Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky

Zimná tipovačka - po 3. kole

19 - Ernest Szombath, Nitra, 17 - Marcela Hallová, Martin Cvrkal, Iveta Dubeňová, Igor Dubeň, Martina Hanusová, Nitra, Marián Čurgali, Alekšince, Roman Margetin, Rišňovce, Renáta Ivančíková, Koniarovce, Milan Kubala, Sereď

Správne tipy 3. kola
Nitra - Slovan 3:5 2
Žilina – Zvolen 4:4 X
Nitra - Poprad 4:2 1
Zvolen - Košice 2:1 1
Žilina - Nitra 5:0 1
Pittsburgh - Philadelphia 3:6 2
Florida - Islanders 3:5 2
Los Angeles - Colorado 4:3 1
FC Nitra B - Dun. Streda 2:0 1
Trnava B – Šaľa 1:0 1

Poradie po 3. kole:
19 - Ernest Szombath, Nitra
17 - Marcela Hallová, Martin Cvrkal, Iveta Dubeňová, Igor Dubeň, Martina Hanusová, Nitra, Marián Čurgali, Alekšince, Roman Margetin, Rišňovce, Renáta Ivančíková, Koniarovce, Milan Kubala, Sereď
16 - Vincent Komačka, Topoľčany, Jozef Halák, Janíkovce, Martin Földeši, Norbert Adamča, Sereď, Renáta Gálová, Žirany, Karol Ryba, Ján Kmeťo, Andrej Milošiak, Nitra, Imrich Gregor, Jelenec, Tibor Horváth, Komjatice, Peter Kováč, Zl. Moravce, Emil Hollý, Cabaj-Čápor, Lucia Sojková, Maňa, Patrik Šarközy, Vinodol, Ľubomír Rakovský, Lužianky, Igor Kováč ml., Výčapy-Opatovce, Marián Hozák, Báb, Miroslav Fúska, Zbehy, Bogdan Streér, N. Hrnčiarovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Peter Hipp, Peter Lehocký, Šaľa, Marián Železník, Trnovec n/V., Stanislav Brat, Golianovo, Jozef Ružička, Branč
15 - Alexander Darázs, Tešedíkovo, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Jakub Lenčéš, Gabriel Lešš, Štefan Straňák, Ladislav Lovás, H. Kráľová, Andrea Félisová, Vráble, Peter Molnár, Neded, Ľubomír Števanka, Preseľany, Jozef Labuda, Solčany, Ivan Ďurický, Branč, Peter Majerčík, Milan Molnár, P. Kesov, Štefan Klimo, Tvrdošovce, Jaroslav Baťo, Žitavany, Peter Bezák, Katarína Karcolová, Ivan Leckeš, Štefan Penzeš, Nitra, Elena Vašková, Michael Švihorík, Báb, Dominik Lenghard, Čakajovce, Anton Zaťko, Ivanka, Ján Migo, V. Dolina, Patrik Szabo, Cabaj-Čápor, Alexandra Gálová, Žirany, Zuzana Mesárošová, Lehota, Michal Kaplán, Č. Hrádok, František Kunkel, Zl. Moravce, Mário Brat, Golianovo, Ivan Bakyta, Jarok
14 - Richard Srňánek, Erika Hrachovická, Anna Lacinová, Jozef Havetta, Tibor Horváth, Ľubomír Kiesel, Vlado Lyžičiar, Miloš Konopásek, Marek Varga, Zuzana Maczvaldová, Pavol Balkó, Peter Bíro, Lukáš Bartakovič, Tatiana Paukejová, Igor Kotora, Juraj Knížat, Juraj Náhlovský, Ladislav Pintér, Nitra, Jozef Rehuš, Rišňovce, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Ján Sikoriak, Ivan Tabaček, Tek. Nemce, Jozef Šercel, Váhovce, Jozef Baťala ml., Gabriel Danko, Žitavany, Matúš Zentko, Milan Greguš, Zbehy, Milan Mišák, V. Dolina, Ivan Mikušík, Martin Mikušík, N. Hrnčiarovce, Eva Gregorová, Jelenec, Anton Berecz, Tibor Boszorád, Karol Ďurický, Branč, Vladimír Toman, Marek Kováč, Čifáre, Ján Lenčéš, Močenok, Juraj Minárik, Obyce, Filip Virág, V. Lapáš, Gustáv Molnár, P. Kesov, Roman Fuska, Milan Šlosár, Čab, Marián Chobot, Urmince, Viliam Matejov, Patrik Benček, Miroslav Benček, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Gabriel Velebný, Klasov, Ľuboš Kliman, M. Vozokany, Martin Horváth, Tibor Odráška, Šaľa, Mário Pánis, Martin Tesár, Margita Pánisová, Marcel Pánis, Pavol Kozma, D. Krškany
