Piatok, 23. október, 2020 | Meniny má AlojziaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 7. kole

42 - Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Tatiana Sklenárová, Šaľa; 41 - Anton Belák, D. Krškany; 40 - Stanislav Packa, Močenok, 39 - Marek Rajtár, Martin n/Ž., Karol Gajan, Čakajovce, Dušan Bogár, Kráľová n/V.

Správne tipy 7. kola
FC Nitra – Ružomberok 2:3 2
Bánovce – Vráble 0:1 2
Topoľníky - ČFK Nitra 1:1 X
ViOn B/Volkovce – Šamorín 2:0 1
Výčapy-Opatovce – Vieska 0:5 2
Rumanová – Vlčany 0:0 X
Beladice - Šaľa B/Veča 3:1 1
V. Zálužie – Lužianky 5:3 1
Chyzerovce – Sľažany 2:6 2
Sereď B – Tomášikovo 4:3 1

Poradie po 7. kole:
42 - Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Tatiana Sklenárová, Šaľa
41 - Anton Belák, D. Krškany
40 - Stanislav Packa, Močenok
39 - Marek Rajtár, Martin n/Ž., Karol Gajan, Čakajovce, Dušan Bogár, Kráľová n/V.
38 - Jozef Brieška, Ján Sikoriak, T. Nemce, Ladislav Babóti, Vlčany, Jozef Lenghart, Nitra, Marián Havala, J. Kostoľany
37 - Jaroslav Čerhák, Trnovec, Maroš Šíma, Juraj Csirik, Šaľa, Slavomír Sysel, Močenok, Zoltán Németh, N. Život, Anton Čurgali ml., Dušan Tirol, Marián Červenka, Nitra, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Milan Roman, Čab, Ján Slíž, Beladice, Peter Švec, Č. Kľačany, Štefan Kúsek, Hostie
36 - Vladimír Líška, Katarína Karcolová, Jozef Nemeš st., Miroslav Fábry, Ivan Mikušík, Pavel Hrnčár, Norbert Bordáš, Miroslava Labudová, Nitra, Ľubomír Straňák, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Július Galo, D. Krškany, Peter Mikula, Alekšince, Zuzana Kertészová, Svätoplukovo, Andrej Fábry, Čab, Timea Ivančíková, Koniarovce, Filip Dobiaš, Čeľadice, Juraj Chrenko, V. Dolina, Miloš Gál st., Žirany, Ladislav Lörincz, Branč
35 - Ľubomír Maczvalda, Ivan Ševčík, Štefan Pénzeš, Iveta Dubeňová, Daniel Tasáry, Vladimír Klačman, Ingrid Lyžičiarová, Michal Korytko, Nitra, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Juraj Barantal, V. Zálužie, Vladimír Miklošík, Sereď, Ján Ronin, Blahová, Martin Dvonč, Ľuboš Galo, Janíkovce, Rudolf Krajinčák, Báb, Oľga Račková, Mário Pánis, D. Krškany, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Vladimír Mihálik, Močenok, Štefan Páleník, Prílepy, Miroslav Benček, Viliam Matejov, Emília Káčerová, Zl. Moravce, Celestín Berecz, Branč, Juraj Dubeň, Lehota, Ľudovít Szüllö, Galanta, Tibor Karácsony, Váhovce, Tibor Mócik, Topoľčany, Michal Kaplán, Č. Hrádok
34 - Pavel Babiak, Žitavany, Juraj Hamada, Jozef Štefek, Čeľadice, Jozef Viskup, René Daniš, Ladislav Pindeš, Ernest Szombath, Roman Sýkora, Július Ivančík, Nitra, Ľubomír Varga, Lehota, Andrej Maťo, Jarok, Jozef Baťala ml., Topoľčianky, Ján Ballek, Hlohovec, Lucia Lencsésová, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Štefan Račko, Martin Tesár, D. Krškany, Miroslav Močol, Alekšince, Miroslav Fúska, Zbehy, Gustáv Molnár, P. Kesov, Martin Bennár, Hájske, Milan Bekéni, Jana Tóthová, Šaľa, Peter Vašek, Ivanka, Stanislav Brat, Golianovo, Jozef Horňák, Rišňovce, Jozef Labuda, Solčany, Emanuel Maňúch, Žirany, Ondrej Kozolka, Volkovce
