Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

MO Topoľčany

Prekvapujúce výsledky

v Solčanoch a Radošine

Urmince - Mýtna N. Ves 1:0 (1:0), 27. M. Cifra. Diváci videli skutočne dobrý a pekný futbal s množstvom nepremenených šancí, predovšetkým v druhom polčase. O jediný gólový zásah sa postaral domáci Cifra, ktorý dorazil po priamom kope dorazil do prázdnej brány loptu vyrazenú brankárom.

Čermany - Hrušovany 2:1 (0:1), 60. M. Miko, 75. P. Jančovič - 30. M. Havran. Po dlhšom čase domáci opäť bodovali naplno, hoci to tak nevyzeralo od začiatku. Do vedenia išli totiž hostia a ich brankár sa takisto činil a neraz Hrušovany podržal. Čermany sa blysli peknou akciou na tri dotyky, keď na jej konci vyrovnával Miko. Z tábora hostí sa zniesla kritika na výkon rozhodcu...

Solčany - Topoľčany B/N. Streda 1:2 (1:1), 22. M. Nikodém - 7. Mokráň, 85. M. Hrutka. Zápas priniesol vcelku vyrovnaný a slušný futbal. Do vedenia išli hostia gólom Mokráňa. Domáci naň odpovedali presným zásahom Nikodéma z priameho kopu. Záver priniesol rozuzlenie v prospech hostí, ktorí tak spravili ďalší krok k záchrane.

Práznovce - Chrabrany 1:1 (1:1), 10. D. Jamrich - 25. Z. Polák. Skóre zápasu pomerne skoro otvoril z trestného kopu Jamrich. Onedlho odpovedal Polák, ktorého strela z 15 metrov rozvlnila sieť za chrbtom domáceho gólmana. Práznovce navyše zahodili jedenástku a hoci hostia mali prevahu i šance, skóre sa už ďalej nemenilo.

Nemčice - Krnča 2:0 (1:0), 37. M. Višňovský, 73. P. Desat. Nerovný terén kvalite zápasu určite nepridal. Možno aj preto kombinácie na oboch stranách viazli. Lepšie sa s ním vysporiadali domáci hráči. Prvý gól strelil hlavou Višňovský po centri Desata. Druhý menovaný bol aj pri druhom góle, ktorý po prečíslení obrany sám vsietil.

N. Blatnica - Prašice 2:2 (1:2), 5. J. Kucharovič, 65. B. Hudeček (11 m) - J. Šmotlák, E. Ďurík. Oba celky predviedli solídny futbal, hoci domáci dohrávali oslabení až o dvoch hráčov. Skóre otvoril Kucharovič, ale hostia dokázali do prestávky otočiť. Po presnom zásahu Hudečka z jedenástky sa zrodila remíza.

Ludanice - Jacovce 2:1 (1:1), 44. P. Lacena, 50. M. Rusnák - 30. M. Godál. Prvý gól videli diváci až po polhodine hry, no tešili sa hostia. Ešte do prestávky stihol vyrovnať po chybe brankára Lacena. Po zmene strán domáci strhli vedenie na svoju stranu a do konca zápasu, ktorý mal len priemernú úroveň, ho už nepustili.

Radošina - Horné Obdokovce 1:1 (1:1), 24. I. Mačura - 2. M. Chobot. Hostia začali nátlakom a strelili rýchly gól. V 12. min. ešte domáci hráč netrafil prázdnu bránu, no onedlho po akcii na jeden dotyk vyrovnával Mačura. V druhom polčase sa Radošina snažila, aby body zostali doma. Narazila na skvelú obranu hostí, a tak sa zrodila remíza.

13. Nemčice 22 5 6 11 32:31 21 (-12)

14. To. B/N. Streda 22 5 3 14 33:69 18 (-15)

15. Krnča 22 5 2 15 33:53 17 (-16)

16. Práznovce 22 3 5 14 26:51 14 (-19)

najlepší strelci: 15 - E. Ďurík (Prašice), 14 - M. Miko (Čermany), 13 - Ľ. Ondrejmiška (Mýtna Nová Ves), 12 - R. Ondruš (Solčany), 11 - M. Havran (Hrušovany), J. Gerši (Mýtna Nová Ves). martin meszároš

Ďalšie výsledky súťaží ObFZ Topoľčany nájdete na 8. strane mutácie Nitrianskych novín - Topoľčianske noviny.

1. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 6 529

Monika Matysová bola pravidelne členkou Jedenástky roka SFZ. Vpravo pózuje v drese rakúskeho St. Pöltenu.

Ženy znesú viac ako chlapi, hovorí nezničiteľná Monika Matysová.

Najlepšie výsledky zaznamenali v druhom kole, najhoršie v prvom.

26. jan

Ďalší diel online diskusie vysielame LIVE vo štvrtok o 11:00 hod na našom Facebooku.