Štvrtok, 3. december, 2020 | Meniny má OldrichKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 12. kole

Poradie po 12. kole: 76 - Martina Hanusová, Nitra, 67 - Helena Vargová, Nitra, 66 - Marián Varga, Nitra, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Vlado Matušica, Hájske, Filip Dobiaš, Čeľadice

Správne tipy 12. kola
Neded - ŠK Močenok 1:1 X
ViOn B/Volkovce - Baka 4:7 2
Čechynce - Výč.-Opatovce 3:0 1
Vlčany - Nový Život 1:3 2
Čeľadice - Tešedíkovo 2:0 1
Jarok - Šurianky 3:2 1
D. Obdokovce - Nová Ves 3:2 1
Lúčnica n/Ž. - Branč 0:1 2
Lovce - Jedľ. Kostoľany 5:0 1
Veľký Grob - Jelka 1:3 2

Poradie po 12. kole
76 - Martina Hanusová, Nitra
67 - Helena Vargová, Nitra
66 - Marián Varga, Nitra, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Vlado Matušica, Hájske, Filip Dobiaš, Čeľadice
65 - Margita Kališová, Jozef Karlubík, Šaľa, Viliam Matejov, Zl. Moravce
64 - Mária Sýkorová, Monika Vargová, Nitra, Jozef Baláž, Šaľa, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Rudolf Kozma, D. Štitáre, Marián Varga, V. Dolina
63 - Michal Bíro, Boris Grežo, Ľuboš Sýkora, Nitra, Ján Sikoriak, T. Nemce, Marián Mateička, Behynce, Ladislav Szórád ml., Jozef Gál, Žirany, Ivan Kupec, Čakajovce, Martin Rác, Šaľa
62 - Tomáš Bleho, Šaľa, Ľubomír Ballay, Nitra, Norbert Együd, Pohranice, Michal Čery, Jelenec, Ladislav Lörincz, Branč, Marián Tóth, H. Kráľová
61 - Ľudmila Šimalová, Peter Varga, Zdenko Kamenický, Iveta Dubeňová, Nitra, Peter Bleho, Šaľa, Erika Ölvecká, Čab, Martin Račko, Margita Pánisová, D. Krškany, Štefan Deák, Sľažany, Jaroslav Baťo, Obyce, Roman Margetin, Rišňovce, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Peter Lukáč, Lehota, Mária Ružičková, Branč
60 - Peter Balkó, Martin Tesár, Štefan Gibala, Katarína Karcolová, Jaroslav Ollík, František Imre, Nitra, Viliam Félis, Vráble, Viktor Karásek, Hájske, Henrich Richter, Jelenec, Ľubor Kajaba, Ivanka, Peter Náhlik, N. Sady, Štefan Páleník, Prílepy, Pavol Čerenka, Topoľčianky, František Margetin, Rišňovce, Juraj Kadlieček, Dražovce, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Peter Borčin, Žikava, Andrej Vörös, Šaľa, Emília Poláková, V. Ripňany
59 - Zuzana Franeková, Marek Kováč, Milan Benko, Miloš Sýkora, Vladimír Kompas, Nitra, Ľubomír Mikula, Lehota, Margita Horňáková, Rišňovce, Štefan Račko, D. Krškany, Peter Odráška, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Štefan Ivanič, Marta Bališová, Čeľadice, Ladislav Nagy, Július Czako, Jelenec, Emerencia Horváthová, Komjatice, Zoltán Kozics, N. Život, Marián Čapo, Sľažany, Zoran Kišš, Podhorany, Karolínka Drozdáková, D. Obdokovce, Ján Slíž, Beladice, Oto Benc, Branč
58 - Ladislav Csuthy, Marián Grman, Ľudovít Billik, Ľudovít Bajan, František Bojda, Igor Drotár, Michal Vígh, Nitra, Jozef Repa, Prílepy, Juraj Hudec, Sľažany, Zuzana Chochlíková, D. Krškany, Filip Bakyta, Jarok, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Michal Bene, D. Obdokovce, Martin Ščípa, Šintava, Jozef Labuda, Solčany, Jozef Virág, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Jozef Andel, Vráble, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Miroslav Ružička, Zbehy, Andrej Fábry, Čab, Gabriel Chrenko, V. Dolina
