Sobota, 24. október, 2020 | Meniny má KvetoslavaKrížovkyKrížovky

Výsledky ObFZ Nitra

I. trieda: Topoľčianky - Diakovce 1:1 (1:0), 33. S. Belan - 65. M. Prešinský. Klasov - Šaľa B/Veča 6:2 (3:0), 30. a 48. J. Sojka, 35. a 43. (11 m) S. Levický, 60. A. Molnár, 68. Pa. Bako - 55. a 73. R. Špánik.

I. trieda
Topoľčianky - Diakovce 1:1 (1:0), 33. S. Belan - 65. M. Prešinský.
Klasov - Šaľa B/Veča 6:2 (3:0), 30. a 48. J. Sojka, 35. a 43. (11 m) S. Levický, 60. A. Molnár, 68. Pa. Bako - 55. a 73. R. Špánik.
Rumanová - Machulince 2:1 (1:1), 12. P. Pavel, 51. J. Slamka - 30. M. Lukáč.
Cabaj-Čápor - Tešedíkovo 2:2 (1:1), 12. M. Černek, 88. P. Vaňo - 9. L. Oroszi, 70. T. Papp.
Žitavany - T. Mlyňany 4:1 (1:1), 2. M. Gubov, 80. (11 m) a 86. J. Rosinský, 84. R. Michalík - 36. vlastný (Labai).
Ivanka - Lehota 5:1 (2:1), 42. J. Kurek (11 m), 44. a 72. M. Pagáč, 70. A. Klein, 80. M. Olejka - 18. Pa. Bernáth.
Jelenec - Janíkovce 3:2 (2:0), 26. (11 m), 38. a 88. (11 m) M. Kuruc - 60. a 70. R. Galo.
N. Hrnčiarovce - Čeľadice 3:1 (1:0), 38. N. Szombath, 65. T. Morvai, 78. P. Szombath - 90. M. Dobiáš.
1. Tešedíkovo 7 5 2 0 26:10 17 (+5)
2. Rumanová 7 5 1 1 18:8 16 (+1)
3. Janíkovce 7 5 0 2 13:7 15 (+9)
4. Ivanka 7 4 1 2 17:20 13 (+4)
5. Žitavany 7 3 3 1 25:14 12 ( 0)
6. Diakovce 7 3 1 3 12:10 10 (-2)
7. Klasov 7 3 1 3 17:17 10 (-2)
8. T. Mlyňany 7 3 1 3 7:12 10 (+1)
9. Šaľa B/Veča 7 3 0 4 17:17 9 ( 0)
10. Cabaj-Čápor 7 2 2 3 10:13 8 (-4)
11. Jelenec 7 2 1 4 11:14 7 (-5)
12. N. Hrnčiarovce 7 2 1 4 15:23 7 (-2)
13. Topoľčianky 7 1 3 3 9:11 6 (-6)
14. Machulince 7 2 0 5 11:19 6 (-6)
15. Lehota 7 1 3 3 9:17 6 ( 0)
16. Čeľadice 7 1 2 4 10:15 5 (-4)
Najlepší strelci: 7 - G. Karvai (Tešedíkovo), 6 - M. Pagáč (Ivanka), M. Kuruc (Jelenec), A. Molnár (Klasov), 5 - J. Slamka (Rumanová), R. Špánik (Šaľa B), T. Bombicz (Tešedíkovo).
II. A trieda
Štefanovičová - Mojmírovce 1:3 (0:1), 70. D. Michalička - 3. (11 m), 60. a 82. F. Trvalec.
Kráľová n/V. - Alekšince 3:1 (3:0), 2. T. Timár, 7. L. Szöcs, 15. O. Varga (11 m) - 90. M. Bulla.
Lužianky - Jarok 5:3 (3:2), 2. a 87. M. Buch, 43. a 63. Mesároš (11 m), 1. F. Buzáš - 12. J. Záujec, 37. Ľ. Patúc, 66. T. Zeleňák.
