Pondelok, 18. január, 2021 | Meniny má BohdanaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 10. kole

58 - Martina Hanusová, Nitra, 53 - Helena Vargová, Nitra, 52 - Michal Kaplán, Č. Hrádok, 51 - Marián Varga, Nitra, Viliam Matejov, Zl. Moravce

Správne tipy 10. kola
Dun. Streda - FC Nitra 0:0 X
FC ViOn - Lapáš 1:0 1
Bánov - Neded 1:0 1
Šamorín - ŠK Močenok 1:3 2
Trstice - Výč.-Opatovce 2:2 X
Janíkovce - Tešedíkovo 0:2 2
Lužianky - Šurianky 0:1 2
Dolné Krškany - Branč 2:1 1
Beladice - J. Kostoľany 1:0 1
Šintava - Čierna Voda 1:2 2

Poradie po 10. kole
66 - Martina Hanusová, Nitra
58 - Helena Vargová, Nitra, Jozef Karlubík, Šaľa
57 - Marián Varga, Nitra, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Vlado Matušica, Hájske
56 - Ján Sikoriak, T. Nemce, Viliam Matejov, Zl. Moravce, František Imre, Nitra
55 - Peter Varga, Nitra, Margita Kališová, Martin Rác, Šaľa, Štefan Deák, Sľažany, Ivan Kupec, Čakajovce, Michal Čery, Jelenec, Marián Tóth, H. Kráľová
54 - Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Rudolf Kozma, D. Štitáre, Monika Vargová, Nitra, Filip Dobiaš, Čeľadice
53 - Peter Balkó, Ľudmila Šimalová, Mária Sýkorová, Katarína Karcolová, Iveta Dubeňová, Ľuboš Sýkora, Nitra, Peter Bleho, Jozef Baláž, Andrej Vörös, Šaľa, Marián Mateička, Behynce, Martin Račko, D. Krškany, Henrich Richter, Jelenec, František Margetin, Rišňovce, Marián Čapo, Sľažany, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Peter Lukáč, Lehota, Mária Ružičková, Branč, Jozef Gál, Žirany, Marián Varga, V. Dolina
52 - Martin Tesár, Milan Benko, Michal Bíro, Štefan Gibala, Nitra, Ján Kozla, Ladislav Szórád ml., Valent Vaňo, Žirany, Tomáš Bleho, Šaľa, Štefan Račko, D. Krškany, Štefan Páleník, Prílepy, Roman Margetin, Rišňovce, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Ján Slíž, Beladice, Monika Štefanovičová, V. Dolina, Ladislav Lörincz, Branč
51 - Marek Kováč, František Jasan, Ľudovít Bajan, Boris Grežo, Jaroslav Ollík, Milan Borovský, Nitra, Viliam Félis, Marek Andel, Vráble, Viktor Karásek, Hájske, Štefan Ivanič, Marta Bališová, Čeľadice, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Margita Pánisová, D. Krškany, Filip Bakyta, Jarok, Jaroslav Baťo, Obyce, Michal Bene, D. Obdokovce, Martin Ščípa, Šintava, Juraj Kadlieček, Dražovce, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Peter Borčin, Žikava, Vladimír Gregor, Vladimír Tasáry, Ivanka, Norbert Szombath, N. Hrnčiarovce, Natália Švihoríková, Báb, Július Czako, Jelenec, Oto Benc, Branč
50 - Ľudovít Konečný, Štefan Matesko, Marek Kuchtiak, Zuzana Franeková, Ľudovít Billik, Ľuboš Štefánik, Štefan Pénzeš, František Bojda, Ľubomír Ballay, Zdenko Kamenický, Igor Drotár, Nitra, Erika Ölvecká, Andrej Fábry, Čab, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Peter Hipp, Kornélia Šoková, Šaľa, Margita Horňáková, Rišňovce, Alžbeta Dobiášová, Žirany, Peter Odráška, H. Kráľová, Milan Greguš, Zbehy, Ladislav Nagy, Jelenec, Zuzana Chochlíková, Július Galo, D. Krškany, Milan Mišák, V. Dolina, Zoltán Kozics, N. Život, Vladimír Miklošík, Sereď, Norbert Együd, Pohranice