57 - Ľudovít Konečný, Marek Kuchtiak, Alena Lacinová, Július Petrík, František Trnka, Dodo Havetta, Miloš Konopásek, Ľubomír Kincel, Ľuboš Kolár, Milan Borovský, Nitra, Ján Kozla, Alžbeta Dobiášová, Alexandra Gálová, Žirany, Ľuboš Gajdoš, Alekšince, Peter Hipp, Ján Petráš, Jozef Szabo, Kornélia Šoková, Milan Valek, Šaľa, Jozef Karásek, Hájske, Stanislav Pacher, Sľažany, Miloš Ďurický, Daniel Lörincz, Branč, Štefan Hudec ml., Lužianky, František Krčmár, Nevidzany, Alojz Vician, Beladice, Pavel Zsigmond, N. Život, Ladislav Babóti, Vlčany, Vladimír Gregor, Jozef Kuzmický ml., Marek Olejka, Vladimír Tasáry, Ivanka, Csaba Sándor, Kolíňany, Peter Kluka, V. Lapáš, Monika Štefanovičová, V. Dolina
56 - Štefan Matesko, Ján Doboš, Dalibor Lisý, Zoran Heiser, Richard Magušín, Petra Škoblová, Ľuboš Štefánik, Štefan Pénzeš, Anton Černý, Peter Solčianský, Jozef Lenghart, Eduard Szabó, Ladislav Pintér, Nitra, Patrik Póčik, Branč, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Ladislav Vranka, Čab, Marek Bodi, Biskupová, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Ján Hotový, N. Sady, Miro Senneš, Močenok, Milan Greguš, Zbehy, Imrich Bujalko, H. Ohaj, Zsolt Bánczi, V. Mača, Štefan Mravík, Žitavany, Miloš Remenár, Sereď, Natália Švihoríková, Báb, Ivan Tóth, Čakajovce, Marek Andel, Vráble, Milan Minarovič, Behynce, Miloš Gál st., Žirany, František Andraško, Jelenec, Anton Zaťko, Ivanka, Peter Zubčák, Hruboňovo
55 - Pavol Balkó, Ladislav Nosian, Marián Ištokovics, Marta Pacherová, Marián Mičík, Jozef Svitač, Dušan Letko, Dana Horváthová, Viera Pavelková, Anton Lieskovský, Daniel Tasáry, Nitra, Attila Sonlajtner, Valent Vaňo, Žirany, Miroslav Havetta ml., Lovce, Štefan Kováč, Vráble, František Molnár, Jozef Szabo, Galanta, Vincent Komačka, Topoľčany, Božena Richterová, Bratislava, Jozef Huňady, Lúčnica, Simona Szolnokiová, Dyčka, Juraj Csirik, Ladislav Mikle, Jozef Sklenár, Šaľa, Anton Berecz, Branč, Jozef Štefák, Rišňovce, Ladislav Dávid, V.-Opatovce, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Pavol Kozma, D. Krškany, Martin Sádovský, Žitavce, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Martin Kolha, Lužianky, Vladimír Miklošík, Sereď, Dušan Béder, V. Lapáš, Miroslav Fúska, Zbehy, Mária Bennárová, Hájske
54 - Ivan Labuda, Ľubomír Pintér, František Jasan, Marcela Behúlová, Vladimír Papp, Jozef Ťapušík, Martin Lörincz, Miroslav Mada, Tomáš Stoklas, Ján Barát, Filip Škobla, Jozef Minárik, Marek Mikulášik, Ivan Dominka, Pavel König, Pavol Hačko, Jaroslav Balla, Peter Bezák, Ján Janíček, Nitra, Gašpar Gál, Žirany, Jozef Halák, Janíkovce, Jozef Molnár, Vráble, Juraj Minár, Zl. Moravce, Ján Učeň, Šaľa, Jozef Borbély st., V. Cetín, Eva Tóthová, Močenok, Štefan Straňák, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Július Galo, Natália Kozmová, D. Krškany, Gustáv Molnár, P. Kesov, Karol Morvai, Iveta Boszorádová, Celestín Berecz, Branč, Norbert Szombath, N. Hrnčiarovce, Peter Debnár, Zbehy, Juraj Barčák, Marian Piterka, Cabaj-Čápor, Milan Hritz, Beladice, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Ľudovít Desat, Podhorany, Jaroslav Gugh, V. Lapáš, Peter Mihálik, Mojmírovce, Adriana Mihálková, Č. Kľačany, Terézia Tasáryová, Ivanka, Kamil Dežo, Hostie
53 - Marián Krištofičin, Ingrida Laciková, Juraj Varga, Katarína Magušínová, Michal Korytko, Ľubomír Kiesel, Vlado Lyžičiar, Iveta Rosinská, Iveta Molnárová, Štefan Polák, Igor Kotora, Tomáš Krajčovič, Patrik Palka, Ernest Szombath, Nitra, Tibor Odráška, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Jozef Hoppan, Vráble, Anna Pacherová, Veronika Deáková, Sľažany, Ivan Ďurický, Andrea Bereczová, Branč, Jozef Benček, Zl. Moravce, Dominika Štefeková, Ivan Mrázik, Čeľadice, Marcel Pánis, D. Krškany, Andrej Maťo, Peter Hollý, Jarok, František Kausek, Klasov, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Ján Kóssi, Čifáre, Milan Mišák, V. Dolina, Emília Molnárová, P. Kesov, Peter Baják, Zbehy, Miroslav Zverka, Rišňovce, Jana Romanová, Roman Fuska, Andrej Mareček, Čab, Ivan Duchoň, Lehota, Jozef Olejka, Ivanka, Emil Dubec, Žikava, Lucia Holečková, Beladice, Zuzana Kováčiková, V. Zálužie
