Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

Tipovacia súťaž - poradie po 4. kole

26 - Margita Kališová, Šaľa; 25 - Michal Kaplán, Č. Hrádok, Martin Rác, Andrej Vörös, Šaľa, Vladimír Gregor, Ivanka

Správne tipy 4. kola
Lapáš - Michalovce 2:1 1
FC ViOn - Ličartovce 2:5 2
J. Bohunice - Topoľčany 1:0 1
Poľ. Močenok - ČFK Nitra 2:1 1
Baloň - Výč.-Opatovce 1:1 X
Klasov - Tešedíkovo 0:6 2
Jarok - V. Zálužie 2:1 1
Pohranice - Golianovo 0:5 2
Tek. Nemce - Č. Kľačany 3:2 1
Jelka - Čierna Voda 1:5 2

Poradie po 4. kole
26 - Margita Kališová, Šaľa
25 - Michal Kaplán, Č. Hrádok, Martin Rác, Andrej Vörös, Šaľa, Vladimír Gregor, Ivanka
24 - Ľudmila Šimalová, Helena Vargová, Peter Varga, Marián Varga, Nitra, Ladislav Vranka, Čab, Gustáv Molnár, P. Kesov, Monika Štefanovičová, V. Dolina
23 - Ján Sikoriak, T. Nemce, Viliam Matejov, Zl. Moravce, Marek Bodi, Biskupová, Jozef Repa, Prílepy, Rudolf Kozma, D. Štitáre, František Margetin, Rišňovce, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Ivan Kupec, Čakajovce, Vlado Matušica, Hájske, Ladislav Babóti, Vlčany, Filip Šmátrala, Sereď, Andrej Fábry, Roman Fuska, Čab, Ján Slíž, Beladice, František Chrenko, Marián Varga, V. Dolina, Filip Dobiaš, Čeľadice, Marián Tóth, H. Kráľová
22 - Ľudovít Konečný, Peter Balkó, Štefan Matesko, Marek Kováč, Július Petrík, Vlasta Spišáková, Katarína Hanakovičová, Ľuboš Štefánik, Ľubomír Kincel, Monika Vargová, Jaroslav Balla, Iveta Dubeňová, Milan Borovský, Nitra, Erika Ölvecká, Čab, Monika Halvelandová, D. Trhovište, Štefan Račko, D. Krškany, Viktor Karásek, Hájske, Miloš Ďurický, Daniel Lörincz, Ladislav Vašek, Branč, Eva Tóthová, Močenok, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Štefan Deák, Veronika Deáková, Sľažany, Juraj Kadlieček, Dražovce, Kristína Miklová, Šurianky, Zoran Kišš, Podhorany, Valent Vaňo, Žirany, Emília Poláková, V. Ripňany, Dušan Billa, Zbehy, Jakub Kečkéš, V. Zálužie
21 - Richard Lidik, Ján Doboš, Zuzana Franeková, Marián Grman, Edo Tomek, Ľudovít Billik, Michal Bíro, Mária Sýkorová, Martina Hanusová, Pavel König, Eduard Szabó, Ján Janíček, Nitra, Mikuláš Pintér, Mária Ružičková, Branč, Peter Bleho, Jozef Karlubík, Jaroslav Kartík, Šaľa, Zorka Velčická, Cabaj-Čápor, Ľubomír Mikula, Mário Mesároš, Lehota, Margita Horňáková, Roman Margetin, Rišňovce, Miloš Zaťko, Velčice, Marián Mateička, Behynce, Emil Minár, Martin n/Ž., Alžbeta Dobiášová, Žirany, Gabriel Galbavý, Tibor Lencsés, H. Kráľová, Jozef Szabo, Galanta, Vincent Csongár, Tešedíkovo, Jozef Alchus, M. Zálužie, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Július Galo, D. Krškany, Filip Bakyta, Jarok, Emerencia Horváthová, Komjatice, František Krčmár, Nevidzany, Jaroslav Baťo, Obyce, Marián Železník, Trnovec, Pavel Zsigmond, N. Život, Martin Sádovský, Žitavce, Peter Borčin, Žikava, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Jozef Andel, Eva Tóthová, Vráble, Zuzana Kertészová, Svätoplukovo, Ivan Tóth, Čakajovce, Andrej Mareček, Čab, Norbert Együd, Pohranice, Ľudovít Desat, Podhorany, Jaroslav Gugh, V. Lapáš, Michal Čery, Jelenec, Peter Vašek, Ivanka
20 - Martin Tesár, Marek Kuchtiak, Ladislav Csuthy, Alena Lacinová, František Jasan, Marcela Behulová, Juraj Varga, Ľuboš Kanás st., Ján Barát, Andrej Klenko, Julián Škobla, Filip Škobla, Ľubomír Kiesel, Martin Valnoha, Milan Benko, Monika Rekošová, Štefan Pénzeš, Štefan Gibala, František Bojda, Valéria Viskupová, Dana Horváthová, Iveta Rosinská, Ivan Minárik, Anton Lieskovský, Marek Mikulášik, František Imre, Jozef Gutai ml., Nitra, Ján Kozla, Attila Sonlajtner, Ladislav Szórád ml., Jozef Gál, Žirany, Tomáš Bleho, Peter Hipp, Štefan Mrllák, Ľubor Goldbecher, Kornélia Šoková, Šaľa, Ľuboš Gajdoš, Alekšince, Matej Rafai, H. Saliby, Pavel Babiak, Eva Čepčeková, Štefan Mravík, Žitavany, Viliam Félis, Ladislav Lang, Vráble, Soňa Valentová, Machulince, Martin Bennár, Hájske, Ľubomír Antal, Adriana Mihálková, Č. Kľačany, Miroslav Lešš, Jozef Šimko, Močenok, Katka Szökeová, V. Cetín, Ľuboš Brath, Hosťová, Martin Račko, Zuzana Chochlíková, Marcel Pánis, D. Krškany, Marta Jacsová, Žihárec, Daniel Varga, Pata, Ján Hegyi, Jelka, Pavel Gálik ml., Lovce, Jozef Vadkerti, Kráľová n/V., Ľubor Kajaba, Vladimír Tasáry, Terézia