Streda, 28. október, 2020 | Meniny má DobromilaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 13. kole

80 - Martina Dicsérová, Močenok, 79 - Nataša Mrlláková, Šaľa, 77 - Martina Hanusová, Nitra, 73 - Peter Hipp, Šaľa, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., 72 - Vlado (Body) Viola, Nitra, Ľubomír Antal, Č. Kľačany

Správne tipy 13. kola
Inter Bratislava - FC Nitra 1:2 2
Podbrezová - Šaľa 0:1 2
Nitra B/Lapáš - Prešov 1:4 2
Vrbové - Eldus Močenok 1:1 X
Poľ. Močenok - Kolárovo 1:4 2
Veľký Cetín - Jurová 2:0 1
Čeľadice - Klasov 5:1 1
Svätoplukovo - Jarok 0:0 X
J. Kostoľany - Č. Kľačany 1:1 X
Veľká Mača - Tomášikovo 1:0 1

Poradie po 13. kole
80 - Martina Dicsérová, Močenok
79 - Nataša Mrlláková, Šaľa
77 - Martina Hanusová, Nitra
73 - Peter Hipp, Šaľa, Mária Rajtárová, Martin n/Ž.
72 - Vlado (Body) Viola, Nitra, Ľubomír Antal, Č. Kľačany
71 - Roman Sýkora, Nitra
70 - Jozef Olejka, Ivanka, Tibor Lenčéš, Hájske, Jozef Baláž, Šaľa, Iveta Dubeňová, Janka Vargová, Nitra, Ladislav Lörincz, Branč
69 - Daniel Tasáry, Marián Grman, Nitra, Viliam Félis, Vráble, Dušan Béder, V. Lapáš, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Jozef Gál, Žirany, Zoltán Prešinský, V. Cetín, Emil Čapkovič, Marcel Pánis, D. Krškany
68 - Boris Grežo, Vladimír Kuchta, Peter Mateička ml., Štefan Pénzeš, Nitra, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Kvetoslava Kertészová, Svätoplukovo, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Roman Margetin, Rišňovce, Marián Čurgali, Alekšince, Ján Árgyusi, Neded
67 - Marián Červenka, Dávid Čerňák, Igor Dubeň, Vlado Lyžičiar, Marián Varga, Iveta Rosinská, Ladislav Pintér, Nitra, Margita Horňáková, Rišňovce, Stanislav Husár ml., Vráble, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Norbert Együd, Ladislav Čekey, Pohranice, Mikuláš Pintér, Branč, Matej Fábry, V. Cetín, Štefan Pupák, Hurbanovo, Monika Dobiašová, Čeľadice, Stanislav Packa, Močenok, Stanislav Pacher, Sľažany, Csaba Sándor, Kolíňany, Zoltán Kozics, N. Život
66 - Jozef Bernáth, Jarok, Imrich Gregor, Jelenec, Martin Lörincz, Miloš Konopásek, Vlasta Spišáková, Ľubomír Maczvalda, Štefan Matesko, František Filo, Nitra, Ivan Tabaček, Jozef Brieška, T. Nemce, Ladislav Odráška, H. Kráľová, Marta Bališová, Čeľadice, Martin Jurík, Čakajovce, Andrej Fábry, Čab, Henrich Richter, Bratislava, Jozef Andel, Mária Maďarová ml., Vráble, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Marián Železník, Trnovec, Ján Školník, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Mariana Chochlíková, Pavol Kozma, D. Krškany, Anton Molnár, P. Kesov, Martin Faragó, Matúškovo
65 - Andrej Maťo, Jarok, Jozef Karásek, Hájske, Juraj Náhlovský, Richard Konopásek, Jaroslav Ollík, Nitra, Attila Kürti, Vlčany, Jozef Rehuš, Rišňovce, Renata Ivančíková, Koniarovce, Juraj Bárek, Žirany, Jozef Ižóf, Šaľa, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Ján Hotový, N. Sady, Štefan Kúsek, Hostie
64 - Ján Barát, Zoran Heiser, Ľubomír Kincel, František Trnka, Ernest Szombath, Mário Šándor, Patrik Palka, Imrich Hrdlica, Ľubomír Bartakovič, Peter Bíro, Marcela Hallová, Ľubomír Ballay, Monika Vargová, Silvia (Slivka) Baňárová, Nitra, Marián Strečka, Topoľčianky, Ivan Bakyta, Jarok, Viktor Balko, Lužianky, Ivan Ďurický, Branč, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Michal Rác, Mojmírovce, Ján Slíž, Beladice, Juraj Volčko, Pavel Mihálik, Šaľa, Oľga Mladá, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, AC Novan, N. Ves, Eva Čepčeková, Žitavany, Margita Pánisová, D. Krškany, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Ladislav Páleník, Topoľčany
