Utorok, 20. október, 2020 | Meniny má VendelínKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 8. kole

Poradie po 8. kole: 52 - Martina Hanusová, Nitra, 47 - Helena Vargová, Nitra, 46 - Marián Varga, Nitra, 45 - Ivan Kupec, Čakajovce, Vlado Matušica, Hájske

Správne tipy 8. kola
FC ViOn - FC Nitra 0:0 X
Bánov - ČFK Nitra 0:3 2
Veľký Cetín - Jurová 1:2 2
Žitavany - Tešedíkovo 2:1 1
Topoľčianky - Klasov 0:2 2
V. Zálužie - Šurianky 7:1 1
Pohranice - Chrenová 0:1 2
Slepčany - J. Kostoľany 3:2 1
Šoporňa - H. Saliby 2:3 2
PVFA Bratislava - Šaľa 0:2 2

Poradie po 8. kole
52 - Martina Hanusová, Nitra
47 - Helena Vargová, Nitra
46 - Marián Varga, Nitra
45 - Ivan Kupec, Čakajovce, Vlado Matušica, Hájske
44 - Mária Sýkorová, Monika Vargová, Nitra, Ján Sikoriak, T. Nemce, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Viliam Matejov, Zl. Moravce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, František Margetin, Rišňovce, Marián Tóth, H. Kráľová
43 - Ľudmila Šimalová, Peter Varga, Ľudovít Billik, Michal Bíro, František Imre, Nitra, Marián Mateička, Behynce, Viktor Karásek, Hájske, Henrich Richter, Michal Čery, Jelenec, Margita Kališová, Andrej Vörös, Šaľa, Štefan Deák, Sľažany, Roman Margetin, Rišňovce, Peter Lukáč, Lehota, Monika Štefanovičová, V. Dolina, Jozef Gál, Žirany
42 - Štefan Gibala, Iveta Dubeňová, Nitra, Erika Ölvecká, Čab, Jozef Karlubík, Martin Rác, Šaľa, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Margita Pánisová, D. Krškany, Zsolt Bánczi, V. Mača, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Jozef Andel, Vráble, Vladimír Gregor, Ivanka, Valent Vaňo, Žirany, Natália Švihoríková, Báb, Marta Bališová, Filip Dobiaš, Čeľadice, Mária Ružičková, Branč, Marián Varga, V. Dolina
41 - Peter Balkó, Július Petrík, Iveta Rosinská, Ľuboš Sýkora, Nitra, Peter Bleho, Štefan Mrllák, Šaľa, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Monika Halvelandová, D. Trhovište, Martin Račko, D. Krškany, Ladislav Vranka, Čab, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Milan Greguš, Zbehy, Štefan Páleník, Prílepy, Jaroslav Baťo, Obyce, Michal Bene, D. Obdokovce, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Peter Borčin, Žikava, Ladislav Babóti, Vlčany, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Ján Slíž, Beladice, Ladislav Lörincz, Oto Benc, Branč
40 - Martin Tesár, Marián Grman, Vlasta Spišáková, Ľudovít Bajan, Milan Benko, Viera Pavelková, Nitra, Tomáš Bleho, Peter Hipp, Kornélia Šoková, Šaľa, Viliam Félis, Vráble, Miroslav Lešš, Jozef Šimko, Močenok, Margita Horňáková, Rišňovce, František Molnár, Galanta, Štefan Račko, D. Krškany, Alžbeta Dobiášová, Alexandra Gálová, Žirany, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Filip Bakyta, Jarok, Martin Ščípa, Šintava, Juraj Kadlieček, Dražovce, Miloš Remenár, Vladimír Miklošík, Sereď, Zoltán Kozics, N. Život, Marián Čapo, Sľažany, Emília Molnárová, P. Kesov, Norbert Szombath, N. Hrnčiarovce, Andrej Fábry, Čab, Ladislav Vašek, Branč
39 - Ľudovít Konečný, Mária Krátka, Marek Kuchtiak, Alena Lacinová, Marek Kováč, Edo Tomek, Zoran Heiser, Ľuboš Štefánik, Štefan Pénzeš, Boris Grežo, František Bojda, Katarína Karcolová, Vladimír Kompas, Jaroslav Ollík, Pavel König, Jozef Lenghart, Jozef Gutai ml., Milan Borovský, Ján Janíček, Nitra, Ján Kozla, Ladislav Szórád ml., Žirany, Jozef Baláž, Šaľa, Ľuboš Gajdoš, Alekšince, Miloš Zaťko, Velčice, Jozef Repa, Prílepy, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Attila Szolnoki, Dyčka, Ľubor Kajaba, Peter Vašek, Ivanka, Štefan Ivanič, Čeľadice, Peter Náhlik, N. Sady, Ladislav Nagy, Július Czako, Jelenec, Zuzana Chochlíková, Július Galo, D. Krškany, František Krčmár, Nevidzany, Marián Železník, Trnovec, Juraj Sojka, Eva Tóthová, Marek Andel, Vráble, Milan Mišák, V. Dolina, Jozef Virág, Zl. Moravce, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Andrej Mareček, Čab, Norbert Együd, Pohranice, Stanislav Nemček, Janíkovce, Jakub Kečkéš, V. Zálužie