Tasáryová, Ivanka, Štefan Hudec ml., Tomáš Šelmeci, Lužianky, Ján Hotový, Peter Náhlik, Renáta Fábryová, N. Sady, Milan Greguš, Zbehy, Štefan Páleník, Prílepy, Margita Pavelková, Golianovo, Erika Chrenová, Zl. Moravce, Michal Bene, D. Obdokovce, Milan Mišák, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Marián Svorad, Hrušovany, Emília Molnárová, P. Kesov, Anežka Némethová, D. Lefantovce, Csaba Sándor, Kolíňany, Natália Švihoríková, Báb, Peter Kluka, V. Lapáš, Blažej Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Peter Lukáč, Ivan Duchoň, Lehota, Stanislav Nemček, Janíkovce, Marta Záhorská, Rišňovce, Ladislav Lörincz, Andrea Bereczová, Oto Benc, Branč, Lukáš Ševčík, Kynek
19 - Oľga Tomeková, Tomáš Stoklas, Milan Gráf, Pavol Balkó, František Tomek, Boris Grežo, Karol Ryba, Jozef Svitač, Richard Vilímek, Dušan Letko, Ľubomír Búchala, Viera Pavelková, Jozef Minárik, Ľubica Tasáryová, Viliam Strapko, Peter Solčianský, Vladimír Kompas, Katarína Meňhertová, František Hrnčiar st., Radoslav Ollík, Tomáš Jaroš, Jozef Lenghart, Jozef Kóša, Július Kolník, Peter Janoušek, Lukáč Tomiš, Nitra, Oskár Tóth, Selice, Mária Rajtárová, Martin n/Ž., Peter Tolok, Ondrej Kozolka, Volkovce, Štefan Kováč, Marek Andel, Vráble, Ľubomír Kollár, Peter Odráška, H. Kráľová, Štefan Račko, Jozef Kuzmický ml., Anton Zaťko, Ivanka, Oľga Račková, Margita Pánisová, D. Krškany, Jozef Karásek, Hájske, Tibor Mikle, Vlčany, Daniela Záhonová, Golianovo, Božena Richterová, Bratislava, Štefan Novák, Gabriel Borza, Ján Petráš, Ján Učeň, Štefan Fabian, Marek Sklenár, Šaľa, Peter Bodi, Rudolf Lauko, Emil Barabáš, Miroslav Fúska, Peter Baják, Peter Debnár, Zbehy, Attila Szolnoki, Dyčka, Július Braun, Močenok, Imrich Bujalko, H. Ohaj, Ivan Tabaček, T. Nemce, Ladislav Nagy, Július Czako, Jelenec, Monika Šeböková, Norbert Szombath, N. Hrnčiarovce, Vladimír Subi, Mojmírovce, Igor Časár, H. Obdokovce, Marek Kalúz, V. Zálužie, Stanislav Šlagor, Marián Bitara, T. Mlyňany, Zoltán Kozics, N. Život, Vladimír Miklošík, Sereď, Marián Čapo, Sľažany, Mária Mesárošová, Lehota, Jana Malá, Č. Kľačany, Emanuel Maňúch, Žirany, Anton Molnár, P. Kesov, Lukáš Jamrich, Vladimír Kertész ml., Svätoplukovo, Peter Hollý, Jarok, Karol Morvai, Karol Ďurický, Branč, Marta Bališová, Čeľadice, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Timea Ivančíková, Koniarovce, Mário Macháč, Rišňovce, Jozef Arpáš, Zlatica Machová, V.-Opatovce, Roman Rajnoha, Zl. Moravce, Juraj Segíň, Choča
18 - Dušan Tuchyňa, Mária Krátka, Ivan Labuda, Miroslav Fábry, Ivan Eliaš, Miloslava Mažecová, Vladimír Papp, Jozef Ťapušík, František Trnka, Katarína Magušínová, Petra Škoblová, Stanislav Billik, Oľga Hádeková, Ľudovít Bajan, Pavel Tomek, Filip Greguš, Marta Pacherová, Štefan Ivančík, Ivana Mateičková, Dušan Tirol, Anton Černý, Martin Búchala, František Hrnčiar ml., Vladimír Kuchta, Martin Dobiaš, Katarína Karcolová, Juraj Nagy, Jaroslav Ollík, Ivan Dominka, Igor Kotora, Igor Drotár, Michal Vígh, Ernest Szombath, Michal Cucík, Ľuboš Kolár, Peter Kováč, Ľuboš Sýkora, Nitra, Tomáš Mikulášik, Jozef Halák, Janíkovce, Jozef Baláž, Michal Málnási, Juraj Csirik, Šaľa, Tibor Lenčéš, Hájske, Gabriel Lencsés, Štefan Straňák, Zuzana Sabová, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Štefan Horný, Rumanová, Rastislav Borčin, Hostie, Jozef Horňák, Jozef Záhorský, Rišňovce, Vincent Komačka, Ľuboš Gajdica, Lýdia Schottertová, Ladislav Páleník, Topoľčany, Henrich Richter, František Andraško, Jelenec, Simona Szolnokiová, Dyčka, Štefan Ivanič, Čeľadice, Anton Berecz, Iveta Boszorádová, Branč, Emília Malá, Miroslav Beňo, Vráble, Jozef Borbély st., V. Cetín, Juraj Hudec, Sľažany, Jozef Kuzmický, Marek Olejka, Ivanka, Stano Čapkovič, N. Sady, Anna Čerenková, Topoľčianky, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Štefan Rusznyák, Pavol Kozma, D. Krškany, Ladislav Dávid, V.-Opatovce, Štefan Péteri, Vinodol, Ivan Molnár, Matúškovo, Zsolt Bánczi, Zoltán Köböl, V. Mača, Eugen Takács, Vlčany, Peter Ondriaš, Marián Bachrony, Žitavany, Alojz Vician, Milan Hritz, Beladice, František Mášik, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Miroslav Záhorský, Miroslav Močol, Alekšince, Alexander Kusý, Trnovec, Juraj Barantal, Zuzana Kováčiková, V. Zálužie, Magdaléna Plevková, Čechynce, Dušan Béder, Tibor Berec, V. Lapáš, Michal Cintula, Marian Piterka, Miroslav Stoch, Cabaj-Čápor, Marián Cifra ml., N. Hrnčiarovce, Karolínka Drozdáková, D. Obdokovce, Peter Šimko, Martina Dicsérová, Močenok, Mariana Barátová, Dražovce, Koloman Mihálka, Č. Kľačany, Alexandra Gálová, Janka Gálová, Žirany, Ľuboš Sýkora ml., Zbehy
