Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

stolný tenis

EXTRALIGA ŽIEN

ŠG Nitra A - ŠKST Topoľčany 9:1, Kreškocziová a Bakaiová 3,5, Medříková 2 - Balážová 1. ŠG Nitra B - Topvar Topoľčany 1:9, Andelová 1 - Frťalová a Kmotorková 3,5, Glosová 2. Š. Michaľany - Trnávka 5:5, Lok. Košice - Malacky odložili.

ŠG Nitra A - Topvar Topoľčany 4:6, Medříková 2, Kreškocziová a Bakaiová 1 - Frťalová 3,5, Kmotorková 2,5. ŠG Nitra B - ŠKST Topoľčany 2:8, Danišová a Andelová 1 - Balážová a Belianska 3,5, Hippíková 1. Š. Michaľany - Malacky odložili, Lok. Košice - Trnávka 3:7.

Skryť Vypnúť reklamu

1. Topvar Topoľčany 18 17 0 1 155:25 52

2. ŠG Nitra A 18 13 3 2 126:54 47

3. ŠKST Topoľčany 18 12 3 3 115:65 45

4. Trnávka 18 8 3 7 93:87 37

5. Š. Michaľany 17 6 3 8 76:94 32

6. Malacky 16 6 4 6 71:89 32

7. Dun. Streda 18 4 6 8 73:107 32

8. Ružomberok 18 4 4 10 78:102 30

9. ŠG Nitra B 18 3 3 12 61:119 27

10. Lok. Košice 17 0 1 16 32:138 18

I. LIGA MUŽOV Západ

Topvar Topoľčany - Domino sv. Marka Nitra 4:10, Mackovič a Poluch 2 - Grigel st. 3,5, Joanidis a Ľ. Ježo 2,5, Urban 1,5. Piešťany - ŠG Nitra 4:10, Ištokovič a Žoldoš 3,5, Candrák a Červeň 1,5. P. Bystrica - Nové Zámky 6:8, Filaga a Kozár 3,5, Ozorák 1. Galanta - Relax 10:4. Tr. Teplá - Gabčíkovo 13:1. Trnava - Rača B 11:3.

Piešťany - Domino sv. Marka Nitra 4:10, Joanidis, Grigel st., Urban a Ľ. Ježo 2,5. Topvar Topoľčany - ŠG Nitra 7:7, Slovák a Poluch 2,5, Mackovič a Glosová 1 - Žoldoš 3,5, Ištokovič 2,5, Červeň 1. Tr. Teplá - Nové Zámky 4:10, Filaga a Ozorák 3,5, Kozár 2,5, Slovák 0,5. Galanta - Rača B 7:7. P. Bystrica - Gabčíkovo 10:4. Trnava - Relax 6:8.

Skryť Vypnúť reklamu

1. Topvar Topoľč. 22 17 2 3 203:105 58

2. Trnava 22 16 1 5 189:119 55

3. Domino sv. Marka 22 13 4 5 172:136 52

4. Nové Zámky 22 13 4 5 182:126 52

5. Rača B 22 9 8 5 176:132 48

6. ŠG Nitra 22 10 5 7 157:151 47

7. Galanta 22 7 8 7 159:149 44

8. Tr. Teplá 22 8 5 9 147:161 43

9. P. Bystrica 22 6 6 10 151:157 40

10. Piešťany 22 5 2 15 115:193 34

11. Relax Brat. 22 4 1 17 117:191 31

12. Gabčíkovo 22 1 0 21 80:228 24

II. LIGA

Želiezovce - Klát. N. Ves 8:10. H. Trsťany - Tovarníky 9:9, Torda 3, Petráš, Ambrozai a Tuhý 2 - Mikuš 3,5, Michalka 2,5, I. Goga a Ľ. Goga 1,5. Trnovec - V. Uherce 14:4, Ováry a Polcik 4,5, Škuril 3,5, Šabík 1,5. Bánov - Lazany 9:9, M. Remiáš a Mrkvica 2,5, Mikulec a V. Šimunek 2. Drietoma - N. Mesto B 16:2, P. Bystrica B - N. Mesto A 8:10. Želiezovce - Tovarníky 10:8, za hostí Mikuš 3, Michalka a I. Goga 2, Ľ. Goga 1. H. Trsťany - Klát. N. Ves 10:8, Torda 4,5, Ambrozai 2,5, Tuhý 2, Petráš 1. Trnovec - Lazany 14:4, Ováry a Polcik 4,5, Škuril 3, Šabík 2. Bánov - V. Uherce 9:9, Mikulec 3,5, V. Šimunek 2,5, Mrkvica 2, M. Remiáš 1. Drietoma - N. Mesto A 8:10, P. Bystrica B - N. Mesto B 11:7.