38 - Richard Lidik, Štefan Matesko, Dalibor Lisý, Ladislav Csuthy, Vladimír Líška, František Jasan, Jozef Ťapušík, František Trnka, Miroslav Mada, Andrej Klenko, Filip Škobla, Ľubomír Ballay, Zdenko Kamenický, Peter Solčianský, Ivan Dominka, Igor Drotár, Nitra, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Matej Rafai, H. Saliby, Miroslav Havetta ml., Lovce, Ľubomír Mikula, Lehota, Miloš Ďurický, Branč, Juraj Csirik, Ján Učeň, Štefan Fabian, Milan Valek, Šaľa, Marcel Pánis, D. Krškany, Vladimír Subi, Mojmírovce, Alojz Vician, Beladice, Lýdia Schottertová, Topoľčany, Štefan Mravík, Žitavany, Marián Svorad, Hrušovany, Jana Malá, Č. Kľačany, Anton Molnár, P. Kesov, Kristína Miklová, Šurianky, Zoran Kišš, Podhorany, Karolínka Drozdáková, D. Obdokovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Peter Kluka, Jaroslav Gugh, V. Lapáš, Emília Poláková, V. Ripňany, Roman Fuska, Čab, Vladimír Tasáry, Anton Zaťko, Ivanka, Peter Zubčák, Hruboňovo, Roman Rajnoha, Zl. Moravce
37 - Zuzana Franeková, Juraj Varga, Tomáš Stoklas, Petra Škoblová, Pavol Balkó, Dodo Havetta, Miloš Konopásek, Vladimír Ballai, Marta Pacherová, Jozef Svitač, Dana Horváthová, Iveta Molnárová, Anton Lieskovský, Ľubomír Kincel, Juraj Nagy, Eduard Szabó, Nitra, Mikuláš Pintér, Daniel Lörincz, Karol Ďurický, Tibor Boszorád, Andrea Bereczová, Branč, Pavel Babiak, Peter Ondriaš, Žitavany, Štefan Kováč, Vráble, Juraj Meliška, Juraj Hudec, Veronika Deáková, Sľažany, Emil Minár, Martin n/Ž., Katka Szökeová, V. Cetín, Ľuboš Brath, Hosťová, Jozef Karásek, Mária Bennárová, Hájske, Tibor Mikle, Eugen Takács, Vlčany, Peter Odráška, Zuzana Sabová, H. Kráľová, Marek Bodi, Biskupová, Peter Bodi, Dušan Billa, Ľuboš Sýkora ml., Zbehy, Simona Szolnokiová, Dyčka, Jaroslav Kartík, Šaľa, Eva Tóthová, Peter Šimko, Močenok, Imrich Bujalko, H. Ohaj, Martin Kolha, Lužianky, Michaela Beňová, Zl. Moravce, Gustáv Molnár, P. Kesov, Zuzana Kertészová, Vladimír Kertész ml., Svätoplukovo, Jozef Kuzmický ml., Marek Olejka, Terézia Tasáryová, Ivanka, Jaromír Slíž, Beladice, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Milan Minarovič, Behynce, Ivan Duchoň, Lehota, František Andraško, Jelenec, Lukáš Ševčík, Kynek, Zuzana Kováčiková, V. Zálužie
36 - Ivan Labuda, Ján Doboš, Marcela Behulová, Richard Magušín, Ľubomír Kiesel, Marián Ištokovics, Juraj Náhlovský, Anton Černý, Jozef Minárik, Ľubica Tasáryová, Marek Mikulášik, Igor Kotora, Ernest Szombath, Ľuboš Kolár, Jaroslav Balla, Daniel Tasáry, Lukáč Tomiš, Nitra, Marian Nemeš, N. Hrnčiarovce, Oskár Tóth, Selice, Attila Sonlajtner, Miloš Gál st., Žirany, Tibor Karácsony, Váhovce, Andrej Očenáš, Jozef Danada, Ľubor Goldbecher, Ján Petráš, Jozef Szabo, Ladislav Mikle, Miroslav Machálik, Igor Barák, Šaľa, Štefan Račko, Jozef Olejka, Ivanka, Daniela Záhonová, Golianovo, Božena Richterová, Bratislava, Ján Hegyi, Jelka, Jozef Benček, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Jozef Szabo, Galanta, Július Braun, Močenok, Ján Hotový, N. Sady, Jozef Alchus, M. Zálužie, Jozef Štefák, Rišňovce, Imrich Gregor, Jelenec, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Pavel Zsigmond, N. Život, Marián Bitara, T. Mlyňany, Dušan Béder, V. Lapáš, Anežka Némethová, D. Lefantovce, Karol Morvai, Iveta Boszorádová, Celestín Berecz, Branč, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Ivan Tóth, Čakajovce, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Ľudovít Desat, Podhorany, Lucia Holečková, Beladice, Zlatica Machová, V.-Opatovce