17 - Rudolf Čápek, Peter Vrba ml., Dalibor Lisý, Ľuboš Baranec, Vladimír Líška, Marián Krištofičin, Miroslav Šimala, Mário Šándor, Janka Vargová, Katarína Spišáková, Zoran Heiser, Jaroslava Depešová, Miroslav Mada, Jozef Hudec st., Ľuba Janegová, Richard Magušín, Michal Frťala, Ľudovít Breča, Štefan Srnka, Vladimír Ballai, Eva Golasová, Ľubomír Ballay, Zdenko Kamenický, Igor Galovič, Ján Ehrenhold, Lenka Königová, Jano Frenczel, Pavol Hačko, Patrik Palka, Peter Kardoš, Nitra, Stanislav Babocký, T. Mlyňany, Ján Ballek, Hlohovec, Juraj Meliška, Sľažany, Radoslav Straňák, Vladimír Gombáš ml., Danko Uharček, Močenok, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Marián Herceg, Pata, Oľga Pintérová, Ľubomír Martišovič, D. Krškany, Štefan Hudec, Martin Kolha, Štefan Peťovský, Lužianky, Jozef Huňady, Lúčnica, Jozef Danada, Slavo Kališ, Eleonóra Udvarosová, Jozef Szabo, Jozef Sklenár, Igor Barák, Šaľa, Jozef Molnár, Katarína Malá, Juraj Sojka, Mária Maďarová ml., Jozef Bogyó, Vráble, Alexander Pelikán, Dun. Streda, Jozef Štefák, Michal Križan, Rišňovce, Soňa Ligačová, Cabaj-Čápor, Imrich Gregor, Jelenec, Vladimír Lauko, Zbehy, Andrea Zaujecová, Jarok, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Jozef Piterka, D. Lefantovce, František Kausek, Klasov, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Martin Ščípa, Šintava, Miroslav Szlamka, Váhovce, Ján Kóssi, Čifáre, Miloš Remenár, Sereď, Peter Rajnoha, Jozef Virág, Eliška Šupová, Zl. Moravce, Július Horný, Č. Kľačany, Jozef Homola, Hosťovce, Vladimír Ternény, V. Zálužie, Jaroslav Šupa, Topoľčany, Peter König, Stanislav Nosian, Jozef Olejka, Ján Vaško, Ivanka, Róbert Berec, Jozef Pilka, V. Lapáš, Juraj Chrenko, V. Dolina, Jozef Lörincz, Tibor Boszorád, Celestín Berecz, Branč, Juraj Bárek, Miloš Gál st., Žirany, Jozef Čentéš, Čakajovce, Peter Zubčák, Hruboňovo, Mária Bennárová, Hájske, Patrik Šarközy, Vinodol, Zoltán Száraz, V. Cetín
16 - Juraj Tuchyňa, Juraj Demény, Vlado Sásik, Jozef Senneš, František Benc, Ingrida Laciková, Ľuboš Burda, Martin Lörincz, Lukáš Barát, Miroslav Desat, Lukáš Lyžičiar, Miloš Sýkora, Dodo Havetta, Marcela Hallová, Františka Ballaiová, Patrik Drgoň, Marián Mičík, Pavol Fronc, Jozef Viskup, Juraj Náhlovský, Vlastimil Ábela, Iveta Molnárová, Silvia Baňárová, Juraj Krčmár, Jozef Nemeš st., Ivan Buchala, Tomáš Krajčovič, Jakub Takáč, Bohumil Vincúr, Miroslav Belis, Juraj Šipoš, Daniel Tasáry, Peter Bezák, Nitra, Patrik Póčik, Branč, Martin Faragó, Matúškovo, Jozef Baláž ml., Ľubica Hlavatá, Andrej Očenáš, Ladislav Mikle, Štefan Papp, Milan Valek, Miroslav Machálik, Šaľa, Gašpar Gál, Jozef Dobiáš, František Szórád, Žirany, Miroslav Havetta ml., Lovce, Slavomír Sysel, Jozef Hipp, Milan Kohút, Štefan Bako, Močenok, Róbert Lukács, V. Úľany, Peter Kolečáni, Juraj Barčák, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Martin Gyulai, Selice, Ivan Chlebák, Štitáre, František Molnár, Galanta, Peter Černák, Lúčnica, Vladimír Toman, Čifáre, Ernest Lenický, Rudolf Sýkora, H. Kráľová, Jozef Hoppan, Ľuboš Modzga, Vráble, Juraj Danko, N. Ves, Ladislav Kéry, Volkovce, Anna Pacherová, Sľažany, Zuzana Štrbová, Juraj Minár, Jozef Benček, František Kunkel, Michaela Beňová, Zl. Moravce, Imrich Maťo, Golianovo, Marián Nagy, D. Krškany, Andrej Maťo, Jarok, Ľubov Kaplánová, Č. Hrádok, Július Vankó, Tešedíkovo, Jozef Valkovič, M. Vozokany, Jozef Török, Pata, Peter Király, Teodor Nyársik, N. Život, Gabriel Danko, Žitavany, Peter Molnár, Neded, Andrea Pekarová, Merašice, Andrea Ivančíková, V. Lapáš, Ľubomír Rakovský, Lužianky, Miroslav Ružička, Juraj Mikuš, Zbehy, Milan Šlosár, Jana Romanová, Čab, Michal Rác, Mojmírovce, Matej Fábry, V. Cetín, Miroslav Zverka, Vladimír Fuglík, Rišňovce, Martin Jurík, Čakajovce, Jaromír Slíž, Beladice, Pavla Ladungová, Ivanka, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, René Scheer, Kolíňany, Milan Minarovič, Behynce, Peter Kluka najml., Čechynce, Juraj Hertel, V. Ripňany, Pavol Štefek, V. Dolina
