Utorok, 20. október, 2020 | Meniny má VendelínKrížovkyKrížovky

Slzy ani sľub víťazstvo ŠG nepriniesli, muži Ekonómu v Trenčíne bez zaváhania

Slzy ani sľub víťazstvo ŠG nepriniesli, muži Ekonó

Komárno - ŠG Nitra 3:1 (11, 26, -27, 20). Nitrianky si trúfali v Komárne vyhrať, mali aj výškovú prevahu, lenže v úvodnom sete zahrali doslova žalostne a vôbec sa nedokázali chytiť. Druhý im vyšiel oveľa lepšie, nezvládli však jeho koncovku, takže opäť prehrali. Vyšlo im to až v treťom, hoci aj ten bol dramatický až do konca. Vo štvrtom sete boli opäť blízko k tomu, aby ho vyhrali, veď viedli 5:0, no potom začali robiť chyby, domáce sa chytili a nakoniec boli úspešnejšie nielen v ňom, ale aj v celom zápase, nuž v nitrianskej šatni bolo po záverečnom hvizde veľmi smutno a nechýbali ani slzy sklamania.

ŠG: Bryndzová, Gregušová, Gogolová, J. Durkotová, Cagáňová, Stankovianska (libero Pribičková, D. Durkotová, Sümeghová, Rybárová, Keltošová).

Doprastav Bratislava - ŠG Nitra 3:0 (24, 21, 19). Dievčatá spod Zobora sľúbili trénerovi, že v Bratislave zvíťazia, ale nestalo sa. V prvom sete, ktorý bol najvyrovnanejší, Nitrianky dlho viedli, ale v jeho závere porobili zbytočné chyby a napokon ho prehrali. V druhom kazili veľa podaní, čo sa najviac podpísalo pod to, že opäť neuspeli. V treťom sete už dominovali domáce, ktoré tak vyhrali aj celý zápas.

ŠG: D. Durkotová, Gregušová, Gogolová, Keltošová, Cagáňová, Stankovianska (Pribičková, Bryndzová, Šimeková J. Durkotová).

Ostatné výsledky: Slávia UK - Forplast 3:2, Pezinok - Senica 3:1, Žilina - Košice 3:1, Doprastav - Žiar n/H. 1:3, Pezinok - Forplast 3:1, Slávia UK - Senica 3:0, Komárno - Žiar n/H. 0:3.

10. Košice 7 0 7 2:21 7

5. kolo - 8. 11. o 18.00 h Nitra - Slávia UK, 9. 11. o 16.00 h Nitra - Pezinok, telocvičňa T-18 vo Vrábľoch.

ŠŠ Trenčín - VK SPU Ekonóm Nitra 0:3 (-20, -14, -20). Nitrania nastúpili proti prakticky kompletnej reprezentačnej juniorke, ale od úvodnej lopty mali jasne navrch. Dobrým podaním zatlačili súpera od siete a kvalitným príjmom i následným dobrým útokom nedali Trenčanom žiadnu šancu na úspech. Domáci sa ako-tak zmohli na zdramatizovanie súboja iba v koncovkách prvého a tretieho setu, na pohodovom víťazstve lepších Nitranov to ale nič nezmenilo.

SPU: Mikula, Paška, Toman, Zentko, Cehula, Šalata (libero Kostka)

ŠŠ Trenčín - VK SPU Ekonóm Nitra 0:3 (-17, -16, -20). Druhý zápas mal ešte jasnejší priebeh ako ten prvý, pretože skúsenejší hostia domácim prakticky nič nedovolili. Tieňom zápasu bolo nepríjemné zranenie Zentka, ktorý si v druhom sete privodil výron na pravej nohe, ale Drlík ho plnohodnotne nahradil.

SPU: Mikula, Paška, Toman, Šalata, Zentko, Cehula (libero Kostka, Drlík).

4. kolo - 8. 11. o 13.00 a 15.00 h Nitra - Malacky. JOZEF UHLÁRIK

ŠG Nitra - P. Bystrica 0:3 (-23, -23, -24) a 1:3 (-23, -22, 26, 21). ŠG: Grimmová, Fábryová, Orelová, Sűmeghová, Rosenbergerová, Tobolářová (libero Brejčáková, Najšelová, Povrazníková, Trníková, Laciaková). I. liga juniorky.

VK Ekonóm SPU Nitra - Nové Mesto 3:1 (21, 22, -18, 25) a 3:2 (-25, 21, 24, -10, 15). SPU: R. Ťapušík, Halás, Miček, Lieskovský, Vašíček, Száraz (Vavro, Brucker, Konde). I. liga juniori. (ki)

1. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  2. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  3. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  4. Home (ale aj) Office
  5. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  6. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  7. Zelená Bratislava
  8. Znečistenie riek už možno nebude možné zastaviť
  9. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové
  10. Záujem o akcie Pilulky prekonal naše očakávania
  1. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  3. Zelená Bratislava
  4. Ruža zmeny
  5. Úpravy automobilov pre ZŤP
  6. No Finish Line v Bratislave sa presúva do virtuálneho priestoru
  7. Mladí ľudia vstupujú do druhého piliera už aj cez internet
  8. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové
  9. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  10. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  10. Budúcnosť v digitále je plná žien. V čom majú pred mužmi navrch? 8 611

Nakazený hokejista Nitry: Niektorí nemajú žiadne príznaky, ale mňa to riadne potrápilo

Tanec na mínovom poli zranení, zlej formy a nákazy vydržal Nitranom iba (alebo skôr až?) štyri kolá. Večerná správa hovorí, že drvivá väčšinu tímu má koronavírus.

Stále svitá šanca, že hokejisti Nitry cez víkend nastúpia.

Bali ako v raji. Ako Šípoš premýšľal pri penaltách?

Nitru odpálil Nitran, vionisti natiahli šnúru

Líder Zlatých Moraviec Filip Balaj (vpravo) dal Nitre svoje prvé ligové góly v živote, v sobotu ich strelil toľko (3), čo v predošlých 9 kolách dokopy.