EXTRALIGA ŽIEN
ŠG Nitra B - Ružomberok 7:3, Andelová 3, Danišová a Hrudová 2. Topvar Topoľčany - Trnávka 9:1, Frťalová a Kmotorková 3,5, Glosová 2. ŠKST Topoľčany - Malacky 4:6, Balážová 3, Belianska 1. Dun. Streda - Lok. Košice 5:5, Feketeová 3,5, Kariková 1,5.
ŠG Nitra A - Ružomberok 9:1, Bakaiová, Medříková a Kreškocziová 3. Topvar Topoľčany - Malacky 9:1, Frťalová a Kmotorková 3,5, Glosová 2. ŠKST Topoľčany - Trnávka 6:4, Balážová 3, Belianska 2, Hippíková 1. Dun. Streda - Š. Michaľany 6:4, Feketeová 3,5, Kariková 2,5.
1. Topvar Topoľč. 15 14 0 1 130:20 43
2. ŠKST Topoľč. 15 11 2 2 101:49 39
3. ŠG Nitra A 14 11 2 1 102:38 38
4. Malacky 14 6 3 5 62:78 29
5. Dun. Streda 16 4 5 7 68:92 29
6. Trnávka 14 6 1 7 70:70 27
7. Š. Michaľany 15 5 2 8 65:85 27
8. Ružomberok 16 3 4 9 65:95 26
9. ŠG Nitra B 14 3 2 9 49:91 22
10. Lok. Košice 15 0 1 14 28:122 16
I. LIGA ŽIEN
Hubeného Bratislava - ŠKST Topoľčany B 8:2, Belianska 2. Hubeného - Topvar Topoľčany B 10:0.
I. LIGA MUŽOV sk. Západ
Galanta - Topvar Topoľčany 1:13, Csejtey 1 - Baláž, Mackovič a Poluch 3,5, Slovák 2,5. STK N. Zámky - Domino sv. Marka Nitra 7:7, Filaga 3, Ozorák 2,5, Kozár 1,5 - Urban a Joanidis 2,5, Grigel st. 2. Gabčíkovo - ŠG Nitra 3:11, Dostál 1, Marček 1, Heiser a Lichtblau 0,5 - Ištokovič a Žoldoš 3,5, Machálik a Červeň 2. Trnava - Piešťany 11:3, Tr. Teplá - Rača B 7:7, P. Bystrica - Relax Bratislava 10:4.
Trnava - Topvar Topoľčany 8:6, Baláž 3,5, Mackovič 2, Poluch 0,5. Galanta - Piešťany 5:9, Szenes 3, Csejtey a Somogyi 1. STK N. Zámky - ŠG Nitra 9:5, Kozár 3,5, Ozorák 2,5, Filaga 2, Barci 1 - Ištokovič 3,5, Machálik 1, Žoldoš 0,5. Gabčíkovo - Domino sv. Marka Nitra 4:10, Marček 2,5, Lichtblau 1, Dostál 0,5 - Urban a Joanidis 3,5, Grigel st. 2, Grigel ml. 1. Tr. Teplá - Relax 9:5, P. Bystrica - Rača B 7:7.
1. Topvar Topoľč. 18 15 1 2 174:78 49
2. Trnava 18 14 1 3 162:90 47
3. Rača B 18 8 7 3 151:101 41
4. Nové Zámky 18 9 4 5 143:109 40
5. Domino sv. M. 18 9 4 5 135:117 40
6. ŠG Nitra 18 9 2 7 126:126 38
7. Tr. Teplá 18 7 4 7 118:134 36
8. Galanta 18 5 7 6 126:126 35
9. P. Bystrica 18 5 5 8 122:130 33
10. Piešťany 18 4 2 12 93:159 28
11. Relax Brat. 18 3 1 14 96:156 25
12. Gabčíkovo 18 1 0 17 66:186 20
II. LIGA
Želiezovce - Bánov 12:6, za hostí V. Šimunek 2,5, M. Remiáš 2, Mrkvica 1, M. Šimunek 0,5. H. Trsťany - Trnovec 5:13, Torda a Petráš 2, Tuhý 1 - Ováry a Polcik 4,5, Škuril 2,5, Kobolka 1, Šabík 0,5. P. Bystrica B - Tovarníky 5:13, Michalka 4,5, Ľ. Goga 3,5, I. Goga a Mikuš 2,5. Drietoma - Klát. N. Ves 14:4, N. Mesto A - V. Uherce 7:11, N. Mesto B - Lazany 5:13.
