Štvrtok, 29. október, 2020 | Meniny má KláraKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 7. kole

44 - Martina Hanusová, Nitra, 43 - Helena Vargová, Marián Varga, Nitra, 42 - Marián Tóth, H. Kráľová

Správne tipy 7. kola
Podbrezová - FC Nitra 0:1 2
Prievidza - Lapáš 0:0 X
Nemšová - Vráble 2:1 1
ČFK Nitra - ŠK Močenok 2:0 1
Zbehy - Nový Život 2:0 1
T. Mlyňany - Žitavany 2:1 1
Hájske - V. Zálužie 4:2 1
Lúčnica - Golianovo 1:2 2
Hostie - Chyzerovce 1:1 X
Jelka - Matúškovo 0:1 2

Poradie po 7. kole
44 - Martina Hanusová, Nitra
43 - Helena Vargová, Marián Varga, Nitra
42 - Marián Tóth, H. Kráľová
41 - Michal Kaplán, Č. Hrádok, František Margetin, Rišňovce, Ivan Kupec, Čakajovce, Vlado Matušica, Hájske, Vladimír Gregor, Ivanka, Monika Vargová, Nitra
40 - Margita Kališová, Martin Rác, Andrej Vörös, Šaľa, Michal Bíro, Nitra, Ján Sikoriak, T. Nemce, Roman Margetin, Rišňovce, Monika Štefanovičová, V. Dolina
39 - Ľudmila Šimalová, Peter Varga, Mária Sýkorová, František Imre, Nitra, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Marián Mateička, Behynce, Viliam Matejov, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Jozef Karlubík, Šaľa, Ladislav Babóti, Vlčany, Štefan Deák, Sľažany, Michal Čery, Jelenec, Filip Dobiaš, Čeľadice
38 - Július Petrík, Vlasta Spišáková, Ľudovít Billik, Štefan Gibala, František Bojda, Iveta Dubeňová, Nitra, Peter Bleho, Šaľa, Martin Račko, D. Krškany, Viktor Karásek, Hájske, Henrich Richter, Jelenec, Ladislav Vranka, Čab, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Zsolt Bánczi, V. Mača, Peter Borčin, Žikava, Jozef Andel, Vráble, Natália Švihoríková, Báb, Marta Bališová, Čeľadice, Mária Ružičková, Branč, Jozef Gál, Žirany, Marián Varga, V. Dolina
37 - Marek Kováč, František Jasan, Nitra, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Peter Hipp, Štefan Mrllák, Šaľa, Jozef Repa, Prílepy, Filip Bakyta, Jarok, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Tibor Lencsés, H. Kráľová, Peter Lukáč, Lehota, Ján Slíž, Beladice, Peter Vašek, Ivanka, Oto Benc, Branč, Lukáš Ševčík, Kynek
36 - Ľudovít Konečný, Peter Balkó, Štefan Matesko, Alena Lacinová, Edo Tomek, Filip Škobla, Ľuboš Štefánik, Milan Benko, Štefan Pénzeš, Boris Grežo, Iveta Rosinská, Viera Pavelková, Pavel König, Jozef Lenghart, Ľuboš Sýkora, Jozef Gutai ml., Ján Janíček, Nitra, Ján Kozla, Alžbeta Dobiášová, Žirany, Tomáš Bleho, Jozef Baláž, Kornélia Šoková, Šaľa, Erika Ölvecká, Andrej Mareček, Čab, Štefan Kováč, Viliam Félis, Eva Tóthová, Vráble, Margita Horňáková, Rišňovce, Monika Halvelandová, D. Trhovište, Katka Szökeová, V. Cetín, Štefan Račko, D. Krškany, Miloš Ďurický, Tibor Boszorád, Ladislav Lörincz, Branč, Eva Tóthová, Močenok, Milan Greguš, Zbehy, Štefan Páleník, Prílepy, Ladislav Nagy, Július Czako, Jelenec, Jaroslav Baťo, Obyce, Marián Železník, Trnovec, Michal Bene, D. Obdokovce, Martin Ščípa, Šintava, Juraj Kadlieček, Dražovce, Vladimír Miklošík, Sereď, Gustáv Molnár, P. Kesov, Norbert Együd, Pohranice, Jakub Kečkéš, V. Zálužie
