Štvrtok, 3. december, 2020 | Meniny má OldrichKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 5. kole

30 - Helena Vargová, Marián Varga, Nitra, Michal Kaplán, Č. Hrádok, František Margetin, Rišňovce, Vladimír Gregor, Ivanka

Správne tipy 5. kola
Prievidza - FC Nitra 0:2 2
Šaľa - Lapáš 1:0 1
Vráble - D. Vestenice 2:0 1
Bánov - Poľn. Močenok 2:2 X
Čechynce - Zbehy 2:1 1
Hrnčiarovce - Janíkovce 1:1 X
Hájske - Mojmírovce 0:1 2
D. Krškany - Golianovo 0:0 X
Obyce - J. Kostoľany 1:0 1
Šoporňa - Šintava 1:4 2

Poradie po 5. kole

29 - Marek Kováč, Július Petrík, Ľuboš Štefánik, Nitra, Margita Kališová, Martin Rác, Šaľa, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Ivan Kupec, Čakajovce, Monika Štefanovičová, V. Dolina, Marián Tóth, H. Kráľová
28 - Martina Hanusová, Monika Vargová, Iveta Dubeňová, Nitra, Ján Sikoriak, T. Nemce, Martin Račko, D. Krškany, Viktor Karásek, Vlado Matušica, Hájske, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Jozef Andel, Vráble, Andrej Vörös, Šaľa, Filip Šmátrala, Sereď, Norbert Együd, Pohranice, Filip Dobiaš, Čeľadice
27 - Peter Balkó, Štefan Pénzeš, Ľuboš Sýkora, Jozef Gutai ml., Nitra, Peter Bleho, Jozef Karlubík, Šaľa, Erika Ölvecká, Ladislav Vranka, Andrej Mareček, Čab, Monika Halvelandová, D. Trhovište, Štefan Račko, D. Krškany, Alžbeta Dobiášová, Žirany, Jozef Repa, Prílepy, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Jaroslav Baťo, Obyce, Juraj Kadlieček, Dražovce, Peter Borčin, Žikava, Ladislav Babóti, Vlčany, Emília Molnárová, Gustáv Molnár, P. Kesov, Ján Slíž, Beladice, Marián Varga, V. Dolina, Mária Ružičková, Branč
26 - Richard Lidik, Ľudmila Šimalová, František Jasan, Peter Varga, Vlasta Spišáková, Ľudovít Billik, Mária Sýkorová, Štefan Gibala, František Bojda, František Imre, Jaroslav Balla, Milan Borovský, Nitra, Tomáš Bleho, Šaľa, Zorka Velčická, Cabaj-Čápor, Matej Rafai, H. Saliby, Emil Minár, Martin n/Ž., Ľuboš Brath, Hosťová, Marta Jacsová, Žihárec, Henrich Richter, Michal Čery, Jelenec, Miloš Ďurický, Daniel Lörincz, Ladislav Vašek, Oto Benc, Branč, Eva Tóthová, Jozef Šimko, Močenok, Július Galo, D. Krškany, Filip Bakyta, Jarok, Roman Margetin, Rišňovce, Eva Tóthová, Vráble, Zoran Kišš, Podhorany, Marta Bališová, Čeľadice, Emília Poláková, V. Ripňany, Roman Fuska, Čab, Peter Vašek, Ivanka
25 - Ľudovít Konečný, Martin Tesár, Štefan Matesko, Marián Grman, Juraj Varga, Andrej Klenko, Katarína Hanakovičová, Ľubomír Kiesel, Ľubomír Kincel, Peter Solčianský, Nitra, Ján Kozla, Žirany, Mikuláš Pintér, Karol Ďurický, Ladislav Lörincz, Branč, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Ľubomír Mikula, Peter Lukáč, Ivan Duchoň, Lehota, Ľubomír Antal, Č. Kľačany, Peter Hipp, Štefan Mrllák, Jaroslav Kartík, Kornélia Šoková, Šaľa, Margita Horňáková, Rišňovce, Marián Mateička, Behynce, Ján Hegyi, Jelka, Marek Bodi, Biskupová, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Jozef Szabo, Galanta, Ľubor Kajaba, Vladimír Tasáry, Ivanka, Štefan Ivanič, Čeľadice, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Milan Greguš, Dušan Billa, Zbehy, Ladislav Nagy, Jelenec, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Zsolt Bánczi, V. Mača, Marián Železník, Trnovec, Michal Bene, D. Obdokovce, Pavel Zsigmond, N. Život, Marián Svorad, Hrušovany, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Anton Molnár, P. Kesov, Kristína Miklová, Šurianky, Zuzana Kertészová, Svätoplukovo, Andrej Fábry, Čab, Natália Švihoríková, Báb, František Chrenko, V. Dolina, Stanislav Nemček, Janíkovce, Marek Andel, Vráble, Ľudovít Desat, Podhorany, Jakub Kečkéš, V. Zálužie