63 - Gašpar Gál, Ján Kozla, Helena Gálová, Žirany, Richard Lidik, Jozef Nosian, Július Petrík, Jozef Lenghart, Juraj Vencel, Peter Balkó, Nitra, Ján Sikoriak, T. Nemce, Gabriel Tóth, Judit Lencsésová, H. Kráľová, Ján Hegyi, Jelka, Alexander Kusý, Trnovec, Terézia Tasáryová, Ivanka, Martin Bennár, Hájske, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Marián Mateička, Behynce, Juraj Barantal, V. Zálužie, Štefan Račko, Martin Račko, D. Krškany, Emília Períčková, Šaľa, Štefan Mravík, Žitavany, Alojz Vician, Beladice, Erik Bugyi, Galanta
62 - Jozef Prešinský, Miloš Sýkora, Jozef Pacher, Ján Doboš, Ľuboš Kolár, Marek Korytko, Valéria Viskupová, Ivan Labuda, Nitra, Eva Gregorová, Michal Čery, Jelenec, Ľubomír Mikula, Zuzana Mesárošová, Lehota, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Zoltán Németh, N. Život, Margita Kališová, Šaľa, Miroslav Piovarči, Lužianky, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Emil Dubec, Žikava, Koloman Mihálka, Č. Kľačany, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Peter Debnár, Milan Greguš, Zbehy, Jaromír Slíž, Beladice, Milan Molnár, P. Kesov, Štefan Deák, Sľažany, Štefan Straňák, Silvester Lenčéš, H. Kráľová, Ľudovít Desat, Podhorany, Tomáš Karácsony, Váhovce, Ladislav Babóti, Vlčany, Milan Augustín, Topoľčianky
61 - Mário Mesároš, Lehota, Milan Benko, Anton Černý, Peter Solčianský, Katarína Spišáková, Karol Ryba, Richard Magušín, Igor Galovič, Nitra, Štefan Miko, D. Obdokovce, Jozef Földvári, Šaľa, František Kausek, Klasov, Jaroslav Baťo, Žitavany, Peter Vidovič, Vinohrady, Elena Vašková, Báb, Peter König, Ján Vaško, Anton Zaťko, Ivanka, Marián Svorad, Hrušovany, Miroslav Močol, Alekšince, Jozef Štefák, Rišňovce, Július Vankó, Tešedíkovo, Ľuboš Galo, Janíkovce, Slavomír Sysel, Močenok, Ján Frajtík, Vráble, Marián Zlatňanský, Jozef Virág, Zl. Moravce, Martin Kolha, Lužianky, Ján Kóssi, Čifáre, Jozef Kukliš, Topoľčianky
60 - Miroslav Šimala, Ľubka Tasáryová, Michal Lauko, Ľudovít Konečný, Ivan Balla, Ladislav Csuthy, Juraj Varga, František Tomek, Nitra, Ladislav Nagy, Jelenec, Jozef Halák, Janíkovce, Peter Bajla, N. Ves, Attila Szolnoki, Dyčka, Miroslav Šabík, Zl. Moravce, Peter Zubčák, Hruboňovo, František Chrenko, V. Dolina, Štefan Guzmický, Ivanka, Marta Záhorská, Rišňovce, Gustáv Molnár, P. Kesov, Jozef Alchus, M. Zálužie, František Hlavna, V. Úľany, Michal Lovász, Trnovec, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Alžbeta Dobiášová, Žirany, Peter Molnár, Neded, Ladislav Nagy, Vráble, Tibor Mócik, Topoľčany, Marián Strečka ml., Topoľčianky
59 - Lukáš Barát, Marián Ištokovics, Ladislav Nosian, Erika Hrachovická, Oľga Tomeková, Michal Bíro, Nitra, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ľubomír Moravčík, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Marek Olejka, Jaroslav Zelovič, Peter Trungel, Ivanka, Imrich Šoka, Juraj Csirik, Jozef Sklenár, Šaľa, Vincent Komačka, Topoľčany, Gabriel Lešš, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Marek Kováč, Čifáre, Roman Ražný, Čeľadice, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Jozef Švihorík, Báb, René Scheer, Kolíňany, Jozef Záhorský, Rišňovce, Monika Gálová, Klasov, Mário Slezák, Lukáčovce, Rudolf Buday, Ludanice, Štefan Bako, Močenok
58 - Marcel Lenčéš, Michal Garay, Stanislav Varga, Jozef Nemeš st., Pavol Búš, Dana Horváthová, Blažej Paukeje, Michal Vígh, Ľudovít Kováč, Dušan Letko, Milan Borovský, Dodo Havetta, Nitra, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Gabriel Fazekaš, Neded, Július Braun, Močenok, Andrea Bereczová, Mária Ružičková, Branč, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Ľubomír Rakovský, Lužianky, Milan Hritz, Beladice, Iveta Šimoneková, Dyčka, Miroslava Straňáková, H. Kráľová, Rudolf Lauko, Zbehy, Oľga Račková, Jozef Škvaril, D. Krškany, František Kunkel, Zl. Moravce, Peter Lehocký, Šaľa, Mária Hegedüšová, V. Lapáš, Miroslav Havetta ml., Lovce, Miloš Remenár, Sereď, Jozef Labuda, Solčany
