Streda, 28. október, 2020 | Meniny má DobromilaKrížovkyKrížovky

Zimná tipovačka - po 11. kole

70 - Tatiana Paukejová, Nitra, 69 - Martina Hanusová, Nitra, 58 - Anna Lacinová, Nitra, 56 - Martin Földeši, Sereď, 55 - Gabriel Chrenko, V. Dolina

Správne tipy 11. kola
Žilina - Slovan 4:1 1
Poprad - Košice 4:1 1
Skalica - Trenčín 3:1 1
Martin - Nitra 5:1 1
L. Mikuláš - Poprad 2:2 X
Spiš. N. Ves - Topoľčany 7:1 1
Karlovy Vary - Vítkovice 2:5 2
Florida - Toronto 2:4 2
Rangers - Philadelphia 2:3 p X
Minnesota - Detroit 4:5 2

Poradie po 11. kole
70 - Tatiana Paukejová, Nitra
69 - Martina Hanusová, Nitra
58 - Anna Lacinová, Nitra
56 - Martin Földeši, Sereď
55 - Gabriel Chrenko, V. Dolina
54 - Iveta Dubeňová, Patrik Palka, Nitra, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Marian Mesko, Topoľčianky, Stanislav Brat, Golianovo, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Pavol Kozma, D. Krškany
53 - Milan Bojda, Michal Lauko, František Hrnčiar st., Peter Bezák, Igor Dubeň, Jozef Lenghart, Nitra, Marián Čurgali, Alekšince, Jakub Lenčéš, H. Kráľová, Jozef Virág, Zl. Moravce, Jozef Labuda, Solčany, Marta Záhorská, Rišňovce, Peter Kolečáni, Cabaj-Čápor, Peter Hipp, Peter Lehocký, Šaľa, Ľubomír Martišovič, D. Krškany
52 - Ľubomír Kiesel, Juraj Demény, Ernest Szombath, Katarína Karcolová, Nitra, Marek Kováč, Čifáre, Karol Ďurický, Branč, Dominik Lenghard, Čakajovce, Patrik Szabo, Cabaj-Čápor, Margita Pánisová, D. Krškany
51 - Miroslav Múdry, Ivan Buchala, Štefan Pénzeš, Helena Vargová, Tomáš Stoklas, Nitra, Vincent Komačka, Topoľčany, Roman Margetin, Rišňovce, Andrej Civáň, Dražovce, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Matúš Zentko, Zbehy, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Peter Zubčák, Hruboňovo
50 - Marián Ištokovič, Martin Cvrkal, Valéria Viskupová, Jaroslav Ollík, Dušan Letko, Mária Sýkorová, Nitra, Margita Kališová, Šaľa, Anton Berecz, Jozef Ružička, Branč, Gabriel Danko, Žitavany, Peter Kováč, Zl. Moravce, Patrik Šarközy, Vinodol, Ľudovít Desat, Podhorany, Adrián Nagy, V. Cetín, Zuzana Mesárošová, Lehota, Milan Kubala, Sereď, Martin Tesár, D. Krškany
49 - Ladislav Csuthy, Vladimír Nemšovský, Iveta Rosinská, Barbora Mináriková, Erik Zajac, Pavel Čvirik, Nitra, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Tibor Mócik, Topoľčany, Ivan Ďurický, Branč, Peter Majerčík, P. Kesov, Jozef Danada, Šaľa, František Frajka, Č. Hrádok, Kvetoslava Kertészová, Zuzana Kertészová, Svätoplukovo, Jozef Záhorský, Rišňovce, Alexander Kusý, Trnovec, Martina Dicsérová, Močenok
48 - Marián Grman, Marcela Hallová, Peter Šišák, Richard Srňánek, Jozef Havetta, Miloš Konopásek, Michal Bíro, Ľubomír Kincel, Nitra, Jozef Rehuš, Rišňovce, Slavo Kališ, Šaľa, Ján Sikoriak, Tek. Nemce, Ladislav Páleník, Topoľčany, Renáta Gálová, Žirany, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Stanislav Nemček, Janíkovce, Gustáv Molnár, P. Kesov, Martin Jurík, Čakajovce, Terézia Tasáryová, Ivanka, Renáta Ivančíková, Koniarovce, Ján Migo, V. Dolina, Patrik Benček, Zl. Moravce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Zoltán Németh, N. Život, Jana Ďurická, Branč