24 - Mária Krátka, Ján Doboš, Miroslav Fábry, Marek Kuchtiak, Ladislav Csuthy, Zuzana Franeková, Alena Lacinová, Marcela Behulová, František Trnka, Martin Valnoha, Karol Ryba, Iveta Rosinská, Viera Pavelková, Anton Lieskovský, Ľubica Tasáryová, Ivan Dominka, Pavel König, Jozef Lenghart, Michal Vígh, Eduard Szabó, Nitra, Oskár Tóth, Selice, Ľuboš Gajdoš, Alekšince, Viliam Félis, Vráble, Martin Bennár, Hájske, Miroslav Lešš, Močenok, Miloš Zaťko, Velčice, Katka Szökeová, V. Cetín, Peter Odráška, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Attila Szolnoki, Dyčka, Mário Mesároš, Mária Mesárošová, Lehota, Štefan Hudec ml., Lužianky, Ján Učeň, Štefan Fabian, Marek Sklenár, Šaľa, Ivan Tabaček, T. Nemce, Zuzana Chochlíková, Marcel Pánis, D. Krškany, Ladislav Dávid, V.-Opatovce, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Ladislav Szórád ml., Valent Vaňo, Alexandra Gálová, Jozef Gál, Žirany, František Krčmár, Nevidzany, Marek Kalúz, V. Zálužie, Peter Ondriaš, Štefan Mravík, Žitavany, Milan Mišák, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Zoltán Kozics, N. Život, Peter Debnár, Zbehy, Csaba Sándor, Kolíňany, Blažej Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Marta Záhorská, Rišňovce, Július Czako, Jelenec, Adriana Mihálková, Č. Kľačany, Anton Zaťko, Ivanka, Lukáš Ševčík, Kynek
23 - Rudolf Čápek, Vladimír Líška, Ľuboš Kanás st., Jozef Ťapušík, Miroslav Mada, Ján Barát, Filip Škobla, Ľudovít Bajan, Milan Gráf, Milan Benko, Monika Rekošová, Pavol Balkó, Boris Grežo, Jozef Svitač, Dana Horváthová, Ľubomír Búchala, Jozef Minárik, František Hrnčiar ml., Katarína Karcolová, Vladimír Kompas, Katarína Meňhertová, Juraj Nagy, Marek Mikulášik, Igor Drotár, Pavol Hačko, Ernest Szombath, Július Kolník, Ľuboš Kolár, Peter Janoušek, Nitra, Attila Sonlajtner, Žirany, Pavel Babiak, Eva Čepčeková, Žitavany, Peter Tolok, Ondrej Kozolka, Volkovce, Štefan Kováč, Juraj Sojka, Miroslav Beňo, Vráble, Jozef Halák, Janíkovce, Štefan Račko, Marek Olejka, Terézia Tasáryová, Ivanka, Oľga Račková, Margita Pánisová, Pavol Kozma, D. Krškany, Jozef Karásek, Hájske, Tibor Mikle, Vlčany, Peter Bodi, Peter Baják, Zbehy, Gabriel Galbavý, Zuzana Sabová, H. Kráľová, Ľubor Goldbecher, Jozef Szabo, Jozef Sklenár, Šaľa, Ján Hotový, Renáta Fábryová, N. Sady, Jozef Alchus, M. Zálužie, Juraj Hudec, Marián Čapo, Sľažany, Štefan Páleník, Prílepy, Imrich Bujalko, H. Ohaj, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Imrich Gregor, Jelenec, Andrea Zaujecová, Peter Hollý, Jarok, Margita Pavelková, Golianovo, Monika Šeböková, Norbert Szombath, N. Hrnčiarovce, Emerencia Horváthová, Komjatice, Igor Časár, H. Obdokovce, Martin Ščípa, Šintava, Lýdia Schottertová, Topoľčany, Martin Sádovský, Žitavce, Miloš Remenár, Vladimír Miklošík, Sereď, Jana Malá, Koloman Mihálka, Č. Kľačany, Lukáš Jamrich, Vladimír Kertész ml., Svätoplukovo, Anežka Némethová, D. Lefantovce, Karol Morvai, Andrea Bereczová, Branč, Peter Kluka, Jaroslav Gugh, V. Lapáš, Peter Šimko, Močenok, Ivan Tóth, Jozef Čentéš, Čakajovce, Jaromír Slíž, Beladice, Tomáš Šelmeci, Lužianky, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Mariana Barátová, Dražovce, Mário Macháč, Rišňovce, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Juraj Segíň, Choča
