Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Hranicu 40 bodov dosiahli naraz štyria tipéri

Tipovacia súťaž

poradie po 8. kole

40 - Anna Pacherová, Štefan Deák, Sľažany, Soňa Galová, Janíkovce, František Kunkel, Zl. Moravce

39 - Ľubomír Bartakovič, Nitra

38 - Peter Šindler, Richard Magušín, Nitra, Gabriel Chrenko, V. Dolina

37 - Peter Kluka, Čechynce, Marián Kéry, Č. Hrádok, Karol Morvai, Branč, Emil Dubec, Žikava, Juraj Barantal, V. Zálužie, Michaela Kollatiová, Zl. Moravce, Viliam Matejov, Skýcov, Pavol Kozma, D. Krškany, Ľubomír Kleštinec, Juraj Drgoňa, Nitra, Jozef Bernáth, Jarok, Ivan Mikušík, N. Hrnčiarovce, Róbert Darázs, Šaľa

Skryť Vypnúť reklamu

36 - Vlado Viola, Ladislav Csuthy, Marián Grman, Vlado Lyžičiar, Nitra, Marián Varga, V. Dolina, Gabriel Szöke, V. Cetín, Vladimír Kertész st., Svätoplukovo, Lívia Horňáková, Rišňovce, Ján Uličný, Juraj Káčer, Čaradice, Jozef Studený, Peter Záhorský, Július Pavlov, N. Ves, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Roman Drienovský, Skýcov, Jozef Dobiáš, Žirany, Stanislav Pacher, Sľažany, Štefan Kĺbik, Cabaj-Čápor, Ivan Bakyta, Jarok, Ľuboš Modzga, Vráble, Peter Švec, Č. Kľačany

35 - Radoslav Ollík, Peter Čálik, Anton Rebra, Jozef Prešinský, Marek Korytko, Ondrej Balkó, Jozef Viskup, Vladimír Zabák, Ľubomír Ballay, Nitra, Ľudovít Kovács ml., V. Mača, Michaela Kéryová, Juraj Šabík, Č. Hrádok, Štefan Malý, Čaradice, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Henrich Richter, Jelenec, Jozef Šimko, Močenok, Ľudovít Desat, Podhorany, Ivan Mareček, Čab, Miloš Gál, Žirany, Juraj Meliška, Sľažany, Peter Franko, Pata, Jozef Tanka, Šaľa, Marián Zima, Jozef Joniak, Vráble, Milan Nergeš ml., H. Lefantovce, Ján Hašana, Bojná, Jozef Labuda, Solčany, Ján Bédi, V. Zálužie

Skryť Vypnúť reklamu

34 - Juraj Minár, Jozef Paukov, Zl. Moravce, Dušan Gombár, Pohranice, Ladislav Lovás st., H. Kráľová, Milan Benko, Ján Piršel, Richard Lidik, Milan Hrnko, Martin Báleš, Vladimír Líška, Nitra, Andrej Jamrich, Miroslav Duchoň, V. Lapáš, Juraj Dubeň, Lehota, Ladislav Gondera, Alekšince, Frederika Kupcová, Juraj Tóth, V.-Opatovce, Stanislav Nemček, Jozef Halák, Janíkovce, Mário Krajinčák, Báb, Tomáš Sýkora, Zbehy, Ján Obert, Čeľadice, Ladislav Kováč, Štefan Kováč, Vráble, Marián Mateička, Behynce, Roman Uher, Peter Hipp, Peter Períček, Šaľa, Stanislav Hanták, Lukáčovce, Alexandra Gálová, Žirany, Peter Vašš, Rastislavice, Miloš Očenáš, Svätoplukovo, Martin Rybanský, Topoľčany, Štefan Guzmický, Ivanka

33 - Iveta Molnárová, Igor Dubeň, Vladimír Kolienek, Miroslav Belis, Július Števčík, Michal Lauko, Simona Pilčíková, Pavol Budáč, Judita Strečková, Juraj Chovanec, František Tomek, Ľudovít Bajan, Stanislav Habáň, Martin Kováč, Nitra, Ľubor Goldbecher, Marek Letko, Marián Ment, Andrej Vörös, Ondrej Varga, Šaľa, Tibor Horváth, Komjatice, Stanislav Babocký ml., T. Mlyňany, Magdaléna Neveďalová, Čeľadice, Vladimír Miklošík, Sereď, Jozef Huňady, Lúčnica, Jaroslav Baťo, Obyce, Marián Božík, Hosťovce, Rudolf Sýkora, H. Kráľová, Marta Záhorská, Miroslav Fúska, Rišňovce, Marek Eiselle, Močenok, Milan Plánka, M. Lapáš, Marián Felix, Gabriel Fazekaš, Neded, Terézia Tasáryová, Ivanka, Marián Chobot, Aladár Žemberi, N. Hrnčiarovce, Miroslav Forgáč, T. Nemce, Monika Strišovská, Marián Zlatňanský, Zl. Moravce, Celestín Berecz, Branč, Ján Víg, Janíkovce, Michal Lovász, Trnovec, Milan Lukáč, Ludanice, Alžbeta Dobiášová, Žirany, Jozef Droppan, Simona Szolnokiová, Radoslav Bajnek, Vráble, Ján Jacsa, Žihárec, Peter Zubčák, Hruboňovo, Borko Kozma, Štitáre, Richard Šrank, V. Lapáš, Pavol Žurek, Jacovce, Magdaléna Plevková, Čechynce