47 - Miroslava Labudová, Marián Červenka, Dušan Koszorú, Peter Bíro, Lukáš Bartakovič, Lukáč Tomiš, Jozef Hudec st., Jozef Kóša, Nitra, Ján Ballek, Hlohovec, Jozef Šercel, Váhovce, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Attila Szolnoki, Simona Szolnokiová, Dyčka, Attila Kürti, Vlčany, Emanuel Maňúch, Žirany, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, František Juhász, Hosťová, Roman Fuska, Čab, Anton Molnár, P. Kesov, Pavel Períček, Rišňovce, Marián Hozák, Báb, Miroslav Fúska, Zbehy, Anton Zaťko, Marek Olejka, Ivanka, Gabriel Velebný, Klasov, Tibor Odráška, Roland Franko, Šaľa, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Mário Brat, Golianovo, Štefan Peťovský, Lužianky, Július Galo, Jozef Benko, D. Krškany
46 - Július Števčík, Roman Sýkora, Juraj Tomka, Peter Mateička ml., Richard Magušín, Marián Varga, Nitra, František Margetin, Rišňovce, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Gustáv Štefkovič, Rastislav Mokrý, Šaľa, Štefan Straňák, H. Kráľová, Emil Hollý, Matúš Hala, Cabaj-Čápor, Peter Debnár, Zbehy, Ján Slíž, Beladice, Michal Čery, Jelenec, Jana Gálová, Gašpar Gál, Žirany, Miroslav Močol, Alekšince, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Róbert Čížik, V. Úľany, Ján Vaško, Ivanka, Štefan Račko, D. Krškany, Ladislav Babóti, Vlčany, Martin Dvonč, Janíkovce, Rastislav Borčin, Hostie
45 - Ivan Hrachovický, Tibor Horváth, Štefan Matesko, Vlado Lyžičiar, Karol Ryba, Marek Varga, Pavol Balkó, Michal Gúcky, Juraj Náhlovský, Miloš Sýkora, Nitra, Michal Kulík, Vlčany, František Kausek, Klasov, Norbert Adamča, Sereď, Imrich Gregor, Jelenec, Štefan Hudec, Lužianky, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Ján Lenčéš, Močenok, Ondrej Kozolka, Volkovce, Juraj Minárik, Obyce, Attila Drozdák, Peter Bányi, D. Obdokovce, Denis Nagy, V. Cetín, Milan Šlosár, Čab, Marián Chobot, Urmince, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Dávid Bežuch, Galanta, Zlatica Machová, Výčapy-Opatovce, Miroslav Poloni, Michal Kriško, Šaľa, Emil Dubec, Žikava, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Helena Gálová, Žirany
44 - Vlado Sásik, Miroslav Fábry, Jozef Pacher, Mário Šándor, Július Petrík, František Filo, Ľudmila Šišáková, Ladislav Pintér, Vladimír Ballai, Margita Tomastová, Nitra, Jozef Barát, Topoľčany, Tibor Horváth, Komjatice, Jozef Hoppan, Jozef Andel, Henrich Benedek, Vráble, Jozef Borbély st., V. Cetín, Vladimír Urban, Hájske, Janka Látečková, V. Zálužie, Štefan Bako, Močenok, Milan Molnár, P. Kesov, Ľubomír Rakovský, Lužianky, Ivan Tóth, Čakajovce, Dávid Hamar, Klasov, Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce, Dušan Béder, V. Lapáš, Bogdan Streér, N. Hrnčiarovce, Jozef Kučera, Šaľa, Milan Dudáš, Prílepy, Ferko Valent, T. Mlyňany, Mário Slezák, Lukáčovce, Róbert Juhász, Golianovo, Marcel Pánis, Martin Račko, D. Krškany, Peter Lahučký, Lehota
43 - Martin Hrotek, Jaroslav Zaťko, Ľudovít Laca, Jozef Moder, Jozef Nosian, Ivan Dominka, René Matyó, Juraj Knížat, Daniel Gál, Monika Vargová, Nitra, František Krčmár, Nevidzany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ľubomír Števanka, Preseľany, Juraj Volčko, Ľubomír Uher, Filip Harčár, Šaľa, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Henrich Richter, Bratislava, Andrej Fábry, Čab, Vladimír Tasáry, Ivanka, Monika Chrenková, Stanislav Chrenko, Juraj Chrenko, V. Dolina, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Elena Vašková, Báb, Ladislav Székelyi, Fero Ružička, Branč, Juraj Sabo, Anton Bábik ml., Rumanová, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Margita Horňáková, Rišňovce, Juraj Barantal, V. Zálužie, František Kunkel, Zl. Moravce, Martin Hraška, N. Sady, Mariana Barátová, Dražovce, Marián Strečka ml., Topoľčianky