35 - Ľuboš Baranec, Marián Krištofičin, Mário Šándor, Ingrida Laciková, Ľuboš Kanás st., Martin Lörincz, Ján Barát, Katarína Hanakovičová, Milan Gráf, František Tomek, Miloš Sýkora, Karol Ryba, Marián Mičík, Dušan Letko, Juraj Krčmár, Radoslav Ollík, Pavol Hačko, Michal Vígh, Peter Kováč, Ján Kmeťo, Nitra, Adriana Babišová, Podhorany, Tibor Odráška, Eleonóra Udvarosová, Branislav Pospiš, Marek Sklenár, Šaľa, Martin Faragó, Matúškovo, Rastislav Borčin, Hostie, Eva Čepčeková, Marián Bachrony, Žitavany, Marta Jacsová, Žihárec, Jozef Hipp, Martina Dicsérová, Močenok, Ivan Mrázik, Čeľadice, Štefan Hudec ml., Lužianky, Anton Berecz, Branč, Jozef Borbély st., V. Cetín, Ivan Tabaček, Jozef Brieška, T. Nemce, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Ivan Mikušík, Monika Šeböková, Blažej Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Ladislav Dávid, V.-Opatovce, Natália Kozmová, Pavol Kozma, D. Krškany, Jozef Török, Pata, František Mášik, Zl. Moravce, Jozef Labuda, Solčany, Peter Baják, Miroslav Ružička, Zbehy, Mária Maďarová ml., Vráble, Michal Križan, Miroslav Zverka, Marta Záhorská, Rišňovce, Filip Šmátrala, Sereď, Pavla Ladungová, Ivanka, Renáta Fábryová, N. Sady, František Chrenko, Pavol Štefek, V. Dolina, Mariana Barátová, Dražovce, Marian Piterka, Cabaj-Čápor, Koloman Mihálka, Adriana Mihálková, Č. Kľačany, Juraj Segíň, Choča
34 - Juraj Tuchyňa, Juraj Demény, Ľubomír Pintér, Katarína Spišáková, Vladimír Papp, Julián Škobla, Michal Korytko, Michal Frťala, Jozef Nosian, Štefan Ivančík, Ivana Mateičková, Vlastimil Ábela, Viliam Strapko, Ján Ehrenhold, Jozef Kóša, Jozef Nemeš st., Július Kolník, Vladimír Zabák, Ladislav Pintér, Ivan Hrachovický, Peter Bezák, Nitra, Patrik Póčik, Branč, Slavomír Sysel, Miro Senneš, Močenok, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Jozef Halák, Ľuboš Galo, Janíkovce, Martin Gyulai, Selice, Ivan Chlebák, Štitáre, Vincent Komačka, Topoľčany, Peter Černák, Jozef Huňady, Lúčnica, Oľga Račková, D. Krškany, Jozef Hoppan, Jozef Molnár, Miroslav Beňo, Vráble, Stanislav Pacher, Sľažany, Michal Málnási, Jozef Sklenár, Šaľa, Dominika Štefeková, Čeľadice, Rudolf Lauko, Zbehy, Mário Mesároš, Mária Mesárošová, Lehota, Štefan Straňák, H. Kráľová, Margita Pavelková, Golianovo, Emerencia Horváthová, Komjatice, Ján Kóssi, Čifáre, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Alexander Kusý, Trnovec, Vladimír Ternény, V. Zálužie, Eliška Šupová, Zl. Moravce, Peter König, Petra Račková, Ivanka, Matúš Vrábel, Tomáš Šelmeci, Lužianky, Jana Romanová, Čab, Milan Hritz, Beladice, Juraj Bárek, Žirany, Timea Ivančíková, Koniarovce
33 - Miroslav Fábry, Jaroslava Depešová, Jozef Hudec st., Lukáš Barát, Vlado Lyžičiar, Ľubomír Búchala, Silvia Baňárová, František Hrnčiar ml., Štefan Polák, František Hrnčiar st., Tomáš Jaroš, Ivan Buchala, Patrik Palka, Karol Košťál, Miroslav Belis, Nitra, Zorka Velčická, Cabaj-Čápor, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Peter Tolok, Volkovce, Radoslav Straňák, Danko Uharček, Močenok, Martin Bennár, Hájske, Marián Herceg, Pata, Ernest Lenický, Gabriel Galbavý, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Jozef Štefek, Čeľadice, Štefan Hudec, Bohuš Baják, Lužianky, Katarína Šimoneková, Lúčnica, Anna Čerenková, Topoľčianky, Vladimír Lauko, Miroslav Fúska, Zbehy, Marián Nagy, D. Krškany, Ivan Molnár, Matúškovo, Július Vankó, Tešedíkovo, Erika Chrenová, Peter Rajnoha, František Kunkel, Zl. Moravce, Miroslav Szlamka, Váhovce, Martin Sádovský, Žitavce, Andrea Pekarová, Merašice, Ladislav Páleník, Topoľčany, Emanuel Maňúch, Janka Gálová, Žirany, Peter Hollý, Jarok, Martin Jurík, Čakajovce, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Peter Mihálik, Mojmírovce, Ján Vaško, Ivanka, Peter Palka, Šaľa, Erik Evetke, Dyčka, Jozef Bogyó, Vráble, Zoltán Száraz, V. Cetín
