Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Zimná tipovačka - po 12. kole

78 - Tatiana Paukejová, Nitra, 75 - Martina Hanusová, Nitra, 64 - Anna Lacinová, Nitra, 61 - Martin Földeši, Sereď, Gabriel Chrenko, V. Dolina

Správne tipy 12. kola
Slovan - Trenčín 3:0 1
Zvolen - Nitra 6:3 1
Skalica - Poprad 4:3 1
Martin - Žilina 1:4 2
L. Mikuláš - Košice 3:3 X
Nitra - Trenčín 4:2 1
Litvínov - Vítkovice 3:5 2
Florida - Atlanta 5:2 1
Buffalo - Ottawa 2:1 t X
Montreal - Philadelphia 5:0 1

Zimná tipovačka - po 12. kole
78 - Tatiana Paukejová, Nitra
75 - Martina Hanusová, Nitra
64 - Anna Lacinová, Nitra
61 - Martin Földeši, Sereď, Gabriel Chrenko, V. Dolina
60 - Peter Bezák, Iveta Dubeňová, Igor Dubeň, Nitra, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Marta Záhorská, Rišňovce, Stanislav Brat, Golianovo
59 - Vlado Lyžičiar, Jozef Lenghart, Nitra, Marián Čurgali, Alekšince, Jozef Virág, Zl. Moravce
58 - Milan Bojda, Michal Lauko, František Hrnčiar st., Štefan Pénzeš, Dušan Letko, Nitra, Peter Hipp, Šaľa, Ľubomír Martišovič, Pavol Kozma, D. Krškany, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce
57 - Marián Ištokovič, Martin Cvrkal, Miroslav Múdry, Ernest Szombath, Helena Vargová, Tomáš Stoklas, Nitra, Vincent Komačka, Topoľčany, Jozef Labuda, Solčany, Marian Mesko, Topoľčianky, Peter Zubčák, Hruboňovo, Peter Kolečáni, Cabaj-Čápor, Peter Lehocký, Šaľa, Milan Kubala, Sereď, Margita Pánisová, D. Krškany
56 - Ľubomír Kiesel, Katarína Karcolová, Jaroslav Ollík, Mária Sýkorová, Patrik Palka, Nitra, Matúš Zentko, Zbehy, Peter Kováč, Zl. Moravce, Karol Ďurický, Branč, Dominik Lenghard, Čakajovce, Patrik Szabo, Cabaj-Čápor, Zuzana Mesárošová, Lehota
55 - Marcela Hallová, Valéria Viskupová, Miloš Konopásek, Iveta Rosinská, Ľubomír Kincel, Nitra, Roman Margetin, Jozef Záhorský, Rišňovce, Margita Kališová, Šaľa, Andrej Civáň, Dražovce, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Jakub Lenčéš, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Tibor Mócik, Topoľčany, Anton Berecz, Ivan Ďurický, Branč, Marek Kováč, Čifáre, Patrik Benček, Zl. Moravce, Martin Tesár, D. Krškany
54 - Ladislav Csuthy, Dušan Koszorú, Ivan Buchala, Pavel Čvirik, Nitra, Gabriel Danko, Žitavany, Stanislav Nemček, Janíkovce, Patrik Šarközy, Vinodol, Gustáv Molnár, P. Kesov, Adrián Nagy, V. Cetín, Ján Migo, V. Dolina, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Gabriel Velebný, Klasov
53 - Marián Grman, Jozef Havetta, Marián Červenka, Vladimír Nemšovský, Michal Bíro, Lukáč Tomiš, Nitra, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Norbert Adamča, Sereď, Simona Szolnokiová, Dyčka, Ladislav Páleník, Topoľčany, Jozef Danada, Roland Franko, Šaľa, František Frajka, Č. Hrádok, Kvetoslava Kertészová, Svätoplukovo, Ľudovít Desat, Podhorany, Renáta Ivančíková, Koniarovce, Miroslav Fúska, Zbehy, Anton Zaťko, Ivanka, Martina Dicsérová, Močenok, Július Galo, D. Krškany, Ladislav Babóti, Vlčany
52 - Július Števčík, Juraj Demény, Barbora Mináriková, Erik Zajac, Jozef Kóša, Marián Varga, Nitra, Stanislav Babocký, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Attila Kürti, Vlčany, Renáta Gálová, Žirany, Peter Majerčík, Anton Molnár, P. Kesov, Emil Hollý, Matúš Hala, Cabaj-Čápor, Peter Debnár, Zbehy, Roman Fuska, Čab, Zuzana Kertészová, Svätoplukovo, Martin Jurík, Čakajovce, Pavel Períček, Rišňovce, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Dávid Bežuch, Galanta, Alexander Kusý, Trnovec, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Mário Brat, Golianovo, Štefan Peťovský, Lužianky, Rastislav Borčin, Hostie
51 - Richard Srňánek, Karol Ryba, Peter Bíro, Michal Gúcky, Peter Mateička ml., Jozef Hudec st., Juraj Náhlovský, Richard Magušín, Nitra, Jozef Rehuš, Rišňovce, Slavo Kališ, Gustáv Štefkovič, Rastislav Mokrý, Tibor Odráška, Michal Kriško, Šaľa, Attila Szolnoki, Dyčka, Emanuel Maňúch, Jana Gálová, Žirany, Štefan Hudec, Lužianky, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Štefan Straňák, H. Kráľová, František Juhász, Hosťová, Ján Slíž, Beladice, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Juraj Chrenko, V. Dolina, Ján Vaško, Ivanka, Jozef Benko, D. Krškany, Jana Ďurická, Branč
