Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 5. kole

34 - Nataša Mrlláková, Šaľa, Ján Školník, Zl. Moravce, 33 - Martina Hanusová, Nitra, Jozef Rehák, Šaľa, Martina Dicsérová, Močenok

Správne tipy 5. kola
Slovensko - Nemecko 2:0 1
Veľký Meder - Sereď 0:3 2
Baka - Čierna Voda 1:4 2
Topoľčianky - Rumanová 1:0 1
Vlčany - Janíkovce 3:0 1
V. Zálužie - Jarok 3:3 X
Šurianky - Alekšince 3:1 1
Kolíňany - Pohranice 1:2 2
Martin n/Ž. - Hostie 1:3 2
Veľká Mača - Matúškovo 1:3 2

Poradie po 5. kole
34 - Nataša Mrlláková, Šaľa, Ján Školník, Zl. Moravce
33 - Martina Hanusová, Nitra, Jozef Rehák, Šaľa, Martina Dicsérová, Močenok
31 - Daniel Tasáry, Nitra, Tibor Lenčéš, Hájske, Kvetoslava Kertészová, Svätoplukovo
30 - Ján Barát, Vlado (Body) Viola, Nitra, Ján Hegyi, Jelka, Peter Hipp, Jozef Karlubík, Šaľa, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Marián Čurgali, Alekšince, Marián Božík, Hosťovce
29 - Igor Dubeň, Iveta Dubeňová, Peter Kováč, Janka Vargová, Nitra, Jozef Olejka, Ján Vaško, Ivanka, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Ľubomír Straňák, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Pavol Kozma, D. Krškany, Zoltán Kozics, N. Život
28 - Richard Lidik, Martin Lörincz, František Trnka, Ľubomír Maczvalda, Stano Musin, Roman Sýkora, Peter Mateička ml., Peter Bíro, Marián Grman, Vlado Lyžičiar, Richard Magušín, Juraj Varga, Marián Varga, František Tomek, Iveta Rosinská, Nitra, Imrich Gregor, Jelenec, Jozef Brieška, T. Nemce, Dušan Béder, V. Lapáš, Lucia Lencsésová, H. Kráľová, Mikuláš Pintér, Ladislav Lörincz, Branč, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Štefan Pupák, Hurbanovo, Andrej Fábry, Čab, Július Vankó, Tešedíkovo, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Zoltán Prešinský, V. Cetín, Roman Margetin, Rišňovce, AC Novan, N. Ves, Juraj Barantal, V. Zálužie, Emil Čapkovič, D. Krškany, Viliam Matejov, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Martin Hindák, Sereď, Erik Bugyi, Galanta, Mária Maďarová ml., Vráble
27 - Alena Lacinová, Miloš Konopásek, Lenka Škoblová, Mário Šándor, Vladimír Kuchta, Ľubomír Bartakovič, Jozef Lenghart, Ladislav Csuthy, Štefan Matesko, Miroslav Mada, Monika Vargová, Jaroslav Ollík, Ladislav Pintér, Ivan Labuda, Nitra, Andrej Maťo, Ivan Bakyta, Jarok, Jozef Karásek, Hájske, Marián Strečka, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Ivan Tabaček, T. Nemce, Martin Földeši, Sereď, Juraj Sojka, Vráble, Attila Kürti, Vlčany, Emil Dubec, Žikava, Jozef Rehuš, Rišňovce, Renata Ivančíková, Koniarovce, Matej Fábry, V. Cetín, Michal Rác, Mojmírovce, Jozef Švihorík, Báb, Roman Fuska, Čab, Helena Gálová, Žirany, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Milan Hritz, Beladice, Štefan Deák, Sľažany, Stanislav Packa, Močenok, Pavel Mihálik, Šaľa, Monika Gálová, Klasov, Martin Račko, D. Krškany, Rudolf Kozma, Štitáre, Ján Hotový, N. Sady, Jozef Virág, Zl. Moravce