Skryť Vypnúť reklamu

1. Trnovec 22 20 2 0 299:97 64

2. N. Mesto A 22 17 3 2 251:145 59

3. Želiezovce 22 17 1 4 254:142 57

4. Lazany 22 12 3 7 209:187 49

5. Tovarníky 22 10 3 9 225:171 45

6. Bánov 22 7 5 10 187:209 41

7. H. Trsťany 22 6 6 10 174:222 40

8. Klát. N. Ves 22 7 3 12 171:225 39

9. V. Uherce 22 8 1 13 175:221 39

10. P. Bystrica B 22 4 6 12 153:243 36

11. Drietoma 22 6 2 14 161:235 36

12. N. Mesto B 22 0 1 21 117:279 23

III. LIGA

Prvé zápasy play off - Finále: Levice - Trnovec B 8:10, Mičian 3, Gabaš a Mikle 2, Paulus 1 - Kobolka a Slováčik 3,5, Macháň a Bízik 1,5. Prvý zápas 12:6. O 3. miesto: Vráble - ŠG Nitra B 10:8, Trávnik 4, Špleha a Mikla 3 - Candrák a Čukan 2,5, Laník a Velčický 1,5. Prvý zápas 10:8. O 5. miesto: Volkovce - Domino sv. Marka Nitra B 10:8, Ján Červený 3, F. Mášik a K. Mášik 2,5, Jo. Červený 2 - Černák a Horečný 3,5, Slávik 1. Prvý zápas 12:6. O 7. miesto: Šaľa - Podlužany 9:9, Lazan, Meľnikov a Kĺbik 2,5, Lužica ml. 1,5 - J. Harmady 4, Zigo 3, Jančo 2. Prvý zápas 5:13.

O ZÁCHRANU: Krušovce - Šurany 13:5, Porubský 4, Žitňanský 3,5, M. Smutný 3, Malina 2,5 - Filagová 3, Botka 1,5, Bola 0,5. ŠKST Topoľčany mali voľno.

1. ŠKST Topoľčany 4 3 0 1 33:39 10

2. Šurany 4 2 0 2 41:31 9

3. Krušovce 4 1 0 3 34:38 7

Bonifikácia: Krušovce 1, Šurany 1.

Konečné poradie: 1. Levice, 2. Trnovec B, 3. Vráble, 4. ŠG Nitra B, 5. Volkovce, 6. Domino B, 7. Podlužany, 8. Šaľa, 9. ŠKST Topoľčany, 10. Šurany, 11. Krušovce, 12. Rišňovce.

IV. LIGA sk. SEVER

Finále: ŠG Nitra C - Výčapy-Opatovce 8:10, Čukan 2, Velčický a Laník 1,5, Kreškocziová 1, 2x bez boja - Košecký 3,5, Čulák 2,5, D. Rumanovský a Bujna 2. Prvý zápas 9:9. O 3. miesto: Tovarníky B - Dlhá n/V. 9:9, Bajzík a Slovák 3,5, Dubný a Mihok 1 - Kriško 4,5, A. Andódi 2, Čičmiš 1,5, R. Andódi 1. Prvý zápas 5:13. O 5. miesto: Lehota - Domino sv. Marka Nitra C 12:6, Studený a Ment 3,5, Križan 3, Holka 2 - Slávik 3, Krivošíková a Moravčík 1,5. Prvý zápas 7:11. O 7. miesto: Kynek - Svätoplukovo 10:8, Beňačka 3, Vereš a Šimek 2,5, Billich 2 - Ľ. Rumanovský 4,5, Takách 2, Čanaky 1,5. Prvý zápas 6:12. O 9. miesto: Vráble B - Trnovec C 6:12, Závody 3,5, Mesároš 2, Botka 0,5 - Ševčík 4,5, Kukan ml. 3,5, Gálik a Lenčéš 2. Prvý zápas 6:12. O 11. miesto: Zl. Moravce - Volkovce B 7:11, Kováč ml. a Ferda 3, Zuzula 1 - Nagy 4,5, Frajka a Laca 2,5, Magušin 1,5. Prvý zápas 4:14. O 13. miesto: Č. Kľačany - Šaľa B 8:10, Varga 3,5, Herc 3, S. Páleník 1, Ivan 0,5 - Kostka 3,5, Lužica st. 2,5, Trautenberger 2, Szitáš a Švéda 1. Prvý zápas 6:12. O 15. miesto: Topoľčany B - Močenok 11:7, Paluš 4,5, Marko 3,5, Ďurnek 2,5, Čerman 0,5 - Antoš 3, Lenický 2, M. Lenčéš a P. Lenčéš 1. Prvý zápas 0:18.

Konečné poradie: 1. Výčapy-Opatovce, 2. ŠG Nitra C, 3. Dlhá n/V., 4. Tovarníky B, 5. Lehota, 6. Domino sv. Marka Nitra C, 7. Svätoplukovo, 8. Kynek, 9. Trnovec C, 10. Vráble B, 11. Volkovce B, 12. Zl. Moravce, 13. Šaľa B, 14. Č. Kľačany, 15. Močenok, 16. Topoľčany B.