32 - Dušan Tuchyňa, Rudolf Čápek, Mário Depeš, Miloslava Mažecová, Marek Korytko, Stanislav Billik, Monika Rekošová, Lukáš Lyžičiar, Ladislav Nosian, Františka Ballaiová, Pavol Fronc, Valéria Viskupová, Dušan Tirol, Renáta Christovová, Martin Búchala, Igor Galovič, Klaudia Levčíková, Ivan Minárik, Katarína Meňhertová, Ľudovít Laca ml., Bohumil Vincúr, Peter Janoušek, Ladislav Čekey, Matúš Mada, Nitra, Tibor Lenčéš, Hájske, Gašpar Gál, Žirany, Ján Ballek, Hlohovec, Jozef Horňák, Jozef Záhorský, Mário Macháč, Rišňovce, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Daniel Varga, Pata, Vladimír Gombáš ml., Milan Kohút, Močenok, Ladislav Kéry, Volkovce, Stanislav Drapák, Lúčnica, Ľubomír Martišovič, Štefan Rusznyák, Vladimír Fúska, D. Krškany, Dominik Studený, Zl. Moravce, Jozef Kuzmický, Peter Obložinský, Ivanka, Emil Barabáš, Peter Debnár, Juraj Mikuš, Zbehy, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Andrea Zaujecová, Jarok, Igor Časár, H. Obdokovce, Marek Kalúz, Juraj Barantal, V. Zálužie, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Norbert Zsigmond, N. Život, Magdaléna Plevková, Čechynce, Ľubomír Rakovský, Lužianky, Michal Rác, Mojmírovce, Jozef Čentéš, Čakajovce, Marián Kováč, Levice, Kamil Dežo, Hostie
31 - František Benc, Oľga Tomeková, Katarína Magušínová, Martin Valnoha, Ľudovít Breča, Eva Golasová, Milan Gajdošík, Lenka Königová, Milan Kokina, Jakub Takáč, Juraj Šipoš, Safia Kozlová, Pavol Ďurina, Nitra, Róbert Lukács, V. Úľany, Rado Cigáň, N. Ves, Vladimír Toman, Čifáre, Anna Pacherová, Sľažany, Juraj Minár, Zl. Moravce, Svetlana Mladá, T. Mlyňany, Martin Imrišek, D. Krškany, Andrej Maťo, Jarok, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, František Kausek, Klasov, Ján Nagy, Zl. Klasy, Peter Molnár, Neded, Július Horný, Č. Kľačany, Teodor Nyársik, N. Život, Ondrej Kozolka, Volkovce, Igor Kováč, Čeľadice, Milan Šlosár, Čab, Matej Fábry, V. Cetín, René Scheer, Kolíňany, Stanislav Nosian, Ivanka, Dominik Lenghard, Čakajovce, Emil Dubec, Žikava, Ľudovít Čaniga, Dražovce, Bohumír Luzar, Janíkovce, Miroslav Šlosár, Golianovo, Peter Vidovič, Vinohrady n/V., Jozefína Karáseková, Hájske
30 - Peter Levčík, Martin Cvrkal, Michal Garay, Miroslav Desat, František Filo, Patrik Drgoň, Vladimír Kráľovič, Tomáš Krajčovič, Michal Cucík, Miroslav Hamar, Nitra, Zoltán Németh, N. Život, Peter Kolečáni, Cabaj-Čápor, Dušan Rusznyák, Oľga Pintérová, D. Krškany, Ján Jacsa, Žihárec, Viliam Šimonek, Lúčnica, Ivan Ďurický, Jozef Lörincz, Andrej Repta, Branč, Slavo Kališ, Gabriel Borza, Šaľa, Emília Malá, Vráble, Imrich Maťo, Golianovo, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Gabriel Danko, Žitavany, Juraj Minárik, Obyce, Štefan Bako, Močenok, Marián Barantal, Sereď, Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, Tibor Berec, Jozef Pilka, V. Lapáš, Jozef Watter, Rišňovce, Juraj Hertel, V. Ripňany, Mária Vlacušková, V. Dolina, Tibor Mócik, Jozef Barát, Topoľčany, Emil Šatan, Vozokany, Mária Bajáková, Lužianky
29 - Zdenko Senneš, Miroslav Šimala, Pavel Tomek, Ľudovít Kováč, Andrea Hrnčárová, Jozef Pacher, Vladimír Kuchta, Vladimír Horník, Michal Lauko, Anna Farkašová, Nitra, Tomáš Mikulášik, Janíkovce, Michal Čerešňa, Mário Pánis, D. Krškany, Miroslav Slovák, Alexander Pelikán, Dun. Streda, Lukáš Valent, Hosťovce, Štefan Horný, Rumanová, Soňa Valentová, Machulince, Jozef Kováč, Čifáre, Jozef Dobiáš, Žirany, Peter Popelka, Jarok, Mirko Benček, Zuzana Štrbová, Ján Školník, Zl. Moravce, Eva Gombášová, Močenok, Ladislav Morvai, Neded, Stano Čapkovič, N. Sady, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Ladislav Nagy, Vráble, Ján Hašana, Bojná, Zuzana Matušicová, Pata, Juraj Šedovič, Lehota, Miroslav Močol, Alekšince, Lenka Reptová, Branč, Radoslav Šmitala, Čab, Miroslav Blažovič, Lužianky
28 - Darina Orbanová, Jozef Prešinský, Jozef Viskup, Ivan Marci, Jozef Moder, Jozef Paulík, Mária Sásiková, Nitra, Gabriela Hippová, Močenok, Jozef Baláž ml., Peter Lehocký, Karol Mészáros, Šaľa, Jakub Vojtek, Vráble, Rudolf Sýkora, H. Kráľová, Ladislav Kiss, N. Život, Jaroslav Desat, Podhorany, Igor Tábi ml., N. Hrnčiarovce, Štefan Peťovský, Lužianky, Milan Molnár, P. Kesov, Štefan Guzmický, Ivanka, Juraj Chrenko, V. Dolina, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Jana Gálová, Žirany, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Tomáš Karácsony, Váhovce
