Piatok, 30. október, 2020 | Meniny má Simon, SimonaKrížovkyKrížovky

Práznovce sú už jasné

MO Topoľčany

Urmince - Chrabrany 4:1 (2:0), 16. a 84. M. Pastirik, 28. M. Cifra, 59. M. Habaj - 47. B. Milata. Úvod vyznel pre domácich, skóre otvoril Pastirik. V druhom polčase sa prebrali aj hostia, ale v závere opäť zaúradovali Urmince a Pastirik po presnej prihrávke Bobulu stanovil konečný výsledok.

To B/N. Streda - Krnča 0:0. V zápase si oba tímy dokázali vypracovať šance, ale strelcom chýbalo šťastie a aj brankári sa ukázali ako muži na správnom mieste. Kým v prvom polčase sa javili ako lepší domáci, v druhom si role vymenili a rozišli sa zmierlivo.

Hrušovany - Prašice 1:2 (1:0), 25. M. Havran (11 m) - 55. V. Ďurík, 85. M. Bajzík. Domáci tím nastúpil v oslabenej zostave, no aj napriek tomu mal v prvom polčase mierne navrch. Po zmene strán však v obrane spravili chyby a preto pykali.

Mýtna Nová Ves - Jacovce 2:1 (1:1), 20. M. Rybanský, 55. P. Lacena - 5. J. Herda. Diváci videli dobrý a vyrovnaný zápas. Hostia sa rýchlo ujali vedenia. Hlavou vyrovnával Rybanský. Záver poznačili tri červené karty pre hostí, ktoré im k bodom rozhodne nepomohli.

Čermany - Horné Obdokovce 0:0. Pre toto derby bola príznačná bojovnosť a vyrovnanosť. Šance boli na oboch stranách, o niečo viac na domácej, ale obaja brankári boli oporami svojich spoluhráčov. Napokon sa zrodila spravodlivá remíza.

Solčany - Radošina 1:3 (0:0), 90. I. Hula - 69. P. Bartošek, 71. Jo. Piršel, 84. M. Moško. Prvý polčas bol vyrovnaný. Potom prišlo vylúčenie domáceho Gabriša a hostia presilovku dokonale využili. Góly padali najmä po chybách v obrane. V závere ešte skorigoval výsledok Hula.

Nemčice - N. Blatnica 3:2 (2:0), 20. M. Višňovský, 33. M. Grič, 75. B. Gajdoš - 70. J. Kucharovič 85. B. Hudeček (11 m). Nemčice začali dobre, ale po dvojgólovom vedení sa uspokojili. Prebral ich až Kucharovičov znižujúci gól. Hneď však odpovedal Gajdoš. Hostia síce dokázali znížiť, ale na viac sa už nezmohli.

Práznovce - Ludanice 1:5 (1:0), 35. M. Karvay - 48. P. Labuda, 52. M. Rusnák, 63. M. Bobula, 83. P. Krajčovič, 88. M. Lacena. Prvý polčas dopadol z pohľadu domácich sľubne. Potom však akoby uťal a hostia spustili gólostroj. Dokázali využiť hrúbky v obrane a ich centre a hlavičky do siete rozhodli o smutnom osude Práznoviec.

1. Čermany 28 17 7 4 57:32 58 (+16)

2. Prašice 28 14 8 6 56:40 50 (+8)

3. Radošina 28 15 3 10 62:53 48 (+6)

4. H. Obdokovce 28 12 10 6 52:32 46 (+4)

5. Solčany 28 12 8 8 43:31 44 (+2)

6. Ludanice 28 11 8 9 49:37 41 (-1)

7. N. Blatnica 28 10 11 7 56:49 41 (-4)

8. Mýtna N. Ves 28 10 10 8 62:47 40 (-2)

9. Chrabrany 28 11 7 10 35:49 40 (-2)

10. Jacovce 28 11 6 11 47:45 39 ( 0)

11. Hrušovany 28 11 6 11 48:46 39 (-3)

12. Nemčice 28 8 6 14 42:40 30 (-12)

13. Urmince 28 7 8 13 33:47 29 (-13)

14. To. B/N. Streda 28 8 4 16 41:81 28 (-14)

15. Krnča 28 7 4 17 43:62 25 (-17)

16. Práznovce 28 4 6 18 35:70 18 (-24)

Hrušovanom odrátajú po súťaži 3 body.