26 - Miloš Sýkora, Dávid Čerňák, Filip Škobla, Dana Horváthová, Jozef Pacher, Ľudovít Konečný, Vlasta Spišáková, Katarína Spišáková, Karol Ryba, Marcela Hallová, Oľga Tomeková, Jožo Ťapušík, Silvia (Slivka) Baňárová, Nitra, Eva Gregorová, Jelenec, Marek Olejka, Anton Zaťko, Ivanka, Ján Sikoriak, T. Nemce, Peter Bajla, N. Ves, Stanislav Husár ml., Jozef Andel, Vráble, Zoltán Németh, N. Život, Ladislav Odráška, Karol Jaroš st., Gabriel Tóth, Silvester Lenčéš, H. Kráľová, Eleonóra Udvarosová, Jozef Ižóf, Juraj Volčko, Emília Períčková, Šaľa, Ján Kozla, Jozef Gál, Alžbeta Dobiášová, Žirany, Martin Jurík, Čakajovce, Henrich Richter, Bratislava, Jozef Štefák, Rišňovce, Marián Mateička, Behynce, Eva Čepčeková, Žitavany, Štefan Račko, Mariana Chochlíková, D. Krškany, Mirko Benček, Zl. Moravce, Csaba Sándor, Kolíňany, Daniela Záhonová, Golianovo, Ján Árgyusi, Peter Molnár, Neded, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany
25 - Boris Grežo, Matej Hotový, Marián Červenka, Ľubka Tasáryová, Ľuboš Baranec, Michal Lauko, Blažej Paukeje, František Imre, Patrik Palka, Juraj Vencel, Ľubomír Ballay, Dodo Havetta, Tomáš Stoklas, Nitra, Gašpar Gál, Csaba Štanc, Valent Vaňo, Žirany, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Jozef Bernáth, Jarok, Ladislav Nagy, Jelenec, Pavel Babiak, Róbert Kordoš, Žitavany, Ľubomír Kollár, Miroslava Straňáková, Judit Lencsésová, H. Kráľová, Alexandra Zimová, Vráble, Zoltán Kollár, Jozef Földvári, Jozef Baláž, Michal Málnási, Šaľa, Soňa Valentová, T. Mlyňany, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Ivan Ďurický, Miloš Ďurický, Branč, Július Braun, Štefan Bako, Močenok, Peter Lukáč, Lehota, Peter Zubčák, Hruboňovo, František Chrenko, V. Dolina, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Erika Ölvecká, Čab, Štefan Guzmický, Ivanka, Attila Drozdák, D. Obdokovce, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Martin Bennár, Hájske, Marián Svorad, Hrušovany, Monika Dobiašová, Čeľadice, Peter Debnár, Rudolf Lauko, Zbehy, Ján Slíž, Beladice, Rado Cigáň, N. Ves, Oľga Račková, Marcel Pánis, D. Krškany, Marián Čapo, Sľažany, Martin Faragó, Matúškovo, Ľuboš Galo, Janíkovce, Tomáš Karácsony, Váhovce, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Ladislav Babóti, Vlčany, Ondrej Prístavok, Galanta, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Ján Kóssi, Čifáre, Štefan Kúsek, Hostie, Ján Hašana, Bojná, Lukáš Jobko, Č. Kľačany