Želiezovce - Trnovec 5:13, za hostí Ováry 4,5, Polcik a Kobolka 3,5, Škuril 1,5. H. Trsťany - Bánov 9:9, Torda 4, Petráš a Otrekal 2, Ambrozai 1 - Mrkvica 3,5, M. Šimunek 2,5, V. Šimunek a M. Remiáš 1,5. Drietoma - Tovarníky 4:14, I. Goga 4,5, Michalka 4, Ľ. Goga 3,5, Mikuš 2. P. Bystrica B - Klát. N. Ves 9:9, N. Mesto A - Lazany 12:6, N. Mesto B - V. Uherce 4:14.
1. Trnovec 18 16 2 0 245:79 52
2. Želiezovce 18 15 1 2 216:108 49
3. N. Mesto A 18 14 3 1 213:111 49
4. Lazany 18 10 2 6 171:153 40
5. Tovarníky 18 9 2 7 189:135 38
6. Bánov 18 6 3 9 151:173 33
7. Klát. N. Ves 18 6 3 9 144:180 33
8. V. Uherce 18 6 0 12 140:184 30
9. Drietoma 18 5 2 11 126:198 30
10. P. Bystrica B 18 3 6 9 120:204 30
11. H. Trsťany 18 3 5 10 135:189 29
12. N. Mesto B 18 0 1 17 94:230 19
III. LIGA
O POSTUP - skupina C: Levice - Podlužany 16:2, Gabaš a Mičian 4,5, Paulus a Mikle 3,5 - Zigo a J. Harmady 1. ŠG Nitra B - Domino Nitra B 6:12, Candrák, Čukan, Laník a Velčický 1,5 - Ľ. Ježo, F. Ježo, Horečný a Černák 3.
1. Levice 1 1 0 0 16:2 6
2. Domino Nitra B 1 1 0 0 12:6 5
3. ŠG Nitra B 1 0 0 1 6:12 2
4. Podlužany 1 0 0 1 2:16 1
Bonifikácia: Levice 3, Domino 2, ŠG B 1.
Skupina D: Trnovec B - Volkovce 15:3, Slováčik a Bízik 4,5, Kobolka 4, Kukan ml. 2 - Ján a Jo. Červený 1,5. Šaľa - Vráble 4:14, Lazan 2, Lužica ml. a Meľnikov 1 - Špleha a Trávnik 4,5, Mikla a Csámpai 2,5.
1. Trnovec B 1 1 0 0 15:3 6
2. Vráble 1 1 0 0 14:4 5
3. Šaľa 1 0 0 1 4:14 2
4. Volkovce 1 0 0 1 3:15 1
Bonifikácia: Trnovec 3, Vráble 2, Šaľa 1.
O ZÁCHRANU: ŠKST Topoľčany - Krušovce 10:8, Maňák a Gogora 4,5, Marko 1 - Žitňanský a Malina 2,5, Porubský 2, M. Smutný 1. Šurany mali voľno.
1. ŠKST Topoľčany 1 1 0 0 10:8 3
2. Krušovce 1 0 0 1 8:10 2
3. Šurany 0 0 0 0 0:0 1
Bonifikácia: Krušovce 1, Šurany 1.
