ŽIACI
n Bodovací turnaj SR v Topoľčanoch - staršie žiačky: 1. Balážová (ŠKST Topoľčany), 2. Medříková (ŠG Nitra), 5. Hippíková, 8. Belianska (obe ŠKST Topoľčany), štvorhra: 2. Hippíková - Belianska, 3. Medříková - Krchňavá (Podbrezová). Starší žiaci (99 účast.): 5. Bezúr (Vajanského), 9. Polák (ŠG Nitra), 10. Gogora (ŠKST Topoľčany), 13. Mucha (ŠG Nitra), 14. Struhár (NZ), 16. Kevický (Komárno).
n Majstrovstvá regiónu (Nitr. a Trenč. kraj) najmladších žiakov v Bošanoch - chlapci: 1. Mucha (ŠG Nitra), 2. Selický (Lehota), 3. Kopecký (Topoľč.), štvorhra: 1. Mucha - Maňák (Top.), 3. Kopecký - Barčiak (Top.) a Selický - Dúbik (Lehota), dievčatá: 1. Ďurneková (Topoľč.), 2. Danová (Domino Nr), 3. Kokavcová (ŠG Nr), štvorhra: 1. Danová - Ďurneková, 2. Kokavcová - Barčiaková (Top.), mix: 1. Mucha - Kokavcová, 2. Selický - Danová, 3. Kopecký - Ďurneková.
III. LIGA
O POSTUP - skupina C: Podlužany - Levice 4:14, Zigo a J. Harmady 2 - Gabaš 4,5, Mičjan a Mikle 3,5, Paulus 1,5, Dudášik 1. Domino sv. Marka B - ŠG Nitra B 7:11, Černák 2,5, Horečný 2, Moravčík 1,5, Kazlov 1 - Candrák 4,5, Laník 3, Velčický 2, Čukan 1,5.
1. Levice 3 3 0 0 42:12 12
2. ŠG Nitra B 3 2 0 1 30:24 8
3. Domino Nr B 3 1 0 2 25:29 7
4. Podlužany 3 0 0 3 11:43 3
Bonifikácia: Levice 3, Domino 2, ŠG 1.
Skupina D: Volkovce - Trnovec B 8:10, K. Mášik 3,5, Ján Červený, Jo. Červený a F. Mášik 1,5 - Kobolka 4, Bízik 3, Slováčik 2, Macháň 1. Vráble - Šaľa 13:5, Špleha 4,5, Botka 3,5, Mikla a Csámpai 2,5 - Lazan 3, Lužica ml. 2.
1. Trnovec B 3 3 0 0 36:18 12
2. Vráble 3 2 0 1 34:20 9
3. Volkovce 3 1 0 2 22:32 5
4. Šaľa 3 0 0 3 16:38 4
Bonifikácia: Trnovec 3, Vráble 2, Šaľa 1.
O ZÁCHRANU: Šurany - Krušovce 13:5, Filagová 4,5, Bola 3,5, Botka 3, Frey 2 - Porubský 2,5, R. Smutný 2, Malina 0,5. ŠKST Topoľčany mali voľno.
1. ŠKST Topoľč. 2 2 0 0 20:16 6
2. Šurany 2 1 0 1 21:15 5
3. Krušovce 2 0 0 2 13:23 3
Bonifikácia: Krušovce 1, Šurany 1.
IV. LIGA sk. SEVER
O POSTUP - skupina C: Výč.-Opatovce - Svätoplukovo 13:5, Košecký 4,5, Bujna 4, D. Rumanovský ml. 3, Mikuš ml. 1, Čulák 0,5 - Ľ. Rumanovský 2,5, Daniš a D. Rumanovský st. 1, Oravec 0,5. Domino Nitra C - Dlhá n/V. 6:12, Krivošíková 3, Moravčík 2, Vetrík 1 - A. Andódi 4,5, Čičmiš 3,5, R. Andódi 2,5, Kriško 1,5.
1. Dlhá n/V. 5 4 0 1 62:28 16
2. V.-Opatovce 5 4 1 0 59:31 15
3. Domino Nr C 5 1 1 3 40:50 10
4. Svätoplukovo 5 0 0 5 19:71 5
Bonifikácia: Dlhá n/V. 3 b, Domino C 2, Výč.-Opatovce 1.
Skupina D: Kynek - ŠG Nitra C 6:12, Billich 3, Beňačka 2, Vereš 1 - Laník 4,5, Andelová a Velčický 2,5, Kopček 1,5, Mucha 1. Lehota - Tovarníky B 8:10, Studený 3,5, Bako 2,5, Križan 2 - Bajzík 4,5, Slovák 3, Dubný 1,5, Kováč 1.
