Utorok, 20. október, 2020 | Meniny má VendelínKrížovkyKrížovky

Čelo tipovacej súťaže sa príliš nepremiešalo

Poradie po 11. kole:

62 - Mária Hegedüšová, V. Lapáš

61 - Ján Sikoriak, T. Nemce

60 - Ján Magušin, Hostie, Juraj Dubeň, Lehota, Vladimír Líška, Nitra

59 - Miroslav Fábry, Nitra, František Mášik, Žitavany, Roman Marhevszki, Vráble, Štefan Mravík, Zl. Moravce

58 - Juraj Gajan, Čakajovce, Peter Pecho, Beladice, Július Pavlov, N. Ves

57 - Marián Varga, Katarína Magušinová, Robo Panis, Nitra, Emil Vrábel, Mankovce, Lívia Horňáková, Rišňovce, Radoslav Bajnek, Vráble, Anton Berecz, Branč, Martina Kováčová, V.-Opatovce

Skryť Vypnúť reklamu

56 - Pavel Tomek, Ivana Strečková, Július Števčík, Nitra, Stanislav Chrenko, V. Dolina, Mária Bereczová, Daniel Lörincz, Branč, Vojtech Berecky, Neded, Marián Zima, Vráble, Jozef Halák, Janíkovce, Zoltán Száraz, V. Cetín, Marián Bachrony, Žitavany, Ladislav Nagy, Jelenec, Juraj Šabík, Č. Hrádok, Marek Fábry, N. Sady

55 - Ivan Mikušík, Marián Chobot, Marián Nemeš, N. Hrnčiarovce, Viktor Molnár, Šaľa, Richard Magušín, Viera Pavelková, Nitra, Stanislav Martinec, T. Mlyňany, Štefan Kĺbik, Cabaj-Čápor, Pavol Čerenka, Topoľčianky, Vladimír Ternény, V. Zálužie

54 - Eduard Szabó, Ľudovít Breča, Lucia Štefanková, Juraj Rapsa, Nitra, Daniela Szikorová, Gabriel Borza, Andrej Očenáš, Štefan Danada, Šaľa, Jozef Kuzmický, Branč, Marián Vančík, Trnovec, Martin Rybanský, Topoľčany, Pavol Báleš, Oponice, Peter Kováč, Zl. Moravce, Stanislav Šlagor, T. Mlyňany, Peter Náhlik, N. Sady, Peter Mrosko, Jelenec

Skryť Vypnúť reklamu

53 - Oľga Tomeková, Romana Strečková, Štefan Piterka, Tomáš Snop, Miloš Konopásek, Andrej Kudamik, Marián Borecký, Nitra, Ivan Ďurický, Branč, Peter Farkaš, Ladice, Vladimír Kertész st., Svätoplukovo, Branislav Straňák, Močenok, Karol Matušík, Tovarníky, Peter Hipp, Šaľa, Jozef Bajnek, Simona Szolnokiová, Vráble, Peter Magušin, Hostie, Marek Franko, Pata, Henrich Richter, Imrich Gregor, Ladislav Borbély, Jelenec, Vladimír Kováč st., Lovce, Jozef Štefkovič, H. Ohaj, Vincent Káčer, Marián Zlatňanský, Jozef Horný, Zl. Moravce, Marián Božík, Hosťovce, Miloš Gál, Žirany, Pavel Babiak, Žitavany

52 - Jozef Krumpál, Judita Strečková, Martin Kováč, Michal Švec, Vladimír Viskup, Klaudia Levčíková, Vladimír Ballai, Ján Piršel, Nitra, Marián Mateička, Behynce, Miloš Očenáš, Svätoplukovo, Boris Kozma, D. Štitáre, Ľuboš Tóth, Róbert Darázs, Jozef Szikora, Pavel Mihálik, Šaľa, Marián Kéry, Č. Hrádok, Marián Jančovič, Topoľčany, Vladimír Baráth, Vráble, Ján Mihálka, Levice, Darina Drienovská, Skýcov, Marián Železník, Trnovec, Roman Margetin, Rišňovce, Peter Mihálik, Mojmírovce, Gabriel Szöke, V. Cetín, Juraj Bárek, Žirany, Jozef Dibala, Neverice, Peter Šimko, Gabriel Prvák, Močenok, Peter Frajka, Zl. Moravce

