, Jarok, Jozef Dodok, Hostie, Monika Vargová, Peter Gúcky, Gabriel Vencel, Peter Demeter, Jozef Paulík, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Helena Gálová, Žirany, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Martin Varga, Čakajovce, Pavol Hamada, D. Krškany
5 - Radoslav Srnec, V. Zálužie, Karol Ďurický, Branč, Adriana Čurgalyová, Janíkovce, Helenka Forgáčová, Cabaj-Čápor, Alena Slabeciusová, Šaľa, Helena Adameková, Marta Filová, Róbert Pilčík, Nitra, Sebastián Havala, J. Kostoľany, Margita Horňáková, Rišňovce, Šimon Leskovský, Svätoplukovo, Miroslav Ďuriš, Sereď, Športový klub, T. Mlyňany, Rudolf Matejov, Skýcov, Marta Kunkelová, Zl. Moravce
4 - Peter Király, N. Život, Michal Miklovič, Ľuboš Burda, Lukáš Bartakovič, Juraj Slíž ml., Andrea Zábojníková, Paľo Polin, Nitra, Jozef Filo, Mojmírovce, Marek Struhár, Vráble, Ivan Kupec, Čakajovce, Mário Studený, Zl. Moravce, Darina Kožáková, Kolíňany, Norbert Zuzik, Klasov, Eva Gombášová, Močenok, Ladislav Nagy, Jelenec, Jozef Ivanič, Čeľadice, Vilma Peťovská, Lužianky, Attila Molnár, D. Obdokovce, Norika Račková, Ivanka
3 - Július Braun, Močenok, Martin Hrotek, Peter Németh, Augustín Grman, Ján Kmeťo, Mariana Letková, Katarína Billiková, Nitra, Marian Pauk, Rumanová, Juraj Polkoráb, Golianovo, Marián Svorad, Hrušovany, Veronika Leskovská, Svätoplukovo, Alžbeta Gálová, Žirany, Daniel Ballay ml., Cabaj-Čápor
2 - Peter Mládek, Podhorany, František Hrnčiar, Martin Petrík, Daniel Čerman, Nitra, Miroslav Buranský, Jelšovce, Judita Bužiková, Cabaj-Čápor, Marcel Machálik, Močenok, Ondrej Proksa, M. Zálužie
1 - Ladislav Hritz, Beladice, Martin Kudry, Janíkovce, Silvia Boszorádová, Hosťová, Matúš Levčík, Nitra, Ondrej Bača, Sľažany
0 - Lukáš Zima, Vráble

V 8. kole najviac - 8 zápasov - trafila Andrea Mikulášiková z Janíkoviec.
Ďalšie postrehy v pondelkových Nitrianskych novinách.
Tipérov zdraví

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  3. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  4. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  5. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  6. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  7. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  8. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  9. Zelená Bratislava
  10. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové
  1. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  3. Prebudili ste sa už v sude, sene alebo teepee? Je to zážitok!
  4. Počas pandémie je dôležité aj správne kúrenie
  5. Bezbariérové vozidlo
  6. Na NFŠ môže byť rýchlo 72 špeciálnych lôžok pre COVID 19
  7. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  8. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  9. Zelená Bratislava
  10. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 29 343
  2. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 15 954
  3. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 15 320
  4. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 13 706
  5. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 12 959
  6. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 386
  7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 440
  8. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 294
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 216
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 8 975
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Hovoria mu aj simulant a súkromník. Nech sa príde Messi pozrieť na mňa, smeje sa

Seredský rodák má v piatej lige Juh bilanciu viac ako jeden strelený gól na zápas. Odstaviť kompletne šport na amatérskej úrovni je choré, hovorí.

Martin Hindák - na snímke vľavo z roku 2005, v strede ako reprezentant SR v plážovom futbale a vpravo po úspechu v rakúskej regionálnej lige.

V nitrianskej nemocnici je 61 infikovaných zdravotníkov, testujú všetkých pacientov

Pre COVID pacientov vyčlení nemocnica ďalšie poschodie v chirurgickom pavilóne. Plánované zákroky od dnešného dňa redukuje.

Chirurgický (vľavo) a liečebný pavilón.
Jaroslav Dóczy.

Mesto Nitra sčítalo už sto percent svojich domov a bytov

Do systému sčítania domov a bytov vstúpilo v Nitrianskom kraji zatiaľ 352 z celkového počtu 354 obcí. Celkovo je v regióne sčítaných 69 percent.

Ilustračná snímka bytového domu.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Koronavírus si vyžiadal prvú obeť z radov zdravotníkov

Obvodný lekár v Lokci podľahol ochoreniu COVID-19, mal len 48 rokov.

Vojaci kontrolujú miesta určené na testovanie Oravcov

Samosprávy musia do piatka rána pripraviť priestory, kde sa uskutočnia odbery. Oravcov budú testovať trikrát.

V nemocnici v Čadci zomrel pacient na COVID-19

Čadca je červeným okresom, Kysucké Nové Mesto ostáva oranžovým.

Už ste čítali?