1. ŠG Nitra C 5 5 0 0 58:32 15
2. Tovarníky B 5 2 1 2 45:45 13
3. Lehota 5 1 1 3 47:43 10
4. Kynek 5 1 0 4 30:60 8
Bonifik.: Tovarníky 3, Lehota 2, Kynek 1.
O ZÁCHRANU - skupina E: Šaľa B - Močenok 17:1, Szitáš, Kostka a Lužica st. 4,5, Trautenberger 3,5 - Antoš 1. Volkovce B - Vráble B 7:11, Magušin 2,5, Nagy 2, Lackovič 1,5, Laca 1 - Sádovský 4,5, Závody 4, Mesároš 2,5.
1. Vráble B 5 5 0 0 65:25 18
2. Volkovce B 5 3 0 2 54:36 13
3. Šaľa B 5 2 0 3 43:47 10
4. Močenok 5 0 0 5 18:72 5
Bonifikácia: Vráble B 3, Volkovce 2, Šaľa 1.
Skupina F: Č. Kľačany - Trnovec C 5:13, Herc 3,5, Varga 1,5 - Ševčík 4,5, Kukan ml. 3,5, Gálik 3, Gašpierik 2. Zl. Moravce - Topoľčany B 14:4, Ferda a Zuzula 4,5, Kováč ml. a Kováč st. 2,5 - Barčiak 2, Čerman a Kopecký 1.
1. Trnovec C 5 5 0 0 78:12 18
2. Zl. Moravce 5 4 0 1 52:38 14
3. Č. Kľačany 5 0 1 4 32:58 8
4. Topoľčany B 5 0 1 4 18:72 6
Bonifikácia: Trnovec 3, Č. Kľačany 2, ZM 1.
IV. LIGA sk. JUH
O POSTUP - skupina C: Šurany B - H. Trsťany B 7:11, M. Veis 3, Filagová 2, P. Veis a Černák 1 - Ambrozai, Solmoši a Tuhý 3,5, Gálus 0,5. Lok. N. Zámky - Bánov B 8:10, Röman 4,5, Gróf 3,5 - Galamboš 3,5, Jurík 2,5, Palacka a B. Šimunek 2.
1. Bánov B 5 4 0 1 51:39 16
2. H. Trsťany B 5 4 0 1 52:38 13
3. Lok. N. Zámky 5 1 0 4 42:48 9
4. Šurany B 5 1 0 4 35:55 8
Bonifikácia: Bánov B 3, NZ 2, Šurany 1.
Skupina D: Levice B - Bajka/Jur 7:11, Páleník 3, Štúň 2, Beničiak a Jalakša 1 - Molnár 3,5, Braun, Pericht a Garai 2,5. SPŠ Komárno A - STK N. Zámky B 8:10, Ľ. Ibolya a G. Ibolya 3, Vanko 2 - R. Karas a D. Karas 3,5, Škulavík a A. Karas 1,5.
1. STK N. Zám. B 5 4 1 0 56:34 17
2. Levice B 5 3 0 2 45:45 12
3. SPŠ Komár. A 5 1 1 3 45:45 10
4. Bajka/Jur 5 1 0 4 34:56 7
Bonifik.: STK NZ B 3, SPŠ A 2, Levice B 1.
O ZÁCHRANU - skupina E: SPŠ Komárno B - Pokrok Komárno 3:15, Kányai 3 - Fercsik 4,5, Urblík, Lichtblau a Bozsaky 3,5. Bánov C - Bešeňov 6:12, Petrášová 3, Zajíček 2, Mráz 1 - Hajdu a Varga 3,5, Fekete a Timoranský 2,5.
1. Bešeňov 5 5 0 0 69:21 18
2. Bánov C 5 3 0 2 48:42 13
3. Pokr. Komár. 5 2 0 3 50:40 10
4. SPŠ Komár. B 5 0 0 5 13:77 5
Bonifik.: Bešeňov 3, Bánov 2, Pokrok 1.
Skupina F: Lipová - Čajkov 7:11, Vlačuška 2,5, Mazúch a Porubský 1,5, Benko 1, Čambálik 0,5 - M. Mucha a Pavlík 4, Pompoš 2, F. Mucha 1. Hronovce - B. Kosihy 11:7, Juriga 4,5, Bota 2,5, Molnár a Černák 2 - Berkes 3,5, Száraz 1,5, Csenger a Jozefík 1.