50 - Miroslav Fábry, Peter Šišák, Roman Sýkora, Juraj Tomka, Miloš Sýkora, Nitra, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Imrich Gregor, Michal Čery, Jelenec, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Ján Lenčéš, Štefan Bako, Močenok, Ivan Tóth, Čakajovce, Terézia Tasáryová, Marek Olejka, Ivanka, Marián Hozák, Báb, Bogdan Streér, N. Hrnčiarovce, Zlatica Machová, Výčapy-Opatovce, Milan Dudáš, Prílepy, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Juraj Barantal, V. Zálužie, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Mário Slezák, Lukáčovce, Marcel Pánis, D. Krškany, Jozef Ružička, Branč, Peter Lahučký, Lehota, Gašpar Gál, Žirany
49 - Ivan Hrachovický, Ľudmila Šišáková, Ladislav Pintér, Vladimír Ballai, Nitra, František Margetin, Margita Horňáková, Rišňovce, Ján Ballek, Hlohovec, Jozef Šercel, Váhovce, František Kausek, Dávid Hamar, Klasov, Jozef Barát, Topoľčany, Jozef Hoppan, Henrich Benedek, Vráble, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Juraj Volčko, Šaľa, Jozef Borbély st., V. Cetín, Ondrej Kozolka, Volkovce, Juraj Minárik, Obyce, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Miroslav Močol, Alekšince, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Emil Dubec, Žikava, František Kunkel, Zl. Moravce, Helena Gálová, Žirany, Róbert Juhász, Golianovo
48 - Tibor Horváth, Ingrid Lyžičiarová, Ján Barát, Nitra, František Krčmár, Nevidzany, Zoltán Németh, N. Život, Tibor Horváth, Komjatice, Henrich Richter, Bratislava, Peter Mihálik, Mojmírovce, Denis Nagy, V. Cetín, Milan Šlosár, Čab, Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce, Dušan Béder, V. Lapáš, Jozef Andel, Vráble, Filip Harčár, Miroslav Poloni, Jozef Kučera, Šaľa, Ferko Valent, T. Mlyňany, Fero Ružička, Branč
47 - Vlado Sásik, Jozef Senneš, Miroslava Labudová, Milan Čulák, Jozef Moder, Jozef Viskup, Vladimír Mada, František Filo, Lukáš Bartakovič, Ivan Dominka, Ján Ehrenhold, René Matyó, Juraj Knížat, Nitra, Alexandra Zimová, Vráble, Marián Kováč, Levice, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Andrea Mikulášiková, Janíkovce, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Janka Látečková, V. Zálužie, Andrej Fábry, Čab, Milan Molnár, P. Kesov, Ján Kozla, Žirany, Monika Chrenková, František Chrenko, V. Dolina, Juraj Sabo, Anton Bábik ml., Rumanová, Ľubomír Uher, Šaľa, Štefan Páleník, Prílepy, Mário Pánis, D. Krškany, Marián Strečka, Topoľčianky
46 - Jozef Pacher, Ľudovít Kováč, Július Petrík, Jozef Nosian, Ladislav Nosian, Miroslav Kubiček, Jozef Prešinský, Radoslav Ollík, Daniel Gál, Juraj Tuchyňa, Stanislav Billík, Margita Tomastová, Nitra, Rudolf Krajinčák, Elena Vašková, Báb, Jozef Ižóf, Milan Bekéni, Jozef Sklenár, Šaľa, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Danko Uharček, Močenok, Vladimír Tasáry, Ivanka, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Róbert Čížik, V. Úľany, Miroslav Šlosár, Golianovo, Ján Hnilica, Viktor Balko, Lužianky, Štefan Račko, D. Krškany, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Martin Dvonč, Janíkovce
45 - Martin Hrotek, Ľudovít Laca, Klaudia Levčíková, Štefan Matesko, Marek Varga, Ľubomír Antalík ml., Pavol Balkó, Lucia Barátová, Maroš Ratulovský, Jozef Svitač, František Grom st., Boris Grežo, Katarína Magušínová, Monika Vargová, Juraj Krčmár, Jaroslav Srňánek, Nitra, Michal Kulík, Vlčany, Marek Ballek, Hlohovec, Katarína Nagyová, Zl. Klasy, Ľubomír Števanka, Preseľany, Tomáš Mikulášik, Janíkovce, Stanislav Packa, Močenok, Vladimír Toman, Čifáre, Jaromír Slíž, Beladice, Jozef Kuzmický, Ivanka, Ľudovít Brath, Peter Bányi, D. Obdokovce, Adam Barborík, N. Hrnčiarovce, Marián Chobot, Urmince, Jozef Gál, Žirany, Peter Evetke, Dyčka, Mariana Barátová, Dražovce, Jozef Škvaril, D. Krškany, Andrej Maťo, Peter Sýkora, Jarok, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Martin Ďuriš, Čeľadice