42 - Jozef Senneš, Marek Markovič, Ľudovít Kováč, Jozef Viskup, Vladimír Mada, Ján Barát, Lucia Barátová, Nitra, Alexandra Zimová, Vráble, Peter Molnár, Neded, Patrik Čepček, Žitavany, Milan Bekéni, Martin Horváth, Šaľa, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Jaroslav Čerhák, Trnovec, Peter Mihálik, Mojmírovce, Danko Uharček, Močenok, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Adam Barborík, N. Hrnčiarovce, Štefan Páleník, Prílepy, Miroslav Šlosár, Golianovo, Jozef Škvaril, D. Krškany, Tomáš Tóth, Pohranice, Marián Strečka, Topoľčianky, Lukáš Guniš, Preseľany
41 - Ľuboš Kolár, Klaudia Levčíková, Milan Čulák, Jozef Ťapušík, Ladislav Nosian, Ľubomír Antalík ml., Maroš Ratulovský, Daniel Tasáry, Ján Ehrenhold, Miroslav Kubiček, Jozef Prešinský, Ivan Leckeš, František Grom st., Radoslav Ollík, Boris Grežo, Ľudmila Šimalová, Katarína Magušínová, Nitra, Zuzana Lörinczová, Branč, Marek Ballek, Hlohovec, Juraj Minár, Zl. Moravce, Patrik Štrba, T. Mlyňany, Jozef Ižóf, Jozef Sklenár, Šaľa, Vladimír Toman, Čifáre, Jaromír Slíž, Beladice, Ján Kozla, Jozef Gál, Žirany, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Ján Hegyi, Jelka, Peter Evetke, Dyčka, Mário Pánis, D. Krškany, Ján Hnilica, Viktor Balko, Lužianky, Štefan Račko, Ivanka, Andrej Maťo, Jarok, Lenka Tomanová, Čab
40 - Pavel Hrnčár, Michal Garay, Anton Černý, Ľubomír Búchala, Peter Kováč, Jakub Takáč, Jozef Svitač, Juraj Tuchyňa, Stanislav Billík, Laura Magušínová, Juraj Krčmár, Helena Adameková, Nitra, Rudolf Krajinčák, Michael Švihorík, Báb, Katarína Nagyová, Zl. Klasy, Martin Kolha, Lužianky, Marián Kováč, Levice, Stanislav Packa, Močenok, Ľubomír Moravčík, Cabaj-Čápor, Jozef Kuzmický, Ivanka, Miriama Zborovanová, Golianovo, František Chrenko, V. Dolina, Adam Ďuriš, D. Obdokovce, Jozef Školník, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Martin Mikušík, N. Hrnčiarovce, Peter Sýkora, Jarok
39 - Igor Galovič, Ľubka Tasáryová, Michal Vígh, Margita Letková, Ivan Janiš, Nitra, Jozef Baťala ml., Jaroslav Baťo, Žitavany, Eva Gregorová, Jelenec, Gabriel Baluška, Diakovce, Pavol Štefek, V. Dolina, Alexandra Gálová, Žirany, Róbert Pospiš, Šaľa
38 - Peter Solčianský, Jaroslav Andrášik, František Grom ml., Ján Kmeťo, Jaroslav Srňánek, Nitra, Daniel Varga, Jozef Török, Pata, Ľudovít Mešťan, Šaľa, Jaroslav Zelovič, Ivanka, Juraj Palatický, Mojmírovce, Štefan Kúsek, Hostie, Štefan Hudec ml., Milan Piovarči, Lužianky, Andrea Mikulášiková, Janíkovce, Igor Kováč, Roman Ražný, Čeľadice, Matej Fábry, V. Cetín, Marek Tigyi, D. Obdokovce, Richard Tóth, P. Kesov, Peter Sonlajtner, Miloš Gál st., Žirany, Vladimír Mihálik, Močenok, Ján Školník, Zl. Moravce, Igor Levický, Vieska n/Ž.