IV. LIGA sk. JUH

Finále: STK N. Zámky B - Bánov B 11:7, Šumský 4,5, D. Karas 3, R. Karas 2,5, Škulavík 1 - M. Šimunek 3,5, Galamboš 2, B. Šimunek 1,5. Prvý zápas 9:9. O 3. miesto: Levice B - H. Trsťany B 10:8, Páleník 4,5, Beničiak, Štúň a Daniš 1,5, Jalakša 1 - Ambrozai 3, Hanuliak a Tuhý 2, Gablovič 1. Prvý zápas 5:13. O 5. miesto: SPŠ Komárno A - Lok. N. Zámky 9:9, Varga 3, Vanko 2,5, Ľ. Ibolya 2, G. Ibolya 1,5 - Röman 4,5, Gróf 3,5, Ozorák 1. Prvý zápas 11:7. O 7. miesto: Šurany B - Bajka/Jur 12:6, Filagová, M. Veis a Bola 4 - Molnár, Pericht, Garai a Braun 1,5. Prvý zápas 12:6. O 9. miesto: Hronovce - Bešeňov 9:9, Černák 3,5, Bota a Szabo 2,5, Molnár 0,5 - Timoranský 4, Varga a Hajdu 2, Fekete 1. Prvý zápas 5:13. O 11. miesto: B. Kosihy - Bánov C 10:8, Matušek, Csenger, Száraz a Jozefík 2,5 - Petrášová a Mráz 4. Prvý zápas 10:8. O 13. miesto: Čajkov - Pokrok Komárno 5:13, Pavlík 3,5, F. Mucha 1, Molnár 0,5 - Nagy 4,5, Lichtblau a Fercsik 3, Petráš 2,5. Prvý zápas 6:12. O 15. miesto: SPŠ Komárno B - Lipová 10:8, Kányai 4,5, Vincze 3, Csöbönyei 2,5 - Mazúch 3,5, Vlačuška 2,5, Porubský a Federičová 1. Prvý zápas 8:10, na sety spolu 69:65.

Konečné poradie: 1. STK N. Zámky B, 2. Bánov B, 3. H. Trsťany B, 4. Levice B, 5. SPŠ Komárno A, 6. Lok. N. Zámky, 7. Šurany B, 8. Bajka/Jur, 9. Bešeňov, 10. Hronovce, 11. B. Kosihy, 12. Bánov C, 13. Pokrok Komárno, 14. Čajkov, 15. SPŠ Komárno B, 16. Lipová.

mládež

Majstrovstvá regiónu (Nitr. a Trenč. kraj) mladších žiakov v Topoľčanoch - chlapci: 1. Karas (N. Zámky), 3. Mucha (ŠG Nitra) a Ďurnek (ŠKST Topoľčany), štvorhra: 1. Mucha - Polák (ŠG Nitra), 3. Ďurnek - Čerman (ŠKST Top.) a Karas - Kokavec (N. Zámky/ŠG Nitra), dievčatá: 1. Belianska, 3. Ďurneková (obe ŠKST Top.) a Bútorová (Topvar), štvorhra: 1. Belianska - Ďurneková, 3. Selická - Kokavcová (Lehota/ŠG Nitra) a Bútorová - Danová (Topvar/Domino Nitra), mix: 1. Karas - Danová, 3. Čerman - Ďurneková a Mucha - Kokavcová. (mb)

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  3. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  4. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  5. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  6. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  1. Počas koronakrízy vzrástli obavy z dopadov práceneschopnosti
  2. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  3. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  4. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  5. Budovanie zelenej značky
  6. Arval Slovakia: Spoliehajú na nás firmy z kľúčových sektorov
  7. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  8. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  9. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  10. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 35 482
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 23 348
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 16 399
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 142
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 720
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 590
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 555
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 459
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 408
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 304
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Najlepšie výsledky zaznamenali v druhom kole, najhoršie v prvom.

49m

Ďalší diel online diskusie vysielame LIVE vo štvrtok o 11:00 hod na našom Facebooku.

18 h
Klaudio Farmadín vedie Športový klub Farmex Nitra. Nedávno vybudovali nové ihrisko s umelým povrchom a šprintérsku rovinku.

Jeho zverenci majú stále šancu prebojovať sa na olympiádu do Tokia.

3 h
Riaditeľ nemocnice Dubaj a primátor Hattas.

Testovanie sa má stať trvalou súčasťou nášho života na najbližšie mesiace a možno aj roky, hovorí riaditeľ nemocnice Milan Dubaj.

10 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

24. jan

Dobre skončilo v Bobote, Čachticiach, Stankovciach. Výborne v Dolnej Porube a Trenčianskych Miticiach.

20 h

Ide zatiaľ iba o čiastkové výsledky.

15 h

Miera pozitívnych testov v krajskom meste dosiahla 1,15 percenta.

25. jan

Už ste čítali?