Piatok, 14. máj, 2021 | Meniny má BonifácKrížovkyKrížovky

Výsledky súťaží ObFZ Nitra

I. trieda. Cabaj-Čápor - Šaľa B/Veča 3:2 (3:0), 15. a 40. M. Holec, 31. M. Černek - 56. M. Braun, 90. Š. Straňák. Žitavany - Rumanová 3:0 (1:0), 39. M. Baláž, 61. R. Michalík, 74. P. Králik.

I. trieda
Cabaj-Čápor - Šaľa B/Veča 3:2 (3:0), 15. a 40. M. Holec, 31. M. Černek - 56. M. Braun, 90. Š. Straňák.
Žitavany - Rumanová 3:0 (1:0), 39. M. Baláž, 61. R. Michalík, 74. P. Králik.
Ivanka - Topoľčianky 4:2 (1:1), 37. M. Olejka, 54. M. Tatranský, 66. M. Čerenka (11 m), 78. M. Pagáč - 21. J. Gajdošík, 58. R. Šútor.
Janíkovce - Klasov 1:1 (0:0), 77. R. Galo - 90+. M. Macek.
Nitrianske Hrnčiarovce - Diakovce 4:0 (2:0), 2. N. Szombath, 42. (11 m) a 65. I. Tábi, 85. P. Szombath.
Čeľadice - Machulince 3:0 (3:0), 6. M. Čibík (11 m), 15. D. Koprda, 32. M. Varga.
Jelenec - Tešedíkovo 1:3 (1:2), 45. M. Stano - 5. a 65. (11 m) T. Bombicz, 20. I. Páldy.
Lehota - Tesárske Mlyňany 7:0 (2:0), 28., 51. a 69. Pa. Bernáth, 25. a 51. J. Bernát, 52. a 61. V. Hrnčiar.
1. Tešedíkovo 13 9 2 2 46:18 29 (+8)
2. Janíkovce 13 9 1 3 29:13 28 (+13)
3. Ivanka 13 8 1 4 30:31 25 (+7)
4. Žitavany 13 7 3 3 36:20 24 (+3)
5. Rumanová 13 7 3 3 28:16 24 ( 0)
6. Šaľa B/Veča 13 6 1 6 39:28 19 (+1)
7. Cabaj-Čápor 13 5 4 4 23:24 19 (-2)
8. Klasov 13 5 3 5 31:27 18 (-3)
9. Diakovce 13 5 1 7 16:23 16 (-5)
10. Lehota 13 4 3 6 24:28 15 ( 0)
11. Čeľadice 13 4 2 7 23:33 14 (-4)
12. Jelenec 13 4 2 7 21:32 14 (-7)
13. N. Hrnčiarovce 13 4 2 7 25:41 14 (-4)
14. Machulince 13 4 1 8 25:31 13 (-8)
15. T. Mlyňany 13 3 3 7 13:33 12 (-6)
16. Topoľčianky 13 2 4 7 15:26 10 (-11)
Najlepší strelci: 13 - G. Karvai (Tešedíkovo), 12 - M. Pagáč (Ivanka), 10 - R. Špánik (Šaľa B/Veča), 9 - R. Galo (Janíkovce), A. Molnár (Klasov), Pa. Bernáth (Lehota), M. Masný (Šaľa B/Veča).