27 - Miroslav Oslanec, Ladislav Szöke, Vráble, Vlado Sásik, Jozef Senneš, Peter Michalička, Richard Srňánek, Filip Greguš, Marcela Hallová, František Grom, Jaroslav Andrášik, Eva Pénzešová, Ján Frenczel, Nitra, Jozef Ižof, Štefan Novák, Šaľa, Gabriel Fazekaš, Neded, Ivanko Vanko, Zbehy, Ľuboš Gajdica, Topoľčany, Dodo Augustín, Topoľčianky, Marek Ternény, V. Zálužie, Ivan Ševčík, Kynek, Peter Kluka najml., Čechynce, František Szórád, Žirany, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Arpád Varga, Trstice
26 - Gabriel Tóth, H. Kráľová, Ľubica Hlavatá, František Szolík, Šaľa, Ivan Eliaš, Vladimír Nemšovský, Ľubomír Maczvalda, Ľudovít Laca, Nitra, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Pavel Gálik ml., Lovce, Stanislav Packa, Močenok, Róbert Koprda, Čeľadice, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Róbert Berec, V. Lapáš, Mária Bereczová, Alexander Repta, Branč, Štefan Kúsek, Hostie, Dominik Pšenka, N. Ves, Marek Franko, Pata, Jozef Benko, D. Krškany
25 - Štefan Srnka, Dionýz Pecháček, Štefan Zabák, Jaroslav Srňánek, Nitra, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Roman Uher, Šaľa, Juraj Zábušek, V. Dolina, Peter Király, N. Život, Henrich Benedek, Vráble, Andrej Jančovič, Lipovník, Jozef Homola, Hosťovce, Jozef Novota, Sľažany, Vladimír Fuglík, Rišňovce
24 - Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Rudolf Krajinčák, Róbert Slamka, Báb, Pavel Mihálik, Lukáš Hlavatý, Matej Vričan, Šaľa, Peter Majerčík, P. Kesov, Attila Ivány, Vlčany, Jozef Kminiak, Čeľadice, Štefan Miko, D. Obdokovce, Róbert Ďurech, Nitra, Ján Hnilica, Lužianky, Erich Hačko, Vinodol, Karol Jaroš st., H. Kráľová, Miriama Zborovanová, Golianovo, Peter Jančár, Palárikovo, Ján Nyesó, Tešedíkovo
23 - Marek Ballek, Hlohovec, Katarína Malá, Ladislav Lang, Marek Struhár, Vráble, Andrea Ivančíková, V. Lapáš, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Vladimír Kolienek, Matej Rondoš, Boris Kašuba, Peter Kardoš, Nitra, Lukáš Jamrich, Svätoplukovo, Marián Cifra ml., N. Hrnčiarovce, Juraj Lisy, Podhorany, Róbert Bene, D. Obdokovce, Lukáš Mesároš, Lehota, Miro Skovaj, Cabaj-Čápor
22 - Richard Vilímek, Henrich Kováč, Nitra, Zoltán Köböl, V. Mača, Ján Jambor, Rišňovce, Stanislav Tóth, Šaľa
21 - Ján Kojnok, Neded, František Vendlek, Tatiana Rakovská, Peter Podsedlý, Nitra, Juraj Volčko, Šaľa, Andrej Civáň, Dražovce, Jozef Malý ml., Vráble, Štefan Péteri, Vinodol, Miroslav Záhorský, Alekšince, Ladislav Fehér, Vlčany, Marek Kováč, Čifáre
20 - Peter Cintula, Nitra, Ján Núdzný, Mojmírovce, Pavel Períček, Rišňovce, Peter Bajla, N. Ves, Patrik Šarközy, Vinodol, František Zaťko, Obyce, Pavol Vojtek, Vráble
19 - Juraj Danko, N. Ves, Jana Mráziková, Čeľadice, Štefan Papp, Šaľa, Jaroslav Šupa, Topoľčany, Jozef Arpáš, V.-Opatovce, Alena Filová, Mojmírovce, Imrich Drozdák, Babindol
18 - Eva Szijjártó, Attila Kürti, Vlčany, Ľuboš Burda, Ivan Čimo, Oľga Hádeková, Branislav Belan, Martin Dobiaš, Nitra, Michal Cintula, Miroslav Stoch, Cabaj-Čápor
17 - Peter Vrba ml., Janka Vargová, Ľuba Janegová, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Ján Padúch, Preseľany, Mária Kürtiová, Vlčany, Marek Eisele, Močenok, Peter Góra, Kamenica n/Hr.
16 - Imrich Kollár, Topoľnica, Ľuboš Modzga, Vráble, Ján Ivančík, Mária Hegedüšová, V. Lapáš, Jiří Bárta, Čakajovce, Eva Slováková, Kamanová, Martin Garay, Nitra
15 - Kristián Marafkó, Č. Voda, Martin Marci, H. Lefantovce, Eugen Kráľ, Ľuboš Kanás, Nitra, Ladislav Šípoš, Lukáš Zima, Vráble, Milan Ďurický, Branč, Ján Bédi, V. Zálužie, Tomáš Babicz, V. Kýr