52 - Mário Šándor, Vlasta Spišáková, Edo Tomek, Jaroslava Depešová, Jozef Nosian, Karol Ryba, Ivana Mateičková, Silvia Baňárová, Ľubica Tasáryová, Juraj Krčmár, Radoslav Ollík, Jozef Nemeš st., Ivan Buchala, Peter Kováč, Nitra, Mikuláš Pintér, Tibor Boszorád, Branč, Zorka Velčická, Cabaj-Čápor, Ivan Chlebák, Štitáre, Jozef Horňák, Rišňovce, Štefan Račko, Petra Račková, Ivanka, Oľga Račková, Martin Imrišek, D. Krškany, Tibor Mikle, Vlčany, Stanislav Drapák, Lúčnica, Jozef Danada, Štefan Fabian, Šaľa, Attila Szolnoki, Dyčka, Rudolf Lauko, Ivanko Vanko, Dušan Billa, Zbehy, Július Braun, Močenok, Jozef Alchus, M. Zálužie, Imrich Maťo, Margita Pavelková, Miroslav Šlosár, Golianovo, Lýdia Schottertová, Topoľčany, Peter Molnár, Neded, Stanislav Šlagor, Marián Bitara, T. Mlyňany, Alexander Kusý, Trnovec, Peter Rajnoha, František Kunkel, Zl. Moravce, Teodor Nyársik, N. Život, Anton Molnár, P. Kesov, Eva Tóthová, Vráble, Anežka Némethová, D. Lefantovce, Kristína Miklová, Šurianky, Zuzana Kertészová, Svätoplukovo, Jaromír Slíž, Beladice, Stanislav Nemček, Janíkovce, Juraj Bárek, Janka Gálová, Žirany
51 - Juraj Demény, Miroslav Fábry, Lukáš Barát, Julián Škobla, Andrea Hrnčárová, Ľubomír Búchala, Viliam Strapko, Ivan Hrachovický, Michal Lauko, Nitra, Adriana Babišová, Podhorany, Tibor Karácsony, Váhovce, Martin Gyulai, Selice, Miloš Zaťko, Velčice, Peter Černák, Lúčnica, Katka Szökeová, V. Cetín, Jozef Štefek, Čeľadice, Eva Čepčeková, Žitavany, Daniela Záhonová, Golianovo, Marta Jacsová, Žihárec, Ján Hegyi, Jelka, Peter Bodi, Ľuboš Sýkora ml., Zbehy, Jaroslav Kartík, Branislav Pospiš, Šaľa, Danko Uharček, Močenok, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Ivan Tabaček, Jozef Brieška, T. Nemce, Imrich Gregor, Jelenec, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Jozef Török, Pata, Ján Hašana, Bojná, Marián Svorad, Hrušovany, Ondrej Kozolka, Volkovce, Matúš Vrábel, Lužianky, Jozef Lörincz, Branč, Mariana Barátová, Dražovce, Koloman Mihálka, Č. Kľačany, Bohumír Luzar, Janíkovce, Juraj Segíň, Choča, Jozef Pilka, V. Lapáš
50 - Juraj Tuchyňa, Stanislav Billik, Ľudovít Breča, Františka Ballaiová, Juraj Náhlovský, Klaudia Levčíková, Ivan Minárik, Bohumil Vincúr, Miroslav Belis, Vladimír Zabák, Nitra, Martin Faragó, Matúškovo, Juraj Meliška, Sľažany, Rastislav Borčin, Hostie, Jozef Kováč, Čifáre, Jozef Kuzmický st., Ivanka, Marek Kalúz, V. Zálužie, Norbert Zsigmond, N. Život, Ladislav Páleník, Jozef Barát, Topoľčany, Július Horný, Č. Kľačany, Michal Rác, Mojmírovce, Filip Šmátrala, Sereď, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, František Chrenko, V. Dolina, Martina Dicsérová, Močenok, Peter Palka, Šaľa, Peter Vidovič, Vinohrady n/V., Jozef Bogyó, Vráble, Zlatica Machová, V.-Opatovce, Jozef Benko, D. Krškany