57 - Anton Berecz, Branč, Jozef Horňák, Rišňovce, Karol Jaroš st., H. Kráľová, Csaba Štanc, Jana Gálová, Miloš Gál st., Valent Vaňo, Žirany, Jozef Senneš, Július Kolník, Milan Bojda, Milan Gajdošík, Jožo Ťapušík, Jozef Muran, František Benc, Nitra, Jozef Szabo, Štefan Fabian, Milan Bekéni, Jozef Danada, Šaľa, Zuzana Kertészová, Svätoplukovo, Milan Roman, Andrej Mareček, Čab, Dominik Lenghard, Čakajovce, Miroslav Fúska, Zbehy, Emil Bozáň, Černík, Július Galo, D. Krškany, Mirko Benček, Zl. Moravce, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Gabriel Danko, Žitavany
56 - Štefan Hudec, Bohuš Baják, Lužianky, Ľubomír Búchala, Jozef Hudec st., František Grom, Katarína Karcolová, František Bojda, Richard Srňánek, Pavol Zámečník, Milan Čulák, František Imre, Peter Bezák, Katarína Kolníková, Miroslav Fábry, Edo Tomek, Nitra, Jozef Bédi, Peter Lukáč, Lehota, Stanislav Nosian, Ivanka, Ivan Molnár, Matúškovo, Jozef Šercel, Váhovce, Štefan Páleník, Prílepy, František Krčmár, Nevidzany, Peter Visolajský, Róbert Pospiš, Šaľa, Miroslav Ružička, Zbehy, Adriana Mihálková, Č. Kľačany, Gašpar Šabík, Č. Hrádok, Emil Hollý, Cabaj-Čápor, Roman Fuska, Čab, Rudolf Macho, Kolíňany, Lívia Čekeyová, Pohranice, Marián Čapo, Sľažany, Erik Evetke, Dyčka, Michal Čerešňa, D. Krškany, Emanuel Maňúch, Žirany
55 - Jozef Moder, Igor Drotár, Dalibor Lisý, Ivan Chlebák, Peter Kováč, Lukáč Tomiš, Michal Korytko, Ľubomír Kiesel, Miroslav Mada, Martin Tesár, Jozef Viskup, Mário Depeš, Nitra, Viktor Karásek, Hájske, Miroslav Kollárovič, Matúškovo, Roman Konečný, Trnava, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Filip Dobiaš, Čeľadice, Stanislav Nemček, Janíkovce, František Margetin, Rišňovce, Jozef Borbély st., V. Cetín, Mário Pánis, Natália Kozmová, D. Krškany, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Peter Kováč, Zl. Moravce, Ján Hašana, Bojná, Ladislav Kiss, N. Život, Ľubomír Sako, Kolíňany
54 - Jaroslav Srňánek, Filip Greguš, Juraj Tuchyňa, Daniel Gál, Stanislav Billik, Klaudia Levčíková, Jozef Paulík, Ivan Leckeš, Nitra, Jozefína Karáseková, Hájske, Zlatica Machová, V.-Opatovce, Daniel Varga, Jozef Török, Pata, Marián Kováč, Levice, Juraj Chrenko, V. Dolina, Pavla Ladungová, Ľubor Kajaba, Štefan Račko, Ivanka, Rastislav Borčin, Hostie, Ivan Mrázik, Čeľadice, Dušan Rusznyák, D. Krškany, Lukáš Jobko, Č. Kľačany, Miroslav Beňo, Vráble, Miro Skovaj, Cabaj-Čápor, Norbert Adamča, Sereď
53 - Attila Sonlajtner, Žirany, Marek Varga, Ľuboš Lacina, Jaroslav Andrášik, Ján Ehrenhold, Vladimír Nemšovský, Zuzana Milošiaková, Tomáš Stoklas, Nitra, Matúš Vrábel, Marián Hudec, Lužianky, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Martin Földeši, Sereď, Marián Titka, Andrej Vörös, Šaľa, Miriama Zborovanová, Golianovo, Marián Chobot, Urmince, Vladimír Tasáry, Ivanka, Karol Čurgali, Peter Mihálik, Mojmírovce, Marek Ballek, Hlohovec, Rudolf Kozma, Štitáre, Róbert Jánošík, D. Krškany, Paťo Benček, Zl. Moravce, Miroslav Szlamka, Váhovce, Marián Božík, Hosťovce, Juraj Minárik, Obyce, Pavol Lieskovský, V. Zálužie
52 - Daniel Ballay, Cabaj-Čápor, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Štefan Kováč, Vráble, František Trvalec, Rastislavice, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Adriana Babišová, Podhorany, Ivan Ševčík, Eduard Szabó, Ivana Kamenická, Vlado Sásik, Nitra, Roman Harčár, Šaľa, Tibor Boszorád, Štefan Fiala, Miloš Ďurický, Branč, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Vladimír Gregor, Ivanka, Vladimír Toman, Čifáre, Katarína Šimoneková, Stanislav Drapák, Lúčnica, Jozef Štefek, Čeľadice, Pavel Mesko, Topoľčianky, Martin Hindák, Sereď , Marek Šlehobr, P. Kesov, Milan Šlosár, Čab, Filip Virág, V. Lapáš, František Juhász, Hosťová