33 - Anton Berecz, Ivan Ďurický, Branč, Marián Kováč, Levice, Pavel Čvirik, Marcela Hallová, Emil Tomek, Oľga Tomeková, Ľuboš Lacina, Milan Lacina, Michal Lauko, Ľubomír Kincel, Igor Dubeň, Peter Levčík, Michal Frťala, Zdeno Kamenický, Nitra, Roman Margetin, Jozef Štefák, Rišňovce, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Jozef Repa, Milan Dudáš, Prílepy, Jozef Škvaril, Emil Čapkovič, Marcel Pánis, Róbert Jánošík, D. Krškany, Ondrej Hajdu, Trnovec, Tibor Odráška, Šaľa, Attila Sonlajtner, Renáta Gálová, Žirany, Juraj Paška, H. Krškany, Juraj Sabo, Rumanová, Ján Hotový, N. Sady, Michal Čery, Jelenec, Dominik Lenghard, Čakajovce, Mário Brat, Golianovo, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Ladislav Kiss, N. Život, Ján Kóssi, Čifáre, Emil Dubec, Žikava, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Tomáš Mikulášik, Janíkovce, René Scheer, Kolíňany
32 - Milan Čulák, Jarmila Saidová, Ľubomír Ballay, Rastislav Švec, Vladimír Kompas, Michal Gúcky, Božena Gajdošíková, Vlado (Body) Viola, Peter Mateička, Lukáč Tomiš, Juraj Krčmár, Vlado Lyžičiar, Jaroslav Ollík, Ján Barát, Zoran Heiser, Juraj Varga, Ladislav Pintér, Nitra, Jozef Gál, Žirany, Marek Kováč, Čifáre, František Margetin, Jozef Rehuš, Rišňovce, Pavol Čerenka, Rasťo Kazík, Topoľčianky, František Krčmár, Nevidzany, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Marián Mateička, Behynce, Anna Borčinová, Hostie, Štefan Kováč, Eva Tóthová, Vráble, Ľubomír Martišovič, Martin Račko, D. Krškany, Ján Petráš, Peter Hipp, Pavel Mihálik, Šaľa, Juraj Hamar, Klasov, Roman Fuska, Čab, Peter Zubčák, Hruboňovo, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Ľubomír Sako, Kolíňany, Ján Vaško, Ivanka, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Monika Gregorová, Jelenec, Štefan Mravík, Žitavany, Emil Šatan, Vozokany, Peter Paulis, M. Vozokany, Juraj Hudec, Sľažany
31 - Ivan Dominka, Eva Pappová, Marián Grman, Mário Šándor, Juraj Vencel, Katarína Magušínová, František Bojda, Boris Grežo, Andrej Kušnír, Miroslav Šimala, Viliam Halla, Vladimír Kuchta, Ľudovít Konečný, Miroslav Balla, Pavel König, František Tomek, František Hrnčiar st., Ľudovít Laca, Patrik Laca, Janka Vargová, Vladimír Ballai, Nitra, Patrik Balogh, Selice, Alexandra Gálová, Žirany, Norbert Adamča, Rudolf Práznovský, Sereď, Jaroslav Baťo, Patrik Čepček, Žitavany, Mária Slezáková, Lukáčovce, Juraj Palatický, Mojmírovce, Dušan Rusznyák, Pavol Kozma, D. Krškany, Jozef Sklenár, Vladimír Petro, Milan Lazan, Šaľa, Martina Dicsérová, Štefan Bako, Močenok, Rastislav Borčin, Hostie, Juraj Kadlieček, Dražovce, Milan Molnár, Anton Molnár, Peter Majerčík, Richard Tóth, P. Kesov, Ivan Šimonek, Dyčka, Marek Olejka, Terézia Tasáryová, Ivanka, Ľuboš Brath, Hosťová, Ján