Skryť Vypnúť reklamu

32 - Anton Štefanko, Patrik Piršel, Ján Lysičan, Katarína Karcolová, Juraj Tuchyňa, Marián Varga, Juraj Chudovan, Lukáš Barát, Oľga Tomeková, Ľudovít Breča, Ľubomír Maczvalda, Milan Bojda, Marek Kepko, Marcel Lenčéš, Karol Ryba, Marián Borecký, Anna Billiková, Vladimír Mada, Nitra, Stanislav Pacher, František Strišovský, Roman Rajnoha, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Miroslav Jančár, Komjatice, Radoslav Gažo, Pavol Bradáč, Golianovo, Marek Ternény, Juraj Bíro, V. Zálužie, Tomáš Mikulášik, Janíkovce, Viliam Šimonek, Lúčnica, Anna Rumanovská, Sereď, Alfonz Ondrejmiška, Machulince, Martina Kováčová, V.-Opatovce, Peter Magušin, Hostie, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Radoslav Šmitala, Čab, Štefan Straňák, Gabriel Lencsés, H. Kráľová, Erik Bugyi, Vladimír Kuttner, Galanta, Dávid Proksa, Hlohovec, Mária Hegedüšová, Mária Hegedüšová ml., V. Lapáš, Juraj Hertel, V. Ripňany, Kristína Miklová, Šurianky, Miroslav Senneš, Peter Šimko, Jozef Hipp, Močenok, Peter Ivančík, Koniarovce, Juraj Szombath, Lužianky, Martin Ševčík, Kynek, Rasťo Kazík, Zbehy, Ondrej Felix, Martin Rábek, Michal Kriško, Šaľa, Attila Sonlajtner, Žirany, Július Benčúrik, T. Nemce, Ernest Chren, Žitavany, Ján Jambor, Rišňovce, Ladislav Lörincz, Branč, Ivan Tóth, Selice, Peter Jankulár, Karol Gálik, Lovce, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Lubor Kajaba, Ivanka, Roman Hruboň, Hruboňovo, Vladimír Urban, Hájske, Juraj Sojka, Stanislav Husár, Štefan Špleha ml., Vráble, Juraj Danko, N. Ves, Ladislav Páleník, Topoľčany, František Laczko, Tešedíkovo, Ladislav Babóti, Vlčany, Ján Malý, Hosťová

31 - Miroslav Holý, Peter Haver, Roland Kečkéš, Martin Kuchar, Lukáč Tomiš, František Bojda, Daniel Tasáry, Ľubica Tasáryová, Marek Janík, Viera Pavelková, Miroslav Balla, Eduard Szabó, Pavol Balkó, Romana Strečková, Jozef Moder, Alexander Kreškóczi, Vlado Sásik, Pavel Hrnčár, Jozef Dolinský, Pavel König st., Nitra, Zorka Velčická, Cabaj-Pereš, Ján Magušin, Hostie, Soňa Valentová, Machulince, Pavel Babiak, Žitavany, Ladislav Dávid, V.-Opatovce, Miroslav Rajnoha, Imrich Mihálka, Č. Kľačany, Stanislav Šlagor, Milan Gábriš, T. Mlyňany, Šimon Šóš, Zbehy, Martin Kolha, Lužianky, Juraj Barčák, Tatiana Vrábliková, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Peter Odráška, H. Kráľová, Igor Kováč, Podhorany, Peter Mrosko, Július Czako, Jelenec, Marek Andel, Miroslav Vojtek, Ladislav Šípoš, Vráble, Štefan Péteri, Vinodol, Martina Bapčányová, D. Obdokovce, Andrej Felix, Pavel Mihálik, Nataša Mrlláková, František Mészáros, Ján Petráš, Eugen Fülemits, Šaľa, František Kausek, Klasov, Juraj Chrenko, V. Dolina, Igor Franko, Neverice, Jozef Kostolány, Hrušovany, Juraj Fabo, M. Ripňany, Jozef Borbély st., Mária Kišucká, V. Cetín, Tibor Boszorád, Branč, Pavel Sukup, Milan Ďurovský, T. Nemce, Marián Železník, Trnovec, Tibor Mikle, Vlčany, Ján Mihálka, Levice, Marek Fábry, N. Sady, Koloman Sebök, Vladimír Kondé, N. Hrnčiarovce, Jozef Gál, Žirany, Jozef Štefkovič, H. Ohaj, Ján Londák, Mário Debnár, Zl. Moravce, Erik Candrák, Alekšince, Milan Oravec, Mojmírovce, Katarína Zrubcová, Melek, Pavel Gálik ml., Lovce, Ján Kóssi, Čifáre, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Vladimír Majerčík, Sľažany, Anton Szomolányi, Pohranice, Milan Ilavský, Topoľčany, Jozef Horváth, H. Potôň