22 - Ivan Labuda, Juraj Demény, Ľuboš Baranec, Marián Krištofičin, Katarína Spišáková, Vladimír Papp, Tomáš Stoklas, Lukáš Barát, Julián Škobla, Stanislav Billik, Ľudovít Breča, František Tomek, Dodo Havetta, Vladimír Ballai, Marta Pacherová, Richard Vilímek, Valéria Viskupová, Dušan Letko, Dušan Tirol, Anton Černý, Ivan Minárik, Viliam Strapko, Ján Ehrenhold, František Hrnčiar st., Tomáš Jaroš, Jozef Kóša, Patrik Palka, Juraj Šipoš, Nitra, Martin Faragó, Ivan Molnár, Matúškovo, Jozef Baláž, Eleonóra Udvarosová, Ján Petráš, Ladislav Mikle, Šaľa, Stanislav Babocký, Stanislav Šlagor, Marián Bitara, T. Mlyňany, Miroslav Havetta ml., Lovce, Rastislav Borčin, Hostie, Jozef Horňák, Jozef Štefák, Michal Križan, Miroslav Zverka, Rišňovce, František Molnár, Galanta, Vincent Komačka, Topoľčany, Vladimír Toman, Čifáre, Ľubomír Kollár, Štefan Straňák, Gabriel Lešš, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Oľga Pintérová, Marián Nagy, D. Krškany, Daniela Záhonová, Golianovo, Jozef Hoppan, Vráble, Daniel Varga, Pata, Jozef Huňady, Lúčnica, Simona Szolnokiová, Dyčka, Dominika Štefeková, Čeľadice, Július Braun, Močenok, Anton Berecz, Tibor Boszorád, Iveta Boszorádová, Celestín Berecz, Branč, Peter Náhlik, N. Sady, Jozef Borbély st., V. Cetín, Jozef Kuzmický, Peter König, Jozef Kuzmický ml., Jozef Olejka, Ivanka, Štefan Deák, Veronika Deáková, Sľažany, Vladimír Lauko, Miroslav Fúska, Zbehy, Vladimír Subi, Mojmírovce, Erika Chrenová, František Mášik, Marián Zlatňanský, Jozef Virág, Zl. Moravce, Eugen Takács, Vlčany, Alojz Vician, Beladice, Emanuel Maňúch, Miloš Gál st., Žirany, Dušan Béder, V. Lapáš, Karolínka Drozdáková, D. Obdokovce, Marian Piterka, Cabaj-Čápor, Peter Zubčák, Hruboňovo, Timea Ivančíková, Koniarovce, Zuzana Kováčiková, V. Zálužie, Zlatica Machová, V.-Opatovce
21 - Dušan Tuchyňa, Juraj Tuchyňa, Dalibor Lisý, Ingrida Laciková, Miloslava Mažecová, Edo Tomek, Zoran Heiser, Martin Lörincz, Katarína Magušínová, Petra Škoblová, Michal Frťala, Michal Bíro, Miloš Sýkora, Filip Greguš, Miloš Konopásek, Františka Ballaiová, Štefan Ivančík, Ivana Mateičková, Juraj Náhlovský, Martin Búchala, Silvia Baňárová, Radoslav Ollík, Jaroslav Ollík, Igor Kotora, Ivan Buchala, Michal Cucík, Bohumil Vincúr, Lukáč Tomiš, Peter Kováč, Peter Bezák, Peter Kardoš, Ján Janíček, Nitra, Tibor Odráška, Jozef Danada, Gabriel Borza, Juraj Csirik, František Szolík, Milan Valek, Igor Barák, Šaľa, Marian Nemeš, N. Hrnčiarovce, Tibor Lenčéš, Mária Bennárová, Hájske, Štefan Horný, Rumanová, Ján Ballek, Hlohovec, Róbert Lukács, V. Úľany, Radoslav Straňák, Vladimír Gombáš ml., Jozef Hipp, Močenok, Alfonz Ondrejmiška, Soňa Valentová, Machulince, Martin Gyulai, Selice, Marián Herceg, Jozef Török, Pata, Peter Černák, Lúčnica, Jozef Štefek, Igor Kováč, Čeľadice, Ján Jacsa, Žihárec, Božena Richterová, Bratislava, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Anna Čerenková, Topoľčianky, Štefan Péteri, Vinodol, Jozef Piterka, D. Lefantovce, Ľuboš Gajdica, Ladislav Páleník, Topoľčany, Marián Bachrony, Žitavany, Miroslav Szlamka, Váhovce, Miroslav Záhorský, Alekšince, Alexander Kusý, Trnovec, Zoltán Köböl, V. Mača, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Július Horný, Č. Kľačany, Juraj Barantal, Vladimír Ternény, V. Zálužie, Magdaléna Plevková, Čechynce, Ľubomír Rakovský, Lužianky, Miroslav Ružička, Juraj Mikuš, Zbehy, Tibor Berec, V. Lapáš, Milan Hritz, Beladice, Pavla Ladungová, Stanislav Nosian, Ivanka, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Milan Minarovič, Behynce, Jozef Záhorský, Rišňovce, František Andraško, Jelenec, Janka Gálová, Žirany, Ľudovít Čaniga, Dražovce, Pavol Štefek, V. Dolina, Jozef Bogyó, Vráble