49 - Marián Grman, Edo Tomek, Richard Magušín, Dodo Havetta, Marta Pacherová, Iveta Rosinská, Anton Černý, Viera Pavelková, Vladimír Kompas, Ľuboš Kolár, Daniel Tasáry, Nitra, Ľubomír Mikula, Ivan Duchoň, Lehota, Miloš Zaťko, Velčice, Miloš Ďurický, Branč, Jozef Repa, Prílepy, Ľubor Kajaba, Anton Zaťko, Ivanka, Štefan Hudec ml., Lužianky, Juraj Csirik, Ján Petráš, Šaľa, Zsolt Bánczi, V. Mača, Alojz Vician, Beladice, Marián Zlatňanský, Jozef Virág, Zl. Moravce, Marián Bitara, T. Mlyňany, Ladislav Babóti, Vlčany, Jozef Andel, Vráble, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Kristína Miklová, Šurianky, Zoran Kišš, Podhorany, Karolínka Drozdáková, D. Obdokovce, Emília Poláková, V. Ripňany, Andrej Mareček, Čab, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Milan Minarovič, Behynce, Alexandra Gálová, Žirany
48 - Richard Lidik, Ladislav Csuthy, Alena Lacinová, Július Petrík, Marcela Behulová, František Trnka, Ján Barát, Petra Škoblová, Peter Solčianský, Jozef Lenghart, Pavol Hačko, Ján Janíček, Nitra, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Ľuboš Gajdoš, Alekšince, Štefan Kováč, Vráble, Jozef Karásek, Hájske, Peter Bodi, Zbehy, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Peter Náhlik, N. Sady, Juraj Hudec, Sľažany, Imrich Bujalko, H. Ohaj, Marcel Pánis, Pavol Kozma, D. Krškany, Ladislav Dávid, V.-Opatovce, Emerencia Horváthová, Komjatice, František Krčmár, Nevidzany, Pavel Zsigmond, N. Život, Miloš Remenár, Sereď, Marián Svorad, Hrušovany, Martin Kolha, Lužianky, Gustáv Molnár, P. Kesov, Daniel Lörincz, Branč, Csaba Sándor, Kolíňany, Jozef Šimko, Močenok, Ivan Tóth, Čakajovce, Stanislav Nemček, Janíkovce, Ľudovít Desat, Podhorany, Jaroslav Gugh, V. Lapáš, Marek Olejka, Terézia Tasáryová, Ivanka, Peter Zubčák, Hruboňovo, Roman Rajnoha, Zl. Moravce
47 - Ján Doboš, Juraj Varga, Zoran Heiser, Filip Škobla, Miloš Sýkora, Miloš Konopásek, Jozef Svitač, Dana Horváthová, František Hrnčiar ml., Anton Lieskovský, Ľubica Tasáryová, Ľubomír Kincel, Ivan Dominka, Pavel König, Michal Vígh, Jaroslav Balla, Eduard Szabó, Peter Kováč, Nitra, Patrik Póčik, Tibor Boszorád, Iveta Boszorádová, Celestín Berecz, Branč, Tibor Odráška, Ľubor Goldbecher, Jaroslav Kartík, Branislav Pospiš, Štefan Fabian, Milan Valek, Šaľa, Matej Rafai, H. Saliby, Miroslav Havetta ml., Lovce, Martin Gyulai, Selice, František Molnár, Galanta, Monika Halvelandová, D. Trhovište, Katka Szökeová, V. Cetín, Jozef Hoppan, Eva Tóthová, Vráble, Božena Richterová, Bratislava, Ladislav Vranka, Roman Fuska, Čab, Stanislav Pacher, Sľažany, Jozef Benček, Zl. Moravce, Ján Hotový, N. Sady, Vladimír Subi, Mojmírovce, Lýdia Schottertová, Topoľčany, Štefan Mravík, Žitavany, Jozef Labuda, Solčany, Peter Baják, Miroslav Ružička, Ľuboš Sýkora ml., Zbehy, Miroslav Zverka, Rišňovce, Peter Kluka, V. Lapáš, Miloš Gál st., Žirany, František Andraško, Jelenec
46 - Mária Krátka, Ivan Labuda, Dalibor Lisý, Marián Krištofičin, Mário Šándor, Vlasta Spišáková, Jozef Ťapušík, Miroslav Mada, Jozef Nosian, Karol Ryba, Dušan Letko, Juraj Náhlovský, Jozef Minárik, Radoslav Ollík, Nitra, Attila Sonlajtner, Žirany, Juraj Meliška, Veronika Deáková, Sľažany, Štefan Mrllák, Jozef Danada, Ján Učeň, Jozef Szabo, Ladislav Mikle, Šaľa, Štefan Račko, Jozef Kuzmický ml., Ivanka, Jozef Szabo, Galanta, Rudolf Lauko, Miroslav Fúska, Dušan Billa, Zbehy, Anton Berecz, Branč, Jozef Alchus, M. Zálužie, Miro Senneš, Eva Tóthová, Peter Šimko, Močenok, Jozef Štefák, Rišňovce, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Mária Mesárošová, Lehota, Michaela Beňová, Zl. Moravce, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Jakub Kečkéš, Zuzana Kováčiková, V. Zálužie, Pavol Štefek, V. Dolina, Lucia Holečková, Beladice, Zoltán Száraz, V. Cetín