35 - Richard Lidik, Martin Tesár, Mária Krátka, Marek Kuchtiak, Marián Grman, Juraj Varga, Miroslav Mada, Ľudovít Bajan, Jozef Svitač, Ľubomír Kincel, Vladimír Kompas, Igor Drotár, Milan Borovský, Nitra, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Ľuboš Gajdoš, Alekšince, Pavel Babiak, Peter Ondriaš, Žitavany, Ľubomír Mikula, Ivan Duchoň, Lehota, Miloš Zaťko, Velčice, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Attila Szolnoki, Dyčka, Juraj Csirik, Ján Učeň, Šaľa, Peter Náhlik, N. Sady, Juraj Hudec, Marián Čapo, Sľažany, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Zuzana Chochlíková, Marcel Pánis, Július Galo, D. Krškany, František Krčmár, Nevidzany, Juraj Sojka, Marek Andel, Vráble, Miloš Remenár, Sereď, Zoltán Kozics, N. Život, Marián Svorad, Hrušovany, Emília Molnárová, Anton Molnár, P. Kesov, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Kristína Miklová, Šurianky, Zuzana Kertészová, Svätoplukovo, Karolínka Drozdáková, D. Obdokovce, Karol Ďurický, Ladislav Vašek, Branč, Miroslav Zverka, Rišňovce, Valent Vaňo, Alexandra Gálová, Žirany, Andrej Fábry, Roman Fuska, Čab, Peter Kluka, Jaroslav Gugh, V. Lapáš, Jozef Šimko, Močenok, Emília Poláková, V. Ripňany, Stanislav Nemček, Janíkovce, Vladimír Tasáry, Ivanka, Roman Rajnoha, Zl. Moravce
34 - Ladislav Csuthy, Ľuboš Baranec, Vladimír Líška, Marián Krištofičin, Marcela Behulová, Andrej Klenko, Petra Škoblová, Ľubomír Kiesel, Pavol Balkó, Marián Ištokovics, Ľubomír Ballay, Dana Horváthová, Zdenko Kamenický, Anton Lieskovský, Katarína Karcolová, Peter Solčianský, Juraj Nagy, Jaroslav Ollík, Ivan Dominka, Pavol Hačko, Ľuboš Kolár, Nitra, Juraj Meliška, Sľažany, Miroslav Lešš, Močenok, František Molnár, Galanta, Emil Minár, Martin n/Ž., Ľuboš Brath, Hosťová, Tibor Mikle, Vlčany, Peter Odráška, Zuzana Sabová, H. Kráľová, Ľubor Kajaba, Marek Olejka, Anton Zaťko, Ivanka, Štefan Ivanič, Čeľadice, Ľubor Goldbecher, Štefan Fabian, Šaľa, Ján Hotový, N. Sady, Imrich Bujalko, H. Ohaj, Imrich Gregor, Jelenec, Margita Pánisová, D. Krškany, Jozef Lukáč, Vladimír Subi, Mojmírovce, Ladislav Szórád ml., Žirany, Lýdia Schottertová, Topoľčany, František Mášik, Marián Zlatňanský, Jozef Virág, Zl. Moravce, Milan Mišák, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Daniel Lörincz, Iveta Boszorádová, Andrea Bereczová, Celestín Berecz, Branč, Norbert Szombath, N. Hrnčiarovce, Ľudovít Desat, Podhorany, Zlatica Machová, V.-Opatovce
33 - Dalibor Lisý, Zuzana Franeková, Ingrida Laciková, Zoran Heiser, Jozef Ťapušík, Julián Škobla, Vladimír Ballai, Marta Pacherová, Dušan Letko, Iveta Molnárová, František Hrnčiar ml., Marek Mikulášik, Michal Vígh, Lukáč Tomiš, Nitra, Mikuláš Pintér, Branč, Martin Faragó, Matúškovo, Marian Nemeš, Blažej Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Attila Sonlajtner, Miloš Gál st., Žirany, Andrej Očenáš, Jaroslav Kartík, Ján Petráš, Milan Valek, Marek Sklenár, Šaľa, Štefan Račko, Peter König, Terézia Tasáryová, Ivanka, Jozef Karásek, Hájske, Marta Jacsová, Žihárec, Ján Hegyi, Jelka, Marek Bodi, Biskupová, Mário Mesároš, Lehota, Štefan Hudec ml., Lužianky, Július Braun, Močenok, Jozef Štefák, Rišňovce, Veronika Deáková, Sľažany, Margita Pavelková, Golianovo, Pavol Kozma, D. Krškany, Eugen Takács, Vlčany, Štefan Mravík, Žitavany, Jana Malá, Adriana Mihálková, Č. Kľačany, Peter Hollý, Jarok, Zoran Kišš, Podhorany, Vladimír Kertész ml., Svätoplukovo, Csaba Sándor, Kolíňany, Dušan Billa, Zbehy, František Andraško, Jelenec, Juraj Segíň, Choča, Zuzana Kováčiková, V. Zálužie
