Pondelok, 26. október, 2020 | Meniny má DemeterKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 6. kole

37 - Zuzana Chochlíková, D. Krškany; 36 - Marek Rajtár, Martin n/Ž.; 35 - Tatiana Sklenárová, Šaľa; 34 - Vladimír Miklošík, Sereď, Anton Belák, D. Krškany

Správne tipy 6. kola
FC Nitra - Žilina 2:2 X
Šaľa - Slovan 1:2 2
FC ViOn - Prešov 2:1 1
Nové Mesto - ŠK Eldus 1:1 X
ViOn B/Volk. - ČFK Nitra 2:1 1
H. Kráľová - Gabčíkovo 0:2 2
Veľký Cetín - Nový Život 1:5 2
Čeľadice - Žitavany 2:2 X
Kynek - Lužianky 3:1 1
Tomášikovo - H. Saliby 3:3 X

Poradie po 6. kole:
37 - Zuzana Chochlíková, D. Krškany
36 - Marek Rajtár, Martin n/Ž.
35 - Tatiana Sklenárová, Šaľa
34 - Vladimír Miklošík, Sereď, Anton Belák, D. Krškany
33 - Daniel Tasáry, Nitra, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Jozef Brieška, T. Nemce, Peter Mikula, Alekšince, Andrej Fábry, Čab, Karol Gajan, Čakajovce, Stanislav Packa, Močenok
32 - Jozef Nemeš st., Jozef Lenghart, Anton Čurgali ml., Ivan Ševčík, Iveta Dubeňová, Dušan Tirol, Marián Červenka, Nitra, Ján Sikoriak, T. Nemce, Ladislav Babóti, Vlčany, Jaroslav Polák, V. Ripňany, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Peter Švec, Č. Kľačany
31 - Vladimír Líška, Katarína Karcolová, Miroslav Fábry, Norbert Bordáš, Miroslava Labudová, Nitra, Maroš Šíma, Šaľa, Slavomír Sysel, Močenok, Ján Bédi, V. Zálužie, Juraj Chrenko, V. Dolina, Miloš Gál st., Žirany, Ľuboš Galo, Janíkovce, Ladislav Lörincz, Branč, Stanislav Brat, Golianovo, Jozef Štefek, Čeľadice, Tibor Karácsony, Váhovce, Marián Havala, J. Kostoľany
30 - Ľubomír Maczvalda, René Daniš, Štefan Pénzeš, Ernest Szombath, Igor Dubeň, Ivan Mikušík, Ingrid Lyžičiarová, Peter Levčík, Michal Frťala, Juraj Varga, Pavel Hrnčár, Nitra, Juraj Barantal, V. Zálužie, Ľubomír Straňák, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Miroslav Slovák, Dun. Streda, František Krčmár, Nevidzany, Anna Borčinová, Hostie, Štefan Račko, Oľga Račková, Emil Čapkovič, D. Krškany, Juraj Csirik, Milan Bekéni, Jana Tóthová, Šaľa, Zoltán Németh, N. Život, Timea Ivančíková, Koniarovce, Filip Dobiaš, Čeľadice, Peter Vašek, Ivanka, Ondrej Kozolka, Volkovce
29 - Juraj Vencel, Jarmila Saidová, Ladislav Pindeš, Oľga Tomeková, Roman Sýkora, Vladimír Kuchta, Vladimír Klačman, Ján Barát, Zoran Heiser, Michal Korytko, Ľudovít Laca, Július Ivančík, Zdeno Kamenický, Nitra, Roman Margetin, Jozef Horňák, Rišňovce, Jozef Repa, Štefan Páleník, Prílepy, Martin Dvonč, Tomáš Mikulášik, Janíkovce, Lucia Lencsésová, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Jozef Škvaril, Július Galo, Mário Pánis, Róbert Jánošík, D. Krškany, Ján Petráš, Šaľa, Miroslav Benček, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Juraj Paška, H. Krškany, Marián Cifra, Žirany, Zuzana Kertészová, Svätoplukovo, Miroslav Fúska, Zbehy, Juraj Dubeň, Lehota, Gustáv Molnár, P. Kesov, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Dominik Lenghard, Čakajovce, Milan Roman, Čab, Martin Bennár, Hájske, Ľudovít Szüllö, Galanta, Ján Slíž, Beladice, Lýdia Augustínová, Topoľčianky, Štefan Kúsek, Hostie, Jozef Labuda, Solčany, Štefan Mravík, Žitavany, Ladislav Kiss, N. Život, Tibor Mócik, Topoľčany, Michal Kaplán, Milan Brisuda, Č. Hrádok, René Scheer, Kolíňany
