Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

MO Topoľčany

V šlágri kola remíza

Urmince - Práznovce 3:3 (1:3), 39. (11 m) a 87. R. Mokoš, 50. M. Pastierik - 16. R. Mikuláš, 32. Karl, 43. E. Karvay. Domácich prekvapili hostia enormným nasadením na hracej ploche. Po obrátke si domáci vytvorili tlak, z ktorého sa im podarilo nielen znížiť, no tesne pred záverom deľbu bodov zabezpečil druhým gólom Mokoš.

Nemčice - Solčany 2:2 (2:2), 32. A. Geschnábel, 42. B. Gajdoš - 12. M. Macko, 25. Nikodém. Prvé dejstvo bolo v znamení útočnej aktivity oboch mužstiev a hlavne premočeného terénu. Útoky sa striedali na oboch stranách. O výsledku sa rozhodlo do prestávky. Po zmene strán zavelili do útoku Nemčice, no gólový úspech im to neprinieslo.

N. Blatnica - Čermany 3:3 (3:1), 10. R. Korchan, 20. J. Selecký, 40. J. Stanček - 15. a 50. J. Gieci, 55. D. Krošlák. V prvom dejstve na ihrisku jasne dominovali domáci, ktorý do šatní odchádzali so sľubným náskokom. Hostia po prestávke zapli na vyššie obrátky a po tlaku vyrovnali. Koncom stretnutia sa už neujala žiadna z množstva striel.

Ludanice - Mýtna N. Ves 3:0 (0:0), 60. a 68. D. Rusnák, 80. Babala. Priebeh zápasu sa vniesol v takmer jednoznačnej réžii domácich, ktorí svojho súpera prakticky nepustili do žiadnej vážnejšej príležitosti. V II. polčase svoj tlak vystupňovali, z čoho získali územnú prevahu a po góloch Rusnáka sa odpor súpera zlomil definitívne.

Radošina - Hrušovany 7:1 (6:0), 17., 22., 27. a 52. J. Beňovič, 12. B Bartošek, 14. T. Kováčik (11 m), 45. M. Rosíval - 62. Matejov. Na ťažkom teréne si domáci perfektne prihrávali, čo robilo obrancom hostí značné problémy a už do polčasu si vypracovali hrozivý poltuctový náskok. Po zmene strán sa hra vyrovnala.

Horné Obdokovce - Topoľčany B/N. Streda 5:0 (1:0), 10., 47., 52. a 85. M. Budaj, 78. M. Chobot. V úvode videli diváci nemastnú neslanú hru oboch tímov. Domáci sa však na ťažkom teréne skoncentrovali a rezerva Topoľčian, ktorá odišla po kondičnej stránke, mohla byť rada, že neinkasovala omnoho viacej.

Jacovce - Chrabrany 3:0 (2:0), 11. V. Jaroš, 30. M. Mičina, 65. D. Bajzik. V obojstranne slušnom zápase si obe mužstvá vypracovali niekoľko sľubných príležitostí. Aj vďaka výborne hrajúcej obrane zostali všetky body na domácich kopačkách. K dobrému dojmu zo zápasu prispel aj dobrý výkon rozhodcov.

Prašice - Krnča 0:1 (0:1), 34. M. Guliš. Obe mužstvá si vypracovali úctyhodné množstvo šancí. Hoci sa hralo na ťažkom teréne, šance sa striedali z jednej strany na druhú. Domácich môže mrzieť nepremenená Deličova penalta 5 minút pred koncom. Počas zápasu hostia niekoľkokrát rozozvučali konštrukciu bránky.

15. Práznovce 16 3 3 10 22:41 12 (-12)

16. To. B/N. Streda 16 2 2 12 19:56 8 (-16)

najlepší strelci: 13 - Ďurík (Prašice), 10 - M. Miko (Čermany), M. Havran (Hrušovany), Gerši (Mýtna N. Ves), J. Naštický (Prašice), R. Ondruš (Solčany). Ľuboš gregor