13 - Mário Šándor, Silvia (Slivka) Baňárová, Klaudia Levčíková, Vladimír Nemšovský, Ľuboš Lacina, Jozef Nosian, František Hrnčiar st., Ľubomír Kincel, Dušan Koszorú, Maroš Ratulovský, Ivan Dominka, Michal Gúcky, Miroslav Kubiček, Juraj Tuchyňa, Milan Benko, Helena Vargová, Monika Vargová, Stanislav Billík, Tomáš Stoklas, Vladimír Ballai, Nitra, Slavo Kališ, Peter Bleho, Branislav Pospiš, Šaľa, Andrej Civáň, Dražovce, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Miroslav Jančár, Komjatice, Tomáš Javor, Sereď, Štefan Hudec, Milan Piovarči, Štefan Peťovský, Lužianky, Vladimír Kondé, Adam Barborík, N. Hrnčiarovce, Štefan Pupák, Hurbanovo, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Vladimír Urban, Hájske, Stanislav Drapák, Lúčnica n/Ž., Stanislav Nemček, Janíkovce, Danko Uharček, Močenok, Martin Smutný, Beladice, Adrián Nagy, V. Cetín, Terézia Tasáryová, Ivanka, Roman Ražný, Čeľadice, Stanislav Chrenko, Juraj Chrenko, V. Dolina, Anton Molnár, P. Kesov, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Pavel Períček, Rišňovce, Ladislav Székelyi, Jana Ďurická, Fero Ružička, Branč, Jana Gálová, Valent Vaňo, Žirany, Milan Dudáš, Prílepy, Juraj Barantal, Marek Ternény, V. Zálužie, Marek Rajtár, Martin n/Ž., Emília Malá, Jozef Malý, Henrich Benedek, Vráble, Martin Hraška, Ján Hotový, N. Sady, Anton Bábik ml., Rumanová, Július Galo, Marián Nagy, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Erika Molnárová, D. Štitáre, Ladislav Babóti, Vlčany
12 - Vlado Sásik, Milan Bojda, Ivan Hrachovický, Vladimír Papp, Marián Ištokovič, Miroslav Šimala, Michal Garay, Július Števčík, Michal Lauko, Vlado (Body) Viola, Marián Červenka, Július Petrík, Jozef Ťapušík, Vladimír Mada, Iveta Rosinská, Barbora Mináriková, Boris Kašuba, Miroslav Múdry, Juraj Šipoš, Jozef Prešinský, Jaroslav Andrášik, František Grom st., Radoslav Ollík, Jozef Hudec st., Tomáš Snop, Pavel Čvirik, Ján Baláži, Katarína Magušínová, Margita Letková, Miloš Sýkora, Patrik Palka, Nitra, Ladislav Mikle, Ľudovít Mešťan, Jozef Danada, Andrej Vörös, Jozef Baláž, Jozef Sklenár, Šaľa, Alžbeta Dobiašová, Emanuel Maňúch, Jozef Gál, Helena Gálová, Žirany, František Margetin, Jozef Štefák, Rišňovce, Marek Ballek, Hlohovec, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Attila Szolnoki, Dyčka, Peter Bajla, N. Ves n/Ž., Jozef Virág, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Martin Kolha, Lužianky, Janka Látečková, V. Zálužie, Peter Mihálik, Mojmírovce, Ľubomír Moravčík, Matúš Hala, Peter Kolečáni, Ľudovít Bában, Cabaj-Čápor, Jozef Huňady, Lúčnica n/Ž., Kvetoslava Kertészová, Svätoplukovo, Peter Debnár, Zbehy, Ľudovít Desat, Podhorany, Ján Slíž, Jaromír Slíž, Beladice, Denis Nagy, V. Cetín, Peter Bányi, D. Obdokovce, Otto Benc, Branč, Norbert Zuzik, Klasov, Juraj Holták, D. Krškany, Juraj Sabo, Lukáš Novosedlík, Rumanová, Dušan Bogár, Fruzsina Vadkerti, Kráľová n/V., Dávid Bežuch, Galanta, Zlatica Machová, Výčapy-Opatovce, Kristián Mikle, Tešedíkovo, Milan Brisuda, Č. Hrádok, Emil Dubec, Žikava, Ferko Valent, T. Mlyňany, Miroslav Šlosár, Golianovo, Ján Vaško, Ivanka, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Pavol Kučerka, Topoľčany
11 - Peter Solčianský, Miroslav Fábry, Peter Šišák, Marek Markovič, David Čerňák, Mário Depeš, Miroslava Labudová, Milan Čulák, Ingrid Lyžičiarová, Ivan Eliaš, Ladislav Csuthy, Miroslav Mada, Jozef Moder, Ladislav Nosian, Marcel Lenčéš, Ľubomír Maczvalda, Ivan Balla, Ľudovít Konečný, Roman Sýkora, Daniel Tasáry, Vladimír Kuchta, Peter Kováč, René Matyó, Lukáš Jeremiáš, Jakub Takáč, Ivan Buchala, Jozef Lenghart, Iveta Molnárová, Nitra, Marián Hudec, Štefan Hudec ml., Lužianky, Ladislav Szórád ml., Peter Sonlajtner, Žirany, Tibor Mikle, Michal Kulík, Attila Kürti, Vlčany, Vladimír Gombáš ml., Vladimír Mihálik, Močenok, Margita Kališová, Milan Bekéni, Rastislav Mokrý, Miroslav Poloni, Jozef Kučera, Roland Franko, Šaľa, Rudolf Krajinčák, Báb, Ján Ballek, Hlohovec, Zuzana Matušicová, Pata, Jaroslav Zelovič, Pavla Ladungová, Jozef Kuzmický, Ľubor Kajaba, Ivanka, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Patrik Štrba, T. Mlyňany, Radko Hudec, Cabaj-Pereš, Simona Szolnokiová, Iveta Šimoneková, Dyčka, Patrik Balogh, Selice, Štefan Kúsek, Hostie, Tibor