28 - Eva Pappová, Jozef Viskup, Ivan Bobuš, Miloš Sýkora, Ľubomír Ballay, Boris Grežo, Andrej Kušnír, Ľuboš Lacina, Michal Lauko, Jozef Tomiš, Miroslav Balla, Michal Gúcky, Božena Gajdošíková, Vlado (Body) Viola, Peter Mateička, Lukáč Tomiš, Jaroslav Ollík, Milan Borovský, Nitra, Pavel Babiak, Žitavany, Jozef Gál, Attila Sonlajtner, Žirany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Ľubomír Varga, Lehota, Ján Ronin, Blahová, Pavol Čerenka, Jozef Baťala ml., Rasťo Kazík, Topoľčianky, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Marián Mateička, Behynce, Ľubomír Martišovič, Martin Račko, Pavol Kozma, D. Krškany, Jozef Sklenár, Šaľa, Ondrej Hajdu, Trnovec, Vladimír Mihálik, Močenok, Juraj Sabo, Rumanová, Imrich Drozdák, Babindol, Ľubomír Sako, Kolíňany, Jozef Rehuš, Rišňovce, Milan Dudáš, Prílepy, Jozef Barát, Topoľčany, Emil Šatan, Vozokany, Emília Káčerová, Zl. Moravce
27 - Ivan Dominka, Marián Grman, Milan Čulák, Anton Černý, Katarína Magušínová, Michal Bíro, Martin (Cvrko) Cvrkal, Juraj Lacina, Jozef Lacina, Pavel Čvirik, Rastislav Švec, Marcela Hallová, Emil Tomek, Milan Lacina, Miroslav Šimala, Ľubomír Kincel, František Imre, Vladimír Kompas, Igor Kotora, Alexander Grell, Pavel König, Juraj Krčmár, Ľubor Kajaba, Vladimír Nemšovský, Lukáš Barát, Milan Gráf, Ján Doboš, Janka Vargová, Karol Ryba, Ivan Labuda, Nitra, Patrik Balogh, Selice, Marián Strečka, Topoľčianky, Anton Berecz, Ivan Ďurický, Celestín Berecz, Branč, Marián Kováč, Levice, Marek Kováč, Ján Kóssi, Čifáre, Andrej Maťo, Jarok, František Margetin, Jozef Štefák, Rišňovce, Rudolf Práznovský, Sereď, Stanislav Janov, Miroslav Rajnoha, Č. Kľačany, Ján Ballek, Hlohovec, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Štefan Kováč, Vráble, Mária Slezáková, Lukáčovce, Dušan Szabó, Ladice, Dušan Rusznyák, Marcel Pánis, Martin Tesár, D. Krškany, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Marián Titka, Peter Hipp, Milan Lazan, Šaľa, Martina Dicsérová, Štefan Bako, Močenok, Ján Padúch, Preseľany, Juraj Kadlieček, Dražovce, Ivan Šimonek, Dyčka, Peter Majerčík, P. Kesov, Štefan Popelka, Hájske, Ľuboš Brath, Hosťová, Ján Hotový, N. Sady, Miroslav Močol, Alekšince, Juraj Hamar, Klasov, Štefan Peťovský, Štefan Hudec, Lužianky, Peter Zubčák, Hruboňovo, Michal Čery, Alexander Jančo, Jelenec, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Ľudovít Desat, Podhorany, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Ján Hegyi, Jelka, Ladislav Čekey, Pohranice, Peter Bányi, D. Obdokovce, Renáta Gálová, Žirany, Vojtech Kováčik, Prašice, Barbora Minárová, Zl. Moravce, Emil Dubec, Žikava, Juraj Hudec, Sľažany
26 - Ivan Hrachovický, Mário Šándor, Stanislav Billik, Iveta Rosinská, Boris Lacina, Jozef Prešinský, Ivan Buchala, Viliam Halla, Peter Bíro, Vlado Sásik, Ľudovít Konečný, Ľubo Pénzeš, Erik Petrík, Peter Bezák, Vlado Lyžičiar, Mária Štefanková, František Tomek, František Hrnčiar st., Vladimír Ballai, Nitra, Juraj Hamada, Čeľadice, Viktor Balko, Miroslav Piovarči, Lužianky, Gabriel Galbavý, Štefan Straňák, H. Kráľová, Alexandra Gálová, Valent Vaňo, Emanuel Maňúch, Žirany, Michal Lovász, Trnovec, Andrej Civáň, Dražovce, Peter Vidovič, Vinohrady, Norbert Adamča, Martin Ďuriš, Miloš Remenár, Sereď, Rudolf Krajinčák, Elena Vašková, Marián Hozák, Báb, Ivan Molnár, Matúškovo, Jozef Studený, Július