44 - Mário Šándor, Pavel Hrnčár, Vladimír Papp, Michal Garay, Igor Galovič, Ľubomír Búchala, Ľubka Tasáryová, Daniel Tasáry, Peter Kováč, Ivan Leckeš, Ľudmila Šimalová, Nitra, Jozef Török, Pata, Jaroslav Zelovič, Ivanka, Juraj Minár, Zl. Moravce, Patrik Štrba, T. Mlyňany, Martin Kolha, Ľubomír Rakovský, Lužianky, Gabriel Baluška, Diakovce, Vladimír Urban, Hájske, Jaroslav Baťo, Žitavany, Adam Ďuriš, D. Obdokovce, Michael Švihorík, Báb, Pavol Štefek, V. Dolina, Martin Horváth, Róbert Pospiš, Šaľa, Martin Račko, D. Krškany
43 - Peter Solčianský, Jaroslav Zaťko, Jakub Takáč, Jaroslav Andrášik, František Grom ml., Michal Vígh, Margita Letková, Nitra, Daniel Varga, Pata, Jozef Baťala ml., Žitavany, Juraj Palatický, Mojmírovce, Milan Lazan, Šaľa, Štefan Hudec ml., Lužianky, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Matej Fábry, V. Cetín, Miriama Zborovanová, Golianovo, Ladislav Székelyi, Branč, Richard Tóth, P. Kesov, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Vladimír Mihálik, Močenok, Martin Hraška, N. Sady
42 - Pavol Búš, Marek Markovič, Erika Hrachovická, Anton Černý, Miroslav Mada, Ľubo Pénzeš, Laura Magušínová, Nitra, Peter Molnár, Neded, Eva Gregorová, Jelenec, Patrik Čepček, Žitavany, Ľubomír Moravčík, Cabaj-Čápor, Roman Ražný, Čeľadice, Peter Sonlajtner, Žirany, Jozef Školník, Zl. Moravce, Tomáš Tóth, Pohranice, Lukáš Guniš, Preseľany
41 - Zuzana Lörinczová, Branč, Ľuboš Kolár, Jozef Ťapušík, Nitra, Štefan Kúsek, Hostie, Milan Roman, Lenka Tomanová, Čab, Erik Fábry, V. Cetín, Alexandra Gálová, Žirany, Ján Školník, Zl. Moravce, Ján Hegyi, Jelka, Štefan Račko, Ivanka, Marián Titka, Šaľa
40 - Dalibor Lisý, Viera Radadičová, Ivan Balla, Pavol Šarmír, Vladimír Kuchta, Helena Adameková, Nitra, Ľudovít Mešťan, Pavel Mihálik, Šaľa, Patrik Balogh, Selice, Rudolf Macho, Kolíňany, Jozef Horňák, Rišňovce, Miloš Gál st., Valent Vaňo, Žirany, Martin Mikušík, N. Hrnčiarovce, Peter Rajnoha, Zl. Moravce
39 - Ľudovít Konečný, Pavol Ďurina, Silvia Podsedlá, Ľudovít Billik, Ivan Janiš, Nitra, Štefan Pupák, Hurbanovo, Miroslav Buranský, Jelšovce, Attila Sonlajtner, Žirany, Igor Levický, Vieska n/Ž., Marek Sklenár, Štefan Fabian, Šaľa
38 - Miroslav Šimala, Zoran Heiser, Martin Búchala, Andrej Leckéš, Ján Kmeťo, Nitra, Emil Šatan, Vozokany, Igor Kováč, Čeľadice, Juraj Svorad, Hrušovany, Milan Piovarči, Lužianky, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Erik Evetke, Dyčka
37 - Boris Kašuba, Milan Benko, Milan Borovský, Peter Balkó, Nitra, Ladislav Mikle, Šaľa, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Ladislav Kéry, Volkovce, Jozef Huňady, Lúčnica, Jozef Štefák, Rišňovce, Miroslav Benček, Zl. Moravce, Ľubomír Gyepes, Klasov, František Príbela, Šintava
36 - Juraj Vencel, Aďo Migo, Nitra, Daniela Záhonová, Golianovo, Celestín Berecz, Alexander Repta, Branč, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Juraj Holták, D. Krškany, Kristián Mikle, Tešedíkovo, Lukáš Novosedlík, Rumanová
35 - Andrej Milošiak, Katarína Spišáková, Tomáš Snop, Peter Orban, Nitra, Felicita Juhászová, D. Obdokovce, Andrea Bereczová, Branč, Emil Čapkovič, D. Krškany, Jozef Janiš, Mojmírovce
34 - Ivan Labuda, Vlasta Spišáková, Juraj Hrnčár, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Milan Greguš, Zbehy, Mária Bereczová, Matúš Ďurický, Branč, Zuzana Vašková, Rumanová, Bohuš Baják, Lužianky, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Oľga Račková, D. Krškany, Tomáš Karácsony, Váhovce, Jana Beňová, T. Mlyňany, Pavol Packa, Šaľa, Július Oláh, Matúškovo
33 - Silvia (Slivka) Baňárová, František Imre, Igor Kotora, Milan Petráš, Nitra, Andrea Félisová, Vráble, Štefan Guzmický, Ivanka, Martin Smutný, Beladice, Ľuboš Kliman, M. Vozokany, Peter Bleho, Šaľa, Milan Augustín, Topoľčianky, Fruzsina Vadkerti, Kráľová n/V.