II. A trieda
Kráľová n/V. - Hájske 6:3 (2:2), 13., 50. a 70. O. Varga (všetky z 11 m), 30. a 65. S. Bergendi, 83. M. Kamenár - 3. a 48. O. Trubač, 30. B. Sládeček.
Svätoplukovo - Jarok 3:2 (2:2), 10. J. Mokráš, 36. J. Doleš, 79. L. Glos - 24. T. Zeleňák, 37. J. Zaujec.
Alekšince - Veľké Zálužie 0:0.
Kynek - Poľný Kesov 3:2 (1:1), 18. M. Lehocký, 55. T. Pánek, 70. M. Vereš - 36. Š. Hajaš, 82. P. Paščák.
D. Lefantovce - Lužianky 2:2 (1:2), 15. a 78. Ľ. Mikula - 40. M. Buch, 44. J. Ťapušík.
Štefanovičová - Šurianky 0:3 (0:0), 51. a 80. M. Fabry, 73. J. Škobla.
Stretnutie Mojmírovce - Trnovec predohrali (3:1).
1. Mojmírovce 13 10 1 2 41:16 31 (+16)
2. Šurianky 13 9 2 2 47:17 29 (+8)
3. V. Zálužie 13 8 3 2 33:18 27 (+6)
4. Poľný Kesov 13 7 3 3 30:20 24 (+3)
5. Lužianky 13 6 4 3 39:22 22 (+4)
6. Kráľová n/V. 13 6 2 5 37:26 20 (+2)
7. Trnovec 13 5 3 5 20:15 18 (-3)
8. Hájske 12 5 3 4 23:31 18 ( 0)
9. Alekšince 13 3 4 6 22:29 13 (-5)
10. Svätoplukovo 13 3 3 7 22:46 12 (-12)
11. Jarok 13 2 5 6 25:29 11 (-7)
12. Štefanovičová 12 2 5 5 10:26 11 (-7)
13. Kynek 13 2 2 9 20:33 8 (-13)
14. D. Lefantovce 13 1 2 10 13:54 5 (-13)
Najlepší strelci: 20 - J. Škobla (Šurianky), 17 - F. Trvalec (Mojmírovce), 10 - M. Petrík (Alekšince), M. Fábry (Šurianky), 9 - Ľ. Patúc (Jarok), M. Buch (Lužianky), R. Bédi (V. Zálužie).

II. B trieda
Dyčka - D. Štitáre 4:3 (3:2), 21. a 68. J. Drahoš, 30. M. Vajzer (11 m), 43.A. Lintner - 6. a 57. P. Dobrý, 27. A. Baboš.
Branč - Pohranice 6:1 (2:1), 32. a 82. V. Stojka, 45. vlastný, 51. L. Plevka, 61. a 65. M. Lörincz - 30. M. Muzika.
Vinodol - Lúčnica n/Ž. 0:0.
Kolíňany - Chrenová 1:0 (0:0), 71. P. Škríba.
Žirany - D. Krškany 5:3 (2:1), 23. V. Benko, 30., 54. (11 m), 67. S. Stolárik, 50. M. Šulgan - 24. D. Čurgali (11 m), 70. a 73. M. Stojka.
Nová Ves n/Ž. - Golianovo 2:0 (0:0), 57. V. Senaši ml., 60. M. Hanták.
D. Obdokovce - H. Ohaj 2:0 (2:0), 17. Ľ. Paulis, 25. Ľ. Valach (11 m).
1. Nová Ves n/Ž. 13 9 2 2 30:7 29 (+11)
2. Golianovo 12 7 3 2 26:8 24 (+9)
3. D. Obdokovce 12 7 3 2 23:19 24 (+6)
4. Branč 13 7 2 4 29:23 23 (+2)
5. Horný Ohaj 13 7 2 4 22:19 23 (-1)
6. Žirany 13 7 1 5 23:20 22 (+7)
7. Chrenová 13 5 3 5 19:14 18 (-3)
8. Lúčnica 13 5 3 5 22:25 18 (-3)
9. Pohranice 13 5 3 5 19:24 18 ( 0)
10. Vinodol 13 3 4 6 13:13 13 (-8)
11. Kolíňany 13 3 4 6 14:20 13 (-5)
12. D. Krškany 13 3 4 6 13:22 13 (-8)
13. D. Štitáre 13 2 1 10 14:35 7 (-14)
14. Dyčka 13 1 3 9 10:28 6 (-12)
Najlepší strelci: 11 - Ľ. Valach (D. Obdokovce), 10 - V. Stojka (Branč), 9 - L. Juhás (Nová Ves n/Ž.), 8 - T. Točka (Chrenová), 7 - R. Bajnek (Horný Ohaj), R. Mikulec (Lúčnica).