51 - Martin Verták, Štefan Zabák, Ľuboš Baranec, Juraj Demény, Zdenko Senneš, Ivan Hrachovický, Monika Rekošová, Peter Šišák, Jakub Takáč, Pavel Hrnčár, Nitra, Lenka Reptová, Branč, Ivan Tóth, Čakajovce, Štefan Hudec ml., Lužianky, Zuzana Matušicová, Pata, Zoltán Ištokovič, H. Kráľová, Miro Senneš, Močenok, Vladimír Machata ml., Viliam Šimonek, Lúčnica, Peter Kluka, V. Lapáš, Pavol Čerenka, Jozef Haspra, Topoľčianky, Daniela Záhonová, Stanislav Brat, Golianovo, Vladimír Kurila, Galanta, Bogdan Streér, N. Hrnčiarovce, Igor Kováč ml., V.-Opatovce, Branislav Pospiš, Šaľa
50 - Peter Sonlajtner, Žirany, Alena Lacinová, Ľubo Pénzeš, Ivan Buchala, Lukáš Lyžičiar, Vladimír Papp, Vladimír Mada, Nitra, Štefan Peťovský, Lužianky, Mariana Barátová, Dražovce, Jozef Kuzmický, Ivanka, Rudolf Krajinčák, Báb, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Martin Rác, Šaľa, Jozef Barát, Topoľčany
49 - Pavol Balkó, František Hrnčiar st., Juraj Krčmár, Pavol Ďurina, Tomáš Snop, Nitra, Juraj Palatický, Mojmírovce, Ľubor Goldbecher, Juraj Žiačko, Zoltán Varga, Šaľa, Celestín Berecz, Jozef Lörincz, Branč, Pavol Štefek, V. Dolina, Ladislav Szórád ml., Žirany, Erika Šebová, Zl. Moravce
48 - Jozef Hoppan, Vráble, Silvia Boszorádová, Hosťová, Ľudovít Laca, Jozef Svitač, Dušan Tuchyňa, Milan Gráf, Marián Ďuriš, Nitra, Tibor Odráška, Slavo Kališ, Miroslava Grznárová, Šaľa, Róbert Slamka, Báb, Vladimír Machata st., Lúčnica, Peter Borčin, Hostie, Anna Čerenková, Topoľčianky, Rado Cigáň, N. Ves, Ján Ballek, Hlohovec, Jozef Repa, Prílepy, František Ružička, Branč, Róbert Čížik, V. Úľany, Gabriel Molnár, Galanta
47 - Róbert Kužila, Eva Pappová, Nitra, Zoltán Kollár, Šaľa, Jozef Horný, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Katarína Szórádová, Žirany, Peter Bodi, Zbehy, Andrej Minárik, Močenok, Mária Mesárošová, Lehota, Dominika Štefeková, Čeľadice, Róbert Kordoš, Žitavany, Ladislav Szöke, Vráble, Emil Šatan, Vozokany, Norbert Zsigmond, N. Život, Milan Dudáš, Prílepy
46 - Martin Zima, Vráble, Viera Chlebáková, Štitáre, Alexandra Gálová, Žirany, Ondrej Civáň, Nitra, Tibor Mikle, Vlčany, Marek Sklenár, Šaľa, Ondrej Kozolka, Volkovce, Mária Bereczová, Branč, Jaroslav Szabo, Váhovce
45 - Vojtech Mládek, Podhorany, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Simona Szolnokiová, Dyčka, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Jozef Rehák, Branislav Pospiš ml., Šaľa, Pavel König, Katarína Slováková, Vladimír Ballai, Nitra, Lucia Mikušová, Zbehy
44 - Miroslav Markusek, Nitra, Štefan Török, V. Dolina, Kristán Mikle, Tešedíkovo, Erik Fábry, V. Cetín, Jozef Pilka, V. Lapáš, Jozef Huňady, Lúčnica, Milan Šillík, Cabaj-Čápor, Štefan Ivanič, Čeľadice, Vladimír Tóth, Pata, Vladimír Mihálik, Močenok, Hubert Magušin, Hostie
43 - Karol Košťál, Jozef Kóša, Ivan Dominka, Pavel Čvirik, Radoslav Ollík, Nitra, Pavel Babiak, Miloš Kukučka, Jozef Baťala ml., Žitavany, Juraj Segíň, Sľažany, Juraj Mikuš, Zbehy, Marián Tóth, H. Kráľová, Eva Gombášová, Močenok, Marián Nagy, D. Krškany
42 - Martin Búchala, Boris Kašuba, Zuzana Gurinová, Marian Krištofičin, Nitra, Alexander Repta, Branč, Tomáš Bleho, Jozef Karlubík, Anton Uher, Šaľa, Eva Tóthová, Močenok, Margita Pavelková, Golianovo, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Emília Malá, Vráble
41 - Tibor Horváth, Komjatice, Ján Baláži, Vladimír Kompas, Nitra, Čestmír Chvojka, Lužianky, Juraj Sojka, Vráble, Simona Tóthová, D. Obdokovce, Ladislav Székelyi, Iveta Boszorádová, Branč, Emil Barabáš, Zbehy, Róbert Berec, V. Lapáš
40 - Matej Hotový, Lucia Ďurčáková, Nitra, Peter Bleho, Šaľa, Lucia Holečková, Beladice, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Tibor Berec, V. Lapáš
39 - Miroslav Svýba, Filip Škobla, Bohumil Vincúr, Nitra, Alexandra Zimová, Vráble, Milan Kukučka, Žitavany, Vladimír Gombáš ml., Močenok, František Molnár, Ondrej Prístavok, Galanta, Jozef Stančík, Komjatice, Ľuboš Proksa, M. Zálužie