24 - Lukáš Barát, Milan Benko, Jozef Moder, Miroslav Šimala, Štefan Zabák, Richard Konopásek, Ernest Szombath, Ladislav Nosian, Pavol Zámečník, Erika Hrachovická, Július Kolník, Eduard Szabó, Ivan Balla, Ľuboš Kolár, Miroslav Fábry, Štefan Pénzeš, Milan Borovský, Peter Balkó, Edo Tomek, Martin Tesár, Ivana Kamenická, Mário Depeš, Igor Galovič, Nitra, Tibor Horváth, Komjatice, Anton Berecz, Celestín Berecz, Branč, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ladislav Vranka, Čab, Jaroslav Zelovič, Pavla Ladungová, Terézia Tasáryová, Ivanka, Štefan Páleník, Prílepy, Viliam Félis, Vráble, Štefan Miko, D. Obdokovce, Imrich Vanyo, Jana Gálová, Miloš Gál st., Žirany, Marián Kováč, Levice, Slavo Kališ, Margita Kališová, Andrej Vörös, Šaľa, Miroslav Piovarči, Lužianky, Simona Szolnokiová, Dyčka, Vlado Matušica, Hájske, Alexander Kusý, Trnovec, Kristán Mikle, Tešedíkovo, Lucia Holečková, Jaromír Slíž, Beladice, Koloman Mihálka, Č. Kľačany, Roman Ražný, Marta Bališová, Filip Dobiaš, Čeľadice, Róbert Juhász, Golianovo, Miroslav Močol, Alekšince, Emil Bozáň, Černík, Milan Greguš, Zbehy, František Molnár, Galanta, Stanislav Pacher, Sľažany, Martin Imrišek, D. Krškany, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ladislav Čekey, Pohranice, Miroslav Havetta ml., Lovce, Miloš Remenár, Sereď, Milan Augustín, Topoľčianky, Július Pavlov, N. Ves, Ladislav Páleník, Tibor Mócik, Topoľčany, Zuzana Mesárošová, Lehota
23 - Marcel Lenčéš, Jozef Prešinský, Anton Černý, Ľuboš Lacina, Karol Košťál, Miroslav Svýba, Stanislav Varga, Ľubomír Kincel, František Bojda, Jozef Nosian, Ivan Ševčík, František Hrnčiar st., Imrich Hrdlica, Marek Kováč, Juraj Slíž ml., Jozef Svitač, Katarína Kolníková, Milan Bojda, Ľudovít Kováč, Juraj Chovanec, Valéria Viskupová, Vladimír Ballai, Ľuboš Kanás st., Milan Gajdošík, Nitra, Attila Sonlajtner, Juraj Bárek, Žirany, Mário Mesároš, Ľubomír Mikula, Ivan Duchoň, Lehota, Jozef Čentéš, Dominik Lenghard, Čakajovce, Margita Horňáková, Rišňovce, Peter Záhorský, N. Ves, Martin Zima, Ján Frajtík, Vráble, Peter Bleho, Roman Harčár, Juraj Csirik, Jozef Danada, Róbert Pospiš, Martin Rác, Miroslava Grznárová, Šaľa, Viktor Balko, Ľubomír Rakovský, Lužianky, Jozef Horný, Erika Šebová, Zl. Moravce, Adriana Babišová, Ľudovít Desat, Podhorany, Jaroslav Baťo, Miloš Kukučka, Gabriel Danko, Štefan Mravík, Žitavany, Gabriel Lešš, Štefan Straňák, H. Kráľová, Peter Pecho, Alojz Vician, Beladice, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Ľuboš Brath, Hosťová, Elena Vašková, Báb, Norbert Együd, Pohranice, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Miro Senneš, Eva Tóthová, Eva Gombášová, Andrej Minárik, Močenok, Milan Roman, Čab, Jozef Pilka, Peter Kluka, V. Lapáš, Vladimír Toman, Čifáre, Jozef Lörincz, Branč, Peter Borčin, Hostie, Ladislav Takács, Dlhá n/V., Pavel Gálik ml., Lovce, Margita Pánisová, Július Galo, Natália Kozmová, D. Krškany, Anton Molnár, P. Kesov, Erik Evetke, Dyčka, Vladimír Tóth, Pata, Rudolf Buday, Ludanice, Ľuboslav Nemčický, Chrabrany, Vladimír Kurila, Galanta