45 - Ľubomír Pintér, Ingrida Laciková, Tomáš Stoklas, Andrej Klenko, Vlado Lyžičiar, Marián Mičík, Iveta Molnárová, Juraj Krčmár, Marek Mikulášik, Igor Kotora, Ladislav Pintér, Peter Bezák, Nitra, Marian Nemeš, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Tibor Karácsony, Váhovce, Miroslav Lešš, Močenok, Vincent Komačka, Ladislav Páleník, Topoľčany, Peter Černák, Lúčnica, Gabriel Galbavý, Štefan Straňák, H. Kráľová, Attila Szolnoki, Dyčka, Ivan Mrázik, Čeľadice, Jozef Borbély st., V. Cetín, Ivan Tabaček, Jozef Brieška, T. Nemce, Imrich Gregor, Jelenec, Ľuboš Galo, Janíkovce, Andrej Maťo, Jarok, Marián Železník, Alexander Kusý, Trnovec, Martin Sádovský, Žitavce, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Jozef Sklenár, Šaľa, Dušan Béder, V. Lapáš, Emília Molnárová, Anton Molnár, P. Kesov, Anežka Némethová, D. Lefantovce, Mária Maďarová ml., Vráble, Peter Debnár, Zbehy, Marian Piterka, Cabaj-Čápor, Jozef Olejka, Petra Račková, Ivanka, Adriana Mihálková, Č. Kľačany, Andrea Bereczová, Branč, Mária Bennárová, Hájske, Zlatica Machová, V.-Opatovce
44 - Vladimír Líška, Vladimír Papp, Jaroslava Depešová, Martin Lörincz, Ľubomír Kiesel, František Tomek, Ladislav Nosian, Ivana Mateičková, Dušan Tirol, Silvia Baňárová, Igor Galovič, Ivan Minárik, Juraj Nagy, Jozef Nemeš st., Tomáš Krajčovič, Patrik Palka, Karol Košťál, Ernest Szombath, Nitra, Tomáš Mikulášik, Jozef Halák, Janíkovce, Mikuláš Pintér, Karol Morvai, Branč, Adriana Babišová, Podhorany, Martin Faragó, Matúškovo, Gašpar Gál, Žirany, Slavomír Sysel, Július Braun, Močenok, Rastislav Borčin, Hostie, Ivan Chlebák, Štitáre, Jozef Štefek, Dominika Štefeková, Čeľadice, Oľga Račková, D. Krškany, Eva Čepčeková, Žitavany, Tibor Mikle, Vlčany, Ladislav Kéry, Volkovce, Jozef Huňady, Lúčnica, Ján Hegyi, Jelka, Jozef Molnár, Vráble, Juraj Minár, Zl. Moravce, Július Vankó, Tešedíkovo, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Ján Kóssi, Čifáre, Ľubomír Rakovský, Lužianky, Michal Rác, Mojmírovce, Zuzana Kertészová, Vladimír Kertész ml., Svätoplukovo, Milan Hritz, Jaromír Slíž, Beladice, Pavla Ladungová, Stanislav Nosian, Ivanka, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Juraj Mikuš, Zbehy, Peter Palka, Šaľa
43 - Juraj Demény, Ľuboš Kanás st., Lukáš Barát, Marek Korytko, Michal Korytko, Marián Ištokovics, Vladimír Ballai, Vlastimil Ábela, Štefan Polák, Viliam Strapko, Ján Ehrenhold, Tomáš Jaroš, Ľudovít Laca ml., Július Kolník, Bohumil Vincúr, Vladimír Zabák, Ivan Hrachovický, Nitra, Zorka Velčická, Cabaj-Čápor, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Ernest Lenický, H. Kráľová, Ľuboš Brath, Hosťová, Daniela Záhonová, Golianovo, Marta Jacsová, Žihárec, Katarína Šimoneková, Stanislav Drapák, Lúčnica, Anna Pacherová, Sľažany, Jozef Hipp, Močenok, Simona Szolnokiová, Dyčka, Mário Mesároš, Lehota, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Jozef Kuzmický st., Ivanka, Ivanko Vanko, Zbehy, Norbert Zsigmond, Teodor Nyársik, N. Život, Andrea Pekarová, Merašice, František Kunkel, Zl. Moravce, Ondrej Kozolka, Volkovce, Marek Sklenár, Šaľa, Peter Hollý, Jarok, Filip Šmátrala, Sereď, Blažej Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Martin Jurík, Čakajovce, Ivan Ševčík, Kynek, Mariana Barátová, Dražovce, Peter Mihálik, Mojmírovce, Koloman Mihálka, Č. Kľačany, Janka Gálová, Žirany, Emil Dubec, Žikava, Marián Kováč, Levice, Bohumír Luzar, Janíkovce, Juraj Segíň, Choča, Kamil Dežo, Hostie