15 - Peter Levčík, Zdenko Senneš, Martin Cvrkal, Peter Michalička, Marek Korytko, Michal Korytko, Vlado Lyžičiar, František Filo, Jozef Nosian, Miloš Konopásek, Ľubomír Maczvalda, Eugen Kráľ, Renáta Christovová, Dionýz Pecháček, Štefan Polák, Matej Rondoš, Tatiana Rakovská, Karol Košťál, Vladimír Zabák, Mária Sásiková, Nitra, Jozef Kučera, Tibor Odráška, Branislav Pospiš, František Szolík, Šaľa, Adriana Babišová, Jaroslav Desat, Podhorany, Marian Nemeš, N. Hrnčiarovce, Lukáš Valent, Hosťovce, Rudolf Krajinčák, Báb, Tibor Karácsony, Váhovce, Rado Cigáň, Peter Bajla, N. Ves, Dušan Rusznyák, Martin Imrišek, Vladimír Fúska, D. Krškany, Ján Jacsa, Žihárec, Katarína Šimoneková, Lúčnica, Eva Gombášová, Miro Senneš, Močenok, Dominika Štefeková, Ivan Mrázik, Čeľadice, Ján Núdzný, Peter Mihálik, Alena Filová, Mojmírovce, Dominik Studený, Zl. Moravce, Ján Padúch, Preseľany, Bohuš Baják, Ján Hnilica, Matúš Vrábel, Mária Bajáková, Lužianky, Attila Kürti, Vlčany, Juraj Barczi, Tešedíkovo, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Ladislav Šípoš, Vráble, Juraj Minárik, Obyce, Norbert Zsigmond, N. Život, Andrej Jančovič, Lipovník, Marek Ternény, V. Zálužie, Milan Ďurický, Alexander Repta, Branč, Ján Jambor, Rišňovce, Milan Molnár, P. Kesov, Ivan Ševčík, Kynek, Dominik Lenghard, Čakajovce, Emil Dubec, Žikava, Marián Kováč, Levice, Lucia Holečková, Beladice, Erik Evetke, Dyčka, Kamil Dežo, Hostie, Jozef Barát, Topoľčany
14 - Ľubomír Pintér, Michal Garay, Darina Orbanová, Marián Ištokovics, Ľudovít Kováč, Andrea Hrnčárová, Milan Gajdošík, Branislav Belan, Vladimír Kolienek, Vladimír Kráľovič, František Grom, Ivan Marci, Jaroslav Andrášik, Milan Kokina, Diana Szabóová, Ivan Hrachovický, Michal Lauko, Nitra, Gabriela Hippová, Močenok, Zoltán Németh, N. Život, Marek Ballek, Hlohovec, Jozef Štefek, Igor Kováč, Čeľadice, Peter Popelka, Jarok, Viliam Šimonek, Stanislav Drapák, Lúčnica, Mirko Benček, Zl. Moravce, Stanislav Pacher, Martina Segíňová, Sľažany, Peter Hosťovecký, Ivanka, Jakub Vojtek, Vráble, Svetlana Mladá, T. Mlyňany, Peter Pekar, Lehota, Mário Pánis, D. Krškany, Ľuboš Galo, Bohumír Luzár, Janíkovce, Ján Nagy, Ladislav Seilinger, Zl. Klasy, Daniel Matyó, Igor Tábi ml., Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Jozef Labuda, Solčany, Matej Vričan, Peter Lehocký, Šaľa, Jozef Brieška, T. Nemce, Eugen Szabó, Ladice, Marek Gál, Mojmírovce, Zuzana Matušicová, Pata, Ľudovít Čaniga, Dražovce, Miroslav Šlosár, Golianovo, Radoslav Šmitala, Čab
13 - Mário Depeš, Ivan Čimo, František Vendlek, Peter Cintula, Ladislav Nosian, Jozef Prešinský, Klaudia Levčíková, Jozef Pružinec, Ľubomír Bartakovič, Eva Pénzešová, Ľudovít Laca ml., Štefan Zabák, Marián Gabula, Ladislav Čekey, Matúš Mada, Ladislav Pintér, Jozef Moder, Peter Podsedlý, Safia Kozlová, Nitra, Miroslav Slovák, Dun. Streda, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Gabriela Sonlajtnerová, Jana Gálová, Žirany, Miroslav Oslanec, Peter Levický, Henrich Benedek, Vráble, Ján Školník, Zl. Moravce, Jozef Kminiak, Jana Mráziková, Čeľadice, Ivanko Vanko, Zbehy, Štefan Miko, Roman Tóth, Ľudovít Brath, D. Obdokovce, Pavel Períček, Jozef Watter, Rišňovce, Dodo Augustín, Topoľčianky, Andrejka Božiková, Hosťovce, Ladislav Kiss, N. Život, Ján Hašana, Bojná, Tatiana Sklenárová, Peter Palka, Šaľa, Tomáš Slovák, Matúš Slovák, Vlkas, Štefan Guzmický, Petra Račková, Ivanka, Juraj Šedovič, Lehota, Erich Hačko, Vinodol, Jiří Bárta, Čakajovce, Andrej Repta, Branč, Mária Vlacušková, V. Dolina, Peter Vidovič, Vinohrady n/V., Emil Šatan, Vozokany
12 - Ján Pacher ml., Vladimír Nemšovský, Jozef Pacher, Vladimír Horník, Ján Kmeťo, Jozef Paulík, Pavol Ďurina, Nitra, Michal Čerešňa, Natália Kozmová, D. Krškany, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Ján Kojnok, Neded, Martin Marci, H. Lefantovce, Nataša Mrlláková, Milan Bekéni, Roman Uher, Šaľa, Jozef Kováč, Čifáre, Ivan Ďurický, Branč, Andrej Civáň, Dražovce, Attila Ivány, Mária Kürtiová, Ladislav Fehér, Vlčany, Jozef Malý ml., Ladislav Nagy, Vráble, Juraj Zábušek, V. Dolina, Viera Javorová, Marián Barantal, Sereď, Jozef Novota, Sľažany, Ján Ivančík, V. Lapáš, Róbert Slamka, Báb, Miloslav Dodok, Zl. Moravce, Peter Obložinský, Ivanka, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Tibor Mócik, Topoľčany, Miroslav Blažovič, Lužianky, Anton Pánis, Kostoľany p/T.
