EXTRALIGA ŽIEN
Trnávka - MŠKST Nitra A 3:7, Kreškócziová 3,5, Andelová 2, Medříková 1,5. ŠKST Topoľčany - Dobšiná 10:0, Klačanská a Kubriková 3,5, Glosová 3. MŠKST Nitra B - Topvar Topoľčany 3:7 (predohrali). Lok. Košice - Malacky 6:4, Ružomberok - Š. Michaľany 6:4.
1. ŠKST Topoľčany 4 4 0 0 37:3 12
2. Topvar Topoľčany 4 4 0 0 35:5 12
3. MŠKST Nitra A 4 3 0 1 21:19 10
4. Ružomberok 4 2 1 1 25:15 9
5. MŠKST Nitra B 4 2 0 2 24:16 8
6. Malacky 4 1 1 2 19:21 7
7. Trnávka 4 1 1 2 17:23 7
8. Lok. Košice 4 1 0 3 8:32 6
9. Š. Michaľany 4 0 1 3 13:27 5
10. Dobšiná 4 0 0 4 1:39 4
I. LIGA ŽIEN
Topvar Topoľčany B - MŠKST Nitra C 4:6, Hippiková a Belianska 2 - Medříková 3,5, Púchovská 1,5, Tarinová 1. ŠKST Topoľčany B - Rača 6:4, A. Pelcmanová 3, Balážová 2, I. Pelcmanová 1. Dun. Streda - Valaliky 5:5. Topvar Topoľčany B - Rača 5:5, Belianska 3, Hippiková a Valentová 1. ŠKST Topoľčany B - MŠKST Nitra C 6:4, A. Pelcmanová a Balážová 3 - Púchovská a Medříková 1,5, Tarinová 1. Galanta - Valaliky 7:3.
I. LIGA MUŽOV
Galanta - Topoľčany 4:10, Cseitey, Somogyi, Kmeť a Seneš 1 - Gajdoš a Baláž 3,5, Slovák a Poluch 1,5. Piešťany - N. Stráž B 2:12, Hašek, Lacko a Machalík 3,5, Bohuš 1,5. Trnava - STK N. Zámky 7:7, Filaga 3,5, Ozorák a Kozár 1,5, Barci 0,5. Galanta - Domino sv. Marka Nitra 6:8, Kmeť a Seneš 2,5, Cseitey 1 - Grigel st. 3,5, Urban, Joanidis a Grigel ml. 1,5. Trnava - N. Stráž B 5:9, Hašek a Machalík 3,5, Bohuš 1,5, Lacko 0,5. Piešťany - N. Zámky 5:9, Filaga 3,5, Ozorák 2,5, Kozár a Barci 1,5.
II. LIGA
Želiezovce - Bojná 12:6, Jahoda 4,5, Mikle 3,5, Hrabský 2,5, Tóth 1,5 - M. Mikuš 3, Michalka 2, Matejíček 1. Šaľa - Rišňovce 8:10, Lazan 4,5, Melnikov 2,5, Kostka 1 - Medřík 3, Horňák a Čanaky 2,5, Vnuk 2. Trnovec - Tovarníky 8:10, Šabík 3, Kriško 2, Polák a Bízik 1,5 - Mackovič 4,5, Ľ. Goga 3,5, I. Goga 2. MŠKST Nitra - Krušovce 17:1, Ištokovič a Žoldoš 4,5, Machalík a Červeň 4 - Malina a Medo 0,5. Domino Nitra B - H. Trsťany 6:12, Grigel ml. 3,5, Černák 1,5, Horečný 1 - Gabaš 4, Otrekal 3,5, Ambrozai 2,5, Petráš 2. Bánov - Šurany 18:0, V. Šimunek, Mikulec, Mrkvica a M. Remiáš 4,5.
1. MŠKST Nitra 5 5 0 0 74:16 15
2. Želiezovce 5 5 0 0 65:25 15
3. Trnovec 5 4 0 1 66:24 13
4. Tovarníky 5 4 0 1 60:30 13
5. Bánov 5 2 1 2 50:40 10
6. Bojná 5 2 1 2 46:44 10
7. H. Trsťany 5 2 0 3 44:46 9
8. Rišňovce 5 2 0 3 29:61 9
9. Domino sv. Marka 5 1 0 4 32:58 7
10. Šurany 5 1 0 4 20:70 7
11. Šaľa 5 0 1 4 29:61 6
12. Krušovce 5 0 1 4 25:65 6
III. LIGA
Kynek - Levice B 10:8, Billich 3,5, Čery 3, Vereš 2, Beňačka 1, Šimek 0,5 - Štúň 3,5, Páleník 2, Beničiak 1,5, Jalakša 1. Topoľčany B - Bánov B 7:11, Maňák 4,5, Gogora 1,5, Ďurnek 1 - Jurík 3,5, Palacka 3, Klučka 2,5, B. Šimunek 2. Trnovec B - Levice A 13:5, Kriško, Bízik a Čičmiš 3,5, Kukan ml. 2,5 - Macko 2, Antolík, Dudášik a Paulus 1. MŠKST Nitra B - SPŠ Komárno 10:8, Červeň 4,5, Velčický 3, Csillag 2,5 - Uhrin a Vanko 2,5, G. Ibolya 2, Ľ. Ibolya 1. Vráble - Lok. N. Zámky 12:6, Špleha 4,5, Trávnik, Csámpai a Sádovský 2,5 - Röman 3, Hegedüs 2, Meszáros 1. Volkovce mali voľno.
