Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky

Správa ObFZ Nitra č. 36

Mimoriadny výkonný výbor:

V utorok 29. 4. sa uskutočnilo mimoriadne zasadnutie VV ObFZ.

VV riešil odvolania FC Cabaj-Čápor voči rozhodnutiu DK a ŠTK ObFZ (kontumácia MZ Cabaj-Čápor - Nová Ves 0:3 k., pôvodne 1:1): po dôkladnom preskúmaní podkladových materiálov a vypočutí DO VV potvrdil rozhodnutie DK ObFZ zverejnené v ÚS č. 31 z 27. 3. v plnom rozsahu a ŠTK v ÚS č. 32 z 3. 4. v plnom znení. Odôvodnenie: DO potvrdili udelenie ŽK hráčovi č. 13 a nie č. 11; za nesprávne vypísaný zápis o stretnutí z MZ Chrenová - Cabaj-Čápor pri udelení ŽK ako aj následného zavádzajúceho a protichodného vyhlásenia na šetrení prípadu na DK aj na mimor. zasadnutí VV nariaďuje R Hrušovského disciplinárne doriešiť na DK a KR.

Skryť Vypnúť reklamu

VV schválil návrh KR ObFZ na nahlásenie rozhodcov na nom. listinu R do 5. ligy ZsFZ od SR 2003/04: Š. Mihál, M. Lešš, J. Vindiš, A. Lerint a I. Vanyo.

Komisia mládeže:

Súhlasí so zmenami hracích časov: sk. B 14. kolo P. Kesov - Svätoplukovo 10. 5. o 10.00 h, sk. C 18. kolo Lúčnica - D. Obdokovce 10. 5. o 15.00 h a 19. kolo Lúčnica - D. Štitáre 17. 5. o 15.00 h.

Komisia rozhodcov:

Berie na vedomie pochvalu FC ViOn C/Hostie za objektívne rozhodovanie R Š. Mihála, AR J. Hádeka a F. Valkoviča a zároveň vetuje R D. Kuklu do konca SR 2002/03.

Pozastavuje činnosť R M. Šimorovi do dostavenia sa na KR.

Predvoláva R I. Domastu 7. 5. o 16.30 h, účasť je povinná.

Predvoláva 7. 5. o 16.00 h R A. Vajzera ml. a J. Stríža, účasť povinná.

Skryť Vypnúť reklamu

Športovo-technická komisia:

Upozorňuje funkcionárov FO, že vo štvrtok 8. 5. sa predohrávajú MZ z posledných kôl u družstiev dospelých a dorastu. Začiatok MZ je u dor. 14.30 h a dospelí o 16.30 h (okrem MZ ŠK Močenok - Chrenová).

Dôrazne upozorňuje funkcionárov FO i rozhodcov, aby do zápisu o stretnutí na zadnej strane zapisovali meno, priezvisko trénerov oboch mužstiev a ich kvalifikáciu (príp. bez kvalifikácie).

Súhlasí s odohratím MZ 30. kolo OM Nr-Ša ŠK Močenok - Chrenová 8. 5. o 10.30 h.

Súhlasí s odohratím MZ 22. kolo OM ZM T. Nemce - Slepčany v sobotu 17. 5. o 17.00 h.

Nariaďuje odohrať MZ dor. 25. kolo OM Nr-Ša sk. A Močenok A - N. Ves v sobotu 10. 5. o 14.30 h.

Opakovane predvoláva v stredu 7. 5. o 16.00 h z MZ 18. kola II. A tr. Nr-Ša Dlhá n/V. - Svätoplukovo R A. Lerinta, kapitánov R. Takácsa a R. Očenáša, hráča Svätoplukova č. 8 Jozefa Šuchmana, ktorý si prinesie so sebou OP a reg. preukaz. Účasť predvolaných je povinná, zabezpečia funkcionári FO.

Skryť Vypnúť reklamu

Na základe rozhodnutia DK ObFZ kontumuje MZ 16. kolo II. C tr. ZM Mankovce - T. Mlyňany 3:0 kont. podľa SP čl. 100/i (hráč v čase zast. činnosti).

Kontumuje MZ 23 kolo OM Nr-Ša Rumanová - Šaľa B/Selice podľa SP čl. 100/e (nízky počet hráčov) a ponecháva výsledok 7:1 v prospech FO Rumanová.

