Nedeľa, 17. január, 2021 | Meniny má NatašaKrížovkyKrížovky

Téma: zostupy a postupy

Téma: zostupy a postupy

II. LIGA

1. B. Bystrica 15 10 4 1 23:8 34 (+10)

2. Ličartovce 15 10 3 2 33:20 33 (+9)

3. Rim. Sobota 15 9 4 2 23:13 31 (+10)

4. MFK Topvar 15 8 5 2 28:7 29 (+8)

5. Senec 15 8 3 4 27:16 27 (+3)

6. FC Nitra 15 8 0 7 25:16 24 (+3)

7. Senica 15 7 2 6 15:16 23 (+2)

8. Podbrezová 15 5 5 5 19:14 20 (-4)

9. Čaňa 15 6 2 7 19:27 20 (-4)

10. Humenné 15 6 1 8 20:27 19 (-2)

11. Dun. Streda 15 5 3 7 21:24 18 (-6)

12. Dubová 15 4 4 7 16:32 16 (-5)

13. Prešov 15 4 3 8 15:18 15 (-6)

Skryť Vypnúť reklamu

14. ŠKP Devín 15 4 1 10 16:29 13 (-11)

15. Slovan B 15 3 2 10 14:23 11 (-10)

16. V. Leváre 15 1 2 12 10:34 5 (-19)

III. LIGA

1. Šaľa 15 13 2 0 39:9 41 (+20)

2. Trnava B 15 10 2 3 37:13 32 (+8)

3. Báč 15 9 2 4 37:15 29 (+8)

4. Led. Rovne 15 9 2 4 35:18 29 (+8)

5. Myjava/T. Lúka 15 9 2 4 32:16 29 (+5)

6. Levice 15 8 1 6 22:12 25 (+1)

7. J. Bohunice 15 7 4 4 20:18 25 (+4)

8. Prievidza 15 7 3 5 25:20 24 ( 0)

9. D. Vestenice 15 7 1 7 25:21 22 (+1)

10. FC ViOn 15 5 3 7 22:23 18 (-6)

11. Štúrovo 15 5 3 7 16:22 18 (-6)

12. Nové Zámky 15 5 2 8 21:27 17 (-4)

13. Bánovce 15 3 3 9 9:24 12 (-9)

14. Topoľčany 15 2 3 10 9:29 9 (-15)

15. Neded 15 2 2 11 12:35 8 (-13)

16. Sládkovičovo 15 0 3 12 9:68 3 (-21)

Skryť Vypnúť reklamu

IV. LIGA JV

1. Lapáš 15 13 1 1 61:10 40 (+19)

2. Močenok 15 9 3 3 29:18 30 (+6)

3. Komárno 15 10 0 5 31:22 30 (+6)

4. Kolárovo 15 8 3 4 24:15 27 (+6)

5. Pata 15 6 5 4 29:23 23 (-1)

6. V. Ludince 15 7 2 6 32:32 23 (+2)

7. ČFK Nitra 15 6 4 5 23:19 22 (+4)

8. Gabčíkovo 15 6 4 5 32:30 22 (+1)

9. Baloň 15 7 1 7 27:32 22 (-5)

10. Bánov 15 5 3 7 20:25 18 (-3)

11. Tlmače 15 5 2 8 17:22 17 (-4)

12. Želiezovce 15 5 1 9 23:34 16 (-8)

13. Vráble 15 3 4 8 17:32 13 (-11)

14. ViOn B/Volkov. 15 3 4 8 15:33 13 (-11)

15. Šamorín 15 3 3 9 11:25 12 (-9)