Hájske - Poľný Kesov 2:2 (0:1), 50. B. Sládeček, 65. F. Salviany - 25. Ľ. Kolár, 84. P. Veselka.
Šurianky - Veľké Zálužie 5:1 (1:0), 60. a 85. J. Chovanec, 20. J. Škobla, 67. J. Záhorský (11 m), 87. P. Burian - 74. D. Chňapek.
Svätoplukovo - Trnovec n/V. 0:1 (0:0), 67. Š. Varga.
D. Lefantovce - Kynek 2:0 (0:0), 50. Ľ. Mikula, 70. T. Budaj.
1. Šurianky 7 5 1 1 23:7 16 (+4)
2. Lužianky 7 5 0 2 27:10 15 (+3)
3. Kráľová n/V. 7 4 1 2 23:10 13 (+4)
4. Mojmírovce 7 4 1 2 20:13 13 (+4)
5. Hájske 7 4 1 2 11:13 13 (+1)
6. Poľný Kesov 7 3 3 1 13:10 12 ( 0)
7. V. Zálužie 7 3 2 2 14:14 11 (-1)
8. Štefanovičová 7 2 3 2 8:14 9 ( 0)
9. Trnovec 7 2 2 3 5:9 8 (-4)
10. Jarok 7 1 4 2 13:12 7 (-2)
11. Alekšince 7 2 1 4 12:15 7 (-2)
12. Kynek 7 1 1 5 11:18 4 (-5)
13. D. Lefantovce 7 1 1 5 8:27 4 (-5)
14. Svätoplukovo 7 0 3 4 10:26 3 (-9)
Najlepší strelci: 10 - F. Trvalec (Mojmírovce), 9 - J. Škobla (Šurianky), 6 - G. Takáč, T. Tímar (Kráľová n/V.), S. Mesároš (Lužianky), 5 - M. Petrík (Alekšince).
II. B trieda
Dyčka - D. Obdokovce 1:2 (1:1), 2. J. Felis - 41. a 52. Ľ. Valach.
Chrenová - Pohranice 1:1 (1:1), 45. Z. Bernáth (11 m) - 43. M. Muzika (11 m).
Lúčnica - D. Krškany 3:1 (1:1), 35. R. Mikulec, 89. P. Duchoň, 90+. M. Mališka - 36. S. Krajčo.
D. Štitáre - Golianovo 0:5 (0:2), 26. M. Bradáč, 29., 50. a 88. Ľ. Černý, 66. P. Bradáč.
Branč - Horný Ohaj 5:0 (1:0), 35. M. Stojka, 68. Plevka, 81. Ľ. Lorincz st., 85. A. Németh, 88. V. Stojka.
Vinodol - Nová Ves 1:1 (1:1), 42. J. Pňaček - 23. M. Holeček.
Kolíňany - Žirany 0:1 (0:0), 58. J. Votoček.
1. Žirany 7 5 1 1 15:4 16 (+7)
2. D. Obdokovce 6 5 1 0 15:8 16 (+7)
3. Nová Ves n/Ž. 7 4 2 1 15:5 14 (+5)
4. Golianovo 6 4 1 1 17:5 13 (+4)
5. Horný Ohaj 7 3 2 2 12:12 11 (-1)
6. Branč 7 3 1 3 14:15 10 (-2)
7. Pohranice 7 2 3 2 12:13 9 ( 0)
8. Vinodol 7 2 2 3 11:9 8 (-1)
9. Chrenová 7 2 2 3 7:7 8 (-4)
10. Lúčnica 7 2 2 3 13:16 8 (-4)
11. Kolíňany 7 2 2 3 10:14 8 (-1)
12. D. Krškany 7 0 4 3 4:12 4 (-8)
13. D. Štitáre 7 1 1 5 6:21 4 (-8)
14. Dyčka 7 0 2 5 5:15 2 (-7)