32 - Ján Doboš, Ľuboš Kanás st., František Trnka, Tomáš Stoklas, Richard Magušín, Katarína Hanakovičová, František Tomek, Anton Černý, Jozef Minárik, Ivan Minárik, Radoslav Ollík, Ernest Szombath, Peter Janoušek, Jaroslav Balla, Nitra, Tibor Odráška, Jozef Szabo, Miroslav Machálik, Jozef Sklenár, Igor Barák, Šaľa, Tibor Lenčéš, Martin Bennár, Mária Bennárová, Hájske, Peter Tolok, Volkovce, Rastislav Borčin, Kamil Dežo, Hostie, Ivan Chlebák, Štitáre, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, Božena Richterová, Bratislava, Jozef Hipp, Peter Šimko, Močenok, Jozef Szabo, Galanta, Rudolf Lauko, Zbehy, Soňa Ligačová, Marian Piterka, Cabaj-Čápor, Ivan Tabaček, T. Nemce, Alojz Vician, Jaromír Slíž, Beladice, Marián Bachrony, Žitavany, Pavel Zsigmond, N. Život, Vladimír Ternény, V. Zálužie, Michaela Beňová, Zl. Moravce, Filip Šmátrala, Sereď, Peter Obložinský, Jozef Olejka, Ivanka, Ivan Tóth, Čakajovce, Renáta Fábryová, N. Sady, Milan Minarovič, Behynce, Mariana Barátová, Dražovce, Marta Záhorská, Mário Macháč, Rišňovce, Koloman Mihálka, Č. Kľačany, Pavol Štefek, V. Dolina, Peter Zubčák, Hruboňovo
31 - Ivan Labuda, Mário Šándor, Vladimír Papp, Martin Lörincz, Ján Barát, Michal Frťala, Martin Valnoha, Milan Gráf, Dodo Havetta, Jozef Nosian, Miloš Konopásek, Karol Ryba, Ivana Mateičková, Vlastimil Ábela, Silvia Baňárová, Ľubica Tasáryová, Igor Kotora, Patrik Palka, Bohumil Vincúr, Eduard Szabó, Daniel Tasáry, Peter Kováč, Vladimír Zabák, Peter Bezák, Nitra, Oskár Tóth, Martin Gyulai, Selice, Miroslav Havetta ml., Lovce, Slavomír Sysel, Vladimír Gombáš ml., Močenok, Tibor Karácsony, Váhovce, Jozef Halák, Janíkovce, Vladimír Toman, Ján Kóssi, Čifáre, Daniela Záhonová, Golianovo, Jozef Hoppan, Miroslav Beňo, Vráble, Jozef Huňady, Lúčnica, Jozef Danada, Michal Málnási, Eleonóra Udvarosová, Ladislav Mikle, Šaľa, Peter Bodi, Ľuboš Sýkora ml., Zbehy, Gabriel Galbavý, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Jozef Benček, Dominik Studený, Eliška Šupová, Zl. Moravce, Anton Berecz, Karol Morvai, Branč, Jozef Borbély st., V. Cetín, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Bohuš Baják, Martin Kolha, Tomáš Šelmeci, Lužianky, Ladislav Dávid, V.-Opatovce, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Martin Sádovský, Žitavce, Alexander Kusý, Trnovec, Marián Bitara, T. Mlyňany, Július Horný, Č. Kľačany, Dušan Béder, V. Lapáš, Anežka Némethová, D. Lefantovce, Michal Križan, Rišňovce, Jozef Kuzmický ml., Pavla Ladungová, Ján Vaško, Ivanka, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Martin Jurík, Čakajovce, Jana Romanová, Čab, Milan Hritz, Lucia Holečková, Beladice, František Chrenko, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Peter Mihálik, Mojmírovce