11 - Kristián Marafkó, Č. Voda, Richard Srňánek, Róbert Ďurech, Anna Farkašová, Henrich Kováč, Nitra, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Pavel Mihálik, Karol Mészáros, Šaľa, Ladislav Morvai, Gabriel Fazekaš, Neded, Róbert Koprda, Čeľadice, Ladislav Szöke, Vráble, Miroslav Čmarada, Sereď, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Mária Bereczová, Lenka Reptová, Branč, Štefan Kúsek, Hostie, Jozefína Karáseková, Hájske, Miloš Macala, Gáň
10 - Peter Prekop, Michal Földeši, Martin Šalman, Ľudovít Laca, Nitra, Jozef Ižóf, Lukáš Hlavatý, Šaľa, Stanislav Packa, Marek Eiselle, Močenok, Peter Majerčík, P. Kesov, Anna Rumanovská, Sereď, Stanislav Valkovič, T. Nemce, Juraj Lisy, Podhorany, Karol Jaroš st., H. Kráľová, Dominik Pšenka, N. Ves, Ján Bédi, V. Zálužie, Róbert Bene, D. Obdokovce, Lukáš Mesároš, Lehota, Arpád Varga, Trstice
9 - Ladislav Gondera, Alekšince, Eva Szijjártó, Vlčany, Zoltán Kollár, Jozef Földvári, Šaľa, Ján Baláži, Ján Jedlička, Jaroslav Srňánek, Nitra, Nikodém Finta, N. Hrnčiarovce, Ján Víg, Janíkovce, Imrich Kollár, Topoľnica, Alena Segečová, Lužianky, Mária Hegedüšová, V. Lapáš, Jozef Králik, Miloš Plaštiak, T. Mlyňany, Eva Slováková, Kamanová, Imrich Drozdák, Babindol, Tomáš Karácsony, Váhovce
8 - Juraj Fabo, M. Ripňany, Peter Pacher, Vladimír Svorad, Miroslav Hamar, Nitra, Silvester Lenčéš, H. Kráľová, Frederika Kupcová, V.-Opatovce, Janka Kerestešová, Ivanka, Monika Dobiašová, Čeľadice, Magdaléna Reptová, Branč, František Szalai ml., Babindol, Lukáš Zima, Marek Struhár, Vráble, Jozef Benko, D. Krškany, Peter Jančár, Palárikovo, Ján Nyesó, Tešedíkovo, Tomáš Babicz, V. Kýr
7 - Katarína Magová, Augustín Grman, Henrik Rakovský, Marián Tesák, Nitra, Pavel Sukup, T. Nemce, Juraj Volčko, Kristián Lenčéš, Šaľa, Ján Árgyusi, Neded, Marek Kováč, Čifáre, Jana Kerestešová, Ivanka, Igor Levický, Vieska n/Ž.
6 - Vladimír Romanovský, Adam Kukučka, Boris Kašuba, Jana Farkašová, Marek Vrábel, Ľubo Pénzeš, Ľubica Kajabová, Vlado "Body" Viola, Nitra, Jozef Stančík, Komjatice, Miriama Zborovanová, Golianovo, František Zaťko, Obyce, Pavol Vojtek, Vráble, Marián Hudec, Lužianky, Róbert Vaňo, Žirany, Miro Skovaj, Cabaj-Čápor
5 - Juraj Horal, Ján Kuchtiak, Lukáš Balvan, Marek Slovák, Zuzana Hurtová, Ľuboš Mičík, Lukáš Bartakovič, Pavol Mošať, Andrej Cebo, Alena Valnohová, Mariana Letková, Nitra, Rasťo Kazík, Zbehy, Peter Švec, Č. Kľačany, Branislav Mesároš, Lehota, Dušan Bobiš, Kráľová n/V., Ján Magušin, Hostie, Marek Rabjanský, N. Sady, Martin Arpáš, V.-Opatovce, Štefan Hrúzik, Hosťovce, Peter Pindeš, Pohranice, Marek Franko, Pata, Filip Kováč, Močenok, Peter Pecho, Beladice, Ondrej Civáň, Dražovce, Peter Škarbala, Rišňov ce, Peter Góra, Kamenica n/Hr., Stanislav Tóth, Šaľa
4 - Ladislav Juhás, N. Ves, Ivan Bednárik, Miloš Očenáš, Svätoplukovo, Peter Koška, Miroslav Hájiček, Andrej Kudamik, Marek Benc, Stanislav Murin, Nitra, Ladislav Kováč, Babindol, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Tomáš Sahulčík, Dana Sahulčíková, Ľudovítová, Terézia Šimková, Močenok, Marcel Štefanka, Zbehy, Tomáš Kľačo, Sereď, Oliver Mišák, Alekšince, Karol Havran, Hr. Beňadik
3 - Jozef Kondrla, Jelšovce, Dušan Verai, Janíkovce, Jozef Zubčák, Čermany, Róbert Homola, Selice, Matej Brath, Štitáre, Juraj Vencel, Oľga Račková, Radoslav Goňo, Anton Rebra, Nitra, Štefan Pilčík, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Milan Strapko, Beladice, Michal Tomovič, V. Dolina, Martin Hraška, N. Sady, Zoltán Babóti, Vlčany, Daniel Bíro, Zbehy
2 - Anton Žáčik, Svätoplukovo, Štefan Popelka, Hájske, Martin Studený, Sľažany, Otto Bogyo, Peter Chren, Vráble, Milan Mrllák, Šaľa, Richard Šrank, V. Lapáš, Martin Andacký, Čab, Martina Škadrová, Vinodol, Adam Liptai, Vlčany, Pavol Minár, Štefan Tóth, Jana Kašubová, Teodor Horský, Nitra, Peter Čurgaly, Janíkovce
1 - Tobiáš Hromádka, Jozef Muran, Eva Pappová, Nitra, Martin Mikušík, N. Hrnčiarovce
0 - Zuzana Gurinová, Nitra