1. Hronovce 5 5 0 0 64:26 17
2. Bát. Kosihy 5 3 0 2 51:39 14
3. Čajkov 5 2 0 3 45:45 9
4. Lipová 5 0 0 5 20:70 6
Bonifik.: B. Kosihy 3, Hronovce 2, Lipová 1.
MO NITRA
Vráble C - Lehota B 5:13, Botka 3,5, Benč 1,5 - Bako 4,5, Kokavec st. 3,5, Križan 3, Holka 2. Domino sv. Marka Nitra E - Čeľadice 14:4, Svitač 4,5, Kompas a Sedlár 3,5, Danová 2,5 - Krajčo 3, Papp 1. ŠG Nitra E - Domino sv. Marka Nitra D 12:6, Mucha a Bakaiová 4,5, Polák 2,5, Kokavec ml. 0,5 - Krivošíková a Kazlov 2, Vetrík a Hochel 1. Žirany - Kolíňany 8:10, Cvetanov 4, F. Zsebi 2, J. Zsebi a Szonlajtner 1 - Bencz 3,5, Vu Minh a Molnár 2,5, T. Balkó 1,5. ZŠ Vajanského A - ZŠ Vajanského Old boys 13:5, Lidik 4,5, Bezúr 3,5, Lančarič a Múdry 2,5 - Látečka 3, Žiak 2. ŠG Nitra D mala voľno.
1. ŠG Nitra D 18 15 1 2 196:128 48
2. Kolíňany 18 14 1 3 196:128 47
3. Lehota B 18 13 2 3 194:130 46
4. Čeľadice 18 10 0 8 164:160 38
5. ZŠ Vajansk. A 19 9 1 9 172:170 38
6. ŠG Nitra E 18 8 2 8 168:156 36
7. Domino Nr E 18 8 1 9 165:159 35
8. Vráble C 18 6 0 12 140:184 30
9. Žirany 18 5 1 12 143:181 29
10. Domino D 18 4 1 13 133:191 27
11. Vaj. Old b. 19 2 2 15 129:213 25
ŠG Nitra D má 1 kontumačnú prehru.
II. TRIEDA NITRA
Dohrávka: Mojmírovce - ZŠ Vajanského B 11:7, Nemeš a Drinková 3,5, S. Andris 2,5, R. Andris 1,5 - Draškovič 3, Jócsik a Trubíni 2. w Najlepší jednotlivci: P. Mikuš st. (Výčapy-Opatovce B) 44-4, M. Tomko (Čab A) 41-4, P. Varaga (Čab A) 38-6, L. Hupka (Výč.-Opatovce B) 30-6, J. Mesároš (Lehota C) 39-9. w Konečná tabuľka:
1. Čab A 14 14 0 0 196:56 42
2. V.-Opatovce B 14 11 0 3 185:67 36
3. Mojmírovce 14 7 3 4 147:105 31
4. ZŠ Vajansk. B 14 6 2 6 123:129 28
5. Lehota C 14 6 2 6 129:123 28
6. Čab B 14 4 3 7 110:142 25
7. Vráble D 14 3 0 11 104:148 20
8. V.-Opatovce C 14 0 0 14 14:238 14
MO ZLATÉ MORAVCE
Neverice - Topoľčianky 1:17, Choča - Neverice 11:7, Topoľčianky - Beladice 11:7, Volkovce - J. Kostoľany 11:7. Konečná tabuľka:
1. Volkovce C 20 16 2 2 232:128 54
2. Topoľčianky 20 16 0 4 228:132 52
3. J. Kostoľany 20 8 2 10 167:193 38
4. Choča 20 9 0 11 164:196 37
5. Beladice 20 6 2 12 172:188 34
6. Neverice 20 2 0 18 117:243 23
Choča a Neverice majú 1 kont. prehru.
MO ŠAĽA
Dohrávka: Šaľa C - Trnovec D 6:12.
1. Trnovec D 20 18 0 2 257:103 56
2. Dlhá n/V. B 20 16 0 4 264:96 52
3. Šaľa C 20 10 2 8 201:159 42
4. Mix Šaľa 20 9 1 10 182:178 39
5. Močenok B 20 13 1 6 239:121 47
6. Šaľa D 20 8 0 12 163:197 36
7. CVČ Šaľa E 20 3 0 17 91:269 26
8. Močenok C 20 1 0 19 43:317 22
(mb, vem, ki, vk,lac)