22 - Zoran Heiser, Ľubomír Búchala, Jozef Nemeš st., Igor Drotár, Katarína Karcolová, Marián Ištokovics, Juraj Náhlovský, Vladimír Líška, Jozef Senneš, Juraj Tuchyňa, Ján Doboš, Michal Vígh, Lukáč Tomiš, Michal Korytko, František Filo, Nitra, Ján Bédi, Vladimír Ternény, V. Zálužie, Miroslav Blažovič, Martin Kolha, Lužianky, Daniel Ballay, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Daniel Varga, Pata, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Imrich Šoka, Peter Visolajský, Karol Mészáros, Peter Palka, Milan Bekéni, Branislav Pospiš ml., Juraj Žiačko, Šaľa, Miroslav Kollárovič, Matúškovo, Ján Nagy, Zl. Klasy, Attila Szolnoki, Dyčka, Milan Kukučka, Žitavany, Peter Vidovič, Vinohrady, Juraj Palatický, Mojmírovce, Vincent Komačka, Topoľčany, Miroslav Ružička, Zbehy, Marek Kováč, Čifáre, Miroslav Šabík, František Kunkel, Zl. Moravce, Tibor Boszorád, Andrea Bereczová, Štefan Fiala, Branč, Michal Čery, Jelenec, Pavol Štefek, V. Dolina, René Scheer, Kolíňany, Jozef Záhorský, Marta Záhorská, František Margetin, Rišňovce, Katarína Szórádová, Žirany, Milan Molnár, P. Kesov, Peter Király, N. Život, Rastislav Borčin, Hostie, Michal Lovász, Trnovec, Jozef Borbély st., V. Cetín, Mária Mesárošová, Lehota, Ľubor Kajaba, Štefan Račko, Ivanka, Lívia Čekeyová, Pohranice, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Emil Minár, Martin n/Ž., Juraj Hudec, Sľažany, Mária Hegedüšová, V. Lapáš, Tibor Mikle, Vlčany, Ľuboš Modzga, Ladislav Szöke, Vráble, Juraj Minárik, Obyce, Tibor Karácsony, Váhovce
21 - Jozef Hudec st., Pavol Búš, Dalibor Lisý, Juraj Demény, Ľubo Pénzeš, Igor Kotora, Katarína Slováková, Peter Bezák, Marek Markovič, Jakub Takáč, Pavel Hrnčár, Marek Korytko, Vladimír Papp, Ľubomír Kiesel, Milan Gráf, Stanislav Billik, Dušan Letko, Michal Bíro, František Benc, Nitra, Peter Sonlajtner, Žirany, Jozefína Karáseková, Viktor Karásek, Hájske, Štefan Hudec, Marián Hudec, Lužianky, Zlatica Machová, V.-Opatovce, Jozef Halák, Janíkovce, Stanislav Babocký, Oľga Mladá, T. Mlyňany, Ivan Molnár, Matúškovo, Štefan Kováč, Emília Malá, Ladislav Nagy, Vráble, Ľudovít Kovács, V. Mača, František Kausek, Klasov, Marián Herceg, Jozef Török, Pata, Gabriel Borza, Milan Valek, Peter Lehocký, Šaľa, Zuzana Kertészová, Svätoplukovo, Daniel Lörincz, Mária Ružičková, František Ružička, Branč, Marián Chobot, Urmince, Vladimír Tasáry, Ivanka, Karol Čurgali, Mojmírovce, Miroslav Fúska, Peter Vranský, Peter Bodi, Zbehy, Gustáv Molnár, P. Kesov, Iveta Šimoneková, Dyčka, Marián Železník, Trnovec, Marek Ballek, Hlohovec, Dominika Štefeková, Čeľadice, Ľubomír Martišovič, Dušan Rusznyák, Vladimír Romanovský, D. Krškany, Mário Slezák, Lukáčovce, Katarína Sándorová, Kolíňany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Ivan Kupec, Čakajovce, Emil Šatan, Vozokany, Marián Strečka ml., Topoľčianky, Imrich Valent, Hosťovce, Ladislav Kiss, N. Život