IV. LIGA sk. SEVER
O POSTUP - skupina C: Domino Nitra C - Svätoplukovo 14:4, Novák a Slávik 4,5, Krivošíková a Moravčík 2,5 - Rumanovský 2, Takách a Daniš 1. Výč.-Opatovce - Dlhá n/V. 10:8, Košecký 4, Bujna 3, Rumanovský 2, Čulák 1 - A. Andódi a Kriško 2,5, Čičmiš a R. Andódi 1,5.
1. Dlhá n/V. 3 2 0 1 37:17 10
2. V.-Opatovce 3 2 1 0 34:20 9
3. Domino Nr C 3 1 1 1 28:26 8
4. Svätoplukovo 3 0 0 3 9:45 3
Bonifikácia: Dlhá n/V. 3 body, Domino C 2, Výč.-Opatovce 1.
Skupina D: Lehota - ŠG Nitra C 8:10, Ment 3, Studený 2,5, Koscelník 1,5, Bako a Holka 0,5 - Kupeček a Kreškócziová 3, Velčický a Laník 2. Kynek - Tovarníky B 6:12, Billich 3,5, Beňačka 1,5, Vereš 1 - Slovák 4, Bajzík 3,5, Kováč 3, Dubný 1,5.
1. ŠG Nitra C 3 3 0 0 35:19 9
2. Tovarníky B 3 1 1 1 28:26 9
3. Lehota 3 1 1 1 32:22 8
4. Kynek 3 0 0 3 13:41 4
Bonifikácia: Tovar. 3, Lehota 2, Kynek 1.
O ZÁCHRANU - skupina E: Volkovce B - Močenok 16:2, Magušin a Lackovič 4,5, Laca a Nagy 3,5 - Antoš a Lenický 1. Šaľa B - Vráble B 4:14, Kostka 2, Szitáš a Švéda 1 - Meszároš 4,5, Botka a Sádovský 3,5, Závody 2,5.
1. Vráble B 3 3 0 0 41:13 12
2. Volkovce B 3 2 0 1 34:20 9
3. Šaľa B 3 1 0 2 21:33 6
4. Močenok 3 0 0 3 12:42 3
Bonifikácia: Vráble B 3, Volk. 2, Šaľa 1.
Skupina F: Č. Kľačany - Topoľčany B 9:9, Herc 3,5, S. Páleník 3, Varga 2,5 - Marko 3,5, Paluš 3, Čerman 1,5, J. Klačanský 1. Zl. Moravce - Tovarníky B 2:16, Ferda 1, Zuzula a Kováč st. 0,5 - Ševčík 4,5, Slováčik a Macháň 4, Kukan ml. 3,5.
1. Trnovec C 3 3 0 0 48:6 12
2. Zl. Moravce 3 2 0 1 27:27 8
3. Č. Kľačany 3 0 1 2 20:34 6
4. Topoľčany B 3 0 1 2 13:41 4
Bonifikácia: Trnov. 3, Č. Kľač. 2, ZM 1.
IV. LIGA sk. JUH
O POSTUP - skupina C: Lok. N. Zámky - H. Trsťany B 8:10, Gróf 4,5, Hegedüs 2,5, Ozorák 1 - Ambrozai a Tuhý 3, Solmosi 2,5, Teren 1, Gálus 0,5. Šurany B - Bánov B 4:14, M. Veis 3, Filagová 1 - M. Šimunek 4,5, Palacka a Galamboš 3,5, B. Šimunek 2,5.
1. Bánov B 3 3 0 0 36:18 12
2. H. Trsťany B 3 2 0 1 28:26 7
3. Lok. N. Zámky 3 1 0 2 26:28 7
4. Šurany B 3 0 0 3 18:36 4
Bonifikácia: Bánov B 3, NZ 2, Šurany B 1.
