Štvrtok, 29. október, 2020 | Meniny má KláraKrížovkyKrížovky

Incar a Bomif&Juma odmenia Kéryho, Bartakoviča a Deáka

Konečné poradie tipovacej súťaže

82 - Marián Kéry, Č. Hrádok

78 - Ľubomír Bartakovič, Nitra

76 - Štefan Deák, Sľažany, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce

75 - Vlado Viola, Nitra

74 - František Kunkel, Zl. Moravce, Vladimír Kertész st., Svätoplukovo, Alexandra Gálová, Žirany, Štefan Kĺbik, Cabaj-Čápor

73 - Peter Šindler, Nitra, Ladislav Gondera, Alekšince, Milan Plánka, M. Lapáš, Soňa Galová, Janíkovce, Juraj Meliška, Sľažany, Stanislav Husár, Vráble

72 - Radoslav Ollík, Ľubomír Kleštinec, Nitra, Michal Lovász, Trnovec, Michaela Kollatiová, Zl. Moravce, Miroslav Vojtek, Vráble, Stanislav Pacher, Sľažany

Skryť Vypnúť reklamu

71 - Milan Benko, Richard Magušín, Marián Grman, Ľubomír Ballay, Stanislav Habáň, Vlado Lyžičiar, Nitra, Soňa Valentová, Machulince, Viliam Matejov, Skýcov, Anna Pacherová, Sľažany

70 - Juraj Drgoňa, Karol Ryba, Nitra, Peter Kluka, Magdaléna Plevková, Čechynce, Lívia Horňáková, Rišňovce, Peter Zubčák, Hruboňovo, Peter Švec, Č. Kľačany

69 - Katarína Karcolová, Vladimír Zabák, Nitra, Vladimír Miklošík, Sereď, Ľudovít Desat, Podhorany, Pavol Kozma, D. Krškany, Jozef Droppan, Vráble

68 - Miroslav Holý, Roland Kečkéš, Anton Rebra, Jozef Prešinský, Viera Pavelková, Ľudovít Breča, Vladimír Líška, Nitra, Ľubor Goldbecher, Šaľa, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Juraj Bíro, V. Zálužie, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Karol Morvai, Branč, Emil Dubec, Žikava, Attila Sonlajtner, Žirany, Marián Mateička, Behynce, Peter Záhorský, N. Ves, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Štefan Kováč, Vráble, Peter Vašš, Rastislavice, Mária Hegedüšová ml., V. Lapáš

Skryť Vypnúť reklamu

67 - Marek Letko, Jozef Tanka, Šaľa, Július Števčík, Jozef Viskup, František Tomek, Pavel König st., Nitra, Viliam Šimonek, Lúčnica, Michaela Kéryová, Č. Hrádok, Jaroslav Baťo, Obyce, Radoslav Šmitala, Mário Fuska, Čab, Jozef Šimko, Močenok, Miloš Gál, Žirany, František Kausek, Klasov, Juraj Barantal, V. Zálužie, Miloš Očenáš, Svätoplukovo, Ladislav Páleník, Topoľčany, Juraj Tóth, V.-Opatovce, Zuzana Béderová, V. Lapáš

66 - Ondrej Balkó, Martin Báleš, Ladislav Csuthy, Marek Kepko, Marián Borecký, Nitra, Ondrej Felix, Pavel Mihálik, Peter Hipp, Ondrej Varga, Šaľa, Ľudovít Kovács ml., V. Mača, Štefan Malý, Ján Uličný, Čaradice, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Martina Kováčová, V.-Opatovce, Erik Bugyi, Galanta, Juraj Dubeň, Lehota, Mária Hegedüšová, V. Lapáš, Pavel Hraška, Ivan Mareček, Čab, Ľuboš Galo, Ján Víg, Janíkovce, Milan Lukáč, Ludanice, Roman Hruboň, Hruboňovo, Pavol Bradáč, Golianovo, Ivan Bakyta, Jarok, Anton Berecz, Branč, Borko Kozma, Štitáre, Juraj Kadlieček, Dražovce

Skryť Vypnúť reklamu

65 - Igor Dubeň, Ján Lysičan, Juraj Tuchyňa, Jozef Nemeš st., Michal Lauko, Jozef Ťapušík, Pavol Balkó, Juraj Chovanec, Milan Bojda, Nitra, Stanislav Babocký ml., Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Andrej Jamrich, V. Lapáš, Ján Sikoriak, Július Benčúrik, T. Nemce, Jozef Homola, Hosťovce, Rudolf Sýkora, H. Kráľová, Frederika Kupcová, V.-Opatovce, Andrej Vörös, Michal Kriško, Jozef Odráška, Šaľa, Celestín Berecz, Branč, Ivan Tóth, Selice, Jozef Hipp, Močenok, Alžbeta Dobiášová, Žirany, Jozef Halák, Janíkovce, Emília Malá, Vráble, Ján Kóssi, Čifáre, Mário Debnár, Zl. Moravce, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Štefan Mravík, Žitavany, Vladimír Kuttner, Galanta, Miloslav Čopák, M. Cetín, Pavol Vereš, Lužianky

64 - Iveta Molnárová, František Bojda, Ivan Minárik, Eduard Szabó, Marek Korytko, Oľga Tomeková, Juraj Náhlovský, Martin Kováč, Nitra, Andrej Gogola, Vincent Komačka, Martin Rybanský, Topoľčany, Marta Záhorská, Ján Jambor, Jozef Horňák, Rišňovce, František Juhász, Hosťová, Marián Božík, Hosťovce, Martin Kolha, Lužianky, Igor Kováč, Podhorany, Juraj Hertel, V. Ripňany, Ján Krajčo, Jarok, Alexander Blaho, Pohranice, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Jozef Kuzmický, Ivanka, Jozef Borbély st., V. Cetín, Andrea Bereczová, Branč, Tibor Hamara, Aladár Žemberi, N. Hrnčiarovce, Jozef Štefkovič, H. Ohaj, Ján Londák, Janko Kováčik, Ľubomír Čikel, Zl. Moravce, Gabriel Fazekaš, Neded, Tibor Odráška, Peter Períček, Šaľa, Milan Meluš, Urmince, Ján Hašana, Bojná, Richard Šrank, V. Lapáš