Najlepší strelci: 7 - Ľ. Valach (D. Obdokovce), 5 - V. Stojka (Branč), Ľ. Černý (Golianovo), T. Točka (Chrenová), R. Mikulec (Lúčnica), J. Votoček (Žirany), 4 - A. Drozdák (D. Obdokovce), R. Bajnek (H. Ohaj), J. Pňaček (Vinodol).
II. C trieda
Obyce - Beladice 1:0 (0:0), 56. M. Roziak.
Skýcov - Lovce 2:4 (0:2), 66. M. Herda, 70. P. Huňady - 20. M. Šimovič, 33. V. Hosťovecký, 73. P. Gálik, 82. P. Jankulár.
ViOn C/Hostie - Hosťovce 2:0 (0:0), 72. M. Magušin, 90.+ Ľ. Makáň.
Čierne Kľačany - Chyzerovce 4:3 (2:1), 14. Ľ. Števo, 33. J. Mihalka, 59. P. Kršiak (11 m), 83. R. Havetta - 40. vlastný (J. Bobovnický), 52. Š. Vaňo, 88. V. Gubov.
Sľažany - Martin n/Ž. 4:1 (2:1), 4. I. Kabát, 37. a 60. Š. Deák (oba z 11 m), 90 +. Š. Prochovník - 39. M. Kéry.
Velčice - Tekovské Nemce 2:0 (1:0), 15. D. Štefanka, 84. P. Penzeš.
Jedľové Kostoľany - Slepčany 2:1 (1:0), 35. D. Drienovský, 73. M. Gubov - 86. P. Černák.
1. Č. Kľačany 7 5 0 2 29:14 15 (+3)
2. Beladice 7 5 0 2 15:9 15 (+6)
3. Sľažany 7 4 1 2 22:9 13 (+1)
4. J. Kostoľany 7 4 1 2 19:9 13 (+4)
5. Slepčany 7 4 0 3 22:7 12 (+3)
6. ViOn C/Hostie 7 4 0 3 14:8 12 ( 0)
7. Hosťovce 7 4 0 3 17:11 12 ( 0)
8. Obyce 7 4 0 3 7:14 12 (+3)
9. Chyzerovce 7 3 2 2 24:18 11 (-1)
10. Martin n/Ž. 7 3 2 2 16:12 11 (+5)
11. Tek. Nemce 7 2 0 5 14:25 6 (-3)
12. Lovce 7 1 2 4 11:22 5 (-10)
13. Velčice 7 1 1 5 7:26 4 (-5)
14. Skýcov 7 0 1 6 6:39 1 (-11)
Najlepší strelci: 12 - P. Černák (Slepčany), 9 - V. Gubov (Chyzerovce), 8 - Ľ. Števo (Č. Kľačany), M. Škula (Hosťovce), 7 - I. Kabát (Sľažany), 6 - D. Drienovský (J. Kostoľany), J. Meliška (Sľažany), 5 - P. Švec (Č. Kľačany), M. Režoňa (Martin n/Ž.).
III. A trieda
Dlhá n/V. - Jelšovce 5:4 (3:1), I. Lovász 2, P. Benko 2, P. Székházi - Ľ. Kováč 2, P. Hupka, M. Sahulčík.
Hruboňovo - Lukáčovce 0:4 (0:2), O. Bosák, J. Riegel, D. Struk, V. Viglaš.
Žihárec - Rišňovce 2:4 (1:2), G. Pintér, vlastný - A. Brandís 2, Ľ. Súlovský, V. Kropel.
Selice - N. Sady-Čab 10:0 (5:0), O. Tóth 3, M. Gyulai 2, T. Gyulai 2, R. Frkala 2, N. Hegyi.
Čakajovce - Podhorany 4:0 (3:0), J. Berec, M. Lazár, K. Michalák, V. Kolár.
V. Dolina - H. Lefantovce 2:6 (1:2), M. Piterka, D. Kĺbik - J. Gaži 2, J. Varga 2, B. Baláži, M. Horňák.
