EXTRALIGA ŽIEN
MŠKST Nitra B - MŠKST Nitra A 4:6, Bakaiová a Hrudová 1,5, Danišová 1 - Kreškócziová 3 a Andelová 3. Topvar Topoľčany - Š. Michaľany 8:2, Lučenková 3,5, Kmotorková 3, Hippíková 1, Frťalová 0,5. Lok. Košice - ŠKST Topoľčany 0:10, Klačanská a Glosová 3,5, Balážová 3. Ružomberok - Trnávka 3:7, Malacky - Dobšiná 10:0.
1. Topvar Topoľčany 10 10 0 0 88:12 30
2. ŠKST Topoľčany 10 9 0 1 88:12 28
3. MŠKST Nitra A 10 7 1 2 57:43 25
4. Trnávka 10 6 1 3 58:42 23
5. Ružomberok 10 4 2 4 49:51 20
6. MŠKST Nitra B 10 3 1 6 47:53 17
7. Malacky 10 2 2 6 41:59 16
8. Lok. Košice 10 2 2 6 35:65 16
9. Š. Michaľany 10 2 1 7 34:66 15
10. Dobšiná 10 0 0 10 3:97 10
I. LIGA ŽIEN
Rača - MŠKST Nitra C 8:2, Medříková 2. ŠKST Topoľčany B - Topvar Topoľčany B 8:2, A. Pelcmanová a Balážová 3, I. Pelcmanová 2 - Belianska 1,5, Hippiková 0,5. Podbrezová - Zvolen 5:5.
1. ŠKST Topoľč. B 10 9 0 1 73:27 28
2. Rača 10 7 1 2 68:32 25
3. Dun. Streda 9 7 2 0 61:29 25
4. Zvolen 10 5 1 4 55:45 21
5. MŠKST Nitra C 10 4 1 5 43:57 19
6. Galanta 9 3 3 3 43:47 18
7. Topvar Topoľč. B 10 3 2 5 44:56 18
8. Podbrezová 10 2 3 5 44:56 17
9. Lazany 9 1 0 8 22:68 11
10. Valaliky 9 0 1 8 27:63 10
I. LIGA MUŽOV
Domino sv. Marka Nitra - Topoľčany 5:9, Grigel st. 2, Joanidis a Urban 1,5 - Baláž 3, Slovák 2,5, Poluch 2, Gajdoš 1,5. Nová Stráž B - STK Nové Zámky 8:6, Machalík 3,5, Hašek 2,5, Bohuš a Lacko po 1 - Filaga 3,5, Barci 1,5, Kozár 1. Piešťany/Moravany - Trnava 5:9, P. Bystrica - Tr. Teplá 10:4, Rača B - Relax Bratislava odložili, Galanta mala voľno.
1. Pov. Bystrica 11 9 2 0 104:50 31
2. Nová Stráž B 11 8 1 2 96:58 28
3. Topoľčany 11 7 2 2 94:60 27
4. Rača B 10 7 1 2 86:54 25
5. STK Nové Zámky 11 5 1 5 78:76 22
6. Domino sv. Marka 11 4 1 6 73:81 20
7. Trnava 11 4 1 6 69:85 20
8. Galanta 10 3 2 5 64:76 18
9. Trenč. Teplá 11 1 3 7 57:97 16
10. Piešťany-Morav. 11 1 2 8 57:97 15
11. Relax Brat. 10 1 2 7 48:92 14
II. LIGA
MŠKST Nitra - H. Trsťany 14:4, Ištokovič a Žoldoš 4,5, Machálik 4, Červeň 1 - Gabaš a Otrekal 1,5, Torda 1. Bánov - Bojná 7:11, Palacka a Mikulec 2,5, Mrkvica 2 - Michalka a Mikuš 4,5, Fekula a Matejíček 1. Domino sv. Marka Nitra B - Šurany 14:4, Grigel ml. 4,5, Horečný a Ježo 3,5, Slávik 2,5 - Augustín a Bóla 2. Trnovec - Krušovce 17:1, Polcik, Šabík a Kriško 4,5, Guman 3,5 - M. Smutný 1. Šaľa - Tovarníky 2:16, Lužica ml. a Lazan 1 - Ľ. Goga a Mackovič 4,5, I. Goga a Bajzík 3,5. Želiezovce - Rišňovce 18:0, Jahoda, Mikle, Tóth a Hrabský 4,5.