Skryť Vypnúť reklamu

51 - Milan Tomek, Ľudovít Konečný, Dušan Tirol, Juraj Náhlovský, Marek Janík, Ladislav Pindeš, Milan Bojda, Marián Grman, Nitra, Štefan Blaško, Ľubomír Čičo, Ivanka, Michal Lovász, Trnovec, Štefan Žikavský ml., Skýcov, Mária Mesárošová, Lehota, Ladislav Balko, Hosťová, Miroslav Senneš, Močenok, Ondrej Felix, Šaľa, Vratko Candrák, Topoľčany, Vladimír Malý, Č. Kľačany, Gabriel Danko, Žitavany, Ján Kóssi, Čifáre, Emil Dubec, Žikava, Martin Dávid, V.-Opatovce, František Szusztor, V. Cetín, Peter Macháč, Rišňovce, Jozef Virág, Zl. Moravce, Ivan Kupec, Čakajovce, Juraj Hertel, V. Ripňany, Juraj Rajčáni, Mojmírovce, Marek Áč, Golianovo, Juraj Gajdošík, T. Mlyňany, Stanislav Husár, Vráble

50 - Juraj Chrapko, Stanislav Rebo, Vilo Matejov, Eva Vrábelová, Zl. Moravce, Jaroslav Chovanec, Šurianky, Daniel Šiška, Preseľany, Marek Korytko, Ivan Duchoň, Ľubomír Maczvalda, Nitra, Milan Gábriš, T. Mlyňany, Marián Čapo, Sľažany, Ivan Tóth, Čakajovce, Andrej Jamrich, Richard Šrank, V. Lapáš, Tibor Šebök, N. Hrnčiarovce, Jaroslav Baťo, Obyce, Jozef Hipp, Močenok, Jozef Hörik, D. Štitáre, Peter Horňák, Rišňovce, Ivan Tabaček, T. Nemce, Karol Čurgali ml., Mojmírovce, Štefan Straňák, H. Kráľová, Ladislav Dávid, V.-Opatovce, Viliam Šimonek, Lúčnica, Anton Zaťko, Ivanka, Attila Szolnoki, Vráble, Zuzana Józsová, Sereď, Milan Lukáč, Ludanice, Milan Kubala, Vinohrady, Jozef Borbély st., V. Cetín, Milan Meluš, Topoľčany, Andrea Bereczová, Branč

49 - Miloš Ďurický, Branč, Ľubomír Mikula, Lehota, Peter Švec, Č. Kľačany, Albert Vičan, Jozef Barát, Topoľčany, Jozef Štefek, Čeľadice, Ľudovít Kováč, Jozef Mikla, Stanislav Klištinec, Vladimír Slovák, Anton Černý, Iveta Molnárová, Pavol Hačko, Miroslav Hlaváček, Martin Krehák, Nitra, Dávid Ďurovský, T. Nemce, Helena Čengerová, Obyce, Vlado Gombáš ml., Močenok, Gabriel Szorád, Lužianky, Jozef Kukliš, Topoľčianky, Štefan Špleha ml., Jozef Droppan, Vráble, Tibor Mikle, Vlčany, Štefan Fabian, Jozef Karlubík, Šaľa, Miloslav Čopák, M. Cetín, Vladimír Majerčík, Sľažany, Soňa Valentová, Machulince, Alexandra Gálová, Žirany, Ľubomír Čikel, Zl. Moravce, Vladimír Tasáry, Ivanka, Ján Hašana, Bojná, Jozef Homola, Hosťovce