Dražovce - Báb 1:5 (1:3), M. Martiška - T. Takáč, P. Valenta, M. Ďuračka 2, T. Ďuračka.
Tešedíkovo B malo voľno.
1. Selice 6 6 0 0 28:4 18 (+6)
2. H. Lefantovce 7 5 0 2 23:10 15 (+3)
3. Rišňovce 7 5 0 2 21:11 15 (+6)
4. Báb 7 5 0 2 21:13 15 (+6)
5. Lukáčovce 7 5 0 2 20:13 15 (+6)
6. Žihárec 6 3 1 2 15:11 10 (-2)
7. Tešedíkovo B 6 3 0 3 18:13 9 (+3)
8. Dražovce 7 2 2 3 13:11 8 (-1)
9. Čakajovce 6 2 1 3 9:12 7 (-2)
10. Jelšovce 7 2 1 4 13:19 7 (-2)
11. N. Sady-Čab 7 2 1 4 16:24 7 (-2)
12. Hruboňovo 6 2 0 4 10:20 6 (-6)
13. Dlhá n/V. 7 2 0 5 15:37 6 (-3)
14. Podhorany 6 1 0 5 7:17 3 (-9)
15. V. Dolina 6 1 0 5 5:19 3 (-6)
Žihárcu odrátajú 3 body.
Najlepší strelci: 8 - Ľ. Súlovský, 7 - A. Brandís (obaja Rišňovce), 6 - O. Tóth (Selice), T. Horváth (Tešedíkovo B).
III. B trieda
T. Mlyňany B - Nevidzany 2:1 (1:0), Ľ. Kellner 2 - S. Šabík.
Melek - Tajná 2:4 (1:1), J. Gajdoš (11 m), J. Rác - M. Slamka, J. Kudry, M. Kiš (11 m), M. Odráška.
Mankovce - Vozokany 6:1 (3:1), J. Doskoč 2, M. Pilka 2, M. Vrábel, M. Pavlov - M. Meňhart.
Červený Hrádok - Paňa 1:0 (0:0), P. Šabík.
Prílepy - Hosťová 4:2 (1:1), J. Malý 3, J. Kukučka - T. Gál, R. Balko.
Čifáre - Neverice 6:1 (2.0), M. Maček 3, J. Ďurček,V. Toman, L. Toman - J. Halmeš.
Choča - Žitavce 2:2 (1:1), N. Šíra, P. Drgoňa - M. Buranský, vlastný.
Babindol - Ladice 6:0 (3:0), M. Šerfözö 3, V. Kevely 2, M. Holčík.
1. Prílepy 7 5 0 2 18:15 15 (+3)
2. Čifáre 7 4 2 1 25:13 14 (+2)
3. Č. Hrádok 7 4 2 1 13:5 14 (+2)
4. Žitavce 7 4 2 1 14:8 14 (+5)
5. Babindol 7 4 1 2 26:10 13 (+4)
6. Paňa 7 4 1 2 18:8 13 (+1)
7. Hosťová 7 4 0 3 19:14 12 ( 0)
8. Tajná 7 4 0 3 16:17 12 ( 0)
9. Mankovce 7 3 0 4 14:13 9 (-3)
10. Nevidzany 7 2 2 3 15:14 8 (-1)
11. Choča 7 2 2 3 9:17 8 (-1)
12. Neverice 7 2 1 4 17:24 7 (-2)
13. Melek 7 2 1 4 16:23 7 (-5)
14. V. Vozokany 7 2 1 4 10:21 7 (-2)
15. T. Mlyňany B 7 2 0 5 9:21 6 (-3)
16. Ladice 7 0 1 6 6:22 1 (-8)
T. Mlyňanom B odrátajú 3 body.
Najlepší strelci: 10 - M. Šerfözö, 9 - V. Kevely (obaja Babindol), 8 - J. Malý (Prílepy), 7 - R. Balko (Hosťová), R. Marko (Nevidzany).