14 - Peter Hosťovecký, Ivanka, Peter Pekar, Lehota, Daniel Matyó, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Eugen Szabó, Ladice, Marek Gál, Mojmírovce, Diana Szabóová, Marek Vrábel, Marek Benc, Nitra, Martina Segíňová, Sľažany, Jozef Földvári, Šaľa
13 - Milan Bekéni, Kristián Lenčéš, Šaľa, Peter Levický, Vráble, Andrejka Božiková, Hosťovce, Stanislav Valkovič, T. Nemce, Jozef Pružinec, Marián Gabula, Eva Pappová, Nitra, Roman Tóth, D. Obdokovce, Tomáš Slovák, Matúš Slovák, Vlkas, Peter Pecho, Beladice
12 - Nataša Mrlláková, Šaľa, Ján Pacher ml., Ján Jedlička, Ľubo Pénzeš, Nitra, Ján Víg, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Viera Javorová, Sereď, Miloslav Dodok, Zl. Moravce, Janka Kerestešová, Ivanka
11 - Augustín Grman, Alena Valnohová, Nitra, Miroslav Čmarada, Sereď, Jana Kerestešová, Ivanka, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Miloš Macala, Gáň, Róbert Vaňo, Žirany
10 - Peter Prekop, Michal Földeši, Martin Šalman, Mariana Letková, Nitra, Zoltán Kollár, Šaľa, Anna Rumanovská, Sereď, Jozef Králik, T. Mlyňany, Oliver Mišák, Alekšince, Martin Mikušík, N. Hrnčiarovce, Ondrej Civáň, Dražovce, Simon Zábušek, V. Dolina, Eva Gregorová, Jelenec
9 - Ladislav Gondera, Alekšince, Ján Baláži, Hana Bencová, Roman Hudec, Nitra, Nikodém Finta, N. Hrnčiarovce, Alena Segečová, Lužianky, Magdaléna Reptová, Branč, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany
8 - Juraj Fabo, M. Ripňany, Peter Pacher, Vladimír Svorad, Gitka Letková, Nitra, Silvester Lenčéš, H. Kráľová, Frederika Kupcová, V.-Opatovce, Monika Dobiašová, Čeľadice, František Szalai ml., Babindol
7 - Katarína Magová, Henrik Rakovský, Štefan Tóth, Marián Tesák, Nitra, Pavel Sukup, T. Nemce, Ján Árgyusi, Neded, Igor Levický, Vieska n/Ž., Daniel Bíro, Zbehy, Ján Frajtík, Vráble
6 - Vladimír Romanovský, Adam Kukučka, Jana Farkašová, Ľubica Kajabová, Vlado "Body" Viola, Nitra, Jozef Stančík, Komjatice, Marián Hudec, Lužianky, Jana Piterková, Cabaj-Čápor, Petra Kozmová, D. Štitáre, Norbet Adamča, Sereď
5 - Juraj Horal, Ján Kuchtiak, Lukáš Balvan, Marek Slovák, Zuzana Hurtová, Ľuboš Mičík, Lukáš Bartakovič, Pavol Mošať, Andrej Cebo, Marián Muzika, Nitra, Rasťo Kazík, Zbehy, Peter Švec, Č. Kľačany, Branislav Mesároš, Lehota, Dušan Bobiš, Kráľová n/V., Ján Magušin, Hostie, Marek Rabjanský, N. Sady, Martin Arpáš, V.-Opatovce, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Peter Pindeš, Pohranice, Filip Kováč, Močenok, Peter Škarbala, Rišňovce, Róbert Jánošík, D. Krškany, Ivan Vaňo, Žirany, Miro Staštiak, Sládkovičovo, Timea Vidmanová, Vlčany
4 - Ladislav Juhás, N. Ves, Ivan Bednárik, Miloš Očenáš, Svätoplukovo, Peter Koška, Miroslav Hájiček, Andrej Kudamik, Stanislav Murin, Pavol Krajčo, Nitra, Ladislav Kováč, Babindol, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Tomáš Sahulčík, Dana Sahulčíková, Ľudovítová, Terézia Šimková, Močenok, Marcel Štefanka, Zbehy, Tomáš Kľačo, Sereď, Karol Havran, Hr. Beňadik, Zoltán Uharček, V. Lapáš, Peter Gomboš, Šaľa, Nikolas Veres, Branč, Laura Páleníková, Prílepy
3 - Jozef Kondrla, Jelšovce, Dušan Verai, Janíkovce, Jozef Zubčák, Čermany, Róbert Homola, Selice, Matej Brath, Štitáre, Juraj Vencel, Oľga Račková, Radoslav Goňo, Anton Rebra, Oľga Laciková, Adriana Klenková, Nitra, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Milan Strapko, Beladice, Michal Tomovič, V. Dolina, Martin Hraška, N. Sady, Zoltán Babóti, Vlčany
2 - Anton Žáčik, Svätoplukovo, Pavol Minár, Jana Kašubová, Teodor Horský, Nitra, Štefan Popelka, Hájske, Martin Studený, Sľažany, Otto Bogyo, Peter Chren, Vráble, Milan Mrllák, Šaľa, Richard Šrank, V. Lapáš, Martin Andacký, Čab, Martina Škadrová, Vinodol, Adam Liptai, Vlčany, Peter Čurgaly, Janíkovce, Adam Pintér, D. Krškany
1 - Tobiáš Hromádka, Jozef Muran, Marian Ježík, Ľubomír Bernáth, Nitra
0 - Zuzana Gurinová, Nitra