Mócik, Topoľčany, Patrik Čepček, Žitavany, Ján Frajtík, Jozef Andel, Vráble, Henrich Richter, Bratislava, Jozef Repa, Prílepy, Jozef Borbély st., Matej Fábry, V. Cetín, Ladislav Kéry, Volkovce, Marian Mesko, Marián Strečka, Topoľčianky, František Juhász, Hosťová, Emil Barabáš, Zbehy, Miroslav Buranský, Jelšovce, Andrej Fábry, Čab, Igor Kováč, Čeľadice, Andrea Bereczová, Celestín Berecz, Branč, Jozef Záhorský, Jozef Horňák, Rišňovce, Miriama Zborovanová, Golianovo, František Chrenko, V. Dolina, Michal Rác, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Peter Zubčák, Hruboňovo, Dávid Hamar, Klasov, Marek Tigyi, Tibor Bene, D. Obdokovce, Michal Čery, Jelenec, Miroslav Močol, Alekšince, Alexander Kusý, Trnovec n/V., Jozef Školník, Zl. Moravce, Marián Čapo, Sľažany, Michal Cintula, Cabaj-Čápor, Mariana Barátová, Dražovce, Tomáš Tóth, Pohranice, Andrej Maťo, Jarok, Lukáš Guniš, Preseľany
10 - Alexandra Zimová, Jozef Hoppan, Vráble, Janka Sedliačiková, Martin Hrotek, Jozef Pacher, Ľuboš Kolár, Jaroslav Zaťko, Ľudovít Laca, Igor Galovič, Štefan Matesko, Michal Bíro, Martin Búchala, Viera Radadičová, Valéria Košecká, Ľubo Pénzeš, Pavol Šarmír, Peter Mateička ml., Ján Ehrenhold, Ľudmila Šišáková, Jaroslav Ollík, Igor Drotár, Jozef Kóša, Daniel Gál, Katarína Spišáková, Vlasta Spišáková, Ľudmila Šimalová, Richard Magušín, Marián Varga, Juraj Vencel, Laura Magušínová, Nitra, František Krčmár , Nevidzany, Jozef Török, Pata, František Kausek, Ľubomír Gyepes, Klasov, Ladislav Páleník, Topoľčany, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Adriana Mihálková, Č. Kľačany, Tomáš Mikulášik, Janíkovce, Juraj Fabo, M. Ripňany, František Frajka, Erik Brisuda, Č. Hrádok, Štefan Bako, Močenok, Štefan Guzmický, Ivanka, Zoltán Prešinský, V. Cetín, Jozef Lörincz, Ladislav Lörincz, Branč, Martin Bennár, Hájske, Marta Záhorská, Rišňovce, Monika Chrenková, V. Dolina, Matúš Vrábel, Lužianky, Richard Tóth, P. Kesov, Attila Sonlajtner, Žirany, Tomáš Bleho, Šaľa-Veča, Ján Školník, Zl. Moravce, Róbert Čížik, V. Úľany, Mário Slezák, Lukáčovce, Dušan Letko, Nitra, Štefan Račko, Martin Račko, D. Krškany, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Tomáš Karácsony, Váhovce, Lenka Tomanová, Čab
9 - Marián Grman, Pavol Zámečník, Juraj Demény, Zuzana Lidiková, František Bojda, Valéria Viskupová, Jozef Viskup, Ľubomír Búchala, Lucia Barátová, Erik Zajac, Juraj Tomka, Michal Miklovič, Lukáč Tomiš, Michal Vígh, Juraj Varga, Július Kolník, Tomáš Vnučko, Nitra, Daniel Varga, Pata, František Trvalec, Rastislavice, Katarína Nagyová, Zl. Klasy, Tibor Lenčéš, Hájske, Juraj Minár, Igor Tárnoky, Ivan Kunkelová, Zl. Moravce, Ľuboš Kováč, Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Tomáš Svitač, M. Lapáš, Daniela Záhonová, Golianovo, Pavol Čerenka, Milan Augustín, Topoľčianky, Gabriel Baluška, Diakovce, Andrea Mikulášiková, Janíkovce, Štefan Pastier, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Jaroslav Čerhák, Trnovec n/V., Milan Roman, Čab, Juraj Svorad, Hrušovany, Martin Jurík, Čakajovce, Martina Bapčányová, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Ľudovít Ďuriš, Čeľadice, Katarína Sándorová, Kolíňany, Dušan Béder, V. Lapáš, Ľubomír Uher, Šaľa, Filip Harčár, Šaľa-Veča, Martina Dicsérová, Močenok, Jozef Barczi, Vlčany, Ján Hegyi, Jelka, Kat arína Malá, Eva Tóthová, Vráble, Marek Olejka, Ivanka, Martin Florek, D. Krškany