16. H. Saliby 15 2 4 9 12:31 10 (-14)

IV. LIGA SZ

1. Púchov B 15 11 1 3 38:15 34

2. Nemšová 15 10 3 2 44:17 33

3. Chynorany 15 9 2 4 31:17 29

4. Chtelnica 15 8 4 3 27:21 28

Skryť Vypnúť reklamu

5. Hrnčiarovce 15 9 0 6 25:17 27

6. Domaniža 15 7 2 6 21:19 23

7. Orlové 15 7 2 6 24:30 23

8. N. Pravno 15 7 2 6 21:28 23

9. N. Mesto n/V. 15 6 3 6 31:23 21

10. V. Kostoľany 15 6 1 8 23:21 19

11. Vrbové 15 5 3 7 22:29 18

12. N. Rudno 15 5 1 9 24:34 16

13. Tovarníky 15 4 1 10 21:32 13

14. Lokomotíva 15 3 2 10 19:31 11

15. Partizánske 15 3 2 10 18:40 11

16. Šimonovany* 15 4 3 8 19:34 6

Šimonovanom odrátali 9 bodov.

V. LIGA JUH

1. Baka 15 12 1 2 52:13 37 (+16)

2. O. Pot./DAC B 15 10 2 3 43:15 32 (+11)

3. Galanta 15 9 3 3 36:18 30 (+6)

4. Vlčany 15 9 2 4 28:26 29 (+8)

5. Vieska 15 9 1 5 35:19 28 (+4)

6. Zbehy 15 8 4 3 35:23 28 (+4)

7. TIBI H. Kráľová 15 8 2 5 29:17 26 (+2)

8. Nitra B 15 5 7 3 33:23 22 (+1)

9. Topoľčianky 15 5 2 8 17:32 17 (-7)

10. Trstice 15 5 1 9 30:39 16 (-5)

11. Nový Život 15 3 5 7 18:23 14 (-7)

12. Veľký Cetín 15 4 2 9 18:25 14 (-10)

13. Topoľníky* 15 7 1 7 17:29 13 (-2)

14. V.-Opatovce 15 4 0 11 21:39 12 (-9)

15. Veľké Úľany* 15 2 3 10 16:43 6 (-12)

16. Matúškovo 15 1 2 12 13:57 5 (-19)

Topoľníkom odrátali 9 b, V. Úľanom 3 b.

V. LIGA ZÁPAD

1. Častkov 15 13 2 0 50:11 41

2. Piešťany 15 12 1 2 61:11 37

3. Š. Humence 15 10 4 1 33:13 34

4. Ružindol 15 9 0 6 26:17 27

5. Smolenice 15 8 2 5 43:21 26

6. Moravany 15 8 1 6 25:26 25

7. Petr. Ves 15 6 5 4 21:16 23

8. Gbely 15 7 2 6 27:25 23

9. Skalica 15 7 2 6 25:25 23

10. Trebatice 15 6 3 6 17:19 21

11. Malženice 15 6 0 9 25:42 18

12. Čáčov 15 5 2 8 20:30 17

13. Bojná 15 4 1 10 22:28 13

14. Šulekovo 15 2 1 12 19:58 7

15. Madunice 15 2 0 13 9:45 6

16. Šaštín 15 1 2 12 15:51 5

v. liga východ

1. Zbrojníky 15 12 2 1 34:11 38 (+14)

2. Imeľ 15 8 3 4 40:20 27 (+6)

3. Zemné 15 8 3 4 34:27 27 (+3)

4. Hr. Kľačany 15 7 3 5 38:28 24 (+3)

5. Dolný Ohaj 15 6 6 3 25:21 24 ( 0)

6. Čaka 15 7 1 7 34:26 22 (+1)

7. Marcelová 15 6 4 5 30:33 22 (-2)

8. Čajkov 15 6 3 6 26:23 21 ( 0)

9. Hurbanovo 15 7 0 8 25:33 21 (-3)

10. Dvory n/Ž. 15 6 2 7 22:37 20 (-4)

11. Šurany 15 5 3 7 19:21 18 (-3)

12. Komjatice 15 4 5 6 30:30 17 (-7)

13. Kalná n/Hr. 15 5 2 8 23:24 17 (-4)

14. Tvrdošovce 15 4 4 7 24:33 16 (-8)

15. Svodín 15 4 2 9 21:33 14 (-7)

16. FC Majorka 15 2 3 10 16:41 9 (-12)

OM NITRA-ŠAĽA

1. ŠK Močenok 15 12 2 1 71:6 38 (+14)