Ceny, o ktoré sa hrá
* 1. cena: farebný televízor od Autoškoly Slávik za 15 000 Sk
* 2. cena: týždňový pobyt pre štyri osoby v bungalove v areáli kúpaliska Vadaš Štúrovo so vstupom na kúpalisko v cene 12 712 Sk
* 3. cena - kancelárska technika od predajne HS - COMP na Mostnej 60 v Nitre v hodnote 5400 Sk
* 4. cena - nákup v športovej predajni PD Sport na Kupeckej 6 v Nitre v hodnote 4000 Sk
* 5. cena - športové potreby JAKO a pozornosť od Victory Trade Šaľa v hodnote 4000 Sk
* najlepšia žena v konečnom poradí: kozmetický balíček od Eda salónu - Edita Urbanová na Štefánikovej 15 (v pasáži) za 2000 Sk
* najlepší tipér každý týždeň: ručné umytie auta s vyčistením interiéru v hodnote 595 Sk v ručnej autoumyvárni Madax na Novozámockej 119 v Dolných Krškanoch

Moje postrehy z tipovačky
* Ženy dali na frak mužom! V 8. kole bolo maximom 8 uhádnutých zápasov, čo dokázali tri tipérky: Simona Szolnokiová, Martina Hanusová a Margita Pánisová.
* Z nich som vyžreboval S. Szolnokiovú z Dyčky, ktorá vyhráva kompletné umytie a vyčistenie auta v ručnej autoumyvárni Madax v Dolných Krškanoch. Víťaza prosíme, aby sa najskôr ohlásil v redakcii.
* Zrodilo sa viacero nečakaných výsledkov, a tak si mnohí tipéri polepšili len o málo. Sedem bodov trafili len štyria: M. Havetta, S. Pacher, N. Kozmová, V. Vaňo. V súťaži je 1009 tipérov.
* Šesť dvojek v jednom kole je najviac v doterajšom priebehu.
* Ako sa darilo lídrom? M. Hanusová uhádla 8 zápasov a uštedrila svojim konkurentom riadny úder. H. Vargová trafila 4, M. Varga 3, M. Tóth 2, I. Kupec a V. Matušica 4, M. Kaplán, F. Margetin a M. Vargová 3, V. Gregor 1.
* V. Tasáry stratil formu. V prvých 7 kolách vždy trafil zhodne päť zápasov, teraz iba tri.
* Juraj Sojka trafil dvojku v zápase Topoľčianky - Klasov. „Odčiníme prehru zo Šale,“ píše.
* Miloš Remenár si myslí: „Nitre na postup stačí aj remíza.“ Sotva si to však myslia aj priaznivci FC.
* Doterajšie poradie „radičov“ je nasledovné: Belák 5 (maximum v tom kole bolo 8), Karlík 5 (max. 9), Šándor 4 (max. 8), Cvoliga 4 (max. 8), Drinka 3 (max. 10), Süttö 2 (max. 7).
Dobrý nos praje všetkým tipérom