20 - Jaroslav Srňánek, Filip Greguš, Jaroslav Andrášik, Richard Srňánek, Peter Solčianský, Ivan Dominka, Pavel König, Anton Lieskovský, Ján Frenczel, Peter Šišák, Daniel Gál, Ivan Buchala, Pavel Čvirik, Tomáš Snop, Jozef Muran, Vladimír Kompas, Lucia Ďurčáková, Nitra, Aladár Žemberi, N. Hrnčiarovce, Ľubomír Moravčík, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Jozef Hoppan, Katarína Malá, Vráble, Štefan Hudec ml., Bohuš Baják, Lužianky, Jozef Horňák, Rišňovce, Stanislav Nosian, Peter König, Vladimír Gregor, Jozef Kuzmický, Peter Trungel, Ivanka, Tibor Odráška, Štefan Fabian, Roman Svitek, Tatiana Sklenárová, Marek Sklenár, Zoltán Varga, Šaľa, Rasťo Kazík, Topoľčianky, František Trvalec, Rastislavice, Eva Mandáková, Dun. Streda, Zuzana Matušicová, Pata, Štefan Török, Juraj Chrenko, Milan Mišák, V. Dolina, Zoltán Ištokovič, Marián Tóth, H. Kráľová, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Andrej Mareček, Čab, Katarína Šimoneková, Lúčnica, Jozef Alchus, M. Zálužie, Vladimír Gombáš ml., Slavomír Sysel, Močenok, Vladimír Miklošík, Sereď, Rudolf Krajinčák, Báb, Štefan Ivanič, Jozef Štefek, Ivan Mrázik, Čeľadice, Marián Nagy, D. Krškany, Ladislav Szórád ml., Emanuel Maňúch, Žirany, Peter Mihálik, Mojmírovce, Jozef Labuda, Solčany, Peter Kováč, Zl. Moravce, Jozef Barát, Topoľčany, Jozef Studený, N. Ves, Filip Virág, V. Lapáš, František Juhász, Hosťová, Norbert Zsigmond, N. Život
19 - Pavol Balkó, František Grom, Zdenko Senneš, Milan Čulák, Ivan Hrachovický, Július Petrík, Jozef Minárik, Dušan Tuchyňa, Pavol Ďurina, Ivan Leckeš, Nitra, Lenka Reptová, Branč, Ivan Tóth, Čakajovce, Jozef Cvajniga, Bratislava, Čestmír Chvojka, Lužianky, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Gabriel Fazekaš, Neded, Juraj Segíň, Sľažany, Juraj Bobula, Neverice, Marián Titka, Ján Učeň, Ľubor Goldbecher, Jozef Sklenár, Šaľa, Roman Konečný, Trnava, Jozef Arpáš, V.-Opatovce, Gašpar Šabík, Č. Hrádok, Igor Kováč, Čeľadice, Juraj Mikuš, Zbehy, Zoran Kišš, Podhorany, Anežka Némethová, D. Lefantovce, Vladimír Machata, Stanislav Drapák, Viliam Šimonek, Lúčnica, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Pavel Mesko, Jozef Haspra, Topoľčianky, Ondrej Kozolka, Volkovce, Michal Čerešňa, Jozef Škvaril, D. Krškany, Jeremiáš Vnuk, Vráble, Zoltán Varga, V. Cetín, Róbert Berec, V. Lapáš, Milan Šlosár, Čab, Stanislav Brat, Golianovo
18 - Michal Garay, Jana Bernáthová, Marián Blaho, Ľudovít Laca, Ján Ehrenhold, Jozef Lauko, Ingrid Slížová ml., Juraj Šipoš, Lukáš Lyžičiar, Ľudovít Billik, Martin Florek, Jozef Viskup, Dávid Remjar, Klaudia Levčíková, Jozef Paulík, Marian Krištofičin, Nitra, Matúš Vrábel, Lužianky, Vojtech Mládek, Podhorany, Jozef Bédi, Lehota, Katka Szökeová, V. Cetín, Silvia Boszorádová, Hosťová, Tomáš Bleho, Jozef Szabo, Anton Uher, Šaľa, Stano Čapkovič, N. Sady, František Krčmár, Nevidzany, Ladislav Kéry, Volkovce, Žaneta Gogolová, Pohranice, Miriama Zborovanová, Golianovo, Simona Tóthová, D. Obdokovce, Adriana Mihálková, Č. Kľačany, Stanislav Nemček, Janíkovce, Rudolf Macho, Kolíňany, Pavol Čerenka, Anna Čerenková, Topoľčianky, Mário Pánis, Patrik Drgoň, D. Krškany, Marián Bitara, T. Mlyňany, Tibor Berec, V. Lapáš, Miroslav Beňo, Vráble, Mária Bereczová, Branč, Marián Varga, V. Dolina, Vladimír Mihálik, Močenok, Miro Skovaj, Cabaj-Čápor, Vladimír Majerčík, Sľažany