32 - Emil Barabáš, Zbehy, Ľudovít Ďuriš, Čeľadice, Marián Železník, Trnovec, Michal Vígh, Šaľa
31 - Jozef Paulík, Ľubomír Maczvalda, Róbert Ďurech, Nitra, Adriana Mihálková, Č. Kľačany, Tibor Boszorád, Branč, Jozef Baláž, Mário Bleho, Šaľa, Marek Ternény, V. Zálužie, Martin Bibeň, Janíkovce
30 - Pavol Zámečník, Martin Molnár, Nitra, Milan Mišák, V. Dolina, Tomáš Svitač, M. Lapáš, Filip Virág, V. Lapáš, Otto Benc, Branč, Tomáš Bleho, Šaľa, Pavol Kučerka, Topoľčany
29 - Michaela Konopásková, Milan Raček, Jaroslav Látečka, Miroslav Ölvecký, Nitra, Alexander Darázs, Tešedíkovo, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Marián Pauk, Rumanová, Branislav Pospiš ml., Šaľa
28 - Zuzana Matušicová, Pata, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Ivan Kohút, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Tibor Bene, D. Obdokovce, Daniela Desatová, Výčapy-Opatovce, Ľubor Kajaba, Ivanka, Katarína Slováková, Nitra
27 - Mário Depeš, Ivan Eliaš, Ľuboš Lacina, Mário Varga, Miroslav Palka, Nitra, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Juraj Fabo, M. Ripňany, Zoltán Prešinský, V. Cetín, Jozef Lukáč, Mojmírovce
26 - Tomáš Javor, Sereď, Anna Čerenková, Topoľčianky, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Jozef Lörincz, Branč, Norbert Zuzik, Klasov, Matúš Vrábel, Lužianky, Dušan Verai, Janíkovce, Eva Pappová, Nitra
25 - David Čerňák, Zuzana Maczvaldová, Juraj Šipoš, Zuzana Gurinová, Janka Vargová, Juraj Varga, Nitra, Jozef Halák, Janíkovce, Štefan Pastier, M. Vozokany, Jozef Malý, Vráble
24 - Filip Greguš, Michal Miklovič, Nitra, Pavla Ladungová, Ivanka, Michal Rác, Mojmírovce, Ivan Bakyta, Jarok
23 - Juraj Tóth, Šaľa, Peter Odráška, H. Kráľová, Erik Brisuda, Č. Hrádok, Erika Molnárová, D. Štitáre, Dušan Šranko, Klasov, Kazimír Sýkora, Jarok
22 - Gabriel Tóth, H. Kráľová, Miroslav Jančár, Komjatice, Eva Slováková, Kamanová, Ondrej Proksa, M. Zálužie, Marián Nagy, D. Krškany, Tomáš Vnučko, Nitra, Peter Šimko, Močenok
21 - Radko Hudec, Cabaj-Pereš, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Mária Ružičková, Branč
20 - Rado Vágai, Marcel Lenčéš, Alexander Grell, Nitra, Lucia Sojková, Maňa, Miroslav Szlamka, Váhovce, Vlado Škrabala, Šaľa, Róbert Bene, D. Obdokovce
19 - Vlado (Body) Viola, Zuzana Lidiková, Lukáš Jeremiáš, Jozef Žák, Iveta Molnárová, Nitra, Jaroslav Szabo, Váhovce, Alžbeta Dobiašová, Žirany, František Trvalec, Rastislavice, Marek Šlehobr, P. Kesov, Martin Florek, D. Krškany, Ján Hotový, N. Sady, Michal Málnási, Šaľa, Iveta Boszorádová, Branč
18 - Janka Sedliačiková, Marek Janík, Július Kolník, Jaroslav Fehér, Nitra, Tibor Mikle, Vlčany, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Radoslav Straňák, Močenok
17 - Ema Benčeková, Zl. Moravce, Emília Malá, Vráble, Mária Bajáková, Lužianky, Filip Varga, Rumanová, Peter Svorad, Nitra
16 - Ján Frajtík, Vráble, Jozef Repa, Prílepy, Zoltán Ištokovič, H. Kráľová, Renáta Zeleňáková, Branč, Richard Levčík, Nitra, Monika Slížová, Beladice
15 - František Trnka, Matúš Bédi, Ivan Liptay, Nitra, Jozef Kováč, Čifáre, Michal Cintula, Cabaj-Čápor
14 - Tibor Lenčéš, Hájske, Ľuboš Kováč, Cabaj-Čápor, Ladislav Lörincz, Salo Berecz, Branč, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Jozef Barczi, Vlčany, Katarína Malá, Vráble, Marek Korytko, Katka Sýkorová, Nitra, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Magdaléna Kováčová, Babindol, Jozef Infnér, Rišňovce
13 - Valéria Košecká, Jozef Muran, Nitra, Stanislav Drapák, Lúčnica n/Ž., Slavomír Sysel, Močenok, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Marián Čapo, Sľažany, Ladislav Nagy, Jelenec
12 - František Bojda, Dušan Tirol, Igor Drotár, Ján Baláži, Fero Takáč, Milan (Ryba) Fúska, Nitra, Katarína Sándorová, Kolíňany, Andrej Vörös, Šaľa, Michal Macúch, Svätoplukovo