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Home (ale aj) Office
  2. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  4. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  5. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  6. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  7. Zelená Bratislava
  8. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové
  9. Znečistenie riek už možno nebude možné zastaviť
  10. Záujem o akcie Pilulky prekonal naše očakávania
  1. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  3. Zelená Bratislava
  4. Ruža zmeny
  5. Úpravy automobilov pre ZŤP
  6. No Finish Line v Bratislave sa presúva do virtuálneho priestoru
  7. Mladí ľudia vstupujú do druhého piliera už aj cez internet
  8. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové
  9. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  10. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 27 878
  2. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 22 724
  3. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 16 147
  4. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 13 891
  5. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 13 845
  6. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 10 707
  7. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 744
  8. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 124
  9. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 8 946
  10. Budúcnosť v digitále je plná žien. V čom majú pred mužmi navrch? 8 610
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Nakazený hokejista Nitry: Niektorí nemajú žiadne príznaky, ale mňa to riadne potrápilo

Tanec na mínovom poli zranení, zlej formy a nákazy vydržal Nitranom iba (alebo skôr až?) štyri kolá. Večerná správa hovorí, že drvivá väčšinu tímu má koronavírus.

Stále svitá šanca, že hokejisti Nitry cez víkend nastúpia.

Bali ako v raji. Ako Šípoš premýšľal pri penaltách?

Nitru odpálil Nitran, vionisti natiahli šnúru

Líder Zlatých Moraviec Filip Balaj (vpravo) dal Nitre svoje prvé ligové góly v živote, v sobotu ich strelil toľko (3), čo v predošlých 9 kolách dokopy.

Nitranska nemocnica od utorka zastaví plánované hospitalizácie

Zariadenie prechádza do tretej reprofilizačnej fázy. Potrebuje ďalšie infekčné lôžka.

Študentku v karanténe odmietli ošetriť, za zubárom cestovala vyše 200 kilometrov

Ste COVID-19 pozitívni, alebo ste v karanténe a rozbolí vás zub? V Nitrianskom kraji vás zrejme nikto neošetrí.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Najviac nakazených pribudlo v Košiciach a v okrese Čadca

Nedeľňajší rekord sa vyšplhal na číslo 860.

V Nitre pribudli hospitalizovaní aj mŕtvi. Ohniská na Borovej stráži polícia

Viac ako dve tretiny reprofilizovaných lôžok pre COVID pacientov sú obsadené. Vytvoria ďalšie.

Nedeľný rekord. V Trenčianskom kraji pribudlo 104 pozitívne testovaných

Laboratóriá na Slovensku otestovali 5 025 vzoriek, celkový počet pozitívnych bol 860.

KORONAVÍRUS: Žilina hlási menej nakazených, Čadca medzi najhoršími

V nemocniciach je hospitalizovaných 638 pacientov.

Už ste čítali?