30 - Juraj Demény, Ľubomír Pintér, Jaroslava Depešová, Michal Korytko, Stanislav Billik, Vlado Lyžičiar, Pavol Fronc, Juraj Náhlovský, Ľubomír Búchala, Štefan Polák, Viliam Strapko, Ján Ehrenhold, Juraj Krčmár, František Hrnčiar st., Jozef Kóša, Ivan Buchala, Július Kolník, Michal Cucík, Ján Kmeťo, Nitra, Patrik Póčik, Jozef Lörincz, Branč, Adriana Babišová, Podhorany, Zorka Velčická, Peter Kolečáni, Cabaj-Čápor, Stanislav Martinec, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Matej Rafai, H. Saliby, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Vincent Komačka, Topoľčany, Peter Černák, Katarína Šimoneková, Lúčnica, Oľga Račková, D. Krškany, Eva Čepčeková, Žitavany, Jozef Molnár, Mária Maďarová ml., Vráble, Dominika Štefeková, Ivan Mrázik, Čeľadice, Gabriel Borza, Branislav Pospiš, Šaľa, Jozef Alchus, M. Zálužie, Anna Čerenková, Topoľčianky, Vladimír Lauko, Miroslav Fúska, Peter Baják, Miroslav Ružička, Zbehy, Ľuboš Galo, Janíkovce, Erika Chrenová, František Kunkel, Zl. Moravce, Marek Kalúz, V. Zálužie, Jozef Labuda, Solčany, Jozef Brieška, T. Nemce, Mária Mesárošová, Lehota, Emanuel Maňúch, Žirany, Michal Rác, Mojmírovce, Stanislav Nosian, Ivanka, Martina Dicsérová, Močenok
29 - Dušan Tuchyňa, Rudolf Čápek, Miroslav Fábry, František Benc, Mário Depeš, Katarína Spišáková, Oľga Tomeková, Jozef Hudec st., Lukáš Barát, Miloš Sýkora, Štefan Ivančík, Marián Mičík, Valéria Viskupová, Martin Búchala, Igor Galovič, Jozef Nemeš st., Jakub Takáč, Ladislav Pintér, Nitra, Tomáš Mikulášik, Janíkovce, Ján Ballek, Hlohovec, Jozef Horňák, Jozef Záhorský, Rišňovce, Marián Herceg, Daniel Varga, Jozef Török, Pata, Jozef Štefek, Čeľadice, Stanislav Drapák, Lúčnica, Simona Szolnokiová, Erik Evetke, Dyčka, Milan Kohút, Miro Senneš, Močenok, Jozef Kuzmický, Petra Račková, Ivanka, Štefan Straňák, H. Kráľová, Marián Nagy, Martin Imrišek, D. Krškany, Emerencia Horváthová, Komjatice, Ivan Molnár, Matúškovo, Július Vankó, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Igor Časár, H. Obdokovce, Ján Nagy, Zl. Klasy, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Miroslav Szlamka, Váhovce, Peter Molnár, Neded, Andrea Pekarová, Merašice, Juraj Barantal, V. Zálužie, Ondrej Kozolka, Volkovce, Ľubomír Rakovský, Matúš Vrábel, Lužianky, Milan Šlosár, Čab, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Juraj Bárek, Žirany, Jozef Čentéš, Čakajovce, Emil Dubec, Žikava, Peter Vidovič, Vinohrady n/V.
28 - Juraj Tuchyňa, Miloslava Mažecová, Katarína Magušínová, Ľudovít Breča, Monika Rekošová, Lukáš Lyžičiar, Ladislav Nosian, Eva Golasová, Andrea Hrnčárová, Milan Gajdošík, Dušan Tirol, Renáta Christovová, Tomáš Jaroš, Karol Košťál, Juraj Šipoš, Ladislav Čekey, Matúš Mada, Ivan Hrachovický, Mária Sásiková, Nitra, Zoltán Németh, Norbert Zsigmond, Teodor Nyársik, N. Život, Radoslav Straňák, Močenok, Ernest Lenický, H. Kráľová, Oľga Pintérová, Ľubomír Martišovič, Štefan Rusznyák, Vladimír Fúska, Natália Kozmová, D. Krškany, Štefan Hudec, Lužianky, Juraj Minár, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Ladislav Morvai, Neded, Emil Barabáš, Juraj Mikuš, Zbehy, Jakub Vojtek, Jozef Bogyó, Vráble, Svetlana Mladá, T. Mlyňany, Andrea Zaujecová, Andrej Maťo, Jarok, Gabriel Danko, Žitavany, Ladislav Páleník, Topoľčany, Igor Tábi ml., N. Hrnčiarovce, Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, Matej Fábry, V. Cetín, René Scheer, Kolíňany, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Juraj Hertel, V. Ripňany, Dominik Lenghard, Čakajovce, Janka Gálová, Žirany, Ľudovít Čaniga, Dražovce, Marián Kováč, Levice, Timea Ivančíková, Koniarovce, Bohumír Luzar, Janíkovce, Peter Palka, Šaľa, Emil Šatan, Vozokany