Bédi, V. Zálužie, Anton Tóth, D. Obdokovce, František Andraško, Jelenec, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Ľudovít Desat, Podhorany, Marta Záhorská, Jozef Záhorský, Rišňovce, Štefan Straňák, H. Kráľová, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Juraj Segíň, Sľažany, Ján Hegyi, Jelka, Marián Holub, Prílepy, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Zoltán Kozics, N. Život, Erik Bugyi, Galanta
30 - Erika Hrachovická, Ivan Bobuš, Stanislav Billik, Anton Černý, Miloš Sýkora, Michal Bíro, Martin (Cvrko) Cvrkal, Juraj Lacina, Jozef Lacina, Ľudovít Bajan, Katarína Spišáková, Jozef Tomiš, František Imre, Peter Bíro, Ľubo Pénzeš, František Grom, Jakub Takáč, Alexander Grell, Ivan Leckeš, Jozef Hudec st., Ľubor Kajaba, Vladimír Nemšovský, Ladislav Csuthy, Milan Borovský, Lukáš Barát, Milan Gráf, Ján Doboš, Karol Ryba, Ivan Labuda, Nitra, Viliam Félis, Ivan Chudý, Vráble, Marián Strečka, Topoľčianky, Radovan Ďurčanský, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Peter Vidovič, Vinohrady, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Michal Paška, H. Krškany, Margita Pánisová, D. Krškany, Ľubor Goldbecher, Marián Titka, Peter Lehocký, Šaľa, Miroslav Szlamka, Váhovce, Peter Rakický, Galanta, Lenka Kunkelová, Barbora Minárová, Zl. Moravce, Martin Ďuriš, Sereď, Erik Mészáros, Gáň, Rudolf Macho, Kolíňany, Štefan Peťovský, Bohuš Baják, Štefan Hudec, Lužianky, Ján Paľo, V. Dolina, Imrich Drozdák, Babindol, Ľudovít Bában, Andrej Orlíček, Cabaj-Čápor, Peter Lenčéš, Močenok, Lukáš Novosedlík, Rumanová, Ivan Bakyta, Jarok, Alexander Jančo, Imrich Gregor, Jelenec, Ladislav Čekey, Pohranice, Peter Bányi, D. Obdokovce, Anton Zaťko, Ivanka, Ivan Tóth, Čakajovce, Gabriel Danko, Žitavany, Juraj Káčer, Čaradice, Patrik Štrba, T. Mlyňany, Miroslav Rajnoha, Č. Kľačany
29 - Viktor Balko, Lužianky, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Marián Čurgali, Alekšince, Ivan Tabaček, Jaroslav Valo, T. Nemce, Stanislav Janov, Č. Kľačany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Tibor Lenčéš, Štefan Popelka, Hájske, Jozef Baláž, Michal Vígh, Jozef Danada, Miroslava Grznárová, Šaľa, Alexander Kusý, Trnovec, Zuzana Mesárošová, Lehota, Boris Lacina, Jozef Pacher, Ivana Pelikánová, Ivan Buchala, Dana Horváthová, Jozef Nosian, Vlado Sásik, Erik Petrík, Igor Kotora, Peter Bezák, Marek Markovič, Jaroslav Andrášik, Mária Štefanková, Nitra, Július Oláh, Matúškovo, Anton Škarbala, Rišňovce, Miloš Halan, V. Zálužie, Elena Vašková, Marián Hozák, Báb, Martin Jurík, Čakajovce, Marián Cifra, Juraj Bárek, Žirany, Jozef Andel, Ladislav Szöke, Vráble, Ján Školník, Zl. Moravce, Ján Kluka, Čechynce, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Marianna Szabóová, D. Obdokovce, František Chrenko, V. Dolina, Henrich Richter, Bratislava, Mária Ružičková, Branč, Vojtech Kováčik, Prašice, Ján Árgyusi, Neded, Miloš Remenár, Sereď, Július Pavlov, N. Ves, Peter Mihálik, Mojmírovce, Pavol Haspra, Marián Božík, Hosťovce, Sebastián Magušin, J. Kostoľany, Štefan Guzmický, Ivanka