30 - Lukáš Piršel, Miroslav Fábry, Peter Škoda, Tatiana Bútorová, Miloš Konopásek, Igor Galovič, Jaroslav Srňánek, Jozef Nemeš st., Vladimír Papp, Miloš Sýkora, Štefan Zabák, Ján Ehrenhold, Juraj Náhlovský, Stanislav Billik, Jozef Hudec, Jozef Miškovič, Michal Korytko, Nitra, Katarína Kéryová, Lúčnica, František Juhász, Hosťová, Juraj Gajan, Ivan Tóth, Čakajovce, Ernest Lenický, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Vladimír Subi, Mojmírovce, Henrich Kondé, Pohranice, Ján Sikoriak, T. Nemce, Štefan Račko, D. Krškany, Štefan Filo, Zbehy, František Lukačovič, Vlado Vinkler, Bojná, Jozef Homola, Hosťovce, Peter Bajla, N. Ves, Ladislav Székelyi, Marek Pavel, Andrea Bereczová, Branč, Nina Hnilicová, Pavol Vereš, Lužianky, Ján Slíž, Alojz Vician, Beladice, Pavel Hraška, Andrej Fábry, Milan Mareček, Mário Fuska, Čab, Vladimír Kertész ml., Svätoplukovo, Jozef Kuzmický, Ivanka, Marek Lenický, Jozef Danada, Jozef Karlubík, Jozef Odráška, Šaľa, Gašpar Gál, Žirany, Jozef Moravčík, V. Zálužie, Juraj Vaško, Rumanová, Vincent Komačka, Jozef Barát, Topoľčany, Jozef Horný, Janko Kováčik, Ľubomír Čikel, Zl. Moravce, Marián Herceg, Pata, Jozef Malý st., Emília Malá, Jozef Malý ml., Vráble, Igor Tábi ml., N. Hrnčiarovce, Branislav Straňák, Močenok, Andrej Dodok, Hostie, Marcel Gaži, Topoľčianky, Tibor Antal, Neded, Miloš Elčík, Golianovo, Štefan Mravík, Žitavany, Milan Meluš, Urmince, Ladislav Gál, Klasov, Miloslav Čopák, M. Cetín, Marián Čapo, Sľažany

29 - Ján Zelovič, Július Michalička st., Pavol Krajčo, Mária Kapustová, Martin Lörincz, Miroslav Račko, Peter Bezák, Peter Matuškovič, Ivan Dominka, Peter Mateička, Jozef Ťapušík, Jaroslav Balla, Ivana Strečková, Andrej Kudamik, Martin Škorica, Katarína Magušínová, Vlastimil Ábela, Zdenko Senneš, Jozef Senneš, Róbert Martonka, Stanislav Nosian, František Hrnčiar, Milan Gráf, Nitra, Marek Horňák, Slavomír Sysel, Miloš Majdiak, Močenok, Marián Barantal, Sereď, Peter Páleník, Ján Školník, Mário Godor, Zl. Moravce, Roman Marhevszki, Attila Szolnoki, Ladislav Szöke, Vráble, Ivan Ďurický, Jozef Kuzmický, Anton Berecz, Ladislav Vašek, Branč, Helena Čengerová, Obyce, Jozef Ujhelyi, Žitavce, Jozef Dibala, Neverice, Jozef Piterka, Lefantovce, Kristína Magátová, Pavol Macho, V.-Opatovce, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Róbert Bačinský, Hruboňovo, Peter Cetenyi, Milan Greguš, Zbehy, Jozef Chudý, Biskupová, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Adam Ďuriš, D. Obdokovce, Viktor Karásek, Hájske, Ľuboš Galo, Janíkovce, Imrich Kollár, Topoľnica, Peter Lehocký, Jozef Baláž, Šaľa, Kornélia Ráczová, Žirany, Jozef Záhorský, Jozef Horňák, Jozef Rehuš, Rišňovce, Stanislav Brat, Golianovo, Ivan Chlebák, Štitáre, Zoltán Száraz, V. Cetín, Ivan Tabaček, T. Nemce, Viliam Szabó, Miroslav Szlamka, Váhovce, Nikodém Finta, N. Hrnčiarovce, Marián Kováč, Levice, Karol Matušík, Tovarníky, Jozef Štefek, Čeľadice, Karol Otto st., D. Lefantovce, Štefan Baláž, Neded, Martin Gajdoš, Marián Tatara, Jaroslav Krošlák, Topoľčany, Rastislav Borčin, Hostie, Pavel Kurkin, Lovce, Alexander Kusý, Trnovec, Teodor Nyársik, N. Život, Daniel Šiška, Preseľany, Kamil Zaujec, Lehota, Ľubomír Čičo, Ivanka, Jaroslav Chovanec, Šurianky, Zuzana Béderová, V. Lapáš (atď.)

28 - Tibor Horváth, Peter Balkó, Ľubomír Búchala, Juraj Vencel, Jana Sedliačiková, Ivan Minárik, Marcel Čerman, Peter Podsedlý, Milan Kováč, Miroslav Kalužák, Lukáš Ivan, Slavomír Kotrla, Július Kolník, Marína Mažecová, Iveta Rosinská, Štefan Tóth, Jozef Cocher, Ján Barát, Ľuboš Baranec, Milan Kokina, Vlastimil Záhon, Ľubica Kajabová, Andrej Gogola, Vratko Candrák, Milan Štrehober, Topoľčany, Daniel Boháč, Andrej Očenáš, Viktor Molnár, Miroslav Machálik, Štefan Novák, Eleonóra Vörösová, Štefan Rábek, Tibor Ševčík, Jozef Sklenár, Šaľa, Ladislav Balko, Hosťová, Mário Michňa, Mária Virágová, Peter Valkovič, Erik Tonkovič, Zl. Moravce, Jiří Bárta, Čakajovce, Juraj Bárek, Emanuel Maňúch, Jana Gálová, Žirany, Janka Benešová, Alexander Blaho, Pohranice, Otto Benc, Jozef Lörincz, Alexander Repta, Branč, Anton Zaťko, Ivanka, Marián Pauk, Rumanová, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Ivan Sabo, Anton Majdiak, Močenok, Anton Molnár, P. Kesov, Ľubomír Mikula, Lehota, Karol Čurgali st., Mojmírovce, Rudolf Lauko, Zbehy, Jaroslav Buranský, N. Ves, Tibor Pásztor, N. Hrnčiarovce, Imrich Bujalko, H. Ohaj, Jozef Török, Pata, Gabriel Galbavý, H. Kráľová, Imrich Valent, Hosťovce, Marián Vančík, Trnovec, Alexej Oravec, D. Obdokovce, Ľuboš Gajdica, Lefantovce, Štefan Hudec, Lužianky, Milan Augustín, Topoľčianky, Richard Dolinek, Prašice, Ladislav Kiss, N. Život, Jozef Herák, V. Ripňany, Emil Šatan, Vozokany, Stanislav Adamkovič, Bojná, Martin Dávid, V.-Opatovce, Jeremiáš Vnuk, Lukáš Félis, Vráble, Andrej Mareček, Čab, Miroslav Havetta ml., Lovce, Juraj Kadlieček, Dražovce