42 - Juraj Tuchyňa, Miroslav Fábry, Jozef Hudec st., Julián Škobla, Pavol Balkó, František Filo, Františka Ballaiová, Eva Golasová, Klaudia Levčíková, Miroslav Belis, Lukáč Tomiš, Ladislav Čekey, Ján Kmeťo, Nitra, Jozef Horňák, Jozef Záhorský, Marta Záhorská, Rišňovce, Emil Minár, Martin n/Ž., Jozef Kováč, Čifáre, Štefan Hudec, Matúš Vrábel, Lužianky, Viliam Šimonek, Lúčnica, Ivan Ďurický, Karol Ďurický, Jozef Lörincz, Branč, Slavo Kališ, Šaľa, Danko Uharček, Martina Dicsérová, Močenok, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Imrich Maťo, Miroslav Šlosár, Golianovo, Martin Imrišek, Natália Kozmová, D. Krškany, Ivan Molnár, Matúškovo, Erika Chrenová, Eliška Šupová, Zl. Moravce, Eugen Takács, Vlčany, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Peter Ondriaš, Žitavany, Ján Hašana, Bojná, Milan Šlosár, Jana Romanová, Čab, Juraj Bárek, Žirany, Ján Vaško, Ivanka, Timea Ivančíková, Koniarovce, Lukáš Ševčík, Kynek, Peter Vidovič, Vinohrady n/V., Jozef Bogyó, Vráble, Jozef Barát, Topoľčany, Jozef Pilka, V. Lapáš
41 - Katarína Magušínová, Katarína Hanakovičová, Stanislav Billik, Ľudovít Breča, Lukáš Lyžičiar, Jozef Prešinský, Milan Gajdošík, Jozef Viskup, Valéria Viskupová, Martin Búchala, Ľubomír Búchala, Jozef Kóša, Michal Lauko, Nitra, Andrej Očenáš, Miroslav Machálik, Igor Barák, Šaľa, Vladimír Toman, Čifáre, Peter Majerčík, P. Kesov, Milan Kohút, Močenok, Bohuš Baják, Lužianky, Štefan Rusznyák, Vladimír Fúska, D. Krškany, Margita Pavelková, Golianovo, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Jozef Valkovič, M. Vozokany, František Kausek, Klasov, Marek Kalúz, V. Zálužie, Jozef Török, Pata, Ján Nagy, Zl. Klasy, Miroslav Szlamka, Váhovce, Juraj Minárik, Obyce, Peter Molnár, Neded, Emanuel Maňúch, Žirany, Tibor Berec, V. Lapáš, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, František Chrenko, V. Dolina, René Scheer, Kolíňany, Juraj Hertel, V. Ripňany, Erik Evetke, Dyčka, Emil Šatan, Vozokany
40 - Dušan Tuchyňa, Ľuboš Baranec, František Benc, Oľga Tomeková, Milan Gráf, Jozef Pacher, Renáta Christovová, Vladimír Kuchta, Vladimír Kráľovič, Katarína Meňhertová, Pavol Ďurina, Nitra, Radoslav Straňák, Močenok, Dušan Rusznyák, Oľga Pintérová, Marián Nagy, D. Krškany, Michal Málnási, Šaľa, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Marián Bachrony, Žitavany, Marián Barantal, Sereď, Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, Matej Fábry, V. Cetín, Milan Molnár, P. Kesov, Renáta Fábryová, N. Sady, Dominik Lenghard, Čakajovce, Ľudovít Čaniga, Dražovce, Ladislav Vašek, Branč, Tibor Mócik, Topoľčany
39 - Peter Levčík, Zdenko Senneš, Mário Depeš, Michal Garay, Štefan Ivančík, Andrea Hrnčárová, Lenka Königová, František Hrnčiar st., Ivan Buchala, Milan Kokina, Juraj Šipoš, Jozef Gutai ml., Matúš Mada, Jozef Moder, Nitra, Jozef Kučera, Peter Lehocký, Šaľa, Stanislav Martinec, Svetlana Mladá, T. Mlyňany, Soňa Valentová, Machulince, Martin Bennár, Hájske, Jozef Dobiáš, František Szórád, Žirany, Daniel Varga, Zuzana Matušicová, Pata, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Ladislav Morvai, Neded, Anna Čerenková, Topoľčianky, Andrea Zaujecová, Jarok, Juraj Sojka, Miroslav Beňo, Vráble, Ladislav Kiss, N. Život, Július Horný, Č. Kľačany, Vladimír Ternény, V. Zálužie, Igor Kováč, Čeľadice, Tomáš Šelmeci, Lužianky, Peter Vašek, Ivanka, Radoslav Šmitala, Čab, Jozef Benko, D. Krškany