Skupina D: SPŠ Komárno A - Bajka/Jur 13:5, Vanko 4,5, Varga 4, G. Ibolya 3,5, Ľ. Ibolya 1 - Molnár 2,5, Garai 1,5, Pericht 1. Levice B - STK N. Zámky B 5:13, Páleník 2, Štúň, Beničiak a Dudášik 1 - Šumský 4,5, D. Karas 3,5, R. Karas a Škulavík 2,5.
1. STK N. Zámky B 3 2 1 0 34:20 11
2. SPŠ Komárno A 3 1 1 1 29:25 8
3. Levice B 3 2 0 1 28:26 8
4. Bajka/Jur 3 0 0 3 17:37 3
Bonifikácia: NZ B 3, SPŠ A 2, Levice B 1.
O ZÁCHRANU - skupina E: SPŠ Komárno B - Bánov C 3:15, Kányai 2,5, Csöbönyei 0,5 - Zajíček 4,5, Petrášová 4, M. Šimunek 3,5, Mráz 3. Pokrok Komárno - Bešeňov 8:10, Lichtblau 3,5, Fercsik 2,5, Nagy a Petráš 1 - Timoranský 3,5, Varga 3, Fekete 2, Hajdu 1,5.
1. Bešeňov 3 3 0 0 40:14 12
2. Bánov C 3 2 0 1 32:22 9
3. Pokrok Komárno 3 1 0 2 27:27 6
4. SPŠ Komárno B 3 0 0 3 9:45 3
Bonifikácia: Bešeňov 3, Bánov 2, Pokr. 1.
Skupina F: Hronovce - Čajkov 12:6, Juriga 4, Černák 3,5, Molnár 2,5, Bota 2 - Molnár a Pavlík 2,5, Mucha 1. Lipová - Bát. Kosihy 4:14, Mazúch 2, Benko a Vlačuška 1 - Berkes 4,5, Matusek a Száraz 3,5, Csenger 2,5.
1. Hronovce 3 3 0 0 37:17 11
2. Bát. Kosihy 3 2 0 1 34:20 10
3. Čajkov 3 1 0 2 26:28 5
4. Lipová 3 0 0 3 11:43 4
Bonifikácia: B. Kos. 3, Hron. 2, Lipová 1.
MO NITRA
Vráble C - Domino sv. Marka Nitra E 3:15, Botka 3 - Svitač 4,5, Kompas, Sedlár a Rajec 3,5. ŠG Nitra E - Lehota B 8:10, Bakaiová 4,5, Polák 2, Kopček 1,5 - Bako 3,5, Križan 3, Kokavec st. 2,5, Holka 1. Žirany - Čeľadice 6:12, Cvetanov 3, J. Zsebi 2, F. Zsebi 1 - Krajčo 4,5, Papp 3,5, A. Šimanský 2,5, E. Šimanský 1,5. ZŠ Vajanského A - Kolíňany 9:9, Bezúr 4, Lidik 3, Múdry 2 - T. Balkó, Molnár a Bencz 2,5, Vu Minh 1,5. ZŠ Vajanského Old boys - ŠG Nitra D 6:12, Látečka a Runák 3 - Danišová a Kupeček 3,5, Ivančík a Sviatko 2,5. Domino sv. Marka Nitra D malo voľno. Dohrávky: Domino sv. Marka E - ŠG Nitra E 14:4, Grigelová, Kompas, Svitač a Sedlár 3,5 - Bakaiová 4. Žirany - Domino sv. Marka E 7:11, Cvetanov a Kováč 2,5, J. Zsebi 2 - Sedlár 3,5, Grigelová 3, Svitač 2,5, Kompas 2.
1. ŠG Nitra D 17 14 1 2 185:121 45
2. Kolíňany 17 13 1 3 186:120 44
3. Lehota B 16 12 1 3 172:116 41
4. ZŠ Vajansk. A 17 8 1 8 152:154 34
5. Čeľadice 15 9 0 6 144:126 33
6. ŠG Nitra E 16 6 2 8 143:145 30
7. Domino Nr E 16 7 0 9 142:146 30
8. Vráble C 16 6 0 10 128:160 28
9. Žirany 16 5 1 10 129:159 27
10. Domino Nr D 16 3 1 12 115:173 23
11. Vaj. Old boys 16 1 2 13 106:182 20
ŠG Nitra D má 1 kontumačnú prehru.