27 - Dušan Tóth, Dezider Zaujec, Marián Kvasnica, Maroš Roško, Martin Knížat, Juraj Páleník, Martin Martonka, František Imre, Ondrej Nemček, Ján Szöke, Vladimír Viskup, Michal Penzeš, Miroslav Moravčík, Ján Kuchtiak, Ľudovít Laca, Patrik Tirol, Viliam Hrnčiar, Ivan Hubinský, Nitra, Ladislav Lovás ml., H. Kráľová, Ľudovít Kovács, V. Mača, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Jozef Repa, Prílepy, Valent Vaňo, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Daniel Varga, Pata, Karol Ďurický, Branč, Ján Vaško, Vladimír Tasáry, Ivanka, Václav Magáth, Podhorany, Jozef Ábel, Miroslav Bojda, Lužianky, Miroslav Lešš, Vladimír Gombáš st., Vladimír Gombáš ml., Martina Dicsérová, Peter Lenčéš, Danko Uharček, Močenok, Peter Mikula, Alekšince, Igor Šmitala, Čab, František Andraško, Jelenec, Peter Levický, Č. Hrádok, Vladimír Brath, Hosťová, Martina Formelová, Rumanová, Miroslav Zverka, Veronika Teplanová, Rišňovce, Martin Benčúrik, T. Nemce, Vojtech Pásztor, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Gabriel Szorád, Lužianky, Milan Bekéni, Roman Csikós, Margita Kališová, Peter Hakszer, Tibor Odráška, Ľuboš Tóth, Šaľa, Jozef Šípoš st., Čakajovce, Peter Náhlik, Ján Hraška, N. Sady, Peter Pecho, Beladice, Marcela Knápeková, Krnča, Milan Srnka, Čeľadice, Martin Füle, Jozef Žiačko, Vráble, Ivan Remeň, N. Streda, Pavol Ábel, Preseľany, Andrej Jančovič, Lipovník, Miroslav Ružička, Zbehy, Martin Podhorský, Sľažany, Peter Mihálik, Mojmírovce

26 - Michal Švec, Jozef Rumančík, Jozef Krumpál, Peter Michalka, Milan Adamec, Ladislav Pindeš, Ivan Eliaš, Anton Černý, Jozef Cvrkal, Roman Hudec, Jozef Havetta ml., Vladimír Kráľovič, Ľudovít Galovič, Jozef Nosian, Ľudovít Laca ml., Dominika Piršelová, Nitra, Norbert Nagy, V. Blahovo, Jaroslav Braun, Martina Verešová, Gabriel Prvák, Štefan Bako, Močenok, Gabriel Lešš, Silvester Lenčéš, H. Kráľová, Žigmund Tóth, V.-Opatovce, Vladimír Fuglík, Jozef Štefák, Jozef Bakoš, Rišňovce, Michal Cintula, Peter Kolečáni, Cabaj-Čápor, Tibor Petrovič, Trnovec, Dalibor Greguš, Erika Ölvecká, Čab, Ivan Šlosár, Golianovo, Ján Krajčo, Jarok, Ján Kozla, Žirany, Matej Fábry, V. Cetín, Ján Bečko, Igor Barák, Vlado Škrabala, Róbert Pospiš, Ján Učeň, Radovan Földvári, Štefan Fabian, Šaľa, Ľubomír Varga, Lehota, Jozef Fabo, N. Sady, Milan Hritz, Beladice, Dušan Halveland, Kapince, Iveta Boszorádová, Miroslav Benc, Branč, Jozef Kevely, Klasov, Erik Evetke, Dyčka, Ďuso Škorica, Zbehy, Alžbeta Kučerková, N. Hrnčiarovce, Ladislav Čekey, Pohranice, Miroslav Ochotnický, N. Blatnica, Vincent Káčer, Jozef Virág, Zl. Moravce, Pavla Ladungová, Ivanka, Ľuboš Zimmerman, M. Cetín

25 - Marek Horváth, Dušan Letko, Jozef Jakubek, Juraj Hamar, Vladimír Ballai, Michal Földesi, Roman Procházka, Martin Bóri, Roman Zahradníček, Ingrida Laciková, František Trnka, Nitra, Jaroslav Kartík, Ladislav Perina, Imrich Šoka, Jozef Šmída, Marek Haládik, Jozef Szabo, Šaľa, Juraj Fogel, Šintava, Milan Mišák, V. Dolina, Kvetoslava Pavlovičová, Golianovo, Milan Roman, Čab, František Ješko ml., V. Cetín, Vojtech Mládek, Pavol Breče, Podhorany, Jozef Hörik, D. Štitáre, Veronika Lörinczová, Branč, Eva Tóthová, Matúš Rábek, Močenok, Štefan Búcora, N. Sady, Ladislav Nagy, Marcel Hoppan, Peter Bujalko, Vráble, Ladislav Nagy, Jelenec, Lýdia Schottertová, Topoľčany, František Mášik, Žitavany, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor, Štefan Páleník, Prílepy, Peter Gašparík, Machulince, Vladimír Siládi, H. Kráľová, František Horný, Jarok