Ceny, o ktoré sa hrá
* 1. cena: farebný televízor od Autoškoly Slávik za 15 000 Sk
* 2. cena: týždňový pobyt pre štyri osoby v bungalove v areáli kúpaliska Vadaš Štúrovo so vstupom na kúpalisko v cene 12 712 Sk
* 3. cena - kancelárska technika od predajne HS - COMP na Mostnej 60 v Nitre v hodnote 5400 Sk
* 4. cena - nákup v športovej predajni PD Sport na Kupeckej 6 v Nitre v hodnote 4000 Sk
* 5. cena - športové potreby JAKO a pozornosť od Victory Trade Šaľa v hodnote 4000 Sk
* najlepšia žena v konečnom poradí: kozmetický balíček od Eda salónu - Edita Urbanová na Štefánikovej 15 (v pasáži) za 2000 Sk
* najlepší tipér každý týždeň: ručné umytie auta s vyčistením interiéru v hodnote 595 Sk v ručnej autoumyvárni Madax na Novozámockej 119 v Dolných Krškanoch

Moje postrehy z tipovačky
Desiatka vo 4. kole odolala, ale len tesne. Až siedmi tipéri totiž trafili deväť zápasov - sú to: Julián Škobla, Gabriel Galbavý, Michal Kaplán, Peter Ondriaš, Miroslav Záhorský, Vladimír Gregor a Juraj Segíň.
Kolega Ondrej z nich vyžreboval V. Gregora z Ivanky. Ten vyhráva kompletné umytie a vyčistenie auta v ručnej autoumyvárni Madax na Novozámockej ulici 119 v Dolných Krškanoch. Víťaza prosíme, aby sa najskôr ohlásil v redakcii.
Ako sa darilo lídrom po 3. kole? M. Kališová trafila 8 zápasov a vedie, H. Vargová, P. Varga, L. Vranka a G. Molnár po 6, R. Kozma, V. Matušica a F. Chrenko po 5, Ľ. Billik 3.
V súťaži je 973 čitateľov.
Richard Magušín zažil dva extrémy - v 3. kole nezískal ani bod, teraz však uhádol až 8 zápasov.
Starší syn Kozma odkazuje: „Otec, drž sa!“
Silvia Baňárová z Nitry si píše aj prezývku „Slivka“.
Ľubomír Straňák z H. Kráľovej píše: „Dúfam, že už uhádnem aspoň 7 zápasov.“ Trafil šesť.
Peter Hollý z Jarku veril svojim a pripísal na adresu futbalistov Veľkého Zálužia: „Pôjdu s plačom“.
Ján Slíž z Beladíc nedržal palce Lapášu s Michalovcami. „Už musí prehrať,“ napísal a vyznačil dvojku.
Zo špásu tipuje aj Richard Vilímek z autoumyvárky Madax. Teraz trafil 8 zápasov, takže mu chýbal len jeden, aby atakoval najlepších vo štvrtom kole!
Dobrý nos praje všetkým tipérom