27 - Miroslav Šimala, Vlado Sásik, Peter Michalička, Marek Korytko, Pavel Tomek, František Filo, Lenka Königová, Katarína Meňhertová, Milan Kokina, Miroslav Belis, Anna Farkašová, Safia Kozlová, Pavol Ďurina, Nitra, Jozef Baláž ml., Šaľa, Gašpar Gál, Žirany, Štefan Horný, Rumanová, Róbert Lukács, V. Úľany, Rado Cigáň, N. Ves, Miroslav Oslanec, Vráble, Viliam Šimonek, Lúčnica, Ladislav Kéry, Volkovce, Stanislav Pacher, Sľažany, Alexander Pelikán, Dun. Streda, Danko Uharček, Močenok, Ivanko Vanko, Peter Debnár, Zbehy, Imrich Maťo, Miroslav Šlosár, Golianovo, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, František Kausek, Klasov, Ľuboš Gajdica, Topoľčany, Juraj Minárik, Obyce, Marián Barantal, Sereď, Marek Ternény, V. Zálužie, Magdaléna Plevková, Čechynce, Zuzana Matušicová, Pata, Juraj Šedovič, Lehota, Miroslav Močol, Alekšince, Ivan Ševčík, Kynek, Andrej Repta, Branč, Mária Vlacušková, V. Dolina, Jozef Pilka, V. Lapáš, Mária Bajáková, Lužianky, Anton Pánis, Kostoľany p/T., Jozefína Karáseková, Hájske
26 - Peter Levčík, Ivan Eliaš, Filip Greguš, Františka Ballaiová, Patrik Drgoň, Klaudia Levčíková, Vladimír Horník, Ľudovít Laca ml., Tomáš Krajčovič, Michal Lauko, Nitra, Lukáš Valent, Hosťovce, Soňa Valentová, Machulince, Jozef Kováč, Čifáre, Dušan Rusznyák, Mário Pánis, D. Krškany, Jozef Dobiáš, Žirany, Ján Jacsa, Žihárec, Eva Gombášová, Močenok, Pavel Gálik ml., Lovce, Slavo Kališ, František Szolík, Šaľa, Ladislav Szöke, Vráble, Rudolf Sýkora, H. Kráľová, Igor Kováč, Čeľadice, Tibor Berec, V. Lapáš, Juraj Chrenko, V. Dolina, Jozef Watter, Rišňovce, Lenka Reptová, Branč, Tibor Mócik, Jozef Barát, Topoľčany, Ľudovít Brath, D. Obdokovce
25 - Zdenko Senneš, Martin Cvrkal, Michal Garay, Darina Orbanová, Miroslav Desat, Ľudovít Kováč, Ľubomír Maczvalda, Jozef Pacher, Jozef Prešinský, Jozef Viskup, Dionýz Pecháček, Vladimír Kuchta, Vladimír Kráľovič, Eva Pénzešová, Štefan Zabák, Miroslav Hamar, Nitra, Jozef Kučera, Ľubica Hlavatá, Peter Lehocký, Šaľa, Michal Čerešňa, D. Krškany, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Gabriel Tóth, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Peter Popelka, Jarok, Ivan Ďurický, Branč, Zuzana Štrbová, Zl. Moravce, Stano Čapkovič, N. Sady, Peter Király, N. Život, Ján Hašana, Bojná, Štefan Bako, Močenok, Andrej Jančovič, Lipovník, Jozef Homola, Hosťovce, Jaroslav Desat, Podhorany, Štefan Peťovský, Lužianky, Vladimír Fuglík, Rišňovce, Radoslav Šmitala, Čab, František Szórád, Žirany
24 - Marcela Hallová, Ivan Marci, Jaroslav Andrášik, Jozef Moder, Jozef Paulík, Nitra, Gabriela Hippová, Stanislav Packa, Močenok, Mirko Benček, Ján Školník, Zl. Moravce, Anna Pacherová, Sľažany, Jozef Ižof, Štefan Novák, Matej Vričan, Karol Mészáros, Šaľa, Peter Majerčík, Milan Molnár, P. Kesov, Róbert Koprda, Čeľadice, Emília Malá, Ladislav Nagy, Vráble, Štefan Miko, D. Obdokovce, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Ladislav Kiss, N. Život, Erich Hačko, Vinodol, Jana Gálová, Žirany, Miroslav Blažovič, Lužianky, Zoltán Száraz, V. Cetín, Tomáš Karácsony, Váhovce, Arpád Varga, Trstice
23 - Richard Srňánek, Štefan Srnka, Róbert Ďurech, Matej Rondoš, František Grom, Ján Frenczel, Peter Kardoš, Nitra, Rudolf Krajinčák, Báb, Katarína Malá, Ladislav Lang, Vráble, Jozef Novota, Sľažany, Andrea Ivančíková, V. Lapáš, Lukáš Jamrich, Svätoplukovo, Marián Cifra ml., N. Hrnčiarovce, Štefan Guzmický, Ivanka, Peter Kluka najml., Čechynce, Mária Bereczová, Branč