8 - Jozef Senneš, Pavel Hrnčár, František Tomek, Anton Černý, Dalibor Lisý, Ivan Labuda, Ľubica Géringová, Rado Vágai, Ľudovít Kováč, Zoran Heiser, František Filo, Ľubomír Antalík ml., Ján Barát, František Imre, František Grom ml., Jozef Žák, Marek Janík, Peter Orban, Róbert Ďurech, Juraj Krčmár, Silvia Podsedlá, Jaroslav Srňánek, Nitra, Peter Király, N. Život, Milan Lazan, Juraj Volčko, Gustáv Štefkovič, Michal Kriško, Mário Bleho, Marek Sklenár, Štefan Fabian, Šaľa, Emil Šatan, Vozokany, Marián Kováč, Levice, Ondrej Kozolka, Volkovce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Róbert Slamka, Báb, Marek Šlehobr, P. Kesov, Felicita Juhászová, Adam Ďuriš, D. Obdokovce, Mária Bereczová, Alexander Repta, Branč, Erik Fábry, V. Cetín, Vladimír Tasáry, Štefan Račko, Ivanka, Miroslav Ružička, Zbehy, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Ján Kozla, Miloš Gál st., Žirany, Ondrej Proksa, M. Zálužie, Bohuš Baják, Lužianky, Slavomír Sysel, Močenok, Peter Odráška, Zoltán Ištokovič, H. Kráľová, Štefan Páleník, Prílepy, Margita Horňáková, Rišňovce, Peter Evetke, Dyčka, Oľga Račková, D. Krškany, Peter Lahučký, Lehota, Peter Sýkora, Jarok, Jana Beňová, T. Mlyňany, Peter Rajnoha, Zl. Moravce
7 - Adriana Babišová, Ľudovít Billík, Filip Greguš, Jozef Paulík, Imrich Hrdlica, Andrej Leckéš, Ľubka Tasáryová, Pavol Ďurina, Fero Takáč, Milan Borovský, Mária Sýkorová, Janka Vargová, Milan Raček, Nitra, Juraj Tóth, Pavel Mihálik, Jozef Ižóf, Róbert Pospiš, Michal Málnási, Šaľa, Juraj Sojka, Jozef Félis, Mária Maďarová ml., Vráble, Zuzana Lörinczová, Štefan Fiala, Renáta Zeleňáková, Branč, Zoltán Németh, N. Život, Pavel Gálik ml., Lovce, Vladimír Bernáth, N. Ves n/Ž., Eva Slováková, Kamanová, Viliam Šimonek, Lúčnica n/Ž., Tomáš Slovák, Vlkas, Zuzana Kertészová, Michal Macúch, Svätoplukovo, Ivan Tóth, Čakajovce, Miroslav Szlamka, Váhovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Peter Bodi, Zbehy, Roman Zaťko, Róbert Juhász, Golianovo, Jozef Benko, Emil Čapkovič, D. Krškany, Ján Hnilica, Viktor Balko, Lužianky, Juraj Bárek, Žirany, Igor Levický, Vieska n/Ž., Rastislav Borčin, Hostie, Janka Syslová, Močenok
6 - Jozef Brieška, Tek. Nemce, Jozef Barát, Topoľčany, Martin Hindák, Sereď, Ľuboš Kanás st., Michaela Konopásková, Ján Frenczel, Ľubomír Ballay, Igor Lieskovský, Boris Grežo, Zuzana Gurinová, Marek Korytko, Róbert Valentíny, Helena Adameková, Ivan Janiš, Nitra, Stanislav Packa, Peter Šimko, Močenok, Jozef Kováč, Čifáre, Katarína Šimoneková, Lúčnica n/Ž., Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Rudolf Macho, Csaba Sándor, Kolíňany, Marián Pauk, Rumanová, Miroslav Zverka, Rišňovce, Aladár Žemberi, N. Hrnčiarovce, Marián Titka, Šaľa, Eva Hamarová, Klasov
5 - Pavol Búš, Ľuboš Burda, Mário Varga, Ľubomír Bartakovič, Jozef Svitač, Michal Korýtko, Vladimír Mészáros, Martin Molnár, Margita Tomastová, Ľudovít Billik, Nitra, Ľuboš Galo, Martin Dvonč, Janíkovce, Tibor Lencsés, Gabriel Galbavý, Jozef Galbavý, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Ivan Molnár, Július Oláh, Matúškovo, Juraj Palatický, Mojmírovce, Ivan Kohút, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Anna Čerenková, Topoľčianky, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Ľubomír Sako, Kolíňany, Gabriela Sonlajtnerová, Gašpar Gál, Žirany, Vojtech Mládek, Podhorany, Marián Božík, Hosťovce, Erik Evetke, Dyčka, Ján Bédi, V. Zálužie, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Rudolf Lauko, Vladimír Billa, Zbehy, Vlado Škrabala, Nataša Mrlláková, Pavol Packa, Šaľa, Ľuboš Lörincz, Branč, Ladislav Nagy, Jelenec, Filip Varga, Rumanová, Radoslav Straňák, Močenok, Jozef Kováč, Čifáre, Adriana Höriková, D. Štitáre, Miloš Solčiansky, T. Mlyňany
4 - Marián Krištofičin, František Trnka, Martin Valnoha, Dušan Tirol, Katka Korenčíková, Jozef Hajdúch, Ivan Krčmár, Milan Gajdošík, Tomáš Jaroš, Peter Balkó, Magdaléna Michaličková, Marek Košik, Richard Levčík, Andrej Bahelka, Pavol Krajčo, Katarína Slováková, Nitra, Lenka Lencsésová, H. Kráľová, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Ján Obert, Filip Dobiaš, Čeľadice, Jozef Chudý, Biskupová, Peter König, Ivanka, René Scheer, Kolíňany, Pavol Štefek, V. Dolina, Daniela Desatová, Výčapy-Opatovce, Jozef Fabián, Eleonóra Udvarosová, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Jozef Škvaril, D. Krškany, Dušan Šranko, Klasov, Irena Kučerová, Janíkovce, Iveta Boszorádová, Branč, Jozef Janiš, Mojmírovce, Monika Slížová, Beladice