20 - Mário Šándor, Ivan Eliaš, František Benc, Jozef Hudec st., Richard Magušín, Miroslav Desat, Marek Korytko, Peter Cintula, Lukáš Lyžičiar, Jozef Nosian, Marián Ištokovics, Eva Golasová, Pavol Fronc, Vlastimil Ábela, Dionýz Pecháček, Igor Galovič, Lenka Königová, Jano Frenczel, Miroslav Belis, Daniel Tasáry, Vladimír Zabák, Nitra, Tomáš Mikulášik, Janíkovce, Adriana Babišová, Podhorany, Tibor Karácsony, Váhovce, Peter Kolečáni, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Ivan Chlebák, Štitáre, Andrej Očenáš, Slavo Kališ, Šaľa, Ladislav Kéry, Volkovce, Pavel Gálik ml., Lovce, Jozef Molnár, Ladislav Lang, Vráble, Alexander Pelikán, Dun. Streda, Ivan Mrázik, Čeľadice, Rudolf Lauko, Zbehy, Milan Kohút, Martina Dicsérová, Močenok, Stano Čapkovič, N. Sady, Bohuš Baják, Mária Bajáková, Lužianky, Imrich Maťo, Golianovo, Martin Imrišek, Štefan Rusznyák, D. Krškany, František Kausek, Klasov, Ján Nagy, Zl. Klasy, Juraj Minárik, Obyce, Ján Kóssi, Čifáre, Norbert Zsigmond, Teodor Nyársik, N. Život, Peter Bajla, N. Ves, Marek Ternény, V. Zálužie, Eliška Šupová, Zl. Moravce, Marián Cifra ml., N. Hrnčiarovce, Matej Fábry, Zoltán Száraz, V. Cetín, Martin Jurík, Čakajovce, Jana Romanová, Čab, Miroslav Močol, Alekšince, Juraj Chrenko, V. Dolina, René Scheer, Kolíňany, Peter Kluka najml., Čechynce, Juraj Bárek, Žirany, Juraj Hertel, V. Ripňany, Ján Vaško, Ivanka, Patrik Šarközy, Vinodol, Lucia Holečková, Beladice
19 - Ľubomír Pintér, Miroslav Šimala, Mário Depeš, Oľga Tomeková, Michal Garay, Jaroslava Depešová, Darina Orbanová, Michal Korytko, Vlado Lyžičiar, Ľubomír Ballay, Marián Mičík, Milan Gajdošík, Zdenko Kamenický, Iveta Molnárová, Vladimír Kuchta, Štefan Polák, Juraj Krčmár, František Grom, Jozef Nemeš st., Karol Košťál, Štefan Zabák, Jakub Takáč, Ladislav Pintér, Ján Kmeťo, Mária Sásiková, Nitra, Patrik Póčik, Alexander Repta, Branč, Jozef Baláž ml., Štefan Novák, Branislav Pospiš, Štefan Papp, Šaľa, Gašpar Gál, Žirany, Slavomír Sysel, Eva Gombášová, Štefan Bako, Močenok, Ernest Lenický, Rudolf Sýkora, H. Kráľová, Štefan Hudec, Martin Kolha, Lužianky, Juraj Danko, N. Ves, Anna Pacherová, Sľažany, Zuzana Štrbová, Jozef Benček, Dominik Studený, Michaela Beňová, Zl. Moravce, Emil Barabáš, Zbehy, Štefan Miko, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Vladimír Fúska, D. Krškany, Ľuboš Galo, Bohumír Luzár, Janíkovce, Andrej Maťo, Jarok, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Július Vankó, Tešedíkovo, Peter Király, N. Život, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Gabriel Danko, Žitavany, Peter Molnár, Neded, Jozef Labuda, Solčany, Jozef Homola, Hosťovce, Jozef Brieška, T. Nemce, Jaroslav Šupa, Topoľčany, Mária Maďarová ml., Vráble, Michal Rác, Peter Mihálik, Alena Filová, Mojmírovce, Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, Emil Dubec, Žikava, Jozef Arpáš, V.-Opatovce, Erik Evetke, Dyčka, Kamil Dežo, Hostie
18 - Peter Levčík, Martin Cvrkal, Jozef Senneš, Peter Michalička, Ľuboš Burda, Ivan Čimo, Oľga Hádeková, Pavel Tomek, Marcela Hallová, Ľudovít Kováč, Jozef Viskup, Renáta Christovová, Martin Dobiaš, Vladimír Kráľovič, Tatiana Rakovská, Tomáš Krajčovič, Ivan Hrachovický, Michal Lauko, Peter Podsedlý, Safia Kozlová, Nitra, Jozef Kučera, Ľubica Hlavatá, Michal Málnási, Miroslav Machálik, Šaľa, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Stanislav Martinec, Svetlana Mladá, T. Mlyňany, Zoltán Németh, N. Život, Rado Cigáň, N. Ves, Jozef Kováč, Čifáre, Dušan Rusznyák, Mário Pánis, D. Krškany, Jozef Dobiáš, František Szórád, Žirany, Stanislav Pacher, Sľažany, Juraj Minár, František Kunkel, Zl. Moravce, Ján Núdzný, Mojmírovce, Emília Malá, Jakub Vojtek, Ladislav Szöke, Vráble, Miro Senneš, Močenok, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Andrea Pekarová, Merašice, Andrea Ivančíková, Róbert Berec, Jozef Pilka, V. Lapáš, Milan Šlosár, Čab, Michal Cintula, Miroslav Stoch, Cabaj-Čápor, Igor Tábi ml., N. Hrnčiarovce, Zuzana Matušicová, Pata, Štefan Peťovský, Lužianky, Ivan Ševčík, Kynek, Ľuboš Sýkora ml., Zbehy, Miroslav Šlosár, Golianovo, Mária Vlacušková, V. Dolina, Petra Račková, Ivanka, Peter Vidovič, Vinohrady n/V., Jozef Barát, Topoľčany
