Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Derby pre Novozámčanky, naplno Močenok aj Zlatná

Junior Močenok - Matador Púchov 27:20 (18:11). Packová síce dostala svoj tím už v prvej minúte do vedenia, no hostky v 4. min. otočili na 1:3. Zásluhou lepšej streľby sa hráčky Junioru konečne presadili aj v útoku a v 12. min. vyhrávali 9:3, ba o desať minút svoj náskok zvýšili už na 14:4. V závere polčasu si zrejme mysleli, že súper je na kolenách, poľavili v koncentrácii a gumárky sa prebrali. A to až natoľko, že v 36. min. znížili na 18:14. Hráčky Junioru sa potom predsa len prebrali a až do konca zápasu si udržiavali päťgólový náskok, ktorý v samom závere ešte zvýšili.

Pred 120 divákmi rozhodovali Brunovský - Čanda, pok. hody: 1/1 - 3/2, vylúčené: 0 - 0.

JUNIOR: Miháliková, Barčáková - Verešová 5, Jancsová 4, Packová 3, Horňáková 2, Krommelová, Demacseková 3, Lenická 4, Gutrayová, Sabová 1/1, Perinová 3, Gregušová 2, Gierová.

HKž Nové Zámky - ŠKP Topoľčany 30:20 (15:11). Úvod stretnutia bol vyrovnaný a družstvá sa striedali vo vedení. Tvrdá obrana hosťujúcich hráčok na domáce platila a tie sa dostávali do tempa pomaly. Novozámčanky od 25. min. zlepšili obranu a do konca polčasu získali štvorgólový náskok. Druhý polčas už bol celkom v réžii domáceho kolektívu, ktorý prevýšil svojho súpera po všetkých stránkach a nakoniec výrazne zvíťazil aj vďaka strelecky disponovanej Fujasovej.

Priebeh: 0:1, 4:3, 6:6, 9:6, 11:7, 11:11, 13:11, 15:12, 17:14, 19:15, 24:15, 25:18, 30:19.

HKž: Šestáková, Megyerková - Tallósiová, Bihariová, Fujasová 17/8, Masaryková 3/1, Procházková, Medová, Horváthová, Konárková 3/1, Chaternuchová 2, Tallárová 5.

ŠKP: Satinová, Čachaňová - Vaňová, Bezáková 1, Krahulíková 2, Michalidesová, Ivanová 4/1, Tarlandová 4/1, Kováčiková, Hrmová 9/1, Červinková, Maková.

SCSL Lodiar Zlatná n/O - ŠK Trnava-Modranka 33:16 (15:6). Stretnutie malo od úvodných minút jednoznačný priebeh. Domáce hráčky hrali disciplinovane, prekypovali rýchlosťou a nasadením a súperkám počas celého zápasu nedovolili prakticky nič. Za spoľahlivou obranou podala výborný výkon brankárka Hobotová. V útoku sa domáce presadzovali presnými kombinačnými akciami a ich presvedčivé víťazstvo rozdielom triedy je úplne zaslúžené.

Priebeh: 2:0, 4:1, 6:2, 9:3, 13:4, 19:7, 28:12, 32:16.

LODIAR: Vargová, Hobotová - J. Szabóová 2, Rajkovičová 6, Méryová 8, E. Pažúrová 5, R. Pažúrová, Benkóczka 4, Olajosová 5, Feketeová 3, Šebenová.

Stretnutie HK Nitra - ŠKP Štart Bratislava bolo odložený pre štart hráčok hostí v juniorskej reprezentácii.

Ostatný výsledok: Prešov - Trenčín 21:23.

10. Modranka 8 1 0 7 140:209 2

9. kolo - 1. 11. o 16.00 h Topoľčany - Prešov, o 17.30 h ŠKP Štart - Nové Zámky, o 18.00 h Zlatná n/O. - Močenok, Púchov - Nitra (hlásenka o čase zatiaľ neprišla).

JOZEF UHLÁRIK, rg

1. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  2. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  3. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  4. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  5. Hygge ako životný štýl
  6. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 968

Vyzbierané veci doručili na jednotlivé Covid oddelenia nitrianskej nemocnice.

2 h

Miera pozitivity bola výrazne vyššia ako v krajskom meste.

2 h
Adam Dauda v piatok odkorčuľoval bezmála 14 minút v treťom útoku Nitry.

Nebola pravda, že som sa nechcel vrátiť, odkázal šikovný center a po 59 dňoch sa zase zjavil v útoku Nitry.