38 - Ladislav Vranka, Čab, Zuzana Vašková, Rumanová, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Mária Vlacušková, V. Dolina, Ľuboslav Nemčický, Chrabrany, Július Pavlov, N. Ves, Tibor Karácsony, Váhovce
37 - Imrich Vanyo, Žirany, Ján Nagy, Zl. Klasy, Anton Lieskovský, Juraj Slíž ml., Nitra, Anežka Némethová, D. Lefantovce, Katarína Sándorová, Kolíňany, Miloš Solčiansky, T. Mlyňany, Dávid Bežuch, Galanta
36 - Ján Hnilica, Mária Bajáková, Lužianky, Vladimír Líška, Marek Markovič, Nitra, Radoslav Straňák, Močenok, Stano Čapkovič, N. Sady, Peter Király, N. Život, Patrik Drgoň, D. Krškany, Vladimír Majerčík, Sľažany
35 - Lenka Škoblová, Nitra, Juraj Bobula, Neverice, Ladislav Kéry, Volkovce, Erika Ölvecká, Čab, Janka Syslová, Močenok, Patrik Balogh, Selice
34 - Jozef Čentéš, Čakajovce, Peter Palka, Michal Málnási, Šaľa, Stano Musin, Nitra, Martin Imrišek, D. Krškany, Marián Varga, V. Dolina, Patrik Szabo, Cabaj-Čápor
33 - Aladár Žemberi, N. Hrnčiarovce, Andrej Repta, Branč, Jozef Cvajniga, Bratislava, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Peter Pecho, Beladice, Igor Kováč, Čeľadice, Anna Farkašová, Nitra, Emília Káčerová, Zl. Moravce
32 - Peter Záhorský, N. Ves, Róbert Juhász, Golianovo, Imrich Valent, Hosťovce, Patrik Polonec, Nitra
31 - Ľudovít Laca ml., Ján Frenczel, Nitra, Marián Herceg, Pata, Miroslav Štefčík, Koniarovce, Eva Slováková, Kamanová, Salo Berecz, Branč
30 - Jozef Minárik, Marek Kováč, Ľuboš Kanás st., Jozef Ďurčák, Lukáš Jeremiáš, Nitra, Katarína Malá, Vráble
29 - Juraj Chovanec, Tibor Levický, Dušan Koszorú, Nitra, Ivan Berec, Lužianky, Štefan Pastier, M. Vozokany, Jaroslav Čerhák, Trnovec
28 - Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Rasťo Kazík, Topoľčianky, Vlado Matušica, Hájske, Igor Kotora, Františka Ballaiová, Roman Zahradníček, Anna Takáčová, Nitra, Peter Vranský, Zbehy, Žaneta Benková, D. Krškany, Jozef Studený, N. Ves, Peter Rábek, Branč
27 - Karol Mészáros, Šaľa, Daniel Lörincz, Branč, Ľudovít Billik, Nitra, Jozef Malý ml., Vráble
26 - Ján Bédi, V. Zálužie, Jana Bernáthová, Juraj Šipoš, Štefan Srnka, René Matyó, Nitra, Ivan Duchoň, Lehota, Jozef Kminiak, Čeľadice
25 - Karol Ďurický, Branč, Martin Florek, Peter Slovák, Jozef Michalička, Nitra, Emil Minár, Martin n/Ž., Juraj Hudec, Sľažany, Štefan Molnár, Vlčany
24 - Ľudovít Kovács, V. Mača, Marek Beňo, Nitra
23 - Marek Vrábel, František Jasan, Nitra, Ľuboš Brath, Hosťová, Zoran Kišš, Podhorany, Ladislav Takács, Dlhá n/V., Pavel Gálik ml., Lovce, Marián Bitara, T. Mlyňany, Attila Vidman, Tešedíkovo, Alexander Kobza, Čechynce, Marián Hozák, Báb
22 - Miroslav Blažovič, Lužianky, Martina Segíňová, Sľažany, Ján Učeň, Šaľa, Žaneta Gogolová, Pohranice, Vladimír Ternény, V. Zálužie, Ľuboš Modzga, Vráble
21 - Gabriel Borza, Milan Valek, Šaľa, Radoslav Gažo, Golianovo, Ivan Kupec, Čakajovce, Ladislav Gyepes, D. Obdokovce, Ladislav Pindeš, Nitra
20 - Eva Mandáková, Dun. Streda, Vladimír Miklošík, Sereď, Milan Mišák, V. Dolina, Roman Svitek, Šaľa, Helena Vargová, Nitra
19 - Katka Szökeová, Zoltán Varga, V. Cetín, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Jozef Arpáš, V.-Opatovce, Ivan Eliaš, Nitra, Petra Kozmová, D. Štitáre, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Jeremiáš Vnuk, Lukáš Vajzer, Vráble, Marek Mano, Bojná, Marián Hritz, Prílepy
18 - Marián Blaho, Jozef Lauko, Ingrid Slížová ml., Dávid Remjar, Lucia Pappová, Ľubica Géringová, Nitra, Janka Gálová, Sylvia Báreková, Žirany, Radoslav Hudec, Lužianky, Igor Tarnoky, Zl. Moravce
17 - Peter Náhlik, N. Sady, Veronika Deáková, Sľažany, Juraj Káčer, Čaradice, Peter Vašš, Rastislavice, Peter Chren, Vráble, Juraj Minár, Zl. Moravce, Felicita Juhászová, D. Obdokovce
16 - Ladislav Adame, Pavol Krajčo, Nitra, Milan Minarovič, Behynce, Martin Studený, Sľažany, Svetlana Mladá, T. Mlyňany, Jozef Szombath, Pohranice, Patrik Paulovič, Dražovce