11 - Adriana Babišová, Nitra, Marián Hudec, Lužianky, Ladislav Szórád ml., Žirany, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Iveta Šimoneková, Dyčka, Igor Tárnoky, Zl. Moravce, Roman Zaťko, Margita Pavelková, Golianovo, Tatiana Sklenárová, Šaľa
10 - Sebastian Ivanička, Michal Korýtko, Juro Slíž ml., Jozef Žák st., Nitra, Martin Bennár, Hájske, Janka Syslová, Močenok, Marián Herceg, Pata
9 - Ľubomír Ballay, Peter Varga, Zuzana Liptayová, Pavel Puobiš, Nitra, Eva Tóthová, Vráble, Eva Hamarová, Klasov
8 - František Tomek, Ľubica Géringová, Matej Varga, Nitra, Peter Király, N. Život, Róbert Slamka, Báb, Miroslav Ružička, Zbehy, Lívia Horňáková, Rišňovce, Roman Tóth, D. Obdokovce
7 - Juraj Sojka, Jozef Félis, Mária Maďarová ml., Vráble, Štefan Fiala, Branč, Pavel Gálik ml., Lovce, Vladimír Bernáth, N. Ves n/Ž., Ľudovít Billík, Katka Korenčíková, Imrich Hrdlica, Pavol Krajčo, Nitra, Viliam Šimonek, Lúčnica n/Ž., Tomáš Slovák, Vlkas, Peter Bodi, Zbehy, Juraj Bárek, Žirany, Jozef Vincúr, Výčapy-Opatovce, Peter Civáň, Dražovce
6 - Jozef Brieška, Tek. Nemce, Martin Hindák, Sereď, Ľuboš Kanás st., Ján Frenczel, Igor Lieskovský, Róbert Valentíny, Magdaléna Michaličková, Michal Ballon, Mária Kóšová, Nitra, Katarína Šimoneková, Lúčnica n/Ž., Miroslav Zverka, Rišňovce, Aladár Žemberi, N. Hrnčiarovce, Csaba Sándor, Kolíňany
5 - Ľuboš Galo, Janíkovce, Tibor Lencsés, Gabriel Galbavý, Jozef Galbavý, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Ivan Molnár, Matúškovo, Ľuboš Burda, Vladimír Kompas, Vladimír Mészáros, Lenka Sýkorová, Nitra, Ľubomír Sako, Kolíňany, Vojtech Mládek, Podhorany, Marián Božík, Hosťovce, Ján Bédi, V. Zálužie, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Rudolf Lauko, Vladimír Billa, Zbehy, Nataša Mrlláková, Jana Sklenárová, Michal Molnár, Šaľa, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Ľuboš Lörincz, Maroš Herenčár, Branč, Jozef Kováč, Čifáre, Adriana Höriková, D. Štitáre, Miloš Solčiansky, T. Mlyňany, Peter Neubauer, Žirany
4 - Marián Krištofičin, Martin Valnoha, Jozef Hajdúch, Ivan Krčmár, Milan Gajdošík, Tomáš Jaroš, Marek Košik, Ľubica Géringová, Andrej Bahelka, Patrik Polonec, Igor Keseg, Mária Sásiková, Lucia Pappová, Laura Matyóová, Gabriel Vencel, Nitra, Lenka Lencsésová, H. Kráľová, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Ľuboš Rimovský, Močenok, Ján Obert, Filip Dobiaš, Čeľadice, Jozef Chudý, Biskupová, Peter König, Ivanka, René Scheer, Kolíňany, Jozef Fabián, Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Irena Kučerová, Boris Nyers, Janíkovce, Marek Gáth, V. Zálužie, Tomáš Smutný, Beladice, Ivan Mikušík ml., N. Hrnčiarovce
3 - Palo Halva, Andrej Ťapušík, Miroslav Studený, Ondrej Nemček, Ivana Mateičková, Gabriela Žáková, Viola Ollíková, Peter Gurina, Nitra, Marián Mateička, Behynce, Viliam Félis, Ladislav Nagy, Marcel Hoppan, Vráble, Norbert Együd, Pohranice, Vladimír Gregor, Jozef Olejka, Ivanka, Erika Šebová, Zl. Moravce, Martin Faragó, Matúškovo, Jozef Földvári, Šaľa, Ľubomír Mikula, Lehota, Ladislav Šimončík, Čechynce, Csaba Štanc, Žirany, Tibor Berec, V. Lapáš, Eva Gombášová, Vlado Gombáš st., Močenok, Alena Uhlířová, Sokolníky, Marián Kováč, Diakovce, Matúš Mareček, Čab, Žigmund Rigo, Milan Žákovič, Alekšince, Marián Hritz, Prílepy, Mária Chrenková, V. Dolina, Mário Gažo, Rumanová
2 - Miloš Očenáš, Svätoplukovo, Gabriel Borza, Jozef Szabo, Šaľa, Vladimír Kurila, Galanta, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Ondrej Civáň, Róbert Kužila, Silvia Poliaková, Bohuslav Bene, Pavlína Pišnová, Nitra, Ladislav Kiss, N. Život, Miroslav Beňo, Zuzana Szolnokiová, Vráble, Monika Dobiašová, Čeľadice, Viktor Batko, Alena Segečová, Lužianky, Gabriel Fazekaš, Neded, Ladislav Čekey, Pohranice, Marián Hörik, D. Štitáre, Mária Smutná, Beladice, Róbert Berec, V. Lapáš
1 - Ján Kukla, Martin Pecho, Erika Révayová, Nitra, Peter Lukáč, Lehota, Peter Visolajský, František Titka, Šaľa, Hana Kukučková, Šurianky
0 - Andrej Mareček, Čab