3 - Palo Halva, Andrej Ťapušík, Miroslav Studený, Ondrej Nemček, Vladimír Kompas, Peter Varga, Katka Sýkorová, Juro Slíž ml., Jozef Muran, Nitra, Marián Mateička, Behynce, Viliam Félis, Ladislav Nagy, Marcel Hoppan, Vráble, Norbert Együd, Pohranice, Vladimír Gregor, Jozef Olejka, Ivanka, Erika Šebová, Ema Benčeková, Zl. Moravce, Martin Faragó, Matúškovo, Jozef Földvári, Šaľa, Ľubomír Mikula, Lehota, Ladislav Šimončík, Čechynce, Csaba Štanc, Žirany, Tibor Berec, V. Lapáš, Eva Gombášová, Vlado Gombáš st., Močenok, Alena Uhlířová, Sokolníky, Rudolf Macho, Kolíňany, Matúš Mareček, Čab, Matúš Ďurický, Branč
2 - Miloš Očenáš, Svätoplukovo, Gabriel Borza, Jozef Szabo, Jana Sklenárová, Šaľa, Vladimír Kurila, Galanta, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Ondrej Civáň, Róbert Kužila, Juraj Hrnčár, Silvia Poliaková, Nitra, Ľuboš Rimovský, Močenok, Ladislav Kiss, N. Život, Miroslav Beňo, Zuzana Szolnokiová, Vráble, Monika Dobiašová, Čeľadice, Viktor Batko, Mária Bajáková, Alena Segečová, Lužianky, Zuzana Vašková, Rumanová, Gabriel Fazekaš, Neded, Ladislav Čekey, Pohranice, Mária Ružičková, Branč, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Marián Hörik, D. Štitáre
1 - Ján Kukla, Sebastian Ivanička, Martin Pecho, Erika Révayová, Ivana Mateičková, Ľubica Geringová, Nitra, Peter Visolajský, František Titka, Šaľa, Peter Lukáč, Lehota, Marián Kováč, Diakovce, Hana Kukučková, Šurianky
0 - Andrej Mareček, Čab Najlepším výkonom v 3. kole bolo uhádnutie 7 zápasov, čo dokázalo až 20 tipérov! Koho sme vyžrebovali, sa dozviete v pondelkových Nitrianskych novinách.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vitajte v postapokalyptickom svete
  2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  3. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  4. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  5. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  6. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  7. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  8. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  9. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  10. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  1. Úprava osobného motorového vozidla
  2. Important information for Brazilians living in Slovakia
  3. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  4. Vitajte v postapokalyptickom svete
  5. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  6. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  7. Päť chýb pri zateplení strechy
  8. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  9. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  10. Prebudili ste sa už v sude, sene alebo teepee? Je to zážitok!
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 30 174
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 16 134
  3. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 13 895
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 13 590
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 741
  6. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 10 096
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 612
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 602
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 357
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 144
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Nitrianska galéria predstaví tvorbu Danice Pištekovej