2. Ivanka 15 11 0 4 56:23 33 (+9)

3. Čechynce 15 8 3 4 41:20 27 (+6)

4. Lehota 15 8 3 4 25:26 27 (+6)

5. Čeľadice 15 7 2 6 31:35 23 (+2)

6. Šaľa B/Selice 15 6 4 5 29:25 22 (+4)

7. Rišňovce 15 6 4 5 32:35 22 (-2)

8. Cabaj-Čápor 15 7 1 7 28:37 22 (-2)

9. Nová Ves n/Ž. 15 6 1 8 23:30 19 (-5)

10. Rumanová 15 5 3 7 16:27 18 (-3)

11. Klasov 15 5 2 8 28:30 17 (-7)

12. Janíkovce 15 5 2 8 25:30 17 (-7)

13. Golianovo 15 5 2 8 24:49 17 (-7)

14. Trnovec 15 4 3 8 18:34 15 (-9)

15. Chrenová 15 4 1 10 18:32 13 (-8)

16. D. Obdokovce 15 3 3 9 15:41 12 (-9)

Pozn. V lete prichádza k reorganizácii, vytvára sa I. trieda okresov Nitra, Šaľa a Zlaté Moravce. Z mužstiev, ktoré sú pod čiarou, by do II. A vypadli Rumanová a Trnovec, ostatné do II. B.

II. A TRIEDA NITRA-ŠAĽA

1. Hájske 12 8 2 2 33:16 26 (+5)

2. Diakovce 13 8 2 3 31:18 26 (+8)

3. Poľný Kesov 13 8 1 4 29:23 25 (+4)

4. Šaľa-Veča 13 7 3 3 45:22 24 (+3)

5. V. Zálužie 13 7 2 4 39:17 23 (+5)

6. Šurianky 13 6 2 5 38:28 20 (-1)

7. Alekšince 13 6 1 6 31:28 19 (-2)

8. Lužianky 12 6 1 5 20:18 19 (+4)

9. Svätoplukovo 13 5 4 4 25:29 19 (-2)

10. Tešedíkovo 13 6 0 7 15:23 18 ( 0)

11. Jarok 13 4 2 7 16:40 14 (-4)

12. Čakajovce 13 3 2 8 26:35 11 (-10)

13. Dlhá n/V.* 13 3 1 9 14:35 7 (-8)

14. Štefanovičová 13 1 1 11 10:40 4 (-14)

Dlhej n/V. odrátali 3 b.

II. B TRIEDA NITRA-ŠAĽA

1. N. Hrnčiarovce 13 8 4 1 43:14 28 (+7)

2. Pohranice 13 9 1 3 33:20 28 (+10)

3. Jelenec 13 8 2 3 35:15 26 (+8)

4. Branč 13 7 3 3 31:15 24 (+3)

5. Kolíňany 13 7 3 3 22:15 24 ( 0)

6. Mojmírovce 13 6 4 3 21:21 22 (+1)

7. D. Krškany 13 5 2 6 20:28 17 (-1)

8. Horný Ohaj 13 5 1 7 24:25 16 (-5)

9. Vinodol 13 4 3 6 20:23 15 (-6)

10. Lúčnica 13 4 2 7 23:33 14 (-4)

11. Hosťová 13 4 2 7 22:35 14 (-7)

12. Žirany 13 3 2 8 14:30 11 (-7)

13. D. Štitáre 13 3 1 9 13:36 10 (-2)

14. Paňa 13 2 2 9 20:31 8 (-13)

III. A TRIEDA NITRA-ŠAĽA

1. Kynek 14 11 1 2 40:10 34 (+13)

2. Lukáčovce 14 10 2 2 43:14 32 (+11)

3. H. Lefantovce 14 9 0 5 55:33 27 (+6)

4. Podhorany 14 7 2 5 29:26 23 (+2)

5. N. Sady-Čab 14 6 2 6 31:31 20 (-1)

6. Báb 14 6 1 7 29:32 19 (-2)

7. Jelšovce 14 5 2 7 20:39 17 (-4)

8. D. Lefantovce 14 4 4 6 27:34 16 (-5)

9. Hruboňovo 14 2 2 10 20:42 8 (-13)

10. V. Dolina 14 2 0 12 12:45 6 (-15)

III. B TRIEDA NITRA-ŠAĽA

1. Ivanka B 14 11 1 2 55:11 34 (+13)

2. Dyčka 14 11 0 3 41:15 33 (+12)

3. Žitavce 14 9 1 4 31:16 28 (+7)