28 - Július Kolník, Ivan Hrachovický, Július Petrík, Ivan Magdolen, Iveta Rosinská, Richard Magušín, Vladimír Mada, Jozef Havetta, Pavol Balkó, Ľudmila Šimalová, Iveta Palková, Jozef Prešinský, Ľubica Tasáryová, Ján Ehrenhold, Lenka Königová, Monika Rekošová, Marián Varga, Juraj Hrnčár, Nitra, Gabriel Galbavý, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Jozef Hoppan, Jozef Malý, Vráble, Andrej Civáň, Dražovce, Peter Šlosár, Golianovo, Ivan Molnár, Matúškovo, Marián Holý, Levice, Jozef Studený, N. Ves, Ján Cunev, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Slavo Kališ, Roland Franko, Jozef Baláž ml., Daniela Vinceová, Jozef Ižóf, Šaľa, Gabriel Baluška, Diakovce, František Kunkel, Jozef Školník, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Marián Tóth, Močenok, Gabriel Velebný, Klasov, Dominik Májek, Mojmírovce, Vincent Komačka, Jozef Barát, Ladislav Páleník, Topoľčany, Jozef Török, Pata, Robert Urban, Hájske, Vojtech Mládek, Podhorany, Ladislav Székelyi, Branč, Vincent Gunda, Alekšince, Pavel Períček, Rišňovce, Ján Laca, D. Obdokovce, Rudolf Lauko, Zbehy, Peter Galbavý, N. Sady, Jaromír Slíž, Beladice, Eva Gregorová, Jelenec, Juraj Minárik, Obyce, Milan Kéry, Sľažany, Ľubomír Bobok, Volkovce, Štefan Račko, Ivanka
27 - Miroslav Rosypal, Peter Macháč, Rišňovce, Erik Zajac, Miroslav Mada, Pavol Zámečník, Jozef Moder, Anton Lacuška, Vlasta Spišáková, Ján Kormoš, Juraj Náhlovský, Ľubomír Kiesel, Dušan Letko, Štefan Matesko, Ľuboš Kolár, Eduard Szabo, Marek Korytko, Nitra, Vladimír Kondé, Bogdan Streér, N. Hrnčiarovce, Ľubomír Mikula, Lehota, Alexander Repta, Lenka Reptová, Ladislav Vašek, Mikuláš Pintér, Jožo Ružička, Branč, Michal Lovász, Trnovec, František Trvalec, Rastislavice, Dušan Szabó, Ladice, Soňa Ligačová , Ľubomír Moravčík, Matúš Hala, Cabaj-Čápor, Štefan Fabian, Ernest Piršel, Šaľa, Dávid Pál, Vlčany, Ján Padúch, Preseľany, Erik Evetke, Dyčka, Gašpar Gál, Žirany, Jozef Huňady, Lúčnica, Miriama Zborovanová, Golianovo, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Anton Bábik st., Rumanová, Peter Debnár, Zbehy, Monika Chrenková, V. Dolina, Pavol Holták, D. Krškany, Tibor Berec, Peter Kluka, V. Lapáš, Peter Náhlik, N. Sady, Igor Kováč, Ivan Mrázik, Čeľadice, Mária Maďarová ml., Vráble
26 - Valéria Viskupová, Peter Solčianský, Mária Sýkorová, Zdenko Senneš, Martin Búchala, Jozef Svitač, Juraj Tuchyňa, Dionýz Pecháček, Richard Srňánek, René Matyó, Ľuboš Štefánik, Nitra, František Kausek, Klasov, Ľubica Stránska, Dyčka, Martin Florek, Jana Martišovičová, D. Krškany, Roman Konečný, Trnava, Viliam Šimonek, Katarína Šimoneková, Stanislav Drapák, Lúčnica, Viktor Karásek, Hájske, Martin Hraška, N. Sady, Štefan Pupák, Hurbanovo, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Zlatica Machová, Výč.-Opatovce, Valent Vaňo, Žirany, Salo Berecz, Branč, Miroslav Piovarči, Lužianky, Anton Bábik ml., Rumanová, Martina Bapčányová, Róbert Bene, D. Obdokovce, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Ján Frajtík, Vráble, František Frajka, Č. Hrádok, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Ľubomír Števanka, Preseľany, František Kováč, Vincent Káčer, Marek Lackovič, Zl. Moravce, Štefan Ivanič, Čeľadice
