Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

KAM ZA futbalom?

KAM ZA futbalom?

POHÁR ZsFZ - štvrťfinále - 16. 4. o 17.00 h FC ViOn - Pata (Kéry), Neded - V. Ludince (Gunda).

III. LIGA - 16. 4. o 17.00 h Led. Rovne - Báč (Schmidt), 19. 4. o 16.00 h Levice - FC ViOn (Koníček), Šaľa - D. Vestenice (Gunda), Nové Zámky - Led. Rovne (Lieskovský), 20. 4. o 10.30 h Topoľčany - Prievidza (Laco), o 16.00 h J. Bohunice - Štúrovo (Černek), Neded - Báč (Ježík)

IV. LIGA JUHOVÝCHOD - 19. 4. o 16.00 h Komárno - Baloň (Žákech), 20. 4. o 10.30 h ČFK Nitra - Gabčíkovo (Javor), o 16.00 h Kolárovo - Želiezovce (Žalud), Pata - FC ViOn B/Volkovce (Gašparovič), Vráble - H. Saliby (Fabian), Bánov - Močenok (Čacho), Šamorín - Tlmače (Otrubčák), Lapáš - V. Ludince (Lauko).

Skryť Vypnúť reklamu

V. LIGA JUH - 19. 4. o 16.00 h Vlčany - O. Potôň/DAC B (Gregor), 20. 4. o 16.00 h Výčapy-Opatovce - H. Kráľová (Čulák), Vieska - Topoľníky (Jakubec), Veľký Cetín - Topoľčianky (Mišún), Zbehy - Matúškovo (Urbanovský), N. Život - Galanta (Szmuda), Nitra B/Mlynárce - Baka (Vánik), V. Úľany - Trstice (Kusý).

OM NITRA-ŠAĽA - 22. kolo - 18. 4. o 16.00 h Čechynce - Janíkovce (Miklovič, Pagačovič, Grman - Ryba), 20. 4. o 16.00 h Nová Ves n/Ž. - ŠK Močenok (I. Tábi st., Gajan, R - Bakai), Klasov - Trnovec n/V. (M. Kopačka, Krpala, Gabriš - Pecúch), Cabaj-Čápor - Rišňovce (Palkovič, Miklovič, Fábry - Szikora), Šaľa B/Selice - Ivanka (Duchoň, Kamenický, Pekár - Kukla), Lehota - Rumanová (Mihál, Paukov, R. Borčin - Vindiš), Golianovo - Čeľadice (Bacsay, Bachratý, J. Vajíček - Ševčík), D. Obdokovce - Chrenová (Šomogyi, Bujko, S. Vajíček - Kleštinec).

Skryť Vypnúť reklamu

II. A TRIEDA - 18. kolo - 20. 4. o 16.00 h Jarok - Šaľa-Veča (D. Kopačka, Valkovič), Alekšince - Šurianky (Hádek, Filová), V. Zálužie - Hájske (Bujalko, Jaraba, Zeman - Pacher), Dlhá n/V. - Svätoplukovo (Lérint, ZsFZ), Poľný Kesov - Čakajovce (Kukla, Baraník), Lužianky - Tešedíkovo (ZsFZ, ZsFZ), Diakovce - Štefanovičová (Baboš ml., Streďanský).

II. B TRIEDA - 18. kolo - 20. 4. o 10.30 h Paňa - Jelenec (Formela, Mi. Kollárik), o 16.00 h Mojmírovce - Hosťová (Ostertág, Vaško), Branč - N. Hrnčiarovce (Mareček, Záčiková, Grman - Sokol), Žirany - Lúčnica n/Ž. (Behinský, Lukacsovics), Pohranice - Horný Ohaj (Moravec, Ma. Kollárik), Vinodol - Kolíňany (Kunkel, Kutlák), D. Štitáre - D. Krškany (Joniak, Činger).

III. A TRIEDA - 20. kolo - 20. 4. o 16.00 h Báb - H. Lefantovce (Szalai, Gombík), Kynek - Lukáčovce (Ment, Javorník, Kóňa - D), V. Dolina - Jelšovce (Majerčák, Kompas), N. Sady-Čab - D. Lefantovce (Ivančík, R. Brath), Podhorany a Hruboňovo majú voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

III. B TRIEDA - 20. kolo - 20. 4. o 10.30 h Čifáre - Žitavce (Néma, Petrovič), Melek - Dyčka (Hadňaď, Lešš), Lapáš B - Ivanka B (Miko, Andraško, Ma. Kollárik), o 16.00 h Tajná - Babindol (R, R).

OM ZLATÉ MORAVCE - 18. kolo - 20. 4. o 16.00 h Machulince - ViOn C/Hostie (Lešš, Hadnaď - Gajan), Tek. Nemce - Chyzerovce (Vanyo, J. Borčin), Skýcov - Obyce (Vindiš, Bernát), Lovce - Č. Kľačany (Mi. Kollárik, Formela), Velčice - Sľažany (Vágner, Stríž - Ballay), Hosťovce - Slepčany (Andraško, Miko), Č. Hrádok - Žitavany (Behál, Szabo).