4. Čifáre* 14 8 1 5 34:24 22 (+4)

5. Babindol* 14 7 1 6 26:24 16 (+1)

6. Melek 14 3 2 9 15:52 11 (-10)

7. Lapáš B 14 2 0 12 23:39 6 (-15)

8. Tajná 14 2 0 12 15:59 6 (-15)

Babindolu odrátali 6 b, Čifárom 3 b.

OM ZLATÉ MORAVCE

1. Žitavany 13 10 2 1 49:12 32 (+14)

2. Č. Kľačany 13 9 2 2 49:18 29 (+8)

3. Machulince 13 8 3 2 21:10 27 (+9)

4. Hosťovce 13 7 4 2 26:13 25 (+7)

5. Sľažany 13 7 3 3 34:22 24 (+3)

6. Lovce 13 6 1 6 23:30 19 (+1)

7. ViOn C/Hostie 13 6 0 7 20:30 18 (-3)

8. Chyzerovce 13 5 1 7 31:19 16 (-5)

9. Velčice 13 5 1 7 28:28 16 (-2)

10. Tek. Nemce 13 3 4 6 23:35 13 (-8)

11. Obyce 13 4 1 8 21:34 13 (-8)

12. Slepčany 13 3 2 8 17:34 11 (-7)

13. Skýcov 13 2 4 7 19:31 10 (-11)

14. Č. Hrádok 13 2 0 11 14:59 6 (-12)

II. C TRIEDA ZLATÉ MORAVCE

1. T. Mlyňany 11 11 0 0 62:4 33 (+12)

2. J. Kostoľany 11 8 0 3 24:18 24 (+6)

3. Choča 11 6 2 3 23:24 20 (+2)

4. Beladice 11 6 0 5 33:26 18 (+12)

5. Ladice 11 5 2 4 32:30 17 (-1)

6. Neverice 11 5 1 5 32:33 16 (-2)

7. Martin n/Ž. 11 4 3 4 13:13 15 ( 0)

8. Nevidzany 11 4 1 6 24:33 13 (-2)

9. Žikava 11 4 1 6 19:29 13 (-5)

10. Prílepy 11 3 0 8 16:38 9 (-9)

11. V. Vozokany 11 2 2 7 21:35 8 (-10)

12. Mankovce 11 2 0 9 18:34 6 (-9)

Pozn. Do I. triedy Nr-Ša-ZM nepostupuje nikto, mužstvá pod čiarou vypadávajú do III. triedy ZM.

MO TOPOĽČANY

1. Čermany 15 11 3 1 37:11 36 (+12)