63 - Miroslav Fábry, Miroslav Balla, Slavomír Kotrla, Miloš Sýkora, Štefan Zabák, Katarína Magušínová, Nitra, Miroslav Jančár, Tibor Horváth, Komjatice, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Ivan Ďurický, Branč, Helena Čengerová, Obyce, Štefan Račko, D. Krškany, Peter Odráška, H. Kráľová, Kristína Miklová, Šurianky, Gabriel Szöke, V. Cetín, Juraj Šabík, Č. Hrádok, Andrej Fábry, Čab, Terézia Tasáryová, Štefan Guzmický, Ivanka, Roman Drienovský, Skýcov, Alojz Vician, Beladice, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Štefan Rábek, Šaľa, Ján Bédi, V. Zálužie

62 - Tibor Horváth, Ján Piršel, Mária Kapustová, Ľubica Tasáryová, Simona Pilčíková, Pavol Budáč, Lukáš Barát, Alexander Kreškóczi, Jozef Nosian, Vladimír Mada, Jozef Dolinský, Nitra, Tomáš Mikulášik, Janíkovce, Štefan Straňák, H. Kráľová, Ján Vaško, Ivanka, Jozef Ábel, Lužianky, Marián Varga, Juraj Chrenko, V. Dolina, Milan Roman, Čab, Miroslav Duchoň, V. Lapáš, Jozef Danada, Roman Uher, Jozef Karlubík, Šaľa, Monika Strišovská, Zl. Moravce, Pavel Sukup, T. Nemce, Jozef Záhorský, Rišňovce, Jozef Dobiáš, Žirany, Karol Matušík, Tovarníky, Jozef Štefek, Čeľadice, Karol Otto st., D. Lefantovce, Milan Oravec, Mojmírovce, Lýdia Schottertová, Topoľčany, Jozef Labuda, Solčany, Ladislav Babóti, Vlčany, Ján Malý, Hosťová

61 - Patrik Piršel, Miroslav Belis, Daniel Tasáry, Jozef Moder, Ján Ehrenhold, Vlado Sásik, Jozef Senneš, Jozef Miškovič, Ľudovít Laca ml., František Hrnčiar, Nitra, Katarína Kéryová, Lúčnica, Juraj Gajan, Čakajovce, Juraj Fogel, Šintava, Šimon Šóš, Zbehy, Milan Mišák, V. Dolina, Igor Franko, Neverice, Milan Bekéni, Peter Lehocký, Šaľa, Ján Mihálka, Levice, Jana Gálová, Žirany, Jozef Bernáth, Jarok, Štefan Baláž, Tibor Antal, Neded, Marián Tatara, Topoľčany, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Jozef Joniak, Vráble, Ladislav Kiss, N. Život, Kamil Zaujec, Lehota, Ján Hotový, N. Sady

60 - Lukáš Piršel, Richard Lidik, Marek Janík, Vladimír Papp, Marián Varga, Iveta Rosinská, Andrej Kudamik, Vlastimil Ábela, Zdenko Senneš, Marcel Lenčéš, Ľudovít Bajan, Nitra, Juraj Minár, František Strišovský, Roman Rajnoha, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Dušan Gombár, Pohranice, Juraj Bárek, Emanuel Maňúch, Žirany, Ladislav Dávid, V.-Opatovce, František Lukačovič, Stanislav Adamkovič, Bojná, Marek Andel, Radoslav Bajnek, Jeremiáš Vnuk, Vráble, František Andraško, Jelenec, Andrej Felix, Marek Lenický, Róbert Darázs, Eugen Fülemits, Štefan Fabian, Šaľa, Jozef Hörik, D. Štitáre, Jozef Studený, N. Ves, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Tibor Mikle, Vlčany, Ján Jacsa, Žihárec, Katarína Zrubcová, Melek, Imrich Mihálka, Č. Kľačany, Milan Gábriš, T. Mlyňany, Štefan Páleník, Prílepy

59 - Dezider Zaujec, Judita Strečková, Ján Barát, Ľubomír Maczvalda, Ľuboš Baranec, Roman Hudec, Jozef Hudec, Ingrida Laciková, František Trnka, Nitra, Jaroslav Braun, Marek Horňák, Močenok, Jozef Huňady, Lúčnica, Jozef Repa, Prílepy, Mário Michňa, Ján Školník, Jozef Virág, Zl. Moravce, Ernest Lenický, H. Kráľová, Jozef Ujhelyi, Žitavce, Vratko Candrák, Jaroslav Krošlák, Topoľčany, Jozef Dibala, Neverice, Henrich Richter, Jelenec, Ľubomír Mikula, Lehota, Stanislav Nemček, Janíkovce, Vladimír Kertész ml., Svätoplukovo, Martin Ševčík, Kynek, Rudolf Lauko, Zbehy, Marián Chobot, N. Hrnčiarovce, Ivan Tabaček, T. Nemce, Jozef Žiačko, Vráble, Jozef Sklenár, Šaľa, Ladislav Vašek, Branč

