II. LIGA
Šaľa - Bojná 8:10, Lazan, Kostka a Vyskoč 1, 5x bez boja - Michalka 4,5, Matejíček 3,5, Sekula 2. Trnovec - Želiezovce 6:12, Šabík 3, Bízik 1,5, Kriško 1, Polák 0,5 - Jahoda 4,5, Hrabský 3,5, Mikle a Tóth 2. MŠKST Nitra - Rišňovce 16:2, Ištokovič a Žoldoš 4,5, Červeň 4, Laník 3 - Čanaky 1,5, Vnuk 0,5. Domino Nitra B - Tovarníky 5:13, Grigel ml. 2, Horečný 1,5, Černák 1, Rác 0,5 - Mackovič a Ľ. Goga 4, Bajzík 3,5, I. Goga 1,5. Bánov - Krušovce 14:4, V. Šimunek, Mrkvica, Mikulec a Remiáš 3,5 - Dubaj 2, Porubský a Mikuš 1. Šurany - H. Trsťany 4:14, Veis 2,5, Frey 1, Bóla 0,5 - Gabaš a Otrekal 4,5, Tuhý 3, Teren 2.
1. MŠKST Nitra 7 7 0 0 105:21 21
2. Želiezovce 7 7 0 0 95:31 21
3. Trnovec 7 5 0 2 87:39 17
4. Tovarníky 7 5 0 2 76:50 17
5. Bojná 7 4 1 2 70:56 16
6. H. Trsťany 7 4 0 3 68:58 15
7. Bánov 7 3 1 3 72:54 14
8. Domino sv. Marka 7 2 0 5 47:79 11
9. Rišňovce 7 2 0 5 34:92 11
10. Šurany 7 1 0 6 28:98 9
11. Šaľa 7 0 1 6 37:89 8
Krušovce 7 0 1 6 37:89 8
III. LIGA
Topoľčany B - Levice B 13:5, Maňák 4,5, Čukan 3,5, Gogora a T. Klačanský 2,5 - Páleník 3, Beničiak a Štúň 1. Trnovec B - Kynek 13:5, Bízik 4,5, Kriško 3,5, Čičmiš a Kukan ml. 2,5 - Billich 3, T. Čery 2. MŠKST Nitra B - Bánov B 10:8, Marko a Červeň 3,5, Velčický 2, Laník 1 - Palacka 3,5, Jurík 2, Šimunek 1,5, Petrášová 1. Vráble - Levice A 10:8, Špleha 3,5, Trávnik 3, Csámpai 2, Mikla 1, Sádovský 0,5 - Paulus 3, Szekely 2,5, Dudášik 1,5, Antolík 1. Volkovce - Lok. N. Zámky 15:3, Ján Červený a Jo. Červený 4,5, K. Mášik 3,5, F. Mášik 2,5 - Röman 2, Hegedüs 1. SPŠ Komárno mala voľno.
1. Levice A 7 5 0 2 73:53 17
2. Trnovec B 6 4 1 1 72:36 15
3. Vráble 5 4 1 0 55:35 14
4. Volkovce 6 3 2 1 64:44 14
5. Bánov B 7 3 1 3 67:59 14
6. Topoľčany B 7 3 1 3 63:63 14
7. MŠKST Nitra B 5 4 0 1 50:40 13
8. Kynek 7 2 0 5 51:75 11
9. SPŠ Komárno 6 1 2 3 54:54 10
10. Lok. N. Zámky 6 1 0 5 37:71 8
11. Levice B 6 0 0 6 26:82 6
IV. LIGA sk. A
Dlhá n/V. - MŠKST Nitra C 7:11, A. Andódi 4,5, R. Andódi 1,5, Lazor a Benko 0,5 - Ivančík, Csillag a Greša 3, Krasko 2. Krušovce B - Volkovce B 12:6, Žitňanský 4,5, M. Smutný 3, Malina 2,5, R. Smutný 2 - F. Mášik 3,5, Nagy 2,5. Výč.-Opatovce - Močenok 13:5, Košecký 4,5, Čulák 4, Magáth 2,5, Hupka 2 - Gálik 2, Sklenár 1,5, Antoš 1, Lenčéš 0,5. Tovarníky B - Domino Nitra C 11:7, Bujna 3,5, Mihok a Kováč 2,5, Dubný 2, Slovák 0,5 - Novák 4, Kazlov 2, Slávik 1. Kolíňany - Trnovec C 14:4, Chovan 4,5, Kupeček 4, Rumanovský 3,5, Bencz 2 - Kukan ml. 2,5, Ševčík 1,5. Č. Kľačany - Šaľa B 8:10, Kostoláni a Herc 2,5, Varga a Páleník 1,5 - Kostka a Lazan 4, Kĺbik 2.