17 - Martin Búchala, Marek Varga, Róbert Kužila, Bohumil Vincúr, Juraj Krčmár, František Jasan, Lukáš Jeremiáš, Nitra, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Jozef Šercel, Váhovce, Radoslav Gažo, Golianovo, Alexandra Gálová, Žirany, Emil Hollý, Cabaj-Čápor, Peter Náhlik, N. Sady, Vladimír Machata st., Lúčnica, Veronika Deáková, Sľažany, Ján Ballek, Hlohovec, Petra Kozmová, D. Štitáre, Paťo Benček, Zl. Moravce, Juraj Káčer, Čaradice, Iveta Boszorádová, Branč, Jozef Stančík, Komjatice, Eva Slováková, Kamanová, Peter Vašš, Rastislavice, Peter Chren, Vráble
16 - Martin Verták, Ján Baláži, Ladislav Adame, Ivan Chlebák, Monika Rekošová, Vlado Sásik, Jozef Ďurčák, Roman Zahradníček, Vladimír Mada, Nitra, Alexander Repta, Branč, Radoslav Straňák, Močenok, Martina Segíňová, Martin Studený, Sľažany, Štefan Peťovský, Lužianky, Mariana Barátová, Dražovce, Jozef Huňady, Lúčnica, František Hlavna, V. Úľany, Svetlana Mladá, T. Mlyňany, Róbert Jánošík, D. Krškany, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Jozef Repa, Prílepy, Bogdan Streér, N. Hrnčiarovce, Jozef Szombath, Pohranice, Igor Kováč ml., V.-Opatovce, Branislav Pospiš, Šaľa, Ľubomír Sako, Kolíňany
15 - Miroslav Markusek, Ivan Eliaš, Vladimír Nemšovský, Anna Farkašová, Milan Kollárik, Vlado Rábek, Nitra, Zuzana Kováčiková, Pavol Lieskovský, V. Zálužie, Viera Chlebáková, Štitáre, Zoltán Iványi, Šaľa, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Róbert Slamka, Báb, Miroslav Štefčík, Koniarovce, Róbert Bene, D. Obdokovce, Jozef Malý ml., Vráble, Pavel Borčin, Hostie, Attila Vidman, Tešedíkovo, Miloš Solčiansky, T. Mlyňany, Marek Šlehobr, P. Kesov, Milan Dudáš, Prílepy
14 - Vojtech Takács, Dlhá n/V., František Szolík, Šaľa, Milan Minarovič, Behynce, Janka Gálová, Žirany, Boris Kašuba, Ondrej Civáň, Františka Ballaiová, Radoslav Ollík, Patrik Polonec, Nitra, Jozef Kováč, Čifáre, Milan Šillík, Cabaj-Čápor, Mária Bajáková, Lužianky, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Norbert Adamča, Sereď, Gabriel Molnár, Galanta
13 - Peter Varga (Vinkel), Jozef Kóša, Adam Bratský, Nitra, Mária Vlacušková, V. Dolina, Erik Fábry, V. Cetín, Emil Barabáš, Zbehy, Michal Lenický, Šaľa, Salo Berecz, Branč
12 - Martin Kornutij, V. Zálužie, Pavel Zsigmond, N. Život, Žaneta Benková, D. Krškany, Jozef Benček, Zl. Moravce, Zuzana Milošiaková, Pavol Krajčo, Nitra, Róbert Čížik, V. Úľany, Lukáš Vajzer, Vráble
11 - Eva Pappová, Karol Čanky, Marek Beňo, Nitra, Jozef Kučera, Štefan Novák, Štefan Mrllák, Šaľa, Anton Cintula, Cabaj-Čápor, Patrik Hollý, Jarok, Ivan Lenický, H. Kráľová, Ladislav Gyepes, D. Obdokovce, Miroslav Lešš, Močenok, Patrik Paulovič, Dražovce, Jozef Baťala ml., Žitavany