25 - Vladimír Papp, Milan (Ryba) Fuska, Martin Verták, Laura Magušínová, Michal Garay, Anna Jasanová, Adriana Babišová, Radoslav Ollík, Ľudmila Šišáková, Peter Šišák, Ľudovít Kováč, Tomáš Stoklas, Pavol Ďurina, Ľubo Zábojník, Ľubomír Antalík ml., Nitra, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Vladimír Majerčík, Stanislav Pacher, Sľažany, Marián Nagy, D. Krškany, Marek Sklenár, Emil Vrábel, Šaľa, Daniel Ballay, Helena Forgáčová, Cabaj-Čápor, Peter Sonlajtner, Žirany, Ladislav Fehér, Vlčany, Vladimír Gregor, Ivanka, Mariana Barátová, Dražovce, Andrej Švihorík, Báb, Martin Bibeň, Janíkovce, Jaroslav Desat, Podhorany, Dušan Béder, V. Lapáš, Radoslav Gažo, Golianovo, Jozef Borbély st., V. Cetín, Marián Zlatňanský, Igor Tárnoky, Zl. Moravce, Dávid Bežuch, Galanta
24 - Ľudovít Billik, Mário Depeš, Pavel Puobiš, Michaela Lacinová, Juraj Šipoš, Ján Pénzeš, Jozef Gutai ml., Šimon Horváth, Marián Ištokovič, Nitra, Peter Balkó, Kolíňany, Peter Riby, V. Cetín, Peter Civáň, Ľudovít Čaniga, Dražovce, Anna Čerenková, Topoľčianky, Martin Földeši, Sereď, Patrik Drgoň, Natália Kozmová, D. Krškany, Lukáš Mesároš, Lehota, Jozef Karásek, Hájske, Júlia Čurgaliová, Karol Čurgali st., Mojmírovce, Marta Bališová, Čeľadice, Andrea Bereczová, Iveta Boszorádová, Branč, Vladimír Tasáry, Jozef Kuzmický, Ivanka, Michal Cintula, Vladimír Guláš, Cabaj-Čápor, Gustáv Štefkovič, Juraj Volčko, Šaľa
23 - Daniel Varga, Pata, Vladimír Toman, Čifáre, Marek Ballek, Hlohovec, Eugen Szabó, Ladice, Dávid Serczel, Róbert Pospiš, Šaľa, Jozef Baboš, Dlhá n/V., Jozef Gajdoš, Žitavany, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Jozef Senneš, František Filo, Ivan Liptay, Nitra, Robert Kokeš, Vlado Gombáš ml., Močenok, Matúš Mareček, Čab, Boris Nyers, Janíkovce, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Ján Kozla, Žirany, Miroslav Zverka, Rišňovce, Jaroslav Szabó, Váhovce, Jana Mráziková, Čeľadice, Ján Hnilica, Lužianky, Jozef Virág, Zl. Moravce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Adrián Németh, N. Život, Iveta Kluková, Golianovo
22 - Marián Železník, Trnovec, Margita Kališová, František Szolík, Peter Visolajský, Šaľa, Tomáš Karácsony, Váhovce, Martin Kolha, Matúš Vrábel, Lužianky, Matúš Zentko, Zbehy, Zuzana Vašková, Rumanová, Michal Teplanský, Č. Kľačany, Boris Kašuba, Jaroslav Srňánek, František Benc, Nitra, Margita Pavelková, Mário Bere, Golianovo, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Jozef Félis, Vráble, Jozef Kubáň, Alekšince, Jaroslav Dvorský, Pata