17 - Gabriela Hippová, Danko Uharček, Močenok, Peter Vrba ml., Zdenko Senneš, Vlado Sásik, Janka Vargová, Ľuba Janegová, Štefan Srnka, František Filo, Ladislav Nosian, Andrea Hrnčárová, Jozef Prešinský, Klaudia Levčíková, Matej Rondoš, Ľubomír Bartakovič, Ivan Marci, Jaroslav Andrášik, Eva Pénzešová, Ľudovít Laca ml., Milan Kokina, Matúš Mada, Anna Farkašová, Pavol Ďurina, Nitra, Lukáš Valent, Hosťovce, Marek Ballek, Hlohovec, Rudolf Krajinčák, Báb, Juraj Meliška, Sľažany, Miroslav Oslanec, Katarína Malá, Vráble, Jozef Kminiak, Čeľadice, Ján Padúch, Preseľany, Pavel Períček, Rišňovce, Ján Hnilica, Matúš Vrábel, Miroslav Blažovič, Lužianky, Mária Kürtiová, Attila Kürti, Ladislav Fehér, Vlčany, Dodo Augustín, Topoľčianky, Ladislav Kiss, N. Život, Marián Barantal, Sereď, Matej Vričan, Šaľa, Jaroslav Desat, Podhorany, Milan Molnár, P. Kesov, Jozef Lörincz, Andrej Repta, Branč, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Dominik Lenghard, Čakajovce, Jana Gálová, Žirany, Marián Kováč, Levice, Radoslav Šmitala, Čab, Tibor Mócik, Topoľčany, Anton Pánis, Kostoľany p/T.
16 - František Vendlek, Patrik Drgoň, Róbert Ďurech, Vladimír Horník, Ladislav Čekey, Jozef Paulík, Nitra, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Ján Kojnok, Neded, Pavel Mihálik, Peter Palka, Šaľa, Ján Školník, Zl. Moravce, Attila Ivány, Vlčany, Ľuboš Modzga, Vráble, Ján Hašana, Bojná, Andrej Jančovič, Lipovník, Jozef Novota, Sľažany, Peter Obložinský, Štefan Guzmický, Ivanka, Juraj Šedovič, Lehota, Vladimír Fuglík, Jozef Watter, Rišňovce, Jiří Bárta, Čakajovce, Emil Šatan, Vozokany, Jozefína Karáseková, Hájske
15 - Richard Srňánek, Vladimír Nemšovský, Ľubomír Maczvalda, Jozef Pacher, Eugen Kráľ, Vladimír Kolienek, Jozef Moder, Ľudovít Laca, Nitra, Kristián Marafkó, Č. Voda, Katarína Šimoneková, Lúčnica, Mirko Benček, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Ivan Ďurický, Milan Ďurický, Mária Bereczová, Lenka Reptová, Branč, Roman Uher, Peter Lehocký, Tatiana Sklenárová, Šaľa, Natália Kozmová, D. Krškany, Juraj Zábušek, V. Dolina, Ladislav Šípoš, Ladislav Nagy, Henrich Benedek, Lukáš Zima, Vráble, Ján Jambor, Rišňovce, Róbert Slamka, Báb, Erich Hačko, Vinodol, Štefan Kúsek, Hostie, Arpád Varga, Trstice
14 - Michal Čerešňa, D. Krškany, Eva Szijjártó, Vlčany, Peter Popelka, Jarok, Viliam Šimonek, Stanislav Drapák, Lúčnica, Jozef Ižof, Lukáš Hlavatý, Karol Mészáros, Jozef Földvári, Šaľa, Stanislav Packa, Marek Eisele, Močenok, Gabriel Fazekaš, Neded, Peter Hosťovecký, Ivanka, Jana Mráziková, Róbert Koprda, Čeľadice, Peter Pekar, Lehota, Branislav Belan, Diana Szabóová, Henrich Kováč, Miroslav Hamar, Nitra, Daniel Matyó, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Ján Ivančík, V. Lapáš, Eugen Szabó, Ladice, Marek Gál , Mojmírovce, Martina Segíňová, Sľažany, Dominik Pšenka, N. Ves, Marek Struhár, Vráble
13 - Martin Marci, H. Lefantovce, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Milan Bekéni, Šaľa, Peter Levický, Vráble, Andrej Civáň, Dražovce, Peter Majerčík, P. Kesov, Ivanko Vanko, Zbehy, Imrich Kollár, Topoľnica, Andrejka Božiková, Hosťovce, Jozef Pružinec, Marián Gabula, Jaroslav Srňánek, Nitra, Juraj Lisy, Podhorany, Roman Tóth, Róbert Bene, D. Obdokovce, Tomáš Slovák, Matúš Slovák, Vlkas, Jozef Benko, D. Krškany, Tomáš Karácsony, Váhovce, Lukáš Mesároš, Lehota