49 - Vladimír Líška, František Benc, Ľuboš Kanás st., Andrej Klenko, Katarína Hanakovičová, Vladimír Ballai, Eva Golasová, Martin Búchala, Igor Galovič, Ján Ehrenhold, Juraj Nagy, Tomáš Jaroš, Ľudovít Laca ml., Július Kolník, Lukáč Tomiš, Ladislav Čekey, Nitra, Marian Nemeš, N. Hrnčiarovce, Matej Rafai, H. Saliby, Slavomír Sysel, Močenok, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Štefan Hudec, Ľubomír Rakovský, Lužianky, Viliam Šimonek, Katarína Šimoneková, Lúčnica, Ladislav Kéry, Volkovce, Slavo Kališ, Marek Sklenár, Šaľa, Mário Mesároš, Mária Mesárošová, Lehota, Ľubomír Martišovič, Marián Nagy, Štefan Rusznyák, D. Krškany, Ľuboš Galo, Janíkovce, Ivan Molnár, Matúškovo, Július Vankó, Tešedíkovo, Vladimír Subi, Mojmírovce, Ján Nagy, Zl. Klasy, Marián Barantal, Sereď, Milan Šlosár, Čab, Zuzana Matušicová, Pata, Karol Ďurický, Branč, Martin Jurík, Čakajovce, Jozef Záhorský, Rišňovce, Juraj Hertel, V. Ripňany, Juraj Mikuš, Zbehy, Marián Kováč, Levice, Pavol Štefek, V. Dolina, Ján Vaško, Ivanka, Zoltán Száraz, V. Cetín
48 - Richard Lidik, Peter Levčík, Jozef Hudec st., Lukáš Lyžičiar, František Tomek, František Filo, Jozef Pacher, Jozef Prešinský, Vladimír Kuchta, Pavol Ďurina, Nitra, Dušan Rusznyák, D. Krškany, Daniel Varga, Pata, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Anna Čerenková, Topoľčianky, Svetlana Mladá, T. Mlyňany, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Eugen Takács, Vlčany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Juraj Minárik, Obyce, Vladimír Kertész ml., Svätoplukovo, Matej Fábry, V. Cetín, Jozef Šimko, Močenok, Pavla Ladungová, Ivanka, Ivan Ševčík, Kynek, Marta Záhorská, Rišňovce, František Szórád, Žirany, Erik Evetke, Dyčka
47 - Michal Garay, Monika Rekošová, Vladimír Nemšovský, Ľubomír Maczvalda, Jozef Viskup, Vlastimil Ábela, František Hrnčiar ml., Karol Košťál, Juraj Šipoš, Ján Kmeťo, Nitra, Tomáš Mikulášik, Janíkovce, Monika Halvelandová, D. Trhovište, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Peter Majerčík, P. Kesov, Milan Kohút, Štefan Bako, Močenok, Bohuš Baják, Štefan Peťovský, Lužianky, Vladimír Lauko, Zbehy, Vladimír Fúska, D. Krškany, Gabriel Danko, Žitavany, Emanuel Maňúch, Žirany, Igor Kováč, Čeľadice, René Scheer, Kolíňany, Stanislav Nosian, Ivanka, Ľudovít Čaniga, Dražovce, Andrej Repta, Branč, Tibor Mócik, Topoľčany, Ľudovít Brath, D. Obdokovce
46 - Mária Krátka, Zdenko Senneš, Marek Korytko, Ľudovít Kováč, Renáta Christovová, František Hrnčiar st., Jozef Gutai ml., Matúš Mada, Jozef Moder, Safia Kozlová, Nitra, Soňa Valentová, Machulince, Štefan Mrllák, Peter Lehocký, Šaľa, Vladimír Toman, Čifáre, Ernest Lenický, H. Kráľová, Jozef Dobiáš, Žirany, Mirko Benček, Erika Chrenová, Eliška Šupová, Michaela Beňová, Zl. Moravce, Stanislav Packa, Peter Šimko, Močenok, Mário Pánis, D. Krškany, Ladislav Kiss, N. Život, Jakub Kečkéš, V. Zálužie, Dominik Lenghard, Čakajovce, Mária Bereczová, Branč, Timea Ivančíková, Koniarovce, Miroslav Beňo, Vráble, Radoslav Šmitala, Čab, Emil Šatan, Vozokany, Jozefína Karáseková, Hájske
45 - Dušan Tuchyňa, Katarína Spišáková, Richard Srňánek, Filip Greguš, Štefan Ivančík, Valéria Viskupová, Jozef Kóša, Milan Kokina, Nitra, Martin Bennár, Hájske, Miroslav Lešš, Močenok, Ján Jacsa, Žihárec, Ján Školník, Zl. Moravce, Gabriel Fazekaš, Neded, Attila Ivány, Vlčany, Emília Malá, Mária Maďarová ml., Vráble, Marián Železník, Trnovec, Lenka Reptová, Branč, Mária Vlacušková, V. Dolina, Dominik Pšenka, N. Ves
44 - Martin Cvrkal, Mário Depeš, Dušan Tirol, Vladimír Kráľovič, Jaroslav Andrášik, Štefan Zabák, Jozef Paulík, Nitra, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Gabriel Tóth, Karol Jaroš st., H. Kráľová, Štefan Horný, Rumanová, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Ladislav Szöke, Vráble, Milan Molnár, P. Kesov, Tibor Berec, V. Lapáš, Mária Bajáková, Lužianky