Pavlov, N. Ves, Juraj Palatický, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Michal Paška, H. Krškany, Jozef Baláž, Jozef Baláž ml., Vladimír Petro, Tibor Odráška, Daniela Vinceová, Miroslava Grznárová, Šaľa, Peter Rakický, Galanta, Zuzana Mesárošová, Lehota, Lenka Kunkelová, Peter Rajnoha, Marek Lackovič, Zl. Moravce, Rastislav Borčin, Hostie, Milan Molnár, Anton Molnár, P. Kesov, Patrik Čepček, Gabriel Danko, Žitavany, Erik Mészáros, Gáň, Vincent Komačka, Topoľčany, Rudolf Macho, Kolíňany, Terézia Tasáryová, Ján Vaško, Ivanka, Štefan Pupák, Hurbanovo, Anton Tóth, D. Obdokovce, Eva Tóthová, Ivan Chudý, Vráble, František Chrenko, V. Dolina, Marta Záhorská, Rišňovce, Andrej Orlíček, Cabaj-Čápor, Mário Brat, Golianovo, Ivan Bakyta, Jarok, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Monika Gregorová, Jelenec, Mária Ružičková, Branč, Zoltán Kozics, N. Život, Patrik Štrba, T. Mlyňany, Sebastián Magušin, J. Kostoľany, Marián Božík, Hosťovce
25 - Erika Hrachovická, Július Petrík, Vladimír Mada, Radoslav Ollík, Ľudovít Bajan, Katarína Spišáková, Ivana Pelikánová, František Grom, Ján Ehrenhold, Ivan Leckeš, Jaroslav Andrášik, Monika Rekošová, Patrik Laca, Marián Varga, Ľubomír Antalík ml., Nitra, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Radovan Ďurčanský, Mojmírovce, Marián Čurgali, Alekšince, Jozef Hoppan, Ladislav Szöke, Vráble, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Jaroslav Baťo, Žitavany, Peter Šlosár, Radoslav Gažo, Golianovo, Jaroslav Valo, T. Nemce, Margita Pánisová, D. Krškany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Gabriel Baluška, Diakovce, Alexander Kusý, Trnovec, František Kunkel, Jozef Školník, Zl. Moravce, Marián Tóth, Močenok, Anton Škarbala, Pavel Períček, Jozef Záhorský, Rišňovce, Miloš Halan, V. Zálužie, Marek Olejka, Vladimír Gregor, Ivanka, Vojtech Mládek, Podhorany, Attila Drozdák, Marianna Szabóová, Ján Laca, D. Obdokovce, Roman Fuska, Čab, Bohuš Baják, Lužianky, Ján Kluka, Čechynce, Ľudovít Bában, Matúš Hala, Cabaj-Čápor, Lukáš Novosedlík, Rumanová, Jozef Ižóf, Michal Vígh, Jozef Danada, Šaľa, Juraj Segíň, Sľažany, Marián Holub, Prílepy, Igor Kováč, Čeľadice, Eva Gregorová, Imrich Gregor, Jelenec, Ladislav Páleník, Topoľčany, Erik Bugyi, Galanta
24 - Július Kolník, Erik Zajac, Mária Sýkorová, František Bojda, Jozef Havetta, Pavol Balkó, Pavol Zámečník, Jozef Pacher, Ľudmila Šimalová, Iveta Palková, Vlasta Spišáková, Juraj Šipoš, Jozef Nosian, Ján Kormoš, Jakub Takáč, Jozef Hudec st., Ladislav Csuthy, Dušan Letko, Ladislav Pintér, Richard Srňánek, Nitra, Viliam Félis, Jozef Andel, Vráble, Peter Riby, V. Cetín, Tibor Lenčéš, Hájske, František Trvalec, Rastislavice, Ján Cunev, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Štefan Fabian, Ľubor Goldbecher, Slavo Kališ, Roland Franko, Peter Lehocký, Ernest Piršel, Pavel Mihálik, Šaľa, Dávid Pál, Vlčany, Lukáš Mesároš, Lehota, Gabriel Velebný, Klasov, Gašpar Gál, Žirany, Viliam Šimonek, Katarína Šimoneková, Lúčnica, Július Oláh, Matúškovo, Martin Jurík, Ivan Tóth, Čakajovce, Miriama Zborovanová, Golianovo, Ľuboš Proksa, M. Zálužie, Bogdan Streér, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, František Andraško, Jelenec, Richard Tóth, P. Kesov, Vincent Gunda, Alekšince, Peter Lenčéš, Močenok, Michal Cintula, Cabaj-Čápor, Rudolf Lauko, Zbehy, Peter Galbavý, N. Sady, Henrich Richter, Bratislava, Jaromír Slíž, Beladice, Ivan Mrázik, Čeľadice, Anton Zaťko, Štefan Guzmický, Ivanka, Juraj Káčer, Čaradice, Peter Mihálik, Mojmírovce, Peter Paulis, M. Vozokany, Milan Kéry, Sľažany, Ľubomír Bobok, Volkovce, Pavol Haspra, Hosťovce