12 - Nataša Mrlláková, Juraj Volčko, Šaľa, Ján Pacher ml., Nitra, Jozef Malý ml., Vráble, Ján Víg, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Viera Javorová, Sereď, Miloslav Dodok, Zl. Moravce, Janka Kerestešová, Ivanka, Ján Bédi, V. Zálužie, Peter Jančár, Palárikovo, Imrich Drozdák, Babindol, František Zaťko, Obyce, Ján Nyesó, Tešedíkovo
11 - Ladislav Morvai, Neded, Miroslav Čmarada, Sereď, Stanislav Valkovič, T. Nemce, Karol Jaroš st., H. Kráľová, Mária Hegedüšová, V. Lapáš, Marek Franko, Pata, Marek Kováč, Čifáre, Miloš Macala, Gáň, Alena Valnohová, Nitra, Tomáš Babicz, V. Kýr, Miro Skovaj, Cabaj-Čápor
10 - Peter Prekop, Ján Jedlička, Michal Földeši, Martin Šalman, Boris Kašuba, Marek Vrábel, Nitra, Zoltán Kollár, Šaľa, Anna Rumanovská, Sereď, Jozef Králik, T. Mlyňany, Eva Slováková, Kamanová
9 - Ladislav Gondera, Alekšince, Ján Baláži, Nitra, Nikodém Finta, N. Hrnčiarovce, Kristián Lenčéš, Šaľa, Alena Segečová, Lužianky, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Miriama Zborovanová, Golianovo
8 - Juraj Fabo, M. Ripňany, Peter Pacher, Vladimír Svorad, Nitra, Silvester Lenčéš, H. Kráľová, Frederika Kupcová, V.-Opatovce, Monika Dobiašová, Čeľadice, Magdaléna Reptová, Branč, František Szalai ml., Babindol, Peter Góra, Kamenica n/Hr., Stanislav Tóth, Šaľa
7 - Katarína Magová, Augustín Grman, Henrik Rakovský, Štefan Tóth, Ľubo Pénzeš, Marián Tesák, Mariana Letková, Marek Benc, Nitra, Pavel Sukup, T. Nemce, Ján Árgyusi, Neded, Jana Kerestešová, Ivanka, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Igor Levický, Vieska n/Ž., Daniel Bíro, Zbehy
6 - Vladimír Romanovský, Adam Kukučka, Jana Farkašová, Ľubica Kajabová, Vlado "Body" Viola, Nitra, Jozef Stančík, Komjatice, Martin Mikušík, N. Hrnčiarovce, Pavol Vojtek, Vráble, Marián Hudec, Lužianky, Róbert Vaňo, Žirany
5 - Juraj Horal, Ján Kuchtiak, Lukáš Balvan, Marek Slovák, Zuzana Hurtová, Ľuboš Mičík, Lukáš Bartakovič, Pavol Mošať, Andrej Cebo, Eva Pappová, Marián Muzika, Nitra, Rasťo Kazík, Zbehy, Peter Švec, Č. Kľačany, Branislav Mesároš, Lehota, Dušan Bobiš, Kráľová n/V., Ján Magušin, Hostie, Marek Rabjanský, N. Sady, Martin Arpáš, V.-Opatovce, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Peter Pindeš, Pohranice, Filip Kováč, Močenok, Peter Pecho, Beladice, Ondrej Civáň, Dražovce, Peter Škarbala, Rišňovce, Róbert Jánošík, D. Krškany, Eva Gregorová, Jelenec
4 - Ladislav Juhás, N. Ves, Ivan Bednárik, Miloš Očenáš, Svätoplukovo, Peter Koška, Miroslav Hájiček, Andrej Kudamik, Stanislav Murin, Martin Garay, Gitka Letková, Hana Bencová, Nitra, Ladislav Kováč, Babindol, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Tomáš Sahulčík, Dana Sahulčíková, Ľudovítová, Terézia Šimková, Močenok, Marcel Štefanka, Zbehy, Tomáš Kľačo, Sereď, Oliver Mišák, Alekšince, Karol Havran, Hr. Beňadik, Zoltán Uharček, V. Lapáš, Peter Gomboš, Šaľa, Simon Zábušek, V. Dolina
3 - Jozef Kondrla, Jelšovce, Dušan Verai, Janíkovce, Jozef Zubčák, Čermany, Róbert Homola, Selice, Matej Brath, Štitáre, Juraj Vencel, Oľga Račková, Radoslav Goňo, Anton Rebra, Nitra, Štefan Pilčík, Zl. Moravce, Milan Strapko, Beladice, Michal Tomovič, V. Dolina, Martin Hraška, N. Sady, Zoltán Babóti, Vlčany
2 - Anton Žáčik, Svätoplukovo, Štefan Popelka, Hájske, Martin Studený, Sľažany, Otto Bogyo, Peter Chren, Vráble, Milan Mrllák, Šaľa, Richard Šrank, V. Lapáš, Martin Andacký, Čab, Martina Škadrová, Vinodol, Adam Liptai, Vlčany, Peter Čurgaly, Janíkovce, Pavol Minár, Jana Kašubová, Teodor Horský, Nitra, Adam Pintér, D. Krškany
1 - Tobiáš Hromádka, Jozef Muran, Marian Ježík, Nitra, Jana Piterková, Cabaj-Čápor
0 - Zuzana Gurinová, Nitra