58 - Július Michalička st., Dušan Letko, Igor Galovič, Milan Hrnko, Romana Strečková, Viliam Hrnčiar, Nitra, Gabriel Szorád, Lužianky, Ľudovít Kovács, V. Mača, Ján Magušin, Hostie, Žigmund Tóth, V.-Opatovce, Milan Štrehober, Jozef Barát, Topoľčany, Jozef Piterka, Lefantovce, Jozef Kostolány, Hrušovany, Ladislav Kováč, Ladislav Szöke, Vráble, Ernest Chren, Žitavany, Tibor Boszorád, Branč, Zoltán Száraz, V. Cetín, Jozef Gál, Žirany, Alžbeta Kučerková, N. Hrnčiarovce, Vlado Vinkler, Bojná, Pavel Kurkin, Lovce, Alexander Kusý, Trnovec, Milan Augustín, Topoľčianky, Július Pavlov, N. Ves, Mária Virágová, Zl. Moravce, Gabriel Lencsés, H. Kráľová

57 - Pavol Krajčo, Peter Balkó, Lukáč Tomiš, Jaroslav Srňánek, Peter Mateička, Stanislav Billik, Vlastimil Záhon, Michal Korytko, Ondrej Golas, Nitra, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Daniel Varga, Jozef Török, Pata, Jozef Štefák, Miroslav Fúska, Rišňovce, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Mário Krajinčák, Báb, Jozef Kuzmický, Branč, Gašpar Gál, Žirany, Jozef Moravčík, V. Zálužie, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Marek Fábry, N. Sady, Július Czako, Jelenec, Margita Kališová, Ľuboš Tóth, Radovan Földvári, Šaľa, Jozef Malý st., Ladislav Šípoš, Vráble, Štefan Hudec, Lužianky, Milan Nergeš ml., H. Lefantovce, Pavol Ábel, Preseľany, Štefan Bako, Močenok

56 - Martin Lörincz, Peter Bezák, Milan Kováč, Ľudovít Laca, Milan Gráf, Nitra, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Vladimír Subi, Mojmírovce, Ján Slíž, Milan Hritz, Beladice, Peter Šimko, Močenok, Igor Šmitala, Milan Šlosár, Čab, Matej Fábry, V. Cetín, Ján Obert, Čeľadice, Veronika Teplanová, Rišňovce, Boris Mesároš, Lehota, František Mészáros, Jozef Szabo, Michal Lazan, Šaľa, Juraj Káčer, Čaradice, Norbert Zsigmond, N. Život, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor, Jozef Horváth, H. Potôň, Miroslav Ružička, Zbehy,

55 - Martina Verešová, Vladimír Gombáš st., Močenok, Peter Magušin, Hostie, Róbert Bačinský, Hruboňovo, Ivan Duchoň, Ivan Dominka, Nitra, Viktor Karásek, Hájske, Imrich Kollár, Topoľnica, Veronika Lörinczová, Jozef Lörincz, Ladislav Lörincz, Branč, Marián Kováč, Levice, Juraj Danko, N. Ves, Pavel Gálik ml., Lovce, Pavla Ladungová, Ivanka, Jozef Brieška, T. Nemce, Marek Haládik, Šaľa

54 - Peter Čálik, Dušan Tóth, František Jasan, Pavel Hrnčár, Róbert Martonka, Vladimír Nemšovský, Lívia Lacová, Nitra, Peter Vaňo, T. Nemce, Jaroslav Kartík, Jozef Šmída, Šaľa, Peter Bajla, N. Ves, Nina Hnilicová, Lužianky, Miroslav Senneš, Močenok, Karol Čurgali st., Mojmírovce, Peter Cetenyi, Milan Greguš, Zbehy, Marián Felix, Neded, Štefan Fiala, Branč, Peter Jankulár, Lovce, Dušan Béder, V. Lapáš, Jozef Malý ml., Vráble, Richard Dolinek, Prašice

53 - Miloš Konopásek, Maroš Roško, Jana Sedliačiková, Jaroslav Balla, Vladimír Modzga, Ľudovít Galovič, Dominika Piršelová, Nitra, Jiří Bárta, Čakajovce, Anton Zaťko, Vladimír Tasáry, Ivanka, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, Michal Pavlovič, Čab, Lukáš Matušica, Pata, Štefan Novák, Marián Ment, Šaľa, Mária Bereczová, Branč, Nikodém Finta, Koloman Sebök, N. Hrnčiarovce, Juraj Sojka, Lukáš Félis, Vráble, Jaroslav Chovanec, Šurianky, Karol Gálik, Lovce, Emil Šatan, Vozokany

52 - Juraj Páleník, Martin Bóri, Martin Škorica, Patrik Tirol, Vladimír Kráľovič, Michal Bíro, Nitra, Vojtech Pec, Nataša Mrlláková, Šaľa, Anna Rumanovská, Sereď, Jaroslav Záhorský, Čab, Gabriela Mryglotová, Mário Godor, Zl. Moravce, Pavel Babiak, Žitavany, Štefan Filo, Zbehy, Vladimír Gombáš ml., Branislav Straňák, Anton Majdiak, Močenok, Peter Ivančík, Koniarovce, Miroslav Zverka, Rišňovce, Vlado Studený, Dražovce, Igor Tábi ml., N. Hrnčiarovce, Miroslav Oslanec, Vráble, Andrej Jančovič, Lipovník, Oľga Sarková, Čaradice, Peter Vidovič, Vinohrady

51 - Peter Dvorský, Ľudmila Šišáková, Štefan Riška, Vladimír Ballai, Ivana Strečková, Ľudovít Kováč, Ladislav Nosian, Nitra, Juraj Szombath, Lužianky, Ján Kozla, Žirany, Štefan Péteri, Vinodol, Marián Zima, Marcel Hoppan, Vráble, Alexander Repta, Branč, Vladimír Urban, Hájske, Rastislav Borčin, Hostie, Miroslav Szlamka, Váhovce, František Laczko, Tešedíkovo, Vincent Káčer, Zl. Moravce, Milan Ďurovský, T. Nemce, Andrej Mareček, Čab, Ladislav Čekey, Pohranice