37 - Pavol Búš, Erika Hrachovická, Vladimír Papp, Miroslav Šimala, Ingrid Lyžičiarová, Milan Benko, Peter Balkó, Nitra, Patrik Balogh, Selice, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Milan Lazan, Šaľa, Tomáš Mikulášik, Janíkovce, Ladislav Kéry, Volkovce, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Jozef Huňady, Lúčnica, Milan Roman, Čab, Miroslav Benček, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Ľubomír Gyepes, Klasov
36 - Miroslav Mada, Ivan Balla, Ľubo Pénzeš, Pavol Šarmír, Nitra, Daniela Záhonová, Golianovo, Miroslav Buranský, Jelšovce, Erik Fábry, V. Cetín, Alexander Repta, Branč, Juraj Holták, D. Krškany, Kristián Mikle, Tešedíkovo, Jozef Horňák, Rišňovce, Lukáš Novosedlík, Rumanová, Marek Sklenár, Marián Titka, Šaľa, Martin Ďuriš, Čeľadice
35 - Viera Radadičová, Ľudovít Konečný, Vladimír Kuchta, Andrej Milošiak, Tomáš Snop, Peter Orban, Silvia Podsedlá, Nitra, Emil Šatan, Vozokany, Valent Vaňo, Žirany, Emil Čapkovič, D. Krškany, Štefan Fabian, Šaľa, Jozef Janiš, Mojmírovce
34 - Dalibor Lisý, Ivan Labuda, Pavol Ďurina, Vlasta Spišáková, Ľudovít Billik, Nitra, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Pavel Mihálik, Šaľa, Milan Greguš, Zbehy, Rudolf Macho, Kolíňany, Attila Sonlajtner, Žirany, Oľga Račková, D. Krškany, Tomáš Karácsony, Váhovce, Jana Beňová, T. Mlyňany, František Príbela, Šintava
33 - Silvia (Slivka) Baňárová, Martin Búchala, Boris Kašuba, František Imre, Igor Kotora, Milan Borovský, Nitra, Ladislav Mikle, Peter Bleho, Šaľa, Andrea Félisová, Vráble, Štefan Pupák, Hurbanovo, Juraj Svorad, Hrušovany, Štefan Guzmický, Ivanka, Martin Smutný, Beladice, Felicita Juhászová, D. Obdokovce, Ľuboš Kliman, M. Vozokany, Erik Evetke, Dyčka, Fruzsina Vadkerti, Kráľová n/V.
32 - Zoran Heiser, Andrej Leckéš, Katarína Spišáková, Juraj Vencel, Nitra, Emil Barabáš, Zbehy, Zuzana Vašková, Rumanová, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Marián Železník, Trnovec
31 - Jozef Paulík, Juraj Hrnčár, Róbert Ďurech, Aďo Migo, Nitra, Adriana Mihálková, Č. Kľačany, Andrea Bereczová, Tibor Boszorád, Branč, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Jozef Baláž, Mário Bleho, Pavol Packa, Šaľa, Milan Augustín, Topoľčianky, Marek Ternény, V. Zálužie
30 - Pavol Zámečník, Martin Molnár, Nitra, Milan Mišák, V. Dolina, Filip Virág, V. Lapáš, Celestín Berecz, Otto Benc, Branč, Jozef Štefák, Rišňovce, Tomáš Bleho, Šaľa, Pavol Kučerka, Topoľčany, Július Oláh, Matúškovo
29 - Michaela Konopásková, Milan Raček, Milan Petráš, Nitra, Alexander Darázs, Tešedíkovo, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Mária Bereczová, Branč, Marián Pauk, Rumanová, Bohuš Baják, Lužianky
28 - Zuzana Matušicová, Pata, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Ľudovít Ďuriš, Čeľadice, Tibor Bene, D. Obdokovce, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Ľubor Kajaba, Ivanka, Matúš Ďurický, Branč, Katarína Slováková, Nitra, Martin Bibeň, Janíkovce
27 - Mário Depeš, Ivan Eliaš, Ľuboš Lacina, Ľubomír Maczvalda, Mário Varga, Miroslav Palka, Nitra, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Juraj Fabo, M. Ripňany, Zoltán Prešinský, V. Cetín, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Branislav Pospiš ml., Šaľa
26 - Tomáš Javor, Sereď, Tomáš Svitač, M. Lapáš, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Jozef Lörincz, Branč, Norbert Zuzik, Klasov, Matúš Vrábel, Lužianky, Daniela Desatová, Výčapy-Opatovce, Miroslav Ölvecký, Nitra, Dušan Verai, Janíkovce