48 - František Tomek, Ladislav Csuthy, Jozef Nemeš st., Jozef Havetta ml., Lukáč Tomiš, Marcela Hallová, Roman Zahradníček, Peter Zifčák, Jozef Senneš, Silvia Bytelová, Vlastimil Záhon, Peter Bezák, Lukáš Piršel, Slavomír Kotrla, Nitra, Štefan Jurík, Č. Kľačany, Jozef Malý st., Jozef Žiačko, Vráble, Pavel Gálik ml., Lovce, Ľuboš Galo, Janíkovce, Michal Kaplán, Č. Hrádok, Jozef Szölösy, Marek Eiselle, Močenok, Jozef Labuda, Solčany, Ivan Remeň, N. Streda, Jaroslav Mareček, Zl. Moravce, Vašo Fačkovec, Zbehy, Erik Bugyi, Galanta, Daniel Boháč, Jaroslav Kartík, Šaľa, Jozef Repa, Prílepy, Milan Roman, Čab, Margita Horňáková, Rišňovce

47 - Ondrej Nemček, Vlado Lyžičiar, Margita Filová, Imrich Ručkay, Vladimír Mada, Miroslav Ilavský, Richard Lidik, Peter Chudý, Pavel König, Michal Lauko, Nitra, Ivan Tóth, Selice, Ladislav Vašek, Oto Benc, Branč, Katarína Kéryová, Lúčnica, Erik Sabo, Ján Vaško, Ivanka, Ján Slíž, Beladice, Gabriel Lešš, H. Kráľová, Marta Záhorská, Jozef Horňák, Miroslav Fúska, Rišňovce, Ľuba Romanová, Igor Šmitala, Čab, Richard Kaplán, Č. Hrádok, Štefan Novák, Marek Haládik, Andrej Vörös, Marián Ment, Jozef Rehák ml., Jozef Odráška, Šaľa, Roman Gyepes, Klasov, Milan Mišák, V. Dolina, Zoltán Köböl, V. Mača, Vincent Komačka, Ladislav Páleník, Topoľčany, Miloš Matušík, Súlovce, Anton Majdiak, Močenok, Boris Kruška, Zl. Moravce, Jozef Bíro, Juraj Barantal, V. Zálužie, Marek Andel, Vráble, Jozef Fabo, N. Sady, Milan Czakó, N. Hrnčiarovce, Štefan Malý, Čaradice, Roman Harčár, Rastislavice, Gašpar Gál, Žirany, Marián Barantal, Sereď, Stanislav Adamkovič, Bojná

46 - Milan Kokina, Emília Černičková, Otília Kepková, Marián Bochnovič st., Roland Kečkéš, Juraj Krčmár, Jozef Muran, Jozef Karas, Peter Solčianský, Ľubomír Ballay, Anton Suchan, Ľudmila Šišáková, Jozef Nosian, Peter Dvorský, Nitra, Gabriel Galbavý, Peter Odráška, H. Kráľová, Zuzana Kertészová, Svätoplukovo, Erik Kukučka, Jelšovce, Ľubor Goldbecher, Jozef Sklenár, Šaľa, Pavel Červenka, Anton Kekiš, Topoľčany, Alojz Vician, Beladice, Ladislav Nagy, Vráble, František Margetin, Rišňovce, Ľuboš Štefkovič, H. Ohaj, Kamil Krivosudský, Sereď, Dušan Bogár, Kráľová n/V., Štefan Kúsek, Hostie, Valent Vaňo, Žirany, Milan Kukučka, Žitavany, Norbert Nagy, V. Blahovo, Monika Strišovská, Zl. Moravce, Matej Antal, Neded, Juraj Fabo, M. Ripňany, Tibor Glovenský, Košúty