V 12. kole najviac - 9 zápasov - uhádol Martin Ďuriš z Čeľadíc.
Ďalšie postrehy prinesieme v pondelkových Nitrianskych novinách.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Studujte v Praze ekonomii a business v angličtině
  2. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  3. Buďte v najlepšej spoločnosti!
  4. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
  5. Máte nápad ako zlepšiť svoje okolie? Radi ho podporíme!
  6. Keď štúdium (za)baví
  7. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  8. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  9. Hubert – keď život chutí už 195 rokov
  10. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?
  1. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  2. Máte nápad ako zlepšiť svoje okolie? Radi ho podporíme!
  3. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  4. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  5. Nová služba v Pezinku – bezplatný zber elektroodpadu
  6. OFFICE ROKA 2020 poukáže na transformáciu pracovného prostredia
  7. V mlieku už nie sme sebestační. Čo sa musí zmeniť?
  8. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie
  9. Hubert – keď život chutí už 195 rokov
  10. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 25 304
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 23 241
  3. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 12 864
  4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 11 426
  5. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 8 617
  6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 555
  7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 142
  8. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 894
  9. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 7 796
  10. Oslávte nový rok v teple: Cestujte na Zanzibar úplne bezpečne 7 665
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Ľudí prezváňajú aj v noci, opakovane. Jedna predvoľba pripomína Nitru