10 - Tatiana Rakovská, Ľudovít Breča, Peter Slovák, Pavlína Pišnová, Fero Takáč, Anna Takáčová, Nitra, Ján Hnilica, Ivan Berec, Lužianky, Andrej Repta, Eva Holecová, Branč, Vladimír Lauko, Ivan Vanko, Zbehy, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Patrik Balogh, Selice
9 - Jaroslav Viskup, Rumanová, Ľubomír Pintér, Pavol Hačko, Roman Turček, Nitra, Erik Sabo, Ivanka, Štefan Benko, Močenok, Michal Lauko, Lužianky, Dušan Gašparík, Machulince, Juraj Žilka, M. Chyndice, Filip Šmátrala, Sereď, Juraj Minár, Zl. Moravce, Lucia Mikušová, Zbehy
8 - Ľuboš Fuska, Ľudovít Laca ml., Ján Kmeťo, Gabriel Vencel, Nitra, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Peter Bohumel, Vinodol, Ladislav Székelyi, Maroš Herenčiar, Ľubo Lörincz, Branč, Marek Sabo, Ivanka, Margita Pavelková, Golianovo, Kristián Maťko, Čechynce, Radoslav Hudec, Lužianky, Zoltán Bedecs, Galanta
7 - Ivan Hanakovič, Zuzana Franeková, Norbert Bordáš, Peter Varga, Marek Košík, Tibor Levický, Nitra, Janka Syslová, Močenok, Ema Benčeková, Zl. Moravce, Milan Jarábek, Jatov, Norbert Farkas, Klasov, Jaroslav Szabo, Váhovce
6 - Martin Svorad, Hrušovany, Karol Ďurický, Marika Kónyová, Branč, Maroš Varga, V. Dolina, Miroslav Hamar, Marián Ďuriš, Augustín Grman, Nitra, Peter Slávik, Vráble, Dušan Halveland, Kapince, Alexander Kobza, Čechynce, Jozef Školník, Zl. Moravce, Marek Mano, Bojná, Ľuboš Proksa, M. Zálužie
5 - Rado Vágai, Mário Varga, Katarína Hanakovičová, Zuzana Gurinová, Marián Damek, Miroslav Raček (Mirec), Ľubomír Kleštinec, Ingrid Slížová st., Nitra, Juraj Bakula, Zl. Moravce, Marek Ternény, V. Zálužie, Anton Kostoláni, Vráble, Juraj König, Ivanka, Janka Ostertágová, Cabaj-Čápor, Mário Juhász, D. Obdokovce, Maroš Bača, Sľažany, Ľuboš Kanás ml., Lužianky, Táňa Lacová, Milan Srnka, Čeľadice, Simona Zábušek, V. Dolina, Hubert Magušin, Hostie
4 - Lucia Jakubeková, Marek Vrábel, Peter Levčík, Iveta Molnárová, Marián Zachar, Nitra, Matúš Hrnčiar, Lehota, Zuzana Vašková, Rumanová, Vladimír Fuglík, Rišňovce, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Dominik Ďuriš, Čeľadice, Jozef Dodok, Hostie, Vojtech Kováčik, Prašice, Marcel Tóth, H. Kráľová, Pavol Vereš, Lužianky, Veronika Kožáková, Kolíňany, Ladislav Vašek, Dávid Gubó, Branč, Imrich Drozdák, Babindol, Marek Gáth, V. Zálužie, Samuel Ballangó, Ladice
3 - Pavol Fronc, Helena Bernáthová, Miloš Gregor, Štefan Gibala st., Štefan Srnka, Nitra, Ladislav Gogola, Pohranice, Jozef Paukov, František Mášik, Zl. Moravce, Milan Sabo, Ivanka, Sylvia Báreková, Žirany, Jozef Kminiak, Róbert Koprda, Čeľadice, Patrik Szabo, Cabaj-Čápor, Vladimír Čaládi (Kmeč), Golianovo, Jana Sklenárová, Šaľa
2 - Marek Šantavý, Nitra, Roman Cina, Neverice, Lukáš Gubó, Branč
1 - Ján Bucheň, Zl. Moravce, Peter Varga (Vajga), Nitra
0 - Eva Szabová, Nitra