Jej diela, ktoré sú presahom odevu a architektúry, budú prezentované na výstave s názvom Shirt strih.

Architektka Danica Pišteková tvorí na báze vzájomných presahov odevu a architektúry.

Nitrianske divadlá opäť nemôžu hrať. DAB reaguje na kritickú situáciu

Predstavenia sú síce zrušené, no práce na inscenáciách pokračujú.

Zo septembrovej premiéry inscenácie Láska slečny Elliotovej v DAB v Nitre.

Do sobášnej siene v Nitre pustia len snúbencov a svedkov

Ak bude záujem, radnica obnoví aj donášku potravín do domácností.

Seniori majú opäť vyhradené hodiny na nakupovanie. Mesto zatiaľ donášku potravín neobnovilo.

Hovoria mu aj simulant a súkromník. Nech sa príde Messi pozrieť na mňa, smeje sa

Seredský rodák má v piatej lige Juh bilanciu viac ako jeden strelený gól na zápas. Odstaviť kompletne šport na amatérskej úrovni je choré, hovorí.

Martin Hindák - na snímke vľavo z roku 2005, v strede ako reprezentant SR v plážovom futbale a vpravo po úspechu v rakúskej regionálnej lige.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Prinášame informácie o pripravovanom testovaní na Orave

Získať dobrovoľníkov ku odberom je v niektorých dedinách ťažké, v Sihelnom bude pomáhať aj starosta.

Vojaci kontrolujú miesta určené na testovanie Oravcov

Samosprávy musia do piatka rána pripraviť priestory, kde sa uskutočnia odbery. Oravcov budú testovať trikrát.

Koronavírus si vyžiadal prvú obeť z radov zdravotníkov

Obvodný lekár v Lokci podľahol ochoreniu COVID-19, mal len 48 rokov.

Sedemnásťročného chlapca zavalil strom

Leteckých záchranárov zo Žiliny privolali dnes dopoludnia na pomoc 17-ročnému chlapcovi, ktorého v lesnom teréne v katastri obce Zákopčie zavalil strom.

Už ste čítali?