2. Prašice 15 9 4 2 40:26 31 (+10)

3. Solčany 15 9 3 3 27:16 30 (+6)

4. N. Blatnica 15 7 5 3 25:18 26 (+5)

5. Mýtna N. Ves 14 6 5 3 39:25 23 (-1)

6. Hrušovany 15 7 2 6 30:23 23 (-1)

7. Jacovce 15 5 6 4 24:22 21 ( 0)

8. Chrabrany 15 6 3 6 18:25 21 (-3)

9. Radošina 14 7 0 7 23:32 21 (+3)

10. H. Obdokovce 15 4 6 5 22:21 18 (-3)

11. Urmince 15 4 6 5 16:16 18 (-3)

12. Ludanice 15 4 4 7 20:24 16 (-5)

13. Nemčice 15 3 4 8 23:24 13 (-8)

14. Krnča 15 4 1 10 27:37 13 (-11)

15. Práznovce 15 3 2 10 19:38 11 (-13)

16. To. B/N. Streda 15 2 2 11 19:51 8 (-16)

II. TRIEDA TOPOĽČANY

1. Oponice 15 10 3 2 35:22 33 (+9)

2. Preseľany 15 9 4 2 31:10 31 (+10)

3. H. Chlebany 15 10 0 5 45:27 30 (+6)

4. Závada 15 8 3 4 38:31 27 (+3)

5. Kamanová 15 7 4 4 29:19 25 (+4)

6. Rajčany* 15 7 3 5 37:28 21 (+3)

7. Krušovce 15 6 3 6 26:28 21 (-3)

8. Krtovce 15 6 2 7 35:28 20 (-4)

9. V. Bedzany 15 5 5 5 24:31 20 (-1)

10. Koniarovce 15 4 4 7 23:29 16 (-8)

11. H. Štitáre 15 5 1 9 31:39 16 (-8)

12. V. Ripňany 15 4 4 7 13:26 16 (-8)

13. Kovarce* 15 5 3 7 23:30 15 (-3)

14. Behynce 15 5 0 10 23:40 15 (-6)

15. V. Dvorany 15 4 2 9 28:42 14 (-7)

16. Tovarníky B 15 3 3 9 23:34 12 (-9)

Rajčanom a Kovarciam odrátali 3 b.

III. TRIEDA TOPOĽČANY

1. Tesáre 13 9 3 1 36:8 30 (+9)

2. Lipovník 13 8 3 2 31:15 27 (+6)

3. Kuzmice 13 8 2 3 25:10 26 (+5)

4. Bojná/M. Dvor. 13 7 3 3 33:17 24 (+3)

5. Šalgovce 13 7 2 4 26:20 23 (+5)

6. Jacovce B 13 7 2 4 18:21 23 (+8)

7. Blesovce 13 6 1 6 37:24 19 (-2)

8. N. Blatnica B 13 5 2 6 29:26 17 (-4)

9. Norovce 13 5 1 7 19:25 16 (-2)

10. Velušovce 13 5 1 7 11:19 16 (-5)

11. Hajná N. Ves 13 5 1 7 24:41 16 (-2)

12. Orešany 13 3 0 10 16:31 9 (-9)

13. Čeľadince 13 3 0 10 15:37 9 (-9)

14. M. Ripňany 13 2 1 10 18:44 7 (-14)

MO GALANTA

1. Sereď 13 9 2 2 43:20 29 (+11)

2. Čierna Voda 13 9 2 2 27:12 29 (+8)

3. Topoľnica 13 9 0 4 30:16 27 (+9)

4. Veľký Grob 13 8 1 4 27:19 25 (+1)

5. Tomášikovo 13 7 2 4 29:21 23 (+2)

6. D. Saliby 13 7 1 5 24:17 22 (+4)

7. Váhovce 13 7 1 5 27:23 22 (+4)

8. Pusté Úľany 13 6 2 5 23:18 20 (-1)

9. Čierny Brod 13 6 1 6 25:19 19 (-2)

10. Mostová 13 2 3 8 13:29 9 (-9)

11. Kajal 13 3 0 10 23:41 9 (-9)

12. Šoporňa* 13 3 2 8 23:36 8 (-10)

13. Sládkovič. B* 13 2 0 11 11:50 3 (-9)

14. Veľká Mača* 13 4 1 8 24:28 1 (-8)

Veľkej Mači odrátali 12 b, Sládkovičovu B a Šoporni 3 b.

II. TRIEDA GALANTA

1. Šintava 14 11 1 2 56:14 34 (+10)

2. Vinohrady 14 11 0 3 89:13 33 (+12)

3. H. Saliby B 14 11 0 3 46:18 33 (+12)

4. Trstice B 14 10 1 3 52:24 31 (+10)

5. Sereď B 14 9 1 4 35:22 28 (+10)

6. Jelka 14 7 3 4 39:25 24 (+6)

7. Abrahám 14 6 4 4 35:18 22 (+1)

8. Košúty 14 6 2 6 40:40 20 (-1)

9. Pata B 14 3 5 6 28:39 14 (-10)

10. Gáň 14 4 1 9 20:38 13 (-8)

11. V. Úľany B 14 4 1 9 20:61 13 (-5)

12. Šalgočka* 14 4 2 8 15:39 11 (-10)

13. Vozokany 14 3 1 10 18:53 10 (-8)

14. Kráľov Brod 14 2 2 10 21:90 8 (-16)

15. Dolná Streda 14 2 0 12 27:47 6 (-15)

Šalgočke odrátali 3 b.