43 - Jozef Senneš, Oľga Tomeková, František Grom, Ľudovít Laca, Miroslav Hamar, Nitra, Ján Ballek, Hlohovec, Ľuboš Brath, Hosťová, Jozef Hipp, Močenok, Alexander Pelikán, Dun. Streda, Andrea Zaujecová, Jarok, Ladislav Nagy, Vráble, Andrea Pekarová, Merašice, Blažej Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Ladislav Vašek, Branč
42 - Pavol Fronc, Lenka Königová, Nitra, Emil Minár, Martin n/Ž., Vojtech Takács, Dlhá n/V., Jozef Piterka, D. Lefantovce, Peter Ondriaš, Žitavany, Peter Kluka najml., Čechynce, Lukáš Ševčík, Kynek, Tomáš Karácsony, Váhovce
41 - Miroslav Šimala, Milan Gajdošík, Ivan Marci, Eva Pénzešová, Anna Farkašová, Jaroslav Srňánek, Nitra, Michal Čerešňa, D. Krškany, Andrej Očenáš, Miroslav Machálik, Igor Barák, Karol Mészáros, Šaľa, Miroslav Močol, Alekšince, Juraj Chrenko, V. Dolina
40 - Ľuboš Baranec, Milan Gráf, Štefan Srnka, Katarína Meňhertová, Nitra, Zoltán Németh, N. Život, Marek Ballek, Hlohovec, Radoslav Straňák, Močenok, Oľga Pintérová, D. Krškany, Pavel Mihálik, Michal Málnási, Šaľa, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Marián Bachrony, Žitavany, Dodo Augustín, Topoľčianky, Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, Renáta Fábryová, N. Sady, Peter Vašek, Ivanka, Štefan Kúsek, Hostie, Miriama Zborovanová, Golianovo, Ján Nyesó, Tešedíkovo
39 - Jozef Kučera, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Ladislav Morvai, Neded, Róbert Koprda, Čeľadice, Róbert Ďurech, Jakub Takáč, Nitra, Juraj Sojka, Vráble, Vladimír Ternény, V. Zálužie, Štefan Guzmický, Ivanka, Juraj Šedovič, Lehota, Tomáš Šelmeci, Lužianky, Miro Skovaj, Cabaj-Čápor
38 - Pavel Tomek, Patrik Drgoň, Boris Kašuba, Nitra, Eva Gombášová, Močenok, Jozef Ižof, Šaľa, Rudolf Sýkora, H. Kráľová, Juraj Barantal, V. Zálužie, Jana Malá, Č. Kľačany, Jana Gálová, Žirany
37 - Pavel Babiak, Žitavany, Rudolf Krajinčák, Báb, Róbert Lukács, V. Úľany, Miloslava Mažecová, Nitra, Stano Čapkovič, N. Sady, Ján Hnilica, Lužianky, František Mášik, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Zuzana Sabová, H. Kráľová, Peter König, Ivanka, Alexander Repta, Branč, Pavol Vojtek, Vráble
36 - Oskár Tóth, Selice, Roman Uher, Šaľa, Róbert Berec, V. Lapáš, Ján Frenczel, Nitra, Marek Kováč, Čifáre, Róbert Bene, D. Obdokovce
35 - Ľubica Hlavatá, Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Katarína Malá, Vráble, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Andrea Ivančíková, V. Lapáš, Michal Križan, Rišňovce, Tatiana Rakovská, Nitra, Jozef Čentéš, Čakajovce
34 - Peter Kolečáni, Cabaj-Čápor, Marián Herceg, Pata, Peter Popelka, Jarok, Michal Frťala, Nitra, Jozef Malý ml., Marek Struhár, Vráble, Jaroslav Desat, Juraj Lisy, Podhorany, Jozef Watter, Rišňovce
33 - Lukáš Valent, Hosťovce, Peter Tolok, Volkovce, Jakub Vojtek, Vráble, Magdaléna Plevková, Čechynce, Vladimír Horník, Nitra, Miroslav Blažovič, Lužianky, Arpád Varga, Trstice
32 - Rudolf Čápek, Darina Orbanová, Peter Janoušek, Nitra, Tibor Lenčéš, Hájske, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Jozef Kminiak, Čeľadice, Dominik Studený, Zl. Moravce, Emil Barabáš, Zbehy, Lukáš Hlavatý, Šaľa, Igor Časár, H. Obdokovce, Peter Obložinský, Ivanka, Mário Macháč, Rišňovce