Ceny, o ktoré sa hrá
* 1. cena: farebný televízor od Autoškoly Slávik za 15 000 Sk
* 2. cena: týždňový pobyt pre štyri osoby v bungalove v areáli kúpaliska Vadaš Štúrovo so vstupom na kúpalisko v cene 12 712 Sk
* 3. cena - kancelárska technika od predajne HS - COMP na Mostnej 60 v Nitre v hodnote 5400 Sk
* 4. cena - nákup v športovej predajni PD Sport na Kupeckej 6 v Nitre v hodnote 4000 Sk
* 5. cena - športové potreby JAKO a pozornosť od Victory Trade Šaľa v hodnote 4000 Sk
* najlepšia žena v konečnom poradí: kozmetický balíček od Eda salónu - Edita Urbanová na Štefánikovej 15 (v pasáži) za 2000 Sk
* najlepší tipér každý týždeň: ručné umytie auta s vyčistením interiéru v hodnote 595 Sk v ručnej autoumyvárni Madax na Novozámockej 119 v Dolných Krškanoch

Moje postrehy z tipovačky
* V 5. kole bolo maximom 8 uhádnutých zápasov. Dokázali to dvaja tipéri: Martin Račko z D. Krškán a Henrich Richter z Jelenca.
* Kolegyňa Janka z nich vyžrebovala Martina Račka. Ten vyhráva kompletné umytie a vyčistenie auta v ručnej autoumyvárni Madax na Novozámockej ulici 119 v Dolných Krškanoch. Víťaza prosíme, aby sa najskôr ohlásil v redakcii.
* Sedem zápasov uhádlo 21 tipérov. V súťaži je 985 čitateľov.
* Lídrom po 4. kole sa veľmi nedarilo, a tak sa čelo premiešalo. Kališová uhádla len tri zápasy, Kaplán a Gregor 5, Rác 4, Vörös 3.
* Do čela sa dostali dvaja z enklávy Vargovcov, za ktorou stojí Marián Varga z Nitry. Ten vyhral na jeseň televízor (na brata Juraja), predtým na jar 2004 skončil piaty. Bude mu priať šťastena aj tretí raz po sebe?
* Gabriel Lencsés: „Chcem vyhrať, lebo mám špinavé auto. Verím!“ Trafil tri zápasy.
* Ľubomír Kincel z Mojmíroviec: „Aký by som to bol rodák, ak neverím svojim.“ A v Hájskom hral dvojku.
* Fero Hrnčiar dal na D. Krškany - Golianovo 1. „Brčo bude mať pravdu, že filípkovci prehrajú.“ Nevyšlo mu to.
* Futbalista Šintavy Martin Ščípa veril v Šoporni svojim. „Čistá dvojka. Verím, že k nej prispejem aj gólom.“ A predstavte si, že mu to vyšlo!
* Andrej Jančovič: „Bude to kolo remíz, domáci vôbec nevyhrajú.“ Trafil jediný zápas.
Dobrý nos praje všetkým tipérom