MO DUN. STREDA

1. Horná Potôň 15 13 2 0 48:16 41 (+20)

2. Šamorín B 15 10 3 2 41:22 33 (+12)

3. Kr. Kračany 15 9 5 1 46:21 32 (+8)

4. Vydrany 15 9 1 5 40:22 28 (+4)

5. Janíky 15 7 4 4 31:25 25 (+4)

6. Ohrady 15 6 4 5 33:23 22 (-2)

7. Lehnice 15 6 3 6 30:28 21 (-3)

8. Veľký Meder 15 6 2 7 26:28 20 (-4)

9. Vrakúň 15 5 4 6 32:36 19 (-2)

10. Veľká Paka 15 4 7 4 26:30 19 (-2)

11. Dobrohošť 15 6 0 9 28:42 18 (-3)

12. T. Hradská 15 4 4 7 35:33 16 (-8)

13. Dolný Štál 15 4 2 9 24:39 14 (-10)

14. Ko. Kračany 15 3 2 10 23:41 11 (-13)

15. FK Zl. Klasy 15 2 3 10 14:48 9 (-12)

16. Lúč n/O. 15 2 2 11 13:36 8 (-13)

Pripravili tr, ki

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  2. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  3. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  4. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  5. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  6. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur
  7. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  8. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  9. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
  10. Tipni si na Petru Vlhovú a získaj 10 eur
  1. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  2. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  3. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  6. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  7. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka?
  9. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  10. TOMRA víta kľúčový krok k spusteniu systému zálohovania
  1. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur 20 577
  2. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 14 666
  3. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká? 8 796
  4. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 813
  5. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 681
  6. Kuba si turistov omotá okolo prsta. Miesta, ktoré musíte vidieť 6 719
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 520
  8. Kvalitnej hydiny je na pultoch stále menej. Čo vlastne kupujeme? 6 409
  9. Riaditeľ VÚB: Udržateľnosť chceme vsadiť do DNA nášho podnikania 6 273
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 6 050
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

V Nitre prerobili pre covid pacientov už aj časť detskej kliniky

Vedenie nemocnice uvažuje aj nad možnosťou, že v Nitre nezostane počas pandémie žiadne lôžko pre deti. Malých pacientov by v takom prípade prevážali do iných miest.

Riaditeľ nitrianskej nemocnice Milan Dubaj.

Druhý deň testovania v Nitre: Miera pozitivity klesla pod percento

Otestovať sa prišlo vyše 14-tisíc ľudí. Pozitívnych bolo podstatne menej ako pred týždňom.

Administratívu urýchlila nová aplikácia. Mal ju inštalovanú aj Igor z Nitry.

Ščasný: Musíme sa posilniť, s týmto by sme v lige neuspeli

Nitra na štarte prípravy porazila Púchov 2:1. Nastúpil aj 19-ročný odchovanec Dortmundu.

Tréner Nitry Michal Ščasný.
AKTUALIZOVANÉ o 16.31

Rady pred odbernými miestami v Nitre sa skrátili, mnohých vybavili bez čakania

V meste je otvorených o päť odberných miest viac ako pred týždňom.

Odberné miesto v CVČ Domino, sobota popoludní.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Pohrebné auto zrazilo cyklistu. Neprežil

Nehoda sa stala medzi Telincami a Vrábľami.

Hľadá sa nezvestný Martinčan

Naposledy sa nachádzal vo Valčianskej doline.

AKTUALIZOVANÉ o 16.31

Rady pred odbernými miestami v Nitre sa skrátili, mnohých vybavili bez čakania

V meste je otvorených o päť odberných miest viac ako pred týždňom.

Už ste čítali?