II. C trieda
Beladice - Martin n/Ž. 2:1 (1:0), 24. M. Komžík, 82. Š. Ondriš - 52. J. Horňáček.
Obyce - Skýcov 7:1 (2:0), 14. P. Ondriaš, 35. Ľ. Magušin, 48. a 60. M. Roziak, 72. Ľ. Baťo, 81. Š. Pilčík, 85. J. Šabo - 74. I. Benko.
Sľažany - Hosťovce 2:2 (0:0), 77. Š. Deák (11 m), 89. P. Hlavatý - 47. M. Pavlov (11 m), 72. P. Kukla.
Velčice - Čierne Kľačany 2:0 (1:0), 4. V. Pavlík, 48. M. Kusek.
Jedľové Kostoľany - ViOn C/Hostie 4:1 (2:0), 30. P. Gálik, 41. Z. Ocet, 49. V. Bugár, 87. D. Drienovský - 68. vlastný.
Slepčany - Chyzerovce 1:1 (1:1), 31. J. Levický - 45.+ P. Stopper.
Tekovské Nemce - Lovce 3:1 (1:0), 42. P. Jakab, 48. A. Štuller, 80. M. Ďurovský - 64. Chreňo.
1. J. Kostoľany 13 8 2 3 37:18 26 (+8)
2. Č. Kľačany 13 8 1 4 46:24 25 (+4)
3. Hosťovce 13 8 1 4 35:20 25 (+4)
4. Beladice 13 8 1 4 25:13 25 (+10)
5. Chyzerovce 13 7 3 3 51:25 24 (+3)
6. ViOn C/Hostie 13 7 2 4 30:16 23 (+2)
7. Sľažany 13 6 3 4 38:19 21 ( 0)
8. Martin n/Ž. 13 6 2 5 26:22 20 (+5)
9. Slepčany 13 6 1 6 35:21 19 (+1)
10. Obyce 13 5 0 8 23:40 15 (-3)
11. Lovce 13 4 2 7 22:36 14 (-10)
12. Velčice 13 4 1 8 13:36 13 (-8)
13. Tek. Nemce 13 3 0 10 21:49 9 (-9)
14. Skýcov 13 0 1 12 9:75 1 (-20)
T. Nemciam odrátajú 9 b, Obyciam 6 b.
Najlepší strelci: 21 - V. Gubov (Chyzerovce), 17 - P. Černák (Slepčany), 13 - Ľ. Števo (Č. Kľačany), 12 - M. Škula (Hosťovce), 10 - P. Stopper (Chyzerovce), D. Drienovský (J. Kostoľany), I. Kabát (Sľažany).

III. A trieda
Dlhá n/V. - Podhorany 1:3 (0:2), G. Królik - V. Špirk, R. Lauro, M. Cigáň.
Žihárec - Hruboňovo 4:1 (0:0), P. Ambrus, R. Száz, A. Varga, E. Takács - E. Jakubička.
V. Dolina - N. Sady-Čab 0:0.
Tešedíkovo B - Čakajovce - hostia nepricestovali pre údajnú poruchu autobusu.
Dražovce - Selice 1:4 (0:4), O. Blunár - M. Gyulai, F. Jano, O. Tóth, Z. Szitáš.
Jelšovce - Lukáčovce 4:5 (1:3), M. Čentéš 2, P. Hupka, O. Buday - Ľ. Arpáš 2, O. Bosák 2, D. Struk.
Báb - H. Lefantovce 3:0 (1:0), T. Ďuračka 2, J. Korec.
Rišňovce mali voľno.
1. Selice 12 12 0 0 51:12 36
2. Rišňovce 12 10 0 2 34:14 30
3. Lukáčovce 13 9 0 4 35:26 27
4. Báb 11 8 0 3 30:15 24
5. H. Lefantovce 13 8 0 5 40:28 24
6. Žihárec 12 6 1 5 34:25 19
7. Tešedíkovo B 11 5 1 5 28:22 16
8. Čakajovce 11 5 1 5 24:21 16
9. Podhorany 11 4 1 6 22:23 13
10. Hruboňovo 11 4 0 7 20:33 12
11. N. Sady-Čab 11 3 2 6 23:30 11
12. Dlhá n/V. 12 3 0 9 19:48 9
13. Dražovce 12 2 2 8 17:30 8
14. Jelšovce 12 2 1 9 24:42 7
15. V. Dolina 12 2 1 9 12:44 7
Žihárcu odrátajú 3 body.
Najlepší strelci: 12 - A. Brandís (Rišňovce), M. Gyulai, O. Tóth (Selice), 11 - Ľ. Súlovský (Rišňovce), 9 - R. Páleník, J. Varga (H. Lefantovce), 8 - V. Kollár (Čakajovce), Ľ. Arpáš (Lukáčovce), T. Horváth (Tešedíkovo B).