24 - Ľubomír Pintér, Ján Baláži, Štefan Riška, Ivan Duchoň, Anna Maťová, Marek Pozdech, Vladimír Modzga, Tomáš Kóňa, Klaudia Levčíková, Denisa Čermanová, Juraj Varga, Ľubomír Pénzeš, Jozef Kollár, Nitra, Peter Vaňo, Maroš Benčúrik, T. Nemce, Gabriela Boháčová, Tomáš Hlavatý, Pavel Cicák, Marek Sklenár, Šaľa, Ladislav Bartaloš, Galanta, Imrich Maťo, Golianovo, Miroslav Šturma, Rumanová, Janka Gálová, Marián Cifra, Žirany, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Marek Borik, V. Lapáš, Milan Šlosár, Čab, Daniel Lörincz, Eva Lörinczová, Branč, Erik Kukučka, Jelšovce, Marek Franko, Pata, Boris Mesároš, Lehota, Stanislav Rebo, Zl. Moravce, Peter Stojka, Hájske, Arnold Knapp, Galanta, Ladislav Szomolányi, Pohranice, Jozef Brieška, T. Nemce, Dagmara Vrábelová, Nemčiňany, Blažej Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce

23 - Stanislav Pružinec, Ľudmila Šišáková, Tomáš Snop, Radovan Vágai, Juraj Krčmár, Juraj Rapsa, Peter Pacher, Roman Kmeťo, Vladimír Nemšovský, Ľudovít Kováč, Peter Solčianský, Ondrej Golas, Ivan Karas, Nitra, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Jaroslav Záhorský, Čab, Gabriela Mryglotová, Zl. Moravce, Jozef Lukáč, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Rudolf Macho, Gabriel Sibilla, Kolíňany, Štefan Fiala, Mária Bereczová, Branč, Elena Vašková, Báb, Michal Bene, D. Obdokovce, Stanislav Lauko, Preseľany, Imrich Gregor, Jelenec, Vlado Studený, Dražovce, Miroslav Oslanec, Vráble, Dušan Gašparík, Machulince, Norbert Zsigmond, N. Život, Miroslav Michalides, Hajná N. Ves, Maroš Trubač, Hájske, Ľuboslav Nemčický, Chrabrany, Peter Mládek, Podhorany, Oľga Sarková, Čaradice, Ján Hotový, N. Sady

22 - Martin Búchala, Andrej Grimbel, Igor Drotár, Jozef Minárik, František Filo, František Jasan, Zdeno Šimko ml., Mária Sásiková, Ľuboš Štefánik, Peter Levčík, Zuzana Gurinová, Lenka Sýkorová, Lenka Nevínová, Róbert Valentíny, Ladislav Nosian, Nitra, Vojtech Pec, Jozef Földvári, Šaľa, Andrea Pekarová, Merašice, Peter Balko, Kolíňany, Anežka Némethová, D. Lefantovce, Vojtech Helma, Černík, Michal Pavlovič, Čab, Martin Faragó, Matúškovo, Peter Polakovič, Cabaj-Čápor, Juraj Šranko, Babindol, Daniel Lörincz ml., Emerencia Holecová, Branč, Peter Vidovič, Vinohrady, Jaromír Slíž, Beladice, Radoslav Mikle-Barát, N. Hrnčiarovce

21 - Marián Šarocký, Peter Dvorský, Vladimír Civáň, Juraj Kukučka, Peter Paulík, Ľuboš Burda, Milan Borovský, Milan Karas, Nitra, Zuzana Kišová, Kristína Očenášová, Slavomír Kališ, Šaľa, Anna Čerenková, Topoľčianky, Štefan Páleník, Hosťovce, Miroslav Vaňo, Žirany, František Čaniga, Dražovce, Jana Piterková, Cabaj-Čápor, Tibor Lenčéš, Jozef Karásek, Hájske, Filip Dobiaš, Čeľadice, Jozef Buranský, Vráble, Miroslav Lenčéš, Dávid Skalický, Močenok, Marián Šrank, Dušan Béder, V. Lapáš, Jozef Korgo, Babindol, Roman Štefanka, Juraj Fúska, Ľuboš Sýkora ml., Zbehy, Juraj Candrák, Hrušovany, Dušan Zabák, Lehota, Miloš Remenár, Sereď

20 - Vladimír Ternény, V. Zálužie, Ondrej Hajdu, Trnovec, Ľuboš Fúska, Maroš Mikuš, Nitra, Jozef Hroba, Mojmírovce, Helena Gálová, Žirany, Peter Macháč, Rišňovce, Juraj Vindiš, Báb, Lukáš Matušica, Pata, Vašo Fačkovec, Zbehy, Jozef Bajnek, Vráble, Ľudovít Novotný, D. Streda, Roman Fuska, Čab, Milan Fúska, Branč, Michal Lazan, Šaľa