1. Kolíňany 7 6 1 0 96:30 20
2. Volkovce B 7 6 0 1 82:44 19
3. Tovarníky B 7 5 1 1 81:45 18
4. Krušovce B 7 5 1 1 80:46 18
5. Výč.-Opatovce 7 4 1 2 65:61 16
6. MŠKST Nitra C 7 4 0 3 67:59 15
7. Šaľa B 7 3 1 3 62:64 14
8. Domino sv. M. C 7 2 1 4 64:62 12
9. Trnovec C 7 2 0 5 41:85 11
10. Dlhá n/V. 7 1 1 5 48:78 10
11. Č. Kľačany 7 0 1 6 40:86 8
12. Močenok 7 0 0 7 30:96 7
Úradná správa NSTZ č. 7
ŠTK kontumuje zápasy hráča SPŠ Komárno Karola Csutörtökiho v stretnutí 6. kola IV. ligy mužov sk. B č. 4233 SPŠ Komárno B - Dvory n/Žit. na 3:0 v prospech jeho súperov z dôvodu neoprávneného štartu hráča (SP 4.3.7.7.5.1.) a mení konečný výsledok stretnutia na 9:9, sety 29:36 (SP 4.1.4.3.1.), SPŠ Komárno - pokuta 500 Sk (propozície 23e), splatnosť do 3. 12. Žiada do 20. 11. upresniť meno hl. rozhodcu stretnutia (nečitateľné) tajomníkovi ŠTK prípad odstupuje KR a DK na ďalšie doriešenie. Proti tomuto rozhodnutiu sa možno dovolať na VV NSTZ. n Nezaoberala sa pripomienkou domácich v stretnutí 6. kola IV. ligy mužov sk. B č. 4234 Hronovce - Bešeňov, pretože nie je presne špecifikovaný poťah hráča Alexandra Vargu (chýba druh poťahu). Hl. rozhodcu stretnutia L. Molnára odstupuje KR a DK na doriešenie. n Mimoriadne zasadnutie výkonného výboru NSTZ z dôvodu odvolania sa STK 1. ZŠ Vráble proti rozhodnutiu ŠTK NSTZ (stretnutie 1. kola III. ligy mužov č. 3006 MŠKST Nitra B - Vráble) sa uskutoční 22. 11. o 16.00 h v stolnotenisovej hale ŠKST Topoľčany. VV prizýva na zasadnutie vedúcich zainteresovaných družstiev.
I. LIGA DORASTENCOV
Čadca - Topoľčany 2:8, Tr. Teplá - Domino Nitra 5:5, P. Bystrica - H. Trsťany 5:5, Čadca - Domino 7:3, Tr. Teplá - H. Trsťany 2:8, P. Bystrica - Topoľčany 2:8, Čadca - H. Trsťany 6:4, Tr. Teplá - Topoľčany 2:8, P. Bystrica - Domino 8:2. TOPOĽČANY: Baláž 8,5, Poluch 7,5, Slovák 6, Gajdoš 2. DOMINO: Grigel 6, Černák 3, Kompas 1.
I. LIGA DORASTENIEK
Nitra A - Valaliky 8:2, Nitra B - Ružomberok 6:4, Nitra A - Ružomberok 8:2, Nitra B - Š. Michaľany 8:2, Nitra A - Š. Michaľany 10:0, Nitra B - Valaliky 7:3. NR A: Medříková 10,5, Kreškócziová 8,5, Andelová 7. NR B: Hrudová 9,5, Bakaiová 8,5, Púchovská 3. Malacky - ŠKST Topoľčany 1:9, Rača - Topvar Topoľčany 2:8, Malacky - Topvar 4:6, Podbrezová - ŠKST 0:10, Rača - ŠKST 1:9, Podbrezová - Topvar 0:10. ŠKST: Glosová 9,5, A. Pelcmanová 9, Balážová 9,5. TOPVAR: Kmotorková 10,5, Hippiková 5,5, Belianska 8.
I. trieda dorastencov
Čajkov - H. Trsťany B 9:1, N. Zámky - Vráble A 0:10, MŠKST Nitra - Vráble B 10:0, N. Zámky - Vráble B 4:6, MŠKST Nitra - Vráble A 9:1.