II. C TRIEDA - 15. kolo - 20. 4. o 16.00 h Nevidzany - Beladice (Nagy, Bača), Neverice - Prílepy (Baláž, Valent), T. Mlyňany - Žikava (Malý, Malček), Choča - Mankovce (Petrovič, Néma), Ladice - Martin n/Ž. (Vágner, Jamrichová), V. Vozokany - J. Kostoľany (Debnár, Rebo).

Dorast

I. LSDZ - 18. 4. o 10.00 h Nitra - Devín (Kubica).

I. LMD - 18. 4. o 12.30 h Nitra - Dubnica (Marinčák).

II. LSDZ a LMDZ - 17. 4. o 13.00 a 15.30 h Slovan B - Nitra B, Trnava B - Šaľa (Kravárik, Chovan), P. Bystrica - Levice (Ježík, V. Kováč).

III. LSD a LMD - 16. 4. o 14.30 a 17.00 h Galanta - N. Zámky (J. Šmidovič, Haršány), 19. 4. o 10.00 a 12.15 h Dun. Streda - FC ViOn (Gocník, P. Bachratý, v M. Blahove), o 10.00 a 12.30 h Štúrovo - N. Zámky (Ševčík, Hengerics), o 12.00 a 14.30 h Galanta - Bánovce (Marinčák, Novák), 20. 4. o 10.00 a 12.30 h Komárno - ČFK Nitra (Valko, Šeben), Senica - Topoľčany (Frič, Šťastný), N. Mesto - Sereď (Sluk, Truhlík).

IV. LIGA JUHOVÝCHOD - 19. 4. o 13.30 h V. Meder - Chrenová (Vörös), Želiezovce - D. Streda B (Kasáš), o 14.30 h Kolárovo - Janíkovce (R. Farkaš), o 15.00 h Topoľčianky - Hurbanovo (Pucher), 20. 4. o 13.30 h Dvory n/Ž. - N. Zámky B (R. Oppenberger), Šahy - Zbehy (Dvornák, Morvay), Vráble - H. Saliby (Opačitý), Šamorín - Tlmače (Jediný).

V. LIGA JUH - 17. 4. o 17.00 h Vrakúň - Váhovce (Strasser), 19. 4. o 16.00 h Topoľnica - H. Kráľová (Karnay), Sládkovičovo - Vrakúň (Gádoši), 20. 4. o 13.30 h Pata - Neded (Kútny), Čenkovce - Sľažany (Karnay, Feketevízi), Lužianky - Matúškovo (J. Mokoš), N. Život - Váhovce (H. Kováč), Tešedíkovo - Ivanka (Strečko), V. Úľany - Trstice (Dzuro).

OM NITRA-ŠAĽA sk. A - 22. kolo - 20. 4. o 14.00 h Klasov - Trnovec n/V. (Krpala, Gabriš), Cabaj-Čápor - Rišňovce (Miklovič, Fábry), Selice - Močenok A (Kamenický, Pekár), Lehota - Rumanová (Paukov, R. Borčin), Golianovo - Čeľadice (Bachratý, J. Vajíček).

OM NITRA-ŠAĽA sk. B - 18. kolo - 20. 4. o 10.30 h Močenok B - Výčapy-Opatovce (Bujko, S. Vajíček), o 14.00 h Jarok - Šaľa-Veča (Valkovič, D. Kopačka), Veľký Cetín - N. Sady-Čab (ZsFZ, ZsFZ), V. Zálužie - Hájske (Jaraba, Zeman), Diakovce - Vlčany (Streďanský, Baboš ml.).

OM NITRA-ŠAĽA sk. C - 18. kolo - 20. 4. o 14.00 h Branč - N. Hrnčiarovce (Žáčiková, Grman), Žirany - Lúčnica n/Ž. (Lukacsovics, Behinský), Vinodol - Kolíňany (Kutlák, Kunkel), Dražovce - D. Krškany (Vajzer, Zaťko).

OM ZLATÉ MORAVCE - 13. kolo - 20. 4. o 10.30 h Č. Kľačany - Hosťovce (Bača, Nagy), Slepčany - Žitavany (Rebo, Debnár), o 13.30 h Beladice - Machulince (Valent, Baláž).

Žiaci

I. LSŽZ a I. LMŽZ - 17. 4. o 10.00 a 12.00 h N. Zámky - Trnava (Mlinkovics, Strasser), Dun. Streda - Trenčín (Pintér, Šaš), Levice - Bánovce (F. Farkaš, M. Štrba), Nitra - Myjava/T. Lúka (Kéry, Kusala), 20. 4. o 15.00 a 17.00 h Inter - Dun. Streda.