Súťaže dorastu
I. TRIEDA sk. A
Klasov - N. Sady-Čab 1:1 (1:0), J. Balázs - Š. Kopčan.
Čakajovce - Diakovce 7:1 (3:0), A. Mládek 2, M. Kuťka 2, M. Greguš, J. Gajan, R. Rác - M. Kollárik.
Rumanová - Lapáš 3:3 (1:2), Tkáč 2, R. Lovič - A. Jamrich 2, M. Plánka.
Cabaj-Čápor - Tešedíkovo 1:1 (0:0), M. Ligač za domácich.
1. Lehota 6 5 0 1 24:10 15
2. Lapáš 6 3 2 1 14:11 11
3. Čakajovce 5 3 1 1 24:6 10
4. Klasov 6 2 3 1 13:11 9
5. Tešedíkovo 7 2 2 3 9:17 8
6. N. Sady-Čab 5 2 1 2 15:10 7
7. Výč.-Opatovce 3 2 0 1 16:5 6
8. Jelenec 5 1 3 1 11:12 6
9. N. Hrnčiarovce 4 2 0 2 6:17 6
10. Diakovce 6 1 1 4 9:22 4
11. Cabaj-Čápor 4 0 2 2 4:12 2
12. Rumanová 5 0 1 4 5:17 1
I. TRIEDA sk. B
Dlhá n/V. - Kynek 5:2 (1:1), Z. Molnár 3, Leško 2.
ŠK Močenok - Veľké Zálužie 1:0 (0:0), Herceg.
Neded - Jarok 6:0 (4:0), Ľ. Kalmár 2, Cs. Pál, T. Pál, Sárközy, Kostankó.
Hájske - Poľný Kesov 2:1 (1:0), M. Popelka, F. Matušica - E. Kršiak.
Svätoplukovo - Trnovec n/V. 3:3 (0:3), L. Daniš 3 - J. Velbacký 2, M. Holos.
Selice - Poľn. Močenok 2:1 (1:1), Z. Czanik, L. Bogdan - M. Pec.
1. Hájske 6 5 0 1 17:4 15
2. Poľ. Močenok 6 4 0 2 26:11 12
3. ŠK Močenok 6 4 0 2 23:10 12
4. Neded 6 4 0 2 23:11 12
5. Selice 6 4 0 2 24:19 12
6. V. Zálužie 6 3 1 2 12:5 10
7. Trnovec 7 3 1 3 8:10 10
8. Dlhá n/V. 6 2 0 4 16:30 6
9. Jarok 6 1 2 3 10:14 5
10. Svätoplukovo 5 1 1 3 18:22 4
11. Poľný Kesov 6 1 1 4 6:21 4
12. Kynek 6 1 0 5 6:32 3
Mojmírovce odstúpili zo súťaže.
I. TRIEDA sk. C
Beladice - Golianovo 1:5 (0:3), L. Tokár - P. Kostoláni 2, P. Bradáč 2, O. Majerčík.
Lúčnica - D. Krškany 2:0 (0:0), T. Mališka 2.
Branč - Veľký Cetín 3:3 (1:0), J. Danóczi, M. Banyár, L. Tóth (11 m) - F. Ješko 2, A. Kóňa.
Čechynce - D. Obdokovce 1:1 (0:0), A. Cupák - D. Oláh.
Vinodol - Nová Ves 5:2 (2:1), E. Prešinský, M. Póčik, M. Lakatoš, J. Peško, J. Magát - Š. Mikle, M. Záhorský.
Kolíňany - Žirany 1:0 (0:0), T. Matyo.
1. Čechynce 7 5 1 1 21:7 16
2. Vinodol 7 4 1 2 22:9 13
3. Lúčnica 7 4 1 2 13:10 13
4. Golianovo 5 4 0 1 25:6 12
5. Veľký Cetín 6 3 2 1 33:10 11
6. Branč 7 3 2 2 18:10 11
7. D. Obdokovce 5 3 1 1 13:10 10
8. Nová Ves 6 3 0 3 19:14 9
9. D. Krškany 6 3 0 3 12:14 9
10. Kolíňany 7 3 0 4 11:24 9
11. Žirany 6 1 0 5 5:16 3
12. Beladice 7 1 0 6 12:47 3
13. Pohranice 6 0 0 6 4:31 0
I. TRIEDA sk. D
T. Mlyňany - Vozokany/Nemčiňany 1:1 (1:0), M. Solčiansky - M. Vrábel.
Volkovce - Velčice 14:0 (4:0), T. Danko 4, R. Pekár 3, V. Kováč 2, T. Volf 2, M. Frajka, M. Kvaššay.
Sľažany - Č. Kľačany 2:0 (2:0), M. Studený, P. Laca.
Žitavany - Machulince 3:1 (1:0), D. Kováč 2, M. Kyselica.
1. Sľažany 7 6 1 0 36:8 19
2. Č. Kľačany 7 6 0 1 25:9 18
3. ViOn B/Volkovce 7 5 1 1 36:7 16
4. T. Mlyňany 7 3 1 3 15:20 10
5. Vozok./Nemčiň. 7 2 1 4 20:25 7
6. Žitavany 7 1 1 5 13:21 4
7. Velčice 7 1 1 5 12:46 4
8. Machulince 7 1 0 6 14:35 3