45 - Jozef Dolinský, Jaroslav Srňánek, Peter Haver, Pavol Krajčo, Zdenko Senneš, Ján Barát, Martin Búchala, Nitra, Attila Sonlajtner, Ján Kozla, Žirany, Gabriela Mryglotová, Stanislav Klučiar, Štefan Páleník, Zl. Moravce, Ladislav Lörincz, Branč, Juraj Očenáš, Svätoplukovo, Ivan Šlosár, Golianovo, Milan Prešinský, Dušan Balko, V. Cetín, Ľubomír Rybár, Cabaj-Čápor, Miroslav Bojda, Lužianky, Mária Süttöová, Pohranice, Štefan Kováč, Vráble, Marián Szabo, Močenok, Adrián Látečka, Jozef Rehuš, Vladimír Fuglík, Rišňovce, Ľuboslav Nemčický, Chrabrany, Štefan Filo, Zbehy, Pavol Pagáč, Ľubor Kajaba, Ivanka, Štefan Búran, Levice, Štefan Papp, Margita Kališová, Vlado Škrabala, Šaľa, Daniel Žatko, Jatov, Imrich Valent, Hosťovce, František Lukačovič, Bojná, Tibor Karácsony, Miroslav Szlamka, Váhovce, Marián Herceg, Pata, Jozef Šranko, Klasov, Milan Oravec, Mojmírovce, Žigmund Tóth, V.-Opatovce, Peter Vašš, Rastislavice

44 - Martin Kornutij, V. Zálužie, Štefan Guzmický, Ivanka, Jozef Časár, H. Obdokovce, Jozef Piterka, Lefantovce, Jozef Huňady, Lúčnica, Jozef Rumančík, Eduard Minárik, Štefan Matesko, Jozef Miškovič, Martin Knížat, Ján Baláži, Zuzana Hurtová, Miroslav Balla, Katarína Gregorová, Nitra, Rudolf Macho, Kolíňany, Marián Kováč, Levice, František Kausek, Klasov, Michala Kéryová, Č. Hrádok, Karol Čurgali st., Mojmírovce, Štefan Račko, D. Krškany, Pavol Lovás, Vojtech Takács, Dlhá n/V., Emil Šatan, Vozokany, Marek Orlíček, Cabaj-Čápor, Alexander Straňák, H. Kráľová, Alexander Kusý, Trnovec, Peter Tóth, Andrej Felix, Šaľa, Dušan Béder, V. Lapáš, Roman Hruboň, Hruboňovo, Jozef Gál, Žirany, Juraj Sabo, Rumanová, Slavomír Bene, D. Obdokovce, Rasťo Kazík, Milan Greguš, Zbehy, František Kunkel, Zl. Moravce, Dalibor Greguš, Čab, Peter Fabo, M. Ripňany, Pavol Danko, T. Mlyňany, Pavel Žikavský, Topoľčany, Štefan Baláž, Neded

43 - Zdeno Šimko ml., Tibor Horváth, Marek Horváth, Ján Kaplan, Vladimír Papp, Dušan Letko, Jozef Kóša, Patrik Piršel, Lukáš Ivan, Vladimír Nemšovský, Benedikt Horník, Ľubomír Búchala, Nitra, Jozef Danada, Vojtech Pec, Martin Rábek, Štefan Kubík, Imrich Šoka, Radovan Földvári, Šaľa, Karol Morvai, Branč, Michaela Kollatiová, Zl. Moravce, Alena Filová, Vladimír Subi, Mojmírovce, Jozef Studený, N. Ves, Jozef Záhorský, Rišňovce, Miroslav Jančár, Komjatice, Alexej Oravec, D. Obdokovce, Juraj Barčák, Cabaj-Čápor, František Kuťka, Lovce, Dávid Kiss, N. Život, Koloman Berkes, V. Cetín, Gabriel Tóth, H. Kráľová, Ján Uhrecký, Topoľčianky, Pavel Hraška, Čab, Janka Gálová, Žirany, Stanislav Babocký ml., T. Mlyňany, Michal Cicák, Pata, Miroslav Šlosár, Golianovo, Tibor Lenčéš, Hájske, Jaroslav Braun, Močenok, Vojtech Mesároš, Lehota, Ján Malý, Hosťová, Martin Benčúrik, T. Nemce