15 - Zuzana Kováčiková, V. Zálužie, Zoltán Iványi, Jana Sklenárová, Šaľa, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Róbert Bene, D. Obdokovce, Pavel Borčin, Hostie, Milan Kollárik, Vlado Rábek, Pavlína Pišnová, Peter Varga, Marek Košík, Mária Sýkorová, Nitra, Norbert Farkas, Klasov
14 - František Szolík, Šaľa, Jozef Kováč, Čifáre, Jozef Benček, Zl. Moravce, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Jozef Hudec ml., Nitra
13 - Peter Varga (Vinkel), Adam Bratský, Gabriel Vencel, Fero Takáč, Nitra, Michal Lenický, Šaľa, Juraj Žilka, M. Chyndice, Eva Holecová, Branč, Ema Benčeková, Zl. Moravce
12 - Tatiana Rakovská, Norbert Bordáš, Oľga Koszorúová, Katarína Korenčíková, Nitra, Martin Kornutij, V. Zálužie, Pavel Zsigmond, N. Život, Milan Srnka, Čeľadice, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Vilma Peťovská, Lužianky
11 - Jozef Kučera, Štefan Novák, Štefan Mrllák, Šaľa, Ján Kmeťo, Karol Čanky, Nitra, Anton Cintula, Cabaj-Čápor, Patrik Hollý, Jarok, Ivan Lenický, H. Kráľová, Miroslav Lešš, Močenok, Adrián Gyerák, Vozokany
10 - Ľudovít Breča, Miroslav Ölvecký, Nitra, Vladimír Lauko, Ivan Vanko, Zbehy, Táňa Lacová, Čeľadice, Richard Bako, Galanta
9 - Jaroslav Viskup, Rumanová, Ľubomír Pintér, Pavol Hačko, Roman Turček, Nitra, Erik Sabo, Ivanka, Štefan Benko, Močenok, Michal Lauko, Lužianky, Dušan Gašparík, Machulince, Filip Šmátrala, Sereď
8 - Ľuboš Fuska, Nitra, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Peter Bohumel, Vinodol, Marek Sabo, Ivanka, Kristián Maťko, Čechynce, Zoltán Bedecs, Galanta, Maroš Herenčiar, Ľubo Lörincz, Dávid Gubó, Branč, Július Oláh, Matúškovo, Jozef Gál, V.-Opatovce
7 - Ivan Hanakovič, Zuzana Franeková, Augustín Grman, Ľubomír Antalík ml., Nitra, Milan Jarábek, Jatov, Imrich Drozdák, Babindol, Veronika Lörinczová, Branč
6 - Erika Molnárová, Štitáre, Martin Svorad, Hrušovany, Maroš Varga, V. Dolina, Miroslav Hamar, Henrich Kováč, Nitra, Peter Slávik, Zuzana Szolnokiová, Vráble, Dušan Halveland, Kapince, Jozef Školník, Zl. Moravce, Marika Kónyová, Branč, Jozef Veit, Klasov, Jakub Dolež, V. Lapáš
5 - Rado Vágai, Mário Varga, Katarína Hanakovičová, Marián Damek, Miroslav Raček (Mirec), Ľubomír Kleštinec, Ingrid Slížová st., Nitra, Juraj Bakula, Zl. Moravce, Marek Ternény, V. Zálužie, Anton Kostoláni, Vráble, Juraj König, Ivanka, Janka Ostertágová, Cabaj-Čápor, Mário Juhász, D. Obdokovce, Maroš Bača, Sľažany, Ľuboš Kanás ml., Lužianky, Simona Zábušek, V. Dolina, Mário Brat, Golianovo, Roman Urban, Hosťovce, Kristián Nagy, Selice
4 - Lucia Jakubeková, Peter Levčík, Iveta Molnárová, Marián Zachar, Silvia Poliaková, Viola Ollíková, Juraj Hrnčár, Nitra, Matúš Hrnčiar, Lehota, Vladimír Fuglík, Rišňovce, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Dominik Ďuriš, Čeľadice, Jozef Dodok, Hostie, Vojtech Kováčik, Prašice, Marcel Tóth, H. Kráľová, Pavol Vereš, Lužianky, Veronika Kožáková, Kolíňany, Ladislav Vašek, Branč, Marek Gáth, V. Zálužie, Samuel Ballangó, Ladice, Emil Pacalaj, M. Lehota, František Záhorec, Nevidzany, Martin Tarnai, Neded, Jozef Vaňo, Žirany, Monika Štefanovičová, V. Dolina, František Balogh, Selice
3 - Pavol Fronc, Helena Bernáthová, Miloš Gregor, Štefan Gibala st., Roman Wagner, Patrik Moder, Nitra, Ladislav Gogola, Pohranice, Jozef Paukov, František Mášik, Marta Kunkelová, Zl. Moravce, Milan Sabo, Ivanka, Vladimír Čaládi (Kmeč), Golianovo, Róbert Koprda, Čeľadice, Kvetka Hájiková, Košice, Juraj Sabo, Rumanová, Tobiáš Šabík, Č. Hrádok, Alžbeta Gálová, Žirany, Jaroslav Belica, Hostie, Jozef Malý st., Vráble, Peter Varga, Vlčany, Timotej Slíž, Beladice
2 - Marek Šantavý, Roman Frťala, Nitra, Roman Cina, Neverice, Lukáš Gubó, Branč, Patrik Berec, V. Lapáš, Henrich Benedek, Vráble, Ľubor Drgoň, D. Krškany
1 - Ján Bucheň, Zl. Moravce
0 - Eva Szabová, Nitra, Lenka Tomanová, Čab, Ján Šutka, Chyzerovce