21 - Magdaléna Kováčová, Babindol, Miriam Barboríková, N. Hrnčiarovce, Jana Gálová, Žirany, Andrej Repta, Branč, Miloš Zaťko, Velčice, Martin Imrišek, D. Krškany, Attila Szolnoki, Dyčka, Lukáš Ševčík, Kynek, Emil Hollý, Cabaj-Čápor, Jozef Kóša, Barbora Mináriková, Nitra, Daniela Desatová, Výč.-Opatovce, Monika Halvelandová, Kapince, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Martin Hindák, Sereď, Andrea Mikulášiková, Janíkovce, Roman Uher, Šaľa, Štefan Srnka, Čeľadice
20 - Zuzana Gurinová, Jozef Žák, Viliam Filo, Michal Kováč, Peter Pacher, Zuzana Liptayová, Nitra, Marián Herceg, Pata, Jozef Benko, D. Krškany, Gabriel Borza, Tomáš Darázs, Šaľa, Matúš Ďurický, Fero Ružička, Branč, Maroš Krajinčák, Báb, Kazimír Sýkora, Jarok, Igor Káčer, Martin n/Ž.
19 - Peter Podsedlý, Ondrej Civáň, Berta Blažiová, Igor Máčik, Nitra, František Laczko, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Michal Bene, D. Obdokovce, Ladislav (Boby) Balázs, Č. Voda, Ľubomír Súľovský, Rišňovce, Štefan Novák, Pavol Trautenberger, Šaľa, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Helenka Gálová, Žirany, Gabriel Molnár, Galanta, Emília Malá, Vráble
18 - Andrej Očenáš, Ladislav Brnula, Šaľa, Zuzana Lidiková, Marek Varga, Mária Krátka, Nitra, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Felicita Juhászová, D. Obdokovce, Norbert Együd, Pohranice, Juraj Sojka, Vráble
17 - Ladislav Szórád ml., Žirany, Simona Szolnokiová, Dyčka, Igor Kováč ml., Výč.-Opatovce, Matej Svitač, Ľubomír Pintér, Nitra, Marián Hörik ml., Štitáre, Marta Bucheňová, Zl. Moravce, Peter Varga, Vlčany, David Slíž, Sereď
16 - Eduard Billa, Zbehy, Peter Balkó, Ľubomír Bartakovič, Ľubomír Očovay, Nitra, Katarína Sándorová, Kolíňany
15 - Róbert Bačinský, Daniel Gál, Igor Galovič, Darina Orbanová, Nitra, Roman Ražný, Ľuboš Kminiak, Čeľadice, František Príbela, Šintava, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Jozef Homola, Hosťovce, Richard Kaplán, Č. Hrádok, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Katarína Malá, Vráble, Petra Račková, Ivanka, Marek Behúl, T. Mlyňany
14 - Miroslav Lešš, Močenok, Janka Kerestešová, Ivanka, Viki Odrášková, H. Kráľová, Tibor Horváth, Komjatice, Marián Ďuriš, Nitra
13 - Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, František Mášik, Zl. Moravce, Jaroslav Slamka, Báb, Ľuboš Kováč, Cabaj-Čápor, Emil Rusnák, Beladice, Mária Chrenková, V. Dolina, Tibor Boszorád, Mária Bereczová, Branč, Milan Piovarči, Lužianky
12 - Ľuboš Baranec, Lucia Pappová, Nitra, Gašpar Šabík, Č. Hrádok, Marek Fábry, Šurianky, Marián Szabo, Cabaj-Čápor, Ľudovít Laca, Braneckého, Nitra, Martin Kováč, V.-Opatovce
11 - Juraj Čurgaly, Stanislav Nemček, Janíkovce, Igor Drotár, Mário Belák, Nitra, Róbert Homola, Selice, Filip Kučera, Šaľa, František Ješko ml., V. Cetín, Ľudovít Ďuriš, Čeľadice, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Mária Bajáková, Lužianky