25 - David Čerňák, Zuzana Maczvaldová, Juraj Šipoš, Juraj Varga, Jaroslav Látečka, Nitra, Jozef Halák, Janíkovce, Jozef Malý, Vráble
24 - Michal Miklovič, Zuzana Gurinová, Nitra, Pavla Ladungová, Ivanka, Michal Rác, Mojmírovce, Ivan Bakyta, Jarok, Michal Vígh, Šaľa
23 - Juraj Tóth, Šaľa, Ivan Kohút, Zl. Moravce, Anna Čerenková, Topoľčianky, Peter Odráška, H. Kráľová, Erik Brisuda, Č. Hrádok, Erika Molnárová, D. Štitáre, Dušan Šranko, Klasov
22 - Gabriel Tóth, H. Kráľová, Miroslav Jančár, Komjatice, Eva Slováková, Kamanová, Štefan Pastier, M. Vozokany, Ondrej Proksa, M. Zálužie, Marián Nagy, D. Krškany, Tomáš Vnučko, Nitra, Peter Šimko, Močenok
21 - Ľubomír Bartakovič, Janka Vargová, Nitra, Radko Hudec, Cabaj-Pereš, Mária Ružičková, Branč
20 - Rado Vágai, Filip Greguš, Marcel Lenčéš, Nitra, Lucia Sojková, Maňa, Miroslav Szlamka, Váhovce, Vlado Škrabala, Šaľa, Róbert Bene, D. Obdokovce
19 - Vlado (Body) Viola, Zuzana Lidiková, Lukáš Jeremiáš, Jozef Žák, Iveta Molnárová, Jaroslav Fehér, Eva Pappová, Nitra, Jaroslav Szabo, Váhovce, Alžbeta Dobiašová, Žirany, František Trvalec, Rastislavice, Marek Šlehobr, P. Kesov, Martin Florek, D. Krškany, Ján Hotový, N. Sady, Michal Málnási, Šaľa, Iveta Boszorádová, Branč, Kazimír Sýkora, Jarok
18 - Janka Sedliačiková, Marek Janík, Július Kolník, Nitra, Tibor Mikle, Vlčany, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Radoslav Straňák, Močenok
17 - Emília Malá, Vráble, Mária Bajáková, Lužianky, Filip Varga, Rumanová
16 - Ján Frajtík, Vráble, Jozef Repa, Prílepy, Zoltán Ištokovič, H. Kráľová, Renáta Zeleňáková, Branč, Richard Levčík, Nitra, Monika Slížová, Beladice
15 - František Trnka, Matúš Bédi, Alexander Grell, Nitra, Jozef Kováč, Čifáre, Michal Cintula, Cabaj-Čápor
14 - Marek Korytko, Katka Sýkorová, Nitra, Tibor Lenčéš, Hájske, Ľuboš Kováč, Cabaj-Čápor, Ladislav Lörincz, Branč, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Jozef Barczi, Vlčany, Katarína Malá, Vráble, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Magdaléna Kováčová, Babindol
13 - Valéria Košecká, Jozef Muran, Peter Svorad, Nitra, Stanislav Drapák, Lúčnica n/Ž., Slavomír Sysel, Močenok, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Marián Čapo, Sľažany, Ladislav Nagy, Jelenec
12 - František Bojda, Dušan Tirol, Igor Drotár, Ján Baláži, Fero Takáč, Milan (Ryba) Fúska, Nitra, Katarína Sándorová, Kolíňany, Andrej Vörös, Šaľa, Michal Macúch, Svätoplukovo
11 - Marián Hudec, Lužianky, Ladislav Szórád ml., Žirany, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Iveta Šimoneková, Dyčka, Igor Tárnoky, Zl. Moravce, Roman Zaťko, Golianovo, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Ivan Liptay, Nitra
10 - Sebastian Ivanička, Michal Korýtko, Jozef Žák st., Nitra, Martin Bennár, Hájske, Janka Syslová, Močenok, Marián Herceg, Pata, Salo Berecz, Branč, Jozef Infnér, Rišňovce
9 - Ema Benčeková, Zl. Moravce, Ľubomír Ballay, Peter Varga, Nitra, Eva Tóthová, Vráble, Eva Hamarová, Klasov
8 - František Tomek, Ľubica Géringová, Matej Varga, Nitra, Peter Király, N. Život, Róbert Slamka, Báb, Miroslav Ružička, Zbehy, Margita Pavelková, Golianovo