31 - Rado Cigáň, N. Ves, Martin Valnoha, Nitra, Jana Mráziková, Čeľadice, Róbert Slamka, Báb, Eva Slováková, Kamanová, Imrich Drozdák, Babindol
30 - Peter Michalička, Miroslav Desat, Michal Cucík, Henrich Kováč, Nitra, Gabriel Borza, Šaľa, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Marek Franko, Pata
29 - Zuzana Štrbová, Zl. Moravce, Juraj Zábušek, V. Dolina, Henrich Benedek, Vráble, Jozef Novota, Sľažany
28 - Gabriela Hippová, Močenok, Jozef Baláž ml., Šaľa, Andrej Civáň, Dražovce, Igor Tábi ml., N. Hrnčiarovce, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Mária Sásiková, Martin Garay, Ľuboš Kanás, Nitra, Peter Jančár, Palárikovo
27 - Miroslav Oslanec, Vráble, Vlado Sásik, Marcela Hallová, Nitra, Štefan Novák, Šaľa, Ľuboš Gajdica, Topoľčany, Marek Ternény, V. Zálužie, Lukáš Mesároš, Lehota
26 - Ivan Eliaš, Vladimír Kolienek, Nitra, Pavel Gálik ml., Lovce, František Szolík, Stanislav Tóth, Šaľa, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce
25 - Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Dionýz Pecháček, Nitra, Peter Király, N. Život, Andrej Jančovič, Lipovník, Jozef Homola, Hosťovce, Vladimír Fuglík, Rišňovce
24 - Ján Jedlička, Nitra, Štefan Miko, D. Obdokovce, Matej Vričan, Šaľa, Erich Hačko, Vinodol
23 - Ladislav Lang, Vráble, Lukáš Jamrich, Svätoplukovo, Matej Rondoš, Peter Kardoš, Marek Benc, Nitra, Marián Cifra ml., N. Hrnčiarovce
22 - Pavel Períček, Ján Jambor, Rišňovce, Richard Vilímek, Nitra, Zoltán Köböl, V. Mača
21 - Ján Kojnok, Neded, František Vendlek, Peter Podsedlý, Ľubo Pénzeš, Nitra, Juraj Volčko, Šaľa, Štefan Péteri, Vinodol, Miroslav Záhorský, Alekšince, Ladislav Fehér, Vlčany, Peter Pecho, Beladice, Peter Góra, Kamenica n/Hr.
20 - Peter Cintula, Nitra, Ján Núdzný, Mojmírovce, Peter Bajla, N. Ves, Patrik Šarközy, Vinodol, František Zaťko, Obyce
19 - Juraj Danko, N. Ves, Štefan Papp, Šaľa, Jaroslav Šupa, Topoľčany, Jozef Arpáš, V.-Opatovce, Alena Filová, Mojmírovce
18 - Eva Szijjártó, Attila Kürti, Vlčany, Ľuboš Burda, Ivan Čimo, Oľga Hádeková, Branislav Belan, Martin Dobiaš, Mariana Letková, Nitra, Michal Cintula, Miroslav Stoch, Cabaj-Čápor
17 - Peter Vrba ml., Janka Vargová, Ľuba Janegová, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Ján Padúch, Preseľany, Mária Kürtiová, Vlčany, Marek Eisele, Močenok
16 - Imrich Kollár, Topoľnica, Ľuboš Modzga, Vráble, Ján Ivančík, Mária Hegedüšová, V. Lapáš, Jiří Bárta, Čakajovce
15 - Kristián Marafkó, Č. Voda, Martin Marci, H. Lefantovce, Eugen Kráľ, Nitra, Ladislav Šípoš, Lukáš Zima, Vráble, Milan Ďurický, Branč, Ján Bédi, V. Zálužie, Tomáš Babicz, V. Kýr, Erika Šebová, Zl. Moravce
14 - Peter Hosťovecký, Ivanka, Peter Pekar, Lehota, Daniel Matyó, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Eugen Szabó, Ladice, Marek Gál, Mojmírovce, Diana Szabóová, Marek Vrábel, Nitra, Martina Segíňová, Sľažany, Jozef Földvári, Šaľa, Ondrej Civáň, Dražovce, Alžbeta Gálová, Žirany
13 - Augustín Grman, Jozef Pružinec, Marián Gabula, Eva Pappová, Nitra, Milan Bekéni, Kristián Lenčéš, Šaľa, Peter Levický, Vráble, Andrejka Božiková, Hosťovce, Stanislav Valkovič, T. Nemce, Roman Tóth, D. Obdokovce, Tomáš Slovák, Matúš Slovák, Vlkas
12 - Nataša Mrlláková, Šaľa, Ján Pacher ml., Nitra, Ján Víg, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Viera Javorová, Sereď, Miloslav Dodok, Zl. Moravce, Janka Kerestešová, Ivanka, Ivan Vaňo, Žirany
11 - Miroslav Čmarada, Sereď, Jana Kerestešová, Ivanka, Miloš Macala, Gáň, Alena Valnohová, Gitka Letková, Hana Bencová, Nitra, Róbert Vaňo, Žirany, Ján Frajtík, Vráble