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Manažér, Redaktor, Psychológ či Vedec? MY sme READY – a TY?
  2. Štúdium ekológie, dizajnu či tech-inovácií je životný štýl
  3. Maturuješ? Vyber si oblasť uplatnenia a študuj čo ťa baví!
  4. Imunitnú bombu do tela dostanete vďaka Vitaglucanu
  5. Vyšperkujte Vianoce - tipy na vianočné darčeky
  6. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  7. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť
  8. Právo: Kto sú najväčší právnici a kde všade zostanú súdy
  9. Pomáhajte čítaním
  10. O bezpečnejších nákupoch pred Vianocami so šéfom Tesca
  1. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
  2. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť
  3. Budúcnosť M&A v Európe
  4. Zdravá pečeň zlepšuje metabolizmus aj celkové zdravie
  5. Právo: Kto sú najväčší právnici a kde všade zostanú súdy
  6. Toto si zapamätajte! Takto určite nakúpite bezpečne
  7. O bezpečnejších nákupoch pred Vianocami so šéfom Tesca
  8. Pomáhajte čítaním
  9. Maturuješ? Vyber si oblasť uplatnenia a študuj čo ťa baví!
  10. Štúdium ekológie, dizajnu či tech-inovácií je životný štýl
  1. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 31 617
  2. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 11 354
  3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 683
  4. Príbehy vyhorených, tandem okolo Bödöra a nová trať v Bratislave 9 114
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 9 035
  6. Oslávte nový rok v teple: Cestujte na Zanzibar úplne bezpečne 8 707
  7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 542
  8. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 8 490
  9. Učiteľka roka 2018: Koľko času by malo dieťa tráviť za počítačom 8 408
  10. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 8 342
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Hazard nitrianskeho vedenia s verejnými financiami