19 - Milan Prešinský, Július Varga, V. Cetín, Eva Macháčová, Rišňovce, Eva Pappová, Gertrúda Szökeová, Imrich Ivančík, Ladislav Ištokovics, Michal Halama, Nitra, Juraj Šedovič, Lehota, Ervín Dovina, Gáň, Juraj Frivolt, Galanta, Ľuboš Finta, Sľažany, Vojto Samardžia, Zl. Moravce, Pavol Pagáč, Ivanka, Pavol Danko, T. Mlyňany, Marek Jánošov, Velčice, Vlasta Stojková, Hájske

18 - Helena Sedláková, Šaľa, Ivan Kupec, Čakajovce, Marián Piterka, Cabaj-Čápor, Jozef Kóša, Patrik Moder, Peter Tomek ml., Branislav Tomek, Nitra, Mário Macháč, Jozef Vývodík, Rišňovce, Katarína Slamková, Báb, Pavol Báleš, Oponice, Anton Kekiš, Topoľčany, Michal Chudý, M. Ripňany

17 - Alexander Matuš, Alekšince, Štefan Žarnócay, Šaľa, Terézia Šimková, Janka Kokešová, Močenok, Emil Rusnák, Beladice, Zdeno Grežo, Hrušovany, Pavol Zámečník, Tešedíkovo

16 - Tibor Rábek, Daniela Szikorová, Šaľa, Juraj Husár, M. Lapáš, Jozef Krutošík, Komárno, Miloš Németh, Čechynce, Viliam Félis, Karol Bujalko, Vráble, Gabriela Lörinczová, Branč, Dušan Gabalec, Rišňovce, Monika Šeböková, N. Hrnčiarovce, Marián Tarko, Milan Fuska, Martin Slovák, Nitra, Marek Mikla, H. Lefantovce, Juraj Bačík, Topoľčany

15 - Karol Mészáros, Šaľa, Ján Bucheň, Zl. Moravce, Štefan Benko, Močenok, Michal Buday, Cabaj-Čápor, Marek Gardáš, V. Zálužie, Tibor Berec, V. Lapáš, Vladimír Lauko, Zbehy, Michal Hazucha, Ondrej Žigo, Nitra, Ján Kluka, Čechynce

14 - Michal Galo, Kostoľany p/T., Eva Vrábelová, Zl. Moravce, Oľga Eliašová, Nitra, Tibor Rakoncza, H. Saliby, Baltazár Brath, Mojmírovce

13 - Kristián Maťko, Čechynce, Miloš Gajdoš, Lukáčovce, Jozef Čentéš, Čakajovce, Stanislav Klištinec, Ľudovít Konečný, Nitra, Rudolf Zachariáš, Velčice, Ladislav Szórád, Žirany

12 - Michal Ostertág, Tomáš Sonnenschein, Nitra, Tóno Dobiaš, Čeľadice, Anton Bábik ml., Rumanová, Lukáš Valent, Hosťovce

11 - Milan Kováč, Lovce, Vojtech Berecky, Neded, Jozef Šranko, Klasov, Radovan Klačanský, Solčany, Ján Hudák, Rišňovce

10 - Roman Marci, Nitra, Peter Bohumel, Vinodol, Vladimír Kováč ml., Lovce

9 - Peter Martiška, Lucia Štefanková, Štefan Matesko, Nitra, Jozef Kostoláni, Vinodol, Erika Buranská, Vráble, Michal Tomovič, V. Dolina, Štefan Papp, Šaľa, Tibor Brath, Ladice

8 - Marek Čentéš, Marián Damek, Pavel Tomek, Slavomír Schwarcz, Miloš Gregor, Marián Marko, Nitra, Marek Horňák, V. Lapáš

7 - Anton Štuller, T. Nemce, Andrej Vajzer, Martin Hráček, Cabaj-Čápor, Peter Šranko, Klasov, Roman Margetin, Rišňovce, Milan Jašík, Jaroslav Borecký, Nitra, Miloš Ďurický, Branč, Peter Palka, Šaľa, Juraj Gajdošík, T. Mlyňany, Marek Olejka, Ivanka, Marián Bachrony, Žitavany, Margita Pavelková, Golianovo, Miroslav Barča, N. Sady

6 - Daniel Žatko, Jatov, Jozef Haspra, Topoľčianky, Jaroslav Vaško, Ivanka, Miloš Pekar, V. Zálužie, Emil Škadra, Nitra, Ľubomír Súľovský ml., Rišňovce, Katarína Szökeová, V. Cetín, Peter Bodi, Zbehy, Dušan Šranko, Klasov, František Kuťka, Lovce, Ladislav Takács, Šaľa

5 - Ľuboš Magušín, Zl. Moravce, Juraj Pekar, V. Zálužie, Viera Radičová, Pavol Hačko, Oliver Balkó, Ľudovít Jaššo, Edo Tomek, Nitra, Anton Krajačič, H. Kráľová, Peter Tolok, Volkovce, František Szusztor, V. Cetín, Juraj Čurgaly, Janíkovce

4 - Marián Molnár, H. Kráľová, Jozef Šrank, V. Lapáš, Gabriela Pavlíková, Cabaj-Čápor, Juraj Uhliar, Rudolf Bernát, Emília Černičková, Nitra, Attila Molnár, Eliášovce, Dáša Fábryová, V.-Opatovce

3 - Lukáš Hnilica, Ivan Pagačovič, Ladislav Turba, Michal Kálna, Jozef Nedeľka, Jozef Šinský, Nitra, Jozef Bogyó, Vráble, Juraj Rosinský, Choča, Dušan Balko, V. Cetín, Gabriel Mikeš, Sládkovičovo, Miloš Solčiansky, T. Mlyňany, Ján Zima, Golianovo, Martin Földeši, Sereď, Milan Žákovič, Alekšince