III. B trieda
T. Mlyňany B - Melek 6:0 (3:0), M. Lipnický 2, B. Lipnický, M. Madola, J. Babocký, Ľ. Kellner.
Prílepy - V. Vozokany 2:0 (1:0), J. Kukučka, M. Holub.
Čifáre - Č. Hrádok 4:2 (3:2), M. Pecek 2, Ľ. Gyurcsek, J. Ďurček - J. Kurňava, P. Šabík.
Choča - Mankovce 5:1 (4:0), N. Šíra 3, M. Valašík, R. Palovčík - L. Benko.
Babindol - Tajná 9:0 (6:0), V. Kevely 4, M. Šerfözö 3, M. Rác 2.
Ladice - Paňa 2:4 (1:2), M. Javorček, Ľ. Javorček - B. Együd 2, J. Hamár, J. Nagy.
Žitavce - Hosťová 2:0 (1:0), M. Holka, M. Reischl.
Nevidzany - Neverice 4:2 (2:2), F. Šabík 2, M. Kozický, M. Krčmár - P. Imríšek.
1. Babindol 13 9 2 2 50:17 29
2. Prílepy 13 9 2 2 38:19 29
3. Č. Hrádok 13 8 3 2 31:14 27
4. Čifáre 13 8 2 3 40:26 26
5. Paňa 13 7 2 4 30:16 23
6. Hosťová 13 7 2 4 34:23 23
7. Nevidzany 13 6 3 4 29:20 21
8. Žitavce 13 6 3 4 21:15 21
9. Mankovce 13 6 0 7 27:28 18
10. Choča 13 4 4 5 22:30 16
11. Neverice 13 4 2 7 27:38 14
12. V. Vozokany 13 4 1 8 18:35 13
13. Tajná 13 4 1 8 24:44 13
14. T. Mlyňany B 13 4 0 9 21:32 12
15. Melek 13 2 1 10 19:48 7
16. Ladice 13 1 2 10 16:42 5
T. Mlyňanom B odrátajú 3 body.
Najlepší strelci: 20 - V. Kevely (Babindol), 19 - M. Šerfözö (Babindol), 12 - J. Malý (Prílepy), 11 - R. Balko (Hosťová), J. Kukučka (Prílepy).