10 - Peter Prekop, Michal Földeši, Martin Šalman, Nitra, Zoltán Kollár, Šaľa, Anna Rumanovská, Sereď, Jozef Králik, T. Mlyňany, Oliver Mišák, Alekšince, Martin Mikušík, N. Hrnčiarovce, Simon Zábušek, V. Dolina, Eva Gregorová, Jelenec, Juraj Hrnčár, Nitra, Milan Bojda, Nitra
9 - Ladislav Gondera, Alekšince, Ján Baláži, Roman Hudec, Nitra, Nikodém Finta, N. Hrnčiarovce, Alena Segečová, Lužianky, Magdaléna Reptová, Branč, Martin Lyžičiar, Nitra, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany
8 - Juraj Fabo, M. Ripňany, Peter Pacher, Vladimír Svorad, Nitra, Silvester Lenčéš, H. Kráľová, Frederika Kupcová, V.-Opatovce, Monika Dobiašová, Čeľadice, František Szalai ml., Babindol, Ivana Fusková, Čab, Jozefa Molnárová, P. Kesov
7 - Katarína Magová, Henrik Rakovský, Štefan Tóth, Marián Tesák, Nitra, Pavel Sukup, T. Nemce, Ján Árgyusi, Neded, Igor Levický, Vieska n/Ž., Daniel Bíro, Zbehy
6 - Vladimír Romanovský, Adam Kukučka, Jana Farkašová, Ľubica Kajabová, Vlado "Body" Viola, Nitra, Jozef Stančík, Komjatice, Marián Hudec, Lužianky, Jana Piterková, Cabaj-Čápor, Petra Kozmová, D. Štitáre, Norbet Adamča, Sereď, Martina Ladungová, Ivanka, Peter Kóňa, Branč
5 - Juraj Horal, Ján Kuchtiak, Lukáš Balvan, Marek Slovák, Zuzana Hurtová, Ľuboš Mičík, Lukáš Bartakovič, Pavol Mošať, Andrej Cebo, Marián Muzika, Nitra, Rasťo Kazík, Zbehy, Peter Švec, Č. Kľačany, Branislav Mesároš, Lehota, Dušan Bobiš, Kráľová n/V., Ján Magušin, Hostie, Marek Rabjanský, N. Sady, Martin Arpáš, V.-Opatovce, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Peter Pindeš, Pohranice, Filip Kováč, Močenok, Peter Škarbala, Rišňovce, Róbert Jánošík, D. Krškany, Miro Staštiak, Sládkovičovo, Timea Vidmanová, Vlčany, Jarmila Janegová, Nitra, Marián Chňapko, Hruboňovo, Mário Varga, Nitra
4 - Ladislav Juhás, N. Ves, Ivan Bednárik, Miloš Očenáš, Svätoplukovo, Peter Koška, Miroslav Hájiček, Andrej Kudamik, Stanislav Murin, Pavol Krajčo, Nitra, Ladislav Kováč, Babindol, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Tomáš Sahulčík, Dana Sahulčíková, Ľudovítová, Terézia Šimková, Močenok, Marcel Štefanka, Zbehy, Tomáš Kľačo, Sereď, Karol Havran, Hr. Beňadik, Zoltán Uharček, V. Lapáš, Peter Gomboš, Šaľa, Nikolas Veres, Branč, Laura Páleníková, Prílepy, Eva Hrehová, Nitra, Helena Forgáčová, Cabaj-Čápor, Ivan Mikulek, Šaľa, Karol Lörincz, Branč, M. Ďurica, Babindol
3 - Jozef Kondrla, Jelšovce, Dušan Verai, Janíkovce, Jozef Zubčák, Čermany, Róbert Homola, Selice, Matej Brath, Štitáre, Juraj Vencel, Oľga Račková, Radoslav Goňo, Anton Rebra, Oľga Laciková, Adriana Klenková, Nitra, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Milan Strapko, Beladice, Michal Tomovič, V. Dolina, Martin Hraška, N. Sady, Zoltán Babóti, Vlčany, Anton Major, Branč, Eva Lörinczová, Branč, Helena Gálová, Žirany, Kristínka Horňáková, Rišňovce, Marietta Miklová, Nitra, Michal Kobza, Nitra, Michal Uličný, Čaradice
2 - Anton Žáčik, Svätoplukovo, Štefan Popelka, Hájske, Martin Studený, Sľažany, Otto Bogyo, Peter Chren, Vráble, Milan Mrllák, Šaľa, Richard Šrank, V. Lapáš, Martin Andacký, Čab, Martina Škadrová, Vinodol, Adam Liptai, Vlčany, Peter Čurgaly, Janíkovce, Pavol Minár, Jana Kašubová, Teodor Horský, Nitra, Adam Pintér, D. Krškany, Denisa Gombášová, Močenok, Sylvia Báreková, Žirany
1 - Tobiáš Hromádka, Jozef Muran, Marian Ježík, Ľubomír Bernáth, Nitra, Lívia Horňáková, Rišňovce
0 - Zuzana Gurinová, Nitra