1. Vráble A 6 5 0 1 51:9 16
2. MŠKST Nitra 5 5 0 0 49:1 15
3. Vráble B 6 3 0 3 24:36 12
4. Čajkov 5 2 0 3 16:34 9
5. STK N. Zámky 5 1 0 4 16:34 7
6. H. Trsťany B 5 0 0 5 4:46 5
MO NITRA
Kolíňany B - Kolíňany C 8:10, L. Kupeček 4, Berkes a Cvetanov 2 - Vu Minh a Molnár 3,5, Brath 1,5, Z. Balkó 1, T. Balkó 0,5. Pegas Lehota B - Domino sv. Marka Nitra E 10:8, A. Bako a Križan 3,5, M. Bako a Kokavec 1,5 - Kompas a Svitač 3, Rác a Sedlár 1. MŠKST Nitra D - Vráble B 6:12, Mucha 4, Polák a Sviatko 1 - Páleník, Závody a Vodrážka 3,5, Mészároš 1,5. Vráble C - Lehota A 4:14, Bafrnec 3, Botka 1 - Koscelník 4,5, Studený a P. Bako 3,5, Ment 2, Mi. Holka 0,5. Žirany - Čeľadice 5:13, J. Zsebi 3, F. Zsebi 1, Vanyo a Kováč 0,5 - Bárta 4,5, A. Šimanský a E. Šimanský 3, J. Papp 2,5. Domino sv. Marka D - Svätoplukovo 2:16, Slávik 1,5, Kazlov 0,5 - Ľ. Rumanovský 4,5, Takách a Daniš 4, Drinka 3,5.
1. Svätoplukovo 7 7 0 0 103:23 21
2. Pegas Lehota A 7 7 0 0 95:31 21
3. ZŠ Vráble B 7 6 0 1 79:47 19
4. Pegas Lehota B 7 5 0 2 64:62 17
5. Domino sv. M. D 7 4 0 3 63:63 15
6. Čeľadice 6 4 0 2 68:40 14
7. Domino sv. M. E 7 2 1 4 60:66 12
8. MŠKST Nitra D 7 2 0 5 48:78 11
9. Drev. Kolíňany C 7 1 1 5 36:90 10
10. Vawex Žirany 7 1 0 6 44:82 9
11. Drev. Kolíňany B 6 1 0 5 44:64 8
12. ZŠ Vráble C 7 0 0 7 34:92 7
Vráble majú 1 kontumačnú prehru.
II. TRIEDA NITRA
Výčapy-Opatovce B - Lehota D 17:1, M. Kuna a Čulák 4,5, I. Kuna a Buček 4 - Selická a Dúbik 0,5. Výčapy-Opatovce C - MŠKST Nitra E 1:17, Hrnčár 1 - Mucha, Kokavec a Lančarič 4,5, Poledník 3, Polák 0,5. ZŠ Vajanského - Vráble D 18:0, Lidik, Bezúr, Múdry a Draškovič 4,5. Čab B - Rišňovce B 1:17, Kollár st. 1 - Valko, Períček a Horňák 4,5, Mesároš 3,5. Lehota C - Čab A 9:9, Fúska a Chlebec 2,5, Stieranka a Skřiván 2 - Tomko 4, Ju. Brezniak a Varaga 2,5. Vajanského Old boys mali voľno.
1. MŠKST Nitra E 7 6 0 1 98:28 19
2. ZŠ Vajanského 6 6 0 0 87:21 18
3. Čab A 7 4 2 1 91:35 17
4. Pegas Lehota C 6 4 1 1 75:33 15
5. Vajan. Old boys 6 4 1 1 72:36 15
6. Rišnovce B 7 3 2 2 72:54 15
7. V.-Opatovce B 6 2 0 4 48:60 10
8. ZŠ Vráble D 6 2 0 4 39:69 10
9. Čab B 6 1 0 5 29:79 8
10. Pegas Lehota D 7 0 0 7 13:113 7
11. V.-Opatovce C 6 0 0 6 6:102 6
MO zlaté moravce
1. kolo: Beladice - Volkovce C 5:13, Topoľčianky - Choča 16:2, CVČ Kovotherm Zl. Moravce - Neverice 11:7. 2. kolo: Beladice - Topoľčianky 3:15, Magušin 2, Barta 1 - E. Valkovič a Kapusník 4,5, Magáth 3,5, Šusták 2,5.
1. Topoľčianky 2 2 0 0 31:5 6
2. Volkovce C 1 1 0 0 13:5 3
3. CVČ Zl. Moravce 1 1 0 0 11:7 3
4. Beladice 2 0 0 2 8:28 2
5. Neverice 1 0 0 1 7:11 1
6. Choča 1 0 0 1 2:16 1
(mb, vem, ki, val)