najlepší strelci: 18 - E. Ďurík (Prašice), 16 - M. Miko (Čermany), 15 - J. Selecký (N. Blatnica), 14 - Ľ. Ondrejmiška (Mýtna N. Ves), 13 - M. Havran (Hrušovany), J. Gerši (Mýtna N. Ves), Jo. Piršel (Radošina), R. Ondruš (Solčany). martin meszároš

II. TRIEDA TOPOĽČANY

Kamanová - Krušovce 6:1 (2:0), D. Minárik 2, T. Štadler, R. Manencaj, Ľ. Toriška, T. Aneštík - M. Čulák. H. Štitáre - Koniarovce 4:0 (3:0), R. Dostál 2, D. Martinka, A. Macho. Oponice - V. Dvorany 2:3 (0:1), J. Štadler, Š. Iláš - Ľ. Adamkovič 2, P. Martiška. V. Ripňany - Rajčany 1:4 (0:2), P. Zachar - M. Kučera 2, B. Lištiak, M. Šmatlák. Krtovce - V. Bedzany 7:1 (3:1), P. Oravec 4, I. Kubala 2, I. Krajčík - M. Hustý. Závada - Preseľany 1:2 (0:1), H. Herda - B. Kapusta, J. Guniš. Kovarce - Behynce 8:1 (7:0), E. Urbaník 3, J. Kováčik 2, M. Grác, M. Macko, D. Kutňanský - P. Žurek.

III. TRIEDA TOPOĽČANY

Šalgovce - Kuzmice 1:6 (0:3), P. Valo - M. Grznár ml. 3, M. Grznár st., J. Bezucha, R. Bujna. Blesovce - Tesáre 2:4 (1:4), J. Herák, J. Chochula - P. Smatana, K. Urminský, M. Urminský, P. Bago. Nitrianska Blatnica B - Jacovce B 6:1 (3:0), J. Kucharovič 3, V. Stanček, R. Korchan, A. Pavlovič - Ľ. Naštický. M. Ripňany - Čeľadince 6:0 (4:0), J. Fabo, P. Fabo, T. Gergel, M. Dunka, J. Kupec, M. Chudý. Lipovník - Hajná Nová Ves 5:0 (3:0), I. Jančovič 2, P. Adamkovič 2, M. Lintner. Bojná/Malé Dvorany - Norovce 3:0 (1:0), M. Grman 2, A. Rybanský. Velušovce - Orešany 4:0 (1:0), P. Šimun, M. Paluš, R. Gregor, P. Novotný.

1. Tesáre 24 15 5 4 61:27 50 (+14)

2. Kuzmice 24 15 3 6 54:27 48 (+12)

3. Lipovník 24 15 3 6 53:29 48 (+12)

4. Bojná/M. Dvor. 24 14 3 7 56:35 45 (+9)

5. Šalgovce 24 12 4 8 44:38 40 (+4)

6. N. Blatnica B 24 12 3 9 65:43 39 (+3)

7. Jacovce B 24 12 3 9 41:43 39 (+3)

8. Hajná N. Ves 24 12 2 10 49:61 38 (+2)

Topoľčianske Dorasty

MO: Urmince - Chrabrany 1:2. N. Streda - Krnča 5:0. Kovarce - Prašice 0:3. V. Ripňany - Jacovce 0:10. Čermany - H. Obdokovce 1:2. Solčany - V. Bedzany 2:4. Práznovce - Preseľany 0:8. Nemčice - N. Blatnica 1:3.

II. TRIEDA: Kamanová - Krušovce 1:6. H. Štitáre - Koniarovce 2:3. Oponice - V. Dvorany 2:2. H. Chlebany - Kuzmice 6:2. MARIÁN VALKO

1. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?