Súťaže dorastu
I. TRIEDA sk. A
Výčapy-Opatovce - Rumanová 7:1 (4:0), V. Hrnčár 4, T. Adamec, S. Ešše, R. Hrnčár - Biháry.
Cabaj-Čápor - N. Sady-Čab 1:3 (1:2), T. Buch - Š. Hotový 2, M. Kopčan.
N. Hrnčiarovce - Diakovce 3:2 (0:2), P. Varga 2, M. Gráf - Szász, K. Varga.
Jelenec - Tešedíkovo 1:3 (1:1), Š. Zeman - T. Franko, G. Szöcs, P. Bende.
1. Čakajovce 10 7 1 2 44:17 22
2. Výč.-Opatovce 9 7 0 2 47:13 21
3. Lehota 9 6 1 2 29:18 19
4. N. Sady-Čab 10 5 2 3 39:20 17
5. Lapáš 9 4 3 2 21:16 15
6. N. Hrnčiarovce 8 3 2 3 12:23 11
7. Tešedíkovo 9 3 2 4 13:27 11
8. Cabaj-Čápor 9 2 3 4 14:22 9
9. Klasov 9 2 3 4 14:23 9
10. Jelenec 9 1 5 3 13:28 8
11. Diakovce 10 2 1 7 18:38 7
12. Rumanová 11 1 3 7 17:36 6
I. TRIEDA sk. B
Dlhá n/V. - Neded 0:0.
Svätoplukovo - Jarok 1:6 (0:1), A. Stojka - R. Tomiš 3, R. Palka 2, M. Zaujec.
Selice - Hájske 5:1 (2:0), J. Kuman 3, Z. Czanik 2 - K. Matušica.
Kynek - Poľný Kesov 1:3 (0:2), Krišák za domácich.
Poľ. Močenok - V. Zálužie 6:1 (2:0), M. Gier 4, M. Pec, P. Koňan - E. Šalát.
1. Poľ. Močenok 11 9 0 2 64:20 27
2. ŠK Močenok 11 9 0 2 51:14 27
3. V. Zálužie 11 6 2 3 32:12 20
4. Selice 10 6 0 4 35:26 18
5. Hájske 11 6 0 5 25:23 18
6. Neded 10 5 1 4 30:27 16
7. Poľný Kesov 11 5 1 5 17:30 16
8. Trnovec 11 4 2 5 12:18 14
9. Jarok 11 3 2 6 25:32 11
10. Svätoplukovo 11 3 1 7 36:47 10
11. Dlhá n/V. 11 2 2 7 17:41 8
12. Kynek 11 1 1 9 12:66 4
I. TRIEDA sk. C
Branč - Pohranice 4:0 (2:0), Šlosár 2, Danóczi, Banyár.
Vinodol - Lúčnica 4:1 (2:1), M. Póčik 2, R. Voznov, E. Prešinský - T. Mališka.
Žirany - D. Krškany 1:0 (1:0), L. Bencz.
Nová Ves - Golianovo 2:2 (0:2), J. Raček, M. Kováč - P. Bradáč, M. Zborovan.
D. Obdokovce - V. Cetín 0:2 (0:1), J. Riby, M. Krehák.
Čechynce - Beladice 10:3 (4:1), M. Nagy 3, M. Póčik 3, K. Šuba, D. Antal, A. Cupák, R. Németh - L. Tokár 2, T. Pecho.
1. Veľký Cetín 12 9 2 1 59:15 29
2. Čechynce 12 9 1 2 39:17 28
3. Golianovo 11 8 1 2 47:16 25
4. Vinodol 12 7 1 4 33:17 22
5. D. Obdokovce 11 7 1 3 23:17 22
6. Branč 12 6 3 3 31:14 21
7. Nová Ves 12 6 1 5 41:28 19
8. Lúčnica 11 5 1 5 28:21 16
9. D. Krškany 12 5 1 6 18:19 16
10. Žirany 12 3 0 9 15:44 9
11. Kolíňany 12 3 0 9 13:42 9
12. Beladice 11 1 0 10 15:74 3
13. Pohranice 10 0 0 10 10:48 0
I. TRIEDA sk. D
T. Mlyňany - Machulince 7:2 (5:2), K. Čikel 5, P. Černák, P. Forgáč - M. Lütmerding, M. Lukáč.
Volkovce - Sľažany 2:1 (0:1), R. Žembera, M. Gajdoš - P. Laca.
Žitavany - Velčice 3:0 (2:0), T. Chren (11 m), D. Kováč, M. Kyselica.
Č. Kľačany - Vozokany/Nemčiňany 6:4 (4:1), M. Teplanský 2, M. Cigáň 2, B. Lukáč, L. Jobko - S. Vrábel 2, M. Gajdoš, I. Klučiar.
1. Č. Kľačany 13 11 0 2 60:22 33
2. ViOn B/Volkov. 13 9 2 2 49:16 29
3. Sľažany 12 9 1 2 52:12 28
4. Žitavany 13 6 1 6 36:31 19
5. T. Mlyňany 13 4 2 7 26:37 14
6. Vozok./Nemč. 13 2 3 8 31:48 9
7. Velčice 13 2 3 8 18:73 9
8. Machulince 12 1 2 9 25:58 5