23 - Valéria Viskupová, Peter Solčianský, Ivan Magdolen, Richard Magušín, Michal Garay, Ľudovít Kováč, Zdenko Senneš, Martin Búchala, Dana Horváthová, Jozef Svitač, Ľubica Tasáryová, Lenka Königová, Marek Markovič, Juraj Náhlovský, Štefan Matesko, Nitra, Miroslav Rosypal, Peter Macháč, Rišňovce, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Ľubomír Mikula, Lehota, František Kausek, Klasov, Vladimír Toman, Čifáre, Ivan Tabaček, T. Nemce, Martin Földeši, Sereď, Eugen Szabó, Ladice, Marián Nagy, D. Krškany, Marek Sklenár, Dávid Serczel, Šaľa, Jozef Baboš, Dlhá n/V., Erik Evetke, Dyčka, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Robert Kokeš, Močenok, Ladislav Fehér, Vlčany, Matúš Mareček, Čab, Robert Urban, Hájske, Júlia Čurgaliová, Mojmírovce, Boris Nyers, Janíkovce, Ján Paľo, V. Dolina, Ján Školník, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Anton Bábik ml., Anton Bábik st., Rumanová, Ladislav Székelyi, Ladislav Vašek, Mikuláš Pintér, Jožo Ružička, Branč, Dušan Béder, V. Lapáš, Jozef Malý, Ján Frajtík, Vráble, Jaroslav Szabó, Váhovce, Juraj Bárek, Žirany, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Ján Árgyusi, Neded, Juraj Minárik, Obyce, Štefan Račko, Ivanka
22 - Alexander Repta, Lenka Reptová, Salo Berecz, Branč, Milan (Ryba) Fuska, Martin Verták, Laura Magušínová, Jozef Moder, Ľudmila Šišáková, Jozef Senneš, Pavol Ďurina, Juraj Tuchyňa, Dionýz Pecháček, Ľuboš Kolár, Nitra, Marián Železník, Trnovec, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Anna Čerenková, Topoľčianky, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, František Szolík, Šaľa, Roman Konečný, Trnava, Dominik Májek, Karol Čurgali st., Mojmírovce, Jozef Huňady, Lúčnica, Jozef Török, Pata, Stanislav Pacher, Sľažany, Viktor Karásek, Hájske, Zlatica Machová, Výč.-Opatovce, Michal Teplanský, Č. Kľačany, Martina Bapčányová, Róbert Bene, D. Obdokovce, Andrej Švihorík, Báb, Peter Debnár, Zbehy, Monika Chrenková, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Peter Kluka, V. Lapáš, Peter Náhlik, N. Sady, František Frajka, Č. Hrádok, Jozef Borbély st., V. Cetín, Ľubomír Števanka, Preseľany, Jozef Félis, Mária Maďarová ml., Vráble, Igor Tárnoky, Zl. Moravce, Jozef Kuzmický, Ivanka, Štefan Ivanič, Čeľadice
21 - Miroslav Mada, Anna Jasanová, Adriana Babišová, Peter Šišák, Anton Lacuška, Jaroslav Srňánek, Jozef Gutai ml., Ľubomír Kiesel, Juraj Hrnčár, Marián Ištokovič, Eduard Szabo, René Matyó, Ľuboš Štefánik, Marek Korytko, Nitra, Peter Balkó, Kolíňany, Ľubica Stránska, Attila Szolnoki, Dyčka, Miloš Zaťko, Velčice, Patrik Drgoň, Martin Florek, Pavol Holták, Natália Kozmová, D. Krškany, Tomáš Karácsony, Váhovce, Emil Vrábel, Gustáv Štefkovič, Šaľa, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Stanislav Drapák, Lúčnica, Lukáš Ševčík, Kynek, Jozef Karásek, Hájske, Martin Hraška, N. Sady, Ľudovít Čaniga, Dražovce, Daniela Desatová, Výč.-Opatovce, Tibor Berec, V. Lapáš, Monika Halvelandová, Kapince, Martin Hindák, Sereď, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce
20 - Pavel Puobiš, Michaela Lacinová, Tomáš Stoklas, Ľubo Zábojník, Viliam Filo, Šimon Horváth, Nitra, Jana Gálová, Peter Sonlajtner, Žirany, Marián Herceg, Pata, Jozef Benko, Jana Martišovičová, D. Krškany, Gabriel Borza, Róbert Pospiš, Roman Uher, Tomáš Darázs, Šaľa, Ľubomír Moravčík, Vladimír Guláš, Helena Forgáčová, Cabaj-Čápor, Jozef Gajdoš, Žitavany, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Matúš Ďurický, Branč, Vladimír Tasáry, Ivanka, Matúš Vrábel, Ján Hnilica, Lužianky, Martin Bibeň, Janíkovce, Jaroslav Desat, Podhorany, Margita Pavelková, Mário Bere, Golianovo, Jana Mráziková, Čeľadice, Jozef Virág, František Kováč, Zl. Moravce, Dávid Bežuch, Galanta
19 - Peter Podsedlý, Vladimír Papp, Mário Depeš, Ján Pénzeš, Jozef Kóša, Berta Blažiová, Ivan Liptay, Zuzana Liptayová, Nitra, Daniel Varga, Jaroslav Dvorský, Pata, Vladimír Majerčík, Sľažany, Margita Kališová, Juraj Volčko, Pavol Trautenberger, Šaľa, Michal Bene, D. Obdokovce, Martin Kolha, Lužianky, Ladislav (Boby) Balázs, Č. Voda, Matúš Zentko, Zbehy, Ľubomír Súľovský, Rišňovce, Marta Bališová, Čeľadice, Mariana Barátová, Dražovce, Andrea Bereczová, Branč, Ján Kozla, Žirany, Kazimír Sýkora, Jarok, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Andrea Mikulášiková, Janíkovce, Adrián Németh, N. Život, Vlado Gombáš ml., Močenok, Iveta Kluková, Golianovo
18 - Ľudovít Billik, Zuzana Lidiková, Marek Varga, Boris Kašuba, František Benc, František Filo, Mária Krátka, Nitra, Andrej Repta, Iveta Boszorádová, Branč, Marián Holý, Levice, Ladislav Brnula, Peter Visolajský, Šaľa, Emil Hollý, Cabaj-Čápor, Norbert Együd, Pohranice, Juraj Sojka, Vráble, Miroslav Zverka, Rišňovce, Jozef Kubáň, Alekšince, Štefan Srnka, Čeľadice
17 - Magdaléna Kováčová, Babindol, Miriam Barboríková, N. Hrnčiarovce, Ladislav Szórád ml., Žirany, Peter Civáň, Dražovce, Marek Ballek, Hlohovec, Simona Szolnokiová, Dyčka, Zuzana Vašková, Rumanová, Matej Svitač, Jozef Žák, Michal Kováč, Ľubomír Pintér, Nitra, Marián Hörik ml., Štitáre, Fero Ružička, Branč, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Marta Bucheňová, Zl. Moravce, Peter Varga, Vlčany, Gabriel Molnár, Galanta
16 - Zuzana Gurinová, Barbora Mináriková, Peter Balkó, Igor Máčik, Peter Pacher, Ľubomír Očovay, Nitra, Martin Imrišek, D. Krškany, František Laczko, Tešedíkovo, Eduard Billa, Zbehy, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Maroš Krajinčák, Báb, Katarína Sándorová, Kolíňany
15 - Róbert Bačinský, Daniel Gál, Igor Galovič, Nitra, Andrej Očenáš, Štefan Novák, Šaľa, Roman Ražný, Čeľadice, František Príbela, Šintava, Felicita Juhászová, D. Obdokovce, Igor Kováč ml., Výč.-Opatovce, Jozef Homola, Hosťovce, Richard Kaplán, Č. Hrádok, Igor Káčer, Martin n/Ž., Vincent Csongár, Tešedíkovo, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Katarína Malá, Emília Malá, Vráble
14 - Ondrej Civáň, Nitra, Miroslav Lešš, Močenok, Janka Kerestešová, Ivanka, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Viki Odrášková, H. Kráľová, Tibor Horváth, Komjatice
13 - František Mášik, Zl. Moravce, Jaroslav Slamka, Báb, Ľuboš Kováč, Cabaj-Čápor, Emil Rusnák, Beladice, Darina Orbanová, Nitra, Helenka Gálová, Žirany, Tibor Boszorád, Branč, David Slíž, Sereď