Ak zákazník nevie, z akého čísla mu telefonujú, môže využiť službu identifikácia zlomyseľných volaní. Meno a adresu volajúceho sa však nezvie.

Ilustračné

Nitriansky primátor Hattas je pozitívny. Radnicu nezatvoria

Otestovať sa pôjdu aj Hattasovi najbližší spolupracovníci.

Primátor Marek Hattas.

Od Perkyho po Čáru. Spoznajte najlepších 40-tnikov v šiestej lige

Dvaja z nich nechýbali na ihrisku v desiatich kolách ani minútu!

Predstavujeme vám najlepších štyridsiatnikov v šiestej lige ObFZ Nitra. Na tejto snímke z duelu Mojmírovce - Chrenová sú dvaja z elitnej jedenástky.

Polícia pátra po mužovi z Topoľčianok, rodine sa neozval od júna

Podľa informácií sa prechodne zdržiava v Bratislave.

Polícia v Nitre žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po 53-ročnom Tiborovi Chudom z Topoľčianok.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

FOTO: Po obrovských tolstolobikoch prišli na rad skutoční králi priehrady Ružiná

Vo vodnom diele Ružiná prebieha už štvrtý deň záchranný odlov rýb.

Pri inštalácii vianočnej výzdoby v Mlynoch prišiel mladý muž o nohu

Pracovník spadol z výšky približne 20 metrov. Utrpel množstvo zranení.

Demänovská dolina už nevládze, na petíciu nie je neskoro

Nestíha elektrika, už ani zdroje pitnej vody.

Tragická nehoda na R1: Vodiča († 52) vymrštilo z auta

Nehoda sa stala na diaľničnom úseku medzi Zvolenom a Žiarom.

Už ste čítali?