50 - Tatiana Bútorová, Jozef Jakubek, Martin Knížat, Lukáš Ivan, František Filo, Roman Zahradníček, Anna Billiková, Stanislav Nosian, Lenka Nevínová, Nitra, Vladimír Fuglík, Rišňovce, Tatiana Vrábliková, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Jozef Chudý, Biskupová, Martin Benčúrik, Maroš Benčúrik, T. Nemce, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Slavomír Sysel, Močenok, Slavomír Kališ, Ján Petráš, Marek Sklenár, Šaľa, Mária Kišucká, V. Cetín, František Horný, Jarok

49 - Peter Haver, Marián Kvasnica, Ľubomír Búchala, Ján Baláži, Martin Martonka, Juraj Krčmár, Vladimír Viskup, Peter Solčianský, Nitra, Stanislav Pacher, Zl. Moravce, Anna Čerenková, Topoľčianky, Dalibor Greguš, Roman Fuska, Čab, Imrich Maťo, Golianovo, Andrej Očenáš, Martin Rábek, Jozef Földvári, Vladimír Molnár, Šaľa, Peter Levický, Č. Hrádok, Tomáš Sýkora, Rasťo Kazík, Zbehy, Iveta Boszorádová, Branč, Peter Franko, Pata, Jozef Šípoš st., Čakajovce, Marián Železník, Trnovec, Ivan Chlebák, Štitáre, Imrich Valent, Hosťovce, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Stanislav Lauko, Preseľany, Erik Candrák, Alekšince, Attila Szolnoki, Simona Szolnokiová, Vráble, Ľubomír Straňák, H. Kráľová, Peter Mihálik, Mojmírovce

48 - Michal Penzeš, Roman Procházka, Milan Adamec, Juraj Rapsa, Jozef Havetta ml., Nitra, Magdaléna Neveďalová, Čeľadice, Dušan Halveland, Kapince, Lubor Kajaba, Ivanka, Martin Gajdoš, Topoľčany, Jozef Baláž, Šaľa, Ľuboš Modzga, Vráble, Jozef Karásek, Hájske

47 - Anton Štefanko, Vladimír Kolienek, Juraj Chudovan, Imrich Ivančík, Nitra, Valent Vaňo, Žirany, Henrich Kondé, Pohranice, Ladislav Székelyi, Eva Lörinczová, Branč, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Igor Barák, Peter Hakszer, Martin Rác, Šaľa, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Jozef Rehuš, Rišňovce, Alexej Oravec, D. Obdokovce, Teodor Nyársik, N. Život, František Mášik, Žitavany, Miloš Majdiak, Močenok

46 - Peter Škoda, Lenka Sýkorová, Nitra, Andrea Pekarová, Merašice, Dávid Proksa, Hlohovec, Marián Pauk, Juraj Vaško, Rumanová, Peter Mrosko, Jelenec, Peter Lenčéš, Močenok, Eleonóra Vörösová, Šaľa, Ľubomír Čičo, Ivanka

45 - Martin Kuchar, František Imre, Miroslav Kalužák, Igor Drotár, Nitra, Daniel Boháč, Ladislav Perina, Tibor Ševčík, Šaľa, Miroslav Rajnoha, Č. Kľačany, Karol Ďurický, Branč, Jozef Lukáč, Mojmírovce, Ivan Šlosár, Golianovo, Anton Molnár, P. Kesov, Marek Borik, V. Lapáš, Vojtech Mládek, Podhorany, Milan Srnka, Čeľadice, Marián Čapo, Sľažany, Gabriel Sibilla, Kolíňany, Blažej Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Jaromír Slíž, Beladice

44 - Ján Zelovič, Ján Szöke, Marína Mažecová, Peter Pacher, Ivan Karas, Jaroslav Ollík, Nitra, Ivan Tóth, Čakajovce, Erika Ölvecká, Čab, Anton Szomolányi, Pohranice, Juraj Šranko, Babindol, Peter Mládek, Podhorany

43 - Ľubomír Pintér, Marcel Čerman, Ladislav Pindeš, Klaudia Levčíková, Milan Borovský, Štefan Pénzeš, Nitra, Pavol Macho, V.-Opatovce, Emerencia Holecová, Branč, Róbert Gála, Jarok

42 - Jozef Rumančík, Juraj Vencel, Peter Podsedlý, Michal Földesi, Roman Kmeťo, Mária Sásiková, Ľuboš Štefánik, Nitra, Viliam Félis, Vráble, Marek Pavel, Branč, Jozef Horný, Zl. Moravce, Miroslav Michalides, Hajná N. Ves, Pavol Žurek, Jacovce, Pavol Zámečník, Tešedíkovo, Martin Podhorský, Sľažany, Peter Lajda, Ivanka

41 - Martin Búchala, Peter Michalka, Jozef Minárik, Tomáš Kóňa, Milan Kokina, Jozef Cvrkal, Nitra, Janka Benešová, Pohranice, Tibor Petrovič, Trnovec, Marián Šrank, V. Lapáš, Juraj Fabo, M. Ripňany, Imrich Šoka, Šaľa, Ján Hraška, N. Sady, Peter Stojka, Hájske, Danko Uharček, Močenok, Andrej Civáň, Dražovce, Andrej Repta, Branč

40 - Mário Fačkovec, Marek Haver, Milan Karas, Nitra, Ladislav Bartaloš, Galanta, Tibor Pásztor, Vojtech Pásztor, Norbert Szombath, N. Hrnčiarovce, Miroslav Machálik, Juraj Csirik, Šaľa, Martina Dicsérová, Močenok, Marián Vančík, Trnovec, Ladislav Nagy, Jelenec, Jozef Herák, V. Ripňany, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce

39 - Michal Švec, Stanislav Pružinec, Jozef Kóša, Jozef Cocher, Juraj Varga, Janka Balkóová, Nitra, Gabriela Boháčová, Ján Učeň, Šaľa, Roman Marhevszki, Vráble, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Marek Eiselle, Eva Tóthová, Dano Gombáš, Močenok, Juraj Šedovič, Lehota, Peter Pecho, Beladice, Marcela Knápeková, Krnča, Imrich Gregor, Jelenec, Marián Herceg, Pata

38 - Juraj Hamar, Peter Paulík, Ľudovít Konečný, Nitra, Kristína Očenášová, Šaľa, Miroslav Forgáč, T. Nemce, Jozef Kevely, Klasov, Vladimír Majerčík, Sľažany, Margita Horňáková, Rišňovce

37 - Ondrej Nemček, Ivan Eliaš, Nitra, Helena Gálová, Marián Cifra, Žirany, Erik Kukučka, Jelšovce, Pavol Breče, Podhorany, Peter Gašparík, Machulince, Ľubica Kajabová, Ivanka

36 - Miroslav Račko, Ján Kuchtiak, Nitra, Radoslav Gažo, Golianovo, Ladislav Balko, Hosťová, Jozef Krumpál, Adam Ďuriš, D. Obdokovce, Daniel Lörincz, Branč, Viktor Molnár, Šaľa, Ľuboš Gajdica, Lefantovce, Štefan Špleha ml., Vráble

35 - Patrik Moder, Ľuboš Burda, Nitra, Jozef Fabo, N. Sady, František Sabo, Vinodol

34 - Ladislav Lovás st., H. Kráľová, Janka Gálová, Kornélia Ráczová, Žirany, Peter Mikula, Alekšince, Eva Pappová, Peter Tomek ml., Oľga Szabová, Nitra, Róbert Pospiš, Šaľa, Stanislav Brat, Golianovo, Matúš Rábek, Močenok, Milan Ilavský, Topoľčany, Miroslav Bojda, Lužianky, Ľuboš Sýkora ml., Zbehy, František Molnár, Galanta

33 - Marek Horváth, Július Kolník, Ivan Hubinský, Nitra, Michal Cintula, Cabaj-Čápor, Václav Magáth, Podhorany, Vladimír Brath, Hosťová, Martina Formelová, Rumanová, Jaroslav Buranský, N. Ves, Imrich Bujalko, H. Ohaj, Martin Füle, Vráble, Miloš Elčík, Golianovo, Peter Valkovič, Erik Tonkovič, Zl. Moravce, Daniel Šiška, Preseľany, Vlasta Stojková, Hájske, Martina Havetová, Klasov

32 - Marek Ternény, V. Zálužie, Peter Kolečáni, Cabaj-Čápor, Juraj Fúska, Zbehy, Peter Náhlik, N. Sady, Roman Csikós, Šaľa, Denisa Čermanová, Nitra, Daniel Lörincz ml., Branč

31 - Štefan Páleník, Hosťovce, Tibor Lenčéš, Maroš Trubač, Hájske, Jozef Buranský, Vráble, Anna Maťová, Miroslav Moravčík, Nitra, Miroslav Benc, Branč, Štefan Búcora, N. Sady, Miroslav Havetta ml., Lovce

30 - František Grom, Jozef Kollár, Angela Verešová, Nitra, Arnold Knapp, Galanta, Ján Bečko, Šaľa, Miroslav Lenčéš, Močenok, Milan Mareček, Čab, Gabriela Lörinczová, Branč, Stanislav Rebo, Zl. Moravce, Andrej Dodok, Hostie, Marcel Gaži, Topoľčianky, Ladislav Gál, Klasov, Margita Pavelková, Golianovo

29 - Peter Matuškovič, Ľubomír Pénzeš, Mária Kóšová, Nitra, Marián Barantal, Sereď, Peter Páleník, Zl. Moravce, Kristína Magátová, V.-Opatovce, Miroslav Šturma, Rumanová, Kvetoslava Pavlovičová, Golianovo, Marek Franko, Pata, Viliam Szabó, Váhovce, Peter Polakovič, Cabaj-Čápor, Ďuso Škorica, Zbehy, Ladislav Nagy, Vráble, Ľudovít Novotný, D. Streda, Ľuboš Zimmerman, M. Cetín, Juraj Závodný, Čab

28 - Peter Balko, Rudolf Macho, Kolíňany, Otto Benc, Branč, Ivan Sabo, Dávid Skalický, Močenok, Štefan Tóth, Marek Pozdech, Nitra, Michal Bene, D. Obdokovce, Pavel Cicák, Šaľa, Martin Dávid, V.-Opatovce, František Viskup najst., Báb, Milan Fúska, Branč

27 - Ladislav Lovás ml., H. Kráľová, Anežka Némethová, D. Lefantovce, Miroslav Lešš, Močenok, Jozef Hroba, Mojmírovce, Erik Evetke, Dyčka, Ivan Remeň, N. Streda, Rastislav Tóth, Šaľa

26 - Norbert Nagy, V. Blahovo, Gabriel Prvák, Močenok, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Ľubomír Varga, Lehota, Vlado Škrabala, Šaľa, Jozef Bakoš, Rišňovce, Anton Černý, Nitra, Miroslav Ochotnický, N. Blatnica, Silvester Lenčéš, H. Kráľová

25 - František Ješko ml., V. Cetín, Dušan Zabák, Lehota, Ľuboš Finta, Sľažany, Peter Bujalko, Vráble, Vladimír Siládi, H. Kráľová, Rudolf Kozma, D. Štitáre