38 - Richard Srňánek, Monika Rekošová, Pavel Tomek, Vladimír Nemšovský, Patrik Drgoň, Ľudovít Kováč, Pavol Fronc, Eva Pénzešová, Štefan Zabák, Jaroslav Srňánek, Safia Kozlová, Jozef Paulík, Miroslav Hamar, Nitra, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Ján Ballek, Hlohovec, Ján Jacsa, Žihárec, Eva Gombášová, Štefan Bako, Močenok, Ján Školník, Zl. Moravce, Emília Malá, Vráble, Vladimír Lauko, Zbehy, Mário Pánis, D. Krškany, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Gabriel Danko, Žitavany, Juraj Barantal, V. Zálužie, Jana Malá, Č. Kľačany, Karol Mészáros, Šaľa, Andrej Repta, Branč, Mária Vlacušková, V. Dolina, Ľudovít Brath, D. Obdokovce
37 - Jozef Senneš, Miloslava Mažecová, Katarína Spišáková, Ľubomír Maczvalda, Nitra, Gabriel Tóth, Zuzana Sabová, H. Kráľová, Pavel Babiak, Žitavany, Štefan Horný, Rumanová, Róbert Lukács, V. Úľany, Mirko Benček, František Mášik, Zl. Moravce, Marek Bodi, Biskupová, Gabriel Fazekaš, Neded, Alexander Pelikán, Dun. Streda, Ladislav Nagy, Vráble, Peter König, Ivanka, Mária Bereczová, Branč, Dominik Pšenka, N. Ves, Mária Bajáková, Lužianky
36 - Filip Greguš, Jaroslav Andrášik, Jakub Takáč, Ľudovít Laca, Nitra, Oskár Tóth, Selice, Zoltán Németh, N. Život, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Stanislav Packa, Močenok, Ladislav Szöke, Vráble, Rudolf Sýkora, Karol Jaroš st., H. Kráľová, Štefan Peťovský, Lužianky, Juraj Chrenko, V. Dolina, Lenka Reptová, Branč, Tomáš Karácsony, Váhovce
35 - Michal Čerešňa, D. Krškany, Ľubica Hlavatá, Jozef Ižof, Eleonóra Udvarosová, Šaľa, Martin Cvrkal, František Grom, Anna Farkašová, Nitra, Attila Ivány, Vlčany, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Dodo Augustín, Topoľčianky, Michal Križan, Rišňovce, Štefan Guzmický, Ivanka, Peter Kluka najml., Čechynce, Jozef Čentéš, Čakajovce, Jozefína Karáseková, Hájske
34 - Peter Kolečáni, Cabaj-Čápor, Miroslav Šimala, Michal Frťala, Ivan Marci, Nitra, Marián Herceg, Pata, Peter Popelka, Jarok, Jaroslav Desat, Juraj Lisy, Podhorany, Miroslav Močol, Alekšince, Jozef Watter, Rišňovce, Miriama Zborovanová, Golianovo
33 - Lukáš Valent, Hosťovce, Peter Tolok, Volkovce, Pavel Mihálik, Šaľa, Róbert Koprda, Čeľadice, Stano Čapkovič, N. Sady, Jakub Vojtek, Vráble, Róbert Ďurech, Vladimír Horník, Nitra, Magdaléna Plevková, Čechynce, Róbert Berec, V. Lapáš, Štefan Kúsek, Hostie, Miroslav Blažovič, Lužianky, Ján Nyesó, Tešedíkovo, Miro Skovaj, Cabaj-Čápor
32 - Rudolf Čápek, Darina Orbanová, Štefan Srnka, Ján Frenczel, Peter Janoušek, Nitra, Tibor Lenčéš, Hájske, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Dominik Studený, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Katarína Malá, Pavol Vojtek, Vráble, Emil Barabáš, Zbehy, Lukáš Hlavatý, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Igor Časár, H. Obdokovce, Peter Obložinský, Ivanka, Juraj Šedovič, Lehota, Jana Gálová, Žirany, Alexander Repta, Branč, Mário Macháč, Rišňovce
31 - Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Marek Ballek, Hlohovec, Rudolf Krajinčák, Báb, Rado Cigáň, N. Ves, Martin Valnoha, Nitra, Jozef Malý ml., Vráble, Andrea Ivančíková, V. Lapáš
30 - Peter Michalička, Miroslav Desat, Michal Cucík, Nitra, Gabriel Borza, Roman Uher, Šaľa, Ján Hnilica, Lužianky, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Marek Franko, Pata, Marek Kováč, Čifáre
