Utorok, 18. máj, 2021 | Meniny má ViolaKrížovkyKrížovky

Mäsomax naplno, Incar s bodom

I. LIGA

ŠK Mima Trnava - Incar Nitra 4:4 (1:2), Hrnčár, Marčan, Pavlovič, Urbanovič. Mima začala proti majstrovi aktívne, no Repa bol zakaždým na mieste. V druhej desaťminútovke však predsa len kapituloval. Domáci sa ale z vedenia netešili dlho a Nitrania ešte do prestávky predviedli prvý zvrat v zápase. Vyrovnali prakticky vzápätí po tom ako inkasovali a druhý gól dali tri sekundy pred prestávkou. Aj v druhom polčase to boli Trnavčania, ktorí sa z gólu tešili ako prví, ba navrch pridali ešte jeden. Incar ale po trestnom kope vyrovnal. Krátko po góle však uvidel kapitán Čambal za urážku rozhodcu červenú kartu. V závere presilovky dotlačili domáci loptu za Repov chrbát ešte raz a zdalo sa, že tri minúty pred koncom získa Mima cenný skalp. V samom závere sa však Pavlovič prezentoval svojou povestnou strelou a postaral sa o zaslúženú deľbu bodov.

INCAR: Repa - Čambal, Urbanovič, M. Pavlovič, Hrnčár (Štajer, Rajčáni, Látečka, Nagy, Zima, Marčan).

Mäsomax Nitra - 1. HFC Lučenec 5:4 (1:1), 1., 25. a 40. Koprda, 23. Rus, 38. Šindler. Domáci sa ujali vedenia po rýchlej kombinácii už po 15 sekundách hry. Hostia mohli síce v ďalšom priebehu hry vyrovnať, ale Horský sa prekonať nenechal. Lučenčanom sa podarilo streliť gól v 16. min. a za nerozhodného stavu sa šlo aj do kabín, pretože tesne pred prestávkou Slovák netrafil prázdnu bránku. Aj v druhom polčase strelili ako prví gól domáci a po samostatnej akcii Koprda zvýšil už na 3:1, lenže hostia v rozpätí 34. až 37. minúty otočili na 3:4. Ani tento stav hráčov Mäsomaxu nepoložil a v hre bez brankára Šindler vyrovnal. O víťaznú bodku pre Nitranov sa postaral svojím tretím gólom jednu sekundu pred koncom zápasu Koprda.

MÄSOMAX: Horský - Slovák, Grimbel, Koprda, Bédi (Tarina, Šindler, Prešinský, Ballay, Rus, Chovanec). (juh)

Ostatné výsledky: Semic - Górnik 1:3, Dubnica - Slov-matic 3:4, Žilina - Pinerola 5:6, Izolex - Malacky 3:3, B. Bystrica - RCS Košice 2:6.

14. Žilina 19 1 2 16 38:123 5

Semifinále pohára - 26. 3. o 18.30 h Incar - Lučenec, 27. 3. o 18.00 h Dubnica - Mäsomax (hrá sa na 1zápas).

1. 5 spôsobov, ako Wi-Fi 6 pomáha biznisu
  2. Chcete mať pasívny príjem vďaka investovaniu? Ako začať?
  3. Čo som sa naučila o mužskom holení a o mužoch
  4. Tepelnou izoláciou POLYFORM pohodlne ušetríte náklady
  5. Ako správne nalepiť obklady v kúpeľni?
  6. Televízory budúcnosti: Keď sa skĺbi umenie so sci-fi
  7. Začala sezóna bicyklov aj ich zlodejov: Dajte si na svoj pozor!
  5. Prekvapia hokejový svet? Slovensko ide na šampionát s mladíkmi
  6. Začala sezóna bicyklov aj ich zlodejov: Dajte si na svoj pozor!
  7. Ceny nehnuteľností stále rastú. Je čas investovať
  8. 5 spôsobov, ako Wi-Fi 6 pomáha biznisu
  9. Bakalárske študijné programy na FVT
  10. Ako správne nalepiť obklady v kúpeľni?
  10. Tip na rodinné kombi 4x4 v plnej výbave do 30 000 eur 4 909

Aký mohol mať podnikateľ motív? Manželka podozrivého zapojila do prípadu súkromného detektíva.

16 h
Michal Trnovský napriek prehre 0:2 v Ružomberku úžasnými zákrokmi podržal Nitru. Martin Tóth zas Slovanu sťažil majstrovské oslavy azda najviac zo všetkých vionistov.

Súhlasíte s našim hodnotením?

Návštevník musí byť zaočkovaný, mať negatívny test alebo potvrdenie o prekonaní koronavírusu.

11 h
Atypický obrázok: Marek Slovák sa v drese Košíc teší z gólu do siete Nitry. Pohyblivý center sa vracia na východ. Doma bude corgoňom chýbať, v uplynulej sezóne bol útočníkom s najvyrovnanejšou formou aj druhým najproduktívnejším hráčom tímu.

Miláčik tribún bude otcom a aj preto odchádza.