Zákaz hazardu v Nitre, za ktorý od začiatku bojoval predovšetkým primátor Marek Hattas a preto podporoval kresťanských aktivistov v zbere petície počas posledných parlamentných volieb, nemal dlhú životnosť.

Hľadajú nezvestného 53-ročného Tibora, rodine sa naposledy ozval v júni

Polícia žiada o pomoc pri pátraní po nezvestnom 53-ročnom Tiborovi Chudom z Topoľčianok. Hľadaný muž sa prechodne zdržiava v Bratislave, rodine sa naposledy ozval 4. júna.

Hľadaný Tibor Chudý.

V herni v Galante zaistili nelegálne kvízomaty

Akcia Úradu pre reguláciu hazardných hier (ÚRHH) proti nelegálnym kvízomatom vyniesla v jednej z herní v Galante zaistenie siedmich nelegálnych zariadení - tzv. kvízomatov.

Ilustračné foto.

Na ŠTS v Pezinku dnes pokračuje proces s drogovým gangom zo Serede

Skupina okolo Slavomíra W. sa zaoberala distribúciou drog. Polícia členov zadržala v závere roka 2018 počas akcie Venal.

Slavomír W. počas prestávky v pojednávacej miestnosti na Špecializovanom trestnom súde

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Vianočné trhy v Martine budú

Druhá vlna koronavírusu slabne, no ťažko povedať, akú silu bude mať v predvianočnom období. Mesto napriek tomu pripraví vianočné trhy. Budú mať ale svoje epidemiologické pravidlá.

Na rýchlostnej ceste R1 sa dnes stala ďalšia nehoda, vodič je popálený

Po prvej nehode zomrela žena, po druhej bojuje o život muž.

Polícia vyšetruje masívne podozrenia z tunelovania Agrokomplexu

Rezort hovorí o závažných zisteniach v štátnom podniku. V minulosti ho riadili nominanti SNS.

Už ste čítali?