42 - Maroš Mikuš, Milan Hrnko, Vlado Sásik, Juraj Tuchyňa, Peter Podsedlý, Pavol Tóth, Ľudovít Bajan, Ján Ehrenhold, Anton Kovalinka, Miroslav Matyo, Nitra, Juraj Chrenko, V. Dolina, Martin Práznovský, Pata, Roland Takács, Kráľová n/V., Gregor Finta, N. Hrnčiarovce, Anna Pacherová, Sľažany, Martin Kriššák, Cabaj-Čápor, Jozef Společník, Lýdia Schottertová, Topoľčany, Erika Ölvecká, N. Sady, Vojtech Szöke, V. Cetín, Juraj Kadlieček, Dražovce, Vladimír Kuttner, Galanta, Stanislav Tóth, Marek Lenický, Peter Lehocký, Šaľa, Štefan Fica, Močenok, Vladimír Kertész ml., Svätoplukovo, Stanislav Drapák, Lúčnica, Ladislav Szöke, Vráble, Pavol Šabík, František Strišovský, Zl. Moravce, Ján Árgyusi, Neded, Jozef Vývodík, Rišňovce, Ladislav Babóti, Vlčany

41 - Tomáš Sonnenschein, Roman Marci, Daniel Pindeš, Mária Kapustová, Nitra, Celesztín Berecz, Branč, Ivan Mareček, Čab, František Bača, František Mészáros, Štefan Rábek, Slavo Kališ, Ladislav Perina, Šaľa, Jozef Bakoš, Rišňovce, Andrej Dodok, Hostie, Pavel Kurkin, Lovce, Andrea Vanková, Tešedíkovo, Štefan Faško, Galanta, Mária Virágová, Zl. Moravce, Erik Evetke, Dyčka, Tibor Hamara, N. Hrnčiarovce, Jozef Šimko, Močenok, Milan Štrehober, Topoľčany, Soňa Galová, Janíkovce, Jozef Buranský, Vráble

40 - Tatiana Švercelová, Milan Gajdošík, Daniel Tasáry, Pavol Balkó, František Filo, Peter Čálik ml., Pavel Hrnčár, Július Kolník, Leonidas Charizopulos, Marián Smerek, Jana Látečková, Ľudovít Levický, Nitra, Lukáš Matušica, Pata, František Ješko ml., V. Cetín, Monika Šeböková, Vlado Kondé, N. Hrnčiarovce, Pavel Períček, Rišňovce, Imrich Kollár, Topoľnica, Helena Sedláková, Richard Rábek, Juraj Žiačko, Martin Rác, Šaľa, Jozef Joniak, Vráble, Roman Benček, Zl. Moravce, Martin Čery, Kynek, Vlado Vinkler, Bojná, Martin Ďuriš, Sereď, Michal Kováč, Volkovce, Pavel Sukup, T. Nemce, Milan Augustín, Topoľčianky, Zoltán Luky, Želiezovce, Margita Pavelková, Golianovo, Daniel Lörincz ml., Branč, Martin Kolha, Lužianky

39 - Simona Pilčíková, Diana Szabóová, Július Michalička st., Stanislav Habáň, Daniel Varga, Peter Mateička, Jozef Cvrkal, Vladimír Kráľovič, Ivan Minárik, Nitra, Peter Franko, Pata, Jaroslav Lešš, H. Kráľová, Peter Hakszer, Zdeňka Kováčová, Šaľa, Marcel Hoppan, Vráble, Stanislav Pacher, Sľažany, Mário Fuska, Čab, Silvia Boszorádová, Hosťová, Michal Palka, Cabaj-Čápor, Václav Lutišan, Topoľčany, Jozef Cifra, N. Hrnčiarovce, Štefan Fiala ml., Branč, Gabriel Fazekaš, Neded