24 - Ladislav Szomolányi, Pohranice, Dagmara Vrábelová, Nemčiňany, Dominik Pšenka, N. Ves, Radoslav Straňák, Močenok, Ján Pénzeš, Zdeno Šimko ml., Nitra, Tomáš Hlavatý, Šaľa, Vašo Fačkovec, Zbehy

23 - Tomáš Snop, Ľuboš Fúska, Radovan Vágai, Ladislav Ištokovics, Róbert Valentíny, Nitra, Elena Vašková, Báb, Ervín Dovina, Gáň, Dušan Gašparík, Machulince, Ľuboslav Nemčický, Chrabrany, Lukáš Ševčík, Kynek

22 - Zuzana Gurinová, Andrej Grimbel, Peter Levčík, Nitra, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce, Michal Hambalek, Hájske, Vojtech Helma, Černík, Martin Faragó, Matúškovo

21 - Marián Šarocký, Vladimír Civáň, Juraj Kukučka, Nitra, Zuzana Kišová, Šaľa, Miroslav Vaňo, Žirany, František Čaniga, Dražovce, Jana Piterková, Cabaj-Čápor, Filip Dobiaš, Čeľadice, Tibor Berec, V. Lapáš, Jozef Korgo, Babindol, Roman Štefanka, Zbehy, Juraj Candrák, Hrušovany, Baltazár Brath, Mojmírovce, Miloš Remenár, Sereď, Lukáš Zaujec, Branč

20 - Vladimír Ternény, V. Zálužie, Ondrej Hajdu, Trnovec, Peter Macháč, Rišňovce, Juraj Vindiš, Báb, Jozef Bajnek, Patrícia Nagyová, Vráble, Maroš Mikuš, Nitra, Milan Kohút, Močenok

19 - Gertrúda Szökeová, Michal Halama, Janka Vargová, Nitra, Erika Buranská, Vráble, Milan Prešinský, Július Varga, V. Cetín, Eva Macháčová, Rišňovce, Juraj Frivolt, Galanta, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Vojto Samardžia, Zl. Moravce, Pavol Pagáč, Ivanka, Pavol Danko, T. Mlyňany, Marek Jánošov, Velčice, Marek Dubaj, Topoľčianky

18 - Helena Sedláková, Šaľa, Ivan Kupec, Čakajovce, Marián Piterka, Cabaj-Čápor, Mário Macháč, Jozef Vývodík, Rišňovce, Katarína Slamková, Báb, Miloš Ďurický, Branč, Pavol Báleš, Oponice, Anton Kekiš, Topoľčany, Branislav Tomek, Renáta Balková, Nitra, Michal Chudý, M. Ripňany, Zuzana Lutonská, Topoľčany, Martinka Blehová, H. Kráľová,

17 - Alexander Matuš, Alekšince, Štefan Žarnócay, Šaľa, Terézia Šimková, Janka Kokešová, Marián Szöllösy, Močenok, Emil Rusnák, Beladice, Zdeno Grežo, Hrušovany, Róbert Vaňo, Žirany

16 - Edo Tomek, Marián Tarko, Milan Fuska, Martin Slovák, Tomáš Daniš, Tomáš Čurgali, Dušan Tuchyňa, Nitra, Tibor Rábek, Daniela Szikorová, Šaľa, Juraj Husár, M. Lapáš, Jozef Krutošík, Komárno, Miloš Németh, Čechynce, Dušan Gabalec, Rišňovce, Marek Mikla, H. Lefantovce, Juraj Bačík, Topoľčany, Karol Bujalko, Vráble, Alexander Kóňa, Branč, Silvester Maťo, D. Obdokovce, Mária Vlacušková, V. Dolina

15 - Michal Hazucha, Ondrej Žigo, Miroslav Raček, Marián Dobiaš, Marek Malicher, Tomáš Vnuk, Július Arpáš, Nitra, Karol Mészáros, Šaľa, Ján Bucheň, Zl. Moravce, Štefan Benko, Močenok, Michal Buday, Cabaj-Čápor, Marek Gardáš, V. Zálužie, Vladimír Lauko, Zbehy, Ján Kluka, Čechynce, Miroslav Barča, N. Sady, Peter Szöke, V. Cetín, Peter Turčan, Skýcov

14 - Peter Lulei, Golianovo, Ferdinand Morovics, Kráľová n/V., Ladislav Snop ml., Topoľčany, Mariana Viskupová, Oľga Eliašová, Nitra, Ján Šuťka, Chyzerovce, Michal Galo, Kostoľany p/T., Eva Vrábelová, Zl. Moravce, Tibor Rakoncza, H. Saliby

13 - Stanislav Klištinec, Martin Ježík, Jaroslav Kattoš, Marek Daniš, Nitra, Kristián Maťko, Čechynce, Miloš Gajdoš, Lukáčovce, Jozef Čentéš, Čakajovce, Rudolf Zachariáš, Velčice, Ladislav Szórád, Žirany, Tomáš Pecho, Beladice

12 - Jozef Toman, Peter Urbánek, Michal Ostertág, Tomáš Sonnenschein, Nitra, Peter Hudák, Rišňovce, Arpád Varga, Vlčany, Milan Sýkora, V. Ripňany, Anton Dobiaš, Tóno Dobiaš, Čeľadice, Mariš Herenčiár, Branč, Anton Bábik ml., Rumanová, Lukáš Valent, Hosťovce

11 - Milan Kováč, Lovce, Vojtech Berecky, Neded, Jozef Šranko, Klasov, Radovan Klačanský, Solčany, Ján Hudák, Rišňovce, Peter Šabík, Č. Hrádok, Renáta Piršelová, Nitra, Martin Dvonč, Janíkovce