1. MŠKST Nitra 15 14 1 0 210:60 44
2. Želiezovce 15 14 1 0 204:66 44
3. Trnovec 15 12 0 3 200:70 39
4. Tovarníky 15 11 0 4 176:94 37
5. Bojná 15 8 1 6 135:135 32
6. H. Trsťany 15 8 0 7 135:135 31
7. Bánov 15 7 1 7 138:132 30
8. Rišňovce 15 5 0 10 102:168 25
9. Domino sv. M. B 15 4 0 11 115:155 23
10. Krušovce 15 2 1 12 85:185 19
11. Šurany 15 2 0 13 57:213 19
12. Šaľa 15 0 1 14 63:207 16
Krušovce majú 1 kontumačnú prehru.
III. LIGA
Vráble - Volkovce 12:6, Špleha a Mikla 3,5, Trávnik a Csámpai 2,5 - K. Mášik 3, F. Mášik 2, Jo. Červený 1. MŠKST Nitra B - Lok. Nové Zámky 9:9, Červeň 4, Laník a Velčický 2, Csillag 1 - Rüman 3,5, Podbehlý 2,5, Hegedüš a Gróf 1,5. Trnovec B - SPŠ Komárno 13:5, Bízik, Candrák a Kriško 3,5, Kukan ml. 2,5 - Moravec 3, Varga 2. Topoľčany B - Levice A 11:7, Maňák 4,5, Adamkovič a Čukan 2,5, Gogora 1,5 - Székely a Paulus 3, Macko 1. Kynek - Bánov B 8:10, Billich 4,5, Vereš 2, Beňačka 1, Čery 0,5 - B. Šimunek 3, Klučka a Petrášová 2,5, Jurík 2. Levice B mali voľno.
1. Vráble 13 10 3 0 153:81 36
2. Levice A 14 9 2 3 149:103 34
3. Trnovec B 13 8 2 3 145:89 31
4. Volkovce 14 7 3 4 150:102 31
5. Topoľčany B 14 6 3 5 127:125 29
6. MŠKST Nitra B 13 6 3 4 116:118 28
7. Bánov B 14 6 1 7 129:123 27
8. Lok. N. Zámky 14 5 2 7 111:141 26
9. SPŠ Komárno 14 2 3 9 103:149 21
10. Kynek 14 2 1 11 87:165 19
11. Levice B 13 2 1 10 80:154 18
IV. LIGA sk. A
Kolíňany - MŠKST Nitra C 17:1, L. Kupeček a Rumanovský 4,5, J. Kupeček 4, Chovan 3,5, Bencz 0,5 - Greša 1. Tovarníky B - Č. Kľačany 12:6, Kováč 4,5, Bujna 4, Slovák 3,5 - Kostoláni 2, Herc a Varga 1,5, Páleník 1. Výčapy-Opatovce - Šaľa B 11:7, Čulák a Hupka 3,5, Košecký 3, Mikuš 1 - Kostka 3,5, Lužica st. 1,5, Ľ. Vyskoč a P. Vyskoč 1. Krušovce B - Trnovec C 12:6, Žitňanský a Malina 4,5, M. Smutný 3 - Čičmiš 2,5, Kukan ml. 1,5, Lenčéš a Ševčík 1. Dlhá n/V. - Domino Nitra C 7:11, R. Andódi 3, Lazor a Gutai 1,5, Benko 1 - Novák 4,5, Moravčík 2,5, Slávik a Kazlov 2. Volkovce B - Močenok 12:6, Laca 4,5, Nagy 4, Lackovič 3,5 - Antoš 2,5, Malík 1,5, Lenický a Lenčéš 1.