22 - Jozef Senneš, Vladimír Nemšovský, Richard Vilímek, Ľudovít Laca, Jaroslav Srňánek, Henrich Kováč, Nitra, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Gabriel Fazekaš, Neded, Jozef Kminiak, Čeľadice, Roman Uher, Šaľa, Juraj Zábušek, V. Dolina, Dodo Augustín, Topoľčianky, Zoltán Köböl, V. Mača, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Ján Jambor, Rišňovce, Róbert Berec, V. Lapáš, Alexander Repta, Branč, Štefan Kúsek, Hostie, Dominik Pšenka, N. Ves, Marek Franko, Pata, Jozef Benko, D. Krškany, Marek Struhár, Vráble
21 - František Vendlek, Tatiana Rakovská, Peter Podsedlý, Nitra, Ján Kojnok, Neded, Juraj Volčko, Lukáš Hlavatý, Šaľa, Jozef Malý ml., Henrich Benedek, Vráble, Štefan Péteri, Vinodol, Ján Hnilica, Lužianky, Miroslav Záhorský, Alekšince, Róbert Slamka, Báb, Ladislav Fehér, Vlčany
20 - Vojtech Takács, Dlhá n/V., Pavel Mihálik, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Peter Cintula, Vladimír Kolienek, Nitra, Attila Ivány, Vlčany, Ján Núdzný, Mojmírovce, Pavel Períček, Rišňovce, Peter Bajla, N. Ves, Juraj Lisy, Podhorany, Patrik Šarközy, Vinodol, Karol Jaroš st., H. Kráľová, František Zaťko, Obyce, Ján Nyesó, Tešedíkovo, Miro Skovaj, Cabaj-Čápor
19 - Marek Ballek, Hlohovec, Juraj Danko, N. Ves, Štefan Papp, Šaľa, Jaroslav Šupa, Topoľčany, Boris Kašuba, Nitra, Jozef Arpáš, V.-Opatovce, Alena Filová, Mojmírovce, Miriama Zborovanová, Golianovo, Peter Jančár, Palárikovo
18 - Eva Szijjártó, Attila Kürti, Vlčany, Ľuboš Burda, Ivan Čimo, Oľga Hádeková, Branislav Belan, Martin Dobiaš, Nitra, Michal Cintula, Miroslav Stoch, Cabaj-Čápor, Marek Kováč, Čifáre, Róbert Bene, D. Obdokovce, Lukáš Mesároš, Lehota
17 - Peter Vrba ml., Janka Vargová, Ľuba Janegová, Ľubomír Bartakovič, Nitra, Andrej Civáň, Dražovce, Ján Padúch, Preseľany, Mária Kürtiová, Vlčany, Marek Eisele, Močenok, Imrich Drozdák, Babindol, Pavol Vojtek, Vráble, Peter Góra, Kamenica n/Hr.
16 - Imrich Kollár, Topoľnica, Ľuboš Modzga, Vráble, Ján Ivančík, Mária Hegedüšová, V. Lapáš, Jiří Bárta, Čakajovce, Stanislav Tóth, Šaľa
15 - Kristián Marafkó, Č. Voda, Martin Marci, H. Lefantovce, Jana Mráziková, Čeľadice, Eugen Kráľ, Nitra, Ladislav Šípoš, Lukáš Zima, Vráble, Milan Ďurický, Branč, Ján Bédi, V. Zálužie, Tomáš Babicz, V. Kýr
14 - Peter Hosťovecký, Ivanka, Peter Pekar, Lehota, Daniel Matyó, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Eugen Szabó, Ladice, Marek Gál, Mojmírovce, Diana Szabóová, Marek Vrábel, Marek Benc, Nitra, Martina Segíňová, Sľažany, Jozef Földvári, Šaľa, Eva Slováková, Kamanová
13 - Milan Bekéni, Kristián Lenčéš, Šaľa, Peter Levický, Vráble, Andrejka Božiková, Hosťovce, Stanislav Valkovič, T. Nemce, Jozef Pružinec, Marián Gabula, Eva Pappová, Martin Garay, Nitra, Roman Tóth, D. Obdokovce, Tomáš Slovák, Matúš Slovák, Vlkas
12 - Nataša Mrlláková, Šaľa, Ján Pacher ml., Ján Jedlička, Ľubo Pénzeš, Nitra, Ján Víg, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Viera Javorová, Sereď, Miloslav Dodok, Zl. Moravce, Janka Kerestešová, Ivanka, Peter Pecho, Beladice