Skryť Vypnúť reklamu

Ceny, o ktoré sa hrá
* 1. cena: farebný televízor od Autoškoly Slávik za 15 000 Sk
* 2. cena: týždňový pobyt pre štyri osoby v bungalove v areáli kúpaliska Vadaš Štúrovo so vstupom na kúpalisko v cene 12 712 Sk
* 3. cena - kancelárska technika od predajne HS - COMP na Mostnej 60 v Nitre v hodnote 5400 Sk
* 4. cena - nákup v športovej predajni PD Sport na Kupeckej 6 v Nitre v hodnote 4000 Sk
* 5. cena - športové potreby JAKO a pozornosť od Victory Trade Šaľa v hodnote 4000 Sk
* najlepšia žena v konečnom poradí: kozmetický balíček od Eda salónu - Edita Urbanová na Štefánikovej 15 (v pasáži) za 2000 Sk
* najlepší tipér každý týždeň: ručné umytie auta s vyčistením interiéru v hodnote 595 Sk v ručnej autoumyvárni Madax na Novozámockej 119 v Dolných Krškanoch

Skryť Vypnúť reklamu

Moje postrehy z tipovačky
* V 12. kole bolo maximom osem uhádnutých zápasov. Dokázala to štvorica Nitranov: Ladislav Nosian, Andrea Hrnčárová, Natália Kozmová a Vladimír Kompas.
* Kolegyňa Marika z nich vyžrebovala Natáliu Kozmovú z Dolných Krškán. Tá vyhráva kompletné umytie a vyčistenie auta v ručnej autoumyvárni Madax. Víťazku prosíme, aby sa najskôr ohlásila v redakcii.
* Sedem zápasov trafilo 13 tipérov, medzi nimi aj Filip Dobiaš (na jeseň skončil tretí!), ktorý sa tak katapultoval na 3.-6. miesto. V hre je 1026 čitateľov.
* Líderka Hanusová mala po dlhom čase slabší víkend, trafila len tri zápasy. Stále však vedie dve kolá pred koncom o 9 bodov.
* Ako sa darilo ďalší lídrom? Vargová trafila 5 zápasov, Kaplán 4, M. Varga 5, Matejov 4, Karlubík 4, Matušica 5, Sikoriak 3, Kališová 5.
* Marek Struhár dal na Lúčnica - Branč 1. „Svojich zradiť nemôžem.“ Želanie však nevyšlo.
* Viacerí si všimli moju chybičku, keď na tikete bol rezervný duel V. Dolina - Hruboňovo, vraj z II. A triedy. „Títo dvaja zdrhli z III. A triedy?“ pýta sa Dodo Augustín.
* Nervozita stúpa - veď už čoskoro budú známi majitelia lákavých cien v konečnom účtovaní. Farebný televízor, dovolenka, kancelárska technika, športové oblečenie či kozmetika sú už pripravené!
Dobrý nos praje všetkým tipérom

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
  2. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  3. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  4. Nie je to len chlapská záležitosť
  5. Tip na náhradu za rúško: Kvalitný nákrčník ochráni aj pred zimou
  6. Studujte v Praze ekonomii a business v angličtině
  7. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom
  8. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  9. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  10. Buďte v najlepšej spoločnosti!
  1. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  2. Prvá akumulátorová 2-stupňová snehová fréza na trhu
  3. COOP Jednota je najdôveryhodnejším slovenským predajcom potravín
  4. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  5. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  6. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  7. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  8. Detský čaj COOP Jednoty získal unikátne medzinárodné ocenenie
  9. FMMR svojím výskumom reaguje na aktuálne živé témy
  10. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  1. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 17 689
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 594
  3. Aká je chémia vôní 13 332
  4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 9 646
  5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 545
  6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 9 081
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 665
  8. Bývanie v meste predlžuje život 8 266
  9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 7 888
  10. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom 7 885
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Obchodovali s anabolikami aj tabletkami na sex, polícia privierala oči. Bývalý silák dostal 23 rokov

Rozsudok je už právoplatný. Odsúdeným prepadne majetok v prospech štátu.

V kauze boli odsúdení štyria muži a jedna žena.

Nový cintorín v Nitre tak skoro neotvoria. Obradná sieň je prázdna

Vyriešili problém s akustikou, teraz idú súťažiť interiérové vybavenie.

Obradná sieň na novom cintoríne.
Peter Dobiaš v reprezentačnom drese a s dcérkou.

Pri kolízii s vlakom sa zranil vodič auta

Cestujúcich odviezol autobus na stanicu.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Pri kolízii s vlakom sa zranil vodič auta

Cestujúcich odviezol autobus na stanicu.

Zdravotná sestra z Čadce prekonala COVID-19: Myslela som si, že zomriem

Pri pociťovaní príznakov sa začala liečiť sama. Bola to chyba.

Mladá vodička tvrdí, že policajt jej nadával

Správanie hliadky mestskej polície po dopravnej nehode vyvoláva pochybnosti.

V Okoličnom zhorel človek

Tragédia sa stala v stredu popoludní.

Už ste čítali?