12 - Ľuboš Baranec, Nitra, Gašpar Šabík, Č. Hrádok, Marek Fábry, Šurianky, Marián Szabo, Cabaj-Čápor, Ľudovít Laca, Braneckého, Nitra, Petra Račková, Ivanka, Ľuboš Kminiak, Čeľadice
11 - Juraj Čurgaly, Stanislav Nemček, Janíkovce, Igor Drotár, Ľubomír Bartakovič, Marián Ďuriš, Nitra, Róbert Homola, Selice, Filip Kučera, Šaľa, František Ješko ml., V. Cetín, Mária Chrenková, V. Dolina, Ľudovít Ďuriš, Čeľadice
10 - Milan Németi, Miroslav Kubiček, Helena Vargová, Diana Szabóová, Rado Vágai, Nitra, Karol Blažovič, Lužianky, Peter Kováč, Zl. Moravce, Patrik Kováč, N. Hrnčiarovce, Martin Ďuriš, Čeľadice, Helena Pákozdová, Cabaj-Pereš
9 - Juraj Demény, Peter Varga, Lucia Pappová, Nitra, Gabriela Sonlajtnerová, Miloš Gál ml., Žirany, Peter Bača, Sľažany, Zoltán Jančuška, Vlčany, Ján Mihálka, Č. Kľačany, Ján Nagy, Zl. Klasy, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Mária Bereczová, Branč, Marek Behúl, T. Mlyňany, Martin Kováč, V.-Opatovce
8 - Peter Bajla, N. Ves, Adam Polednák, Sereď, Lukáš Mošať, Ivanka, Jaroslav Struhár, Nitra, Milan Piovarči, Mária Bajáková, Lužianky
7 - Csaba Štanc, Žirany, Ernest Lenický, H. Kráľová, Miroslav Muzika, Tatiana Hudecová, Tomáš Snop, Lukáš Jeremiáš, Ivan Eliaš, Edo Tomek, Mário Belák, Nitra, Gabriela Kóňová, Branč, Peter Kolečáni, Cabaj-Čápor, Štefan Pastier, M. Vozokany, Milan Srnka st., Čeľadice, Jozef Gál, V.-Opatovce
6 - František Vincze, V. Úľany, Zlatica Varečková, Lužianky, Peter Freňák ml., Topoľnica, Jozef Blaško, Dvorníky, Anna Rumanovská, Sereď, Kornélia Šoková, Šaľa, Dávid Šerfözö, František Szabo, D. Obdokovce, Patrik Hollý, Jarok, Jozef Dodok, Hostie, Monika Vargová, Peter Gúcky, Peter Demeter, Jozef Paulík, Nitra, Vlado Matušica, Hájske, Pavol Štefek, V. Dolina, Alexander Takács, Gabčíkovo, Helena Gálová, Žirany, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Martin Varga, Čakajovce, Roman Dobiaš, Čeľadice
5 - Radoslav Srnec, V. Zálužie, Karol Ďurický, Branč, Adriana Čurgalyová, Janíkovce, Helenka Forgáčová, Cabaj-Čápor, Alena Slabeciusová, Šaľa, Janka Balkóová, Helena Adameková, Marta Filová, Gabriel Vencel, Ladislav Kečkéš, Zuzana Kečkéšová, Jozef Marko, Jožo Ťapušík, Nitra, Emilko Barabáš, Zbehy, Sebastián Havala, J. Kostoľany, Gabriel Kubovič, Matúškovo
4 - Peter Király, N. Život, Michal Miklovič, Ľuboš Burda, Lukáš Bartakovič, Juraj Slíž ml., Andrea Zábojníková, Nitra, Jozef Filo, Mojmírovce, Marek Struhár, Vráble, Ivan Kupec, Čakajovce, Mário Studený, Zl. Moravce, Milan Greguš, Zbehy, Darina Kožáková, Kolíňany, Norbert Zuzik, Klasov, Eva Gombášová, Močenok, Ladislav Nagy, Jelenec, Jozef Ivanič, Jozef Kminiak, Milan Srnka ml., Čeľadice, Kristián Nagy, Selice, Beáta Grellová, Topoľnica, Vilma Peťovská, Lužianky, Attila Molnár, D. Obdokovce, Norika Ra čková, Ivanka
3 - Július Braun, Močenok, Martin Hrotek, Peter Németh, Augustín Grman, Ján Kmeťo, Ján Jedlička, Nitra, Marian Pauk, Rumanová, Juraj Polkoráb, Golianovo, Marián Svorad, Hrušovany, Róbert Koprda, Čeľadice
2 - Peter Mládek, Podhorany, František Hrnčiar, Martin Petrík, Nitra, Miroslav Buranský, Jelšovce, Judita Bužiková, Cabaj-Čápor
1 - Ladislav Hritz, Beladice, Martin Kudry, Janíkovce, Silvia Boszorádová, Hosťová, Matúš Levčík, Nitra, Margita Horňáková, Rišňovce
0 - Lukáš Zima, Vráble