29 - Zuzana Štrbová, Zl. Moravce, Juraj Zábušek, V. Dolina, Henrich Benedek, Vráble, Jozef Novota, Sľažany, Boris Kašuba, Nitra
28 - Gabriela Hippová, Močenok, Jozef Baláž ml., Šaľa, Jozef Kminiak, Čeľadice, Igor Tábi ml., N. Hrnčiarovce, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Mária Sásiková, Nitra, Róbert Bene, D. Obdokovce, Peter Jančár, Palárikovo, Imrich Drozdák, Babindol
27 - Miroslav Oslanec, Marek Struhár, Vráble, Vlado Sásik, Marcela Hallová, Henrich Kováč, Nitra, Štefan Novák, Šaľa, Ľuboš Gajdica, Topoľčany, Marek Ternény, V. Zálužie, Lukáš Mesároš, Lehota, Arpád Varga, Trstice
26 - Ivan Eliaš, Vladimír Kolienek, Nitra, Pavel Gálik ml., Lovce, Andrej Civáň, Dražovce, František Szolík, Stanislav Tóth, Šaľa
25 - Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Dionýz Pecháček, Tatiana Rakovská, Nitra, Peter Király, N. Život, Andrej Jančovič, Lipovník, Jozef Homola, Hosťovce, Vladimír Fuglík, Rišňovce, Eva Slováková, Kamanová
24 - Štefan Miko, D. Obdokovce, Matej Vričan, Šaľa, Róbert Slamka, Báb, Erich Hačko, Vinodol, Ľuboš Kanás, Nitra
23 - Jana Mráziková, Čeľadice, Ladislav Lang, Vráble, Lukáš Jamrich, Svätoplukovo, Matej Rondoš, Peter Kardoš, Marek Benc, Nitra, Marián Cifra ml., N. Hrnčiarovce
22 - Pavel Períček, Ján Jambor, Rišňovce, Richard Vilímek, Martin Garay, Nitra, Zoltán Köböl, V. Mača
21 - Ján Kojnok, Neded, František Vendlek, Peter Podsedlý, Ľubo Pénzeš, Nitra, Juraj Volčko, Šaľa, Štefan Péteri, Vinodol, Miroslav Záhorský, Alekšince, Ladislav Fehér, Vlčany, Peter Góra, Kamenica n/Hr.
20 - Peter Cintula, Nitra, Ján Núdzný, Mojmírovce, Peter Bajla, N. Ves, Patrik Šarközy, Vinodol, František Zaťko, Obyce, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce
19 - Juraj Danko, N. Ves, Štefan Papp, Šaľa, Jaroslav Šupa, Topoľčany, Jozef Arpáš, V.-Opatovce, Alena Filová, Mojmírovce
18 - Eva Szijjártó, Attila Kürti, Vlčany, Ľuboš Burda, Ivan Čimo, Oľga Hádeková, Ján Jedlička, Branislav Belan, Martin Dobiaš, Nitra, Michal Cintula, Miroslav Stoch, Cabaj-Čápor
17 - Peter Vrba ml., Janka Vargová, Ľuba Janegová, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Ján Padúch, Preseľany, Mária Kürtiová, Vlčany, Marek Eisele, Močenok
16 - Imrich Kollár, Topoľnica, Ľuboš Modzga, Vráble, Ján Ivančík, Mária Hegedüšová, V. Lapáš, Jiří Bárta, Čakajovce
15 - Kristián Marafkó, Č. Voda, Martin Marci, H. Lefantovce, Eugen Kráľ, Nitra, Ladislav Šípoš, Lukáš Zima, Vráble, Milan Ďurický, Branč, Ján Bédi, V. Zálužie, Peter Pecho, Beladice, Tomáš Babicz, V. Kýr
14 - Peter Hosťovecký, Ivanka, Peter Pekar, Lehota, Daniel Matyó, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Eugen Szabó, Ladice, Marek Gál, Mojmírovce, Diana Szabóová, Marek Vrábel, Nitra, Martina Segíňová, Sľažany, Jozef Földvári, Šaľa, Ondrej Civáň, Dražovce
13 - Milan Bekéni, Kristián Lenčéš, Šaľa, Peter Levický, Vráble, Andrejka Božiková, Hosťovce, Stanislav Valkovič, T. Nemce, Jozef Pružinec, Marián Gabula, Eva Pappová, Mariana Letková, Nitra, Roman Tóth, D. Obdokovce, Tomáš Slovák, Matúš Slovák, Vlkas
12 - Nataša Mrlláková, Šaľa, Ján Pacher ml., Nitra, Ján Víg, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Viera Javorová, Sereď, Miloslav Dodok, Zl. Moravce, Janka Kerestešová, Ivanka, Ivan Vaňo, Žirany
11 - Augustín Grman, Alena Valnohová, Hana Bencová, Nitra, Miroslav Čmarada, Sereď, Jana Kerestešová, Ivanka, Miloš Macala, Gáň, Róbert Vaňo, Žirany, Ján Frajtík, Vráble