Súťaže žiakov
I. A TRIEDA
Poľ. Močenok - ŠK Močenok 5:0 (0:0), R. Víglacký 2, M. Beňo, M. Pápay, J. Tichý.
Branč - P. Kesov 1:4 (0:0), O. Godár - J. Bíro 2, D. Vavrík, O. Paľo.
Svätoplukovo - Selice 7:0 (3:0), T. Jamrich 3, B. Hanuška 2, A. Čanaky 2.
Žihárec - Kráľová n/V. 0:0.
Cabaj-Čápor - Diakovce 7:1 (4:1), M. Kompas 2, M. Ligač 2, P. Laca 2, M. Brunai - P. Dora (11 m).
Tešedíkovo - Mojmírovce 7:0 (3:0), M. Hrdý 3, E. Mikle 2, D. Bugyi (11 m), T. Szucsány.
1. Poľný Kesov 9 7 1 1 45:9 22
2. Tešedíkovo 9 7 0 2 42:9 21
3. Žihárec 9 6 1 2 30:16 19
4. ŠK Močenok 9 6 1 2 27:18 19
5. Poľ. Močenok 9 5 2 2 34:13 17
6. Cabaj-Čápor 9 4 2 3 34:19 14
7. Kráľová n/V. 9 4 2 3 12:22 14
8. Mojmírovce 9 3 2 4 22:36 11
9. Svätoplukovo 9 3 1 5 27:39 10
10. Diakovce 9 1 1 7 5:30 4
11. Branč 9 1 0 8 7:41 3
12. Selice 9 0 1 8 3:36 1
I. B TRIEDA
Dohrávky: Jarok - Výčapy-Opatovce 3:4 (1:3), T. Patrovič 2, M. Segéň - J. Arpáš 2, T. Kuna, L. Molnár.
Rišňovce - Zbehy 2:7 (0:4), M. Záhorský, L. Súdovský - P. Šinský 2, V. Greguš 2, T. Greguš 2, M. Hazda.
V. Zálužie - D. Krškany 0:0.
1. Alekšince 9 7 2 0 30:8 23
2. N. Hrnčiarovce 9 6 2 1 32:8 20
3. V.-Opatovce 9 6 1 2 24:14 19
4. Zbehy 9 4 3 2 33:21 15
5. Dražovce 9 4 1 4 18:18 13
6. V. Zálužie 9 2 4 3 17:16 10
7. Lukáčovce 9 2 4 3 10:12 10
8. D. Krškany 9 1 3 5 6:17 6
9. Rišňovce 9 1 1 7 10:36 4
10. Jarok 9 1 1 7 15:45 4
I. C TRIEDA
Čechynce - Lúčnica n/Ž. 1:2 (0:2), T. Bödör - M. Lülei, J. Vasaráb.
Janíkovce - N. Ves n/Ž. - nehralo sa, hostia nepricestovali.
Vinodol - D. Obdokovce 3:2 (1:2), M. Stojka 2, P. Sádovský - M. Šranko 2.
Čeľadice - Veľký Cetín 4:0 (3:0), M. Ďuriš 3, P. Odrážka.
Chrenová C - Lapáš 2:3 (2:1), J. Holbík, Lyžičiar.
1. Lapáš 8 7 1 0 33:5 22
2. Janíkovce 8 7 0 1 25:5 21
3. Vinodol 10 6 1 3 30:13 19
4. Čeľadice 8 5 1 2 26:15 16
5. Lúčnica 9 4 3 2 19:15 15
6. D. Obdokovce 9 3 1 5 22:13 10
7. Žirany 9 2 2 5 13:34 8
8. Čechynce 8 2 1 5 18:24 7
9. Chrenová C 8 1 3 4 11:17 6
10. Nová Ves 8 2 0 6 13:27 6
11. Veľký Cetín 9 1 1 7 3:45 4
I. D TRIEDA
Beladice - Žitavany 1:4 (1:2), K. Palko - M. Horňáček 2, R. Dekan 2.
Sľažany - M. Vozokany 2:0 (1:0), Tonka 2.
Č. Kľačany - T. Nemce 7:1 (4:0), M. Šabík 3, J. Kršiak 2, M. Šutka, A. Šútor - J. Ďurina.
Slepčany - T. Mlyňany 4:1 (3:1), M. Kostoláni 4 - J. Vodný.
Dohrávky: Slepčany - Beladice 6:1 (2:0), J. Šutka 3, M. Kostoláni, M. Hrabinský, T. Nehéz - K. Palko.
T. Nemce - Machulince 2:3 (0:2), M. Ďurina, M. Buday - P. Zemanovič 3.
1. Slepčany 9 8 0 1 45:6 24
2. Č. Kľačany 8 7 0 1 42:8 21
3. Machulince 8 7 0 1 37:11 21
4. T. Mlyňany 8 5 0 3 39:14 15
5. Žitavany 7 4 0 3 24:15 12
6. Sľažany 8 3 0 5 14:21 9
7. Tek. Nemce 8 2 1 5 27:37 7
8. Beladice 8 2 0 6 19:26 6
9. M. Vozokany 8 1 1 6 18:35 4
10. Neverice 8 0 0 8 2:94 0

