Piatok, 5. marec, 2021 | Meniny má FridrichKrížovkyKrížovky

Kollár skončil v nemocnici

Nedeľný súboj nitrianskych hokejistov na Liptove sa v polovici zápasu zmenil na krčmovú bitku. Dokumentuje to aj počet udelených trestov, hráči zohrievali lavicu hanby neuveriteľných 136 minút.

Nabudení domáci, ktorí z piatich stretnutí v tejto sezóne nevyťažili zo súbojov proti Nitre ani bod, chceli uspieť aspoň v šiestom vzájomnom meraní síl. Úvod zápasu korešpondoval s ich ambíciami, Liptáci totiž viedli po góloch v druhej a piatej minúte už 2:0, pričom v oboch prípadoch boli na ľade druhé formácie svojich mužstiev. HKm Dynamax však postupne pridával na obrátkach a v 47. min. Tomáš Chrenko predsa vydoloval aspoň bod. To už ale Nitrania hrali bez Poljačka a Petrinu, ktorí dostali po bitke so Školiakom a Fatykom z 35. min. tresty po päť minút a do konca zápasu, rovnako ako obaja domáci kohúti. „Všetko začalo po zbytočnom atakovaní nášho brankára Fikrta, naši hráči si ho bránili. Zhodli sme sa ale, že zo svojich súbojov vyšli obaja víťazne,“ smial sa po zápase aj s bodom spokojný vedúci mužstva Nitry Róbert Pánis. Vrásky na čele však urobilo trénerovi Uličnému zranenie Andreja Kollára, ktorého po jednom zo súbojov v predĺžení museli previezť do nemocnice v Liptovskom Mikuláši. „Hneď pri prvom striedaní ma lakťom trafil presne medzi rameno a kľúčnu kosť jeden z domácich hráčov, už v prvom momente to bola strašná bolesť,“ opisoval nám „Koláč“ svoje pocity krátko po to, ako vyšiel z röntgenu. „Vyzerá to na potrhané väzivo na ľavom ramene, táto sezóna je pre Andreja asi stratená,“ netajil sklamanie ani manažér Ľuboš Dobrý, ktorý viezol Kollára z nemocnice rovno domov.

1. Študuj na univerzite s viac ako 60 ročnou tradíciou!