7 - Adriana Babišová, Ľudovít Billík, Katka Korenčíková, Imrich Hrdlica, Pavol Krajčo, Zuzana Liptayová, Nitra, Juraj Sojka, Jozef Félis, Mária Maďarová ml., Vráble, Štefan Fiala, Branč, Pavel Gálik ml., Lovce, Vladimír Bernáth, N. Ves n/Ž., Viliam Šimonek, Lúčnica n/Ž., Tomáš Slovák, Vlkas, Peter Bodi, Zbehy, Juraj Bárek, Žirany
6 - Jozef Brieška, Tek. Nemce, Martin Hindák, Sereď, Ľuboš Kanás st., Ján Frenczel, Igor Lieskovský, Róbert Valentíny, Magdaléna Michaličková, Juro Slíž ml., Michal Ballon, Nitra, Katarína Šimoneková, Lúčnica n/Ž., Miroslav Zverka, Rišňovce, Aladár Žemberi, N. Hrnčiarovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Roman Tóth, D. Obdokovce
5 - Ľuboš Galo, Janíkovce, Tibor Lencsés, Gabriel Galbavý, Jozef Galbavý, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Ivan Molnár, Matúškovo, Ľuboš Burda, Vladimír Kompas, Vladimír Mészáros, Lenka Sýkorová, Nitra, Ľubomír Sako, Kolíňany, Vojtech Mládek, Podhorany, Marián Božík, Hosťovce, Ján Bédi, V. Zálužie, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Rudolf Lauko, Vladimír Billa, Zbehy, Nataša Mrlláková, Jana Sklenárová, Michal Molnár, Šaľa, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Ľuboš Lörincz, Maroš Herenčár, Branč, Jozef Kováč, Čifáre, Adriana Höriková, D. Štitáre, Miloš Solčiansky, T. Mlyňany, Peter Neubauer, Žirany
4 - Marián Krištofičin, Martin Valnoha, Jozef Hajdúch, Ivan Krčmár, Milan Gajdošík, Tomáš Jaroš, Marek Košik, Ľubica Géringová, Andrej Bahelka, Patrik Polonec, Igor Keseg, Mária Sásiková, Lucia Pappová, Nitra, Lenka Lencsésová, H. Kráľová, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Ľuboš Rimovský, Močenok, Ján Obert, Filip Dobiaš, Čeľadice, Jozef Chudý, Biskupová, Peter König, Ivanka, René Scheer, Kolíňany, Jozef Fabián, Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Irena Kučerová, Boris Nyers, Janíkovce, Marek Gáth, V. Zálužie, Tomáš Smutný, Beladice, Ivan Mikušík ml., N. Hrnčiarovce, Lívia Horňáková, Rišňovce, Peter Civáň, Dražovce
3 - Palo Halva, Andrej Ťapušík, Miroslav Studený, Ondrej Nemček, Gabriela Žáková, Viola Ollíková, Nitra, Marián Mateička, Behynce, Viliam Félis, Ladislav Nagy, Marcel Hoppan, Vráble, Norbert Együd, Pohranice, Vladimír Gregor, Jozef Olejka, Ivanka, Erika Šebová, Zl. Moravce, Martin Faragó, Matúškovo, Jozef Földvári, Šaľa, Ľubomír Mikula, Lehota, Ladislav Šimončík, Čechynce, Csaba Štanc, Žirany, Tibor Berec, V. Lapáš, Eva Gombášová, Vlado Gombáš st., Močenok, Alena Uhlířová, Sokolníky, Marián Kováč, Diakovce, Matúš Mareček, Čab, Žigmund Rigo, Milan Žákovič, Alekšince, Marián Hritz, Prílepy, Mária Chrenková, V. Dolina, Jozef Vincúr, Výčapy-Opatovce, Mário Gažo, Rumanová
2 - Miloš Očenáš, Svätoplukovo, Gabriel Borza, Jozef Szabo, Šaľa, Vladimír Kurila, Galanta, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Ondrej Civáň, Róbert Kužila, Silvia Poliaková, Bohuslav Bene, Pavlína Pišnová, Pavel Puobiš, Nitra, Ladislav Kiss, N. Život, Miroslav Beňo, Zuzana Szolnokiová, Vráble, Monika Dobiašová, Čeľadice, Viktor Batko, Alena Segečová, Lužianky, Gabriel Fazekaš, Neded, Ladislav Čekey, Pohranice, Marián Hörik, D. Štitáre, Mária Smutná, Beladice, Róbert Berec, V. Lapáš
1 - Ján Kukla, Martin Pecho, Erika Révayová, Ivana Mateičková, Nitra, Peter Lukáč, Lehota, Peter Visolajský, František Titka, Šaľa, Hana Kukučková, Šurianky
0 - Andrej Mareček, Čab