38 - Juraj Szombath, Lužianky, Jozef Cocher, Ivan Eliaš, Ján Zelovič, Dezider Zaujec, Ľudovít Laca, Nitra, Róbert Juhász, Golianovo, Tibor Horváth st., František Szabó, Komjatice, Dano Gombáš, Milan Šimko, Močenok, Tatiana Vrábliková, Cabaj-Čápor, Ladislav Šípoš, Vráble, Jana Gálová, Žirany, Ľudovít Kovács, V. Mača, Ján Borkovič, Pata, Marian Tatara, Topoľčany, Štefan Búcora, N. Sady

37 - Koloman Sebök, Ladice, Jozef Lörincz, Alexander Repta, Branč, Jozef Brieška, T. Nemce, Jozef Jamrich, V. Lapáš, Jiří Bárta, Čakajovce, Vlastimil Ábela, Marcel Lenčéš, Nitra, Peter Períček, Ladislav Brnula, Zoltán Iványi, Štefan Rojka, Šaľa, Emanuel Maňúch, Žirany, Milan Plánka, M. Lapáš, Peter Rajnoha, Zl. Moravce, Milan Kováč, Žitavany, Ján Bédi, V. Zálužie, Jana Malá, Č. Kľačany, Michal Glos, Bojná, Michal Kubala, Sereď, Radovan Fabo, Topoľčany, Andrej Fábry, Čab, Ľudovít Novotný, Dun. Streda

36 - Pavol Budáč, Marcel Čerman, Vlado Viola, Milan Benko, Michal Korytko, Stanislav Billik, Jozef Moder, Peter Balkó, Nitra, Jaroslav Valo, T. Nemce, Roman Fuska, Čab, Eva Gombášová, Matej Šimko, Močenok, Marián Kovács, Diakovce, Patrik Uko, Cabaj-Čápor, Štefan Hudec, Lužianky, Alžbeta Dobiašová, Miroslav Vaňo, Žirany, Mário Godor, Ján Beliansky, Zl. Moravce, Michal Bachratý, Šaľa, Andrej Jančovič, Lipovník, František Juhász, Hosťová, Karol Chlup, T. Mlyňany, Peter Latika ml., Sľažany, Tibor Antal, Neded

35 - Roman Uher, Jozef Šmida, Šaľa, Jozef Malý ml., Vráble, Daniel Ács, D. Obdokovce, Gabriel Chrenko, V. Dolina, Ľuboš Gajdica, Karol Otto st., Lefantovce, Filip Macho, H. Štitáre, Monika Matušicová, Hájske, Emil Žoldoš, Cabaj-Čápor, Ľubomír Kollár, H. Kráľová, František Čaniga, Dražovce, Marcel Majerčík, Michal Földesi, Nitra, Jozef Šípoš st., Čakajovce, Peter Dodok, Hostie 142, Jozef Herák, V. Ripňany, Norbert Zsigmond, N. Život, František Sándor, Topoľnica

34 - Ľubica Tasáryová, Martin Slovák, Jozef Slovák, Ľudovít Galovič, Michal Penzeš, Alexander Charizopulos, Nitra, Imrich Mandák, Dun. Streda, Csaba Štanc, Žirany, Pavol Valo, Topoľčianky, Mária Magušinová, Hostie

33 - Miroslav Havetta ml., Lovce, Peter Palka, Igor Barák, Štefan Žarnócay, Tibor Odráška, Šaľa, Ján Gálik, Zl. Moravce, Vojtech Helma, Úľany n/Ž., František Jasan, Gertrúda Szökeová, Miloš Kováč, Mária Sásiková, Jana Sedliačiková, Nitra, Štefan Kováč, Vráble Lúky, Mikuláš Ištokovič, H. Kráľová, Igor Kováč, Podhorany, Juraj Vaško, Rumanová, Peter Dodok, Hostie 406