10 - Milan Németi, Miroslav Kubiček, Helena Vargová, Diana Szabóová, Rado Vágai, Nitra, Karol Blažovič, Lužianky, Peter Kováč, Zl. Moravce, Patrik Kováč, N. Hrnčiarovce, Martin Ďuriš, Roman Dobiaš, Čeľadice, Helena Pákozdová, Cabaj-Pereš, Jozef Gál, V.-Opatovce
9 - Juraj Demény, Peter Varga, Nitra, Peter Bača, Sľažany, Zoltán Jančuška, Vlčany, Ján Mihálka, Č. Kľačany, Pavol Štefek, V. Dolina, Ján Nagy, Zl. Klasy, Miloš Gál ml., Žirany, Milan Srnka ml., Čeľadice, Gabriel Kubovič, Matúškovo
8 - Peter Bajla, N. Ves, Adam Polednák, Sereď, Lukáš Mošať, Ivanka, Jaroslav Struhár, Zuzana Kečkéšová, Jožo Ťapušík, Ján Jedlička, Nitra
7 - Csaba Štanc, Žirany, Ernest Lenický, H. Kráľová, Miroslav Muzika, Tatiana Hudecová, Tomáš Snop, Lukáš Jeremiáš, Ivan Eliaš, Edo Tomek, Ladislav Kečkéš, Nitra, Gabriela Kóňová, Branč, Peter Kolečáni, Cabaj-Čápor, Štefan Pastier, M. Vozokany, Milan Srnka st., Jozef Kminiak, Čeľadice, Nora Račková, Ivanka
6 - František Vincze, V. Úľany, Zlatica Varečková, Lužianky, Peter Freňák ml., Topoľnica, Jozef Blaško, Dvorníky, Anna Rumanovská, Sereď, Kornélia Šoková, Šaľa, Dávid Šerfözö, František Szabo, D. Obdokovce, Patrik Hollý, Jarok, Jozef Dodok, Hostie, Monika Vargová, Peter Gúcky, Gabriel Vencel, Peter Demeter, Jozef Paulík, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Alexander Takács, Gabčíkovo, Helena Gálová, Žirany, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Martin Varga, Čakajovce
5 - Radoslav Srnec, V. Zálužie, Karol Ďurický, Branč, Adriana Čurgalyová, Janíkovce, Helenka Forgáčová, Cabaj-Čápor, Alena Slabeciusová, Šaľa, Janka Balkóová, Helena Adameková, Marta Filová, Jozef Marko, Róbert Pilčík, Július Mikle, Nitra, Emilko Barabáš, Zbehy, Sebastián Havala, J. Kostoľany, Margita Horňáková, Rišňovce, Beáta Grellová, Topoľnica, Róbert Koprda, Milan Koleda, Čeľadice, Miroslav Ďuriš, Sereď
4 - Peter Király, N. Život, Michal Miklovič, Ľuboš Burda, Lukáš Bartakovič, Juraj Slíž ml., Andrea Zábojníková, Nitra, Jozef Filo, Mojmírovce, Marek Struhár, Vráble, Ivan Kupec, Čakajovce, Mário Studený, Zl. Moravce, Milan Greguš, Zbehy, Darina Kožáková, Kolíňany, Norbert Zuzik, Klasov, Eva Gombášová, Močenok, Ladislav Nagy, Jelenec, Jozef Ivanič, Čeľadice, Kristián Nagy, Selice, Vilma Peťovská, Lužianky, Attila Molnár, D. Obdokovce, Norika Račková, Ivanka
3 - Július Braun, Močenok, Martin Hrotek, Peter Németh, Augustín Grman, Ján Kmeťo, Nitra, Marian Pauk, Rumanová, Juraj Polkoráb, Golianovo, Marián Svorad, Hrušovany, Šimon Leskovský, Veronika Leskovská, Svätoplukovo, Pavol Hamada, D. Krškany
2 - Peter Mládek, Podhorany, František Hrnčiar, Martin Petrík, Daniel Čerman, Nitra, Miroslav Buranský, Jelšovce, Judita Bužiková, Cabaj-Čápor, Juraj Ivanič, Čeľadice, Marcel Machálik, Močenok
1 - Ladislav Hritz, Beladice, Martin Kudry, Janíkovce, Silvia Boszorádová, Hosťová, Matúš Levčík, Nitra
0 - Lukáš Zima, Vráble