Najviac - 8 zápasov – uhádli Juraj Náhlovský z Nitry a Milan Augustín z Topoľčianok. Kto z nich vyhral a ďalšie postrehy prinesieme v pondelkových Nitrianskych novinách.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  2. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  3. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  4. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  5. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
  6. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
  7. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  8. Pomáhajte čítaním
  9. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  10. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  1. Aplikácia, kde z pohodlia domova zlikvidujete škodovú udalosť?
  2. Škola môže vyzerať aj inak!
  3. UNIQA preberá na Slovensku aj dôchodkové fondy AXA
  4. Využite dovoz tovaru do 24 hodín a zadarmo
  5. Dopad krízy na firmu zmierni strednodobý prenájom vozidla
  6. V Košickom kraji máme more aj neviditeľnú izbu: Objavte ich!
  7. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
  8. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
  9. Neodkladajte pre koronavírus vyšetrenie svojich očí
  10. BILLA podáva v kritickom období pomocnú ruku ľuďom z kultúry
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 33 619
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 24 437
  3. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 22 200
  4. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 17 053
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 14 836
  6. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 11 772
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 396
  8. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 10 996
  9. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 533
  10. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 10 514
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Na koronavírus zomrel v galantskej nemocnici 43-ročný pacient

V domácej karanténe je šesť zamestnancov.