II. LSŽ a LMŽ - 17. 4. o 10.00 a 11.45 h Komárno - N. Mesto, o 14.00 a 16.00 h Piešťany - Nitra B, Lok. Trnava - Chrenová, TTS Trenčín - Levice B, Šaľa - Vráble, Topoľčany - Senica; 19. 4. o 9.30 a 11.45 h Topoľčany - TTS Trenčín, o 10.00 a 12.00 h Trnava B - Šaľa, o 14.00 a 16.00 h Vráble - Nitra B, 20. 4. o 10.00 a 11.45 h P. Bystrica - Komárno, 22. 4. o 10.00 a 11.30 h Levice B - Chrenová.

III. LSŽ a LMŽ JUHOVÝCHOD - 16. 4. o 14.00 a 16.00 h ČFK Nitra - Šaľa B, 17. 4. o 14.00 a 16.00 h Želiezovce - Sereď, Galanta - Tvrdošovce, Rybník - FC ViOn, Šurany - Nitra C, N. Zámky B - Hurbanovo, Šahy - Štúrovo, o 15.00 a 16.30 h Chrenová B - Kolárovo; 19. 4. o 9.30 a 11.00 h Hurbanovo - Galanta, o 10.00 a 11.30 h Šaľa B - Kolárovo, o 10.00 a 12.00 h FC ViOn - Tvrdošovce, o 14.00 a 16.00 h Nitra C - Želiezovce, 20. 4. o 9.30 a 11.00 h N. Zámky B - Rybník, Štúrovo - Chrenová B, o 10.00 a 11.30 h Sereď - Šurany.

KS SŽ JUH - 17. 4. o 16.30 h Hájske - Ivanka (Novák), 19. 4. o 12.30 h Topoľčianky - Výč.-Opatovce (Pucher), o 14.30 h D. Streda B - Sládkovičovo (Žigo, v M. Blahove), o 16.00 h Hájske - Vlčany (Polocik), Ivanka - Neded (Darnadi), Janíkovce - Šamorín (Kéry), Trnovec - Močenok (Fehér).

OM NITRA-ŠAĽA sk. A - 11. kolo - 19. 4. o 15.00 h Diakovce - Poľný Kesov (Hadnaď), Cabaj-Čápor - Tešedíkovo (Žáčiková), Mojmírovce - H. Kráľová (Vajzer), Svätoplukovo - Selice (Domasta), D. Krškany - Branč (Kóňa).

OM NITRA-ŠAĽA sk. B - 15. kolo - 19. 4. o 14.00 h Lehota - N. Sady-Čab (Pekár), o 15.00 h V. Zálužie - N. Hrnčiarovce (Beluský), Lapáš - Dražovce (Moravec), Jarok - Lukáčovce (Miko), Čakajovce - Alekšince (Ivančík).

OM NITRA-ŠAĽA sk. C - 15. kolo - 19. 4. o 15.00 h D. Obdokovce - Čechynce (Palkovič), Veľký Cetín - D. Štitáre (Gombík), Pohranice - Kolíňany (Kompas), Vinodol - Lúčnica n/Ž. (Zaťko), Klasov - Hosťová (Činger), Golianovo - Žirany (Jamrichová).

OM ZL. MORAVCE sk. D - 15. kolo - 19. 4. o 15.00 h Velčice - Nová Ves n/Ž. (Mihál), Slepčany - Hostie (Jaraba), Neverice - Žitavany (R. Borčin), T. Mlyňany - Tek. Nemce (Zeman), Beladice - Sľažany (Malý), Č. Kľačany - Machulince (Nagy).

ŽENY

I. LIGA ŽENY (žiačky) o titul - dohrávka - 19. 4. o 16.00 (14.30) h M. Dvorníky - Lok. Košice (R. Farkaš).

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Hygge ako životný štýl
  4. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  5. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  6. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  7. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  8. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  9. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  10. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 34 259
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 33 277
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 13 616
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 10 160
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 10 077
  6. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 626
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 973
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 714
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 666
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom? 4 564
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Antigénové testovanie na koronavírus SARS-CoV-2.

Opakovaným testovaním chce spoločnosť prispieť k zabráneniu šírenia nákazy a ochrane svojich zamestnancov a ich rodín.

19 h

Vakcínu dostali aj pracovníci, ktorí sa starajú o klientov zariadenia.

17 h
Ilustračné foto.

Výnimky stanovuje dekan fakulty v nadväznosti na podmienky a možnosti príslušného študijného programu.

19 h
Ilustračné foto.

Záujemcovia sa môžu stále hlásiť na mestskom úrade mailom i telefonicky.

19 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Hudečková je hlavnou odborníčkou na epidemiológiu ministerstva zdravotníctva.

22 h

Nahnevaní bežkári sa už obrátili listom aj na vedenie obce Králiky, aby začalo konať.

21 h

Muža našli už bez známok života.

21. jan

Niektorým ľuďom sa nepáči, aké druhy stromov prievidzská samospráva sadila v rámci náhradnej výsadby. Preto pripravili petíciu.

21. jan

Už ste čítali?