Súťaže žiakov
I. A TRIEDA
ŠK Močenok - Cabaj-Čápor 2:0 (0:0), T. Škopek, S. Packa.
Poľ. Močenok - Kráľová n/V. 3:4 (2:0), T. Tichý 3 - P. Nagy 2, A. Bergendi, Z. Király.
Selice - Tešedíkovo 0:1 (0:0), M. Hrdý.
P. Kesov - Diakovce 4:0 (2:0), R. Hruška, R. Pilný, M. Rybár, Ľ. Bíro.
Branč - Mojmírovce 1:3 (0:1), E. Varga (11 m) - M. Lakatoš, B. Oravec, R. Floriš.
Svätoplukovo - Žihárec 5:2 (1:0), V. Stojka 3, T. Jamrich, B. Hanuška - A. Burdi 2.
1. Poľný Kesov 4 4 0 0 25:2 12
2. Tešedíkovo 4 3 0 1 13:2 9
3. Poľ. Močenok 4 2 1 1 10:7 7
4. ŠK Močenok 4 2 1 1 11:11 7
5. Kráľová n/V. 4 2 1 1 8:11 7
6. Mojmírovce 4 2 1 1 6:13 7
7. Žihárec 4 2 0 2 15:12 6
8. Svätoplukovo 4 1 1 2 12:13 4
9. Cabaj-Čápor 4 1 1 2 8:12 4
10. Branč 4 1 0 3 4:14 3
11. Selice 4 0 1 3 2:6 1
12. Diakovce 4 0 1 3 0:11 1
I. B TRIEDA
Výčapy-Opatovce - Veľké Zálužie 1:1 (1:1), za hostí F. Ternény.
Dražovce - Rišňovce 3:1 (3:1), P. Májik 2, M. Májik - M. Záhorský.
Lukáčovce - Jarok 2:0 (1:0), P. Nemec 2.
N. Hrnčiarovce - Zbehy 2:2 (1:1), M. Skyba, M. Borbély - P. Šinský 2.
Alekšince - Dolné Krškany 3:1 (3:0), M. Hofman, Ľ. Janeček, J. Doktor - P. Rudinec.
1. Dražovce 4 3 1 0 14:5 10
2. Alekšince 4 3 1 0 11:5 10
3. Lukáčovce 4 2 2 0 8:3 8
4. V. Zálužie 4 1 2 1 15:12 5
5. Zbehy 4 1 2 1 10:10 5
6. N. Hrnčiarovce 3 1 1 1 9:6 4
7. V.-Opatovce 4 1 1 2 6:9 4
8. Jarok 4 1 0 3 10:16 3
9. D. Krškany 3 0 1 2 3:8 1
10. Rišňovce 4 0 1 3 7:19 1
I. C TRIEDA
Čechynce - D. Obdokovce 0:1 (0:1), Lidik.
N. Ves n/Ž. - Lapáš 0:1 (0:1), T. Boďo.
Lúčnica n/Ž. - Chrenová C 3:3 (2:1), M. Cibula 2, M. Horváth - N. Haluška 2, D. Bílik.
Janíkovce - Čeľadice 4:1 (0:1), V. Zrubec 2, M. Rybárszky, A. Čulák - P. Odrážka.
Žirany - Vinodol 2:1 (0:0), R. Bencz 2 - P. Sádovský.
1. Janíkovce 4 4 0 0 18:2 12
2. Lapáš 3 3 0 0 18:1 9
3. D. Obdokovce 4 2 1 1 10:3 7
4. Čeľadice 3 2 0 1 11:9 6
5. Lúčnica 4 1 2 1 8:9 5
6. Žirany 4 1 2 1 6:13 5
7. Čechynce 4 1 1 2 9:8 4
8. Nová Ves 4 1 0 3 9:11 3
9. Vinodol 4 1 0 3 5:9 3
10. Chrenová C 3 0 2 1 5:7 2
11. Veľký Cetín 3 0 0 3 0:27 0
I. D TRIEDA
Skýcov - Žitavany 0:4 (0:2), M. Horňáček 2, R. Dekan 2.
M. Vozokany - Slepčany 0:6 (0:1), J. Šutka 2, M. Hrabinský 2, M. Kostoláni, L. Šutka.
Neverice - T. Mlyňany 1:14 (0:5), A. Michalka - M. Čikel 4, P. Švába, M. Urbánek, M. Hudec, J. Vodný 3, M. Gajdoš, P. Martinec 2, M. Martinec.
Sľažany - Beladice 2:1 (0:1), Tonka, A. Barta - K. Palko.
Machulince - Č. Kľačany 3:1 (2:0), P. Zemanovič, L. Valent, E. Mikuš - M. Šutka.
1. T. Mlyňany 4 4 0 0 37:4 12
2. Slepčany 4 4 0 0 19:1 12
3. Machulince 3 3 0 0 23:1 9
4. Č. Kľačany 4 3 0 1 24:3 9
5. Beladice 4 3 0 1 20:3 9
6. Žitavany 3 1 0 2 5:6 3
7. Sľažany 3 1 0 2 2:11 3
8. Tek. Nemce 3 1 0 2 5:16 3
9. Skýcov 4 0 0 4 1:26 0
10. M. Vozokany 4 0 0 4 1:26 0
11. Neverice 4 0 0 4 1:41 0