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  2. Buďte v najlepšej spoločnosti!
  3. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  4. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
  5. Tip na náhradu za rúško: Kvalitný nákrčník ochráni aj pred zimou
  6. Nie je to len chlapská záležitosť
  7. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom
  8. Studujte v Praze ekonomii a business v angličtině
  9. METROPOLIS prináša mestské bývanie vo vysokom štandarde
  10. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  1. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  2. Prvá akumulátorová 2-stupňová snehová fréza na trhu
  3. COOP Jednota je najdôveryhodnejším slovenským predajcom potravín
  4. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  5. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  6. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  7. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  8. Detský čaj COOP Jednoty získal unikátne medzinárodné ocenenie
  9. FMMR svojím výskumom reaguje na aktuálne živé témy
  10. Slovenské „šampanské“, za ktorým sa skrýva príbeh lásky
  1. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 17 645
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 581
  3. Aká je chémia vôní 13 291
  4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 9 634
  5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 538
  6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 9 073
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 665
  8. Bývanie v meste predlžuje život 8 270
  9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 7 886
  10. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom 7 797
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Obchodovali s anabolikami aj tabletkami na sex, polícia privierala oči. Bývalý silák dostal 23 rokov

Rozsudok je už právoplatný. Odsúdeným prepadne majetok v prospech štátu.

V kauze boli odsúdení štyria muži a jedna žena.

Nový cintorín v Nitre tak skoro neotvoria. Obradná sieň je prázdna

Vyriešili problém s akustikou, teraz idú súťažiť interiérové vybavenie.

Obradná sieň na novom cintoríne.
Peter Dobiaš v reprezentačnom drese a s dcérkou.

Pri kolízii s vlakom sa zranil vodič auta

Cestujúcich odviezol autobus na stanicu.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Pri kolízii s vlakom sa zranil vodič auta

Cestujúcich odviezol autobus na stanicu.

Mladá vodička tvrdí, že policajt jej nadával

Správanie hliadky mestskej polície po dopravnej nehode vyvoláva pochybnosti.

Zdravotná sestra z Čadce prekonala COVID-19: Myslela som si, že zomriem

Pri pociťovaní príznakov sa začala liečiť sama. Bola to chyba.

V Okoličnom zhorel človek

Tragédia sa stala v stredu popoludní.

Už ste čítali?