Inzercia - Tlačové správy

  1. Najbrutálnejšie preteky sveta? Extreme E je Formulou 1 v teréne
  2. Zhodnotenie o desiatky percent. Toto sú najlepšie príležitosti na investície
  3. Budějovický Budvar je posledný český národný podnik
  4. Kúrenie počas jari: Ako si udržať teplo a ušetriť viac peňazí
  5. Tatra banka ako prvá banka na Slovensku vydala zelené dlhopisy
  6. Riešenie emisií v cestnej doprave, ktoré môže fungovať okamžite
  7. Niké spúšťa novú kampaň s Jánom Lašákom
  8. Prečo sú pre mzdárku stravné lístky či karty najlepšie riešenie?
  9. Vyberte sa s nami na vandrovku, navštívime Spišský hrad a Levoču
  10. Slnkom zaliate pláže Južného Cypru sú len jedným z lákadiel
  1. Videli ste, čo sa stane s vašim SUV po 100.000 kilometroch?
  2. Riešenie emisií v cestnej doprave, ktoré môže fungovať okamžite
  3. Atos stavia v Bulharsku nový špičkový superpočítač EuroHPC
  4. Kúrenie počas jari: Ako si udržať teplo a ušetriť viac peňazí
  5. Slnkom zaliate pláže Južného Cypru sú len jedným z lákadiel
  6. Prečo sú pre mzdárku stravné lístky či karty najlepšie riešenie?
  7. Budějovický Budvar je posledný český národný podnik
  8. Niké spúšťa novú kampaň s Jánom Lašákom
  9. Vyberte sa s nami na vandrovku, navštívime Spišský hrad a Levoču
  10. Nadácia COOP Jednota rozdá obciam a mestám 156 000 eur
  1. Portfólio manažér: Čaká nás dobré obdobie pre ekonomiku 15 535
  2. Pätnásť gréckych ostrovov, kde strávite skvelú letnú dovolenku 12 348
  3. Hokejové hviezdy v biznise nezažiarili. Až na jednu výnimku 11 509
  4. Vyhrajú elektromobily, autá na vodík alebo hybridy? 9 228
  5. Boj Grékov za slobodu prebudil solidaritu v celej Európe 9 003
  6. SME.sk prináša nové Prémiové predplatné 6 855
  7. Klus, Pirošíková, Bošňák dnes o 17.00 o slobode cestovania 6 725
  8. Praktické rady, ako zmierniť prejavy alergií. Kľúčom je interiér 6 706
  9. Túžite bývať vo svojom za pár mesiacov? Realita s Variant-Haus® 6 050
  10. Tip na rodinné kombi 4x4 v plnej výbave do 30 000 eur 4 984
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Anna Houžvičková Málišová už šiesty rok pod menom „Anamal“ tvorí a navrhuje jedinečné kúsky, ktoré zaujmú už na prvý pohľad.

Úspech slovenskej šperkárky neunikol podvodníkom. Hackli jej účet a nakupovali za milióny.

51m
Truhly odobrali a nezaplatili ešte v časoch, kedy mestský podnik viedol Marián Tomajko (na snímke).

Spor o truhly, ktorý viedlo mesto Zlaté Moravce so spoločnosťou Imexfin od roku 2015, je definitívne ukončený.

3 h

V špeciálnom pravidelnom piatkovom vydaní prinášame rubriku Hobby-šport. V dnešnej časti sme sa spolu so športovým obchodom Intersport zamerali na tému detské odrážadlá.

5 h
Funkcionári FC Nitra na zápase proti Seredi v Zlatých Moravciach. Zľava Zdenka Bubáková (pracovníčka sekretariátu a ekonomického oddelenia), Martin Peško (predseda predstavenstva) a Igor Demo (člen predstavenstva).

Ligová licencia pre budúcu sezónu? Vraj určite áno!

12 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Medvedica s dvomi malými prechádzala cez pole.

16 h

Uzávierka potrvá niekoľko dní. Známa je už obchádzková trasa.

24 h

Dvaja malí chlapci zrazení na priechode pre chodcov, 14-ročný nevodič za volantom a prirýchly mladík zamestnali policajtov aj záchranárov.

13. máj

Majiteľ má vraj posudok na 1,5 milióna.

23 h

Už ste čítali?