1. Levice A 5 4 0 1 54:36 13
2. Bánov B 5 3 1 1 56:34 12
3. Topoľčany B 5 2 1 2 43:47 10
4. Trnovec B 4 2 1 1 44:28 9
5. MŠKST Nitra B 3 3 0 0 33:21 9
6. SPŠ Komárno 5 1 2 2 47:43 9
7. Vráble 3 2 1 0 34:20 8
8. Volkovce 4 1 2 1 34:38 8
9. Kynek 5 1 0 4 35:55 7
10. Lok. N. Zámky 5 1 0 4 34:56 7
11. Levice B 4 0 0 4 18:54 4
IV. LIGA sk. A
Volkovce B - MŠKST Nitra C 10:8, F. Mášik a Nagy 3,5, Lackovič a Laca 1,5 - Greša 3, Ivančík a Kopček 2, Ištokovič st. 1. Dlhá n/V. - Močenok 12:6, A. Andódi 4,5, Lazor 3,5, Gútai 2,5, R. Andódi 1,5 - Lenčéš 3, Malík, Antoš a Gálik 1. Krušovce B - Domino Nitra C 11:7, Žitňanský 3,5, Malina, M. Smutný a R. Smutný 2,5 - Novák 4, Kazlov 2, Slávik 1. Výčapy-Opatovce - Trnovec C 15:3, Čulák 4,5, Košecký, Magáth a Hupka 3,5 - Kukan ml. 2, Ševčík 1. Tovarníky B - Šaľa B 10:8, Bujna, Slovák a Kováč 3, Mihok 1 - Lazan 3,5, Kĺbik 2,5, Szitáš 1,5, Kostka 0,5. Kolíňany - Č. Kľačany 16:2, Rumanovský a J. Kupeček 4,5, Bencz a L. Kupeček 3,5 - Kostoláni 2.
1. Volkovce B 5 5 0 0 64:26 15
2. Kolíňany 5 4 1 0 69:21 14
3. Tovarníky B 5 3 1 1 54:36 12
4. Krušovce B 5 3 1 1 52:38 12
5. Výč.-Opatovce 5 3 0 2 43:47 11
6. Šaľa B 5 2 1 2 47:43 10
7. Domino sv. M. C 5 2 0 3 48:42 9
8. MŠKST Nitra C 5 2 0 3 43:47 9
9. Trnovec C 5 2 0 3 35:55 9
10. Dlhá n/V. 5 1 1 3 35:55 8
11. Č. Kľačany 5 0 1 4 27:63 6
12. Močenok 5 0 0 5 23:67 5
Úradná správa NSTZ č. 4
1. kolo III. ligy MŠKST Nitra B - Vráble: ŠTK nariaďuje stretnutie odohrať (termín určí neskôr), pokuta obom klubom 100 Sk (splatné 15. 11.). Proti rozhodnutiu sa možno odvolať do 15 dní od uverejnenia na VV NSTZ.
Zmena hracej miestnosti a času: Novex M. Ludany - Kultúrny dom Bajka v sobotu o 18.00 h. ŠKST Drevospol Kolíňany - zast. činnosť od 28. 10. do úhrady pokuty (ÚS NSTZ č. 3). (mb)
I. trieda dorastencov
Vráble A - Vráble B 10:0, Vráble B - Vráble A 0:10, Čajkov - N. Zámky 6:4, H. Trsťany B - MŠKST Nitra 0:10, Čajkov - MŠKST Nitra 0:10, H. Trsťany B - N. Zámky 2:8.