11 - Miroslav Čmarada, Sereď, Jana Kerestešová, Ivanka, Miloš Macala, Gáň, Alena Valnohová, Nitra, Róbert Vaňo, Žirany
10 - Peter Prekop, Michal Földeši, Martin Šalman, Mariana Letková, Ľuboš Kanás, Milan Bojda, Nitra, Zoltán Kollár, Šaľa, Anna Rumanovská, Sereď, Jozef Králik, T. Mlyňany, Martin Mikušík, N. Hrnčiarovce, Simon Zábušek, V. Dolina
9 - Ladislav Gondera, Alekšince, Ján Baláži, Hana Bencová, Nitra, Nikodém Finta, N. Hrnčiarovce, Alena Segečová, Lužianky, Magdaléna Reptová, Branč, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany
8 - Juraj Fabo, M. Ripňany, Peter Pacher, Vladimír Svorad, Gitka Letková, Nitra, Silvester Lenčéš, H. Kráľová, Frederika Kupcová, V.-Opatovce, Monika Dobiašová, Čeľadice, František Szalai ml., Babindol, Ondrej Civáň, Dražovce
7 - Katarína Magová, Augustín Grman, Henrik Rakovský, Štefan Tóth, Marián Tesák, Nitra, Pavel Sukup, T. Nemce, Ján Árgyusi, Neded, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Igor Levický, Vieska n/Ž., Daniel Bíro, Zbehy
6 - Vladimír Romanovský, Adam Kukučka, Jana Farkašová, Ľubica Kajabová, Vlado "Body" Viola, Nitra, Jozef Stančík, Komjatice, Marián Hudec, Lužianky, Jana Piterková, Cabaj-Čápor, Petra Kozmová, D. Štitáre, Norbet Adamča, Sereď, Martina Ladungová, Ivanka
5 - Juraj Horal, Ján Kuchtiak, Lukáš Balvan, Marek Slovák, Zuzana Hurtová, Ľuboš Mičík, Lukáš Bartakovič, Pavol Mošať, Andrej Cebo, Marián Muzika, Roman Hudec, Mário Varga, Nitra, Rasťo Kazík, Zbehy, Peter Švec, Č. Kľačany, Branislav Mesároš, Lehota, Dušan Bobiš, Kráľová n/V., Ján Magušin, Hostie, Marek Rabjanský, N. Sady, Martin Arpáš, V.-Opatovce, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Peter Pindeš, Pohranice, Filip Kováč, Močenok, Peter Škarbala, Rišňovce, Róbert Jánošík, D. Krškany, Eva Gregorová, Jelenec, Ivan Vaňo, Žirany, Miro Staštiak, Sládkovičovo, Timea Vidmanová, Vlčany
4 - Ladislav Juhás, N. Ves, Ivan Bednárik, Miloš Očenáš, Svätoplukovo, Peter Koška, Miroslav Hájiček, Andrej Kudamik, Stanislav Murin, Pavol Krajčo, Nitra, Ladislav Kováč, Babindol, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Tomáš Sahulčík, Dana Sahulčíková, Ľudovítová, Terézia Šimková, Močenok, Marcel Štefanka, Zbehy, Tomáš Kľačo, Sereď, Oliver Mišák, Alekšince, Karol Havran, Hr. Beňadik, Zoltán Uharček, V. Lapáš, Peter Gomboš, Šaľa, Nikolas Veres, Branč, Laura Páleníková, Prílepy, Helena Forgáčová, Cabaj-Čápor, Ivan Mikulek, Šaľa, Ivana Fusková, Čab
3 - Jozef Kondrla, Jelšovce, Dušan Verai, Janíkovce, Jozef Zubčák, Čermany, Róbert Homola, Selice, Matej Brath, Štitáre, Juraj Vencel, Oľga Račková, Radoslav Goňo, Anton Rebra, Oľga Laciková, Adriana Klenková, Michal Kobza, Nitra, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Milan Strapko, Beladice, Michal Tomovič, V. Dolina, Martin Hraška, N. Sady, Zoltán Babóti, Vlčany, Michal Uličný, Čaradice
2 - Anton Žáčik, Svätoplukovo, Štefan Popelka, Hájske, Martin Studený, Sľažany, Otto Bogyo, Peter Chren, Ján Frajtík, Vráble, Milan Mrllák, Šaľa, Richard Šrank, V. Lapáš, Martin Andacký, Čab, Martina Škadrová, Vinodol, Adam Liptai, Vlčany, Peter Čurgaly, Janíkovce, Pavol Minár, Jana Kašubová, Teodor Horský, Nitra, Adam Pintér, D. Krškany
1 - Tobiáš Hromádka, Jozef Muran, Marian Ježík, Ľubomír Bernáth, Nitra
0 - Zuzana Gurinová, Nitra