Kontumuje MZ dor. 19. kolo OM Nr-Ša sk. C Dražovce - Jelenec podľa SP čl. 100/e (nízky počet hráčov) a ponecháva výsledok 13:0 v prospech FO Dražovce.

Predvoláva ved. mužstva dorastu FO V. Cetín L. Bridiša 7. 5. o 16.30 h s reg. preukazom hráča Csaba Szöke.

Na základe rozhodnutia DK ObFZ eviduje odpočet 3 bodov FO Lukáčovce po skončení SR 2002/03.

Odstupuje na DK s návrhom pokuty 50 Sk, za porušenie SP čl. 70/2 (oneskorený začiatok MZ) dor. mužstvá FO Nová Ves a Jelenec.

Zamieta námietku FC Čechynce, nakoľko hráč M. Labai podľa šetrenia DK ObFZ nebol v treste (nemal 4 ŽK, ale 3 ŽK, protestný vklad sa vracia).

Vzhľadom tomu, že zasadnutia odbor. komisií pri ObFZ sa prekladajú na stredu 7. 5., žiadame R a D, aby zápisy o stretnutí odposlali bezpodmienečne v pondelok 5. 5.

Schvaľuje dosiahnuté výsledky MZ podľa predložených zápisov o stretnutí, okrem MZ Obyce - T. Nemce (chýba zápis o stretnutí).

Disciplinárna komisia:

Zast. činnosť nepodmienečne: od 21. 4. J. Bališ (Čeľadice dor.) 1 MZ, 5a, L. Benko (Mankovce) 3 MZ, 3a (popl.), D. Kliman (Rišňovce), Š. Rajnoha (Mankovce) 5 MZ, 3b (popl.); od 27. 4. R. Ballabáš (Nitra C d.) 1 MZ, 5a, P. Kramný (Kolíňany d.) 1 MZ, 1a, A. Kóša (V. Cetín ž.) 1 MZ, 5a; od 28. 4. M. Jančok (Jelenec) 1 MZ, 4a, M. Čerenka (Ivanka), M. Valkovič (ViOn C/Hostie) 1 MZ, 5a, V. Záhorský (N. Ves d.) 3 MZ, 3a, L. Čentéš (N. Ves d.), Š. Borota (Čechynce d.), M. Božik (Hosťovce), V. Vaňo (Lovce) 5 MZ, 3b, A. Grimbel (Golianovo) 5 MZ, 6/1b, M. Taliga (Lovce) 5 MZ, 3b.

M. Civáň (ŠK Močenok), F. Hrnčiar (D. Krškany, 100 Sk), J. Keszeg (Čifáre), J. Kramár (Žitavany), J. Pilka (Lapáš B), J. Pindeš (Žitavany), J. Segéň (Ladice), M. Studený (Hosťovce), P. Zelovič (Kynek), Ľ. Uhrin (Chyzerovce), M. Matúš (D. Štitáre) 1 MZ „N“ za 4 ŽK od 28. 4., J. Škorvaga (Cabaj-Čápor) 2 MZ „N“ za 8 ŽK od 28. 4.

Zmena trestu - žiadostiam vyhovela: T. Bártha (Vinodol), K. Ivanič (Mojmírovce), P. Kukan (Štefanovičová), Ma. Melo, J. Šmátrala (Svätoplukovo), V. Senáši (N. Ves), P. Veselka (P. Kesov) - trest sa dňom 30. 4. mení na „P“ do 30. 6.

Žiadostiam nevyhovela: M. Keszeg (Čifáre) pre závažnosť priestupku a nesplnenia DP.

Neprerokované priestupky: M. Drgoňa (Slepčany dor.), M. Kučera (Rišňovce dor.), J. Nehéz (Prílepy), J. Riby (V. Cetín dor.), Š. Valent (Machulince dor.) - pre nesplnenie podmienok DP (chýba stanovisko a 100 Sk).

DK na návrh KR trestá R J. Hrušovského zast. činnosti na 12 mes. „N“ od 30. 4., DP3/5.

Trestá FO N. Hrnčiarovce pokarhaním pred DK.

K námietke FO Čechynce: DK oznamuje, že Marián Labai (D. Obdokovce) obdržal celkom 4 ŽK, prvú ŽK obdržal v 7. kole v II. B tr. ako hráč D. Štitár a podľa evidencie DK ako hráč D. Obdokoviec obdržal celkom 3 ŽK a preto jeho štart v 23. kole v OM Nr-Ša D. Obdokovce - Čechynce bol oprávnený (ŽK z rozdielnych súťaží sa neprenášajú), trest za ČK v 21. kole bol na 1 MZ „N“ a tento si odstál v 22. kole.