1. MŠKST Nitra 2 2 0 0 20:0 6
1. Vráble A 2 2 0 0 20:0 6
3. N. Zámky 2 1 0 1 12:8 4
4. Čajkov 2 1 0 1 6:14 4
5. H. Trsťany B 2 0 0 2 2:18 2
6. Vráble B 2 0 0 2 0:20 2
I. TRIEDA ŽIAČOK
MŠKST Nitra A - MŠKST Nitra B 4:1, Nitra A - Nitra C 5:0, Nitra B - Nitra NR C 3:2, ŠKST Topoľčany A - ŠKST Top. B 5:0, ŠKST A - ŠKST C 5:0, ŠKST B - ŠKST C 5:0, Topvar A - Topvar B 5:0. Nitra B - Nitra A 0:5, Nitra C - Nitra A 0:5, Nitra C - Nitra B 1:4, ŠKST B - ŠKST A 0:5, ŠKST C - ŠKST A 0:5, ŠKST C - ŠKST B 0:5, Topvar B - Topvar A 1:4.
1. ŠKST Topoľčany A 4 4 0 0 20:0 12
2. MŠKST Nitra A 4 4 0 0 19:1 12
3. ŠKST Topoľčany B 4 2 0 2 10:10 8
4. MŠKST Nitra B 4 2 0 2 8:12 8
5. Topvar Topoľčany A 2 2 0 0 9:1 6
6. MŠKST Nitra C 4 0 0 4 3:17 4
7. ŠKST Topoľčany C 4 0 0 4 0:20 4
8. Topvar Topoľčany B 2 0 0 2 1:9 2
ZŠ Vajanského Nitra ešte nehrala.
MO NITRA
Kolíňany C - Vráble B 3:15, Vu Minh 2, Molnár 1 - Trávnik a Závody 4,5, Mészároš 3,5, Nagy 2,5. MŠKST Nitra D - Pegas Lehota A 5:13, Marko 2, Mladý, Polák a Mucha 1 - Koscelník 4,5, P. Bako a Studený 3,5, Mi. Holka 1,5. Vráble C - Domino sv. Marka E 6:12, Botka 3,5, Bafrnec 1,5, Halandová 1 - Svitač 4, Kompas 3,5, Rajec 3, Lopašovský 1,5. Žirany - Svätoplukovo 0:18, Ľ. Rumanovský, Drinka, Takách a Daniš 4,5. Pegas Lehota B - Domino sv. Marka D 10:8, Križan 4,5, A. Bako 2,5, Kokavec 1,5, Vajda 1, M. Bako 0,5 - Kazlov a Slávik 3, Vetrík 2. Kolíňany B - Čeľadice - nehralo sa.
1. Svätoplukovo 5 5 0 0 74:16 15
2. Pegas Lehota A 5 5 0 0 67:23 15
3. Domino sv. M. D 5 4 0 1 56:34 13
4. ZŠ Vráble B 5 4 0 1 54:36 13
5. Pegas Lehota B 5 4 0 1 49:41 13
6. Čeľadice 4 2 0 2 45:27 8
7. Domino sv. M. E 5 1 1 3 40:50 8
8. Vawex Žirany 5 1 0 4 33:57 7
9. MŠKST Nitra D 5 1 0 4 30:60 7
10. Drev. Kolíňany B 4 1 0 3 32:40 6
11. Drev. Kolíňany C 5 0 1 4 20:70 6
12. ZŠ Vráble C 5 0 0 5 22:68 4
Vráble majú 1 kontumačnú prehru.
II. TRIEDA NITRA
Rišňovce B - Vráble D 13:5, Valko 4,5, Križan 3,5, Paúk 3, Záhorský 2 - Friedl 3,5, Uhrin 1, Vojtek 0,5. ZŠ Vajanského - Pegas Lehota D 18:0, Bezúr, Lidik, Múdry a Koprda 4,5. Čab B - MŠKST Nitra E 4:14, Gála 2,5, Kollár st. 1,5 - Polák a Mucha 4,5, Kokavec 3, Poledník 2. Výč.-Opatovce C - Vajanského Old boys 0:18, Grác, Látečka a Runák 4,5, Žiak 4, Ondrovič 0,5. Výč.-Opatovce B - Čab A 3:15, I. Kuna a Buček 1,5 - Krieger a Tomko 4,5, Varaga a Uhrák 3. Lehota C voľno. (vem)
1. MŠKST Nitra E 5 4 0 1 67:23 13
2. Pegas Lehota C 4 4 0 0 59:13 12
3. Čab A 5 3 1 1 64:26 12
4. ZŠ Vajanského 4 4 0 0 53:19 12
5. Vajan. Old boys 5 3 1 1 61:29 12
6. Rišnovce B 5 2 2 1 53:37 11
7. ZŠ Vráble D 5 2 0 3 39:51 9
8. V.-Opatovce B 4 1 0 3 27:45 6
9. Pegas Lehota D 5 0 0 5 8:82 5
10. Čab B 4 0 0 4 14:58 4
11. V.-OpatovceC 4 0 0 4 5:67 4