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vitajte v postapokalyptickom svete
  2. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  3. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  4. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  5. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  6. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  7. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  8. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  9. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  10. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  1. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  2. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  3. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  4. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  5. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  6. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  7. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  8. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  9. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  10. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 17 663
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 14 335
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 080
  4. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 039
  5. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 11 789
  6. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 11 715
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 555
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 773
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 660
  10. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 9 616
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Ponitrianska stovka: Keď dobehneš, nechceš uveriť, že tvoje telo toľko zvládlo

Na kopcovitej trase z Handlovej do Nitry dve stovky pretekárov hľadali svoje limity. Inak ako šialenci sa im povedať nedá.

Zľava Tomáš Borčin, Daniel Sitáš a Jaro Bytel.

Nitrania dnes išli na veľké nákupy aj na cintoríny

Načo budú otvorené obchody, keď môžeme ísť len do potravín a lekární? pýtajú sa ľudia aj Zväz obchodu.

Mestský cintorín v Nitre.

Na župnom zastupiteľstve bol pozitívny poslanec. Testovali len ľudí, vedľa ktorých sedel

Viacerí poslanci apelujú na samosprávy, aby sa v tejto situácii rokovalo online.

Podžupanka Eva Antošová.
Predlžujeme akciu o 24h

Ak nemôžete za novinami, noviny prídu k vám. Dnes to máte s 50% zľavou na celý rok

Akcia platí pre nových aj existujúcich predplatiteľov, ktorí si ho predĺžia.

Táto akcia platí len 24 hodín a nebude sa opakovať.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na Liptove pribudol v piatok dosiaľ najvyšší počet infikovaných

Situácia sa začína zhoršovať už aj v okrese Ružomberok.

TMR zatvára strediská Jasná a Vysoké Tatry

V prípade priaznivého vývoja situácie na Slovensku by mohli znova otvoriť 6. novembra.

Ľudia stoja v radoch pred odbernými miestami

Odberové miestnosti sa otvorili o ôsmej hodine ráno.

Už ste čítali?