10 - Tomáš Lašo, Anton Bánovský, Peter Varga, Matej Karšay, Jarmila Saidová, Roman Marci, Nitra, Marián Kovács, Diakovce, Michal Križan, Rišňovce, Jozef Baboš, Dlhá n/V., Peter Bohumel, Vinodol, Vladimír Kováč ml., Lovce

9 - Peter Martiška, Lucia Štefanková, Štefan Matesko, Slavomír Vencel, Matúš Kanás, Nitra, Jozef Kostoláni, Vinodol, Michal Tomovič, V. Dolina, Štefan Papp, Šaľa, Tibor Brath, Ladice, Juraj Zifčák, N. Hrnčiarovce, Ján Padúch, Preseľany

8 - Róbert Bortník, Marek Čentéš, Marián Damek, Pavel Tomek, Slavomír Schwarcz, Miloš Gregor, Marián Marko, Nitra, Zoltán Bedecs, Galanta, Štefan Török, V. Dolina, Jaromír Tóth, Mojmírovce, Peter Zubčák st., Hruboňovo, Vladimír Hain, Solčany, Milan Búcora, N. Sady, Ján Šutka, Zl. Moravce, Marek Horňák, V. Lapáš

7 - Milan Jašík, Jaroslav Borecký, Viliam Windiš, Jabar Said, Nitra, Anton Štuller, T. Nemce, Andrej Vajzer, Martin Hráček, Judita Bužiková, Cabaj-Čápor, Peter Šranko, Ľubomír Gyepes, Klasov, Roman Margetin, Rišňovce, Peter Palka, Šaľa, Juraj Gajdošík, T. Mlyňany, Marek Olejka, Ivanka, Marián Bachrony, Žitavany, Gabriel Bíro, V. Zálužie, Ivan Vaňo, Ján Piroš, Žirany, Peter Evetke, Dyčka, Tomáš Martinkovič, Golianovo, Miro Hladký, Alekšince, Július Braun, Močenok, Lukáš Mesároš, Lehota

6 - Lukáš Greša, Andrea Fraňová, Miroslav Fraňo, Helena Vargová, Emil Škadra, Nitra, Milan Šrank, Lapáš, Roman Benček, Žitavany, Patrik Tóth, Ladislav Takács, Šaľa, Michael Schumacher, Močenok, Miroslav Breme, Branč, Pavol Štefek, V. Dolina, Ivana Kunkelová, Zl. Moravce, Daniel Žatko, Jatov, Jozef Haspra, Topoľčianky, Jaroslav Vaško, Ivanka, Miloš Pekar, V. Zálužie, Ľubomír Súľovský ml., Rišňovce, Katarína Szökeová, V. Cetín, Peter Bodi, Zbehy, Dušan Šranko, Klasov, Milan Czakó, N. Hrnčiarovce, František Kuťka, Lovce

5 - Viera Radičová, Pavol Hačko, Oliver Balkó, Ľudovít Jaššo, Lukáš Miček, František Cupák, Magdaléna Michaličková, Jaroslav Srnčík, Nitra, Ľuboš Magušín, Zl. Moravce, Juraj Pekar, V. Zálužie, Anton Krajačič, H. Kráľová, Peter Tolok, Volkovce, František Szusztor, V. Cetín, Juraj Čurgaly, Janíkovce, Peter Jamrich, Klasov, Gabriel Lejko, Šintava, Tomáš Varga, Báb, Marek Sabo, Ivanka, Jozef Hitka, Martin n/Ž., Ivan Ostrouško, Ukrajina, Lenka Kazíková, Zbehy

4 - Michal Hazucha, Miroslav Raček ml., Milan Kollárik, Lenka Königová, Ján Kolarovský, Róbert Bosák, Marián Varga st., Martin Cvrkal, Milan Seneš, Juraj Uhliar, Rudolf Bernát, Emília Černičková, Nitra, Alexander Straňák, Martin Boháč, Marián Molnár, H. Kráľová, Andrej Olejka, Ivanka, Erik Schottert, Topoľčany, Ivan Kováč, V. Dolina, Michal Bachratý, Vladimír Galgánek, Šaľa, Štefan Palka, Helena Kĺbiková, Gabriela Pavlíková, Cabaj-Čápor, Štefan Miko, D. Obdokovce, František Viskup, Báb, Ľuboš Vindiš, V. Zálužie, Martin Svátek, Sereď, Ivan Šiška, Preseľany, Vilma Peceková, Vráble, Peter Brath, Hosťová, Marián Hudec, Žikava, Peter Bondra, Washington, Peter Vranský, Zbehy, Ľuboš Dvonč, Janíkovce, Milan Lietavec, Piešťany, Robko Automat, Močenok, Jozef Šrank, V. Lapáš, Attila Molnár, Eliášovce, Dáša Fábryová, V.-Opatovce

3 - Lukáš Hnilica, Ivan Pagačovič, Ladislav Turba, Michal Kálna, Jozef Nedeľka, Jozef Šinský, Marián Ježík st., Zuzana Svitačová, Peter Krajčo, Jozef Mazár, Dominika Ivančíková, Stanislav Lysowěk, Viliam Juhász, Táňa Švercelová, Katarína Sýkorová, Pavol Podlužanský, Peter Fuzák, Nitra, Jozef Bogyó, Vráble, Juraj Rosinský, Choča, Dušan Balko, V. Cetín, Gabriel Mikeš, Sládkovičovo, Miloš Solčiansky, T. Mlyňany, Ján Zima, Golianovo, Martin Földeši, Sereď, Milan Žákovič, Alekšince, Juraj Blaho, V. Zálužie, Róbert Pastor, Topoľčany, Pavel Borčin, Hostie, Tomáš Greppel, Eva Gregorová, Jelenec, Vojtech Kováčik, Prašice, Ivan Tóth, H. Kráľová, Monika Nováková, Peter Rácz, Šaľa, Július Bradáč, Golianovo