2 - Radovan Modzga, Janíkovce, Richard Rábek, Šaľa, Štefan Piterka, Marcela Hallová, Vladimír Romanovský, Peter Cintula, Matúš Bystriansky, Štefan Verták, Jozef Karas, Nitra, Juraj Polkoráb, Golianovo, Ondrej Molnár, Štitáre, Gabriel Machálik, H. Kráľová, Jozef Watter, Rišňovce, Milan Czakó, N. Hrnčiarovce, Richard Bako, Galanta, Erik Špleha, Vráble, Ladislav Nagy ml., Jelenec

1 - Andrea Weibelová, František Bača, Šaľa, Martin Seleš, Leonidas Charizopulos, Juraj Nagy, Martin Krehák, Branislav Čurgaly, Dušan Nevín, Ivana Lieskovská, Nitra, Tomáš Mikulášik, Janíkovce, Alžbeta Lipnická, Vlčany, Jozef Szöllösy, Močenok, Imrich Lovás ml., Dlhá n/V., Roman Gyepes, Klasov

19 - Martin Rác, Juraj Csirik, Vladimír Molnár, Šaľa, Mário Fačkovec, Marek Haver, Michal Bíro, Nitra, Margita Horňáková, Rišňovce, Marek Dubaj, Topoľčianky, Peter Lajda, Ivanka

18 - František Grom, Renáta Balková, Nitra, Dominik Pšenka, N. Ves, Andrej Civáň, Dražovce, Martinka Blehová, H. Kráľová, Norbert Szombath, N. Hrnčiarovce

17 - Marián Szöllösy, Močenok, Zuzana Lutonská, Topoľčany, František Sabo, Vinodol, Lukáš Ševčík, Kynek

16 - Alexander Kóňa, Branč, Tomáš Daniš, Janka Balkóová, Nitra, Silvester Maťo, D. Obdokovce, Rudolf Kozma, D. Štitáre, Róbert Gála, Jarok

15 - Dano Gombáš, Močenok, Peter Szöke, V. Cetín, Miroslav Raček, Marián Dobiaš, Marek Malicher, Tomáš Vnuk, Janka Vargová, Július Arpáš, Ján Pénzeš, Lívia Lacová, Jaroslav Ollík, Štefan Pénzeš, Nitra, František Molnár, Galanta, Peter Turčan, Skýcov

14 - Peter Lulei, Golianovo, Patrícia Nagyová, Vráble, Ferdinand Morovics, Kráľová n/V., Rastislav Tóth, Šaľa, Ladislav Snop ml., Topoľčany

13 - František Viskup najst., Báb, Martin Ježík, Marek Daniš, Nitra, Róbert Vaňo, Žirany, Juraj Závodný, Čab, Martina Havetová, Klasov

12 - Jaroslav Kattoš, Jozef Toman, Oľga Szabová, Nitra, Peter Hudák, Rišňovce, Arpád Varga, Vlčany, Andrej Repta, Branč, Michal Hambalek, Hájske, Anton Dobiaš, Čeľadice

11 - Peter Šabík, Č. Hrádok, Mária Kóšová, Nitra

10 - Tomáš Lašo, Anton Bánovský, Peter Varga, Matej Karšay, Nitra, Marián Kovács, Diakovce, Lenka Kunkelová, Zl. Moravce, Michal Križan, Rišňovce, Jozef Baboš, Dlhá n/V.

9 - Lukáš Zaujec, Branč, Juraj Zifčák, N. Hrnčiarovce, Renáta Piršelová, Matúš Kanás, Nitra, Ján Padúch, Preseľany

8 - Juraj Očenáš, Svätoplukovo, Zoltán Bedecs, Galanta, Štefan Török, V. Dolina, Jaromír Tóth, Mojmírovce, Milan Sýkora, V. Ripňany, Angela Verešová, Peter Urbánek, Nitra

7 - Viliam Windiš, Tomáš Čurgali, Nitra, Ľubomír Gyepes, Klasov, Gabriel Bíro, V. Zálužie, Judita Bužiková, Cabaj-Čápor, Radoslav Straňák, Močenok, Peter Evetke, Dyčka, Tomáš Martinkovič, Golianovo, Mária Vlacušková, V. Dolina

6 - Ivan Vaňo, Žirany, Slavomír Vencel, Lukáš Greša, Andrea Fraňová, Miroslav Fraňo, Helena Vargová, Nitra, Milan Šrank, Lapáš, Roman Benček, Žitavany, Patrik Tóth, Šaľa, Michael Schumacher, Močenok, Miroslav Breme, Branč

5 - Peter Jamrich, Klasov, Gabriel Lejko, Šintava, Tomáš Varga, Báb, Vladimír Hain, Solčany, Jabar Said, Lukáš Miček, Jarmila Saidová, Nitra, Marek Sabo, Ivanka

4 - Ivan Kováč, V. Dolina, Michal Hazucha, Miroslav Raček ml., Milan Kollárik, Lenka Königová, Ján Kolarovský, Róbert Bosák, Marián Varga st., Martin Cvrkal, Mariana Viskupová, Nitra, Alexander Straňák, Martin Boháč, H. Kráľová, Andrej Olejka, Ivanka, Erik Schottert, Topoľčany, Michal Bachratý, Šaľa, Štefan Palka, Helena Kĺbiková, Cabaj-Čápor, Štefan Miko, D. Obdokovce, František Viskup, Báb, Peter Zubčák, Hruboňovo, Ľuboš Vindiš, V. Zálužie, Martin Svátek, Sereď, Ivan Šiška, Preseľany, Vilma Peceková, Vráble, Peter Brath, Hosťová, Marián Hudec, Žikava, Peter Bondra, Washington, Peter Vranský, Zbehy, Milan Kohút, Močenok