Najviac - 9 zápasov - uhádol Martin Tesár z D. Krškán.
Ďalšie postrehy v pondelkových Nitrianskych novinách.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  3. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  4. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  5. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
  6. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
  7. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  8. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  9. Pomáhajte čítaním
  10. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  1. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
  2. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
  3. Neodkladajte pre koronavírus vyšetrenie svojich očí
  4. BILLA podáva v kritickom období pomocnú ruku ľuďom z kultúry
  5. Vynovená predajňa v Smrdákoch
  6. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  7. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  8. Pandémia spomaľuje inovácie. Spoločnosti šetria
  9. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  10. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 32 428
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 23 633
  3. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 20 904
  4. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 16 975
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 14 054
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 613
  7. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 10 762
  8. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 714
  9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 584
  10. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 8 992
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

V Nitre vytvoria aj tri drive-in testovacie miesta

Ľudí otestujú aj na Agrokomplexe. Ak sa chcete testovať z auta, môžete prísť napríklad na parkovisko pri futbalovom štadióne.

Testovanie na nový koronavírus v Bánovciach nad Bebravou.

Dostal červenú a Nitra tlieskala. Janíček bol ako thajský boxer

Akú má Tomáš Janíček skúsenosť s Norbertom Bödörom?

Najkrajší zápas jesene. Tak výhru 3:2 s Trnavou (29. júl 2007) označila uznávaná publikácia 101 futbalových sezón, ktorá mapuje dejiny FC Nitra. Z gólu Jana Grubera (vľavo) na 1:0 sa utekal pred sektor Spartaka tešiť i Tomáš Janíček (vpravo).

Víkendové testovanie vo Vrábľoch prebehne na viacerých miestach

Každé bude prednostne určené pre obyvateľov konkrétnych ulíc či mestských častí.

Ilustračná fotografia.

V Galante bude 16 odberných miest, dve z toho formou drive-in

Mesto zostavilo aj zoznam ulíc, ktoré spadajú pod jednotlivé odberné miesta.

Neogotický kaštieľ v Galante.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zomrel majiteľ známej nitrianskej firmy Turancar

Viliam Turan mal 66 rokov. Podnikať začal krátko po nežnej revolúcii.

Banská Bystrica zverejnila zoznam odberných miest ( + Zoznam)

Mesto sa pripravuje na celoplošné testovanie obyvateľov, sú známe odberné miesta. Bude ich 68.

Ako sa penzistom zvýšia dôchodky

Aj od januára budúceho roku môžu dôchodcovia počítať so zvyšovaním penzií o valorizáciu. V tom istom mesiaci sa zvýšené dôchodky začnú aj vyplácať.

Už ste čítali?