V 6. kole uhádol najviac (8 zápasov) Štefan Srnka z Čeľadíc.
Ďalšie postrehy v pondelkových Nitrianskych novinách.
Tipérov zdraví

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  2. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  3. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  4. Fresh Market má novú predajňu Sanagro. Takto to tam vyzerá
  5. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  6. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  8. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  9. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  10. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  1. Chief of Slovak Telekom: We care about the future of Slovakia
  2. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  3. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  4. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  6. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  7. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  8. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  9. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  10. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 20 227
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 18 747
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 14 023
  4. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 256
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 659
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 292
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 10 579
  8. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 514
  9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 233
  10. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 10 227
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Celoplošné testovanie v Nitre: Prihlásilo sa už vyše päťsto dobrovoľníkov

Krajský lekár Ľubomír Ševčík hovorí, že najťažšie zrejme bude zabezpečiť dostatok zdravotníkov. Vyzýva ich, aby sa prihlásili.

Tradičné vianočné mestečko v Nitre nebude, neurobia ani klzisko na Župnom námestí

Mesto do poslednej chvíle verilo, že vianočné trhy budú. Vybralo aj predajcov.

Vlani boli mestské vianočné trhy len na Svätoplukovom námestí. Tento rok sa malo konať na troch miestach.

Kraj renovuje ďalšiu časť šalianskej polikliniky

Bez rekonštrukcií zatiaľ zostáva nemocničná časť. Podľa Prekopovej je o tomto objekte naďalej predčasné hovoriť.

Od pondelka pokračuje proces so starostom Dolného Chotára

Pred senátom Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Pezinku pokračuje od pondelka (26. 10.) pojednávanie so starostom Dolného Chotára Františkom D. a spol.

Starosta Dolného Chotára František Dora.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Už ste čítali?