3 - Juraj Blaho, V. Zálužie, Róbert Pastor, Topoľčany, Marián Ježík st., Zuzana Svitačová, Peter Krajčo, Jozef Mazár, Dominika Ivančíková, Stanislav Lysowěk, Viliam Juhász, Táňa Švercelová, Nitra, Pavel Borčin, Hostie, Tomáš Greppel, Eva Gregorová, Jelenec, Vojtech Kováčik, Prašice, Ivan Tóth, H. Kráľová, Monika Nováková, Šaľa

2 - Juraj Mikuš, Marián Habay, Zbehy, Helena Ježíková, Slavomír Kotrla, Gabriela Vencelová, Juraj Šipoš, Nitra, Erik Molnár, Pohranice, Roland Bárek, Žirany, Lenka Bujalková, Vráble, Dušan Elčík, N. Hrnčiarovce, Eva Doskočová, Mankovce, Tomáš Bartha, Vinodol, Milan Búcora, N. Sady

1 - Naďa Vencelová, Palko Beník, Nitra, Milan Maťuš, Štitáre, Viera Vargová, Lehota, Štefan Horvát, N. Hrnčiarovce

0 - Monika Vargová, Nitra

Moje postrehy z tipovačky

n Najviac - osem zápasov - uhádli v 8. kole dvaja súťažiaci - Miloš Gál a Richard Magušín. Vyžrebovali sme Žiranca Gála, otca futbalistu FC Nitra, ktorý si môže prísť do redakcie po 500 Sk od firiem Incar a Bomif&Juma.

n Sedem zápasov uhádlo 18 tipérov.

n Ako sa darilo lídrom? Galová a Pacherová si pripísali 4 body, Deák 6, Chrenko 4, Kollatiová 3, Matejov 3, Kozma 3, Darázs 3. Zozadu zaútočil Kunkel 7 bodmi a priradil sa k čelu.

n Marek Lenický zo Šale k zápasu Báč - Šaľa: Čistá jednotka, Šaľa nepostúpi!

n Vladimír Ballai dal na Dubová - FC Nitra dvojku a pridal: „vtip alebo zbožné želanie“.

n Jozef Huňady z Lúčnice natipoval Lúčnica - Branč 2 a pridal: Dúfam, že sa mýlim.

n Márii z Veľkej Doliny sme nezarátali ani bod, lebo poslala dva kupóny...

n Ľ. Modzga k zápasu Dubová - Nitra: Myslel som si, že do tipovačky dávate len vyrovnané zápasy. V. Modzga naopak: Nitra konečne vyhrá!

n Marek Kepko doteraz v ôsmich kolách dal na každý zápas jednotku. Touto taktikou získal 32 bodov.

n Na nepodpísanom tikete boli tri správne uhádnuté zápasy.

n Voľné tikety do stávkovej kancelárie PlusTip v hodnote 50 Sk vyhrávajú: Vladimír Kertész ml., Svätoplukovo, Róbert Darázs, Šaľa, Henrich Kondé, Pohranice, Jozef Hörik, D. Štitáre a Peter Balko, Kolíňany. Po výhru sa môžu zastaviť v nitrianskej pobočke v Polygone (v kaviarni Konibar).

Dobrý nos praje všetkým tipérom

MARTIN KILIAN

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Fakty o batériách, ktoré ste nevedeli
  2. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  3. Bývanie v meste predlžuje život
  4. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  5. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  6. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  7. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  8. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  9. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  10. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  1. Porsche Unseen: Tajné projekty dizajnérskej kuchyne, časť druhá
  2. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  3. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  4. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  5. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  6. Tipy na cenovo výhodné vianočné darčeky, ktoré aj potešia
  7. Bývanie v meste predlžuje život
  8. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  9. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  10. Fakty o batériách, ktoré ste nevedeli
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 28 534
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 20 516
  3. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 13 114
  4. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 12 809
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 458
  6. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 230
  7. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 8 058
  8. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 786
  9. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí 7 461
  10. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 7 018
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Staré divadlo je pripravené hrať okamžite, otázkou je pre koho

Divadlo hralo najmä organizované predstavenia pre školy a škôlky. Tým sa v súčasnosti hromadné podujatia neodporúčajú.

Martin Kusenda, riaditeľ Starého divadla Karola Spišáka v Nitre.
Ilustračné

Nitriansky primátor Hattas je pozitívny. Radnicu nezatvoria

Otestovať sa pôjdu aj Hattasovi najbližší spolupracovníci.

Primátor Marek Hattas.

Od Perkyho po Čáru. Spoznajte najlepších 40-tnikov v šiestej lige

Dvaja z nich nechýbali na ihrisku v desiatich kolách ani minútu!

Predstavujeme vám najlepších štyridsiatnikov v šiestej lige ObFZ Nitra. Na tejto snímke z duelu Mojmírovce - Chrenová sú dvaja z elitnej jedenástky.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Tragická nehoda si vyžiadala jeden život

Pri nehode v meste Šaštín-Stráže jeden človek zomrel a traja sa zranili

Po požiari: Vôbec neviem, ale čo už, stalo sa

Zadné stavy domu zhoreli. Požiar likvidovalo päť profesionálnych a 21 dobrovoľných hasičov. Na boj s plameňmi použili zhruba 63-tisíc litrov vody.

Už ste čítali?