10 - Peter Prekop, Michal Földeši, Martin Šalman, Nitra, Zoltán Kollár, Šaľa, Anna Rumanovská, Sereď, Jozef Králik, T. Mlyňany, Oliver Mišák, Alekšince, Martin Mikušík, N. Hrnčiarovce, Simon Zábušek, V. Dolina, Eva Gregorová, Jelenec, Juraj Hrnčár, Nitra, Milan Bojda, Nitra
9 - Ladislav Gondera, Alekšince, Ján Baláži, Roman Hudec, Nitra, Nikodém Finta, N. Hrnčiarovce, Alena Segečová, Lužianky, Magdaléna Reptová, Branč, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany
8 - Juraj Fabo, M. Ripňany, Peter Pacher, Vladimír Svorad, Gitka Letková, Nitra, Silvester Lenčéš, H. Kráľová, Frederika Kupcová, V.-Opatovce, Monika Dobiašová, Čeľadice, František Szalai ml., Babindol, Erika Šebová, Zl. Moravce, Ivana Fusková, Čab
7 - Katarína Magová, Henrik Rakovský, Štefan Tóth, Marián Tesák, Nitra, Pavel Sukup, T. Nemce, Ján Árgyusi, Neded, Igor Levický, Vieska n/Ž., Daniel Bíro, Zbehy, Alžbeta Gálová, Žirany
6 - Vladimír Romanovský, Adam Kukučka, Jana Farkašová, Ľubica Kajabová, Vlado "Body" Viola, Nitra, Jozef Stančík, Komjatice, Marián Hudec, Lužianky, Jana Piterková, Cabaj-Čápor, Petra Kozmová, D. Štitáre, Norbet Adamča, Sereď, Jozefa Molnárová, P. Kesov, Martina Ladungová, Ivanka, Peter Kóňa, Branč
5 - Juraj Horal, Ján Kuchtiak, Lukáš Balvan, Marek Slovák, Zuzana Hurtová, Ľuboš Mičík, Lukáš Bartakovič, Pavol Mošať, Andrej Cebo, Marián Muzika, Nitra, Rasťo Kazík, Zbehy, Peter Švec, Č. Kľačany, Branislav Mesároš, Lehota, Dušan Bobiš, Kráľová n/V., Ján Magušin, Hostie, Marek Rabjanský, N. Sady, Martin Arpáš, V.-Opatovce, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Peter Pindeš, Pohranice, Filip Kováč, Močenok, Peter Škarbala, Rišňovce, Róbert Jánošík, D. Krškany, Miro Staštiak, Sládkovičovo, Timea Vidmanová, Vlčany, Mário Varga, Nitra
4 - Ladislav Juhás, N. Ves, Ivan Bednárik, Miloš Očenáš, Svätoplukovo, Peter Koška, Miroslav Hájiček, Andrej Kudamik, Stanislav Murin, Pavol Krajčo, Nitra, Ladislav Kováč, Babindol, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Tomáš Sahulčík, Dana Sahulčíková, Ľudovítová, Terézia Šimková, Močenok, Marcel Štefanka, Zbehy, Tomáš Kľačo, Sereď, Karol Havran, Hr. Beňadik, Zoltán Uharček, V. Lapáš, Peter Gomboš, Šaľa, Nikolas Veres, Branč, Laura Páleníková, Prílepy, Eva Hrehová, Nitra, Helena Forgáčová, Cabaj-Čápor, Ivan Mikulek, Šaľa, Karol Lörincz, Branč, M. Ďurica, Babindol, Martin Lyžičiar, Nitra
3 - Jozef Kondrla, Jelšovce, Dušan Verai, Janíkovce, Jozef Zubčák, Čermany, Róbert Homola, Selice, Matej Brath, Štitáre, Juraj Vencel, Oľga Račková, Radoslav Goňo, Anton Rebra, Oľga Laciková, Adriana Klenková, Nitra, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Milan Strapko, Beladice, Michal Tomovič, V. Dolina, Martin Hraška, N. Sady, Zoltán Babóti, Vlčany, Anton Major, Branč, Eva Lörinczová, Branč, Marietta Miklová, Nitra, Michal Kobza, Nitra, Michal Uličný, Čaradice
2 - Anton Žáčik, Svätoplukovo, Štefan Popelka, Hájske, Martin Studený, Sľažany, Otto Bogyo, Peter Chren, Vráble, Milan Mrllák, Šaľa, Richard Šrank, V. Lapáš, Martin Andacký, Čab, Martina Škadrová, Vinodol, Adam Liptai, Vlčany, Peter Čurgaly, Janíkovce, Pavol Minár, Jana Kašubová, Teodor Horský, Nitra, Adam Pintér, D. Krškany, Denisa Gombášová, Močenok, Jarmila Janegová, Nitra
1 - Tobiáš Hromádka, Jozef Muran, Marian Ježík, Ľubomír Bernáth, Nitra
0 - Zuzana Gurinová, Nitra