Najviac - 8 zápasov - uhádol Miroslav Mada z Nitry. Ako jeden z mála trafil aj Slovensko – Nemecko.
Sedem bodov si pripísali L. Škoblová, P. Hipp, J. Rehák, P. Kováč (z Nitry) a J. Školník.
Viac postrehov prinesieme v pondelkových Nitrianskych novinách.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  2. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  3. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  4. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  5. Päť chýb pri zateplení strechy
  6. Vitajte v postapokalyptickom svete
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  8. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  9. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  10. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  1. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  2. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  3. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  4. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  6. Úprava osobného motorového vozidla
  7. Important information for Brazilians living in Slovakia
  8. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  9. Vitajte v postapokalyptickom svete
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 17 485
  2. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 15 318
  3. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 15 303
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 620
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 895
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 942
  7. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 9 902
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 526
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 445
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 250
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

O petícii rokovali na ministerstve

Iniciátora petície Za zachovanie súčasnej platnej legislatívy v oblasti stravovania zamestnancov Ľubomíra Sečkára s jeho tímom prijala generálna riaditeľka sekcie práce Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR Danica Lehocká.

Psychiater v Nitrianskom kraji mal ordinovať takmer 24 hodín denne

Zdravotnej poisťovni mal lekár spôsobiť škodu za viac ako 110 000 eur.

Ilustračné foto.
Aktualizované o stanovisko hovorcu siete nemocníc.

Peniaze za potvrdenie úmrtia člena rodiny na koronavírus nemocnice nedávajú. Ani tá galantská

Ako uviedla krajská policajná hovorkyňa, informácie sa nezakladajú na pravde a ten, kto ich šíri a verejne zdieľa v statusoch, sa môže dopustiť trestného činu.

Spisovateľka Katarína Kuniková: Občas sa obávam, že to, čo dávam na papier, sa mi prihodí

Autorka dvoch úspešných románov už pracuje na novom príbehu. Svojich čitateľov rozdelila na dve odlišné skupiny.

Katarína Kuniková počas krstu svojej druhej knihy.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zoznam odberných miest v Dolnom Kubíne, Námestove, Trstenej a Tvrdošíne

Samosprávy finišujú s prípravami na pilotné testovanie na COVID-19, ktoré sa začne už zajtra ráno.

Prinášame informácie o pripravovanom testovaní na Orave

Získať dobrovoľníkov ku odberom je v niektorých dedinách ťažké, v Sihelnom bude pomáhať aj starosta.

V kraji sú na tom najhoršie okresy Banská Bystrica a Brezno

Včera zistili na Slovensku viac ako 2 200 nakazených. 210 z toho v Banskobystrickom kraji. 56 v okrese Banská Bystrica a 45 v okrese Brezno.

Už ste čítali?