2 - Helena Ježíková, Slavomír Kotrla, Gabriela Vencelová, Juraj Šipoš, Igor Fiantok, Vladimír Viskup st., Štefan Piterka, Marcela Hallová, Vladimír Romanovský, Peter Cintula, Matúš Bystriansky, Štefan Verták, Jozef Karas, Nitra, Juraj Mikuš, Marián Habay, Zbehy, Erik Molnár, Pohranice, Roland Bárek, Žirany, Lenka Bujalková, Erik Špleha, Vráble, Dušan Elčík, Jozef Kučerka, Anton Mikušík, N. Hrnčiarovce, Eva Doskočová, Mankovce, Tomáš Bartha, Vinodol, Radovan Modzga, Janíkovce, Richard Rábek, Šaľa, Juraj Polkoráb, Golianovo, Ondrej Molnár, Štitáre, Gabriel Machálik, H. Kráľová, Jozef Watter, Rišňovce, Richard Bako, Galanta, Ladislav Nagy ml., Jelenec

1 - Martin Seleš, Leonidas Charizopulos, Juraj Nagy, Martin Krehák, Branislav Čurgaly, Dušan Nevín, Ivana Lieskovská, Naďa Vencelová, Palko Beník, Stana Ivančíková, Nitra, Andrea Weibelová, František Bača, Šaľa, Tomáš Mikulášik, Janíkovce, Alžbeta Lipnická, Vlčany, Jozef Szöllösy, Močenok, Imrich Lovás ml., Dlhá n/V., Roman Gyepes, Klasov, Milan Maťuš, Štitáre, Viera Vargová, Lehota, Štefan Horvát, N. Hrnčiarovce

0 - Monika Vargová, Nitra

Moje postrehy z tipovačky

n V poslednom kole bolo maximom 8 uhádnutých zápasov, čo sa podarilo dvojici Marián Kéry a Juraj Kadlieček. Vyžrebovali sme Dražovčana Kadliečka, ktorý si môže prísť do redakcie po 500 Sk od firiem Incar a Bomif&Juma.

n Dvanásť tipujúcich uhádlo sedem zápasov. Do súťaže sa zapojilo 1261 čitateľov.

n Koľko bodov pribudlo lídrom? Kéry si pripísal 8 a zveľadil svoj náskok v konečnom poradí, Bartakovič 6, Mikušík 4, Kunkel 4, Deák 6, Kertész st. 5, Viola 6, Meliška a Husár 4, Gondera a Galová 5, Vojtek 4, Kĺbik 6, Habáň 3.

n Rudolf zo Zbehov zabudol vyplniť tiket tipmi.

n Roman Hudec: Víťaz bude Bartakovič, no doprial by som to Ľubovi Galovi. Dúfam, že vyhráš aspoň naftu.

n Pavol Kozma: Sláva víťazovi, česť porazeným.

n Mário Debnár dal na Topoľčianky - Trstice 2: To bude ďalšia blamáž Tatrana.

n Vladimír Galgánek: Ak Slovan vyhrá nad Žilinou, pokosím celé Duslo.

n Milan Lukáč dal Slovan - Žilina 1, ale pridal tip na výsledok 1:2.

n Rodina Piršelovcov: Na jeseň dovidenia.

n Výhru 50 Sk získavajú: Jozef Virág, Zlaté Moravce, Peter Paulík, Nitra, Vladimír Kertész ml., Svätoplukovo, Michaela Kollatiová, Zlaté Moravce a Jozef Kukliš, Topoľčiany. Po výhru sa môžu zastaviť v redakcii Nitrianskych novín.

V auguste opäť štartujeme. Tipérov zdraví MARTIN KILIAN

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  2. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  3. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť
  4. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  5. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  6. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  7. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  8. Aplikácia na likvidáciu škody. Bez obhliadky a bez faktúry.
  9. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
  10. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
  1. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  2. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  3. Trh s elektromobilmi stagnuje. Kríza by mu mohla pomôcť
  4. Fakulta drží tempo so súčasnými i budúcimi trendmi
  5. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  6. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  7. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  8. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  9. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  10. Aplikácia na likvidáciu škody. Bez obhliadky a bez faktúry.
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 34 815
  2. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 23 202
  3. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 20 196
  4. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 19 164
  5. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 14 299
  6. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 12 134
  7. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 12 129
  8. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť 11 949
  9. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 350
  10. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 507
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

V Topoľčiankach budú testovať podľa abecedy

Harmonogram bude platiť v sobotu aj v nedeľu.

Na koronavírus zomrel v galantskej nemocnici 43-ročný pacient

V domácej karanténe je šesť zamestnancov.

Galantská nemocnica.

Faško asi neostane, už sedel s Karom. Kde v zahraničí ho chcú?

Nechcel som ostať v Nitre, ale spravil som dobre, odfukuje si kométa Fortuna ligy.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V niektorých obciach v okolí Trnavy testovanie nebude

Pôvodne začali v okrese Trnava s prípravami na testovanie všetky obce.

V Martine bude obyvateľov testovať 50 odberových tímov

Mesto Martin zverejnilo zoznam odberových miest.

Zoznam odberných miest v liptovských mestách

Pozrite si, na akých miestach sa bude konať celoplošné testovanie v liptovských mestách.

Na štyroch miestach v Trenčíne budú testovať z auta. Odberné miesto je aj na futbalovom štadióne

Na celoplošné testovanie bude Trenčanom k dispozícii počas dvoch najbližších víkendov 50 odberných miest. Pozrite si, kde ich nájdete.

Už ste čítali?