Skryť Vypnúť reklamu

Ceny, o ktoré sa hrá
* 1. cena: farebný televízor od Autoškoly Slávik za 15 000 Sk
* 2. cena: týždňový pobyt pre štyri osoby v bungalove v areáli kúpaliska Vadaš Štúrovo so vstupom na kúpalisko v cene 12 712 Sk
* 3. cena - kancelárska technika od predajne HS - COMP na Mostnej 60 v Nitre v hodnote 5400 Sk
* 4. cena - nákup v športovej predajni PD Sport na Kupeckej 6 v Nitre v hodnote 4000 Sk
* 5. cena - športové potreby JAKO a pozornosť od Victory Trade Šaľa v hodnote 4000 Sk
* najlepšia žena v konečnom poradí: kozmetický balíček od Eda salónu - Edita Urbanová na Štefánikovej 15 (v pasáži) za 2000 Sk
* najlepší tipér každý týždeň: ručné umytie auta s vyčistením interiéru v hodnote 595 Sk v ručnej autoumyvárni Madax na Novozámockej 119 v Dolných Krškanoch

Skryť Vypnúť reklamu

Moje postrehy z tipovačky
* Aj v 10. kole bolo maximom 9 uhádnutých zápasov, čím sa môže popýšiť jediný tipér - Jozef Karlubík zo Šale. Ušiel mu iba zápas v Trsticiach, kde natipoval jednotku.
* Jozef Karlubík vyhráva kompletné umytie a vyčistenie auta v ručnej autoumyvárni Madax. Víťaza prosíme, aby sa najskôr ohlásil v redakcii.
* Osem zápasov uhádli ôsmi tipéri: J. Kozla, J. Baláž, L. Mikle, P. Odráška, P. Debnár, V. Matušica, M. Hanusová, F. Imre. Hrá 1021 čitateľov.
* Ako sa darilo lídrom? Je to na neuverenie, ale líderka uhádla 8 zápasov a opäť odskočila súperom! H. Vargová a Kaplán trafili 5, M. Varga 6, Matejov 5, Sikoriak 6, P. Varga, Deák a Kupec po 5.
* Miloš Remenár si myslel: „Nitra urobí rozhodujúci krok k postupu.“
* Zoran Heiser dal na Šamorín - ŠK Močenok 1 a pripísal, že hostia už body nepotrebujú.
* Jozef Ťapušík: „Kto si myslí, že Šurianky vyhrajú u nás v Lužiankach, ten sa veľmi mýli!“
* Naša jarná tipovacia súťaž bude trvať 14 kôl, takže vstupujeme do záverečnej fázy. Spolu sú v hre ceny za vyše 50 tisíc korún, takže napätie každým týždňom stúpa!
* Dvaja zábudlivci nevyplnili tiket tipmi... Opäť tipoval aj nejaký Jano Lašák z Hornej Kráľovej!
Dobrý nos praje všetkým tipérom

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  2. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  3. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  4. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  5. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  7. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur
  8. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  10. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  2. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  3. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  4. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  7. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  8. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka?
  10. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  1. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur 21 427
  2. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 15 768
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 8 055
  4. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 485
  5. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká? 7 359
  6. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 117
  7. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 6 335
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 292
  9. Kvalitnej hydiny je na pultoch stále menej. Čo vlastne kupujeme? 6 142
  10. Kuba si turistov omotá okolo prsta. Miesta, ktoré musíte vidieť 5 927
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Dali by ste dieťaťu cigaretu? Mnohí áno

Dali by ste dieťaťu cigaretu, ak by si ju vypýtalo? Väčšina z nás áno. Dokumentuje to sociálny experiment a mystery shopping, ktoré zastrešila vzdelávacia iniciatíva NA VEKU ZÁLEŽÍ.

Hrozivý faul Réwaya na Kollára. Otras mozgu i ospravedlnenie

Nitra nevyužila osem presiloviek, predsa bodovala ôsmykrát v rade.

Škaredý pohľad na ležiaceho Kollára po faule Réwaya v 45. minúte. Košičan spravodlivo schytal trest do konca zápasu.

V druhom kole v Nitre otestovali takmer 41-tisíc ľudí

Väčšina ľudí využila novú aplikáciu, aj vďaka nej sa netvorili rady.

Administratívu urýchlila nová aplikácia. Mal ju inštalovanú aj Igor z Nitry.

Pozostalí čakajú na urnu tri týždne. Zosnulých po obrade dávajú do prívesu

Počet kremácií stúpol v Nitre približne o 70 percent. V posledných týždňoch spopolňujú 24 hodín nepretržite.

Vedúceho krematória Radovana Brštiaka sme zastihli v nočnej službe. Stojí pred chladiarenským prívesom.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Odišiel Ján Bartík

Hokejová rodina v Nitre stratila jedného zo svojich dlhoročných členov.

Vláda predĺžila zákaz vychádzania. Čaká nás testovanie, štátu majú pomôcť mestá a obce

Skríningové testovanie sa začne v pondelok 18. januára a potrvá do utorka 26. januára.

Druhý deň testovania v Nitre: Miera pozitivity klesla pod percento

Otestovať sa prišlo vyše 14-tisíc ľudí. Pozitívnych bolo podstatne menej ako pred týždňom.

Už ste čítali?