II. TRIEDA NITRA
Čab B - Výč.-Opatovce C 17:1, Gála, Bóri a Ďurka 4,5, Kollár st. 2,5, Brezniak 1 - M. Arpáš 1. Mojmírovce - Výč.-Opatovce B 6:12, Nemeš a Drinková 2,5, R. Andris 1 - Mikuš st. 4,5, Mikuš ml. 3, Hupka 2,5, I. Kuna a Buček 1. ZŠ Vajanského B - Vráble D 10:8, Jócsik 4,5, Jakab a Trubíni 2,5, Janíček 0,5 - Miklóš 3, Uhrin a Chrenko 2, Kunkela 1. Lehota C - Čab A 8:10, Holka 4,5, Mesároš 3,5 - Tomko 3,5, Varaga 2,5, Krieger a Uhrák 2.
1. Čab A 13 13 0 0 180:54 39
2. V.-Opatovce B 13 10 0 3 169:65 33
3. ZŠ Vajansk. B 12 6 2 4 114:102 26
4. Mojmírovce 12 5 3 4 120:96 25
5. Lehota C 13 5 2 6 114:120 25
6. Čab B 13 4 3 6 108:126 24
7. Vráble D 13 3 0 10 102:132 19
8. V.-Opatovce C 13 0 0 13 11:223 13
MO ZLATÉ MORAVCE
Topoľčianky - Neverice 11:7, Volkovce C - Beladice 13:5, Neverice - J. Kostoľany 7:11, Topoľčianky - Volkovce 8:10.
1. Volkovce C 18 14 2 2 208:116 48
2. Topoľčianky 18 14 0 4 200:124 46
3. J. Kostoľany 17 8 2 7 145:161 35
4. Choča 17 7 0 10 138:168 30
5. Beladice 17 4 2 11 144:162 27
6. Neverice 17 2 0 15 101:205 20
Choča a Neverice majú 1 kontum. prehru.
MO ŠAĽA
O 1.-4. miesto: Mix Šaľa - Šaľa C 8:10, Trnovec D - Dlhá n/V. B odložili.
1. Dlhá n/V. B 18 16 0 2 249:75 50
2. Trnovec D 18 16 0 2 234:90 50
3. Šaľa C 19 10 2 7 195:147 41
4. Mix Šaľa 19 8 1 10 172:170 36
O 5.-8. miesto: Močenok C - CVČ Šaľa E 5:13, Šaľa D - Močenok B 4:14.
5. Močenok B 19 12 1 6 222:120 44
6. Šaľa D 19 7 0 12 148:194 33
7. CVČ Šaľa E 19 3 0 16 90:252 25
8. Močenok C 19 1 0 18 40:302 21
n Majstrovstvá regiónu (Nitr. a Trenč. kraj) starších žiakov vo V. Uherciach - dvojhra chlapcov: 1. Botka (Vráble), 3. Bezúr (Vajansk.) a Gogora (ŠKST Top.), štvorhra: 2. Gogora - Ďurnek (ŠKST Top.), 3. Kevický (Komárno) - Struhár (N. Zámky), dvojhra dievčat: 1. Balážová (ŠKST Top.), 3. Medříková (ŠG Nitra), štvorhra: 1. Balážová - Hudecová, 2. Medříková - Suletyová, 3. Bútorová (Topv.) - Ďurneková a Hippíková - Belianska (všetky ŠKST), mix: 1. Gogora - Balážová, 3. Marko - Hippíková a Ďurnek - Belianska (všetci ŠKST Top.).
(mb, vem, ki, vk,lac)