1. Kolíňany 15 14 1 0 204:66 44
2. Krušovce B 15 11 2 2 173:97 39
3. Tovarníky B 15 9 1 5 160:110 34
4. Volkovce B 15 9 1 5 152:118 34
5. Domino sv. M. C 15 8 2 5 148:122 33
6. MŠKST Nitra C 15 8 1 6 141:129 32
7. Šaľa B 15 7 2 6 142:128 31
8. Výč.-Opatovce 15 6 2 7 123:147 29
9. Trnovec C 15 4 2 9 115:155 25
10. Č. Kľačany 15 4 2 9 109:161 25
11. Dlhá n/V. 15 1 2 12 93:177 19
12. Močenok 15 0 0 15 60:210 15
IV. LIGA sk. B
Podlužany - Mýtne Ludany 16:2, J. Harmady a Zigo 4,5, Pastier 4, Jančo 3 - Hlaváčik 1,5, Molnár 0,5. Dvory n/Ž. - Želiezovce B 7:11, Csongrády 4,5, Németh 2,5 - Rausch 3,5, Hutai 3, Bota 2,5, Sedlák 2. Bešeňov - Pokrok Komárno 15:3, Timoranský 4,5, Varga, Hajdu a Fekete 3,5 - Lichtblau 2, Fercsik 1. Bát. Kosihy - SPŠ Komárno B 8:10, Berkes 4, Bohos 2,5, Száraz 1, Csenger 0,5 - G. Ibolya 3,5, Vanko 2,5, Fekete a Vincze 2. H. Trsťany B - Hronovce 12:6, Petráš 4,5, Hanuliak, Nevlaha a Kapa 2,5 - Ölvecký 3, Szabo, Molnár a Baka 1. Šurany B - Bánov C 13:5, Nagy 4,5, Dzibela 3,5, Černák 3, Zima 2 - Vanek 2,5, Zajíček 1,5, Mrkvica 1.
1. H. Trsťany B 15 14 0 1 193:77 43
2. Podlužany 15 13 0 2 197:73 41
3. Šurany B 15 12 0 3 157:113 39
4. Bešeňov 15 8 2 5 151:119 33
5. Želiezovce B 15 7 3 5 149:121 32
6. Hronovce 15 7 1 7 144:126 30
7. Bánov C 15 6 1 8 130:140 28
8. Pok. Komárno 15 6 0 9 125:145 27
9. Bát. Kosihy 15 4 3 8 122:148 26
10. M. Ludany 15 3 3 9 94:176 24
11. Dvory n/Ž. 15 1 2 12 79:191 19
12. SPŠ Komárno B 15 1 1 13 79:191 18
I. trieda dorastencov
MŠKST Nitra - Nové Zámky 10:0, Čajkov - Vráble A 0:10, H. Trsťany B - Vráble B 5:5, Čajkov - Vráble B 5:5, H. Trsťany B - Vráble A 0:10.
1. MŠKST Nitra 8 8 0 0 79:1 24
2. Vráble A 8 7 0 1 71:9 22
3. Vráble B 8 3 2 3 34:46 16
4. N. Zámky 8 3 0 5 33:47 14
5. Čajkov 9 2 1 6 22:68 14
6. H. Trsťany B 9 0 1 8 11:79 10
MO NITRA
Domino sv. Marka Nitra E - MŠKST Nitra D 9:9, Rajec 4,5, Svitač 3,5, Rác a Kompas 0,5 - Ištokovič 3, Polák, Marko a Sviatko 2. 1. ZŠ Vráble B - Pegas Lehota A 5:13, Trávnik 4, Mesároš 1 - Koscelník a Studený 3,5, Ment 3, P. Bako 2,5, Mi. Holka 0,5. Čeľadice - Drevospol Kolíňany C 11:7, Barta 4,5, E. Šimanský 3, Papp 2,5, A. Šimanský 1 - Z. Balko 2,5, Molnár 2, T. Balko 1,5, Brath 1. Družstevník Svätoplukovo - Drevospol Kolíňany B 14:4, Ľ. Rumanovský 4,5, Drinka 3,5, D. Rumanovský a Daniš 3 - L. Kupeček 3,5, Cvetanov 0,5. Domino sv. Marka Nitra D - 1. ZŠ Vráble C 11:7, Slávik a Kazlov 4, Černák 2, Hochel 1 - Halandová 2,5, Bafrnec, Botka a Benč 1,5. Pegas Lehota B - Vawex OcÚ Žirany 12:6, A. Bako 4,5, Vajda 4, Križan 3,5 - J. Zsebi 2,5, Kováč 1,5, F. Zsebi a Sonlajtner 1.