32 - Štefan Tóth, Štefan Zabák, Štefan Riška, Dalibor Lenický, Peter Škoda, Nitra, Ondrej Molnár, D. Štitáre, Imrich Vanyo, Žirany, Peter Bleho, Marek Sklenár, Karol Mészáros, Šaľa, Peter Bajla, N. Ves, Martin Ševčík, Kynek, Csaba Sándor, Kolíňany, Elemír Letušek, V. Mača, Veronika Teplanová, Rišňovce

31 - Stanislav Nemček, Janíkovce, Roman Palovčík, T. Mlyňany, Roman Víglaský, Zl. Moravce, Tomáš Nagy, Ladice, Jana Szökeová, Jozef Minárik, Lukáš Barát, Nitra, Viliam Félis, Patrícia Nagyová, Vráble, František Chrenko, V. Dolina, Anton Cintula, Cabaj-Čápor

30 - Marek Tantoš, Svätoplukovo, Vlado Studený, Dražovce, Ladislav Lovás ml., H. Kráľová, Pavol Michler, Radošina, Ján Učeň, Šaľa, Dušan Halveland, Kapince, Frederika Kupcová, V.-Opatovce, Vladimír Žilka, J. Kostoľany, Gabriela Sonlajtnerová, Žirany, Tibor Boszorád, Gabriela Lörinczová, Branč, Milan Borovský, Lenka Nevínová, Nitra, Oľga Sarková, Čaradice, Juraj Mikuš, Zbehy

29 - Branislav Balžan, Miroslav Němec, Ladislav Kertész, Radovan Vágai, Juraj Nagy, Nitra, Marián Kotlár, Brno, Jaroslav Dragúň, Cabaj-Čápor, Mário Ferenc, Zl. Moravce, Ján Petráš, Tomáš Bleho, Šaľa, Katarína Čápeková, Zbehy, Ľuboš Modzga, Vráble, Marek Bako, Močenok, Silvester Lenčéš, H. Kráľová, Mária Kišucká, V. Cetín, Lenka Lahučká, Čakajovce, Andrea Takácsová, Kráľová n/V., Michal Králik, Hostie, Dávid Proksa, Hlohovec

28 - Janka Ostertágová, Mária Kóšová, Nitra, Michal Karlubík, H. Kráľová, Juraj Domasta, Janíkovce, Vlado Martinec, Alexander Šindelár, Zl. Moravce, Peter Mesko, Marcel Gaži, Topoľčianky, Štefan Kúth, Klasov, René Solár, Imrich Mihálka, Č. Kľačany, Peter Bodi, Lucia Mikušová, Zbehy, Michal Križan, Rišňovce, Ján Uličný, Čaradice, Katarína Slamková, Báb

27 - Ján Hajnovič, Cabaj-Čápor, Ivan Chlebák, Štitáre, Alexander Kobza, Ivan Meszároš, Čechynce, Tomáš Čačaný, Šoporňa, Juraj Vencel, Nitra, Marek Kaduc, Hájske, Ľuboš Konta, Beladice, Mariana Valkovičová, Zl. Moravce

26 - Jozef Roško, Dyčka, Jozef Kevély, Klasov, Filip Šmátrala, Sereď, Tomáš Hlavatý, Šaľa, Oľga Szabová, Nitra, Adrián Čubirka, Zl. Moravce (atď.)