Skryť Vypnúť reklamu

Ceny, o ktoré sa hrá
* 1. cena: farebný televízor od Autoškoly Slávik za 15 000 Sk
* 2. cena: týždňový pobyt pre štyri osoby v bungalove v areáli kúpaliska Vadaš Štúrovo so vstupom na kúpalisko v cene 12 712 Sk
* 3. cena - kancelárska technika od predajne HS - COMP na Mostnej 60 v Nitre v hodnote 5400 Sk
* 4. cena - nákup v športovej predajni PD Sport na Kupeckej 6 v Nitre v hodnote 4000 Sk
* 5. cena - športové potreby JAKO a pozornosť od Victory Trade Šaľa v hodnote 4000 Sk
* najlepšia žena v konečnom poradí: kozmetický balíček od Eda salónu - Edita Urbanová na Štefánikovej 15 (v pasáži) za 2000 Sk
* najlepší tipér každý týždeň: ručné umytie auta s vyčistením interiéru v hodnote 595 Sk v ručnej autoumyvárni Madax na Novozámockej 119 v Dolných Krškanoch

Skryť Vypnúť reklamu

Moje postrehy z tipovačky
* Po prvýkrát v priebehu jarnej tipovačky sme zaznamenali plný zásah! Všetkých 10 zápasov trafil Milan Bojda z Nitry. Ten sa v 7. kole dokonca po prvý raz zapojil do súťaže a hneď takto zabodoval!
* Milan Bojda teda vyhráva kompletné umytie a vyčistenie auta v ručnej autoumyvárni Madax na Novozámockej ulici 119 v Dolných Krškanoch. Víťaza prosíme, aby sa najskôr ohlásil v redakcii.
* Deväť zápasov trafili Jozef Gál a Tibor Boszorád.
* Padla magická hranica, v súťaži je 1007 čitateľov!
* Ako sa darilo lídrom? M. Varga trafil šesť zápasov 6, H. Vargová 7, M. Hanusová 8 (a dostala sa do čela), F. Margetin 5, M. Tóth 7, V. Gregor 6, J. Sikoriak 5, M. Kališová 5, M. Rác 5
* Peter Hipp trafil v Hájskom jednotku. „Kepeždskí chlapci sa vytiahnu.“
* Na čele je Martina Hanusová, čašníčka „u Tatyho“ na Čermáni. Žeby čerpala správne tipy u futbalových štamgastov?
* Tibor Karácsony z Váhoviec dal na Jelka - Matúškovo 2, ale pripísal: „Bodaj by som sa mýlil.“
* Juraj Sádovský: „Tipujem na meno syna Martina. Kolegovia-železničiari z Moraviec tento tiket natipovali za mňa, vraj, čo ja tipujem, je bieda. Moje tipy mám poznačené doma. Ak uhádnu viac ako 8 zápasov, čaká ich 10 litrov vína.“ Uhádli len 4, takže piť sa nebude... Treba si radšej zašportovať!
Dobrý nos praje všetkým tipérom

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  2. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  3. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť
  4. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  5. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  6. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  7. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  8. Aplikácia na likvidáciu škody. Bez obhliadky a bez faktúry.
  9. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
  10. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
  1. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  2. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  3. Trh s elektromobilmi stagnuje. Kríza by mu mohla pomôcť
  4. Fakulta drží tempo so súčasnými i budúcimi trendmi
  5. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  6. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  7. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  8. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  9. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  10. Aplikácia na likvidáciu škody. Bez obhliadky a bez faktúry.
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 35 285
  2. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 23 598
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 19 701
  4. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 17 695
  5. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 15 804
  6. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť 13 048
  7. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 12 250
  8. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 11 424
  9. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 362
  10. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 536
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Štart výroby nového produktu v Zlatých Moravciach

Spoločnosť Secop s.r.o. plánuje zdvojnásobiť výrobu hermetických kompresorov v nasledujúcich 4 rokoch.

Už oficiálne: FC Nitra má nového majoritného akcionára

Karová má oddnes absolútne rozhodovacie právo.

Erika Karová je oddnes už aj na papieri šéfkou FC Nitra.

Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre dostane nový vzhľad

Modernizácia čaká aj vnútorné priestory všetkých troch blokov študentského domova.

Ilustračné foto

Primátor Hattas: Situácia je v Nitre veľmi kritická, chýbajú lekári

V pätnástich dedinách budú testovať len jeden deň.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V niektorých obciach v okolí Trnavy testovanie nebude

Pôvodne začali v okrese Trnava s prípravami na testovanie všetky obce, niektoré však dostali informáciu o pričlenení ich odberových miest k susedným obciam.

Vodič autobusu náraz neprežil. Cesta je neprejazdná

Dôvody, pre ktoré vodič náhle zmenil smer jazdy, polícia preveruje.

Zoznam odberných miest v liptovských mestách

Pozrite si, na akých miestach sa bude konať celoplošné testovanie v liptovských mestách.

Situácia na Liptove sa zhoršuje, oba okresy zaznamenali rekord v počte pozitívne testovaných

Za jediný deň pribudlo na Liptove 254 ľudí, ktorým potvrdili nákazu koronavírusom.

Už ste čítali?