Streda, 25. november, 2020 | Meniny má KatarínaKrížovkyKrížovky

Incar splnil v Leviciach rolu favorita, Mäsomaxu vypálili rybník

FUTSAL - I. LIGA: Sabrina Levice - 1. SC Incar Nitra 1:5 (0:2), Pleva - Hrnčár, Rajčáni, Látečka, M. Pavlovič, Šindler.

FUTSAL - I. LIGA
Sabrina Levice - 1. SC Incar Nitra 1:5 (0:2), Pleva - Hrnčár, Rajčáni, Látečka, M. Pavlovič, Šindler. Domáci prekvapili favorizovaných hostí dobrou obrannou hrou, z ktorej vyrážali do rýchlych brejkov. Za bezgólového stavu Levičania nepremenili tri čisté gólové šance a postupne sa karta začala obracať. Po Rajčániho strele v 15. min. sa lopta dvakrát odrazila od tyče, ale Hrnčár ju pohotovo poslal do siete. O dve minúty využil hrúbku Ivanča na druhý gól Rajčáni. Následne domáci Andruska nastrelil Repove brvno. Snahu domácich pribrzdil v 25. min. po kombinačnej akcii Látečka tretím gólom. Potom síce Pleva znížil po individuálnej akcii, ale v posledných minútach Nitrania dvoma gólmi definitívne rozhodli. Zápas bol dosť nervózny, o víťazstve hostí rozhodla ich väčšia skúsenosť a lepšie premieňanie šancí.
SABRINA: P. Molnár (J. Molnár) - Pap, Švec, Andruska, Marko (Pleva, Zoller, Ivančo).
INCAR: Repa (Pekár) - M. Pavlovič, L. Pavlovič, Urbanovič, Látečka (Hrnčár, Šindler, Rajčáni, Marčan).
Mäsomax Nitra - 1. HFC Lučenec 6:7 (3:3), Prešinský 3, Bédi, Slovák, Koprda (p.k.). Domáci mali vynikajúci vstup do zápasu, keď skóre otvoril Slovák už v 40. sekunde hry. Útoky sa potom prelievali z jednej strany na druhú, pričom hostia sa spoliehali najmä na rýchle kontry. Dve z nich, v 6. a 8. min. im aj vyšli a skóre sa razom zmenilo. Koprda však hneď po druhom inkasovanom góle z penalty vyrovnal. Nitrania síce tlačili, lenže do vedenia šiel ich súper. V poslednej minúte prvého polčasu ale Prešinský skóre opäť zrovnal. Po zmene strán dostal Prešinský svoj tím do dvojgólového vedenia, nedôsledné bránenie mäsiarov však využili hostia na vyrovnanie. Domáci síce ešte raz viedli, ale napokon stretnutie celkom zbytočne prehrali.
MÄSOMAX: Wágner - Slovák, Frťala, Koprda, Prešinský (Galo, Rus, Majzlík, Bédi, Grimbel).
Ostatné výsledky 22. kola: Malacky - Mima Trnava 6:7, Górnik Trnava - Dubnica 4:8, Slov-matic Ba - RCS Košice 3:1, Izolex Košice - Pinerola Ba 6:3, Semic Ba mal voľno.
13. Levice 20 3 2 15 57:103 11
23. kolo - 15. 4. Incar Nitra - Slov-matic Bratislava, Pinerola - Mäsomax Nitra, Levice - Semic.
II. LIGA - 16. kolo - 9. 4. Šaľa - Zeleneč (16.00 h), Slov-matic D - Nové Zámky, N. Mesto - Kobra Nitra, Hearts - Čechynce. - wp -