Moje postrehy z tipovačky

n V 11. kole sa najviac zadarilo Jozefovi Barátovi z Topoľčian, ktorý uhádol 9 zápasov.

n Osem bodov si pripísali J. Gajan, E. Vrábel, J. Halák, R. Marhevszki, Mir. Fábry, M. Chobot, M. Nemeš, M. Zlatňanský, M. Ment, J. Pavlov a J. Nagy.

n Najlepší tipér v každom kole vyhráva 500 Sk od firmy ExtraBenz. Po výhru si môže do redakcie prísť deväťbodový Jozef Barát.

n Ako sa darilo v 11. kole lídrom? Po päť zápasov uhádli Hegedüšová, Sikoriak, Magušin, Dubeň, Líška, Mravík, Pecho, Varga, Panis aj Bajnek, Zima si pripísal 3 body, Mikušík 2 a Mášik 7.

n Tibor Antal z Nededu dal na zápas Neded - Šaľa 1 a pripísal: „Je to čistá dvojka, ale ja verím našim chlapcom!“ Bola to naozaj dvojka.

n Davor Šuker pripísal, že nateraz s tipovačkou končí, ale na jar je opäť tu! V súťaži je 1099 čitateľov.

n Juraj Šabík z Červeného Hrádku napísal, že jeho tím s Tekovskými Nemcami vyhrá, „už musí“! Hrádok vyhral 4:3.

n Z víťazov 500-korunovej prémie si po odmenu neprišla iba prvá víťazka Melánia Gregušová. Upozorňujeme ju, že ak nepríde do 13. novembra, použijeme týchto 500 korún ako štvrtú cenu v konečnom poradí.

Dobrý nos praje všetkým tipérom

MARTINKILIAN

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Home (ale aj) Office
  2. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  4. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  5. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  6. Zelená Bratislava
  7. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  8. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  9. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové
  10. Znečistenie riek už možno nebude možné zastaviť
  1. Počas pandémie je dôležité aj správne kúrenie
  2. Bezbariérové vozidlo
  3. Na NFŠ môže byť rýchlo 72 špeciálnych lôžok pre COVID 19
  4. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  5. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  6. Zelená Bratislava
  7. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  8. Ruža zmeny
  9. Úpravy automobilov pre ZŤP
  10. No Finish Line v Bratislave sa presúva do virtuálneho priestoru
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 28 711
  2. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 16 143
  3. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 14 710
  4. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 13 721
  5. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 12 118
  6. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 11 276
  7. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 9 547
  8. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 081
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 079
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 019
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Nitra, Galanta a Šaľa - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Nitra

Hovoria mu aj simulant a súkromník. Nech sa príde Messi pozrieť na mňa, smeje sa

Seredský rodák má v piatej lige Juh bilanciu viac ako jeden strelený gól na zápas. Odstaviť kompletne šport na amatérskej úrovni je choré, hovorí.

Martin Hindák - na snímke vľavo z roku 2005, v strede ako reprezentant SR v plážovom futbale a vpravo po úspechu v rakúskej regionálnej lige.

V nitrianskej nemocnici je 61 infikovaných zdravotníkov, testujú všetkých pacientov

Pre COVID pacientov vyčlení nemocnica ďalšie poschodie v chirurgickom pavilóne. Plánované zákroky od dnešného dňa redukuje.

Chirurgický (vľavo) a liečebný pavilón.
Jaroslav Dóczy.

Mesto Nitra sčítalo už sto percent svojich domov a bytov

Do systému sčítania domov a bytov vstúpilo v Nitrianskom kraji zatiaľ 352 z celkového počtu 354 obcí. Celkovo je v regióne sčítaných 69 percent.

Ilustračná snímka bytového domu.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Koronavírus si vyžiadal prvú obeť z radov zdravotníkov

Obvodný lekár v Lokci podľahol ochoreniu COVID-19, mal len 48 rokov.

Najviac nakazených pribudlo v Košiciach a v okrese Čadca

Nedeľňajší rekord sa vyšplhal na číslo 860.

KORONAVÍRUS: Žilina hlási menej nakazených, Čadca medzi najhoršími

V nemocniciach je hospitalizovaných 638 pacientov.

Vojaci kontrolujú miesta určené na testovanie Oravcov

Samosprávy musia do piatka rána pripraviť priestory, kde sa uskutočnia odbery. Oravcov budú testovať trikrát.

Už ste čítali?