V 7. kole trafil najviac - 9 zápasov - Rudolf Krajinčák z Bábu, takže si pochutí na pive Corgoň.
Na tikete 8. kola je zaradený aj zápas Corgoň ligy B. Bystrica - Nitra, ale keďže sa hrá už v stredu, tak sa namiesto neho bude rátať 11. zápas Obyce - Velčice.
Zdraví vás

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vitajte v postapokalyptickom svete
  2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  3. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  4. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  5. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  6. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  7. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  8. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  2. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  4. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  5. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  6. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  7. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  8. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  9. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  10. Úprava osobného motorového vozidla
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 16 518
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 15 716
  3. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 12 274
  4. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 999
  5. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 11 989
  6. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 10 693
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 165
  8. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje 9 754
  9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 532
  10. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 438
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Do základných škôl testovanie nepustíme, avizuje nitrianska radnica

Už dnes je isté, že odberné miesta v Nitre nebudú kopírovať miestnosti z volebných okrskov.

Ilustračné

Zákaz vychádzania mení v Šali posledný termín jesenného upratovania

Keď to situácia umožní, radnica plánuje dodatočný zber veľkorozmerného odpadu.

Odvoz veľkoobjemových kontajnerov je drahý. Zdražie však všetko.

Gunda schudol 20 kíl. Za milióny kopal históriu Sparty a Slovanu

Na nových majiteľov FC Nitra má jednoznačný názor.

Peter Gunda.
AKTUALIZOVANÉ 23.10.

Drogová megakauza: Holanďanov zobrala nitrianska sudkyňa do väzby

Cudzincov doviezol vrtuľník, oblečení boli v bielych ochranných overaloch.

Jeden z obvinených Holanďanov na nitrianskom súde.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Minúta po minúte: Z viacerých miest Oravy hlásia dlhé rady

Testujú zdravotníci, vojaci a dobrovoľníci.

Zamestnanec reťazca: Mali sme pozitívnu kolegyňu, musel som ísť aj tak do práce

Aké pocity zažívajú ľudia z prvej línie, sme zisťovali od zamestnanca nemenovaného obchodného reťazca.

Od soboty bude platiť na Slovensku zákaz vychádzania, sú aj výnimky

Pre žiakov druhého stupňa základných škôl sa v pondelok začína dištančné vyučovanie.

Zoznam odberných miest v Dolnom Kubíne, Námestove, Trstenej a Tvrdošíne

Na Slovensku prebieha celoplošné testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest na Orave.

Už ste čítali?