1. Pegas Lehota A 14 14 0 0 197:55 42
2. Svätoplukovo 14 13 0 1 190:62 40
3. ZŠ Vráble B 14 11 0 3 160:92 36
4. Pegas Lehota B 14 9 0 5 123:129 32
5. Čeľadice 14 8 0 6 142:110 30
6. Domino sv. M. D 14 7 0 7 124:128 28
7. Domino sv. M. E 14 5 2 7 117:135 26
8. MŠKST Nitra D 14 5 1 8 109:143 25
9. Drev. Kolíňany C 14 3 1 10 87:165 21
10. Drev. Kolíňany B 14 3 1 10 95:157 20
11. Vawex Žirany 14 2 0 12 82:170 18
12. ZŠ Vráble C 14 1 1 12 86:166 16
Vráble C a Kolíňany B majú jednu kontumačnú prehru.
II. TRIEDA NITRA
1. ZŠ Vráble D - Pegas Lehota D 13:5, Friedl 4,5, Uhrin 3,5, Vojtek 3, Chrenko 2 - Selický 3,5, Dúbik 1,5. MŠKST Nitra E - Rišňovce B 8:10, Kokavec a Polák 3,5, Lančarič 1 - Horňák 4, Mesároš 2,5, Períček 2, Valko 1,5. ZŠ Vajanského Old boys - Čab B 16:2, Látečka, Runák a Žiak 4,5, Ondrovič 2, Grác 0,5 - Mikuška a Šunderlík 1. Pegas Lehota C - Výčapy-Opatovce C 17:1, Chlebec, Fúska a Plaucha 4,5, Stieranka 3,5 - M. Hrnčár 1. Čab A - ZŠ Vajanského odložili. Výčapy-Opatovce B mali voľno.
1. ZŠ Vajanského 11 11 0 0 158:40 33
2. MŠKST Nitra E 13 9 1 3 161:73 32
3. Čab A 12 8 3 1 155:61 31
4. Vajan. Old boys 13 8 2 3 154:80 31
5. Rišnovce B 13 7 3 3 138:96 30
6. Pegas Lehota C 13 7 2 4 155:79 29
7. V.-Opatovce B 12 5 1 6 111:105 23
8. ZŠ Vráble D 13 4 0 9 76:158 21
9. Čab B 12 3 0 9 71:145 18
10. V.-Opatovce C 13 1 0 12 31:203 15
11. Pegas Lehota D 13 0 0 13 32:202 13
MO ŠAĽA
Šaľa D - Mix Šaľa 3:15, Močenok B - Dlhá n/V. B 11:7, Trnovec D - Močenok C 2:16, Šaľa C - Trnovec E odložili. Dohrávka: Dlhá n/V. B - Trnovec D 8:10.
1. Tatran Šaľa C 13 13 0 0 160:74 39
2. Močenok C 14 9 2 3 156:96 34
3. Mix Šaľa 14 10 0 4 149:103 34
4. Močenok B 14 7 3 4 142:110 31
5. Trnovec D 14 5 2 7 119:133 26
6. Trnovec E 13 4 2 7 120:114 23
7. Dlhá n/V. B 14 2 1 11 109:143 19
8. Tatran Šaľa D 14 0 0 14 35:217 14
MO zlaté moravce
ŠKST Beladice - Volkovce C 6:12, Magušin 3,5, Chrastina a Palko 1, Barta 0,5 - Komárek 4,5, Tolok 3,5, Drozdík a Horňák 2. CVČ Kovotherm - TJ Neverice 16:2, Zuzula 4,5, Kováč ml. 3,5, Kováč st. a Zlatňanský st. 2,5, Širúček 2, Zlatňanský ml. 1 - Bugár 2. Tatran Topoľčianky - TJ Choča - odložili na 3. 2.
1. CVČ Kovotherm 11 9 2 0 150:48 31
2. Tatran Topoľčianky 10 8 2 0 139:41 28
3. TJ Choča 10 6 0 4 98:82 22
4. Volkovce C 11 4 0 7 70:128 19
5. TJ Neverice 10 2 0 8 60:120 14
6. ŠKST Beladice 10 0 0 10 41:139 10
(mb, vem, ki, val)