Pokuty-poplatky: - upozorňujeme tie FO, ktoré neuhradili pokuty a poplatky v stanovenom termíne, ide o: FO Mankovce 400 Sk (4 ŽK J. Pavlov, L. Benko, Š. Rajnoha), Čeľadice 200 Sk (J. Bališ), Lukáčovce 200 Sk (L. Horňák), Melek 200 Sk (J. Gajdoš), Beladice 200 Sk (M. Škorec), uvedené pokuty žiadame uhradiť do 7. 5. pod následkami ďalších discipl. opatrení (návrh na odrátanie 3 b po skončení SR).

DK upozorňuje R, D a FO že nasledujúce zasadnutie DK sa uskutoční v stredu 7. mája. Z tohto dôvodu žiada bezpodmienečne doručiť všetky podklady na rokovanie (zápis o stretnutí, správa DZ, rok. poplatky, stanoviská) na sekretariát ObFZ do 6. mája o 15.00 h.

Upozorňujeme funkcionárov, trénerov a hráčov, že hráči, ktorí vo štvrtok 8. 5. obdržia 4. ŽK, resp. budú vylúčení, nesmú nastúpiť v MZ 10.-11. 5.

DK predvoláva 7. 5. o 16.30 h za účelom šetrenia udelenia ŽK v MZ Lúčnica - Branč R J. Nému, kap. Branču M. Lörincza, ved. m. FO Branč Ľ. Štefánika, účasť je povinná.

Voči uvedeným rozhodnutiam sa možno odvolať do 15 dní od zverejnenia na Výkonný výbor ObFZ v Nitre.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

 1. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
 2. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
 3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
 4. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
 5. Kupujte originálne tonerové kazety HP
 6. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
 7. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
 8. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
 9. Zelená Bratislava
 10. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové
 1. Kupujte originálne tonerové kazety HP
 2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
 3. Prebudili ste sa už v sude, sene alebo teepee? Je to zážitok!
 4. Počas pandémie je dôležité aj správne kúrenie
 5. Bezbariérové vozidlo
 6. Na NFŠ môže byť rýchlo 72 špeciálnych lôžok pre COVID 19
 7. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
 8. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
 9. Zelená Bratislava
 10. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
 1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 29 442
 2. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 15 828
 3. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 15 418
 4. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 13 568
 5. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 13 069
 6. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 405
 7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 458
 8. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 317
 9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 232
 10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 8 990
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Hovoria mu aj simulant a súkromník. Nech sa príde Messi pozrieť na mňa, smeje sa

Seredský rodák má v piatej lige Juh bilanciu viac ako jeden strelený gól na zápas. Odstaviť kompletne šport na amatérskej úrovni je choré, hovorí.

Martin Hindák - na snímke vľavo z roku 2005, v strede ako reprezentant SR v plážovom futbale a vpravo po úspechu v rakúskej regionálnej lige.

V nitrianskej nemocnici je 61 infikovaných zdravotníkov, testujú všetkých pacientov

Pre COVID pacientov vyčlení nemocnica ďalšie poschodie v chirurgickom pavilóne. Plánované zákroky od dnešného dňa redukuje.

Chirurgický (vľavo) a liečebný pavilón.
Jaroslav Dóczy.

Mesto Nitra sčítalo už sto percent svojich domov a bytov

Do systému sčítania domov a bytov vstúpilo v Nitrianskom kraji zatiaľ 352 z celkového počtu 354 obcí. Celkovo je v regióne sčítaných 69 percent.

Ilustračná snímka bytového domu.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Koronavírus si vyžiadal prvú obeť z radov zdravotníkov

Obvodný lekár v Lokci podľahol ochoreniu COVID-19, mal len 48 rokov.

Vojaci kontrolujú miesta určené na testovanie Oravcov

Samosprávy musia do piatka rána pripraviť priestory, kde sa uskutočnia odbery. Oravcov budú testovať trikrát.

V nemocnici v Čadci zomrel pacient na COVID-19

Čadca je červeným okresom, Kysucké Nové Mesto ostáva oranžovým.

Už ste čítali?