Galantská nemocnica.

Faško asi neostane, už sedel s Karom. Kde v zahraničí ho chcú?

Nechcel som ostať v Nitre, ale spravil som dobre, odfukuje si kométa Fortuna ligy.

Mestský úrad v Šali.

Divadlo Andreja Bagara obnovilo svoj online program

V rámci neho ponúka aj rozhovory s hereckými legendami.

V rámci online programu "spoluVYHRÁME" divadlo ponúka výber pútavých rozhovorov s hereckými legendami, ktoré boli piliermi nášho divadla, alebo sa výrazne podieľali na jeho formovaní, ako bol napríklad aj Jozef Dóczy.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na štyroch miestach v Trenčíne budú testovať z auta. Odberné miesto je aj na futbalovom štadióne

Na celoplošné testovanie bude Trenčanom k dispozícii počas dvoch najbližších víkendov 50 odberných miest. Pozrite si, kde ich nájdete.

Pacientov a pokút v Trnave pribúda

Celoplošné testovanie čaká Trnavu už tento víkend.

Virológ Klempa: Najbližšie týždne budú pre nás veľmi ťažké

Boris Klempa tvrdí, že celoplošné testovanie je teoreticky skvelá vec. Treba však brať do úvahy všetky okolnosti či riziká.

Už ste čítali?